Utorok, 19. január, 2021 | Meniny má MárioKrížovkyKrížovky

Oravské derby pre Liesek

IV. liga dorast – skupina Sever – 15. kolo Košťany – Zuberec 1:2 (1:1) Góly hostí: Ľuboš Čikorda, Richard Juráň Hosťom lopta neustále odskakovala, no skóre otvorili práve on, z rohu Čikordom. Vzápätí však inkasovali nešťastný gól. V II. polčase bolo na Zuberčanoch vidieť dobrú zimnú prípravu. Jednoznačne boli lepší, čo potvrdili víťazným gólom Juráňa. V. liga dorast – skupina B – 15. kolo Trstená – Liptovské Sliače – nehralo sa pre nespôsobilý terén I. liga – skupina Stred – 16. kolo Starší žiaci Dolný Kubín – Belá 1:0 (0:0) Gól: Maroš Liščiak V prvom polčase pôsobili domáci zakríknutým dojmom. Hra sa odvíjala medzi šestnástkami, bez šancí na obidvoch stranách. Za zmienku stojí iba pokus Letka. Po zmene strán domáci zvýšili nasadenie, dôraz, mali územnú prevahu. Šance nepremenili Maslo a Vavrečan. Gól padol z priameho kopu Liščiaka. Hostia chceli vyrovnať, no boli to domáci, ktorí mohli zvýšiť Letkom, či Kozáčikom. Pre Dolnokubínčanov to bolo vydreté, ale zaslúžené víťazstvo. Mladší žiaci Dolný Kubín – Belá 2:0 (0:0) Góly: Hutko, Tunega Počas celého stretnutia domáci hostí tlačili. V prvom polčase však ešte šance nevyužili. Bartoš išiel sám na brankára, no prehodil ho a mal aj ďalšie príležitosti na skórovanie, ktoré však zneškodnila obrana Belej. Po prestávke domáci pokračovali v nevýraznom výkone. Po akcii z ľavej strany Hutko preloboval brankára a bolo 1:0. Ďalší gól padol po skrumáži pred bránkou a odrazenej lopte Gajdoša od tyče. Lopta išla po osi Žúbor, Maruňák a Tunega, ktorý zakončil na 2:0. Ďalšie šance domácich zostali nevyužité. II. liga – skupina Sever – 15. kolo Starší žiaci Liptovský Hrádok – Námestovo 1:2 (0:2) Góly hostí: Gužík, Mihaliak Stretnutie sa odohrávalo na škvárovom ihrisku. Hostia strelili za 15 minút dva góly a viaceré dobré šance ešte zahodili. V druhom polčase inkasovali gól po chybe obrany. V závere zápasu sa lepší Námestovčania báli o výsledok. Ružomberok B – Trstená 1:1 (0:0) Gól hostí: Jakub Gelčinský Vyrovnané stretnutie, odohrávajúce sa medzi šestnástkami s minimom šancí. Do vedenia išli domáci, no hostia stihli ešte do konca zápasu vyrovnať. Mladší žiaci Liptovský Hrádok – Námestovo 0:6 (0:4) Góly: Kramarčík, Kurtulík, Svetlošák, Lingeš, Jagnešák, Mušák Námestovčania domácich prakticky nepustili ani za polovicu ihriska a zaslúžene zvíťazili. Ružomberok B – Trstená 5:1 (2:1) Gól hostí: Dávid Šróber z 11 m Na zápas do Ružomberka odcestovali len desiati hosťujúci hráči. Domáci mali od začiatku hru na svojich kopačkách. Hostia stihli ešte vyrovnať na 1:1, no v druhom polčase kondične odpadli. III. liga – skupina B – 15. kolo Starší žiaci Vrútky – Bziny 2:0 (0:0) Od vyššej prehry hostí zachránil brankár Smoleň. Bziny aj mali šance, no nepremenili ich. Veličná – Liesek 1:2 (0:0) Gól domácich: Veselovský Mladší žiaci Vrútky – Bziny 4:1 (3:0) Gól hostí: Flajs Po chybách hostí bolo už v 10. min 3:0. V ďalšom priebehu sa Bziny sformovali a hru vyrovnali. Hostia mali šance, no zostali nevyužité. V II. polčase sa hra odvíjala poväčšine na polovici Vrútok, z čoho Bzinci vyťažili jeden gól. Padol po akcii Beňuša, ktorý vystrelil, brankár loptu neudržal a Flajs dorazil do prázdnej bránky. V nastavenom čase domáci kopali pokutový kop, ktorým upravili na konečných 4:1. Veličná – Liesek 1:4 (0:4) Gól domácich: Kozák

1. Prvá 2-stupňová akumulátorová snehová fréza na trhu
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  3. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  4. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  5. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  6. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  7. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  8. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  9. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  10. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie
  1. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  3. Najobľúbenejšie auto Slovákov je opäť ŠKODA
  4. PLANEO Elektro funguje aj počas lockdownu - má akčný výpredaj
  5. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?

Frajeri jazdili autom po zamrznutej priehrade, prelomil sa ľad

Ľad si zmýlili s cestou. Mementom pre všetkých by mali byť tragédie, ktoré sa na Oravskej priehrade stali, no zdá sa, že ľudia sú nepoučiteľní.

Fotku na internete zverejnil neznámy autor.

Tipnite si, koľko je v meste detských a športových ihrísk

Z úspor vynovili deťom ihriská. V opravách budú pokračovať aj naďalej.

Nové hracie plochy.

Jeden zápas a sezóna je uzavretá

Stolnotenisový ročník 2020/2021 poriadne nezačal a už sa ani nezačne.

Oravský stolnotenisový zväz chce aspoň usporiadať majstrovstvá Oravy.

Zuzana Remeňová napodobnila sestry Fialkové

Tak tomu sa povie husársky kúsok. Prvý štart medzi dospelými a hneď na bodovom mieste.

Juniorka Zuzana Remeňová absolvovala úspešný debut medzi dospelými.