Pucov – MHK Ružomberok 1:7 (1:2, 0:2, 0:3)

Gól za Pucov: Radoslav Povala

Vylúení: 10:2 na 2. min, Beník z Pucova 5 + OK

Presilovky: 0:0, oslabenia: 0:0

Rozhodovali: Bukový a Bartoš, obidvaja SZH

Pucov po dvoch víazstvách predchádzajúci de v Oravskej Lesnej v súaži o Oravský pohár dokázal s mladými Ružomberanmi drža krok iba v 1. tretine. Funkcionári MHK Ružomberok sú zrejme nepouitení a tak aj tento zápas bude ma dohru za zeleným stolom.

HK 01 Liptovský Mikuláš – Sokol Ružomberok 2:8 (0:2, 0:2, 2:4)

Góly: M. Gažo, R. Kacian - J. Ková 2, R. Trochta 2, R. Kotian 2, K. Szekely, P. Durnota

Vylúení: 4:3 na 2 min

Rozhodoval: Bartoš a Bukový, obidvaja SZH

V zápase o 1. miesto zaali lepšie Ružomberania a po góloch v 3. min a v 20. min viedli 2:0. Potom sa hral vyrovnaný hokej a až do 32. min, kedy Karol Szekely strelou z polovice ihriska prekvapil brankára Liptovského Mikuláša. Štvrtý gól Sokol pridal v 37. min a po alších dvoch na zaiatku 3. tretiny bolo prakticky o víazovi rozhodnuté.

Oravská Lesná – Liesek 9:10

(3:2, 2:6, 4:2)

Góly: P. Brák 3, Š. Svinák 2, M. Laššák 2, Jozef Habák, Jordan Habák - F. Furdek 3, M. Babinský 2, V. Koleják 2, V. Franta 2, J. Medvecký

Vylúení: 2:7 na 2 min, Presilovky: 1:2, oslabenia: 1:0

Rozhodovali: Kyse a Druska, obidvaja OZH

Ke Viktor Koleják v 2. min a Michal Babinský v 3. min zaznamenali úvodné góly, zdalo sa , že zápas bude ahkou záležitosou Liesku. Do konca úvodnej tretiny však góly strieali len hrái Oravskej Lesnej. V 2. tretine sa prakticky rozhodlo o víazovi tohto, vaka obojstranne slabým brankárom, na góly bohatého stretnutia. Ke Oravská Lesná dokázala v poslednej tretine vyrovna 3-gólový náskok Liesku, vyzeralo to na remízu. Lenže Liesku minútu a pol pred koncom stretnutia zabezpeil víazstvo tvrdou strelou do pravého horného rohu František Furdek po prihrávke Michala Babinského.

Dolný Kubín – Habovka 8:3

(3:1, 2:2, 3:0)

Góly: M. Proka 2, E. ao 2, R. Král 2, M. Krkoška, R. Košan - . Tamáši 2, Š. Zvara

Vylúení: 4:0 na 2 min

Presilovky: 0:1, oslabenia 0:0

Rozhodovali: Druska a Kyse, obidvaja OZH

Domáci mali raketový nástup, Milan Krkoška skóroval už v 8. sekunde. Druhý gól pridal v 11. min Marián Proka. Habovka znižovala ubošom Tamášim v 13. min. Skóre prvej tretiny uzavrel na zaiatku 19. min Emil ao. Štefan Zvara z Habovky upravil na rozdiel jediného gólu v úvodnej minúte 2. tretiny. Marián Proka už o necelú minútu opä zabezpeil Dolnokubínanom 2-gólové vedenie.

Habovania sa však nevzdávali a uboš Tamáši v 30. min zaznamenal ich tretí gól. Do konca stretnutia sa ešte štyrikrát strelecky presadili Dolnokubínania a jednoznane zvíazili.

Výsledky 9. kola:

Liesek – Dolný Kubín 4:21 (2:8, 1:8 1:5)

Góly: M. Babinský 3, M.Pafuga - M. Proka 4, R. Košan 4, R. Krá 4, M. Kluinec 2, J. Markovi 2, M. Ješko 2, M. Krkoška, J. Kyselica, L. Badík

Vylúení: 1:1 na 2 min, Presilovky: 0:1, oslabenia: 0:0

Dolný Kubín v tomto stretnutí potvrdil jednoznanú rolu favorita. Prvý gól padol už po 16 sekundách a jeho autorom bol Marián Proka po prihrávke Františka Kuíka. Dalšie dva góly pridali Michal Kluinec (Robert Krá) v 2. min a Róbert Košan (Milan Krkoška ) v 3. min. O 2 minúty neskôr sa strelecky presadil aj kapitán Liesku Michal Babinský. Nielen do konca úvodnej tretiny, ale aj v nasledujúcich dominovali na adovej ploche Dolnokubínania, o vyjadrili aj potom strelených gólov.

Sokol Ružomberok – Oravská Lesná 14: 4 (7:0, 2:0 5:4)

Góly: P. Durnota 5, R. Krají 2, R. Škácha 2, . Škácha 2, J. Ková, V. Szabo, K. Szekely - Š. Svinák 2, J. Habák, P. Dibdiak

Vylúení: 2:2 na 2 min, Presilovky: 1:1, oslabenia: 0:0

Skóre stretnutia otvoril už v 1. min Karol Szekely po prihrávke Radka Škáchu. Jednoznaný priebeh potvrdil líder súaže alšími šiestimi gólmi. Jozef Tiso v bránke Oravskej Lesnej v nasledujúcich dvoch tretinách podržal svoje mužstvo a tak ich zachránil ešte od vyššej prehry. Naopak Radko Škácha, ktorý v poslednej tretine vystriedal v bránke Sokola Ružomberok Petra Lepiša si pripísal na svoje konto 4 gólové asistencie.

MHK Ružomberok – HK 01 Liptovský Mikuláš 3:16 (0:6, 2:7 1:3)

Góly: M. Hazucha 3 - V. Bella 4, Z. Maslík 3, M. Gažo 3, P. Suke 2, N. Erhardt, I. Frniak, R. Kacian, M. Neumann

Vylúení: 4:3 na 2 min a MHK Ružomberok 1 x 2 + 2 min Presilovky: 0:3, oslabenia: 0:0

Rozhodovali: Bartoš a Bukový, obidvaja SZH

Favorit zápasu potvrdil svoje postavenie už v 1. tretine, kedy 6-krát rozvlnil sie brány Ružomberka. Ke v prvej 10-minútovke druhej asti pridal Liptovský Mikuláš alšie 4 góly, bolo o výsledku rozhodnuté. Domáci dokázali aspo korigova hattrickom Martina Hazuchu. Za zmienku stojí posledný gól stretnutia, ktorý zaznamenal v 57.min Zdeno Maslík po prihrávke brankára Františka Poliaeka.

Bobrovec – Pucov 9:5 (0:2, 6:2 3:1)

Góly: . Ková 5, M. Profant 3, M. Danko - Viliam Maretta 2, Jozef Beka 2, ubomír Maretta

Vylúení: 3:1 na 2 min, Presilovky: 0:1, oslabenia: 0:0

Skóre zápasu otvoril v 3. min ubomír Maretta po asistencii Jozefa Beku. Prvá tretina patrila Pucovu, ke ich podržal vemi dobrý brankár Jozef Bodorík. Ich vedenie potvrdil v 9. min Jozef Beka po spolupráci s Jozefom Povalom. Dokonalý obrat vo vývoji stretnutia nastal v 2. tretine, zaslúžila sa o to najmä strelecky disponovaná dvojica ubomír Ková a Milan Profant. Medzitým v 26. min Jozef Beka po prihrávke ubomíra Marettu, naposledy v tomto stretnutí posunul Pucov do vedenia. Bobrovec však v poslednej tretine potvrdil svoje zaslúžené víazstvo.

9. Habovka 8 1 0 7 15:65 2

Po skonení základnej asti budú na základe umiestnenia vytvorené dve skupiny. Prvých 5 mužstiev bude bojova o víaza súaže a posledné 4 celky o konené umiestnenie. V obidvoch skupinách sa mužstvám zapoítavajú vzájomné zápasy zo základnej asti. Oficiálna konená tabuka bude vydaná až po zasadaní výkonného výboru Oravského zväzu adového hokeja, na ktorom budú, žia, nepopulárne za zeleným stolom doriešené 2 zápasy. Až na základe tejto tabuky tak bude urený program 1. kola nadstavbovej asti.