Piatok, 22. január, 2021 | Meniny má ZoraKrížovkyKrížovky

Vyžrebovanie futbalových súaží Oravského futbalového zväzu jeseň 2002

I. trieda dospelí

1. kolo - 4. augusta

Trstená - Oravská Poruba

Raba - Párnica

Dlhá - Krivá

Oravské Veselé - Leštiny

Žaškov - Oravská Podzámok

Zubrohlava - Veliná

Zuberec - Vavreka

2. kolo - 11. augusta

Oravská Poruba - Vavreka

Veliná - Zuberec

Oravská Podzámok - Zubrohlava

Leštiny - Žaškov

Krivá - Oravské Veselé

Párnica - Dlhá

Trstená - Raba

3. kolo - 18. augusta

Raba - Oravská Poruba

Dlhá - Trstená

Oravské Veselé - Párnica

Žaškov - Krivá

Skryť Vypnúť reklamu

Zubrohlava - Leštiny

Zuberec - Oravský Podzámok

Vavreka - Veliná

4. kolo - 25. augusta

Oravská Poruba - Veliná

Oravský Podzámok - Vavreka

Leštiny - Zuberec

Krivá - Zubrohlava

Párnica - Žaškov

Trstená - Oravské Veselé

Raba - Dlhá

5. kolo - 1. septembra

Dlhá - Oravská Poruba

Oravské Veselé - Raba

Žaškov - Trstená

Zubrohlava - Párnica

Zuberec - Krivá

Vavreka - Leštiny

Veliná - Oravský Podzámok

6. kolo - 8. septembra

Oravská Poruba - O. Podzámok

Leštiny - Veliná

Krivá - Vavreka

Párnica - Zuberec

Trstená - Zubrohlava

Raba - Žaškov

Dlhá - Oravské Veselé

7. kolo - 15. septembra

Oravské Veselé - O. Poruba

Žaškov - Dlhá

Zubrohlava - Raba

Zuberec - Trstená

Skryť Vypnúť reklamu

Vavreka - Párnica

Veliná - Krivá

Oravský Podzámok - Leštiny

8. kolo - 22. septembra

Oravská Poruba - Leštiny

Krivá - Oravský Podzámok

Párnica- Veliná

Trstená - Vavreka

Raba - Zuberec

Dlhá - Zubrohlava

Oravské Veselé - Žaškov

9. kolo - 29. septembra

Žaškov - Oravská Poruba

Zubrohlava - Oravské Veselé

Zuberec - Dlhá

Vavreka - Raba

Veliná - Trstená

Oravský Podzámok - Párnica

Leštiny - Krivá

10. kolo - 6. októbra

Oravská Poruba - Krivá

Párnica - Leštiny

Trstená - Oravský Podzámok

Raba - Veliná

Dlhá - Vavreka

Oravské Veselé - Zuberec

Žaškov - Zubrohlava

11. kolo - 13. októbra

Zubrohlava - Oravská Poruba

Zuberec - Žaškov

Vavreka - Oravské Veselé

Veliná - Dlhá

Skryť Vypnúť reklamu

Oravský Podzámok - Raba

Leštiny - Trstená

Krivá - Párnica

12. kolo - 20. októbra

Oravská Poruba - Párnica

Trstená - Krivá

Raba - Leštiny

Dlhá - Oravský Podzámok

Oravské Veselé - Veliná

Žaškov - Vareka

Zubrohlava - Zuberec

13. kolo - 27. októbra

Zuberec - Oravská Poruba

Vavreka - Zubrohlava

Veliná - Žaškov

Oravský Podzámok - O. Veselé

Leštiny - Dlhá

Krivá - Raba

Párnica - Trstená

II. trieda dospelí sk. A

1. kolo – 18. augusta

Zázrivá – Babín

Habovka – Vitanová

Hruštín – Vasiov

Liesek -vono

Brezovica – O. Biely Potok

Bziny – Kraovany

2. kolo – 25. augusta

Babín – Kraovany

Oravský Biely Potok – Bziny

Liesek – Brezovica

Vasiov – vono

Vitanová – Hruštín

Zázrivá – Habovka

3. kolo – 1. septembra

Habovka – Babín

Hruštín – Zázrivá

Vitanová – vono

Brezovica – Vasiov

Bziny – Liesek

Kraovany – O. Biely Potok

4. kolo – 8. septembra

Babín – Oravský Biely Potok

Liesek – Kraovany

Vasiov – Bziny

Vitanová – Brezovica

Zázrivá – vono

Habovka – Hrušín

5. kolo – 15. septembra

Hruštín – Babín

Habovka – vono

Brezovica – Zázrivá

Bziny – Vitanová

Kraovany – Vasiov

Oravský Biely Potok – Liesek

6. kolo – 22. septembra

Babín – Liesek

Vasiov – O. Biely Potok

Vitanová - Kraovany

Zázrivá – Bziny

Habovka – Brezovica

Hruštín – vono

7. kolo – 29. septembra

Babín – vono

Brezovica – Hruštín

Bziny – Habovka

Kraovany – Zázrivá

Oravský Biely Potok – Vitanová

Liesek – Vasiov

8. kolo – 6. októbra

Babín – Vasiov

Vitanová – Liesek

Zázrivá – Oravský Biely Potok

Habovka – Kraovany

Hruštín – Bziny

Brezovica – vono

9. kolo – 13. októbra

Brezovica – Babín

Bziny – vono

Kraovany – Hruštín

Oravský Biely Potok – Habovka

Liesek – Zázrivá

Vasiov – Vitanová

10. kolo – 20. októbra

Babín – Vitanová

Zázrivá – Vasiov

Habovka – Liesek

Hruštín – Oravský Biely Potok

Kraovany – vono

Brezovica – Bziny

11. kolo – 27. októbra

Bziny – Babín

Kraovany – Brezovica

O. Biely Potok – vono

Liesek – Hruštín

Vasiov – Habovka

Vitanová - Zázrivá

II. trieda dospelí sk. B

1. kolo - 18. augusta

Novo - Oravská Lesná

Breza - vono

Oravská Polhora - Lomná

Mutné - Klin

Zákamenné - Beadovo

Rabice - apešovo

2. kolo - 25. augusta

Oravská Lesná - apešovo

Beadovo - Rabice

Klin - Zákamenné

Lomná - Mutné

Oravská Polhora - vono

Novo - Breza

3. kolo - 1. septembra

Breza - Oravská Lesná

Oravská Polhora - Novo

Mutné - vono

Zákamenné - Lomná

Rabice - Klin

apešovo - Beadovo

4. kolo - 8. septembra

Oravská Lesná - Beadovo

Klin - apešovo

Lomná - Rabice

Zákamenné - vono

Novo - Mutné

Breza - Oravská Polhora

5. kolo - 15. septembra

Oravská Polhora - O. Lesná

Mutné - Breza

Zákamenné - Novo

Rabice - vono

apešovo - Lomná

Beadovo - Klin

6. kolo - 22. septembra

Oravská Lesná - Klin

Lomná - Beadovo

apešovo - vono

Novo - Rabice

Breza - Zákamenné

Oravská Polhora - Mutné

7. kolo - 29. septembra

Mutné - Oravská Lesná

Zákamenné - O. Polhora

Rabice - Breza

apešovo - Novo

Beadovo - vono

Klin - Lomná

8. kolo - 6. októbra

Oravská Lesná - Lomná

Klin - vono

Novo - Beadovo

Breza - apešovo

Oravská Polhora - Rabice

Mutné - Zákamenné

9. kolo - 13. októbra

Zákamenné - Oravská Lesná

Rabice - Mutné

apešovo - Oravská Polhora

Beadovo - Breza

Klin - Novo

Lomná - vono

10. kolo 20. októbra

Oravská Lesná - vono

Novo - Lomná

Breza - Klin

Oravská Polhora - Beadovo

Mutné - apešovo

Zákamenné - Rabice

11. kolo - 27. októbra

Rabice - Oravská Lesná

apešovo - Zákamenné

Beadovo - Mutné

Klin - Oravská Polhora

Lomná - Breza

Novo - vono

I. trieda dorast sk. A

1. kolo - 18. augusta

Veliná - Vavreka

Habovka - Podbiel

Oravská Podzámok - Hruštín

Tvrdošín - vono

Lokca - Zubrohlava

2. kolo - 25. augusta

Vavreka - Zubrohlava

Lokca - vono

Hruštín - Tvrdošín

Podbiel - Oravský Podzámok

Veliná - Habovka

3. kolo - 1. septembra

Habovka - Vavreka

Oravský Podzámok - Veliná

Tvrdošín - Podbiel

Lokca - Hruštín

Zubrohlava - vono

4. kolo - 8. septembra

Vavreka - vono

Hruštín - Zubrohlava

Podbiel - Lokca

Veliná - Tvrdošín

Habovka - Oravský Podzámok

5. kolo - 15. septembra

Oravský Podzámok - Vavreka

Tvrdošín - Habovka

Lokca - Veliná

Zuborhlava - Podbiel

Hruštín - vono

6. kolo - 22. septembra

Vavreka - Hruštín

Podbiel - vono

Veliná - Zubrohlava

Habovka - Lokca

Oravský Podzámok - Tvrdošín

7. kolo - 29. septembra

Tvrdošín - Vavreka

Lokca - Oravský Podzámok

Zubrohlava - Habovka

Veliná - vono

Hruštín - Podbiel

8. kolo - 6. októbra

Vavreka - Podbiel

Veliná - Hruštín

Habovka - vono

O. Podzámok - Zubrohlava

Tvrdošín - Lokca

9. kolo - 13. októbra

Lokca - Vavreka

Zubrohlava - Tvrdošín

Oravský Podzámok - vono

Hruštín - Habovka

Podbiel - Veliná

I. trieda dorast sk. B

1. kolo - 18. augusta

Novo - Zákamenné

Sihelné - Oravská Polhora

Oravské Veselé - Klin

Mutné - Breza

apešovo - vono

2. kolo - 25. augusta

Zákamenné - apešovo

Breza - vono

Klin - Mutné

O. Polhora - Oravské Veselé

Novo - Sihelné

3. kolo - 1. septembra

Sihelné - Zákamenné

Oravské Veselé - Novo

Mutné - Oravská Polhora

Klin - vono

apešovo - Breza

4. kolo - 8. septembra

Zákamenné - Breza

Klin - apešovo

Oravská Polhora - vono

Novo - Mutné

Sihelné - Oravské Veselé

5. kolo - 15. septembra

Oravské Veselé - Zákamenné

Mutné - Sihelné

Novo - vono

apešovo - Oravská Polhora

Breza - Klin

6. kolo 22. septembra

Zákamenné - Klin

Oravská Polhora - Breza

Novo - apešovo

Sihlené - vono

Oravské Veselé - Mutné

7. kolo - 29. septembra

Mutné - Zákamenné

Oravské Veselé - vono

apešovo - Sihelné

Breza - Novo

Klin - Oravská Polhora

8. kolo - 6. októbra

Zákamenné - Oravská Polhora

Novo - Klin

Sihelné - Breza

Oravské Veselé - apešovo

Mutné - vono

9. kolo - 13. októbra

Zákamenné - vono

apešovo - Mutné

Breza - Oravské Veselé

Klin - Sihelné

Oravská Polhora - Novo

I. trieda žiaci sk. A

1. kolo - 18. augusta

Zázrivá - Babín

Sedliacka Dubová - Malatiná

Hruštín - Krivá

Podbiel - Chlebnice

Žaškov - Oravský Podzámok

Medzibrodie - Veliná

2. kolo - 25. augusta

Babín - Veliná

O. Podzámok - Medzibrodie

Chlebnice - Žaškov

Krivá - Podbiel

Malatíná -Hruštín

Zázrivá - Sedliacka Dubová

3. kolo - 1. septembra

Sedliacka Dubová - Babín

Hruštín - Zázrivá

Podbiel - Malatiná

Žaškov - Krivá

Medzibrodie - Chlebnice

Veliná - Oravský Podzámok

4. kolo - 8. septembra

Babín - Oravský Podzámok

Chlebnice - Veliná

Krivá - Medzibrodie

Malatiná - Žaškov

Zázivá - Podbiel

Sedliacka Dubová - Hruštín

5. kolo - 15. septembra

Hruštín - Babín

Podbiel - Sedliacka Dubová

Žaškov - Zázrivá

Medzibrodie - Malatiná

Veliná - Krivá

Oravský Podzámok - Chlebnice

6. kolo - 22. septembra

Babín - Chlebnice

Krivá - Oravský Podzámok

Malatiná - Veliná

Zázrivá - Medzibrodie

Sedliacka Dubová - Žaškov

Hruštín - Podbiel

7. kolo - 29. septembra

Podbiel - Babín

Žaškov - Hruštín

Medzibrodie - Sedliacka Dubová

Veliná - Zázrivá

Oravský Podzámok - Malatiná

Chlebnice - Krivá

8. kolo - 6. októbra

Babín - Krivá

Malatiná - Chlebnice

Zázrivá - Oravský Podzámok

Sedliacka Dubová - Veliná

Hruštín - Medzibrodie

Podbiel - Žaškov

9. kolo - 13. októbra

Žaškov - Babín

Medzibrodie - Podbiel

Veliná - Hruštín

O. Podzámok - S. Dubová

Chlebnice - Zázrivá

Krivá - Malatiná

10. kolo - 20. októbra

Babín - Malatiná

Zázrivá - Krivá

Sedliacka Dubová - Chlebnice

Hruštín - Oravský Podzámok

Podbiel - Veliná

Žaškov - Medzibrodie

11. kolo – 27. októbra

Medzibrodie – Babín

Veliná – Žaškov

O. Podzámok – Podbiel

Chlebnice – Hruštín

Krivá – Sedliacka Dubová

Malatiná - Zázrivá

I. trieda žiaci sk. B

1. kolo - 18. augusta

Breza - Beadovo

Sihelné - vono

O. Polhora - Oravská Lesná

Bobrov - Lokca

Zubrohlava - Lomná

Oravská Jasenica - Klin

Vavreka - Novo

2. kolo - 25. augusta

Beadovo - Novo

Klin - Vavreka

Lomná - Oravská Jasenica

Lokca - Zubrohlava

Oravská Lesná - Bobrov

Oravská Polhora - vono

Breza - Sihelné

3. kolo - 1. septembra

Sihelné - Beadovo

Oravská Polhora - Breza

Bobrov - vono

Zubrohlava - Oravská Lesná

Oravská Jasenica - Lokca

Vavreka - Lomná

Novo - Klin

4. kolo - 8. septembra

Beadovo - Klin

Lomná - Novo

Lokca - Vavreka

Oravská Lesná - O. Jasenica

Zubrohlava - vono

Breza - Bobrov

Sihelné - Oravská Polhora

5. kolo - 15. septembra

Oravská Polhora - Beadovo

Bobrov - Sihelné

Zubrohlava - Breza

Oravská Jasenica - vono

Vavreka - Oravská Lesná

Novo - Lokca

Klin - Lomná

6. kolo - 22. septembra

Beadovo - Lomná

Lokca - Klin

Oravská Lesná - Novo

Vavreka - vono

Breza - Oravská Jasenica

Sihelné - Zubrohlava

Oravská Polhora - Bobrov

7. kolo - 29. septembra

Bobrov - Beadovo

Zubrohlava - Oravská Polhora

Oravská Jasenica - Sihelné

Vavreka - Breza

Novo - vono

Klin - Oravská Lesná

Lomná - Lokca

8. kolo - 6. októbra

Beadovo - Lokca

Oravská Lesná - Lomná

Klin - vono

Breza - Novo

Sihelné - Vavreka

O. Polhora - O. Jasenica

Bobrov - Zubrohlava

9. kolo - 13. októbra

Zubrohlava - Beadovo

Oravská Jasenica - Bobrov

Vavreka - Oravská Polhora

Novo - Sihelné

Klin - Breza

Lomná - vono

Lokca - Oravská Lesná

10. kolo - 20. októbra

Beadovo - Oravská Lesná

Lokca - vono

Breza - Lomná

Sihelné - Klin

Oravská Polhora - Novo

Bobrov - Vavreka

Zubrohlava - Oravská Jasenica

11. kolo - 27. októbra

Oravská Jasenica - Beadovo

Vavreka - Zubrohlava

Novo - Bobrov

Klin - Oravská Polhora

Lomná - Sihelné

Lokca - Breza

Oravská Lesná - vono

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  3. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  4. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  5. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  8. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  9. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  1. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  2. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  3. Hygge ako životný štýl
  4. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  5. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  6. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  7. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  8. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  9. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  10. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 34 216
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 33 209
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 13 775
  4. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 10 225
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 10 184
  6. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 671
  7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 019
  8. Ohlúpli sme počas Covid roka? 6 752
  9. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 702
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom? 4 579
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Orava - aktuálne správy

Jedno srdce je v centre mesta.

Ich obsah pomôže aj ľuďom v núdzi.

23 h
Michal Suroviak začal s maratónmi vo veku 45 rokov.

Prvý maratón chcel odbehnúť v Košiciach a študentský sen si aj splnil.

20. jan
Takéto krásne ceny čakajú na najlepších bežcoch.

Oravská bežecká liga už tvorí nový kalendár.

22 h
Novinka v Oravskej Lesnej pomáha v orientácii.

Orientáciu v dedine zlepšili informačné tabule.

20. jan

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Hudečková je hlavnou odborníčkou na epidemiológiu ministerstva zdravotníctva.

21 h

Nahnevaní bežkári sa už obrátili listom aj na vedenie obce Králiky, aby začalo konať.

20 h

Muža našli už bez známok života.

21. jan

Niektorým ľuďom sa nepáči, aké druhy stromov prievidzská samospráva sadila v rámci náhradnej výsadby. Preto pripravili petíciu.

21. jan

Už ste čítali?