Sobota, 23. január, 2021 | Meniny má MilošKrížovkyKrížovky

Bodovali iba florbalistky Tvrdošína

Uplynulý víkend nebol neúspešný pre naše kluby.

Tvrdošínčanky vyhrali, ale u posledného tímu sa poriadne natrápili.Tvrdošínčanky vyhrali, ale u posledného tímu sa poriadne natrápili. (Zdroj: Jozef Lepáček)

EXTRALIGA MUŽI

Snipers Bratislava – Nižná 9:2 (2:1,4:0,3:1)

Góly: Latka (P. Čuporák), Medžo (Čuporák)

Súvisiaci článok Podporili aj naše kluby Čítajte

Tréner Patrik Bachan: Zápas sa mi hodnotí veľmi náročne. So súperom sme držali krok iba v prvej tretine. Nižná mala niekoľko šancí, ktoré keby premenila, celý duel mohol vyzerať úplne inak. V druhej časti sme inkasovali rýchle góly a to poznačilo našu psychiku a nedokázali sme sa z toho spamätať. Nezostáva nám nič iné, ako pokračovať v tvrdej práci a veriť, že sa dostavia aj výsledky.

Zostava: Staroň (Kaššák) – Šroba, Nákačka, Drozd, Laštík, Mačňák, Košarišťan, Kubala, Bachan, Zemančík, Latka, Medžo, P. Čuporák, T. Čuporák, E. Hujo

EXTRALIGA ŽENY

Nitra – Tvrdošín 6:7 (1:0,1:6,4:1)

Góly: Ješšová (Dulková), Kovaliková (Rennerová), Paňková (Ješšová), Ďuríková (Ješšová), Spišiaková (Ješšová), Paňková (Ješšová), M. Dulková (Spišiaková)

Súvisiaci článok Draci otočili s Pucovom Čítajte

Tréner Milan Burdeľ: Tento zápas som neodhadol. Dievčatá sa snažili, no ja som skúšal nové veci. Chceli sme nájsť iný spôsob, aby sa prelomila strelecká kríza. Za výsledok beriem zodpovednosť na seba.

Zostava: Stredanská (Brlášová) – Ješšová, Dúbravská, Gondová, Spišiaková, G. Dulková, Kovaliková, Paňková, Zavodančíková, Buková, M. Dulková, Ďuríková, Rakytová, Krivulčíková

EXTRALIGA JUNIORI

Snipers Bratislava – Mútne 3:2 (1:1,1:1,1:0)

Góly: M. Kapičák, F. Jakubjak (J. Košarišťan)

Záhorská Bystrica – Mútne 9:6 (3:2,4:2,2:2)

Góly: Karliak, T. Čuporák, Drígeľ (Čajka), Drígeľ (Čajka), Čajka (Drígeľ), Kapičák

1. LIGA MUŽI

Hurikán Bratislava – RAptORs 9:6 (1:1,5:1,3:4)

Góly: Oselský, Oselský (M. Adamčík), Vnenčák (M. Adamčík), Vnenčák (Oselský), M. Adamčík (Vnenčák), Adamčík (Oselský)

Súvisiaci článok Námestovo a Vavrečka hrali bez obrany Čítajte

Matúš Vnenčák: Od úvodu zápasu nás super dostával do veľkých problémov. Vysokým napádaním nás donútil robiť hlúpe chyby a vôbec nás nepúšťal do hry. Prvá tretina síce skončila 1:1, ale priebeh hry tomu vôbec nenasvedčoval. Druhá tretina vari nepotrebuje ani komentár. Vstúpili sme do nej so snahou zlepšiť našu hru, no to sa nám absolútne nepodarilo a prehrali sme ju 5:1. V poslednej sme sa dostali do hry a priblížili sa súperovi na rozdiel dvoch gólov, lenže znova sme poľavili a to super trestal. Hurikán hral dobre a zaslúžene vyhral.

Trnava – RaptORs 6:4 (1:1,2:1,3:2)

Góly: Ulrich (Bolek), M. Adamčík (Vnenčák), Ulrich (Bolek), M. Adamčík (Vnenčák)

1. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji