Vedúci tím súťaže cestoval do Hruštína, kde uhral len nerozhodný výsledok, napriek tomu, že už vyhrával 1:4. Ďalší zápas s bohatou úrodou gólov mohli diváci vidieť v Beňadove, výhru si však pripísal ich súper z Oravskej Lesnej. Posledné Mutné napodobnilo Vasiľov z minulého kola a na stretnutie do Novote neprišlo. Zmeny v tabuľke boli len minimálne, na piate miesto poskočil Vasiľov.
Tabuľka:
1. Zákamenné 9 6 2 1 25:11 20
2. Or. Lesná 9 6 1 2 23:15 19
3. Breza 9 5 2 2 24:12 17
4. Novoť 9 4 3 2 20:10 15
5. Vasiľov 9 3 3 3 14:15 12
6. Beňadovo 9 3 2 4 18:18 11
7. Hruštín 9 2 4 3 14:14 10
8. Lomná 9 2 2 5 13:21 8
9. Zázrivá 9 2 1 6 12:27 7
10. Mutné 9 1 2 6 6:26 5
Novoť – Mutné 3:0
kontumačne
Hostia na stretnutie nepricestovali. (mh)
Hruštín – Zákamenné
4:4 (1:3)
Góly: Kotúľ, Snovák (11 m), J. Paško, K. Kubolek – Vojtaššák, Jašica, J. Godiš, Kupčulák (vlastný)
ŽK: Kupčulák, K. Kubolek, Kytaš – Š. Florek, Žatkuliak
ČK: Š. Florek (Zákamenné) - po 2 ŽK
Divákov: 200
Začiatok nervózneho stretnutia vyšiel lepšie domácim, keď už v 3. min podcenil brankár Zákamenného centrovanú loptu Kotúľa a tá skončila za jeho chrbtom. Hostia vyrovnali v 15. min - peknou strelou spoza 16-ky sa prezentoval Vojtaššák. Zákamenné prevzalo iniciatívu a zatlačilo súpera. Výsledkom toho bol Jašicov gól v 25. min. Na polčasových 1:3 upravoval z penalty v 30. min J. Godiš. Po zmene strán sa obraz hry nezmenil. Hostia boli futbalovejší, domáci sa im snažili vyrovnať bojovnosťou. K štvrtému presnému zásahu Zákamenného v 50. min dopomohol domáci Kupčulák, ktorý si po centri z ľavej strany nešťastne zrazil loptu do vlastnej brány. Po hodine hry prišiel hosťujúci celok o jedného hráča, čo Hruštín dokázal využiť. Už o päť minút znižoval z pokutového kopu Snovák. Za rovnaký časový interval padol aj tretí gól domáceho kolektívu. Z priameho kopu sa nemýlil J. Paško. Hostí to zaskočilo a tesné vedenie si nedokázali udržať. V 85. min stanovil K. Kubolek na hokejových 4:4. V úplnom závere mohli domáci strhnúť víťazstvo na svoju stranu, no lopta po Kotúľovej strele len o centimetre minula svoj cieľ. (fm)
Lomná – Breza 1:2 (0:1)
Góly: M. Juriga – Večerek, L. Volček
Divákov: 250
Početná divácka kulisa, ktorú tvorili prevažne fanúšikovia z Brezy, videla obojstranne slušný zápas bez emócií a hrubých faulov. Prvý gólový úspech bol dielom hostí, keď Večerek zakončoval zo skrumáže pred pokutovým územím. Lomnej sa podarilo vyrovnať v 54. min - po peknej akcii skóroval M. Juriga. Favorizovaná Breza však dokázala L. Volčekom streliť ešte jeden gól a zaknihovala si tak piatu výhru v tejto sezóne. (mj)
Vasiľov – Zázrivá 4:0 (1:0)
Góly: S. Hnojčík, M. Jurky, J. Špaglík, M. Baraniak
Divákov: 100
Na vasiľovskom ihrisku sa odohrával dramatický futbal so šťastnejším koncom pre domácich. Aj keď výsledok hovorí jasnou rečou, Zázrivá bola zdatným súperom. Nebola však úspešná v premieňaní gólových príležitostí. To sa ale nedá povedať o Vasiľove. Ako prvý v 23. min hlavou rozvlnil sieť S. Hnojčík. V 60. min upravoval strelou spoza „veľkého vápna“ M. Jurky. O pätnásť minút nato dostal ideálnu prihrávku J. Špaglík a zvýšil už na rozdiel triedy. Štvrtý presný zásah zaznamenal M. Baraniak, keď po individuálnej akcii obišiel zadného stopéra i brankára a poľahky skóroval. (ff)
Beňadovo – Oravská Lesná 3:5 (2:1)
Góly: Ľ. Pepucha 2, Graňák – Krivulčík, Mazúch, Noga, Michal Olbert, Kojda
Divákov: 100
V Krušetnici, kde hrá Beňadovo svoje tohtosezónne domáce zápasy, lovili gólmani loptu zo siete až osemkrát. Hostia sa ujali vedenia v 10. min - po rohovom kope sa presadil Krivulčík. Onedlho však bolo vyrovnané. Samostatná akcia Ľ. Pepuchu sa skončila gólom. V 30. min už vyhrávalo Beňadovo, Graňák z 10 m z voleja triafa presne. Hneď po obrátke strieľa Oravská Lesná Mazúchom a Nogom dva rýchle góly. Beňadovo otvorilo hru a to sa mu vypomstilo. Hosťujúci kolektív pridal ešte ďalšie presné zásahy. Úspešnými zakončovateľmi boli Michal Olbert a Kojda. Domáci sa dostali k slovu desať minút pred koncom, kedy z nemožného uhla znižuje na 3:5 opäť Ľ. Pepucha. Oravská Lesná bola technickejšia, hrala pekný futbal a víťazstvo si zaslúžila. (pg)