I. Športovo-technická komisia (predseda Ing. Martin Kahan)
1. Schvaľuje výsledok barážového stretnutia TJ Breza - FK Trstená (0:1) tak, ako bol dosiahnutý na ihrisku.
2. Schvaľuje konečné tabuľky I. triedy, II. triedy skupiny A a II. triedy skupiny B.
I. trieda:
1. Nižná 26 20 3 3 83:15 63
2. Žaškov 26 17 3 6 42:21 54
3. Vavrečka 26 15 1 10 48:31 46
4. Zuberec 26 14 3 9 63:41 45
5. O. Podzámok 26 12 5 9 39:34 41
6. Dlhá 26 12 3 11 48:43 39
7. Párnica 26 10 6 10 45:43 36
8. O. Veselé 26 10 2 14 43:60 32
9. Veličná 26 11 3 12 44:45 30
10. O. Poruba 26 9 2 15 47:63 29
11. Krivá 26 8 5 13 36:59 29
12. Zubrohlava 26 8 2 16 30:64 26
13. Trstená 26 8 1 17 40:60 25
14. Breza 26 8 1 17 34:63 25
II. trieda skupina A:
1. Leštiny 18 12 1 5 38:19 37
2. Liesek 18 10 3 5 32:23 33
3. Pokryváč 18 9 3 6 38:30 30
4. Bziny 18 8 3 7 27:29 27
5. O. B. Potok 18 7 5 6 26:28 26
6. Zázrivá 18 7 3 8 33:30 24
7. Kraľovany 18 7 2 9 23:27 23
8. Malatiná 18 5 5 8 26:28 20
9. Vitanová 18 5 4 9 32:36 19
10. Brezovica 18 5 1 12 25:50 16
II. trieda skupina B:
1. Rabča 20 19 1 0 53:10 58
2. Klin 20 13 4 3 43:24 43
3. Zákamenné 20 11 3 6 46:30 36
4. Rabčice 20 10 3 7 54:30 33
5. Hruštín 20 9 3 8 28:25 30
6. O. Lesná 20 9 1 10 45:46 28
7. O. Polhora 20 8 2 10 38:37 26
8. Mutné 20 7 1 12 27:49 22
9. Babín 20 6 3 12 26:30 21
10. Vasiľov 20 5 0 15 22:60 15
11. Lomná 20 2 1 17 12:53 7
Z I. triedy do V. ligy postupuje družstvo FK Nižná.
Z I. triedy do II. triedy zostupuje družstvo TJ Rozvoj Breza.
Z II. triedy skupiny A postupuje do I. triedy družstvo OFK Leštiny.
Z II. triedy skupiny B postupuje družstvo TJ Oravan Rabča.
3. Aktív ŠTK a KM pred súťažným ročníkom 2002/2003 sa uskutoční vo štvrtok 11. 7. 2002 o 15.30 h v reštaurácii Kopačka v Dolnom Kubíne. Dôrazne upozorňujeme FK,FO, že neúčasť zástupcu klubu bude mať pre FK za následok disciplinárny postih.
II. Komisia mládeže (predseda Bc. Ľubomír Hlatký)
1. Schvaľuje konečnú tabuľku I. triedy dorastu súťažného ročníka 2001/2002.
1. O. Lesná 30 21 3 6 79: 29 66
2. Bobrov 30 20 5 5 68: 29 65
3. Mutné 30 19 5 6 80: 28 62
4. Podbiel 30 18 4 8 88: 38 58
5. Novoť 30 15 9 6 81: 60 51
6. Vavrečka 30 15 5 10 61: 52 50
7. Lokca 30 16 2 12 79: 77 50
8. Zákamenné 30 12 4 14 70: 62 40
9. Breza 30 10 9 11 51: 56 39
10. Tvrdošín 30 11 5 14 65: 73 38
11. Ťapešovo 30 9 8 13 43: 63 35
12. Hruštín 30 9 7 14 67: 82 34
13. O. Polhora 30 9 3 18 52: 89 30
14. Habovka 30 9 2 19 70: 84 29
15. Klin 30 5 3 22 35:114 18
16. Zubrohlava 30 3 4 23 37: 90 13
Do V. ligy dorastu postupuje družstvo TJ Oravská Lesná.
2. Schvaľuje konečné tabuľky I. triedy žiakov skupiny A a B súťažného ročníka 2001/2002.
Skupina A
1. D. Kubín B 14 14 0 0 102: 3 42
2. O. Jasenica 14 9 2 3 49:31 29
3. Podbiel 14 7 2 5 37:25 23
4. Medzibrodie 14 5 5 4 27:31 20
5. Zázrivá 14 4 5 5 35:47 17
6. Hruštín 14 4 1 9 28:47 13
7. O. Podzámok 14 2 4 8 16:41 10
8. Krivá 14 1 1 12 7:76 4
Skupina B
1. Mutné 16 12 1 3 54:15 37
2. Zubrohlava 16 11 3 2 47:17 36
3. O. Lesná 16 10 3 3 41:13 33
4. Novoť 16 8 1 7 20:27 25
5. Vavrečka 16 8 0 8 30:28 24
6. O. Polhora 16 6 1 9 30:36 19
7. Lomná 16 4 1 11 14:48 13
8. Bobrov 16 4 0 12 14:46 12
9. Klin 16 3 2 11 20:40 11
Do IV. ligy žiakov postupuje družstvo MFK Dolný Kubín.
3. Schvaľuje konečné tabuľky mladších žiakov skupín A, B, C, D a E súťažného ročníka 2001/2002.
Skupina A
1. D. Kubín 24 20 3 1 85:13 63
2. Istebné 24 14 2 8 55:47 44
3. Párnica 24 8 0 16 32:50 25
4. O. Podzámok 24 3 1 20 19:80 10
Skupina B
1. Zuberec 18 11 3 4 31:12 30
2. Nižná B 18 7 3 8 26:20 24
3. Trstená B 18 5 2 11 15:38 17
Skupina C
1. O. Polhora A 24 20 2 2 80:15 62
2. Rabča A 24 16 3 5 66:20 51
3. O. Polhora B 24 4 2 18 24:66 14
4. Rabča B 24 4 1 19 16:84 13
Skupina D
1. Námestovo B 24 19 2 3 90:33 59
2. O. Veselé 24 9 4 11 52:55 31
3. O. Jasenica 24 7 3 14 44:62 24
4. Breza 24 6 5 13 36:64 23
Skupina E
1. O. Lesná 16 11 2 3 37:15 35
2. Mutné 16 8 3 5 35:22 27
3. Krušetnica 16 1 1 14 28:57 4
Titul Majstra Oravského futbalového zväzu získalo družstvo TJ Oravská Lesná.
III. Disciplinárna komisia (predseda Ján Kysel)
D-I-197 Peter Polčic 750901 TJ Krivá, 3 MFZ nepodmienečne od 4. 7. 2002 od 4. 7. 2002
podľa DP-1-3b.
D-I-198 Jozef Vargončík 760122 TJ Or. Polhora , 1 MFZ nepodmienečne od 4. 7. 2002
podľa DP-1-5a. Zaplatiť poplatok 150+150 Sk.
D-I-199 Pavol Mozga 850522 TJ Novoť, 3 MFZ nepodmienečne od 4. 7. 2002 podľa DP-1-6/1b. Zaplatiť poplatok 150+150 Sk.
D-I-200 Zastavenie činnosti na 1 MFZ za 4ŽK od 4. 7. 2002:
Miroslav Holub 810131 TJ Krivá, Igor Hurák 780929 TJ Vavrečka (zaplatiť 100+100 Sk)
D-I-201 DK upozorňuje FK, FO, TJ, že tresty jednotlivcov, ktoré boli udelené podľa č. 10 na počet súťažných stretnutí, v prípade ak neboli vykonané alebo boli vykonané len z časti, musia byť vykonané v súťažnom ročníku 2002/2003 (týka sa to aj trestov za 4 ŽK, 8 ŽK).
IV. Matričná komisia (predseda Milan Hančiak)
Úradné hodiny v mesiacoch júl a august:
11. 7. 2002 od 14.00 - 16.00 h
19. 7. 2002 od 15.00 - 17.00 h
3. 8. 2002 od 8.00 - 13.00 h
8. 8. 2002 od 15.00 - 18.00 h
15. 8. 2002 od 15.00 - 18.00 h
22. 8. 2002 od 15.00 - 17.00 h
V Dolnom Kubíne 4. 7. 2002
Vladimír Mušák, predseda OFZ,
Dagmar Ružičková,
sekretariát OFZ