I. trieda dospelí
1. kolo - 4. augusta
Trstená - Oravská Poruba
Raba - Párnica
Dlhá - Krivá
Oravské Veselé - Leštiny
Žaškov - Oravská Podzámok
Zubrohlava - Veliná
Zuberec - Vavreka
2. kolo - 11. augusta
Oravská Poruba - Vavreka
Veliná - Zuberec
Oravská Podzámok - Zubrohlava
Leštiny - Žaškov
Krivá - Oravské Veselé
Párnica - Dlhá
Trstená - Raba
3. kolo - 18. augusta
Raba - Oravská Poruba
Dlhá - Trstená
Oravské Veselé - Párnica
Žaškov - Krivá
Zubrohlava - Leštiny
Zuberec - Oravský Podzámok
Vavreka - Veliná
4. kolo - 25. augusta
Oravská Poruba - Veliná
Oravský Podzámok - Vavreka
Leštiny - Zuberec
Krivá - Zubrohlava
Párnica - Žaškov
Trstená - Oravské Veselé
Raba - Dlhá
5. kolo - 1. septembra
Dlhá - Oravská Poruba
Oravské Veselé - Raba
Žaškov - Trstená
Zubrohlava - Párnica
Zuberec - Krivá
Vavreka - Leštiny
Veliná - Oravský Podzámok
6. kolo - 8. septembra
Oravská Poruba - O. Podzámok
Leštiny - Veliná
Krivá - Vavreka
Párnica - Zuberec
Trstená - Zubrohlava
Raba - Žaškov
Dlhá - Oravské Veselé
7. kolo - 15. septembra
Oravské Veselé - O. Poruba
Žaškov - Dlhá
Zubrohlava - Raba
Zuberec - Trstená
Vavreka - Párnica
Veliná - Krivá
Oravský Podzámok - Leštiny
8. kolo - 22. septembra
Oravská Poruba - Leštiny
Krivá - Oravský Podzámok
Párnica- Veliná
Trstená - Vavreka
Raba - Zuberec
Dlhá - Zubrohlava
Oravské Veselé - Žaškov
9. kolo - 29. septembra
Žaškov - Oravská Poruba
Zubrohlava - Oravské Veselé
Zuberec - Dlhá
Vavreka - Raba
Veliná - Trstená
Oravský Podzámok - Párnica
Leštiny - Krivá
10. kolo - 6. októbra
Oravská Poruba - Krivá
Párnica - Leštiny
Trstená - Oravský Podzámok
Raba - Veliná
Dlhá - Vavreka
Oravské Veselé - Zuberec
Žaškov - Zubrohlava
11. kolo - 13. októbra
Zubrohlava - Oravská Poruba
Zuberec - Žaškov
Vavreka - Oravské Veselé
Veliná - Dlhá
Oravský Podzámok - Raba
Leštiny - Trstená
Krivá - Párnica
12. kolo - 20. októbra
Oravská Poruba - Párnica
Trstená - Krivá
Raba - Leštiny
Dlhá - Oravský Podzámok
Oravské Veselé - Veliná
Žaškov - Vareka
Zubrohlava - Zuberec
13. kolo - 27. októbra
Zuberec - Oravská Poruba
Vavreka - Zubrohlava
Veliná - Žaškov
Oravský Podzámok - O. Veselé
Leštiny - Dlhá
Krivá - Raba
Párnica - Trstená
II. trieda dospelí sk. A
1. kolo – 18. augusta
Zázrivá – Babín
Habovka – Vitanová
Hruštín – Vasiov
Liesek -vono
Brezovica – O. Biely Potok
Bziny – Kraovany
2. kolo – 25. augusta
Babín – Kraovany
Oravský Biely Potok – Bziny
Liesek – Brezovica
Vasiov – vono
Vitanová – Hruštín
Zázrivá – Habovka
3. kolo – 1. septembra
Habovka – Babín
Hruštín – Zázrivá
Vitanová – vono
Brezovica – Vasiov
Bziny – Liesek
Kraovany – O. Biely Potok
4. kolo – 8. septembra
Babín – Oravský Biely Potok
Liesek – Kraovany
Vasiov – Bziny
Vitanová – Brezovica
Zázrivá – vono
Habovka – Hrušín
5. kolo – 15. septembra
Hruštín – Babín
Habovka – vono
Brezovica – Zázrivá
Bziny – Vitanová
Kraovany – Vasiov
Oravský Biely Potok – Liesek
6. kolo – 22. septembra
Babín – Liesek
Vasiov – O. Biely Potok
Vitanová - Kraovany
Zázrivá – Bziny
Habovka – Brezovica
Hruštín – vono
7. kolo – 29. septembra
Babín – vono
Brezovica – Hruštín
Bziny – Habovka
Kraovany – Zázrivá
Oravský Biely Potok – Vitanová
Liesek – Vasiov
8. kolo – 6. októbra
Babín – Vasiov
Vitanová – Liesek
Zázrivá – Oravský Biely Potok
Habovka – Kraovany
Hruštín – Bziny
Brezovica – vono
9. kolo – 13. októbra
Brezovica – Babín
Bziny – vono
Kraovany – Hruštín
Oravský Biely Potok – Habovka
Liesek – Zázrivá
Vasiov – Vitanová
10. kolo – 20. októbra
Babín – Vitanová
Zázrivá – Vasiov
Habovka – Liesek
Hruštín – Oravský Biely Potok
Kraovany – vono
Brezovica – Bziny
11. kolo – 27. októbra
Bziny – Babín
Kraovany – Brezovica
O. Biely Potok – vono
Liesek – Hruštín
Vasiov – Habovka
Vitanová - Zázrivá
II. trieda dospelí sk. B
1. kolo - 18. augusta
Novo - Oravská Lesná
Breza - vono
Oravská Polhora - Lomná
Mutné - Klin
Zákamenné - Beadovo
Rabice - apešovo
2. kolo - 25. augusta
Oravská Lesná - apešovo
Beadovo - Rabice
Klin - Zákamenné
Lomná - Mutné
Oravská Polhora - vono
Novo - Breza
3. kolo - 1. septembra
Breza - Oravská Lesná
Oravská Polhora - Novo
Mutné - vono
Zákamenné - Lomná
Rabice - Klin
apešovo - Beadovo
4. kolo - 8. septembra
Oravská Lesná - Beadovo
Klin - apešovo
Lomná - Rabice
Zákamenné - vono
Novo - Mutné
Breza - Oravská Polhora
5. kolo - 15. septembra
Oravská Polhora - O. Lesná
Mutné - Breza
Zákamenné - Novo
Rabice - vono
apešovo - Lomná
Beadovo - Klin
6. kolo - 22. septembra
Oravská Lesná - Klin
Lomná - Beadovo
apešovo - vono
Novo - Rabice
Breza - Zákamenné
Oravská Polhora - Mutné
7. kolo - 29. septembra
Mutné - Oravská Lesná
Zákamenné - O. Polhora
Rabice - Breza
apešovo - Novo
Beadovo - vono
Klin - Lomná
8. kolo - 6. októbra
Oravská Lesná - Lomná
Klin - vono
Novo - Beadovo
Breza - apešovo
Oravská Polhora - Rabice
Mutné - Zákamenné
9. kolo - 13. októbra
Zákamenné - Oravská Lesná
Rabice - Mutné
apešovo - Oravská Polhora
Beadovo - Breza
Klin - Novo
Lomná - vono
10. kolo 20. októbra
Oravská Lesná - vono
Novo - Lomná
Breza - Klin
Oravská Polhora - Beadovo
Mutné - apešovo
Zákamenné - Rabice
11. kolo - 27. októbra
Rabice - Oravská Lesná
apešovo - Zákamenné
Beadovo - Mutné
Klin - Oravská Polhora
Lomná - Breza
Novo - vono
I. trieda dorast sk. A
1. kolo - 18. augusta
Veliná - Vavreka
Habovka - Podbiel
Oravská Podzámok - Hruštín
Tvrdošín - vono
Lokca - Zubrohlava
2. kolo - 25. augusta
Vavreka - Zubrohlava
Lokca - vono
Hruštín - Tvrdošín
Podbiel - Oravský Podzámok
Veliná - Habovka
3. kolo - 1. septembra
Habovka - Vavreka
Oravský Podzámok - Veliná
Tvrdošín - Podbiel
Lokca - Hruštín
Zubrohlava - vono
4. kolo - 8. septembra
Vavreka - vono
Hruštín - Zubrohlava
Podbiel - Lokca
Veliná - Tvrdošín
Habovka - Oravský Podzámok
5. kolo - 15. septembra
Oravský Podzámok - Vavreka
Tvrdošín - Habovka
Lokca - Veliná
Zuborhlava - Podbiel
Hruštín - vono
6. kolo - 22. septembra
Vavreka - Hruštín
Podbiel - vono
Veliná - Zubrohlava
Habovka - Lokca
Oravský Podzámok - Tvrdošín
7. kolo - 29. septembra
Tvrdošín - Vavreka
Lokca - Oravský Podzámok
Zubrohlava - Habovka
Veliná - vono
Hruštín - Podbiel
8. kolo - 6. októbra
Vavreka - Podbiel
Veliná - Hruštín
Habovka - vono
O. Podzámok - Zubrohlava
Tvrdošín - Lokca
9. kolo - 13. októbra
Lokca - Vavreka
Zubrohlava - Tvrdošín
Oravský Podzámok - vono
Hruštín - Habovka
Podbiel - Veliná
I. trieda dorast sk. B
1. kolo - 18. augusta
Novo - Zákamenné
Sihelné - Oravská Polhora
Oravské Veselé - Klin
Mutné - Breza
apešovo - vono
2. kolo - 25. augusta
Zákamenné - apešovo
Breza - vono
Klin - Mutné
O. Polhora - Oravské Veselé
Novo - Sihelné
3. kolo - 1. septembra
Sihelné - Zákamenné
Oravské Veselé - Novo
Mutné - Oravská Polhora
Klin - vono
apešovo - Breza
4. kolo - 8. septembra
Zákamenné - Breza
Klin - apešovo
Oravská Polhora - vono
Novo - Mutné
Sihelné - Oravské Veselé
5. kolo - 15. septembra
Oravské Veselé - Zákamenné
Mutné - Sihelné
Novo - vono
apešovo - Oravská Polhora
Breza - Klin
6. kolo 22. septembra
Zákamenné - Klin
Oravská Polhora - Breza
Novo - apešovo
Sihlené - vono
Oravské Veselé - Mutné
7. kolo - 29. septembra
Mutné - Zákamenné
Oravské Veselé - vono
apešovo - Sihelné
Breza - Novo
Klin - Oravská Polhora
8. kolo - 6. októbra
Zákamenné - Oravská Polhora
Novo - Klin
Sihelné - Breza
Oravské Veselé - apešovo
Mutné - vono
9. kolo - 13. októbra
Zákamenné - vono
apešovo - Mutné
Breza - Oravské Veselé
Klin - Sihelné
Oravská Polhora - Novo
I. trieda žiaci sk. A
1. kolo - 18. augusta
Zázrivá - Babín
Sedliacka Dubová - Malatiná
Hruštín - Krivá
Podbiel - Chlebnice
Žaškov - Oravský Podzámok
Medzibrodie - Veliná
2. kolo - 25. augusta
Babín - Veliná
O. Podzámok - Medzibrodie
Chlebnice - Žaškov
Krivá - Podbiel
Malatíná -Hruštín
Zázrivá - Sedliacka Dubová
3. kolo - 1. septembra
Sedliacka Dubová - Babín
Hruštín - Zázrivá
Podbiel - Malatiná
Žaškov - Krivá
Medzibrodie - Chlebnice
Veliná - Oravský Podzámok
4. kolo - 8. septembra
Babín - Oravský Podzámok
Chlebnice - Veliná
Krivá - Medzibrodie
Malatiná - Žaškov
Zázivá - Podbiel
Sedliacka Dubová - Hruštín
5. kolo - 15. septembra
Hruštín - Babín
Podbiel - Sedliacka Dubová
Žaškov - Zázrivá
Medzibrodie - Malatiná
Veliná - Krivá
Oravský Podzámok - Chlebnice
6. kolo - 22. septembra
Babín - Chlebnice
Krivá - Oravský Podzámok
Malatiná - Veliná
Zázrivá - Medzibrodie
Sedliacka Dubová - Žaškov
Hruštín - Podbiel
7. kolo - 29. septembra
Podbiel - Babín
Žaškov - Hruštín
Medzibrodie - Sedliacka Dubová
Veliná - Zázrivá
Oravský Podzámok - Malatiná
Chlebnice - Krivá
8. kolo - 6. októbra
Babín - Krivá
Malatiná - Chlebnice
Zázrivá - Oravský Podzámok
Sedliacka Dubová - Veliná
Hruštín - Medzibrodie
Podbiel - Žaškov
9. kolo - 13. októbra
Žaškov - Babín
Medzibrodie - Podbiel
Veliná - Hruštín
O. Podzámok - S. Dubová
Chlebnice - Zázrivá
Krivá - Malatiná
10. kolo - 20. októbra
Babín - Malatiná
Zázrivá - Krivá
Sedliacka Dubová - Chlebnice
Hruštín - Oravský Podzámok
Podbiel - Veliná
Žaškov - Medzibrodie
11. kolo – 27. októbra
Medzibrodie – Babín
Veliná – Žaškov
O. Podzámok – Podbiel
Chlebnice – Hruštín
Krivá – Sedliacka Dubová
Malatiná - Zázrivá
I. trieda žiaci sk. B
1. kolo - 18. augusta
Breza - Beadovo
Sihelné - vono
O. Polhora - Oravská Lesná
Bobrov - Lokca
Zubrohlava - Lomná
Oravská Jasenica - Klin
Vavreka - Novo
2. kolo - 25. augusta
Beadovo - Novo
Klin - Vavreka
Lomná - Oravská Jasenica
Lokca - Zubrohlava
Oravská Lesná - Bobrov
Oravská Polhora - vono
Breza - Sihelné
3. kolo - 1. septembra
Sihelné - Beadovo
Oravská Polhora - Breza
Bobrov - vono
Zubrohlava - Oravská Lesná
Oravská Jasenica - Lokca
Vavreka - Lomná
Novo - Klin
4. kolo - 8. septembra
Beadovo - Klin
Lomná - Novo
Lokca - Vavreka
Oravská Lesná - O. Jasenica
Zubrohlava - vono
Breza - Bobrov
Sihelné - Oravská Polhora
5. kolo - 15. septembra
Oravská Polhora - Beadovo
Bobrov - Sihelné
Zubrohlava - Breza
Oravská Jasenica - vono
Vavreka - Oravská Lesná
Novo - Lokca
Klin - Lomná
6. kolo - 22. septembra
Beadovo - Lomná
Lokca - Klin
Oravská Lesná - Novo
Vavreka - vono
Breza - Oravská Jasenica
Sihelné - Zubrohlava
Oravská Polhora - Bobrov
7. kolo - 29. septembra
Bobrov - Beadovo
Zubrohlava - Oravská Polhora
Oravská Jasenica - Sihelné
Vavreka - Breza
Novo - vono
Klin - Oravská Lesná
Lomná - Lokca
8. kolo - 6. októbra
Beadovo - Lokca
Oravská Lesná - Lomná
Klin - vono
Breza - Novo
Sihelné - Vavreka
O. Polhora - O. Jasenica
Bobrov - Zubrohlava
9. kolo - 13. októbra
Zubrohlava - Beadovo
Oravská Jasenica - Bobrov
Vavreka - Oravská Polhora
Novo - Sihelné
Klin - Breza
Lomná - vono
Lokca - Oravská Lesná
10. kolo - 20. októbra
Beadovo - Oravská Lesná
Lokca - vono
Breza - Lomná
Sihelné - Klin
Oravská Polhora - Novo
Bobrov - Vavreka
Zubrohlava - Oravská Jasenica
11. kolo - 27. októbra
Oravská Jasenica - Beadovo
Vavreka - Zubrohlava
Novo - Bobrov
Klin - Oravská Polhora
Lomná - Sihelné
Lokca - Breza
Oravská Lesná - vono