Na nedeu 13. apríla 2003:
I. trieda dospelí – 16. kolo o 15.30 h:
O. Poruba – Raba (M. Kachút, Strežo, Masarovi)
Trstená – Dlhá (Callo, J. Kachút, Volf)
Párnica – O. Veselé (Loffay, L. Capko, Badár)
Krivá – Žaškov (Franák ml., Živic, J. Záhora)
Leštiny – Zubrohlava (Hlatký, Bandík, Kolena)
O. Podzámok – Zuberec (Troják, Melicherík, Pobeha)
Veliná – Vavreka (Kubaš, urák, Štrbá)
II. trieda – 12. kolo o 15.30 h:
Babín – Zázrivá (Matejík, Matúška, Stoklasa)
Vitanová – Habovka (Jakubjak, Pšenák, Jakubjak ml.)
Vasiov – Hruštín (Franák, T. Záhora, Janotík)
O. B. Potok – Brezovica (Koalník, Jano)
Kraovany – Bziny (Gregorec, Kvietok, Kubáni)
O. Lesná – Novo (Kurtulík, Harezník)
Lomná – O. Polhora (Karcol, Podbrežný)
Klin – Mutné (Dvorštiak, Šuvada)
Beadovo – Zákamenné (Kohár, Kramarík)
apešovo – Rabice (R. Reguly, P. Hrke)
Dorast – I. trieda
V nedeu 13. apríla o 13.00 h:
Breza – Mutné (Pobeha)
Podbiel – Habovka (Uhorskai)
Hruštín – O. Podzámok (Troják)
Klin – O. Veselé (Šuvada, Juriák)
Vavreka – Veliná (Janotík, Franák)
Zubrohlava – Lokca (Hrke)
Zákamenné – Novo (Dibdiak)
O. Polhora – Sihelné (Kosme, Kurjak)
Žiaci – I. trieda, v nedeu 13. apríla:
13.30 h: Krivá – Hruštín (J. Záhora)
13.00 h: Malatiná – S. Dubová (Kolena)
13.30 h: O. Podzámok – Žaškov (Melicherík)
13.00 h: Veliná – Medzibrodie (Štrbá)
13.30 h: Babín – Zázrivá (Matúška)
13.00 h: Chlebnice – Podbiel (J. Záhora)
11.00 h: O. Lesná – O. Polhora (Kurtulík)
13.30 h: Lomná – Zubrohlava (Podbrežný, Karcol)
11.00 h: Klin – O. Jasenica (Juriák)
13.30 h: Beadovo – Breza (Kramarík)
11.00 h: Lokca – Bobrov (T. Záhora, Franák)
11.00 h: Novo – Vavreka (Dibdiak)
Stretnutia SsFZ a SFZ:
III. liga SD a MD
12. 4. (sobota):
D. Kubín – Dudince o 11.00 a 13.30 h (Szabó, Drapá, Callo ml.)
Námestovo – Bánová o 10.00 a 12.00 h (Kahan, P. Bakala, Kuska)
I. liga SŽ a MŽ
13. 4. (nedea) o 13.00 a 15.00 h:
Dlhá – R. Sobota (Kubaka, Dutka, M. Kahan)
II. liga SŽ a MŽ
12. 4. :Trstená – Martin B o 10.00 a 12.00 h (SsFZ, . Šalata, Kurtulík)
13. 4.: Istebné – Žilina o 11.30 a 13.30 h ((Drozd, Sikora, Masarovi)
IV. liga žiaci
12. 4. (sobota) o 10.00 h:
Zuberec – Habovka (Franák ml., Franák st.)
O. Veselé – Ianovo (Melicherík, Troják)
13. 4.: Liesek – Mutné o 13.30 h (J. Kachút)
V. liga dorast
13. 4. (nedea) o 13.00 h:
O. Lesná – ernová (Harezník, Kurtulík)
Mgr. Július Kubáni
predseda KR