Zmeny a doplnky k DL č. 25/2001-2002
Neuvedené MFZ sú bez zmien a doplnkov
Piatok 14 júna 2002
I. trieda dorast - predohrávka 34. kola o 17.00 h
Hruštín - Mutné Frančák ml., Frančák st., Pobeha (zmena AR2)
Habovka - Podbiel Štrbáň, J. Kachút, Loffay (zmena R a AR2)
Klin - Bobrov Ľ. Šalata, Dvorštiak, Kurtulík (nová delegácia)
Mladší žiaci 15. 6. (sobota)
Turnaj v D. Kubíne sa predohral. Ruší sa delegácia pre Ondruša a Žideka.
Oravská Polhora o 9.00 h Ľ. Šalata, Kurtulík
Zuberec o 9.00 h M. Reguly, Jančo
Oravské Veselé o 9.00 h Randiak, Kramarčík
Liga ženského futbalu Žilinského kraja 15. júna (sobota) o 16.00 h
Námestovo - Žilina B Dvorštiak, Ľ. Šalata
Nedeľa 16. júna 2002
I. trieda dospelí - 25. kolo o 17.00 h
Párnica - Trstená Ľ. Šalata, Kubaš, Hlatký (zmena R)
II. trieda dospelí sk. B - 21. kolo o 17.00 h
Oravská Polhora - Hruštín L. Capko, Randiak, Kurtulík (zmena R)
Vasiľov - Rabčice Kvietok, Loffay, Židek (zmena AR1)
V. liga dorast - 25. kolo o 14.30 h
Trstená - Rabča J. Baňas, Maškara, Kohár (zmena AR2)
Na nedeľu 23. 6. 2002
I. trieda dospelí - 26. kolo o 17.00 h
Trstená - Nižná L. Capko, Karcol, Masarovič
Vavrečka - Krivá Dvorštiak, Štrbáň, Ďurčák
Oravský Podzámok - Žaškov Melicherčík, Trojak, Kubaš
Veličná - Breza M. Kachút, Živčic, Hlatký
Dlhá - Zubrohlava Ondruš, Pobeha, Ľ. Šalata
Zuberec - Oravská Poruba Hárezník, Strežo, Holub
Oravské Veselé - Párnica Loffay, Bandík, Bukai
II. trieda dospelí - 22. kolo o 17.00 h
Hruštín - Babín Šuvada, Kvietok, Kořalník
Rabča - Mutné (hrá sa v Rabčiciach) Záhora, Bajdich, Uhorskai
Klin - Zákamenné Frančák ml., Frančák st., Jakubjak
Lomná - Vasiľov Kolena, Maškara, Jančo
Oravská Lesná - Oravská Polhora J. Kachút, M. Reguly, Kohár
I. trieda dorast - 30. kolo o 14.30 h
Lokca - Podbiel Kubala, Brodňan (SsFZ)
Klin - Mutné Frančák st., Jakubjak, Frančák ml.
Oravská Lesná - Zubrohlava M. Reguly, Kohár
Tvrdošín - Hruštín Mihálik, Valášek (SsFZ)
Oravská Polhora - Zákamenné Bajdich, Juričák
Novoť - Breza Randiak, Kurtulík, Kramarčík
Ťapešovo - Vavrečka Ďurčák, Štrbáň, Dvorštiak
Delegovanie na stretnutia riadené SsFZ
III. liga SD a MD - 30. kolo
Námestovo - Podbrezová 22. 6. (sobota) o 10.30 h a 13.00 h AR2 Štrbáň
Istebné - Fiľakovo 23. 6. (nedeľa) o 10.00 h a 12.30 h AR2 M. Kachút
IV. liga dorast - 26. kolo o 14.30 h
Zuberec - Palúdzka Holub, Strežo
V. liga dorast - 26. kolo o 14.30 h
Nižná - Sučany Gnida, Ľ. Šalata
Rabča - Liptovské Sliače 23. 6. o 14.30 h v Rabčiciach Uhorskai, Záhora
Oravské Veselé - Černová 22. 6. o 17.00 h V. Šalata, Randiak, Kurtulík
II. liga SŽ a MŽ - 26. kolo o 10.00 h a 12.00 h
Trstená - Martin B 22. 6. AR2 Loffay
IV. liga žiaci - 13. kolo (dohrávka)
Habovka - Iľanovo 23. 6. o 12.30 h Strežo, Hárezník
Breza - Liesek 22. 6. o 10.00 h Kubáni, Kramarčík
Rabča - Vrútky 23. 6, o 12.30 h v Rabčiciach Uhorskai, Záhora
Zákamenné - Oravské Veselé 23. 6. o 15.00 h J. Kachút, Matejčík
Záverečný turnaj mladších žiakov o Majstra OFZ
V Istebnom 22. 6. (sobota) od 8.00 h. Rozhodcovia: Hárezník, Ondruš, M. Reguly, M. Kachút
Kvalifikačný zápas žiakov skupiny A a B o postup do IV. ligy žiakov
V Párnici 22. 6. (sobota) od 10.00 h. Rozhodcovia: Dvorštiak, Ľ. Šalata, Frančák ml.
Turnaj žiakov „Futbal bez hraníc“
Sobota 29. júna v Oravskej Porube (štadión Družstevník Oravská Poruba)
Pelhřimov - Limanowa o 9.30 h Ondruš, Hárezník, Frančák ml.
Dolný Kubín - Pelhřimov o 15.00 h Hárezník, Ondruš, Frančák ml.
Sobota 29. júna v Istebnom (štadión OFZ Istebné)
Dolný Kubín - Ružomberok o 9.30 h Dvorštiak, Ľ. Šalata, M. Reguly
Ružomberok - Limanowa o 15.00 h Ľ. Šalata, Dvorštiak, M. Reguly
Nedeľa 30. júna v Dolnom Kubíne (štadión MFK Dolný Kubín)
Pelhřimov - Ružomberok o 15.00 h M. Kahan, V. Mušák ml., Kubáni
Limanowa - Dolný Kubín o 16.30 h V. Mušák ml., M. Kahan, Kubáni
Oznamy rozhodcom!
Posledný delegačný list súťažného ročníka 2001 - 2002 vyjde v týždenníku Naša Orava 18. júna (utorok) t. r., v ktorom budú zverejnené prípadné zmeny a doplnky k DL č. 26/2001-2002.
- Žiadame rozhodcov, aby aj cez letnú prestávku sledovali správy Oravského futbalového zväzu.
- Vzhľadom na prípravu nového ročníka a s tým súvisiacim vydaním Rozpisu súťaže pre ročník 2002-2003 žiadame rozhodcov OFZ, ale aj rozhodcov v pôsobnosti SsFZ, aby neodkladne oznámili adresy, hlavne telefónne spojenia (mobil, privat, zamestnanie).
- Po skončení súťažného ročníka sa pripravuje Aktív rozhodcov (OFZ - SsFZ)
- Nový súťažný ročník sa začne 3. - 4. augusta 2002 preto žiadame rozhodcov, aby oznámili účinkovanie počas dovolenkového obdobia v mesiaci august 2002.
Mgr. Július Kubáni,
predseda KR
Dušan Krnáč, obsadzovací úsek