Na nedeu 20. októbra 2002
I. trieda dospelí – 12. kolo o 14.00 h
Oravská Poruba – Párnica Melicherík, Trojak, Kubaš
Trstená – Krivá L. Capko, Gregorec, M. Reguly
Raba – Leštiny Ferianc, J. Kachút, J. Bakala
Dlhá – Oravský Podzámok M. Kachút, Horváth, R. Reguly
Oravské Veselé – Veliná Živic, Adamus, Štrbá
Žaškov – Vavreka Loffay, urák, Bukai
Zubrohlava – Zuberec Pobeha, Karcol, Záhora
II. trieda dospelí – 10. kolo o 14.00 h
Babín – Vitanová Volf, Matejík
Zázrivá – Vasiov Koalník, Jakubjak, Podbrežný
Habovka – Liesek Franák ml., Franák st.
Hruštín – O. B. Potok Kvietok, Židek, Kramarík
Brezovica – Bziny Hlatký, Bandík, Kolena
Novo – Lomná Maškara, Kohár, Jano
Breza – Klin Masarovi, Callo, V. Šalata
Oravská Polhora – Beadovo Kosmel, Randiak
Mutné – apešovo Šuvada, Matuška, Juriák
Zákamenné – Rabice Strežo, Smole, Janotík
I. trieda žiaci – 10. kolo o 9.30 h
Žaškov – Medzibrodie o 12.00 h Bukai, urák
Zubrohlava – Oravská Jasenica o 12.00 h Záhora, Karcol
Sedliacka Dubová – Chlebnice o 11.30 h Gregorec, M. Reguly
Podbiel – Veliná o 12.00 h Švorík, Kubala (SsFZ)
Babín – Malatiná o 12.00 h Matejík, Volf
Zázrivá – Krivá o 12.00 h Jakubjak, Koalník
Hruštín – Oravský Podzámok o 12.00 h Židek, Kvietok
Breza – Lomná o 12.00 h Callo, Masarovi
Oravská Polhora – Novo o 12.00 h Randiak, Kosmel
Beadovo – Oravská Lesná o 9.30 h Šuvada, Matuška
Bobrov – Vavreka o 9.30 h J. Kachút, Ferianc
Sihelné – Klin o 9.30 h Kosmel, Randiak
Delegovanie na stretnutia riadené SsFZ a SFZ
III. liga SD a MD o 10.00 h a 12.30 h – 12. kolo (20. 10.)
Námestovo – Podlavice AR2 Štrbá
IV. liga dorast – 12. kolo o 11.30 h (20. 10.)
Raba – Liptovské Sliae J. Bakala, J. Kachút, Ferianc
Oravské Lesná – Malý epín V. Šalata, Janotík
I. liga SŽ a MŽ – 13. kolo o 10.00 h a 12.00 h (20. 10.)
Dlhá – Luenec Horváth, R. Reguly, M. Kachút
II. liga SŽ a MŽ – 12. kolo o 10.00 h a 12.00 h (19. 10.)
Dolný Kubín – Radoa Badár, Ratulovská, Pobeha
IV. liga žiaci – 10. kolo
Habovka – Liesek 20. 10. o 12.00 h Franák st., Franák ml.
Mutné – Oravské Veselé 20. 10. o 12.00 h Matuška, Šuvada
Zákamenné – Ianovo 20. 10. o 12.00 h Smole, Strežo
Oznam pre FK – IV. liga žiaci
Žiadame FK Habovka a FK Mutné, aby obratom požiadali riadiaci orgán, Komisiu mládeže SsFZ Banská Bystrica o povolenie výnimky z hracieho asu, pretože ide o predzápas dospelých z 9.30 h na 12.00 h.
Odporúame hosujúcim FK Liesek a FK Oravské Veselé, aby výnimku z hracieho asu podporili a vydali súhlas.
Zmeny a doplnky k DL . 11/2002-2003
Na nedeu 13. októbra 2002
I. trieda dospelí – 11. kolo (13. 10.) o 14.30 h
Vavreka – Oravské Veselé Karcol, Záhora, Hárezník
Leštiny – Trstená Pobeha, Havko, Kvietok
II. trieda dospelí – 9. kolo
(13. 10.) o 14.30 h
Liesek – Zázrivá Loffay, Kohár, M. Capko
Vasiov – Vitanová Bukai, Matejík
Zákamenné – Oravská Lesná Jakubjak, Šuvada, Holub
apešovo – Oravská Polhora Koalník, Židek, V. Šalata
Klin – Novo Franák st., Janotík, . Šalata
I. trieda dorast – 9. kolo
Hruštín – Habovka (13. 10.) o 12.00 h Matejík, Bukai
Klin – Sihelné (12. 10.) o 14.30 h Janotík, Franák ml., Franák st.
I. trieda žiaci – 9. kolo
Vavreka – Oravská Polhora (13. 10.) o 12.30 h Hárezník, Záhora
Klin – Breza (12. 10) o 12.30 h Franák ml., Janotík
Novo – Sihelné (13. 10.) o 10.00 h Šuvada, Jakubjak
V. liga dorast – 11. kolo (12. 10.)
o 14.30 h
Trstená – Nižná Farský, Randiak, L. Capko
IV. liga žiaci – 9. kolo (13. 10.)
o 12.30 h
Zákamenné – Lisková Holub, Šuvada
Mladší žiaci – 4. turnaj (12. 10.)
o 9.00 h
Skupina D Oravská Polhora Kurtulík, Matejík
Správy pre R
Ospravedlnení: Bajdich PN od 6. 10.; Callo 13. 10.; Volf 13. 10.; Trojak 13. 10.; Ferianc 6. 10. ; Kurtulík 20. 10.
Mgr. Július Kubáni, predseda KR
Dušan Krná, obsadzovací úsek