Nedeľa, 25. október, 2020 | Meniny má AurelKrížovkyKrížovky

Rozlosovanie jesennej časti 2004/2005

III. liga Rozlosovanie jesennej časti 2004/2005 8. augusta o 16.30 h: Ružomberok B - L. Mikuláš T. Teplice – Kys. Lieskovec Žiar n. Hronom – Bytča Rakytovce – Revúca D. Kubín – Žilina B Podbrezová B - Čadca K. N. Mesto – Dukla B. Bystrica B Lučenec – Zvolen 11. augusta o 17.00 h: Lučenec – L. Mikuláš Zvolen – K. N. Mesto B. Bystrica B – Podbrezová B Čadca – D. Kubín Žilina B – Rakytovce Revúca – Žiar n. Hronom Bytča – T. Teplice Kys. Lieskovec – Ružomberok B 15. augusta o 16.30 h: L. Mikuláš – Zvolen Dukla B. Bystrica B - Lučenec Čadca – K. N. Mesto Žilina B - Podbrezová B Revúca – D. Kubín Bytča – Rakytovce Kys. Lieskovec – Žiar n. Hronom Ružomberok B - T. Teplice 22. augusta o 16.00 h: T. Teplice – L. Mikuláš Žiar n. Hronom – Ružomberok B Rakytovce – Kys. Lieskovec D. Kubín – Bytča Podbrezová B – Revúca K. N. Mesto – Žilina B Lučenec – Čadca Zvolen – Dukla B. Bystrica B 29. augusta o 16.00 h: L. Mikuláš – Dukla B. Bystrica B Čadca – Zvolen Žilina B – Lučenec Revúca – K. N. Mesto Bytča – Podbrezová B Kys. Lieskovec – D. Kubín Ružomberok B – Rakytovce T. Teplice – Žiar n. Hronom 5. septembra o 15.30 h: Žiar n. Hronom – L. Mikuláš Rakytovce – T. Teplice D. Kubín – Ružomberok B Podbrezová B – Kys. Lieskovec K. N. Mesto – Bytča Lučenec – Revúca Zvolen – Žilina B Dukla B. Bystrica B - Čadca 12. septembra o 15.30 h: L. Mikuláš – Čadca Žilina B – Dukla B. Bystrica B Revúca – Zvolen Bytča – Lučenec Kys. Lieskovec – K. N. Mesto Ružomberok B – Podbrezová B T. Teplice – D. Kubín Žiar n. Hronom – Rakytovce 19. septembra o 15.00 h: Rakytovce – L. Mikuláš D. Kubín – Žiar n. Hronom Podbrezová B – T. Teplice K. N. Mesto – Ružomberok B Lučenec – Kys. Lieskovec Zvolen – Bytča Dukla B. Bystrica B– Revúca Čadca – Žilina B 26. septembra o 15.00 h: L. Mikuláš – Žilina B Revúca – Čadca Bytča – Dukla B. Bystrica B Kys. Lieskovec – Zvolen Ružomberok B – Lučenec T. Teplice – K. N. Mesto Žiar n. Hronom – Podbrezová B Rakytovce – D. Kubín 3. októbra o 14.30 h: D. Kubín – L. Mikuláš Podbrezová B – Rakytovce K. N. Mesto – Žiar n. Hronom Lučenec – T. Teplice Zvolen – Ružomberok B B. Bystrica B – Kys. Lieskovec Čadca – Bytča Žilina – Revúca 10. októbra o 14.30 h: L. Mikuláš – Rvúca Bytča – Žilina B Kys. Lieskovec – Čadca Ružomberok B –B. Bystrica B T. Teplice – Zvolen Žiar n. Hronom – Lučenec Rakytovce – K. N. Mesto D. Kubín – Podbrezová B 17. októbra o 14.00 h: Podbrezová B - L. Mikuláš K. N. Mesto – D. Kubín Lučenec – Rakytovce Zvolen – Žiar n. Hronom B. Bystrica B – T. Teplice Čadca – Ružomberok B Žilina B – Kys. Lieskovec Revúca - Bytča 24. októbra o 14.00 h: L. Mikuláš – Bytča Kys. Lieskovec – Revúca Ružomberok B – Žilina B T. Teplice – Čadca Žiar n. Hronom –B. Bystrica B Rakytovce – Zvolen D. Kubín – Lučenec Podbrezová B – K. N. Mesto 31 . októbra o 14.00 K. N. Mesto – L. Mikuláš Lučenec – Podbrezová B Zvolen – D. Kubín B. Bystrica B – Rakytovce Čadca – Žiar n. Hronom Žilina B – T. Teplice Revúca – Ružomberok B Bytča – Kys Lieskovec 7. novembra o 13.30 h: L. Mikuláš – Kys. Lieskovec Ružomberok B – Bytča T. Teplice – Revúca Žiar n. Hronom – Žilina B Rakytovce – Čadca D. Kubín –B. Bystrica B Podbrezová B – Zvolen K. N. Mesto – Lučenec IV. LIGA Rozlosovanie jesennej časti 2004/2004 1. kolo 8. augusta o 16.30 Valča – Nižná Tvrdošín – Bánová Námestovo – Tur. Štiavnička 2. kolo 15. augusta o 16.30 Trebostovo – Námestovo Lisková – Tvrdošín Nižná – L. Lúčka 3. kolo 22. augusta o 16.00 Stráňany - Nižná Tvrdošín – Martin Námestovo – Bánová 4. kolo 29. augusta o 16.00 Lisková – Námestovo Nižná – Tvrdošín 5. kolo 5. septembra o 15.30 Tvrdošín – Rudinská Krásno n. Kysucou – Nižná Námestovo – Martin 6. kolo 12. septembra o 15.30 Nižná – Námestovo Valča – Tvrdošín 7. kolo 19. septembra o 15.00 Tvrdošín – L. Lúčka Námestovo – Rudinská Tur. Štiavnička - Nižná 8. kolo 26. septembra o 15.00 Nižná – Trebostovo Valča – Námestovo Stráňavy - Tvrdošín 9. kolo 3. októbra o 14.30 Tvrdošín – D. Hričov Námestovo – L. Lúčka Bánová – Nižná 10. kolo 10. októbra o 14.30 Nižná – Lisková Stráňavy – Námestovo Tvrdošín – Krásno n. Kysucou 11. kolo 17. októbra o 14.00 Námestovo – Tvrdošín Martin - Nižná 12. kolo 24. októbra o 14.00 D. Hričov – Nižná Tvrdošín – Tur. Štiavnička Krásno n. Kysucou - Námestovo 13. kolo 31 . októbra o 14.00 Námestovo – D. Hričov Trebostovo – Tvrdošín Nižná – Rudinská V. LIGA SKUPINA B Rozlosovanie jesennej časti 2004/2005: 1. kolo 8. augusta o 16.30 h: Lip. Štiavnička – Veličná Podbiel – Dúbrava Or. Jasenica - Mošovce 2. kolo 15. augusta o 16.30 h: Dúbrava – Or. Jasenica Veličná - Podbiel 3. kolo 22. augusta o 16.00 h: Podbiel – Belá-Dudince Or. Jasenica - Veličná 4. kolo 29. augusta o 16.00 h: Veličná – Mošovce Belá-Dudince – Or. Jasenica Palúdzka – Podbiel 5. kolo 5. septembra o 15.30 h: Podbiel – Z. Poruba Or. Jasenica – Palúdzka Dúbrava – Veličná 6. kolo 12. septembra o 15.30 h: L. Hrádok - Veličná Z. Poruba – Or. Jasenica S. Kríž – Podbiel 7. kolo 19. septembra o 15.00 h: Podbiel – Diviaky Or. Jasenica – S. Kríž Veličná – Belá-Dudince 8. kolo 26. septembra o 15.00 h: Palúdzka – Veličná Diviaky – Or. Jasenica Dražkovce – Podbiel 9. kolo 3. októbra o 14.30 h: Podbiel – Bešeňová Or. Jasenica – Dražkovce Veličná – Z. Poruba 10. kolo 10. októbra o 14.30 h: S. Kríž – Veličná Bešeňová – Or. Jasenica Lip. Štiavnička - Podbiel 11. kolo 17. októbra o 14.00 h: Podbiel – L. Hrádok Or. Jasenica – Lip. Štiavnička Veličná - Diviaky 12. kolo 24. októbra o 14.00 h: Dražkovce – Veličná Podbiel – Or. Jasenica 13. kolo 31 . októbra o 14.00 h: Or. Jasenica – L. Hrádok Mošovce – Podbiel Veličná - Bešeňová II. TRIEDA SKUPINA A Rozpis jesennej časti: 1. kolo - 8. 8. o 16.30 h: Or. Lesná - Mutné Zázrivá - Beňadovo Breza - Vasiľov Zákamenné - Lomná Novoť - Hruštín 2. kolo - 15. 8. o 16.30 h: Mutné - Hruštín Lomná - Novoť Vasiľov - Zákamenné Beňadovo - Breza Or. Lesná - Zázrivá 3. kolo - 22. 8. o 16.00 h: Zázrivá - Mutné Breza - Or. Lesná Zákamenné - Beňadovo Novoť - Vasiľov Hruštín - Lomná 4. kolo - 29. 8. o 16.00 h: Mutné - Lomná Vasiľov - Hruštín Beňadovo - Novoť Or. Lesná - Zákamenné Zázrivá - Breza 5. kolo - 5. 9. o 15.30 h: Breza - Mutné Zákamenné - Zázrivá Novoť - Or. Lesná Hruštín - Beňadovo Lomná - Vasiľov 6. kolo - 12. 9. o 15.30 h: Mutné - Vasiľov Beňadovo - Lomná Or. Lesná - Hruštín Zázrivá - Novoť Breza - Zákamenné 7. kolo - 19. 9. o 15.00 h: Zákamenné - Mutné Novoť - Breza Hruštín - Zázrivá Lomná - Or. Lesná Vasiľov - Beňadovo 8. kolo - 26. 9. o 15.00 h: Mutné - Beňadovo Or. Lesná - Vasiľov Zázrivá - Lomná Breza - Hruštín Zákamenné - Novoť 9. kolo - 3. 10. o 14.30 h: Novoť – Mutné Hruštín - Zákamenné Lomná - Breza Vasiľov - Zázrivá Beňadovo - Or. Lesná II. TRIEDA SKUPINA B Rozpis jesennej časti: 1. kolo - 8. 8. o 16.30 h: Or. Polhora - Rabčice Zubrohlava - Liesek Brezovica - Krivá Vitanová - Klin Or. B. Potok - Habovka 2. kolo - 15. 8. o 16.30 h: Rabčice - Habovka Klin - Or. B. Potok Krivá - Vitanová Liesek - Sihelné Or. Polhora - Zubrohlava 3. kolo - 22. 8. o 16.00 h: Zubrohlava - Rabčice Sihelné - Or. Polhora Brezovica - Liesek Or. B. Potok - Krivá Habovka - Klin 4. kolo - 29. 8. o 16.00 h: Rabčice - Klin Krivá - Habovka Liesek - Vitanová Or. Polhora - Brezovica Zubrohlava - Sihelné 5. kolo - 5. 9. o 15.30 h: Sihelné - Rabčice Brezovica - Zubrohlava Vitanová - Or. Polhora Or. B. Potok - Liesek Klin - Krivá 6. kolo - 12. 9. o 15.30 h: Rabčice - Krivá Liesek - Habovka Or. Polhora - Or. B. Potok Zubrohlava - Vitanová Sihelné - Brezovica 7. kolo - 19. 9. o 15.00 h: Brezovica - Rabčice Vitanová - Sihelné Or. B. Potok - Zubrohlava Habovka - Or. Polhora Klin - Liesek 8. kolo - 26. 9. o 15.00 h: Liesek - Krivá Or. Polhora - Klin Zubrohlava - Habovka Sihelné - Or. B. Potok Brezovica - Vitanová 9. kolo - 3. 10. o 14.30 h: Vitanová - Rabčice Or. B. Potok - Brezovica Habovka - Sihelné Klin - Zubrohlava Krivá - Or. Polhora 10. kolo - 10. 10. o 14.30 h: Rabčice - Liesek Zubrohlava - Krivá Sihelné - Klin Brezovica - Habovka Vitanová - Or. B. Potok 11. kolo - 17. 10. o 14.00 h: Or. B. Potok - Rabčice Habovka - Vitanová Klin - Brezovica Krivá - Sihelné Liesek - Or. Polhora

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  2. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  3. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  4. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  5. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  6. Kupujte originálne tonerové kazety HP
  7. Investície s fixným ročným výnosom od 6 % do 8 %
  8. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  9. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  10. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár
  1. Kvalitné sporenie si dokážete vybaviť z pohodlia domova
  2. Tesco prináša zákazníkom potraviny za každých okolností
  3. Vedeli ste, že jablká majú svoj medzinárodný deň?
  4. Zostáva už len 7 dní na predloženie žiadosti o grant
  5. Svet môžeme zlepšiť dobrými skutkami
  6. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  7. Najnovšie technológie a inovácie na Gemeri? Normálka
  8. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  9. Nové laboratórium ekonomického experimentálneho výskumu na EUBA
  10. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  1. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 20 003
  2. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 17 327
  3. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 13 288
  4. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 12 521
  5. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 12 052
  6. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 170
  7. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 10 904
  8. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 10 742
  9. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 10 154
  10. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 9 957
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Orava - aktuálne správy

Na Orave sa tvoria rady už od sobotňajšieho rána.

Vedenie strojární odporúča firmám testovanie zamestnancov

V Herne majú za sebou už šieste kolo testovania na COVID-19.

Testovanie v strojárňach.

Armáda posilnila odberové tímy, čakanie na odbery by sa malo skrátiť

Minister obrany prosí ľudí z okresov mimo Oravy a Bardejova, aby nechodili na testovanie.

V Dolnom Kubíne pri mestskom kultúrnom stredisku sa už na testovanie nečaká.

Záujem o testovanie je veľký aj v sobotu

Ľudia začali vytvárať rady ešte pred otvorením odberných miestností.

Polovica z radu v Záskalí.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Padol ďalší rekord. V Trenčianskom kraji odhalili takmer 400 prípadov nákazy

Ide o pozitívnych ľudí identifikovaných klasickou cestou pomocou PCR testov.

Nemocnica v Nitre má 104 infikovaných zamestnancov

Reprofilizovaných je už 92 lôžok. Na Zobor zatiaľ preložili trinásť ľudí, ktorí potrebujú doliečenie.

Koronavírus na Orave: V sobotu zachytili 1600 pozitívnych prípadov (minúta po minúte)

Na Orave bol o celoplošné testovanie na Covid-19 opäť záujem.

Už ste čítali?