Piatok, 18. jún, 2021 | Meniny má VratislavKrížovkyKrížovky

Gólové hody domácich mužstiev

FUTBAL II. TRIEDA - SKUPINA B

V 16. kole zaváhala doma len Novo a v piatich zápasoch padlo celkovo 26 gólov. Breza si naalej drží svoju vedúcu pozíciu a vedie skupinu. Aj napriek vekému potu gólov zostalo poradie mužstiev v tabuke nezmenené.

ŽK: A. Krivulík - P. Zošák

Domáci hrái sa ujímajú vedenia už v 5. min gólom Tisoa, ke po jeho prudkej strele od tye nemal brankár žiadnu šancu. O 10 min neskôr už Oravská Lesná zvyšuje vedenie gólom Bráka. Po šikovnom rozohraní priameho kopu sa v 40. min predviedol pekným gólom Koleník a zvyšuje na 3:0. Snaha hostí skorigova nepriaznivo sa vyvíjajúci zápas vyšla v 55. min, po chybe domácej obrany sa zmocuje lopty hosujúci hrá, jeho krížna prihrávka nachádza Jurítku a ten znižuje. Viac gólov do siete Or. Lesnej nepadlo, naopak štvrtý gól pridala Or. Lesná. Vyhrala zaslúžene. (ml)

Breza - Mutné 6:0 (4:0)

Góly: K. Kormaák 3, L. Matejík, M. Kormaák, Z. Nodžák

Rozhodovali: Kohár, Juriák

Diváci: 200

ŽK: M. Labdík

Hne v úvodnej minúte po dobre spracovanej lopte prekonáva z 8 metrov brankára hostí K. Kormaák. Na 2:0 zvyšuje po peknej prihrávke L. Matejík. V 28. min po faule na Z. Nodžáka odpískal rozhodca pokutový kop, K. Kormaák ho bezpene premenil. O 5 minút neskôr pridáva štvrtý gól Brezy M. Kormaák. Hne v úvode druhej tretiny sa vo vekom vápne po rohovom kope najlepšie zorientoval Z. Nodžák a hlavikou zvýšuje na 5:0. To, že tento zápas bol záležitosou domáceho mužstva potvrdil v poslednej minúte už šiestym gólom opä K. Kormaák. (av)

Novo - Zákamenné 0:3 (0:2)

Góly: Vrábe 2, Bachák

Rozhodovali: Volf, Stoklasa

Diváci: 60

ŽK: A. Zavoaník

Hostia si na ihrisku súpera v susednej dedine poínali jednoznane lepšie, boli pohyblivejší. Trvalo im však pol hodiny, kým vsietili prvý gól, z hranice šestnástky sa nemýlil Vrábe. Ten istý hrá triafa presne i pár minút pred odpískaním prvého polasu. Zákamenania svoje víazstvo prikrášlili i tretím gólom z kopaky Bacháka v 80. min zápasu. (jp)

Lomná - apešovo 4:2 (1:0)

Góly hostí: I. Bakaa, M. Hurák

Rozhodovali: Kramarík, Matúška

Diváci: 100

Lomná sa ujíma vedenia v 35. min. Góly zaali pada po polase. Po rýchlej kombinácii domácich hráov už bolo 2:0 pre Lomnú. V 60. a 67. min sa opä presadili Lomania a zvýšili svoj náskok na 4:0. Hosujúci hrái vyvinuli mierny tlak, z ktorého padli ich oba góly, no na obrátenie vývoja zápasu to už nestailo. Lomná tak zaslúžene pred domácim publikom zvíazila. (mp)

Klin - Beadovo 6:0 (3:0)

Góly: M. Pisarík 3, . Stano, M. Úradník, V. Fenik

Rozhodovali: Pšenák, Janotík, Podbrežný

Diváci: 120

ŽK: M. Lipiak

Úvodný gól stretnutia striea po štvrhodine hry z nariadeného pokutového kopu M. Pisarík. Ešte do polasu zvyšuje hlavikou . Stano a kurióznou strelou z polovice ihriska prekonáva v 33. min hosujúceho brankára M. Úradník. Po prestávke pridal ešte dva góly M. Pisarík a jeden V. Fenik. Klin tak svoju pozíciu favorita potvrdil.