Utorok, 27. október, 2020 | Meniny má SabínaKrížovkyKrížovky

Vaša tipovacia liga

1. 630 Mores Milan, Nižná 39 8

2. 626 Falla Ivan, Nižná 39 5

3. 293 Repka Miloš, Tvrdošín 39 5

4. 333 Viktor Juris, Trstená 39 5

5. 408 Kurtulík Miroslav, Vavreka 39 5

6. 188 Majdiš Emanuel, Dolný Kubín 39 2

7. 400 Jozefík Jozef ml., Lokca 39 2

8. 083 Letaš Lukáš, Tvrdošín 38 2

9. 263 Kytas Jaroslav, Žaškov 36 8

10. 166 Vajdiar Jozef, Lokca 36 8

11. 634 Urbanovi Milan, Nižná 36 5

12. 108 Kohár uboš, Tvrdošín 36 5

13. 114 Majdiš Matej, Dolný Kubín 36 5

14. 457 Hošál František, Námestovo 36 5

Skryť Vypnúť reklamu

15. 491 Maxa Juraj, Raba 36 5

16. 537 Hrubjak Pavol, Vavreka 36 5

17. 539 Feranec Andrej, Oravské Veselé 36 5

18. 543 Bartoš Zdeno, Lokca 36 5

19. 073 Polák Matúš, Tvrdošín 36 2

20. 227 Pobeha Jozef, Dolný Kubín 36 2

21. 357 Gregorec Miloš, Trstená 36 2

22. 195 Halák Miloš, Dolný Kubín 36 2

23. 289 Slanická Katarína, Krivá 36 2

24. 399 Náin Martin, Breza 36 2

25. 637 Belopotoan Jaroslav, Nižná 36 2

26. 620 Reguly Milan ml., Nižná 36 -1

27. 124 Zá Ján, Zázrivá 35 8

28. 420 Balek Miroslav, Oravská Polhora 34 0

29. 621 Kachútová Jarmila, Nižná 33 8

30. 110 Mordá Roman, Dolný Kubín 33 8

31. 330 Bulo Ján, Suchá Hora 33 8

32. 538 Žofaj Jozef, apešovo 33 8

33. 599 Hvolka Milan, Nižná 33 8

Skryť Vypnúť reklamu

34. 364 Stas Peter, Trstená 33 5

35. 018 Baa Pavol, Pucov 33 5

36. 052 Gonda Jozef, Tvrdošín 33 5

37. 067 Tomaga Martin, Krásna Hôrka 33 5

38. 404 Trabalík Anton, Námestovo 33 5

39. 440 Hradský Jakub, Zubrohlava 33 5

40. 479 Trabalík Ivan, Námestovo 33 5

41. 565 Janoštín Tomáš, Zuberec 33 5

42. 568 Matlák Dušan, Zuberec 33 5

43. 048 Mikulášik Branislav, Nižná 33 2

44. 356 Pajunk Radovan, Trstená 33 2

45. 063 Belopotoanová Mária, Nižná 33 2

46. 070 Kormaník Dušan st., Tvrdošín 33 2

47. 089 Kormaník Brao, Tvrdošín 33 2

48. 095 Daa Jaroslav, Tvrdošín 33 2

49. 183 Mikuš Lukáš, Žaškov 33 2

50. 187 Plžík Marek, Oravská Poruba 33 2

51. 252 Slanický Stanislav, Krivá 33 2

52. 254 Slanická Žaneta, Krivá 33 2

Skryť Vypnúť reklamu

53. 292 Repka Miroslav, Tvrdošín 33 2

54. 302 Sirota Jozef, Liesek 33 2

55. 453 Náin Jozef, Breza 33 2

56. 461 Mordel Milan, Zubrohlava 33 2

57. 463 Miškoviová Nikolka, Zubrohlava 33 2

58. 468 Hellebrand Jozef, Zubrohlava 33 2

59. 535 Kubolek, Štefan, Lokca 33 2

60. 612 Paová Erika, Nižná 33 2

61. 625 Belopotoan Miroslav, Nižná 33 2

62. 654 Kuboš Peter Ing., Nižná 33 2

63. 471 Šimurda Peter, Zubrohlava 33 -1

64. 167 Zlejší Stanislav, Dolný Kubín 33 -1

65. 407 Olexa Vincent, Lomná 32 2

66. 384 Feranc Marcel, Oravské Veselé 31 8

67. 550 Matištík Pavol, Zuberec 31 8

68. 238 Pavlovík Milan, Žaškov 31 5

69. 232 Kalina Dušan, Párnica 30 8

70. 244 Štajerová-Menderová Viera, D. Kubín 30 8

71. 319 Fábry Jozef, Trstená 30 8

72. 216 Andris Jaroslav, Dolný Kubín 30 8

73. 339 Macura Roman, Trstená 30 8

74. 354 Moarník Viliam, Trstená 30 8

75. 629 Pilárová Marta, Podbiel 30 8

76. 117 Biel Jozef, Hruštín 30 5

77. 177 Hvizdák Miroslav, Dolný Kubín 30 5

78. 311 Garbiar Jaroslav ml., Trstená 30 5

79. 346 Moarníková Mária, Zábiedovo 30 5

80. 425 Trabalík Miroslav, Oravská Jasenica 30 5

81. 035 Precner Branislav, Tvrdošín 30 5

82. 197 Plžík Miroslav, Oravská Poruba 30 5

83. 296 Zubaj Jozef, Zázrivá 30 5

84. 304 Loffayová Lucia, Trstená 30 5

85. 342 Jendrášek Ján, Brezovica 30 5

86. 587 Sklárik Peter, Vavreka 30 5

87. 004 Balún Peter, Tvrdošín 30 5

88. 398 Michalík Jozef, Lokca 30 5

89. 502 Kopta Peter, Oravské Veselé 30 5

90. 142 Chmara Richard, Žaškov 30 2

91. 186 Kukla Jozef, Dlhá 30 2

92. 317 Pánik Michal, Trstená 30 2

93. 476 Zemaník Jozef ml., Zubrohlava 30 2

94. 480 Trabalík Miroslav, Námestovo 30 2

95. 523 Greová udmila, Lomná 30 2

96. 542 Lipnian Miroslav, Lokca 30 2

97. 040 Žuffa Martin, Tvrdošín 30 2

98. 056 Oro Alojz, Krásna Hôrka 30 2

99. 081 Lišiak Jozef, Tvrdošín 30 2

100. 119 Melicherík Ján ml., Dolný Kubín 30 2

101. 120 V + S Molíková, Zázrivá 30 2

102. 192 Dibdiak Dušan, Dolný Kubín 30 2

103. 225 Koalník Dalibor, Leštiny 30 2

104. 253 Krato Martin, Krivá 30 2

105. 259 Kvasniák Tomáš, Oravské Veselé 30 2

106. 305 Živic Michal, Trstená 30 2

107. 310 urák Martin, Trstená 30 2

108. 314 Loffay Dušan, Trstená 30 2

109. 332 Baa Róbert, Nižná 30 2

110. 380 Vojtašák Ján, Rabice 30 2

111. 390 Kuboleková Martina, Hruštín 30 2

112. 418 Grobarík Peter, Rabice 30 2

113. 437 Sitárik Peter, Breza 30 2

114. 521 Kumor Marek, Oravské Veselé 30 2

115. 546 Jakubjak Peter, Dolný Kubín 30 2

116. 600 Klimík Marián, Nižná 30 2

117. 053 Chomistek Stanislav, Vrútky 30 2

118. 071 Kormaník Dušan ml., Tvrdošín 30 2

119. 034 Žuffa Vladimír, Tvrdošín 30 -1

120. 138 Svoreníková Alena, Dolný Kubín 30 -1

121. 042 Graáková Erika, Zubrohlava 30 -1

122. 133 Callo Dušan ml., Istebné 30 -1

123. 165 Harmata Rudolf, Dolný Kubín 30 -1

124. 169 Strapec Jaroslav, Žaškov 30 -1

125. 212 Hraško Peter, Oravská Poruba 30 -1

126. 222 Michalák Jozef, Kažia 30 -1

127. 294 Repka Ján, Trstená 30 -1

128. 551 Litva Ferdinand st., Zuberec 30 -1

129. 644 Hujo ubomír, Nižná 30 -1

130. 284 Hrúzik Peter, Dolný Kubín 30 -4

131. 431 Feranec Kamil, Oravská Jasenica 29 5

132. 651 Kureková Monika, Nová Baa 29 5

133. 485 Parížek Miroslav st., Námestovo 29 5

134. 464 Václav Tibor, Zubrohlava 29 2

135. 486 Parížek Mirco ml., Námestovo 29 -1

136. 752 Kavuljaková Antónia, Trstená 28 5

137. 010 Habovštiak Július, Tvrdošín 28 0

138. 154 Krkoška Cyril, Dolný Kubín 28 0

139. 203 Koalníková Mária, Pokryvá 28 0

140. 193 Záhora Jozef, Bziny 27 8

141. 080 Petrovi Ján, Tvrdošín 27 8

142. 182 Straka František, Dlhá 27 8

143. 279 Beuš Peter, Bziny 27 8

144. 482 Bánovec Ladislav, Námestovo 27 8

145. 536 Pavák Vladimír, Bobrov 27 8

146. 381 erve Stanislav, Námestovo 27 8

147. 567 Petreková Dominika, Habovka 27 8

148. 184 Vajdiar Dušan ml., Lokca 27 5

149. 045 Kocur Michal, Oravské Veselé 27 5

150. 086 Kajan Vladimír, Tvrdošín 27 5

151. 098 Labdíková Zuzana, Tvrdošín 27 5

152. 160 Šuvada Jaroslav, Revišné 27 5

153. 178 Dríge Milan, Hruštín 27 5

154. 190 Uchál Miloš, Žaškov 27 5

155. 199 Meravý Ján, Dolný Kubín 27 5

156. 313 Garbiar Jaroslav, Liesek 27 5

157. 321 Brnušák Pavol, Hladovka 27 5

158. 436 Sitáriková Mária, Breza 27 5

159. 508 Jagelka Jozef, Zubrohlava 27 5

160. 525 Knap ubomír, Námestovo 27 5

161. 581 Turac Michal, Raba 27 5

162. 615 Lofaj Ján, Krivá 27 5

163. 649 Kuboš Peter, Nižná 27 5

164. 003 Kubáni Miloš, Tvrdošín 27 5

165. 008 Valko Patrik, Trstená 27 5

166. 472 Zemaník Jozef st., Zubrohlava 27 5

167. 030 Škamor Anton ml., O. Lesná 27 2

168. 059 Drobka Tomáš, Tvrdošín 27 2

169. 275 Šutty Viliam, Tvrdošín 27 2

170. 607 Kán ubomír, Nižná 27 2

171. 122 Duraj Michal, Bziny 27 2

172. 146 Vraniak Ján, Párnica 27 2

173. 164 Mikuláš Milan, O. Podzámok 27 2

174. 180 Majda Ján, Dolný Kubín 27 2

175. 202 Chomistek Ján, Dolný Kubín 27 2

176. 219 Tokarík Jaroslav, Krivá 27 2

177. 240 Štajer Juraj, Dolný Kubín 27 2

178. 309 Gensor Vladimír, Liesek 27 2

179. 312 Bulla Michal, Trstená 27 2

180. 328 Korek Peter, Suchá Hora 27 2

181. 391 Koleník Štefan, Novo 27 2

182. 402 Betík Milan, Breza 27 2

183. 411 Bernaák Jozef, Oravská Polhora 27 2

184. 451 Verníek Tomáško, Lokca 27 2

185. 481 Rentka Lukáš, Zubrohlava 27 2

186. 512 Huráková Daniela, Námestovo 27 2

187. 524 Glombík Jozef, Rabice 27 2

188. 245 Greška Peter, Medzibrodie 27 2

189. 283 Klokoík Jozef, Lokca 27 2

190. 307 Zembjak Štefan, Trstená 27 2

191. 323 Fuzák Ján, Trstená 27 2

192. 584 Rusnák František, Or. Polhora 27 2

193. 107 Kramár Šimon, Lip. Sialnica 27 -1

194. 136 Chmárová Mária, Žaškov 27 -1

195. 264 Pobeha Juraj, Žaškov 27 -1

196. 511 Žofaj Marián, Babín 27 -1

197. 631 Kubinec Michal, Podbiel 27 -1

198. 061 Smatana Igor, Tvrdošín 27 -1

199. 084 Pazúrik Peter ml., Tvrdošín 27 -1

200. 090 Kormaník Martin, Tvrdošín 27 -1

201. 094 Hlušak Tomáš, Tvrdošín 27 -1

202. 211 Pešek Vladimír, Dolný Kubín 27 -1

203. 214 Záhora Jozef ml., Bziny 27 -1

204. 231 Koalník Róbert, Pokryvá 27 -1

205. 258 Bardis Miroslav, Istebné 27 -1

206. 429 Rentka Marek, Zubrohlava 27 -1

207. 478 Rentka uboš, Zubrohlava 27 -1

208. 596 Chajdiak Pavol, Podbiel 27 -1

209. 597 Chajdiak Šimon, Podbiel 27 -1

210. 610 Kanderka Pavol, Nižná 27 -1

211. 433 Beuš Vladimír, Zákamenné 27 -1

212. 111 Feranc Miloš, Kraovany 27 -4

213. 267 Ertel Stanislav, Dolný Kubín 27 -4

214. 571 Šikya Ján, Trstená 27 -4

215. 024 Kulkovská Gabriela, Tvrdošín 26 2

216. 489 Borovjak Viktor, Námestovo 26 2

217. 492 Bahleda Miloš, Klin 26 2

218. 360 Fábry Jozef ml., Trstená 26 2

219. 410 Sumega Anton, Námestovo 26 2

220. 532 ubová Iveta, Lomná 26 2

221. 593 Latka Jozef, Nižná 26 2

222. 076 Šimalík Peter, Tvrdošín 26 -1

223. 582 Gluštík Jozef, Raba 26 -1

224. 797 Gelinský Juraj, Trstená 25 8

225. 077 Džúr Miroslav, Tvrdošín 25 8

226. 449 Benek Jozef, Námestovo 25 5

227. 650 Dedinský Jaroslav, Nižná 25 2

228. 660 Greško Lukáš, Medzibrodie 25 2

229. 242 Bobek Hypolit, Dolný Kubín 25 0

230. 641 Kabaová Lucia, Tvrdošín 25 0

231. 646 Michalec Marek, Nižná 25 0

232. 528 Laššák Milan, Oravská Lesná 25 -1

233. 215 Mako Dušan, Dolný Kubín 24 8

234. 570 Švelá Ján, Zuberec 24 8

235. 426 Chromek Peter, Oravské Veselé 24 8

236. 181 Púeková Majka, Žaškov 24 5

237. 438 Papajik Ján, Námestovo 24 5

238. 013 Remiaz Martin, Tvrdošín 24 5

239. 121 Jurášek František, Dolný Kubín 24 5

240. 280 Paculík Michal, Dolný Kubín 24 5

241. 285 Koalník Rudolf, Leštiny 24 5

242. 005 Kuriaková Margita, Tvrdošín 24 5

243. 043 Hládek Rudolf, Breza 24 5

244. 050 Adamus Bernard, Tvrdošín 24 5

245. 103 Svinák František, Nižná 24 5

246. 168 Kilian Peter, Dolný Kubín 24 5

247. 170 Šafárik Ján, Dolný Kubín 24 5

248. 628 Vangel Ján, Nižná 24 5

249. 331 Valek Miloš, Zábiedovo 24 2

250. 162 Kováik Boris, Istebné 24 2

251. 382 Hilbrycht Milan, Novo 24 2

252. 015 Kubáni Roman, Tvrdošín 24 2

253. 023 Fuek ubomír, Nižná 24 2

254. 101 Gondová Katarína, Tvrdošín 24 2

255. 118 Labda Pavol, Dolný Kubín 24 2

256. 139 Zelina Milan, Žaškov 24 2

257. 163 urana Ján, Dolný Kubín 24 2

258. 230 Gorák Dušan, Lokca 24 2

259. 233 Ková Ján, Dolný Kubín 24 2

260. 265 Pobehová Anna, Žaškov 24 2

261. 334 Baa Karol, Trstená 24 2

262. 423 Matušáková Zdenka, Klin 24 2

263. 465 Romaák Rastislav, Zubrohlava 24 2

264. 469 Bobek Ján, Bobrov 24 2

265. 477 Banas Tibor, Zubrohlava 24 2

266. 553 Belopotoan Peter, Zuberec 24 2

267. 576 Bolibruch Milan, Raba 24 2

268. 622 Šimánek Jozef, Nižná 24 2

269. 638 Kajan ubomír, Nižná 24 2

270. 857 Tropek Dominik, Trstená 24 2

271. 062 Chrenek Peter, Zábiedovo 24 2

272. 106 Šutty Viliam ml., Tvrdošín 24 2

273. 156 Haniaková Evka, Párnica 24 2

274. 329 Dibdiak Miloš, Vitanová 24 2

275. 350 Šuhaj Jozef, Trstená 24 2

276. 414 Trnák Jozef, Klin 24 2

277. 473 Rentka František, Zubrohlava 24 2

278. 503 Hablák Ján, Liptovský Mikuláš 24 2

279. 541 Jadro Jozef, Lokca 24 2

280. 616 Nákaka ubomír, Nižná 24 2

281. 632 Letaši ubomír, Nižná 24 2

282. 172 Macák Roman, O. Poruba 24 2

283. 355 Krkoška Ján, Trstená 24 2

284. 569 Jurina Peter, Habovka 24 2

285. 604 Dedinský Maroš, Nižná 24 0

286. 299 Gelinský Peter, Trstená 24 -1

287. 349 Krasanský Milan, Trstená 24 -1

288. 014 Žuffa Marek, Tvrdošín 24 -1

289. 060 Skácal udovít, Tvrdošín 24 -1

290. 092 Buczacki Ján, Tvrdošín 24 -1

291. 093 Kovalík Jozef, Tvrdošín 24 -1

292. 105 Šuttyová Anika, Tvrdošín 24 -1

293. 126 Duraj Jaroslav, Bziny 24 -1

294. 226 Lacko Milan, Dolný Kubín 24 -1

295. 228 Halák Peter, Dolný Kubín 24 -1

296. 274 Bujnák Milan, Párnica 24 -1

297. 377 Dendis Pavol, Vavreka 24 -1

298. 409 Kurjak Stanislav, Zubrohlava 24 -1

299. 412 Jašák Anton, Oravská Polhora 24 -1

300. 419 iernik Pavol, Rabice 24 -1

301. 439 Borovjak Marián, Námestovo 24 -1

302. 606 Knap Jozef, Nižná 24 -1

303. 609 Kubinec Michal, Nižná 24 -1

304. 150 Kubá Miroslav, Vyšný Kubín 24 -4

305. 608 Sitek Ján, Podbiel 24 -4

306. 494 Kopta Gabriel, Oravské Veselé 24 -4

307. 499 Majzel Ján, Námestovo 24 -4

308. 592 Vasek Marián, Nižná 24 -4

309. 594 Kubinec Štefan, Nižná 24 -4

310. 633 Nákaka Daniel, Nižná 24 -4

311. 519 Buro Daniel, Námestovo 24 -4

312. 295 Snovák František, Hruštín 23 8

313. 058 Chromý Viliam, Nižná 23 5

314. 547 Maoška Richard, Tvrdošín 23 5

315. 262 Radzo Tomáš, Hruštín 23 5

316. 496 Košut Jozef, Námestovo 23 5

317. 639 Kajanová Anna, Nižná 23 5

318. 068 Pivovari Karol, Tvrdošín 23 5

319. 373 Kurtulíková ubomíra, Námestovo 23 2

320. 348 Benický Milan, Trstená 23 2

321. 522 Papan Jozef, apešovo 23 2

322. 636 Labdík Vladimír, Brezovica 23 2

323. 148 Svitko uboslav, Žaškov 23 0

324. 750 Švába Peter, Námestovo 22 8

325. 774 Babinský Peter, Lokca 22 8

326. 823 Zemeník Peter, Vaovka 22 8

327. 705 Vodika Anton, Nižná 22 8

328. 706 Bokaj Ján, Dlhá 22 5

329. 827 Kovalík Pavol, Zuberec 22 5

330. 159 Bajiová Martina, Dolný Kubín 22 5

331. 725 Reguly Lukáš, Nižná 22 5

332. 767 Gliviak Štefan, Trstená 22 5

333. 815 Dzúrik Pavol, Istebné 22 5

334. 552 Kuchtiak Adam, Zuberec 22 5

335. 668 Povala Jaroslav, Pucov 22 2

336. 713 Medžo Matúš, Nižná 22 2

337. 677 Mikuš Marek, Žaškov 22 2

338. 829 Strežovci Majka a Jožko, S. Dubová 22 2

339. 555 Šiška Miloš, Zuberec 22 0

340. 082 Meško Martin, Tvrdošín 22 0

341. 234 Franko Milan, Oravská Poruba 22 0

342. 466 Kolena Miroslav, Zubrohlava 22 0

343. 505 Žofaj Jozef, Oravská Jasenica 22 0

344. 044 Kaššák Vladislav, O. B. Potok 22 0

345. 589 Šurin Martin, Raba 22 0

346. 533 Stoklasa Michal, Bobrov 22 -1

347. 556 Tabaák Pavol, Zuberec 22 -1

348. 140 Kandalec Jozef, Veliná 21 8

349. 846 Klocok Marek, Dolný Kubín 21 8

350. 518 uka Ladislav, Námestovo 21 8

351. 389 Somorová Marta, Lokca 21 8

352. 115 Gaššo Štefan, Zázrivá 21 5

353. 123 Chovan Ján, Žaškov 21 5

354. 128 Duraj Marek, Bziny 21 5

355. 396 Drige František, Hruštín 21 5

356. 493 Bodorík Marián, Bobrov 21 5

357. 009 Bedrich Jakub, Tvrdošín 21 2

358. 157 Gracová Eva, Párnica 21 2

359. 250 Gorák Jozef, Lokca 21 2

360. 430 Hrubjaková Andrea, Vavreka 21 2

361. 039 Tokarík Peter, Štefanov 21 2

362. 239 Novák Anton, Dlhá 21 2

363. 241 Baji ubomír, Dolný Kubín 21 2

364. 276 Nemeková Aška, Žaškov 21 2

365. 281 Gejdoš Peter, Komjatná 21 2

366. 301 Sahu Karol, Trstená 21 2

367. 378 Bandík Miroslav, Vareka 21 2

368. 801 Kromka Jozef, Or. Veselé 21 2

369. 020 Uhliarik Roman, Trstená 21 2

370. 069 Mores Bystrík, Zemianska Dedina 21 2

371. 134 Bednár Juraj, Istebné 21 2

372. 237 Tokarík Jozef, Krivá 21 2

373. 243 Adamec Matúš, Mokra 21 2

374. 395 Hurák Daniel, Vavreka 21 2

375. 501 Cicek Ladislav, Námestovo 21 2

376. 558 Belopotoan Lukáš, Zuberec 21 2

377. 613 Tomaga ubomír, Nižná 21 2

378. 074 Garabáš Ján, Tvrdošín 21 2

379. 324 Birás Vladislav, Trstená 21 2

380. 635 Malár Ján, Nižná 21 2

381. 648 Kováik Emil, Nižná 21 2

382. 427 Kubašová Elenka, Breza 21 2

383. 327 Gregorec Stanislav, Trstená 21 0

384. 527 Hrke Michal, Vavreka 21 0

385. 653 Oriešková Zuzana, Nižná 21 0

386. 189 Bukna Andrej, Veliná 21 -1

387. 257 Gabíková Monika, Žaškov 21 -1

388. 266 Jadráková Iveta, Dolný Kubín 21 -1

389. 037 Ulrich Anton, Tvrdošín 21 -1

390. 152 Pazdera Peter, Zázrivá 21 -1

391. 155 Haniak Milan, Párnica 21 -1

392. 206 Buch Jozef, Dolný Kubín 21 -1

393. 208 Durajová Jana, Bziny 21 -1

394. 235 Komárová Daniela, Žaškov 21 -1

395. 417 Hadár Jozef, Rabice 21 -1

396. 446 Stopiak ubomír, Bobrov 21 -1

397. 498 Graák Patrik, Beadovo 21 -1

398. 530 Madleák - Šefik, Oravská Jasenica 21 -1

399. 840 Hrke Milan, Námestovo 21 -1

400. 054 Dreveák Anton, Liesek 21 -1

401. 141 Karcol Miroslav, Zázrivá 21 -1

402. 161 ierna Janka, Žaškov 21 -1

403. 201 Zako Pavol, Zázrivá 21 -1

404. 343 Gregorec Miroslav, Trstená 21 -1

405. 369 Wartiak Jozef, Námestovo 21 -1

406. 652 Kuboš Michal, Nižná 21 -4

407. 006 Blažeková Oga, Tvrdošín 20 5

408. 401 Vráb Michal, Oravská Jasenica 20 5

409. 085 Hujo Dušan, Tvrdošín 20 2

410. 248 Horák Milan, Oravský Podzámok 20 2

411. 341 Šálka Michal, Trstená 20 2

412. 415 Ruák Roman, Oravské Veselé 20 2

413. 484 Žofaj František, Oravská Jasenica 20 2

414. 500 Štít Ján, Námestovo 20 2

415. 601 Komaka Václav, Nižná 20 2

416. 467 Hellebrandtová Ivetka, Klin 20 0

417. 756 Vittek Peter, Trstená 20 0

418. 210 Dutka Jozef, Kažia 20 -1

419. 368 Gustiák Jakub, Námestovo 20 -1

420. 490 Jancek Jaroslav, Hruštín 20 -1

421. 352 Púik Lukáš, Trstená 19 8

422. 678 Svitek Jozef, Babín 19 5

423. 762 Štrná Martin, Zábiedovo 19 2

424. 784 Kopta Jozef, Or. Veselé 19 2

425. 517 Prielomek Jakub, Oravská Jasenica 19 2

426. 562 Filek Andrej, Zuberec 19 2

427. 700 Precner Rastislav, Tvrdošín 19 2

428. 707 Drndáš Michal, Tvrdošín 19 2

429. 405 Banas Ivan, Zubrohlava 19 2

430. 460 Miškovi Pavol, Zubrohlava 19 2

431. 287 Vráb Miloš, Lokca 19 0

432. 712 Kachútová Romana, Nižná 19 0

433. 047 Gregorec Matúš, Tvrdošín 19 0

434. 151 Dudáš Milan, Oravská Poruba 19 0

435. 247 Ujek Roman, Dolný Kubín 19 0

436. 385 Kvasniák Miroslav, Oravské Veselé 19 0

437. 474 Miškovi Roman, Zubrohlava 19 0

438. 506 Prielomek Ignác, Oravská Jasenica 19 0

439. 858 Polaek Miroslav, Liesek 19 0

440. 298 Jantolák Jozef, Trstená 19 0

441. 740 Kulošák Maroš, Tvrdošín 19 -1

442. 742 Adámus Maroš, Tvrdošín 19 -1

443. 220 Pavolka Róbert, Párnica 19 -1

444. 365 Podolák Juraj, Kraovany 18 11

445. 434 Brák Jozef, Oravská Lesná 18 8

446. 488 Troják Marcel, Námestovo 18 8

447. 387 Žofaj Pavol, Oravská Jasenica 18 5

448. 458 Meško Juraj, Klin 18 5

449. 657 Podbrežná Emília, O. Poruba 18 5

450. 066 Gelinský Ján, Tvrdošín 18 5

451. 340 Pariža Karol, Trstená 18 5

452. 394 Lipnian Milan, Oravská Jasenica 18 5

453. 645 Oro Jozef, Nižná 18 5

454. 755 Butkovi Stanislav, Trstená 18 5

455. 623 Pilár Peter, Nižná 18 5

456. 288 Dríge Ján, Žaškov 18 2

457. 353 Vajdeka ubo, Trstená 18 2

458. 834 Palider Anton, Tvrdošín 18 2

459. 032 Surovík Marián, Trstená 18 2

460. 174 Kysel Jakub, Dolný Kubín 18 2

461. 291 Bugan Eduard, Dolný Kubín 18 2

462. 383 Jancek Jozef st., Hruštín 18 2

463. 526 Grobarík František, Rabice 18 2

464. 624 Žuffa Ján, Nižná 18 2

465. 711 Kepšta Marek, Nižná 18 2

466. 841 Košút Juraj, Námestovo 18 2

467. 856 Kukovský Andrej, Trstená 18 2

468. 213 Koalník Miroslav, Leštiny 18 2

469. 260 Machaj Michal, Dolný Kubín 18 2

470. 366 Šprla Miroslav, Trstená 18 2

471. 566 Urban Ladislav, Zuberec 18 2

472. 611 Lofaj Jozef, Krivá 18 2

473. 374 Kolena Jozef, Trstená 18 2

474. 442 Veselovský Karol, Zákamenné 18 2

475. 561 Pilarík Peter, Zuberec 18 0

476. 504 Maniak Jozef, Zábiedovo 18 0

477. 854 Borsík Ján, Trstená 18 -1

478. 096 Jarina František, Tvrdošín 18 -1

479. 766 Havrila Ján, Brezovica 18 -1

480. 016 Daniel Lukáš, Krivá 18 -1

481. 065 Fereník Milan, Tvrdošín 18 -1

482. 256 Novocký Štefan, Oravský Podzámok 18 -1

483. 300 Havrila Maroš, Brezovica 18 -1

484. 422 Hilbrycht Milan, Novo 147 18 -1

485. 497 iernik ubomír, Oravská Jasenica 18 -1

486. 514 Hurák Peter, Námestovo 18 -1

487. 545 Holub Tomáš, Vavreka 18 -1

488. 557 Juro Ondrej, Zuberec 18 -1

489. 560 Valek Stanislav, Zuberec 18 -1

490. 041 Kuchta Pavol, Rabice 18 -1

491. 372 Vorák Pavol, Raba 18 -1

492. 413 Hrke Ignác, Námestovo 18 -1

493. 072 Mišinec Marek, Tvrdošín 18 -4

494. 303 Stas Viktor, Trstená 18 -4

495. 325 Fuzák Róbert, Trstená 18 -4

496. 820 Letaši František, Trstená 17 5

497. 577 Zboroová Janka, Or. Polhora 17 5

498. 830 Molnár Zdeno, Or. Poruba 17 2

499. 448 Madleák Mário, Oravská Jasenica 17 2

500. 338 Jano Milan, Trstená 17 2

501. 658 Miháliková Monika, Dolný Kubín 17 0

502. 019 Marton Patrik, Krivá 17 0

503. 075 Blinová Lenka, Tvrdošín 17 0

504. 204 Matúšková Viera, Oravská Poruba 17 0

505. 432 Jašica Anton, Zákamenné 17 0

506. 397 Makovník Lukáš, Námestovo 17 0

507. 064 Jaroš Michal, Tvrdošín 17 -1

508. 574 Havlíek Jozef, Raba 17 -1

509. 286 Olbert ubomír, Oravská Lesná 17 -1

510. 860 Genšor Ján, Trstená 16 11

511. 361 Fábryová Katarína, Trstená 16 8

512. 882 Hojo Vendelín, Hruštín 16 5

513. 672 Polák Miloslav ml., S. Dubová 16 5

514. 675 Haniak Marek, Párnica 16 5

515. 444 Lajtová Etela, Námestovo 16 5

516. 731 Latka Klement, Nižná 16 5

517. 786 Tomík Milan, Zákamenné 16 5

518. 173 Vojík Ján, Oravský Podzámok 16 2

519. 297 Furdek Miloš, Trstená 16 2

520. 306 Matušík Dušan, Brezovica 16 2

521. 661 Suroviak Michal, Krivá 16 2

522. 664 Reguly Darius, Dolný Kubín 16 2

523. 669 Mauha Ján, Vyšný Kubín 16 2

524. 810 Mišánek Stanislav, Trstená 16 2

525. 818 Šuvada Vladimír, D. Kubín 16 2

526. 143 Mikušová Viera ml., Žaškov 16 2

527. 549 Korman Jozef ml., Trstená 16 2

528. 179 Drígová Marta, Hruštín 16 0

529. 125 Duraj Miloš, Bziny 16 0

530. 282 Holubová Jana, Medzibrodie 16 0

531. 736 Romaák Tibor, Zuberec 16 0

532. 851 Koválik Roman, Štefanov 16 0

533. 127 Duraj udovít, Bziny 16 0

534. 175 Kulich Pavol, Oravská Lesná 16 0

535. 025 Olašák Peter, Mutné 16 0

536. 800 Kus Lukáš, Námestovo 16 -1

537. 828 Jandura Pavol, Zuberec 16 -1

538. 671 Uhriík Milan, Dolný Kubín 16 -1

539. 450 Verníek ubomír, Lokca 16 -4

540. 747 Bystrik Dragoš, Námestovo 16 -4

541. 131 Žilka Dušan, Dolný Kubín 15 8

542. 251 Lofaj Andrej, Krivá 15 5

543. 743 Balák Ján, Námestovo 15 5

544. 100 Gonda Juraj, Tvrdošín 15 5

545. 322 Katreník Ladislav, Trstená 15 5

546. 843 Štefánek Pavol, Habovka 15 2

547. 002 Klimek Peter, Habovka 15 2

548. 026 Kulkovský Marcel, Tvrdošín 15 2

549. 029 Krivaka Pavol, Hruštín 15 2

550. 386 Bolibruch Ferdinand, Námestovo 15 2

551. 447 Papaj Ladislav, Zubrohlava 15 2

552. 520 Stoklasa Jaroslav, Bobrov 15 2

553. 714 Lofajová Patrícia, Krivá 15 2

554. 847 Hlavatý ubomír, Námestovo 15 2

555. 191 Bukna Juraj, Veliná 15 2

556. 416 Bolibruch Ferdinand ml., Námestovo 15 2

557. 344 Valek Miroslav, Trstená 15 2

558. 149 Onak Stanislav, O. Podzámok 15 0

559. 028 Murín Milan, Oravská Lesná 15 0

560. 709 Uher Jakub, Podbiel 15 0

561. 850 Mišanek Štefan, Tvrdošín 15 -1

562. 855 Malák Roman, Trstená 15 -1

563. 269 Janigová Lenka, Žaškov 15 -1

564. 270 Chmara Miroslav, Žaškov 15 -1

565. 392 Kurina Jozef, Babín 15 -1

566. 421 Hilbrycht Vladimír, Novo 15 -1

567. 602 Šveda Ladislav, Nižná 15 -1

568. 627 Balún Ján, Nižná 15 -1

569. 640 Teke Marián, Habovka 15 -1

570. 055 Tóth Jozef, Tvrdošín 15 -1

571. 087 Repka Ladislav, Tvrdošín 15 -1

572. 158 Graca Ivan, Párnica 15 -1

573. 153 Štajer Ján, Dolný Kubín 15 -1

574. 588 Vnenák Miroslav, Raba 15 -1

575. 376 Lubas Štefan, Raba 15 -4

576. 079 Franko Roman, Tvrdošín 15 -4

577. 507 Lipjak Miloš, Klin 15 -4

578. 680 Dibdiaková Soa, Dolný Kubín 14 8

579. 135 Mikuláš Jozef, Dolná Lehota 14 8

580. 618 Kuboš Jozef, Nižná 14 2

581. 445 Košút Tono, Námestovo 14 2

582. 371 Jašák Jozef, Raba 14 2

583. 224 Krška Pavol, Zázrivá 14 0

584. 595 Dedinský Michal, Nižná 14 0

585. 809 Mikuláš Ján, Or. Podzámok 14 0

586. 529 Pisarík Miloš, Oravské Veselé 14 0

587. 696 Ferjanc Štefan st., Tvrdošín 14 0

588. 807 Jackulík Tomáš, Námestovo 14 0

589. 617 Surovík ubomír, Nižná 14 0

590. 839 Mauga Miroslav, Lokca 14 0

591. 689 ubek Jozef, Hruštín 14 -1

592. 548 Maoška Ján, Tvrdošín 14 -1

593. 575 Zboro Jozef, Or. Polhora 14 -1

594. 347 Benický Lukáš, Trstená 14 -4

595. 614 Reguly Milan, Nižná 14 -4

596. 780 Kurjak Dominik, Zubrohlava 13 5

597. 788 Zboroová Monika, Rabice 13 5

598. 878 Pindjak Ján, Námestovo 13 5

599. 768 Pirožák Jaroslav, Trstená 13 5

600. 424 Paško udovít ml., Babín 13 3

601. 783 Rentka Tomáš, Zubrohlava 13 2

602. 875 Pav Lukáš, O. Jasenica 13 2

603. 454 Pavák Ján, Oravské Veselé 13 2

604. 670 Matys Milan, Dolný Kubín 13 2

605. 822 Chudý Dušan, Trstená 13 2

606. 832 Buek Dušan, Trstená 13 2

607. 662 Drbiak Stanislav, Horná Lehota 13 2

608. 719 Kováik Michal, Nižná 13 2

609. 207 Lorenc Ján, Dolný Kubín 13 2

610. 837 Plutinský Eduard, Bobrov 13 0

611. 036 Jeleník Vladimír, Tvrdošín 13 0

612. 268 Janák Ondrej, Veliná 13 0

613. 531 Madleák Michal - Šibe, Or. Jasenica 13 0

614. 735 Šuriák Martin, Zuberec 13 0

615. 001 Ficek Andrej, Tvrdošín 13 0

616. 862 Dedinský Matúš, Nižná 13 0

617. 590 Hualová Lucia, Podbiel 13 -1

618. 695 Ferjanc Štefan ml., Tvrdošín 13 -1

619. 563 Filek Dušan, Zuberec 13 -1

620. 605 Ferianc Marek, Nižná 13 -1

621. 681 Halameková Lenka, Žaškov 13 -4

622. 848 Renner Roman, Tvrdošín 12 8

623. 198 Klocoková Beáta, Dolný Kubín 12 8

624. 673 Dubovský Miloš, Žaškov 12 5

625. 345 Moarník Štefan, Zábiedovo 12 5

626. 091 Vrabek Jozef st., Tvrdošín 12 5

627. 046 Lajta Jozef, Námestovo 12 2

628. 255 Bulvas Ivan, Oravský Podzámok 12 2

629. 379 Vojtašák Karol, Rabice 12 2

630. 775 Žofaj Peter, Or. Jasenica 12 2

631. 102 Daa Peter, Tvrdošín 12 2

632. 236 Vinarík Vladislav, Istebné 12 2

633. 619 Šeling Roman, Nižná 12 2

634. 007 Kuriak Anton, Tvrdošín 12 2

635. 049 Stašiniak Vladimír st., Trstená 12 0

636. 051 Iskra Jozef, Tvrdošín 12 0

637. 509 Madleák Drahomír, Oravské Veselé 12 0

638. 838 Ptain František, Námestovo 12 -1

639. 844 Adama Alan, Tvrdošín 12 -1

640. 853 Šprla Dušan, Trstená 12 -1

641. 868 Martvo František, Hruštín 12 -1

642. 099 Iskra Ján, Tvrdošín 12 -1

643. 217 Molnárová Gabika, Medzibrodie 12 -1

644. 455 Madleák Vladimír, Oravská Jasenica 12 -1

645. 603 Nákaka Zdeno, Chlebnice 12 -1

646. 721 Ondrek Andrej, Horná Lehota 12 -1

647. 057 Medvecký Stanislav, Tvrdošín 12 -1

648. 598 Rošák Miroslav, Nižná 12 -4

649. 687 Toma Ján, Leštiny 12 -4

650. 789 Zboro Anton, Rabice 12 -4

651. 196 Dudášik Rudolf, Oravská Poruba 11 5

652. 738 Polgár Michal, Nižná 11 2

653. 804 Rentka Anton, Zubrohlava 11 2

654. 824 Babinský František, Babín 11 2

655. 764 Paldia Roman, Trstená 11 2

656. 676 Starší dorast, TJ Istebné 11 0

657. 703 Ollo Emil, Krivá 11 0

658. 869 Janidžárová Tatiana, Babín 11 0

659. 564 Filek Marek, Zuberec 11 0

660. 388 Bolibruch Jozef, Klin 11 0

661. 583 Mihaliak Tomáš, Rabice 11 0

662. 585 Revaj Michal, Raba 11 0

663. 741 Polák Peter, Tvrdošín 11 -1

664. 816 Šuvada Štefan, Veliná 11 -1

665. 655 Drnák Daniel, Podbiel 10 5

666. 656 Michalka Ondrej, Chlebnice 10 5

667. 726 Flontek Jozef, Nižná 10 5

668. 759 Valková Elena, Trstená 10 5

669. 362 Fábry Michal, Trstená 10 5

670. 132 Majda Lukáš, Dolný Kubín 10 5

671. 674 Meo Anton, Medzibrodie 10 5

672. 739 Kaník Ján, Tvrdošín 10 2

673. 871 Kova Ondrej, Zuberec 10 2

674. 886 Majchrák Róbert, Zákamenné 10 2

675. 891 Kupo Štefan, Hruštín 10 2

676. 894 Sobek Dušan, Trstená 10 2

677. 896 Jantaka Šimon, Habovka 10 2

678. 806 Paek Martin, Or. Veselé 10 2

679. 724 Tomaga Ján, Nižná 10 2

680. 817 Pangrác Ján, Leštiny 10 2

681. 027 Gostík Tomáš, Liesek 10 0

682. 097 Koleják Štefan ml., Tvrdošín 10 0

683. 375 Kubizna Ján, Oravská Jasenica 10 0

684. 642 Tješ Jaroslav, Nižná 10 0

685. 359 Jambor Gustáv, Trstená 10 0

686. 272 Karcol Viktor, Zázrivá 10 0

687. 698 Žuffa Miloš, Štefanov 10 -1

688. 749 Kvasniak Ján, Raba 10 -1

689. 663 Chomistek Štefan, Horná Lehota 10 -1

690. 088 Brák Andrej, Tvrdošín 10 -1

691. 718 Fuek Rastislav, Nižná 10 -1

692. 544 Polák Matúš, Oravská Jasenica 10 -1

693. 483 Bánovec Gustáv, Námestovo 10 -4

694. 715 Cádriková Anna, Krivá 10 -4

695. 261 Povala Radoslav, Pucov 10 -4

696. 572 Brišák Jozef, Raba 9 5

697. 643 Kozáik Štefan, Nižná 9 5

698. 456 Bugala Alexander, Námestovo 9 5

699. 147 Farský Ján, Dolný Kubín 9 2

700. 308 Gensor Gabriel, Liesek 9 2

701. 782 Graáková Martina, Or. Jasenica 9 2

702. 792 „““Droga““, Zubrohlava“ 9 2

703. 849 Lucký Viliam, Trstená 9 2

704. 176 Laliková Anna, Dolný Kubín 9 2

705. 221 Havko Milan, Žaškov 9 2

706. 734 Žilinec Stanislav, Lokca 9 2

707. 033 Medvecký Róbert, Tvrdošín 9 2

708. 745 Brtko Ján, Bobrov 9 0

709. 794 Kucek Dušan, Námestovo 9 0

710. 246 Macko Vladimír, Dolný Kubín 9 0

711. 194 Spišák Milan, Malatiná 9 0

712. 370 Krišš Marián, Mutné 9 0

713. 403 Zboroová udmila, Námestovo 9 -1

714. 363 Podolák František, Kraovany 9 -1

715. 351 Púik Matej, Trstená 9 -1

716. 393 Soava Pavol, Námestovo 9 -1

717. 459 Košút Ján, Klin 9 -4

718. 038 Skurák Marian, Tvrdošín 9 -10

719. 515 Madleáková Klaudia, Vasiov 8 2

720. 723 Šeling Pavol, Nižná 8 2

721. 751 Butkovi Lukáš, Trstená 8 2

722. 688 Želonka Jozef, Dolný Kubín 8 0

723. 761 Greššák Lukáš, Trstená 8 0

724. 765 Gibaštík Dávid, Zábiedovo 8 0

725. 796 Palo Pavol, Trstená 8 0

726. 799 Maslaák Lukáš, Or. Jasenica 8 0

727. 898 Chajdiak Tomáš, Podbiel 8 0

728. 760 Žaludek Jakub, Zábiedovo 8 0

729. 808 Franek ubomír, Lomná 8 0

730. 130 Vica Ján, Oravská Poruba 8 0

731. 316 Paldia Maroš, Trstená 8 0

732. 336 Starek Michal, Trstená 8 0

733. 435 Dopater Anton, Lokca 8 0

734. 540 Ptain Peter, Klin 8 0

735. 573 Šurin Štefan, Raba 8 0

736. 580 Jagnešák Dušan, Raba 8 0

737. 802 Trstenský Jaromír, Trstená 8 0

738. 836 Kondela uboš, Zákamenné 8 0

739. 690 Slameník František, Babín 8 -1

740. 647 Dedinský Eugen, Nižná 8 -1

741. 704 Garabáš Peter, Tvrdošín 7 2

742. 885 ipala Anton ml., D. Kubín 7 2

743. 899 Oro Juraj, Nižná 7 2

744. 441 Polák Vladimír ml., Oravská Jasenica 7 2

745. 865 Farský Michal, O. Jasenica 7 0

746. 863 Chromák Emil, O. Polhora 7 0

747. 011 Kovaák Marek, Tvrdošín 7 0

748. 271 Chomistek Martin st., Or. Podzámok 7 0

749. 367 Pánik Martin, Trstená 7 0

750. 586 Zboro Slavomír, Raba 7 0

751. 710 Vilinský Eduard st., Nižná 7 -1

752. 746 Mareništiak Peter, Oravské V. 7 -1

753. 763 Kaník Lukáš, Brezovica 7 -1

754. 876 Žofaj Patrik, O. Jasenica 7 -1

755. 879 Kapustová Vilma, Zubrohlava 7 -1

756. 887 Banovan Ján ml., Zábiedovo 7 -1

757. 708 Žofajová Nikoleta, Lokca 7 -1

758. 787 Hurák František, apešovo 7 -1

759. 277 Dopaten ubomír, Hruštín 7 -1

760. 144 Mikuš Milan ml., Žaškov 7 -1

761. 874 Klamová Lýdia, Námestovo 7 -4

762. 729 Ková Jozef, Podbiel 6 2

763. 475 Šturek Anton, Zubrohlava 6 2

764. 805 Habák Michal, Klin 6 0

765. 104 Jarina uboš, Tvrdošín 6 0

766. 112 Puškáš Andrej, Bziny 6 0

767. 205 Kalina Štefan, Párnica 6 0

768. 290 Hricko Ján, Párnica 6 0

769. 443 Klimík Štefan, Zákamenné 6 0

770. 510 Madleák Radoslav, Vasiov 6 0

771. 826 Šiška Tomáš, Zuberec 6 0

772. 864 Trabalík Miroslav ml., O. Jasenica 6 -1

773. 209 Duraj Jozef, Bziny 6 -4

774. 866 Matejek Lukáš, Tvrdošín 6 -7

775. 278 Duraj Štefan, Bziny 6 -7

776. 699 Úradník Zdeno, Klin 5 5

777. 798 Fereník Jozef, Krásna Hôrka 5 5

778. 901 Hofrej Andrej, Trstená 5 5

779. 665 ao Peter, Horná Lehota 5 2

780. 778 Rentková Soa, Zubrohlava 5 2

781. 229 Lupták Daniel, Oravská Poruba 5 2

782. 877 Binek Peter, O. Jasenica 5 0

783. 880 Maslaák Matúš, O. Jasenica 5 0

784. 883 Chomisteková Emília, O. Podzámok 5 0

785. 888 Grman Juraj, Brezová 5 0

786. 892 Radzo Miroslav, Hruštín 5 0

787. 821 Lenucha Stanislav, Trstená 5 0

788. 021 Jackulíková Lenka, Tvrdošín 5 0

789. 078 Abaffy Kamil, Tvrdošín 5 0

790. 116 Kuriš Bohuslav, Oravská Poruba 5 0

791. 171 Martvo Matej, Hruštín 5 0

792. 185 Kurinka Peter, Dlhá 5 0

793. 223 Krška Pavol ml., Zázrivá 5 0

794. 318 Pánik Vladimír, Trstená - Západ 5 0

795. 487 Madleák Roman ml., Or. Jasenica 5 0

796. 579 Zboák Marián, Raba 5 0

797. 686 Krška Ivan, Žaškov 5 0

798. 692 Durajová Viera, Bziny 5 0

799. 835 Jozefjak Jozef, Mutné 5 0

800. 845 Motyka Jozef, Trenín 5 0

801. 852 Medvecká Anna, Tvrdošín 5 0

802. 137 Mäsiar Ján, Zázrivá 5 -1

803. 890 Kordiak Ondrej, Trstená 4 2

804. 358 Furdek Martin, Trstená 4 0

805. 684 Kuska Miroslav, Dolný Kubín 4 0

806. 337 Kubášek Libor, Brezovica 4 0

807. 777 Kapra Jozef, Zubrohlava 4 -1

808. 893 Danielová Ivana, Krivá 4 -1

809. 900 Šablatúra Neo, Tvrdošín 4 -1

810. 881 Kubá Martin, Párnica 4 -4

811. 218 Dríge Tomáš, Hruštín 4 -7

812. 335 Lonek Miroslav, Tvrdošín 4 -7

813. 017 Grea ubomír, Tvrdošín 3 2

814. 129 Jurámiková Zuzana, Párnica 3 2

815. 578 Bublák Anton, Raba 3 2

816. 683 Užek Matej, Žaškov 3 0

817. 462 Miškovi Milan, Zubrohlava 3 0

818. 812 Belopotoanová Monika, Tvrdošín 3 0

819. 831 Ballack Michael, Trstená 3 0

820. 200 Meravý Jozef, Dolný Kubín 3 -1

821. 273 Hulek Milan, Leštiny 3 -4

822. 554 Gejdoš Vladimír, Zuberec 3 -4

823. 694 Okaják Rastislav, Hruštín 2 2

824. 748 Borovka Radoslav, Námestovo 2 2

825. 825 Petrek Marek, Habovka 2 2

826. 904 Kurcin Marian, Trstená 2 2

827. 909 Rusnáková Monika, O. Polhora 2 2

828. 912 Mikuš Ján, Žaškov 2 2

829. 897 Pilár Blažej, Nižná 2 0

830. 012 Povalová Maja, Pucov 2 0

831. 031 Penzeš Stanislav, Rabice 2 0

832. 109 Strežo Filip. Sedliacka Dubová 2 0

833. 113 Puškášová ubka, Bziny 2 0

834. 320 Skladan Milan, Trstená 2 0

835. 428 Mušák Peter, Oravské Veselé 2 0

836. 470 Miškoviová Mária, Zubrohlava 2 0

837. 559 Magerák Peter, Zuberec 2 0

838. 859 Loffay Marián, Trstená 2 0

839. 679 Kukla Jakub, Dlhá 2 -1

840. 813 Machyák Jozef, Or. Veselé 2 -4

841. 513 Huráková Andrea, Námestovo 1 0

842. 773 Kvasák Michal, Raba 1 0

843. 781 Hellebrandt David, Zubrohlava 1 0

844. 811 Halimovi Peter, Trstená 1 0

845. 833 Gregorcová Michaela, Trstená 1 0

846. 534 Kudjak Roman, Raba 1 -1

847. 872 Tomkuliak Martin, Nižná 1 -4

848. 889 Ujmiak Rastislav, Brezovica 1 -4

849. 753 Remko Jozef, Trstená 1 -4

850. 249 Hanko Ivan, Žaškov 1 -4

851. 884 Beušová Miroslava, Bziny 1 -7

852. 814 Benický Daniel, Nižná 0 2

853. 326 Karas Emil, Vitanová 0 0

854. 495 Romaák Jozef, Oravská Jasenica 0 0

855. 659 Adamec Matúš, Mokra 0 0

856. 666 Bariák Ján, Oravská Poruba 0 0

857. 667 Michna Vladimír, Leštiny 0 0

858. 682 Rozin Tomáš, Kažia 0 0

859. 685 Vraniaková Lenka, Párnica 0 0

860. 691 Kytas Ján ml., Žaškov 0 0

861. 693 Záhora Juraj, Bziny 0 0

862. 697 ipala Ivan, Tvrdošín 0 0

863. 701 Meško Juraj, Tvrdošín 0 0

864. 702 Pienak Jozef, O. Polhora 0 0

865. 716 Knap František, Nižná 0 0

866. 717 Stao Lukáš, Nižná 0 0

867. 720 Bednár Miroslav, Nižná 0 0

868. 727 Šveda Ladislav, Nižná 0 0

869. 728 Chmelica Jaroslav, Nižá 0 0

870. 730 Trošan Lukáš, Nižná 0 0

871. 732 Šišta Tomáš, Zuberec 0 0

872. 733 Ková Pavol, Zuberec 0 0

873. 737 Ficek uboš, Nižná 0 0

874. 744 Bodorík Ivan, Bobrov 0 0

875. 754 Sirota Jaroslav, Trstená 0 0

876. 757 Stankievi uboš, Tvrdošín 0 0

877. 758 Molná Zdeno, Or. Poruba 0 0

878. 769 Varmus Tomáš, Raba 0 0

879. 770 Gužík Jozef, Raba 0 0

880. 771 Zboak Marián, Raba 0 0

881. 772 Kvasák Ján, Raba 0 0

882. 776 Gerek ubomír, Zubrohlava 0 0

883. 779 Cicek Rudo, Zubrohlava 0 0

884. 790 Huka Stanislav, Námestovo 0 0

885. 791 Katreník Jozef, Námestovo 0 0

886. 793 Gluštík Lukáš, Zubrohlava 0 0

887. 795 Vajdiar Jaroslav, Lokca 0 0

888. 870 Michalka Ondrej, Chlebnice 0 0

889. 406 Hojo Václav, Hruštín -1 2

890. 145 Turkota ubomír, Dolný Kubín -1 0

891. 315 Pánik Vladimír, Trstená -1 0

892. 861 Petvulák Jozef, Mutné -1 0

893. 902 Dzurek Róbert, Trstená -1 -1

894. 903 Pavelek Miroslav, Tvrdošín -1 -1

895. 905 Boka ubomír, Tvrdošín -1 -1

896. 906 Mensár Daniel, Tvrdošín -1 -1

897. 907 Golák Jozef, O. Veselé -1 -1

898. 910 ubek Roman, Rabice -1 -1

899. 785 Florek Rastislav, Zákamenné -2 0

900. 803 Bugaj Martin, Beadovo -2 0

901. 516 Žofaj Jaroslav, Oravská Jasenica -2 -1

902. 591 Hlavaj Anton, Nižná -2 -1

903. 873 Horák Ján, Tvrdošín -2 -7

904. 819 Cisárik Dominik, Zábiedovo -3 -1

905. 842 Ulrich Anton ml., Tvrdošín -4 0

906. 867 Polák Michal, Lomná -4 0

907. 022 Kokoška František, Tvrdošín -4 0

908. 895 Frelich Vladimír, Trstená -4 0

909. 722 Zeman Štefan, Nižná -4 -1

910. 911 Plžíková Mária, O. Poruba -4 -4

911. 908 Florek Benedikt, Námestovo -7 -7

912. 452 Balek Vladimír, Klin -8 -7

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  2. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  3. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  4. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  5. Tlačová konferencia iniciatívy Stop hazardu so zdravím
  6. Pomáhajte čítaním
  7. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo
  8. Developer roka YIT Slovakia je na Slovensku už desať rokov
  9. Šiesty titul Auto roka: komu sa podaril tento historický úspech?
  10. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy
  1. Tlačová konferencia iniciatívy Stop hazardu so zdravím
  2. Pandémia spomaľuje inovácie. Spoločnosti šetria
  3. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo
  4. Developer roka YIT Slovakia je na Slovensku už desať rokov
  5. Pomáhajte čítaním
  6. Duálnu prax v dm nahradilo počas pandémie online vzdelávanie
  7. Chief of Slovak Telekom: We care about the future of Slovakia
  8. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  9. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  10. Šiesty titul Auto roka: komu sa podaril tento historický úspech?
  1. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 30 181
  2. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 22 669
  3. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 16 807
  4. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 13 158
  5. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 877
  6. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 11 580
  7. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 10 997
  8. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 10 828
  9. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 9 192
  10. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 9 095
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Orava - aktuálne správy

Všetky kontaktné pracoviská polície sú od dnes zatvorené

Počas núdzového stavu neplatia lehoty platnosti uvedené na dokladoch, predlžujú sa až do uplynutia štyroch mesiacov po skončení núdzového stavu.

Všetky pracoviská polície určené pre verejnosť sú zatvorené do odvolania.

Stredoslovenská energetika, a.s., prijíma nové preventívne opatrenia

S účinnosťou od 26. októbra 2020 do odvolania SSE, z dôvodu zhoršenia epidemiologickej situácie, zatvára svoje zákaznícke centrá pre verejnosť.

Tanečník Kristián: Spočiatku sa ma pýtali, prečo nehrám futbal

Kristián Šimko z Klina má 12 rokov, chce dobyť tanečný parket.

Kristián na festivale Tanečno.

MY PLUS: Pokojne zostaňte doma, náš týždenník MY si teraz prelistujete už aj online

23 regionálnych titulov MY a niekoľkoročný archív online plus odomknutý exkluzívny obsah na 27 weboch MY - to je MY PLUS.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Ako sa penzistom zvýšia dôchodky

Aj od januára budúceho roku môžu dôchodcovia počítať so zvyšovaním penzií o valorizáciu. V tom istom mesiaci sa zvýšené dôchodky začnú aj vyplácať.

Zomrel majiteľ známej nitrianskej firmy Turancar

Viliam Turan mal 66 rokov. Podnikať začal krátko po nežnej revolúcii.

Epidemiológovia v Trenčíne vyšetrujú ohniská nákazy v dvoch závodoch

V rámci Slovenska prevažuje reťazové šírenie ochorenia v rodinách.

Agrokomplex musí po desaťročiach odstrániť svoj ikonický nápis

Konštrukciu vytvorili v roku 1974. Jej súčasťou bol aj klas.

Už ste čítali?