Piatok, 22. január, 2021 | Meniny má ZoraKrížovkyKrížovky

Deleganý list

. 21/2002 - 2003

Na nedeu 11. mája 2003:

I. trieda dospelí

20. kolo o 16.30 h:

Or. Poruba – Or. Veselé (Capko, Franák st., Jakubjak st.)

Dlhá – Žaškov ( Melicherík, D. Callo, Masarovi)

Raba – Zubrohlava (Strežo, Hlatký, Holub)

Trstená – Zuberec (J. Záhora, Kvietok, Kurtulík)

Párnica – Vavreka (Franák ml., Loffay, Živic)

Krivá – Veliná (Troják, Badár, Karcol)

Leštiny – Or. Podzámok (Gregorec, Pobeha, Kubaš)

II. trieda dospelí skupina A

16. kolo o 16.30 h:

Babín – Hruštín (Bandík, Šuvada)

Skryť Vypnúť reklamu

Zázrivá – Brezovica (Židek, Jakubjak ml.)

Vitanová – Bziny (J. Kachút, R. Reguly, Gnida)

Vasiov – Kraovany (urák, Matejík)

Liesek –O. B. Potok (Kolena, Koalník, T. Záhora)

II. trieda dospelí skupina B

16.kolo o 16.30 h:

Or. Lesná – Or. Polhora (Štrbá, Ratulovská, Jano)

Breza – Mútne (Kohár, Juriák)

Novo – Zákamenné (Volf, Stoklasa)

Lomná – apešovo (Kramarík, Matúška)

Klin – Beadovo (Pšenák, Janotík, Podbrežný)

I. trieda dorast skupina A

14. kolo o 14.00 h:

Vavreka – Or. Podzámok (Matejík, urák)

Habovka – Tvrdošín (Masarovi)

Veliná – Lokca (Jakubjak st.)

Podbiel – Zubrohlava (Harezník)

I. trieda dorast skupina B

14. kolo o 14.00 h:

Zákamenné – Or. Veselé (Kohár)

Sihelné –Mútne (Hrke)

Skryť Vypnúť reklamu

Klin – Breza (Janotík, Podbrežný)

I. trieda žiaci skupina A

16. kolo o 12.00 h:

Babín – Hruštín o 14.30 h (Šuvada, Bandík)

S. Dubová – Podbiel o 14.00 h (Badár)

Zázrivá – Žaškov o 14.30 h (Jakubjak ml., Židek)

Malatiná – Medzibrodie o 14.00 h (Kubaš, Pobeha)

Krivá – Veliná o 14.30 h (Karcol)

Chlebnice – Or. Podzámok o 14.00 h (D. Callo)

I. trieda žiaci skupina B

18. kolo o 12.00 h:

Beadovo – Or. Polhora o 14.00 h (Stoklasa, Volf)

Sihelné – Bobrov (Hrke)

Breza – Zubrohlava (Juriák)

Or. Lesná – Vavreka (Jano)

Lokca – Novo o 11.30 h (Ratulovská)

Lomná – Klin o 14.30 h (Matúška, Kramarík)

Dohrávky a predohrávky:

I. trieda dospelí 16. kolo 9. 5. 2003 (piatok) o 17.00 h (dohrávka)

Or. Poruba – Raba (Harezník, Strežo, Masarovi)

Skryť Vypnúť reklamu

Trstená – Dlhá (D. Callo, J. Kachút, Volf)

Párnica – Or. Veselé (Loffay, Capko, Badár)

Krivá – Žaškov (Franák ml., Živic, J. Záhora)

Leštiny – Zubrohlava (Hlatký, Bandík, Kolena)

Or. Podzámok – Zuberec (Troják, Melicherík, Pobeha)

Veliná - Vavreka (Kubaš, urák, Štrbá)

II. trieda dospelí sk. A

12. kolo 9. 5. 2003 (piatok) o 17.00 h (dohrávka)

Babín – Zázrivá (Matejík, Matúška, Stoklasa)

Vitanová – Habovka (Jakubjak st., Pšenák, Jakubjak ml.)

Vasiov – Hruštín (Franák st., T. Záhora, Janotík)

O. B. Potok – Brezovica (Koalník, Jano)

Kraovany – Bziny (Gregorec, Kvietok, Kubáni)

II. trieda dospelí sk. B 12. kolo 9. 5. 2003 (piatok) o 17.00 h (dohrávka)

Or. Lesná – Novo (Kurtulík, Farský)

Lomná – Or. Polhora (Karcol, Podbrežný)

Klin – Mútne (Dvorštiak, Juriák)

Beadovo – Zákamenné (Kohár, Kramarík)

apešovo – Rabice (Šuvada, P. Hrke)

I. trieda SŽ sk. B

26. kolo 8. 5. 2003 (štvrtok ) o 16.30 h (predohrávka)

Beadovo – Vavreka (Matejík)

Or. Jasenica – Novo (Kurtulík)

Zubrohlava – Klin (Troják)

Bobrov – Lomná (Stoklasa)

Or. Polhora – Lokca (Kurjak)

Sihelné – Or. Lesná (Volf)

Stretnutia SsFZ a SFZ:

III. liga SD a MD

8. 5. 2003 (štvrtok) o 10.00 a 12.30 h Námestovo – Bánová (AR2 Melicherík)

10. 5. 2003 (sobota) o 11.00 a 13.30 h D. Kubín – Luenec (AR2 Dutka)

10. 5. 203 (sobota) o 10.00 a 12.30 h Námestovo – Radva B (AR2 Hrke)

III. liga SŽ a MŽ

8. 5. 2003 (štvrtok) o 10.00 a 12.00 h Nižná – ierne (Franák ml., Hlatký)

V. liga dorast

11. 5. 2003 (nedea) o 14.00 h Raba – Or. Jasenica (Holub, Hlatký)

11. 5. 2003 (nedea) o 14.00 h Or. Lesná – L. Revúce (Ratulovská, Jano)

II. liga SŽ a MŽ

10. 5. 2003 (sobota) o 10.00 a 12.00 h D. Kubín – Belá (AR2 Šuvada)

10. 5. 2003 (sobota) o 10.00 a 12.00 h Trstená – Žilina B (Pako, Gnida, J. Kachút)

IV. liga žiaci

10. 5. 2003 (sobota) o 10.00 h Zuberec- Ianovo (I . Callo, D. Callo)

11. 5. 2003 (nedea) o 12.00 h Habovka – Mútne (Masarovi)

11. 5. 2003 (nedea) o 14.30 h Liesek – Podhradie (T. Záhora, Kolena)

Ženy: 11. 5. 2003 (nedea) o 13.30 h Or. Poruba – H. Hriov (Franák st.)

Oznam pre R: v prípade finálovej úasti družstva Slovenska na MS v adovom hokeji sa kompletné 20. kolo I. triedy a 16. kolo II. tried dospelých odohrá v piatok 16. 5. 2003 o 17.00 h.

Mgr. Július Kubáni, predseda KR

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  3. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  4. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  5. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  8. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  9. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  1. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  4. Hygge ako životný štýl
  5. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  6. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  7. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  8. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  9. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  10. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 36 141
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 34 892
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 11 762
  4. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 9 320
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 795
  6. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 158
  7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 787
  8. Ohlúpli sme počas Covid roka? 6 426
  9. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 346
  10. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 5 719
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Orava - aktuálne správy

V roku 2019 sa v Novoti narodilo 81 detí, minulý pribudlo 71 novorodencov.

Novoť sa rozrastá, v dedine chýbajú nájomné byty

14 h
Jedno srdce je v centre mesta.

Ich obsah pomôže aj ľuďom v núdzi.

21. jan
Michal Suroviak začal s maratónmi vo veku 45 rokov.

Prvý maratón chcel odbehnúť v Košiciach a študentský sen si aj splnil.

20. jan
Takéto krásne ceny čakajú na najlepších bežcoch.

Oravská bežecká liga už tvorí nový kalendár.

21. jan

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

V druhom kole malo pozitívne testy 1,02 percenta testovaných. Na Borovej ulici však číslo vyskočilo na 6,45 percenta.

12 h

Prednostka neodpísala, rezort vnútra poslal len všeobecné stanovisko.

3 h

Hudečková je hlavnou odborníčkou na epidemiológiu ministerstva zdravotníctva.

21. jan

Záchranári odkazujú, nie každý s Covidom patrí do nemocnice.

17 h

Už ste čítali?