Brezovica si vybojovala tri body v Rabčiciach až v druhom dejstve.

Habovka zažíva skvelý štart. Ešte nestratila ani bod.(Zdroj: Tomáš Ferenčík)

Krušetnica – Vitanová 2:0 (2:0)

Góly: M. Kocúr, Juriga

V zápase si boli obe mužstvá vyrovnaným súperom. Hostia nastúpili vo  vysokom tempe. Domácim sa po individuálnych akciách podarilo skórovať už v 14. min. Gólom Martina Kocúra sa ujali vedenia. O pár minút za Krušetnicu skóroval aj Juraj Juriga. Domáci tak viedli 2:0.

V druhom polčase sa hostia nevzdávali. Na oboch stranách sa striedalo množstvo nepremenených šancí. Do konca hry však už nepadol ani jeden gól a body ostali doma.

Zostava domácich: Dopater, Brčák, V. Greš, R. Zelnický, Ľuba, A. Greš (80. Parišek), M. Kocúr (46. Makúch), Juriga, Hutira, J. Greš (64. Š. Zelnický), Ľ. Kocúr

Zostava hostí: Pjentek, D. Karas, Tješ, Ťapaj, Gnida (71. L. Paľa), Schweiner, G. Karas, E. Ondrík, Ľ. Paľa (63. Šikyňa), R. Ondrík (78. Pavelek), Bandík

ŽK: Ľ. Kocúr – Pavelek

ADAM GREŠ

Prečítajte si tiež: Prečítajte si tiež:Krivá senzačne doma prehrala. Prišla aj o vedúcu priečku

Rabčice – Brezovica 0:3 (0:0)

Góly: Krška 2, Meško

Počas prvého polčasu sa hralo aktívne na oboch stranách. Domácim chýbalo veľa hráčov a už v úvode boli zatlačení. Rabčice sa snažili odolávať aspoň protiútokmi, ale nedarilo sa im ani len udržať na polovici Brezovice. V prvom polčase sa však domáci úspešne ubránili útokom hostí.

V druhej polovici hry sa Brezovica presadila a začalo sa im dariť. V 65. min sa ujali vedenia gólom Romana Kršku. O pár minút neskôr skóroval Roman Krška opäť. Už po týchto dvoch rýchlych góloch bol výsledok zápasu zrejmý. Domáci mali brejky, ktoré sa im nepodarilo premeniť. Na konečných 0:3 uzavrel hráč Brezovice Juraj Meško. Hostia boli jednoznačne lepší a mali navrch.

Zostava domácich: Bandík, Brenkus, Grobarčík, J. Štetiar, Kolčák, Papaj, M. Štetiar, Parigal, Tropek (46. Briš), Joščák, Sumega (64. Tatarka)

Zostava hostí: Pakos, Marek Kanik, Grman,  Mário Kaník, Maniak, Krnáč, Ujmiak (81. Bandík), Meško, R. Krška (90. Kubolek), Zaťko, Števaňák (77. M. Krška)

ŽK: Brenkus, Štetiar, Briš

MARTIN SLOVÍK

Habovka – Sedliacká Dubová 7:0 (3:0)

Góly: Hruboš 2, B. Pilarčík 2 (druhý z 11 m), Taraj, Kuboš, Pavlov

Hostia po víťazstve v minulom kole chceli opäť bodovať v Habovke. Domáci však boli od úvodu lepším tímom a hostí nepúšťali k ničomu. Habovka sa ujala vedenia v ôsmej minúte zásluhou Borisa Taraja. V 19. min to už bolo 2:0 zásluhou Mareka Kuboša. Do polčasu padol ešte jeden gól, keď sa krásnou strelou z priameho kopu prezentoval Bohuslav Pilarčík – 3:0. V druhom polčase sa obraz hry nezmenil a hralo sa prakticky len na bránu hostí. V 58. min zvýšil na 4:0 Lukáš Pavlov. V 68. min  Filip Hruboš dal už na hrozivých 5:0. Ani to však nebolo od Habovky všetko a v 75. min z penalty opäť skóroval Bohuslav Pilarčík. V závere zápasu, v 88. min strelil svoj druhý gól v zápase aj Filip Hruboš a uzavrel tak gólové hody domáceho mužstva na čísle sedem.

Zostava domácich: A. Pilarčík, B. Pilár, B. Pilarčík, Leginus, Jurina, Juráň, Taraj, Hruboš, Pavlov (60. Š. Pilár) , Kuboš, Vitanovec

Zostava hostí: Tropek, Šeling, Kuboš, Šutý, Zrnčík, Strežo, Marecký, Miklušek, Čupaj, Baraniak (70. Miháľ, Polák (40. Barica)

FRANTIŠEK HRUBOŠ

Tabuľka 8. ligy

1. Habovka                                 4                   4       0       0                   18:3              12

2. Brezovica                                4                   2       0       2                   8:3                6

3. Krušetnica                               3                   2       0       1                   7:3                6

4. Sedl. Dubová                          4                   2       0       2                   5:11              6

5. Vitanová                                  3                   1       0       2                   2:5                3

6. Rabčice                                   3                   1       0       2                   3:10              3

7. Beňadovo                                3                   0       0       3                   4:12              0

Ťapešovo sa odhlásilo zo súťaže

Najlepší strelci: 6 –Filip Hruboš (Habovka), 4 – Bohuslav Pilarčík (Habovka), 3 - Boris Taraj (Habovka), Juraj Juriga (Krušetnica)