III. liga – 8. kolo Starší dorast Lučenec – Námestovo 2:0 (1:0) Starší dorastenci Lučenca sú v tabuľke na druhom mieste a v zápase s hornooravcmi boli lepším tímom.

III. liga – 8. kolo
Starší dorast
Lučenec – Námestovo 2:0 (1:0)
Starší dorastenci Lučenca sú v tabuľke na druhom mieste a v zápase s hornooravcmi boli lepším tímom. Šance mali aj Námestovčania, no Danielovi Gerekovi sa tentoraz nepodarilo gólovo presadiť aj pre zranenie, s ktorým na stretnutie nastúpil. Do polčasu domáci viedli 1:0. Hneď na začiatku druhého polčasu sa strelou k žrdi presadil Peter Ruttkay a rozhodol tak o víťazstve futbalovo a herne lepších hráčov Lučenca. Námestovčania síce na Novohrade futbalovo nesklamali, no ich hre chýbala bojovnosť a kombinácia. V kolektíve Námestovčanov veľmi dobre zahrali – Matej Rehm, Ján Šuvada, no viac sa očakávalo od Mateja Polťáka, Štefana Backa a Jaroslava Hrubjaka.
Dolný Kubín – Čadca 2:1
Góly domácich: J. Feranc, Lejko

Mladší dorast
Lučenec – Námestovo 3:0 (0:0)
Mladší dorastenci MŠK boli domácim v prvom polčase vyrovnaným súperom. V tejto časti hry veľmi dobre hrali Štefan Revaj či Matej Bencúr. Po obrátke sa zranil Marek Kozák a následnú polhodinu hrali Námestovčania len o desiatich. Tempo hry nevydržali a domáci vsietili tri góly.
Dolný Kubín – Čadca 3:2 (0:2)
Góly domácich: Šiška 2, Dauda
IV. liga dorast – skupina Sever – 8. kolo
Košťany – Rabča 1:4 (1:0)
Góly hostí: Michal Domin 2, Adamčík, Ján Kvasňák ml.
Po prehratom prvom polčase sa v druhej časti hry hostia poriadne zlepšili. Domácich zatlačili na ich polovicu a výsledkom boli štyri góly v domácej sieti.
Zuberec – Liptovský Hrádok 0:0
Vyrovnané stretnutie, v ktorom domáci nepremenili ani pokutový kop.

Gól: Čiernik
Domácim chýbali piati hráči. Napriek tomu malo Námestovo v prvom polčase viac z hry. Od polovice druhého polčasu hostia zatlačili a domáci sa začali báť o výsledok a svoje tesné víťazstvo. Celkovo to bolo vyrovnané stretnutie.
Liptovský Mikuláš – Dlhá 2:0
Zborov – Nižná 2:1 (0:0)
Gól hostí: Michal Dedinský
Zborov potrebuje body ako soľ a tak rozhodcovia neodvádzajú 10 ale 40-percent za nich. Výsmechom rozhodovania bol vymyslený pokutový kop, ktorý rozhodol o konečnom výsledku.

5:0 (3:0)
Góly: Salus, Paldia, Štober, Gočal, A. Sobek
V obidvoch stretnutiach boli domáci žiaci jednoznačne lepším družstvom. Súperom pomaly nedovolili dostať sa za polovicu. A to ešte niekoľko gólových šancí nevyužili.
Námestovo – Krásno 3:1 (1:0)
Góly domácich: Kramarčík 2, Lešňovský
Domáci žiaci mali viac z hry, mohli streliť aj viac gólov, no pozahadzovali šance.
Liptovský Mikuláš – Dlhá
10:2 (2:2)
Góly hostí: Petričiak, Gonos
Zborov – Nižná 5:0 – nedohrané
Nižná nenastúpila na druhý polčas pre nedostatočný počet hráčov, ktorí mali žalúdočné ťažkosti.

III. liga – skupina B – 8. kolo
Sučany – Tvrdošín 3:4 (1:1)
Góly za hostí: A. Kováč, T. Letoštiak, J. Huraj, F. Adamča
Tvrdošínčania pricestovali do Sučian bez brankára a tak sa medzi žrde postavil hráč Pavol Huraj, ktorý chytil dokonca penaltu. Stretnutie bolo vyrovnané, aj keď hostia viedli 1:4. O víťazstvo však museli bojovať do samého konca.
Fomat Martin – Rabča 4:0
(2:0)
Na domácich žiakoch bolo vidieť, že ide o športovú futbalovú školu. Hostia sa cez nich len veľmi ťažko presadzovali.
Veličná – Mutné 5:2
Oravské Veselé – Vrútky – odložili pre nespôsobilý terén
Sučany – Tvrdošín 0:1 (0:0)
Gól: Matúš Gregorec
Oravskí futbalisti mali v celom zápase prevahu, ale vsietiť gól bolo pre nich obrovským problémom. Napokon sa im to podarilo 5 min pred koncom. Treba dodať, že nastúpili proti o rok starším a fyzicky zdatnejším protihráčom.
Fomat Martin – Rabča 6:0