I. Športovo-technická komisia (predseda Ing. Martin Kahan)
1. Schvauje výsledky MFZ II. triedy A Vitanová - Zázrivá a II. triedy B Rabice - Or. Lesná tak, ako boli dosiahnuté na ihriskách.
2. Schvauje tabuky I. triedy a II. triedy skupiny A, B po jesennej asti súažného roníka 2002/2003.
I. trieda
1. Zuberec 13 10 2 1 43:15 32
2. Veliná 13 8 3 2 28:23 27
3. O. Poruba 13 8 2 3 24:13 26
4. Žaškov 13 8 1 4 39:23 25
5. Vavreka 13 8 1 4 21:18 25
6. O. Veselé 13 6 2 5 27:25 20
7. Párnica 13 5 2 6 24:25 17
8. Trstená 13 5 1 7 18:20 16
9. Dlhá 13 5 1 7 18:30 16
10. O. Podzámok 13 4 3 6 15:15 15
11. Raba 13 4 1 8 17:24 13
12. Zubrohlava 13 4 1 8 17:30 13
13. Krivá 13 3 2 8 14:24 11
14. Leštiny 13 2 0 11 18:38 6
Po skonení súažného roníka 2002/2003 budú odrátané 3 body TJ Vavreka a FK Trstená.
II. trieda skupina A
1. Bziny 10 7 2 1 31:10 23
2. Kraovany 10 7 1 2 21: 4 22
3. Zázrivá 10 6 2 2 16: 8 20
4. Vitanová 10 4 4 2 17:13 16
5. Habovka 10 4 2 4 15:19 14
6. O. B. Potok 10 4 1 5 18:26 13
7. Liesek 10 3 3 4 7:14 12
8. Babín 10 3 2 5 14:18 11
9. Vasiov 10 3 1 6 12:15 10
10. Hruštín 10 2 2 6 10:17 8
11. Brezovica 10 1 2 7 10:27 5
II. trieda skupina B
1. Breza 10 9 0 1 42: 7 27
2. Zakamenné 10 8 1 1 28:11 25
3. Klin 10 6 2 2 19: 5 20
4. Rabice 10 5 2 3 23:11 17
5. Novo 10 4 3 3 21:13 15
6. O. Lesná 10 5 0 5 16:24 15
7. O. Polhora 10 4 1 5 16:17 13
8. Beadovo 10 3 2 5 15:24 11
9. apešovo 9 2 0 7 7 :32 6
10. Mutné 9 0 3 6 8 :20 3
11. Lomná 10 1 0 9 4:35 3
II. Komisia mládeže (predseda Bc. ubomír Hlatký)
1. Schvauje výsledky MFZ I. triedy SŽ skupiny B 11. kola zo da 27. 10. 2002 Lomná - Sihelné 1:2 a Lokca - Breza 2:3.
2. Dôrazne upozoruje družstvá SŽ TJ Lomná a TJ Sihelné, že v prípade opakovania neskorého príchodu a neskorého predloženia zápisu na MFZ bude KM postupova v zmysle DP.
3. KM postupuje prípad z MFZ I. triedy SŽ skupiny B - 11. kolo Lomná - Sihelné (pokus o neoprávnený štart hráa TJ Lomná) na riešenie DK.
4. Schvauje tabuky po jesennej asti súažného roníka 2002/2003:
I. trieda dorast skupina A, B, I. trieda SŽ skupina A, B, MŽ skupina A, B, C, D, Prípravka skupina A,B.
I. trieda dorast skupina A
1. Zubrohlava 8 6 2 0 25: 7 20
2. Podbiel 8 6 0 2 28: 8 18
3. Lokca 8 5 1 2 14: 8 16
4. Hruštín 8 3 1 4 21:20 10
5. Veliná 8 3 1 4 7 :11 10
6. O. Podzámok 8 2 2 4 9 :13 8
7. Vavreka 8 2 2 4 8 :14 8
8. Habovka 8 2 1 5 9 :29 7
9. Tvrdošín 8 1 2 5 11 :22 5
I. trieda dorast skupina B
1. Mutné 7 6 1 0 17: 5 19
2. O. Veselé 7 4 0 3 23:11 12
3. Zákamenné 7 4 0 3 23:14 12
4. O. Polhora 7 3 1 3 11:11 10
5. Novo 7 3 0 4 16:21 9
6. Breza 7 2 2 3 16:14 8
7. Klin 7 2 2 3 10:15 8
8. Sihelné 7 0 2 5 12:37 2
I. trieda SŽ skupina A
1. Medzibrodie 11 10 1 0 60: 6 31
2. Chlebnice 11 9 1 1 45: 9 28
3. Podbiel 10 9 0 1 53: 9 27
4. Hruštín 11 7 1 3 36:12 22
5. O. Podzámok 11 6 0 5 21:23 18
6. Veliná 10 5 1 4 33:30 16
7. Babín 11 5 0 6 27:21 15
8. S. Dubová 11 4 2 5 36:19 14
9. Žaškov 11 3 1 7 16:38 10
10. Zázrivá 11 1 1 9 3 :45 4
11. Malatiná 11 1 1 9 15:76 4
12. Krivá 11 0 1 10 4 :61 1
I. trieda SŽ skupina B
1. O. Polhora 12 12 0 0 47: 1 36
2. O. Jasenica 12 11 0 1 49: 8 33
3. Breza 12 7 2 3 36:22 23
4. Bobrov 12 6 2 4 40:23 20
5. Lokca 12 6 1 5 24:24 19
6. O. Lesná 12 5 2 5 29:26 17
7. Novo 12 4 3 5 33:27 15
8. Beadovo 12 4 2 6 27:27 14
9. Vavreka 12 4 2 6 18:30 14
10. Sihelné 12 3 3 6 15:23 12
11. Klin 12 3 2 7 10:27 11
12. Zubrohlava 12 3 1 8 20:42 10
13. Lomná 12 0 0 12 7:75 0
Mladší žiaci
Skupina A
1. Párnica 9 9 0 0 42: 5 27
2. O. Poruba 9 3 2 4 12:22 11
3. D. Kubín 9 3 0 6 19:31 9
4. O. Podzámok 9 1 2 6 18:32 5
Skupina B
1. Zuberec 6 6 0 0 17: 6 18
2. Habovka 6 3 0 3 10: 8 9
3. Trstená 6 0 0 6 4:17 0
Skupina C
1. O. Lesná 12 5 5 2 22:14 20
2. Zákamenné 12 6 2 4 16:11 20
3. Mutné 12 5 2 5 13: 9 17
4. Krušetnica 12 3 1 8 6:16 10
Skupina D
1. O. Polhora 9 6 3 0 18: 4 21
2. Námestovo 9 4 1 4 10:11 13
3. O. Veselé 9 3 3 3 15:11 12
4. O. Jasenica 9 1 1 7 4:21 4
Prípravka
Skupina A
1. D. Kubín 12 8 2 2 37:10 26
2. Istebné 12 6 3 3 21:13 21
3. O. Podzámok 12 5 3 4 21:15 18
4. Bziny 12 1 0 11 7:48 3
Skupina B
1. Námestovo 9 7 1 1 22: 8 22
2. Tvrdošín 9 3 2 4 14:17 11
3. Lokca 9 3 1 5 11:26 10
4. Breza 9 2 2 5 22:18 8
III. Disciplinárna komisia (predseda Ján Kysel)
D-I-93 Milan Janidžár 760202 TJ Babín, 4 MFZ nepodmienene od 8. 11. 2002, podaDP-1-3b. Zaplati poplatok 150+150 Sk.
D-I-94 Jozef Kutlák 761105 TJ Raba, 3 MFZ nepodmienene od 8. 11. 2002, poda DP-1-4a. Zaplati poplatok 150+150 Sk.
D-I-95 Peter Krivánka 711206 TJ Raba, 4 MFZ nepodmienene od 8. 11. 2002, poda DP-1-6b .Zaplati poplatok 150+150 Sk.
D-I-96 Zdenko Javornický 550124 OFK Žaškov, 4 MFZ nepodmienene od 8. 11. 2002, poda DP-1-3b.Zaplati poplatok 150+150 Sk.
D-I-97 Zastavenie innosti za 4ŽK od 1.11.2002: Milan Horák 740721 FC O. Podzámok
D-I-98 DK na návrh KM trestá vedúceho mužstva žiakov TJ Sihelné Jozefa Chvojana zákazom výkonu funkcie vedúceho mužstva v MFZ žiakov 1 mesiac nepodmienene od 12. 4. 2003, poda DP-1-9-2b. Zaplati poplatok 150 Sk.
D-II-22 DK na návrh HK zastavuje innos s platnosou od 8. 11. 2002 družstvu žiakov TJ Tatran Krušetnica za neuhradenie nedoplatkov (D-II-8). innos družstvu bude uvonená po predložení dokladu o zaplatení na sekretariát OFZ, poda DP-2-9.
Proti rozhodnutiu DK je možné sa odvola do 15 dní od zverejnenia v spravodaji OFZ.
IV. Komisia rozhodcov (predseda Mgr. Július Kubáni)
1. Seminár R OFZ po jesennej asti súažného ro. 2002 / 2003 sa uskutoní v sobotu 16. 11. 2002 o 14.00 h na futbalovom štadióne TJ Breza. Úas R je povinná.
2. Žiadame záujemcov o absolvovanie kurzu futbalového rozhodcu, aby svoje prihlášky posielali na OFZ – komisia rozhodcov, Ul. Športovcov 1181/3 Dolný Kubín najneskôr do 15. 11. 2002. Podmienkou podania prihlášky je vek nad 16 rokov a dobrý zdravotný stav.
V. Hospodárska komisia (predseda Leonard Dutka)
1. HK v zmysle RS OFZ zdvojnásobuje poplatky, ktoré neboli uhradené v termíne, nasledovne: TJ Lomná z 1150 na 2300 Sk (D-II-12), zo 650 na 1300 Sk (D-II-13), zo 150 na 300 Sk (D-I-72), TJ apešovo z 300 na 600 Sk (D-I-30)
2. HK nariauje uhradi pohadávku TJ O. Lesná pre rozhodcu . Gregorca v sume 84 Sk
3. HK opätovne upozoruje TJ Bobrov a ŠK Tvrdošín na uhradenie medzioddielovej pohadávky pre TJ Breza a pre TJ Veliná pod následkom disciplinárnych opatrení (vi Spravodaj . 14).
VI. Sekretariát OFZ
1. Vo štvrtok 21. 11. 2002 o 16.00 h sa uskutoní v zasadake OFZ v Dolnom Kubíne pracovné stretnutie zástupcov riadiaceho orgánu OFZ so zástupcami FK a FO. Vzhadom na už dávnejšie avizované pracovné stretnutie (vi Spravodaj . 16, 15, 14) je úas zodpovedného zástupcu FK, FO, ktorým štartujú družstvá v súažiach dospelých, povinná pod následkom disciplinárnych opatrení.
Úas zástupcov FK, FO, ktorým v súažiach OFZ štartujú len mládežnícke družstvá, je dobrovoná.
Zodpovední zástupcovia si na spomínané pracovné stretnutie pripravia krátke zhodnotenie jesennej astí súažného roníka 2002/2003 smerom k práci riadiaceho orgánu a jeho odborných komisií.
Podnetné návrhy zástupcov FK, FO budú predmetom najbližších rokovaní VV a R OFZ pre alšie zlepšenie a skvalitnenie alšej práce OFZ, prípadne možné kvalitatívne zvýšenie úrovne oravského futbalu.
V Dolnom Kubíne 7. 11. 2002
Vladimír Mušák, predseda OFZ
Dagmar Ružiková, sekretariát OFZ