Piatok, 22. september, 2017 | Meniny má Móric
Pridajte si svoje mesto

Poľské TV progamy

STREDA 7. 8. 2002

TVP 1

11.40 Teleshopping 12.00 Správy 12.10 Agrobusiness 12.20 Stratený svet 13.10 Revolver a klobúk 14.05 Klan 15.00 Správy 15.10 Euroexpres 15.35 Fara 16.30 Recept na úspech 17.00 Teleexpres 17.20 ME v atletike 19.05 Veerníek 19.30 Správy, šport 20.01 Predpove poasia 20.10 Sladké pokušenie 21.45 Moja stopa v televízii 21.50 Kriminálna kronika – mimo zákona 22.20 5 minút o Európskej únii 22.30 Kronika ME v atletike 22.45 Správy 23.00 50 rokov Poskej televízie – Telekino na medailu: Vekononý kolá 23.35 50 rokov Poskej televízie – Telekino na medailu: Barabášová nedea 00.00 SOC poda Szpota alebo Spomienky J. Szpotaského na roky 1953 – 80 00.10 Hudba života 00.55 Záver vysielania

POLSAT

06.00 Pesnika na želanie 07.00 Hviezdne vojny 07.25 Raz, dva, tri – zaspieva! 07.55 Delta Team 08.50 Xena 09.40 Graczykovci 10.10 Kontrolovaná zábava 10.40 Priatelia 11.10 Idol 12.05 Adam a Eva 12.55 Chu na lásku 13.25 Volanie divoiny 14.20 Rozbi bank 15.20 Hviezdne vojny 15.45 Správy 16.05 Srdce na rázcestí 16.50 Kriminálny príbeh 17.45 Ružový panter 17.50 Sabrina 18.15 Adam a Eva 18.45 Správy, šport 19.05 Predpove poasia 19.10 Dawsonov svet 20.00 Náhradná rodina 20.30 Svet poda Kiepských 21.00 Pripútajte sa, prosím II 22.35 Nahá hliadka 23.05 Správy 23.25 Predpove poasia 23.30 Graffiti 23.40 Priatelia 00.10 Playboy 1.20 Hudobné magazíny 05.00 Záver vysielania

TV 4

08.35 Beetleborgovci (27.) 09.00 Fiorella (79.) 09.55 Životná šanca – Televízna súaž 10.50 Sindibádove dobrodružstvá (2.) 11.40 Dvaja chlapci, dieva a pizzeria (10.) 12.05 Kaskadér (20.) 13.00 Hudobný magazín 13.30 Filmový magazín 13.50 Arthur (31.) 14.15 Nils Holgerson (17.) 14.35 Beetleborgovci (28.) 15.00 Fiorella (80.) 16.00 Hudobné listy 17.00 Dvaja chlapci, dieva a pizzeria (11.) 17.30 Hot Chat – Interaktívny publicistický program 17.45 Správy 17.58 Poasie 18.00 Životná šanca 19.00 Pensacola II (11.) 20.00 Tichý hrom – Thriller USA, 1992 21.50 Správy 22.05 Športové informácie 22.12 Predpove poasia 22.15 Sindibádove dobrodružstvá (3.) 23.15 Zlo pod slnkom – Film VB, 1982 01.30 Hudobné magazíny

ŠTVRTOK 8. 8. 2002

TVP 1

08.15 Hudobné rozprávanie majstra 08.40 Ran U Zelenej sedmy 09.05 Blažejov bicykel 09.35 Dva medvedíky 10.05 Karine a Ari 10.25 Zvodnosti Veroniky 10.50 Babinec 11.15 Nemocnica u sv. Františka 11.40 Teleshopping 12.00 Správy 12.10 Agrobusiness 12.20 Kontrasty – svet, udia, peniaze 12.30 Stratený svet 13.15 Revolver a klobúk 14.10 Klan 15.00 Správy 15.10 Kontroverzia 15.35 Fara 16.30 Recept na úspech 17.00 Teleexpres 17.20 Hos Jednotky 17.30 Nájomníci 18.00 ME v atletike 19.00 Veerníek 19.30 Správy, šport 19.55 Predpove poasia 20.05 ME v atletike 21.20 Moja stopa v televízii 21.30 Vždy po dvadsiatej prvej 22.05 Publicistická relácia 22.30 Kronika ME v atletike 22.45 Správy 23.00 Otrok 00.25 Hudba života

POLSAT

06.00 Pesnika na želanie 07.00 Hviezdne vojny 07.25 Samopašný Bill 07.50 Kriminálny príbeh 08.45 Dawsonov svet 09.40 Svet poda Kiepských 10.10 Náhradná rodina 10.40 Priatelia 11.10 Pobrežná hliadka 12.00 Ružový panter 12.15 Adam a Eva 12.45 Tvoj lekár 13.15 S hlavou v oblakoch 14.15 Disco Polo Live 15.15 Hviezdne vojny 15.45 Správy 16.05 Srdce na rázcestí 16.45 Delta Team 17.45 Ružový panter 17.50 Sabrina 18.15 Adam a Eva 18.45 Správy, šport 19.05 Predpove poasia 19.10 Xena 20.00 Graczykovci 20.30 Sám život 21.00 Idol 22.00 Bostonská stredná 23.00 Správy, šport 23.20 Predpove poasia 23.25 Graffiti 23.35 Priatelia 00.05 Klenoty z Damasku 2 01.45 Hudobné magazíny

TV 4

08.35 Beetleborgovci (28.) 09.00 Fiorella (80.) 09.55 Životná šanca 10.50 Pensacola II (11.) 11.40 Dvaja chlapci, dieva a pizzeria (11.) 12.05 Zverinec (2.) 13.00 Zásah P – Hudobný magazín 13.30 Magazín poítaových hier 13.50 Arthur (32.) 14.15 Kapitán Star (12.) – Seriál 14.35 Beetleborgovci (29.) 15.00 Fiorella (81.) 16.00 Hudobné listy 17.00 Dvaja chlapci, dieva a pizzeria 2 (12.) 17.30 Hot Chat – Interaktívny publicistický program 17.45 Správy 18.00 Životná šanca 19.00 Sindibádove dobrodružstvá (3.) 20.00 Zlo pod slnkom –Film VB, 1982 22.15 Správy 22.30 Športové správy 22.37 Predpove poasia 22.40 Pensacola – Zlaté krídla (10.) 23.40 Coyote – Dráma Kan./Fr., 1992 01.40 X Láska – Zábavný program

PIATOK 9. 8. 2002

TVP 1

08.30 Julek a zvieratá 08.35 Ran U Zelenej sedmy 09.05 Raj 09.30 Dúhové rybky 10.05 Karine a Ari 10.25 Zvodnosti Veroniky 10.55 Hviezdny na Jednotke 11.20 as na relaxáciu 11.40 Teleshopping 12.00 Správy 12.10 Agrobusiness 12.20 Klan 13.15 Revolver a klobúk 14.10 Klan 15.00 Správy 15.10 50 rokov Poskej televizie: Balet pre všetkých 15.40 Fara 16.30 Recept na úspech 17.00 Teleexpres 17.20 Hos Jednotky 17.30 Nájomníci 18.00 ME v atletike 19.05 Veerníek 19.30 Správy, šport 20.05 ME v atletike 21.25 Kino v uniforme: Delá z Navarone 22.50 Správy 23.05 Kronika ME v atletike 23.20 Seriál s korením: Žraloky a plotice 00.55 Motown Live 02.25 Randall a Hopkirk

POLSAT

06.00 Pesnika na želanie 07.00 Hviezdne vojny 07.25 Škola prežitia 07.50 Delta Team 08.50 Xena 09.45 Graczykovci 10.15 Kontrolovaná zábava 10.45 Priatelia 11.10 Strážcovia mesta 12.00 Ružový panter 12.15 Adam a Eva 12.55 Chu na lásku 13.15 Volanie divoiny 14.15 Disco Relax 15.15 Hviezdne vojny 15.45 Správy 16.05 Srdce na rázcestí 16.50 Kriminálny príbeh 17.45 Ružový panter 17.50 Sabrina 18.15 Adam a Eva 18.45 Správy, šport 19.05 Predpove poasia 19.10 Dawsonov svet 20.00 Idol 21.00 Prvý služobný rok 22.00 Akty X 23.00 Správy, šport 23.20 Predpove poasia 23.25 Graffiti 23.35 Tie roky sedemdesiate 00.05 Nemilosrdný 2 01.45 Hudobný magazín 05.00 Záver vysielania

TV 4

09.00 Fiorella (81.) 09.55 Životná šanca 10.50 Sindibádove dobrodružstvá (3.) 11.40 Dvaja chlapci, dieva a pizzeria (12.) 12.05 Okno do divoiny (6.) 13.00 Hudobný magazín 13.30 Zábavný program 13.50 Arthur (33.) 14.15 Nils Holgerson (18.) 14.35 Beetleborgovci (30.) 15.00 Fiorella (82.) 16.00 Hudobné listy 17.00 Otec, o ty na to (18.) 17.30 Hot Chat – Interaktívny publicistický program 17.45 Denník 17.58 Predpove poasia 18.00 Životná šanca 19.00 Pensacola – Zlaté krídla (12.) 20.00 Hra o es – Film USA, 1998 22.40 Správy 22.55 Športové správy 23.02 Predpove poasia 23.05 Temný anjel (22.) 00.05 Hlava rodiny (14.) 00.35 Hollywoodski mimozemšania a monštrá – Dokument 02.15 Zábavná relácia

SOBOTA 10. 8. 2002

TVP 1

06.30 Rok v záhrade 07.00 Ponohospodárska linka 08.00 Správy 08.11 Poasie 08.15 udský rod 08.40 Prázdniny so Zrnom 09.05 Cestovná kancelária 5-10-15 09.35 Walt Disney uvádza 10.50 Hitparáda 11.25 Publicistická relácia 11.45 Revolver a klobúk 12.40 Správy 12.55 Letné Grand Prix v skokoch na lyžiach 14.55 Piráti 15.20 Fara 15.50 Recept na úspech 16.20 ME v atletike 17.05 Teleexpres 17.15 ME v atletike 18.35 Aká je to melódia? 19.00 Veerníek 19.30 Správy, šport 19.56 Predpove poasia 20.05 Komisár Montale: Fabián Montale (2.) 21.50 Zábavný program 22.35 Kronika ME v atletike 22.50 Sladký as 00.40 Nash Bridges 02.10 Záver vysielania

POLSAT

06.00 Disco Relax 07.00 Tvoj lekár 07.30 Ruky, ktoré lieia - program Zbigniewa Nowaka 08.00 Draie poviedky 08.30 Samopašný Bill 09.00 Jednorožec Kleo 09.30 Strážcovia vesmíru 10.00 Disco Polo Live 11.00 Pamätné prázdniny 12.45 Frankenstein 14.00 Gama 2002 14.30 Raz, dva, tri - zaspievaj! 15.00 4x4 15.30 Neuveritené, ale pravdivé 15.45 Správy 15.55 Predpove poasia 16.00 David Copperfield – Plame vášne 17.00 Zápas 18.45 Správy, šport 19.00 Predpove poasia 19.05 JAG – Vojenská generálna prokuratúra 20.00 Mladé roky 20.45 Graczykovci 21.15 Zabudnuté mesto Planéty opíc 23.05 Korunný svedok 00.45 Hudobné magazíny 05.00 Záver vysielania

TV 4

06.30 Prasiatka zo susedstva (7.) 07.00 V Max 07.30 Okno do divoiny – dokument 08.30 Muppetovci a ich hostia II (4.) 09.00 Anna zo zeleného všku (35.) 09.30 Parádne leto 10.00 Zverinec (3.) 11.00 Safari v Hollywoode (16.) 12.00 Okno do divoiny (6.) 13.00 Relácia o poítaových hrách 13.30 Tilt TV – magazín 14.00 Anna zo zeleného návršia (2.) 16.00 Rytier noci 2 (2.) 16.50 Hne... hne zas (22.) 17.45 Denník 17.58 Športové správy 18.02 Predpove poasia 18.05 Banditi putujú krajinou – komédia USA, 1995 20.00 Dymiace kolty 4: Dlhá jazda-western USA, 1993 21.55 Do zákruty (6.) 22.50 To sa do hlavy nevojde 23.15 Cesta – policajný magazín 23.45 Vnútorná akcia – thriller Kan., 1996 01.40 Hudobné magazíny

NEDEA 11. 8. 2002

TVP 1

08.05 Legenda o Wilhemovi Tellovi 09.00 Teleráno na prázdninách 09.30 Myslíš na niekoho? – vyber si teledisk 10.00 50 rokov Poskej televízie: Domáca vojna 10.50 Od škôlky do Opola 11.25 Otvorené dvere 12.00 Anjel Pána – priamy prenos 12.15 Týže 12.40 Správy 12.50 Letné Grand Prix v skokoch na lyžiach 15.00 Krídelko, alebo stehienko 16.30 Publicistická relácia 16.50 Knihy na leto 16.55 Teleexpres 17.15 ME v atletike 19.00 Veerníek 19.30 Správy, šport 19.56 Predpove poasia 20.05 as na dokument: Putovanie s dravcami 20.40 Najlepší z obidvoch svetov 22.00 Kronika ME v atletike 22.15 Moskva na Hudsone 00.30 Športová Jednotka 00.50 Automobilové preteky 01.25 Kde sú dvaja alebo traja

POLSAT

06.00 Disco Polo Live 07.00 4x4 07.30 Magazín redakcie náboženských programov 08.00 Draie príbehy 08.30 Samopašný Bill 08.55 Škola prežitia 09.30 Strážcovia vesmíru 10.00 Disco Relax 11.00 Pobrežná hliadka 12.00 Vinnetou a miešanka Apanai 13.40 Strážcovia mesta 14.35 Benny Hill 15.05 Neuveritené, ale pravdivé 15 .30 Nadácia Polsatu 15.45 Správy 15.55 Predpove poasia 16.00 Poská lotéria Fortuna 16.05 Sám život 17.00 Zápas 18.45 Správy, šport 19.00 Predpove poasia 19.05 V.I.P.- Agentúra Valleri Ironsovej 20.00 Idol 21.00 Na strome 22.45 Sestry a iní cudzinci 00.25 Hudobné magazíny 05.00 Záver vysielania

TV 4

09.40 Rintintinove dobrodružstvá (3.) 10.10 Banditi putujú krajinou – kmédia USA, 1995 12.00 Filmový magazín 12.30 Super VIP 13.00 Zábavný program 13.30 Magazín pre milovníkov golfu 14.00 Nukleárna beštia – dobrodružný film USA,1998 16.00 Rytier noci 2 (3.) 16.50 Policajný klan (11.) 17.45 Správy 17.58 Športové správy 18.02 Predpove poasia 18.05 Krá kráovien 2 (2.) 18.35 Hne ... Hne zas (22.) 19.30 Muppetovci a ich hostia 2 (5.) 20.00 Ak je utorok, musíme by v Belgicku – satirická komédia USA,1987 21.55 Velitestvo – dokument 22.20 Super Gól – Futbalový magazín 22.50 To sa do hlavy nevojde 23.15 Do zatáky (6.) 00.15 Moja šastná hviezda 2 – akná komédia HG,1985 02.15 Super VIP

PONDELOK 12. 8. 2002

TVP 1

09.10 Staviame mosty 09.35 Stinky Ajake 10.05 Karine a Ari 10.30 Zvodnosti Veroniky 10.55 Magnet 11.20 Predchádza choroby – Ženská záležitos (2.) 11.40 Teleshoping 12.00 Správy 12.10 Agrobusiness 12.20 Stratený svet 13.15 Revolver a klobúk 14.05 Klan 15.00 Správy 15.10 Provinná šepkanda 15.35 Fara 16.30 Recept na úspech 17.00 Teleexpres 17.20 Športový expres 17.25 Hos Jednotky 17.40 Nájomníci 18.10 Leto so zábavou 18.50 5 minút o Európskej únii 19.00 Veerníek 19.30 Správy, šport 20.01 Predpove poasia 20.10 Alternatívy 4 21.10 Moja stopa v televízii 21.20 A peklo, Isabelle 22.25 Ktokovek videl, ktokovek vie 23.05 Správy 23.20 Bez srdca 01.10 Rodinné záležitosti

POLSAT

07.00 Hviezdne vojny 07.25 Jednorožec Kleo 07.50 Kriminálny príbeh 08.40 Dawsonov svet 09.30 Mladé roky 10.15 Graczykovci 10.45 Tie roky sedemdesiate 11.15 Idol 12.15 Ružový panter 12.30 Adam a Eva 13.00 Chu na lásku 13.30 Volanie divoiny 14.20 Rrozbi bank 15.20 Hviezdne vojny 15.45 Správy 16.05 Srdce na rázcestí 16.55 Kriminálny príbeh 17.45 Ružový panter 17.50 Sabrina – mladá arodejnica 18.15 Adam a Eva 18.45 Správy, šport 19.05 Predpove poasia 19.10 Dawsonov svet 20.00 Náhradná rodina 20.30 Svet poda Kiepských 21.10 Firewalker 23.10 Správy, šport 23.30 Predpove poasia 23.35 Graffiti 23.45 Tie roky sedemdesiate 00.15 Genetické rozlúštenie 01.10 Hudobné magazíny

TV 4

11.40 Otec, o ty na to (18.) 12.05 Policajný klan (11.) 13.00 Zásah P- hudobný magazín 13.30 V Max – motoristický magazín 13.50 Arthur (34.) 14.15 Nils Holgersson (19.) 14.35 Beetleborgovci (31.) 15.00 Fiorella (83.) 16.00 Hudobné listy – hudobný magazín 17.00 Otec, o ty na to (19.) 17.30 Hot Chat – interaktívny publicistický program 17.45 Správy 17.58 Predpove poasia 18.00 Životná šanca 2 – televízna súaž 19.00 Temný anjel (22.) 20.00 Chameleón (6.) 20.55 Lov na jednorožca (2.) 21.50 Správy 22.05 Športové informácie 22.12 Predpove poasia 22.15 Rely Fínska – MS automobilových pretekov 23.15 Sindibádove dobrodružstvá (4.) 00.15 Latinský právnik – film Tal., 1997 02.00 Zábavný program

UTOROK 13. 8. 2002

TVP l

10.55 Bezpená Jednotka 11.15 Rok v záhrade 11.40 Teleshopping 12.00 Správy 12.10 Agrobusiness 12.20 Kontrasty – svet, udia, peniaze 12.25 Stratený svet 13.15 Revolver a klobúk 14.10 Klan 15.00 Správy 15.10 Bez zamestnania 15.35 Fara 16.30 Recept na úspech 17.00 Teleexpres 17.20 Športový expres 17.25 Hos Jednotky 17.35 Nájomníci 18.10 Pochvaly Pavla Pochwalu 18.35 Publicistická relácia 18.50 Knihy na leto 19.00 Veerníek 19.30 Správy, šport 20.01 Predpove poasia 20.10 Plukovník Kwiatkowski 22.15 Moja stopa v televízii 22.25 Pred návštevou Sv. Otca 22.45 Správy 23.00 Plus – mínus 23.35 Kino na alekej ceste: Godzilla kontra Mechagodzilla 2 01.25 Rodinné záležitosti

POLSAT

06.00 Pesnika na želanie 07.00 Hviezdne vojny 07.25 Samopašný Bill 07.50 Kriminálny príbeh 08.45 Dawsonov svet 09.40 Svet poda Kiepskich 10.15 Náhradná rodina 10.45 Tie roky sedemdesiate 11.15 Idol 12.15 Ružový panter 12.30 Adam a Eva 13.00 Život ako poker 13.30 S hlavou v oblakoch 14.25 Pretrhnuté putá 15.20 Hviezdne vojny 15.45 Správy 16.05 Srdce na rázcestí 16.50 Delta Team 17.45 Ružový panter 17.50 Sabrina – mladá arodejnica 18.15 Adam a Eva 18.45 Správy, šport 19.05 Predpove poasia 19.10 Xena 20.00 Graczykowci 20.30 Sám život 21.00 Ohnivé ulice 22.45 Nahá hliadka 23.15 Správy, šport 23.35 Predpove poasia 23.40 Graffiti 23.50 Priatelia 00.20 Playboy 01.30 Hudobný magazín

TV 4

09.55 Životná šanca 2 – televízna súaž 10.50 Temný anjel (22.) 11.40 Otec, o ty na to (19.) 12.05 Chameleón (6.) 13.00 Rely Fínska – MS automobilových pretekov 13.50 Arthur (35.) 14.15 Kapitán Star (13.) 14.35 Beetleborgovci (32.) 15.00 Fiorella (84.) 16.00 Hudobné listy 17.00 Dvaja chlapci, dieva a pizzeria 2 (13.) 17.30 Hot Chat – interaktívny publicistický program 17.45 Správy 17.58 Predpove poasia 18.00 Životná šanca 2 – televízna súaž 19.00 Sindibádove dobrodružstvá (4.) 20.00 Stratený syn 2 – film USA, 1995 21.50 Správy 22.05 Športové správy 22.15 Pensacola 2 (13.) 23.15 Hlava rodiny 2 (15.) 23.45 Zack a Reba – dráma USA 1998 01.30 X Láska - zábavný program 02.00 Hudobné magazíny


  1. Ako sa Oravec ubránil poľským banditom. Na začiatku bol inzerát 3 501
  2. Toto sú kandidáti na žilinského župana a poslancov za Oravu 2 855
  3. Voľby do VÚC 2017 Dolný Kubín: Zoznam kandidátov na poslancov 1 344
  4. Voľby do VÚC 2017 Tvrdošín: Zoznam kandidátov na poslancov 1 259
  5. Voľby do VÚC 2017 Námestovo: Zoznam kandidátov na poslancov 1 201
  6. Necelé tri týždne po požiari podľahlo zraneniam malé dievčatko 352
  7. Na čo? Pre koho? Pýtali sa vtedy ľudia. A čo dnes? 346
  8. Pozrite, čo sa bude diať v dolnooravskej metropole 338
  9. Celý futbalový zápas videli diváci iba na dvoch štadiónoch 249
  10. Mohli by stavať, zavadzia im vedenie vysokého napätia 188

Najčítanejšie správy

Orava

Ako sa Oravec ubránil poľským banditom. Na začiatku bol inzerát

Nepríjemnú skúsenosť s poľskými obchodníkmi má dolnokubínsky podnikateľ, ktorý zareagoval na inzerát z internetu. V najhoršej chvíli sa obával nielen o peniaze a auto, ale aj o život.

Toto sú kandidáti na žilinského župana a poslancov za Oravu

V župných voľbách si vyberieme vyberieme na post predsedu Žilinského samosprávneho kraja spomedzi deviatich kandidátov.

Voľby do VÚC 2017 Dolný Kubín: Zoznam kandidátov na poslancov

Vo volebnom obvode Dolný Kubín sa o post poslancov Zastupiteľstva Žilinského samosprávneho kraja bude uchádzať 23 kandidátov.

Voľby do VÚC 2017 Tvrdošín: Zoznam kandidátov na poslancov

Vo volebnom obvode Tvrdošín sa o post poslancov Zastupiteľstva Žilinského samosprávneho kraja bude uchádzať 21 kandidátov.

Voľby do VÚC 2017 Námestovo: Zoznam kandidátov na poslancov

Vo volebnom obvode Námestovo sa o post poslancov Zastupiteľstva Žilinského samosprávneho kraja bude uchádzať 25 kandidátov.

Blízke regióny

Kysučan sa zrejme zastrelil podomácky vyrobenou zbraňou

Včera otriasla kysuckou obcou Nesluša tragická správa. V rodinnom dome našli 47-ročného muža, ktorý si pravdepodobne siahol na život.

Voľby do VÚC 2017 Čadca: Zoznam kandidátov na poslancov

Do župy kandiduje 47 záujemcov o post poslanca. Krúžkovať budeme ôsmich.

Dôchodkyňa, ktorú dnes ráno zrazilo v centre auto, zomrela

Dnes ráne neďaleko Stop Shop-u auto zrazilo dôchodkyňu. Tá zraneniam podľahla.

Voľby do VÚC 2017 ŽILINA: Zoznam kandidátov na poslancov

V župných voľbách kandiduje 89 záujemcov o kreslo poslanca z okresu Žilina. Voliči vyberú trinástich.

Zoznam kandidátov na krajských poslancov - volebný obvod Martin

Vo volebnom obvode Martin sa o post poslancov Žilinského samosprávneho kraja bude uchádzať 54 kandidátov a kandidátok. Zvolení budú ôsmi.

Všetky správy

V Banskej Bystrici dnes otvorili najmodernejšiu autobusovú stanicu na Slovensku

Dopravná časť je v testovacej prevádzke, majetkom mesta sa stane po zápise na list vlastníctva.

Geológ: Ochladili Zem a vyhubili ľudí. Našu planétu čaká supererupcia

Výbuch supervulkánu by bol aj dnes katastrofický, hovorí geochronológ Martin Danišík, ktorý publikoval v prestížnom vedeckom časopise.

Armádny generál: Termíny sú šibeničné, zmluvu na migy budeme musieť predĺžiť

Udržanie starých stíhačiek bude drahé, Rusi si môžu zapýtať viac. Nebo by nám však dočasne mohli ochrániť aj Česi či Poliaci.

Realitný trh sa zbláznil, byty sa predávajú za rekordné ceny

Za trojizbový byt v paneláku na Terase sú ľudia ochotní zaplatiť 105-tisíc.

Kam vyraziť