Piatok, 23. október, 2020 | Meniny má AlojziaKrížovkyKrížovky

POĽSKÉ TV PROGRAMY

STREDA 7. 5. 2003

POLSAT

6.00 Pesniky na želanie 7.00 Dexterove laboratórium 7.25 Pokémon 2 7.50 Priatelia 6 8.15 Largo 8.55 9 neobyajných týždov 9.45 Sám život 10.45 Výstup s kasou 11.45 Útek do raja 12.45 Luz Maria 13.45 Adam a Eva 14.45 Tajomní rytieri 15.10 Svet poda Kiepskych 15.45 Informácie 16.10 Sám život 17.15 Životná šanca 18.10 Intervencie 18.45 Informácie a šport 19.10 Poasie 19.15 Ruská ruleta 20.10 13. stanica 20.40 Stretnutie Ligy majstrov 22.50 Televízne vyšetrovacie oddelenie 23.20 Obchodné informácie 23.40 Poasie 23.45 Graffiti 0.00 Magazín Ligy majstrov 1.05 Dieva z kalendára. Playboy 1.55 Aquaz Superchat naživo

Skryť Vypnúť reklamu

TVP1

6.00 Kávu alebo aj? 8.00 Správy 8.12 Poasie 8.15 Woronicza 17 8.30 Seriál pre deti 8.55 Jednotka pre deti 9.20 Rozprávky Jednotky 9.30 Eckhart - myš s vekým srdcom 10.10 Knight Rider 11.05 360 stupov okolo tela 11.30 Tajomstvá, klamstvá 12.00 Správy 12.10 Agrobiznis 12.20 Kontrasty 12.25 Sám život 12.45 Klan 13.10 Siedme nebo 14.00 Plus mínus 14.30 www.media.spoko 14.45 Narodeniny 15.00 Správy 15.10 Reportáž 15.35 Bezpená Jednotka 16.00 Blažejov bicykel 16.30 Bájení a bohatí 16.55 Poliak je Európan 17.00 Teleexpres 17.20 Športový expres 17.30 Hos Jednotky 17.40 Klan 18.10 Magazín reportérov 18.40 Knihy na jar 18.45 Eurobarometer 19.00 Veerníek 19.30 Správy, šport 20.05 Poasie 20.15 Manžel jej najlepšej priateky 21.50 Debata 22.35 Kriminálna kronika Jednotky 23.00 Monitor správ 23.20 Kurz da 23.25 as na... 0.15 Doruovate osudu

Skryť Vypnúť reklamu

TV4

6.00 Hudobný VIP 6.30 KINOmaniaK 7.00 Hudobné listy 7.50 Arthur (14.) 8.10 Seriál pre deti 8.35 Oni, ona a pizzeria (22.) 9.00 Teleturnaj 9.30 Divoký mesiac (87.) 10.25 Divoký anjel (169.) 11.15 Air Bud III 13.05 Hudobný magazín 13.35 Hudobné listy 14.30 Nils Holgerson (1.) 15.00 Goosebumps (63.) 15.30 Divoký mesiac (88.) 16.30 Vzdelávací program 17.00 REAL TV (44.) 17.30 Oni, ona a pizzeria (23.) 18.00 Divoký anjel (170.) 19.00 Entropy 21.00 Správy 21.20 Športové informácie 21.30 Komisár Rex (89.) 22.30 MacGyver (33.) 0.00 Traja muži v negližé 2.00 X láska 2.30 Hudobné listy 3.20 Strefa P 3.45 KINOmaniaK

ŠTVRTOK 8. 5. 2003

POLSAT

6.00 Pesniky na želanie 7.00 Tajomní rytieri 7.25 Intervencie 7.55 Roswell 3 8.55 9 neobyajných týždeov 9.45 V.I.P. 10.45 Ruská ruleta 11.45 Amor Latino 12.45 Luž Maria 13.45 Adam a Eva 14.45 Korytnaky Ninja 15.15 Náhradná rodina 15.45 Informácie 16.10 Sám život 17.15 Largo 18.10 Priatelia 6 18.45 Informácie + šport 19.10 Poasie 19.15 Výstup s kasou 20.15 9 neobyajných týždov 21.10 Sám život 21.55 Pohotovos 22.55 Akty X 23.55 Obchodné informácie 0.15 Poasie 0.20 Graffiti 0.35 Denníky ervených rieviiek 0.50 Eden 1.35 Aquaz Superchat naživo

Skryť Vypnúť reklamu

TVP1

6.00 Kávu alebo aj? 8.00 Správy 8.12 Poasie 8.15 Woronicza 17 8.30 Cesty s Alexandrom a Emíliou 8.50 Budík 9.20 Traktorík 9.30 Jahodový všok 9.55 Americká kuchya 11.25 Špionážna technika 12.00 Správy 12.10 Agrobiznis 12.20 Horizonty 12.45 Klan 13.40 Raymonda má každý rád 14.05 Vojenský pozorovate 14.25 Rodinný pohár 14.40 udia medzi umi 15.00 Správy 15.10 Prdchádza chorobe 15.35 Babinec 16.00 Blažejov bicykel 16.30 Bájení a bohatí 16.50 Poliak je Európan 17.00 Teleexpres 17.20 Športový expres 17.30 Hos Jednotky 17.40 Fara 18.10 Naživo 18.40 Motoexpres 19.00 Veerníek 19.30 Správy, šport 20.05 Poasie 20.15 Agentka sto tvárí 21.05 Jednotka v Európe 21.15 Vec pre reportéra 21.45 Politický týždenník Jednotky 22.35 Široké koajnice 23.00 Monitor správ 23.20 Kurz da 23.25 Pegas 23.55 Get Real

TV4

6.00 Strefa P 6.30 A ku ku 7.00 Hudobné listy 7.50 Nils Holgerson (1.) 8.10 Goosebumps (63.) 8.35 Oni, ona a pizzeria (23.) 9.00 Teleturnaj 9.30 Divoký mesiac (88.) 10.25 Divoký anjel (170.) 11.15 Viper 2 (12.) 12.00 Joker 13.05 V Max 14.30 Arthur (15.) 15.30 Divoký mesiac (89.) 16.30 Vzdelávací program 17.00 Parkers (15.) 17.30 Oni, ona a pizzeria (24.) 18.00 Divoký anjel (171.) 19.00 Pomsta Ružového pantera 21.00 Správy 21.20 Športové informácie 21.30 Traja muži v negližé 23.35 Komenda 0.00 Operácia Noe 2.00 X Láska 2.30 Hudobné listy 3.20 Hudobný VIP 3.45 A ku ku

PIATOK 9. 5. 2003

POLSAT

6.00 Pesniky na želanie 7.00 Korytnaky Ninja 7.25 Priatelia 6 7.25 Largo 8.55 Nemocnica na okraji zvratu 9.45 Sám život 10.15 Benny Hill 10.45 Výstup s kasou 11.45 Amor Latino 12.45 Luz Maria 13.45 Adam a Eva 14.45 Beyblade 15.10 Medové roky 15.45 Informácie 16.10 Sám život 17.15 Životná šanca 18.10 Intervencie 18.45 Informácie a šport 19.10 Poasie 19.15 Ruská ruleta 20.15 9 neobyajných týždov 21.10 Nie sme žiadni anjely 23.20 Nemocnica na okraji zvratu 23.50 Dovolené reklamy 0.20 Informácie 0.30 Pulz 0.45 Poasie 0.50 Graffiti 1.10 Sleduj ma 2.55 Aquaz Superchat

TVP1

6.00 Kávu alebo aj? 8.00 Správy 8.12 Poasie 8.15 Woronicza 17 8.30 Marco a Gina 8.50 Jednotka pre deti 9.20 Rozprávky Jednotky 9.30 Slon Benjamin 10.15 Knight Rider 11.05 Dokument 12.00 Správy 12.10 Agrobiznis 12.20 Predovšetkým nápad 12.45 Fara 13.35 U seba 13.55 Svetové kultúrne dedistvo 14.30 Laboratórium 15.00 Správy 15.10 Vec pre reportéra 15.40 Spojení Európou 16.05 Ráj 16.30 Bájení a bohatí 16.50 Poliak je Európan 17.00 Teleexpres 17.20 Športový expres 17.25 Hos Jednotky 17.40 Fara 18.05 Schôdzka naslepo 18.45 Aká je to melódia? 19.15 Veerníek 19.30 Správy, šport 20.05 Poasie 20.15 Baobab alebo Je mi zeleno 20.45 Jednotka v Europe 20.55 Oscar 22.45 Horor 23.35 Monitor správ 23.50 Kurz da 23.55 Šiesty zmysel 1.30 arodejnice 2.10 Power Play

TV4

6.00 KINOmaniaK 7.00 Hudobné listy 7.50 Arthur (15.) 8.10 Seriál pre deti 8.35 Oni, ona a pizzeria (24.) 9.00 Teleturnaj 9.30 Divoký mesiac (89.) 10.25 Divoký anjel (171.) 11.15 Sliders (2.) 12.00 Sedem dní (21.) 13.05 Strefa P 14.30 Nils Holgerson (2.) 15.00 Goosebumps (64.) 15.30 Divoký mesiac (90.) 16.30 Vzdelávací program 17.00 REAL TV (45.) 17.30 Hughleyovci (7.) 18.00 Divoký anjel (172.) 19.00 Sedem dní (22.) 20.00 Milénium (12.) 21.00 Správy 21.20 Športové informácie 21.30 Ez Street (2.) 22.30 MacGyver (34.) 23.30 Monsún 1.20 X Láska 1.50 Hudobné listy 2.40 Strefa P 3.05 Super VIP

SOBOTA 10. 5. 2003

POLSAT

6.00 Muzikohranie 7.00 Tvoj lekár a Staí chcie 7.30 Ruky, ktoré lieia 8.00 Dexterove laboratórium 8.25 Draie príbehy 8.50 Hugo 9.30 Hitmánia 10.30 Stradivari (1.) 12.10 Jesse James 14.25 Promenáda úspechu 15.10 4 x 4 15.45 Informácie 15.55 Poasie 16.10 Domáca kaviarnika 16.40 Roswell 3 17.45 Škola prežitia 18.45 Informácie a šport 19.10 Poasie 19.15 Misia spravodlivosti 2 20.10 Svet poda Kiepskych 20.45 Medové roky 21.45 9 neobyajných týždov 22.45 Úkryt 0.45 Experiment 2.25 Jesse James 4.15 Hudba

TVP1

6.30 Rok na záhrade 7.00 Agrolínia 8.00 Správy 8.12 Poasie 8.15 Kme 8.40 Zrno 9.05 5-10-15 9.35 Walt Disney uvádza 10.50 Hitparáda 11.20 To je hrozné! 12.05 Lesy a udia 12.30 Hry s poštinou 13.00 Správy 13.10 Zvieratá sveta 13.45 Strike! 15.30 Tajomstvo zdravia 15.50 Medzi nami 16.30 Bájení a bohatí 17.00 Teleexpres 17.20 Športový expres 17.25 Hos Jednotky 17.35 Fara 18.05 Susedia 18.35 Aká je to melódia? 19.05 Veerníek 19.30 Správy, šport 19.57 Poasie 20.10 Bod zlomu 22.10 Gala profesionálneho boxu 23.35 Vreskot 2 1.30 Blondínka 2.50 18 kolies spravodlivosti

TV4

6.00 Vitajte v Kapustove (4.) 6.30 Alica v krajine zázrakov (29.) 7.00 V Max 7.30 Dokumentárny film 8.30 Príhody Maxa a Molly (3.) 9.00 Alica v krajine zázrakov (30.) 9.30 Anna zo Zeleného dvora (21.) 10.00 White Fang (21.) 10.30 Stark Raving Mad (18.) 11.00 Teraz ty (1.) 11.30 Becker (32.) 12.00 Dokument 13.00 Super VIP 13.30 V Max 14.00 Desperado 16.00 MacGyver (33.) 17.00 Hárem (2.) 17.15 Správy 18.00 Joker 19.00 Odvážna hyena 21.00 Správy 21.20 Športové správy 21.30 Magazín 22.00 Crime Story (4.) 23.00 Work With Me (4.) 23.30 Policajný magazín 0.00 Eskorta 2 1.40 Strefa P

NEDEA 11. 5. 2003

POLSAT

6.00 Hitmánia 7.00 4 x 4 7.30 Magazín náboženskej redakcie 8.00 Casper 8.25 Draie príbehy 8.55 Hugo 9.30 Power Rangers 3 9.55 Muzikohranie 11.00 Pobrežná hliadka 12.00 Útek z Atlantídy 14.00 ierny pes alebo biela maka 15.00 Benny Hill 15.30 Nadácia Polsat 15.45 Informácie 16.00 Poasie 16.10 Najzábavnejšie zvieratá sveta 16.40 Tajomstvo rieky bohov (1.) 18.45 Informácie + šport 19.10 Poasie 19.15 V.I.P. 2 20.15 Náhradná rodina 20.45 Sta sa Miss 22.45 Kuba Wojewódzki 23.50 Dovolené reklamy 0.20 Magazín Ligy majstrov 1.25 Športový magazín 3.55 Hudba

TVP1

6.30 as relaxácie 6.50 Stanica Únia 7.40 Hrdinovia z Olympu 8.05 Rodina Lesniewskych 8.35 Siedme nebo 9.25 Teleráno 9.50 To je hrozné! 10.20 Od škôlky do Opole 10.55 Vyber videoklip 11.20 Od škôlky do Opole 12.00 Regina Coeli 12.15 Knihy na jar 12.25 Týžde 12.50 Správy 13.10 o vy na to? 13.35 Máme radi poské seriály 14.05 Trochu kultúry 14.25 Malá morská víla 15.55 as na dokument 17.00 Teleexpress 17.15 Športový expres 17.25 Televízny denník 17.40 Neváhaj a nakrúcaj! 18.05 Nájomníci 18.30 Aká je to melódia? 19.00 Veerníek 19.30 Správy, šport 20.00 Poasie 20.10 Tigre Európy 21.05 Detektor lží 21.35 as na dokument 22.05 List 23.10 Ghost Dog - Cesta samuraja

TV4

6.10 Vitajte v Kapustove (5.) 6.40 Alica v krajine zázrakov (30.) 7.10 Desperado 9.10 Alica v krajine zázrakov (31.) 9.40 Anna zo Zeleného dvora (22.) 10.10 Odvážna hyena 12.00 KINOmaniaK 12.30 Kultúrny program 13.00 Móda 13.30 Golfový magazín 14.00 Bojovníci zo Shaolinu 16.00 MacGyver (34.) 16.50 Zábavný program 18.00 Crime Story (4.) 19.00 Záah 21.00 Správy 21.20 Športové informácie 21.30 Reportér 22.00 Policajný magazín 22.30 Diana a ja 0.20 Bury Me High 2.20 Super VIP 2.45 Strefa P

PONDELOK 12. 5. 2003

POLSAT

6.00 Pesniky na želanie 7.00 Beyblade 7.25 Intervencie 7.55 Škola prežitia 8.55 9 neobyajných týždov 9.45 Pretrhuté spojitosti 10.45 Ruská ruleta 11.45 Amor Latino 12.45 Luz Maria 13.45 Tvoj lekár a Staí chcie 14.15 4 x 4 14.45 Beyblade 15.10 13. stanica 15.45 Informácie 16.10 Sám život 17.15 Životná šanca 18.10 Intervencie 18.45 Informácie a šport 19.10 Poasie 19.15 Ruská ruleta 20.15 9 neobyajných týždov 21.10 Sám život 21.55 Apollo 13 0.35 Obchodné informácie 0.55 Poasie 1.00 Graffiti 1.15 Bumerang 1.45 Brutálna Nikita 5 2.40 Aquaz Superchat naživo

TVP1

6.00 Kávu alebo aj? 8.00 Správy 8.11 Poasie 8.15 Woronicza 17 8.30 Maacie rozprávky 8.55 Budík 9.20 Králi a kráovné 9.35 Pred Eurovíziou 9.45 Predškolandia 10.15 Miliarda v rozume 10.55 Varenie 11.15 Poisova radí 11.25 Zvieratá sveta 12.00 Správy 12.10 Agrobiznis 12.20 Kontrasty 12.25 Ponohospodárstvo vo svete 12.45 Fara 13.10 Susedia 13.40 arodejnice 14.20 Ach tie okienka 14.35 Jednoducho paragraf 15.00 Správy 15.10 Bez zamestnania 15.35 Kontroverzie 16.00 Blažejov bicykel 16.30 Bájení a bohatí 16.50 Poliak je Európan 17.00 Teleexpres 17.20 Športový expres 17.30 Hos Jednotky 17.40 Klan 18.10 Olympijský magazín 18.40 Ho Jednotku 18.50 Posko v Európe 19.00 Veerníek 19.30 Správy, šport 20.05 Poasie 20.20 Maj oi otvorené dokorán 21.20 Jednotka v Európe 21.25 Televízne divadlo 23.10 Monitor správ 23.25 Kurz da 23.35 Kultúrna publicistika 0.05 Dokument 0.50 Trochu kultúry

TV4

6.00 Strefa P 6.30 V Max 7.00 Hudobné listy 7.50 Nils Holgerson (2.) 8.10 Goosebumps (64.) 8.35 Hughleyovci 2 (7.) 9.00 Teleturnaj 9.30 Divoký mesiac (90.) 10.25 Divoký anjel (172.) 11.15 Bojovníci zo Shaolinu 13.05 Strefa P 13.35 Hudobné listy 14.30 Nils Holgerson (3.) 15.00 Goosebumps (65.) 15.30 Divoký mesiac (91.) 16.30 Vzdelávací program 17.00 REAL TV (46.) 17.30 Hughleyovci 2 (8.) 18.00 Divoký anjel (173.) 19.00 Anjel (18.) 20.00 First Wave (21.) 21.00 Správy 21.30 Príbehy zo záhrobia (11.) 22.00 Komenda 22.30 Moon in the Gutter 1.00 Šport 1.50 X Láska 2.20 Hudobné listy 3.10 Strefa P 3.35 V Max

UTOROK 13. 5. 2003

POLSAT

6.00 Pesniky na želanie 7.00 Beyblade 7.25 Intervencie 7.55 Pobrežná hliadka 8.55 9 neobyajných týždov 9.45 Misia spravodlivosti 10.45 Ruská ruleta 11.45 Amor Latino 12.45 Luz Maria 13.45 Adam a Eva 14.45 Pokémon 2 15.10 13. stanica 15.45 Informácie 16.10 Sám život 17.15 Životná šanca 18.10 Dopravka 18.45 Informácie a šport 19.10 Poasie 19.15 Výstup s kasou 20.15 13. stanica 21.00 Sám život 21.45 Seržant Bilko 23.40 Obchodné informácie 0.00 Poasie 0.05 Graffiti 0.20 Magazín Ligy majstrov 1.25 Zvláštne vydanie: Patti Devis 2.35 Aquaz Superchat naživo

TVP1

6.00 Kávu alebo aj? 8.00 Správy 8.12 Poasie 8.15 Woronicza 17 8.30 Dobrodružstvá Tin-Tina 8.50 Jednotka pre deti 9.20 Rozprávky Jednotky 9.30 Super Rupert 10.10 Knight Rider 10.55 Životná šanca 11.10 Dom plný zvierat 11.30 asti tela 12.00 Správy 12.10 Agrobiznis 12.20 Na ceste do Únie 12.45 Klan 13.10 Nájomníci 13.40 Detektor lží 14.10 Pred Eurovíziou 14.20 Som z dediny... 14.35 Profesionálny zatyka 14.50 Knihy na jar 15.00 Správy 15.10 Reportáž 15.35 Otvorené dvere 16.00 Blažejov bicykel 16.30 Bájení a bohatí 16.50 Poliak je Európan 17.00 Teleexpres 17.20 Športový expres 17.30 Hos Jednotky 17.40 Klan 18.10 Fórum 19.00 Veerníek 19.30 Správy, šport 20.05 Poasie 20.15 Jednotka v Európe 20.20 Štúdio Šport 20.45 Štúdio Šport 22.45 Vždy po 21 23.20 Monitor správ 23.35 Plus mínus 0.10 Americké sny - Šarmantný klamár

TV4

6.00 Strefa P 6.30 Super VIP 7.00 Hudobné listy 7.50 Nils Holgerson (3.) 8.10 Goosebumps (65.) 8.35 Hughleyovci 2 (8.) 9.00 Teleturnaj 9.30 Divoký mesiac (91.) 10.25 Divoký anjel (173.) 11.15 White Fang (21.) 11.45 Stark Raving Mad (18.) 12.00 MacGyver (33.) 13.05 Super VIP 13.35 Hudobné listy 14.30 Arthur (16.) 15.00 Seriál pre deti 15.30 Divoký mesiac (92.) 16.30 Vzdelávací program 17.00 The Parkers (16.) 17.30 Magazín 18.00 Divoký anjel (174.) 19.00 Sliders (1.) 20.00 Milénium (13.) 21.00 Správy 21.20 Športové informácie 21.30 Viper 2 (13.) 22.30 Joker 23.30 Prvá dcéra 1.15 Dokument 2.05 X Láska 2.35 Hudobné magazíny 3.25 Super VIP 3.50 Móda

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  2. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  3. Vitajte v postapokalyptickom svete
  4. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  5. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  6. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  7. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  8. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
  9. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  10. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  1. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  2. Najnovšie technológie a inovácie na Gemeri? Normálka
  3. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  4. Nové laboratórium ekonomického experimentálneho výskumu na EUBA
  5. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
  6. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  7. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  8. Úprava osobného motorového vozidla
  9. Important information for Brazilians living in Slovakia
  10. Prečo sú dnes ryby také dôležité?
  1. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 17 017
  2. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 16 236
  3. Rysy navštívi päťtisíc ľudí denne. Ako vyzerá denný chod chaty 12 725
  4. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 11 967
  5. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 11 853
  6. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 11 151
  7. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 10 152
  8. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 594
  9. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 506
  10. Hodnotenie profesionála: Ako obstáli obľúbené hotely v Tatrách? 9 361
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Orava - aktuálne správy

Ľudia stoja v radoch pred odbernými miestami

Odberové miestnosti sa otvorili o ôsmej hodine ráno.

Takýto rad vytvorili ľudia pred jedným z odberných miest v Dolnom Kubíne ráno o pol ôsmej.

Na Orave sa začal pilotný projekt testovania na Covid-19 (minúta po minúte)

Testovanie zabezpečujú zdravotníci, vojaci a dobrovoľníci. Odberné miesta sú otvorené od 8.00 do 12.00 h a od 13.00 do 20.00 h.

Testovanie na Covid-19.

Na Slovensku od soboty platí zákaz vychádzania

Oravcom a obyvatelia Bardejovského okresu majú oveľa prísnejšie podmienky pohybu mimo domova ako ostatní Slováci.

Od zajtra začína pilotné testovanie na Orave a v okrese Bardejov.

O stravenkovej petícii rokovali na ministerstve

Iniciátora petície Za zachovanie súčasnej platnej legislatívy v oblasti stravovania zamestnancov Ľubomíra Sečkára s jeho tímom prijala generálna riaditeľka sekcie práce Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny SR Danica Lehocká.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Zoznam odberných miest v Dolnom Kubíne, Námestove, Trstenej a Tvrdošíne

Na Slovensku prebieha celoplošné testovanie na koronavírus. Pozrite si zoznam odberných miest na Orave.

Zamestnanec reťazca: Mali sme pozitívnu kolegyňu, musel som ísť aj tak do práce

Aké pocity zažívajú ľudia z prvej línie, sme zisťovali od zamestnanca nemenovaného obchodného reťazca.

Od soboty bude platiť na Slovensku zákaz vychádzania, sú aj výnimky

Pre žiakov druhého stupňa základných škôl sa v pondelok začína dištančné vyučovanie.

Na Slovensku od soboty platí zákaz vychádzania

Oravcom a obyvatelia Bardejovského okresu majú oveľa prísnejšie podmienky pohybu mimo domova ako ostatní Slováci.

Už ste čítali?