Utorok, 26. január, 2021 | Meniny má TamaraKrížovkyKrížovky

Po tri body si odviezli Rabča, Hruštín a Klin

futbal - II. trieda skupina b

Po minulom prvom odobratí bodov vedúcej Rabči sa Hruštínčanom podaril ďalší husársky kúsok. Tentoraz bodovali naplno na ihrisku Oravskej Polhory. Z hosťujúcich družstiev si ešte po tri body odviezli Rabča a Klin a potvrdili, že právom okupujú popredné priečky tabuľky.

120 divákov

Od úvodných minút líder súťaže potvrdzoval svoje kvality. V 1. polčase boli Rabčania lepší a svoju snahu korunovali gólom. Ako sa neskôr ukázalo bol aj víťazný. Po prestávke síce Babín hru vyrovnal, súpera dokonca prevýšil a vyrovnávajúci gól visel na vlásku. Žiaľ, domáci svoje šance nepremenili a tak si Rabča pripísala ďalšie víťazstvo. (jv)

Oravská Polhora - Hruštín 0:1 (0:0)

Gól: Jurky

Rozhodovali: L. Capko, Randiak, Kurtulík

150 divákov

Počas celého stretnutia na ihrisku dominovali domáci futbalisti, z množstva šancí však nepremenili ani jednu. Naopak, po ojedinelej príležitosti Hruštína v 75. min inkasovali z hlavy Jurkyho. Oravská Polhora mohla ešte vyrovnať v 89. min, ale pokutový kop nepremenila. (jp)

Vasiľov - Rabčice 3:0 (1:0)

Góly: Kramarčík 2, Hnojčík

Rozhodovali: Kvietok, Loffay, Židek

70 divákov

Zápas sa vyznačoval neustálou prevahou domáceho mužstva. Všetky tri góly Vasiľova padli po pekných kombinačných akciách. Aj hostia produkovali dobrú hru, no len po šestnástku súpera. (jv)

Zákamenné - Lomná 4:0 (1:0)

Góly: T. Murín, Š. Florek (11 m), M. Majchrák, Š. Smolka

Rozhodovali: E. Bakala, Juričák, Kramarčík

100 divákov

Domáci boli o poznanie lepším mužstvom, čo sa však ukázalo až v 2. polčase. Sieť Lomnej prvý napol hlavou Tibor Murín. Hráči Zákamenného začali excelovať pred súperovou bránou od 70. min, odkedy pridali ďalšie tri góly. (av)

Mutné - Klin 2:3 (2:2)

Góly: M. Huťko 2 (1 z 11 m)- J. Košút 2 (1 z 11 m), J. Stahoň

ŽK: J. Meško, J. Košút (obidvaja z Klina)

Rozhodovali: Kořalník, Janotík, Smoleň

100 divákov

Na dobre pripravenej hracej ploche sa vedenia ujali v 7. min. domáci, jedenástku premenil Huťko. Klin odpovedal v 38. min, rovnako z penalty sa nemýlil Košút. O 2 min dostal hostí do vedenia opäť Košút, presadil sa hlavou po rohovom kope. Tesne pred prestávkou dokázalo Mutné ešte vyrovnať, taktiež z rohového kopu už Huťko loptu dokopával do poloprázdnej brány. V 2. polčase postupne hostia preberajú iniciatívu na svoje kopačky, čoho výsledkom bol ich víťazný gól v 81. min zásluhou Stahoňa. V zostávajúcich minútach sa domáci snažili zachrániť aspoň bod, no zopár sľubných príležitostí už nevyužili. (jt)

Ľadová stena z lezcom.

Stenu vytvorila partia nadšencov lezenia po ľade aj horách. Má dvanásť metrov, pre lezcov sa radí medzi tie najťažšie a ako mrzne jej vzhľad, sa tak každý deň mení.

4 h
Miesto zadržania unukajúceho vodiča.

Vodič mal zobratý vodičák a už mal sedieť vo väzení.

6 h

Ďalší diel online diskusie vysielame LIVE vo štvrtok o 11:00 hod na našom Facebooku.