Piatok, 22. september, 2017 | Meniny má Móric
Pridajte si svoje mesto

Poľské TV progamy - TVP 1 - polsat - TV4

STREDA 12. 6. 2002

TVP 1

12.20 Kontrasty - svet, ľudia, peniaze 12.25 Sám život 12.45 Klan 13.10 Počítačový domáci lekár 13.20 Kiosk na Wspólnej 13.30 Teleshopping 13.50 Fórum 14.35 Malé a veľké cesty 15.00 Správy 15.10 Laboratórium 15.35 Tvárou v tvár Európe 16.05 Blažejov bicykel 16.30 Recept na úspech 17.00 Teleexpres 17.20 Futbalový expres 17.30 Hosť Jednotky 17.40 Klan 18.05 Moja stopa v televízii 18.15 Medzi nami - audiotele 18.55 5 minút o Európskej únii 19.05 Večerníček 19.30 Správy, šport 20.01 Predpoveď počasia 20.10 Smrť povzbudzovačky 21.45 Kriminálna kronika Jednotky - mimo zákona 22.05 Iba u nás 22.35 Správy 23.00 Športové správy 23.05 Čas na ... kontroverzný dokument: Kápo 00.05 Bláznovstvo v strednom veku

POLSAT

09.40 Srdce na rázcestí 10.30 Sám život 10.55 Zátoka nešťastných lások 11.50 S hlavou v oblakoch 12.45 Život ako poker 13.15 Izba načierno 13.45 Pretrhnuté putá 14.45 Graczykovci 15.15 RoboCop 15.45 Správy 16.00 MS vo futbale 2002 16.10 Amor Latino 17.05 Vysoká vlna 18.00 MS vo futbale 2002: Nigéria - Anglicko 18.45 Správy, šport 19.10 Predpoveď počasia 19.15 MS vo futbale 2002: Nigéria - Anglicko 20.00 Náhradná rodina 20.30 MS vo futbale 2002 21.15 Pretrhnuté putá 22.15 MS vo futbale 2002: Švédsko - Argentína 23.00 Správy 23.10 Predpoveď počasia 23.15 MS vo futbale 2002: Švédsko - Argentína 23.30 Hospodársky komentár 00.00 Roger Waters - záznam koncertu 01.00 Hudobné magazíny

TV4

06.00 Hudobný magazín 06.30 Filmový magazín 07.00 Hudobný magazín 07.50 Alica v krajine zázrakov (26.) 08.20 MS vo futbale 2002: Nigéria - Anglicko 10.50 Vojak šťasteny 2 (3.) 11.50 Arliss (10.) 12.20 Hotel pod borovicami (4.) 12.50 Ach, dieťa 2 (19.) 13.15 MS vo futbale 2002: Slovinsko - Paraguaj 15.35 Mestečko Evening Shade (80.) 16.00 Fiorella (40.) 17.00 Arliss (11.) 17.45 Správy 18.00 Životná šanca 2 - Televízna súťaž 19.00 Zmija 3 (17.) 20.00 MS vo futbale 2002: Slovinsko - Paraguaj 21.50 Správy 22.02 Športové informácie 22.05 Hospodársky magazín 22.15 Vojak šťasteny 2 (4.) 23.15 Hluchý telefón (2.) 23.45 MS vo futbale 2002: JAR - Španielsko 01.35 Hudobné magazíny 03.00 Záver vysielania

ŠTVRTOK 13. 6. 2002

TVP 1

12.00 Správy 12.10 Agrobusiness 12.20 Horizonty 12.45 Klan 13.10 SSZ radí 13.20 Proste paragraf 13.30 Teleshopping 13.50 Miliarda v rozume 14.15 Čo sú... veľké sily... alebo Elektromagnetizmus 14.40 Na kraji: Morfológia 15.00 Správy 15.10 Babinec 15.35 Euroexpres 16.00 Blažejov bicykel 16.30 Recept na úspech 17.00 Teleexpres 17.20 Futbalový expres 17.30 Hosť Jednotky 17.40 Fara 18.10 Moja stopa v televízii 18.15 Rozhodnutie patrí tebe - audiotele 19.00 Večerníček 19.30 Správy, šport 20.01 Predpoveď počasia 20.10 Nash Bridges 21.00 Prípad pre reportéra 21.35 Politický týždenník Jednotky 22.20 5 minút o Európskej únii 22.30 Správy 22.50 Športové správy 23.00 Pegas 23.30 Legenda o svätom pijanovi

POLSAT

08.45 Largo 09.40 Amor Latino 10.30 Rozvod po americky 10.55 Zátoka nešťastných lások 11.50 S hlavou v oblakoch 12.45 Život ako poker 13.15 Máte, čo chcete 13.45 Disco Polo Live 14.45 Náhradná rodina 15.15 RoboCop 15.45 Správy MS vo futbale 2002 16.10 Srdce na rázcestí 17.05 Walker Texas Ranger 18.00 MS vo futbale 2002: Mexiko - Taliansko 18.45 Správy, šport 19.10 Predpoveď počasia 19.15 MS vo futbale 2002: Mexiko - Taliansko 20.00 Sám život 20.30 MS vo futbale 2002 21.15 Pohotovosť 22.15 MS vo futbale 2002: Ekvádor - Chorvátsko 23.00 Správy, šport 23.10 Predpoveď počasia 23.15 MS vo futbale 2002: Ekvádor - Chorvátsko 00.00 Bývalý 01.35 Hudobné magazíny

TV4

07.50 Alica v krajine zázrakov 08.20 MS vo futbale 2002: Turecko - Čína 10.20 Zmija 3 (17.) 11.50 Arliss (8.) 12.20 Hotel pod borovicami (5.) 12.50 Ach, dieťa 2 (20.) 13.15 MS vo futbale 2002: Ekvádor - Chorvátsko 15.35 Mestečko Evening Shade (81.) 16.00 Fiorella (41.) 17.00 Arliss (12.) 17.30 Hot Chat - Interaktívny publicistický program 17.45 Správy 18.00 Životná šanca 2 - Televízna súťaž 19.00 Vojak šťasteny 2 (4.) 20.00 MS vo futbale 2002: Kostarika - Brazília 21.50 Správy 22.00 Športové správy 22.03 Predpoveď počasia 22.05 V. I. P. - Agentúra Vallery Ivronsovej - Magazín 22.15 Zmija 3 (18.) 23.15 Hluchý telefón (3.) 23.45 MS vo futbale 2002: Turecko - Čína 01.35 X Láska - Zábavný program 02.05 Hudobné magazíny

PIATOK 14. 6. 2002

TVP 1

08.30 Teleshopping 08.45 Muppetovci 09.05 Jednotka 09.40 Muppetovci 10.10 Poviedky z južných morí 11.10 Teleshopping 11.25 Domáci majster Tim 12.00 Správy 12.10 Agrobusiness 12.20 Čas relaxácie 12.45 Fara 13.40 Teleshopping 13.55 Politický týždenník Jednotky 14.40 Svetové kultúrne dedičstvo 15.00 Správy 15.10 Reportáž 15.35 Široké koľaje 16.05 Raj 16.30 Recept na úspech 17.00 Teleexpres 17.20 Futbalový expres 17.30 Hosť Jednotky 17.40 Fara 18.10 Schôdzka v temnote 18.50 Aká je to melódia? 19.15 Večerníček 19.30 Správy, šport 20.01 Predpoveď počasia 20.10 Turk 182! 21.50 Žive 22.30 Správy 22.55 Športové správy 23.05 Medové týždne 00.40 Purpurový kvet (2.) 02.10 Noc s Muppetovcami

POLSAT

06.00 Pesnička na želanie 07.00 RoboCop 07.25 Mladý Herkules 07.50 Walker Texas Ranger 08.45 Kate Brasherová 09.40 Srdce na rázcestí 10.25 Sám život 10.55 Zátoka nešťastných lások 11.50 S hlavou v oblakoch 12.50 Život ako poker 13.15 Blok komediálnych seriálov 15.45 Správy 16.10 Srdce na rázcestí 17.05 Vysoká vlna 18.00 MS vo futbale 2002: Poľsko - USA 18.45 Správy, šport 19.10 Predpoveď počasia 19.15 MS vo futbale 2002: Poľsko - USA 20.00 Sám život 20.30 MS vo futbale 2002 21.15 Akty X 22.15 MS vo futbale 2002: Portugalsko - Južná Kórea 23.00 Správy, šport 23.10 Predpoveď počasia 23.15 MS vo futbale 2002: Portugalsko - Južná Kórea 23.40 Bar - Night Club 00.00 Odmietnutie 01.40 Playboy

TV4

08.20 MS vo futbale 2002: Belgicko - Rusko 10.50 Vojak šťasteny 2 (4.) 11.50 Arliss (12.) 12.20 Hotel pod borovicami (6.) 12.50 Ach, dieťa 2 (21.) 13.15 MS vo futbale 2002: Portugalsko - Južná Kórea 15.35 Mestečko Evening Shade (82.) 16.00 Fiorella (42.) 17.00 Otec, čo ty na to (2.) 17.30 Hot Chat - Interaktívny publicistický program 17.45 Denník 17.58 Predpoveď počasia 18.00 Životná šanca 2 - Televízna súťaž 19.00 Zmija 3 (18.) 20.00 MS vo futbale 2002: Belgicko - Rusko 21.50 Správy 22.00 Športové správy 22.03 Predpoveď počasia 22.05 V. I. P. - Agentúra Vallery Ironsovej - Magazín 22.15 Temný anjel (14.) 23.15 Hluchý telefón (4.) 23.45 MS vo futbale 2002: Tunisko - Japonsko 01.35 X Láska - Zábavný program 02.05 Hudobné magazíny

SOBOTA 15. 6. 2002

TVP 1

10.50 Siedme nebo: Hriešnica 11.35 Hitparáda 12.10 Cestovateľ: Ostrov Džerba 12.30 Štvrťhodinka pri káve 12.50 Ženy z Bieleho domu 13.00 Správy 13.10 Móda ako počasie 13.40 Pobrežná hliadka 14.30 39. KFPP Opole 2002: Future Folk 15.00 Zvieratá sveta: Fascinujúci svet ovadov 15.30 Zábavky s poľštinou 16.00 Čo vy na to, pani? 16.30 Recept na úspech 17.00 Teleexpres 17.20 Futbalový expres 17.30 Hosť Jednotky 17.40 Fara 18.10 Opole 2002 - koncer HIP HOP + RAP 18.40 Aká je to melódia? 19.00 Večerníček 19.30 Správy, šport 19.56 Predpoveď počasia 20.05 Viktória a Albert 21.45 Hudba spája pokolenia 22.30 Gala profesionálneho boxu 23.30 Tajomná žiara nad Pacifikom 01.15 Noc s Muppetmi

POLSAT

06.00 Disco relax 07.00 Tvoj lekár 07.25 Magazín redakcia nábeženských programov 08.00 Dračie poviedky 08.30 Poochini 09.00 Výstrednosti 09.30 Mladý Herkules 09.55 Disco Polo Live 11.00 Veľký deň Afriky 12.45 Hellzapoppin 14.30 Najzábavnejšie zvieratká na svete 15.00 4 x 4 15.30 Najstrašnejšie videozáznamy 15.45 Správy 16.00 Kate Brasherová 16.50 Idol 17.45 MS vo futbale 2002 18.00 MS vo futbale 2002 18.45 Správy, šport 19.10 Predpoveď počasia 19.15 MS vo futbale 2002 20.00 Idol 21.15 MS vo futbale 2002 22.15 MS vo futbale 2002 23.00 Idol 23.15 MS vo futbale 2002 00.00 Film Playboya 01.25 Hudobné magazíny 05.00 Záver vysielania

TV4

08.30 Muppetovci a ich hostia (9.) 09.00 Dráčik Castillo (12.) 10.00 Nikto nie je dokonalý (10.) 11.00 Safari v Hollywoode (8.) 12.00 Zostaň nažive (8.) 13.00 Rozhovor s . 13.30 V Max - Motoristický magazín 14.00 Toreadori - Komédia USA, 1945, r. M. St. Clair, hr. S. Laurel, O. Hardy 15.05 Rok Šakala - Dokument 16.00 Rytier noci (8.) 16.50 Hneď.hneď zas (14.) 17.45 Denník 17.58 Športové správy 18.02 Predpoveď počasia 18.05 Indiánsky odkaz - Wester USA, 1980, r. K. Merrill, h. T. Howard 20.00 Centrum Toma Clancyho 20.55 Cesta - Policajný magazín 21.25 Idol 22.20 Diagnóza: Vražda 23.10 Dokument 23.50 Pobúrený utečenec - Thriller USA, 1995, h. F. Tumbuan 01.35 Hudobné magazíny 02.10 Záver vysielania

NEDEĽA 16. 6. 2002

TVP 1

07.40 Muppetovci 08.05 Legenda o Wilhelmovi Tellovi 09.00 Teleráno 09.30 Prenos svätej omše 12.30 Týždeň 13.00 Správy 13.10 Hľadači pokladov 13.40 Návrat Franka Jamesa 15.15 Štúdio Šport: Škoda Auto Grand Prix MTB 15.45 Bezpečná Jednotka 16.10 Spojení s Európou 16.35 Štúdio Šport: Škoda Auto Grand Prix MTB 17.00 Teleexpres 17.20 Futbalový expres 17.30 Televízny denník - program J. Fedorowicza 17.45 Nájomníci 18.10 Zapni Jednotku 18.25 Aká je to melódia? 19.00 Večerníček 19.30 Správy, šport 19.56 Predpoveď počasia 20.05 Noc, kedy sme sa nestretli 21.45 Čas na dokument: Anjelici 22.10 Žrebovanie audiotele 22.20 Lawrence z Arábie (2.) 00.15 Športová Jednotka 00.40 Neposlušní anjelici

POLSAT

06.00 Disco Poli Live 07.00 4 x 4 07.30 Magazín redakcie náboženských programov 08.00 Dračie príbehy 08.30 Poochini 09.00 Hugo 09.30 Mladý Herkules 10.00 Disco Relax 11.00 Pobrežná hliadka 12.00 Dennis, postrah ulice 14.00 Largo 15.00 Benny Hill 15.30 Nadácia Polsatu 15.45 Správy 16.00 Idol 16.50 Jazero snov 17.45 MS vo futbale 2002 18.00 MS vo futbale 2002 18.45 Správy, šport 19.05 Životná šanca 20.00 Idol 20.30 Svet podľa Kiepských 21.15 MS vo futbale 2002 22.15 MS vo futbale 2002 (1.) 00.00 Posledný šerif 01.45 Hudobné magazíny

TV4

09.30 Anna zo zeleného návršia (20.) 10.00 Indiánsky odkaz - Wester USA, 1980 12.00 Filmový magazín 12.30 Právna poradňa 12.45 Hospodársky magazín 13.00 A ku ku - Zábavný program 13.30 Super VIP 14.00 Casper - Komédia USA, 1995, r. B. Silberling, h. B. Pullman 16.00 Rytier noci (9.) 16.50 Bill Cosby a deti 3 (19.) 17.05 Kráľ kráľovien (19.) 17.45 Správy 17.58 Športové správy 18.02 Predpoveď počasia 18.05 Maggie Wintersová (16.) 18.35 Hneď.hneď zas (14.) 19.30 Muppetovci a ich hostia (10.) 20.00 Centrum Toma Clancyho (2./4) 20.55 Cesta - Policajný magazín 21.25 Idol 22.20 Dokumentárny program 22.50 Diagnóza: Vražda 23.50 Bratstvo krvi - Akčný film HG, 1986 01.30 Super VIP 02.00 Hudobný magazín

PONDELOK 17. 6. 2002

TVP 1

12.00 Správy 12.10 Agrobusiness 12.20 Kontrasty - svet, ľudia, peniaze 12.25 Poľnohospodárstvo vo svete 12.45 Klan 13.35 Teleshopping 13.50 TV varenie 14.10 Predchádzať chorobe 14.30 Blažejov bicykel 15.00 Správy 15.10 Buď a riaď 15.35 Fara 16.30 Recept na úspech 17.00 Teleexpres 17.15 Futbalový expres 17.40 Neváhaj a nakrúcaj! 18.05 Moja stopa v televízii 18.15 Rodinné záležitosti 19.00 5 minút o Európskej únii 19.05 Večerníček 19.30 Správy, šport 20.01 Predpoveď počasia 20.10 Maj oči otvorené: Továreň na výrobu misiek 21.05 Snezácie 20. storočia: Hitlerov najvernejší vojak 22.00 Provinčná šepkanda 22.30 Správy 22.50 Športové správy 23.00 Rozhovory v novom storočí 23.30 Čínsky syndróm 01.30 Záver vysielania

POLSAT

07.25 Výstrednosti 07.50 Kreslený seriál 08.15 Dennis, postrach okolia 09.55 Najzábavnejšie zvieratá na svete 10.25 Sám život 10.55 Srdce na rázcestí 11.50 S hlavou v oblakoch 12.45 Život ako poker 13.15 Máte, čo chcete 13.45 4 x 4 14.45 Tvoj lekár alebo Byť sebestačný 14.45 Najlepšie roky 15.15 RoboCop 15.45 Správy 16.00 MS vo futbale 2002 - štúdio 16.10 Srdce na rázcestí 17.05 Vysoká vlna 18.00 MS vo futbale 2002 18.45 Správy, šport 19.05 Predpoveď počasia 19.15 MS vo futbale 2002 20.00 Sám život 20.30 MS vo futbale 2002 21.15 Životná šanca 22.15 MS vo futbale 2002 23.00 Správy, šport 23.10 Predpoveď počasia 23.15 MS vo futbale 2002 00.00 Bumerang 00.30 Sám život 02.20 Hudobné magazíny

TV4

07.00 Hudobný magazín 07.50 Alica v krajine zázrakov 08.20 Fiorella (42.) 09.20 Životná šanca - Televízna súťaž 10.20 Zmija 3 (18.) 11.20 Mestečko Evening Shade (82.) 11.50 Otec, čo ty na to (2.) 12.20 Hotel pod borovicami (7.) 12.50 Ach, dieťa 2 (22.) 13.15 V Max 13.45 Hudobný magazín 14.20 Alica v krajine zázrakov (46.) 14.45 Hudobný magazín 15.35 Mestečko Evening Shade (83.) 16.00 Fiorella (43.) 17.00 Otec, čo ty na to (3.) 17.30 Publicistický program 17.45 Správy 18.00 Televízny turnaj 19.00 Temný anjel (14.) 20.00 Millennium (21.) 21.50 Správy 22.00 Športové informácie 22.05 Právna poradňa 22.15 Rely Akropolis 23.15 Vojak šťasteny 2 (5.) 00.15 Kojak (50.) 01.15 Zábavný program 01.45 Hudobné magazíny

UTOROK 18. 6. 2002

TVP 1

10.55 Teleshopping 11.15 Klub smiechu v Indii (2.) 11.45 Výuka cudzieho jazyka 12.00 Správy 12.10 Agrobusiness 12.20 Na ceste do Unie 12.45 Klan 13.35 Teleshopping 13.50 SSZ radí 14.00 Miliarda v rozume 14.25 Blažejov bicykel 15.00 Správy 15.10 Kontroverzia 15.35 Fara 16.30 Recept na úspech 17.00 Teleexpres 17.15 Futbalový expres 17.30 Hosť Jednotky 17.40 Nájomníci (47.) 18.05 Moja stopa v televízii 18.15 Ktokoľvek videl, ktokoľvek vie 19.00 Večerníček 19.30 Správy, šport 20.01 Predpoveď počasia 20.10 18 kolies spravodlivosti 21.00 Čas na dokument: Predpoveď z nástupišťa 21.35 Fórum 22.20 5 minút o Európskej únii 22.30 Správy 22.50 Športové správy 23.00 Plus-mínus 23.35 Nanou

POLSAT

07.50 Dawsonov svet (4.) 08.45 Pobrežná hliadka 09.40 Srdce na rázcestí (48.) 10.35 Sám život 10.55 Zátoka nešťastných lások 11.50 S hlavou v oblakoch 12.45 Život ako poker 13.15 Svet podľa Kiepských 13.45 Náhradná rodina 14.15 Graczykovci 14.45 Náhradná rodina 15.15 Svet podľa Kiepských 15.45 Správy 16.00 MS vo futbale 2002 16.10 Srdce na rázcestí 17.05 Walker Texas Ranger 18.00 MS vo futbale 2002 18.45 Správy, šport 19.05 Predpoveď počasia 19.15 MS vo futbale 2002 20.00 Sám život 20.30 MS vofutbale 2002 21.15 Boston Public 22.15 MS vo futbale 2002 23.00 Správy, šport 23.10 Predpoveď počasia 23.15 MS vo futbale 2002 00.00 Playboy: Nočné eskapády 00.55 Hudobné magazíny

TV4

08.20 Fiorella (43.) 10.20 Temný anjel (14.) 11.20 Mestečko Evening Shade (83.) 11.50 Otec, čo ty na to (3.) 12.20 Hotel pod borovicami (8., 9.) 13.15 Rely Akropolis 14.20 Alica v krajine zázrakov 14.45 Hudobný magazín 15.35 Mestečko Evening Shade (84.) 16.00 Fiorella (44.) 17.00 Arliss (13.) 17.30 Hot Chat - Interaktívny publicistický program 17.45 Správy 17.58 Predpoveď počasia 18.00 Životná šanca - Televízna súťaž 19.00 Vojak šťasteny - Televízna súťaž 20.00 Filmový omyl časopisu N. L. - Komédia USA, 1981 21.50 Správy 22.00 Športové správy 22.05 VIP - Magazín 22.15 Zmija 3 (19.) 23.15 Veselý babinec (20.) 23.45 Mesiac v kanáli - Kriminálna dráma Fr./USA, 1983 02.15 X Láska - Zábavný program


  1. Ako sa Oravec ubránil poľským banditom. Na začiatku bol inzerát 3 497
  2. Toto sú kandidáti na žilinského župana a poslancov za Oravu 2 856
  3. Voľby do VÚC 2017 Dolný Kubín: Zoznam kandidátov na poslancov 1 343
  4. Voľby do VÚC 2017 Tvrdošín: Zoznam kandidátov na poslancov 1 259
  5. Voľby do VÚC 2017 Námestovo: Zoznam kandidátov na poslancov 1 201
  6. Necelé tri týždne po požiari podľahlo zraneniam malé dievčatko 353
  7. Na čo? Pre koho? Pýtali sa vtedy ľudia. A čo dnes? 345
  8. Pozrite, čo sa bude diať v dolnooravskej metropole 337
  9. Celý futbalový zápas videli diváci iba na dvoch štadiónoch 249
  10. Mohli by stavať, zavadzia im vedenie vysokého napätia 188

Najčítanejšie správy

Orava

Ako sa Oravec ubránil poľským banditom. Na začiatku bol inzerát

Nepríjemnú skúsenosť s poľskými obchodníkmi má dolnokubínsky podnikateľ, ktorý zareagoval na inzerát z internetu. V najhoršej chvíli sa obával nielen o peniaze a auto, ale aj o život.

Toto sú kandidáti na žilinského župana a poslancov za Oravu

V župných voľbách si vyberieme vyberieme na post predsedu Žilinského samosprávneho kraja spomedzi deviatich kandidátov.

Voľby do VÚC 2017 Dolný Kubín: Zoznam kandidátov na poslancov

Vo volebnom obvode Dolný Kubín sa o post poslancov Zastupiteľstva Žilinského samosprávneho kraja bude uchádzať 23 kandidátov.

Voľby do VÚC 2017 Tvrdošín: Zoznam kandidátov na poslancov

Vo volebnom obvode Tvrdošín sa o post poslancov Zastupiteľstva Žilinského samosprávneho kraja bude uchádzať 21 kandidátov.

Voľby do VÚC 2017 Námestovo: Zoznam kandidátov na poslancov

Vo volebnom obvode Námestovo sa o post poslancov Zastupiteľstva Žilinského samosprávneho kraja bude uchádzať 25 kandidátov.

Blízke regióny

Kysučan sa zrejme zastrelil podomácky vyrobenou zbraňou

Včera otriasla kysuckou obcou Nesluša tragická správa. V rodinnom dome našli 47-ročného muža, ktorý si pravdepodobne siahol na život.

Voľby do VÚC 2017 Čadca: Zoznam kandidátov na poslancov

Do župy kandiduje 47 záujemcov o post poslanca. Krúžkovať budeme ôsmich.

Dôchodkyňa, ktorú dnes ráno zrazilo v centre auto, zomrela

Dnes ráne neďaleko Stop Shop-u auto zrazilo dôchodkyňu. Tá zraneniam podľahla.

Voľby do VÚC 2017 ŽILINA: Zoznam kandidátov na poslancov

V župných voľbách kandiduje 89 záujemcov o kreslo poslanca z okresu Žilina. Voliči vyberú trinástich.

Zoznam kandidátov na krajských poslancov - volebný obvod Martin

Vo volebnom obvode Martin sa o post poslancov Žilinského samosprávneho kraja bude uchádzať 54 kandidátov a kandidátok. Zvolení budú ôsmi.

Všetky správy

V Banskej Bystrici dnes otvorili najmodernejšiu autobusovú stanicu na Slovensku

Dopravná časť je v testovacej prevádzke, majetkom mesta sa stane po zápise na list vlastníctva.

Geológ: Ochladili Zem a vyhubili ľudí. Našu planétu čaká supererupcia

Výbuch supervulkánu by bol aj dnes katastrofický, hovorí geochronológ Martin Danišík, ktorý publikoval v prestížnom vedeckom časopise.

Armádny generál: Termíny sú šibeničné, zmluvu na migy budeme musieť predĺžiť

Udržanie starých stíhačiek bude drahé, Rusi si môžu zapýtať viac. Nebo by nám však dočasne mohli ochrániť aj Česi či Poliaci.

Realitný trh sa zbláznil, byty sa predávajú za rekordné ceny

Za trojizbový byt v paneláku na Terase sú ľudia ochotní zaplatiť 105-tisíc.

Kam vyraziť