Na nedeu 18. augusta 2002
I. trieda dospelí – 3. kolo o 16.00 h
Raba – O. Poruba J. Kachút, Ferianc, Farský
Dlhá – Trstená Kvietok, Callo, E. Bakala
O. Veselé – Párnica L. Capko, Adamus, Štrbá
Žaškov – Krivá Hlatký, Volf, Kubaš
Zubrohlava – Leštiny Strežo, Gregorec, M. Reguly
Zuberec – O. Podzámok Masarovi, Karcol, Feke (SsFZ)
Vavreka – Veliná urák, Živic, Loffay
II. trieda dospelí – sk. A – B – 1. kolo o 16.00 h
Zázrivá – Babín Šuvada, Vihara, Podbrežný
Habovka – Vitanová Bandik, Kohár
Hruštín – Vasiov Franák st. Kolena, Jano
Brezovica – O. B. Potok Maškara, Ratulovská
Bziny – Kraovany Franák ml. Koalník
Novo – O. Lesná Pobeha, Matuška
O. Polhora – Lomná Bajdich, Janotík, Smole
Mutné – Klin Melicherík, Kurtulík, Randiak
Zákamenné – Beadovo Trojak, Peter Bakala, Matejík
Rabice – apešovo Záhora, Jakubjak, Galis
I.trieda dorast sk. A – B – 1. kolo o 13.30 h
O. Podzámok – Hruštín 17. 8. o 16.00 h Jakubjak, Záhora, Smole
Habovka – Podbiel Kohár, Bandík
Veliná – Vavreka Volf, Kubaš
Lokca – Zubrohlava Sobola, Roštár (SsFZ)
O. Veselé – Klin Štrbá, Adamus, L. Capko
Novo – Zákamenné Matuška, Pobeha
Mutné – Breza Randiak, Kurtulík, Melicherík
Sihelné – O. Polhora Jakubjak, Záhora, Galis
I.trieda žiaci sk. A – B – 1. kolo o 11.30 h
Žaškov – O. Podzámok 14.00 h Hlatký
S. Dubová – Malatiná 13.30 h E. Bakala
Zázrivá – Babín 14.00 h Vihara, Šuvada
Hruštín – Krivá 14.00 h Kolena, Jano
Medzibrodie – Veliná 13.30 h Koalník, Franák ml.
Podbiel – Chlebnice 14.00 Dobro, Cimprich (SsFZ)
Zubrohlava – Lomná 14.00 h Gregorec, M. Reguly
Vavreka – Novo 14.00 Loffay, Živic
Breza – Beadovo 11.30 h J. Kachut, Ferianc
O. Polhora – O. Lesná 14.00 Smole, Janotík
O. Jasenica – Klin 17. 8. o 16.00 Kurtulík, Randjak
Bobrov – Lokca 11.30 M. Reguly, Gregorec
Delegovanie na stretnutia riadené SsFZ
III. liga SD a MD – 3. kolo – 17. 8. o 12.00 a 14.30 h
Istebné – N. Baa ARZ Šuvada
IV.liga dorast – 3. kolo 18. 8. o 13.30 h
Zuberec – Predmier Feke, Karcol, Masarovi
V.liga dorast – 3. kolo 18. 8. o 13.30 h
Raba – Žabokreky Farský, Ferianc
Trstená – Bobrovec 17. 8. o 16.00 Gnida, Štrbá
O. Jasenica – L. Sliae (SsFZ)
Nižná – L. Lužná Ratulovská, Maškara
I.liga SŽ a MŽ – 3. kolo 17. 8. o 10.00 a 12.00 h
Námestovo – Dlhá (SsFZ)
II.liga SŽ a MŽ – 3. kolo 17. 8. o 10.00 a 12.00 h
D. Kubín – Z. Poruba M. Capko, Pako, L. Capko
IV.liga žiaci – 1. kolo
Habovka – Zuberec 20. 8. o 16.00 h Bandík, J. Kachút
Mútne – Liesek 18. 8. o 11.30 h Melicherík, Kurtulík
Zákamenné – Podhradie 18. 8. o 13.30 h Trojak, Matejík
D. Kubín Lisková 18. 8. o 13.30 h (SsFZ)
Ospravedlnenie rozhodcov
Bukai – jese 2002, Jakubjak 4. a 11. 8, Kohár 4. a 11. 8., M. Kachut – august 2002, Strežo 4. 8., Kosmel 4. a 18. 8., Jurak 18. a 25. 8., Kramarík 18. a 25. 8.
Dušan Krná, obsadzovací úsek Mgr. Július Kubáni, predseda KR