Kandidáti na primátora
1. Erik Gandi, Mgr., 44 r., SZCO, nezávislý kandidát
2. Milan Kuriak, 48 r., súkromny podnikateľ, Obyčajní ľudia a nezavislé osobnosti (oľano)
3. Ivan Plevík, 47 r., riaditeľ vyroby, nezávislý kandidát
4. Ivan Šaško, Ing., 72 r., primátor mesta, nezávislý kandidát
5. Ján Šavol, Be. 39 r., živnostník, Sme rodina- Boris Kollar
Kandidáti na poslancov
Volebný obvod č. 1
1. Ján Gonda, 59 r., živnostník, nezávislý kandidát
2. Vlasta Jančeková, Mgr., 56 r., zástupkyňa primátora, nezávislá kandidátka
3. Jozef Kavuljak, 53 r., stavebný technik, nezávislý kandidát
4. Jozef Kozoň, PaedDr., 51 r., majster odbornej výchovy, Most - Híd
5. Štefan Kristofčák, Mgr., 55 r., riaditeľ školy, Kresťanskodemokratické hnutie
6. Dušan Šoltés, Mgr., 50 r., riaditeľ školy, nezávislý kandidát
Vo volebnom obvode sa volia 3 poslanci.
Volebný obvod č. 2
1. Miroslav Gabara, PhDr., 40 r., riaditeľ úradu práce, Smer - sociálna demokracia
2. Jan Jelenčík, MUDr., 54 r., lekár, nezávislý kandidát
3. Juraj Kolodej, 42 r., dispečer nákladnej dopravy, nezávislý kandidát
4. Ivan Plevík, 47 r., riaditeľ výroby, nezávislý kandidát
5. Dávid Sojčák, 19 r., študent záchranár, Národna koalícia
Vo volebnom obvode sa volia 2 poslanci.
Volebný obvod č. 3
1. Stanislav Fukas, MUDr., 61 r., lekár, Slovenská narodná strana
2. Peter Kolodej, Ing., 30 r., riaditel' spolocnosti, nezávislý kandidát
3. Roman Koňuch, Mgr., 33 r., obchodný zástupca, Kresťanskodemokratické hnutie
4. Anna Mravcova, PhDr., PhD., 34 r., vysokoskolská pedagogička, nezávislá kandidátka
5. Peter Šaško, MUDr., 45 r., lekár, Slovenská narodná strana
Vo volebnom obvode sa volia 2 poslanci.
Volebný obvod č. 4
1. Juraj Bača, Mgr., 42 r., štátny zamestnanec, nezávislý kandidát
2. Jan Balún, 47 r., predajca, Slovenská narodná strana
3. Jaroslav Daňa, Mgr., 31 r., pedagóg, nezávislý kandidát
4. Roman Jurinec, Ing., 30 r., marketingový grafik, nezávislý kandidát
5. Milan Kuriak, 48 r., súkromný podnikateľ, Obyčajní ľudia a nezavislé osobnosti (oľano)
6. Ján Lenda, Ing., 66 r., dôchodca, Slovenská narodná strana
7. Roman Mojš, Mgr., 54 r., učiteľ, nezávislý kandidát
8. Peter Smolár, Ing., 59 r., riaditeľ spojenej školy, nezavislý kandidát
9. Jaroslav Vrabček, 46 r., redaktor-grafik, nezávislý kandidát
10. Dušan Žuffa, Ing., 43 r., konateľ spoločnosti, nezávislý kandidát
Vo volebnom obvode sa volia 2 poslanci.
Volebný obvod č. 5
1. Miroslav Benian, 60 r., dôchodca, Slovenská narodná strana
2. Erik Gandi, Mgr., 44 r., SZČO, nezávislý kandidát
3. Patrik Kecera, Ing., 45 r., ekonóm, nezávislý kandidát
4. Miloš Kokoška, 44 r., konateľ spoločnosti, Slovenská narodná strana
5. Lukáš Lepáček, Bc., 28 r., pedagóg, nezávislý kandidát
6. Peter Mäsiar, Ing., 40 r., procesný inžinier, nezávislý kandidát
7. Anna Namislovská, RNDr., 61 r., riaditeľka gymnázia, nezávislá kandidátka
8. Marta Skurčáková, 64 r., turistická sprievodkyňa, nezávislá kandidátka
Vo volebnom obvode sa volia 2 poslanci.
Volebný obvod č. 6
1. Milan Kováč, 63 r., okresný predseda, Slovenská narodná strana
2. Agneša Pápežová, 54 r., živnostníčka, nezávislá kandidátka
3. Martin Tomaga, PaedDr., 31 r., zástupca riaditeľa školy, nezávislý kandidát
Vo volebnom obvode sa volí 1 poslanec.
Volebný obvod č. 7
1. Magdalena Lucká, 66 r., lektorka v galérii, nezávislá kandidátka
2. Rastislav Medvecký, 39 r., živnostník, nezávislý kandidát
3. Michal Šutty, 26 r., projektový koordinátor, Spolu-občianska demokracia
Vo volebnom obvode sa volí 1 poslanec.