Nedea 18. 5. 2003
o 17.00 h:
Leštiny – Or. Poruba (Maškara)
Zákamenné – Breza (Ing. Oravec)
Bziny – Zázrivá (Kuboš)
Vavreka – Trstená (Bajdich)
Žaškov – Or. Veselé (Malár)
Kraovany – Vitanová (Vicen)
Hodnotenie výkonu R z MFZ hraných da 2. 5. 2003 a 4. 5. 2003:
Žaškov – Leštiny 8 3/3
Dlhá – Párnica 8 3/3
Veliná – Leštiny 8 3/3
Žaškov – Raba 8 3/3
O. Podzámok – O. Poruba
8 4/3
Beadovo – O. Lesná
8/3 Kraovany – Liesek 8/3
Brezovica – Vitanová 7/3
Ing. Jozef Kahan,
predseda KDZ
Deleganý list
. 22/2002 - 2003
Na nedeu 18. mája 2003:
I. trieda dospelí
21. kolo o 17.00 h:
Leštiny – O. Poruba (Franák ml., J. Kachút, Loffay)
O. Podzámok – Krivá (Troják, Capko, Štrbá)
Veliná – Párnica (Živic, Jakubjak st., Karcol)
Vavreka – Trstená (Koalník, Masarovi, Šuvada)
Zuberec – Raba (Badár, Kosme, Melicherík)
Zubrohlava – Dlhá (urák, Kvietok, Kubáni)
Žaškov – O. Veselé (Bukai, Bandík, Kohár)
II. trieda dospelí sk. A
17. kolo o 17.00 h:
Liesek –Babín (Stoklasa, Jano)
O. B. Potok – Vasiov (Hlatký, Dibdiak)
Kraovany – Vitanová (Juriák, Kurjak)
Bziny – Zázrivá (Hrke, Matejík)
Brezovica – Habovka (Kurtulík, Kramarík)
II. trieda dospelí sk. B
17. kolo o 17.00 h:
Klin – O. Lesná (Záhora T., Matúška)
Beadovo – Lomná (Kubaš, Pšenák)
Rabice – Novo (Jakubjak ml., Janotík)
Zákamenné –Breza (Pobeha, Gregorec, Callo)
Mutné – O. Polhora (Volf, Ratulovská, Podbrežný)
I. trieda dorast sk. A
15. kolo o 14.30 h:
Hruštín –Vavreka (Šuvada, Masarovi)
Zubrohlava – Veliná (Kvietok)
Lokca –Habovka (Kubáni)
Tvrdošín – O. Podzámok (Horváth)
I. trieda dorast sk. B
15. kolo o 14.30 h:
Klin – Zákamenné (Matúška, Záhora T.)
Breza – O. Polhora (Pšenák)
Mutné – O. Veselé (Podbrežný, Ratulovská)
I. trieda žiaci sk. A
17. kolo o 12.30 h:
Chlebnice – Babín o 14.30 h (Štrbá)
O. Podzámok – Krivá o 15.00 h (Capko)
Veliná – Malatiná o 15.00 h (Jakubjak st.)
Medzibrodie –Zázrivá o 14.30 h (Matejík)
Žaškov – S. Dubová o 15.00 h (Kohár)
Podbiel – Hruštín (Jano)
I. trieda žiaci sk. B
19. kolo o 12.30 h:
Lomná – Beadovo o 14.30 h (Gregorec)
Klin – Lokca (Matúška)
Novo – O. Lesná o 14.30 h (Pobeha)
O. Jasenica –Breza 17. 5. 2003 (sobota) o 17.00 h (Kolena)
Zubrohlava – Sihelné (Kvietok)
Bobrov – O. Polhora o 14.30 h (Janotík, Jakubjak ml.)
Turnaje MŽ 6. kolo
17. 5. 2003 (sobota ) o 9.00 h:
skupina A – O. Podzámok (Callo st., Callo ml.)
skupina B – O. Lesná (Matejík,Kramarík)
skupina C – Trstená (Kohár)
skupina D – O. Jasenica (Kolena, Štrbá)
Turnaje prípravky 6.
kolo 17. 5. 2003 (sobota) o 9.00 h:
skupina B – Breza (Kurjak, Stoklasa)
skupina A – D. Kubín 18. 5. 2003 (nedea) o 9.00 h (Hlatký, Dibdiak)
Stretnutia SsFZ a SFZ:
III. liga SD a MD
17. 5. (sobota) o 11.00 a 13.30 h D. Kubín – Námestovo (Horváth, Pako, Franák ml.)
17. 5. (sobota) o 12.00 a 14.30 h Istebné – Ružomberok B (AR2 Holub)
V. liga dorast
18. 5. (nedea) o 14.30 h
Zuberec – Rudina (AR2 Melicherík)
18. 5. (nedea) o 14.30 h Trstená – O. Lesná (Pako, Kramarík)
II. liga SŽ a MŽ
18. 5. (nedea) o 15.00 h
Istebné – Trstená (AR2 Karcol)
IV. liga žiaci
17. 5. (sobota) o 17.00 h
Oravské Veselé – Zuberec (Štrbá)
18. 5. (nedea) o 12.30 h Mutné– Palúdzka (Ratulovská)
18. 5. (nedea) o 15.00 h Liesek – Lisková (Jano)
18. 5. (nedea) o 15.00 h Zákamenné – Habovka (Callo st.)
Dohrávky (SŽ a MŽ):
13. 5. (utorok) o 14.30 a 16.30 h
Trstená – Martin B (AR2 Loffay)
13. 5. (utorok) o 14.30 a 16.30 h Istebné – Žilina (AR 2 Šuvada)
14. 5. (streda) o 14.30 a 16.30 h Tvrdošín – Svrinovec (AR2 Šuvada)
16. 5. (piatok) o 15.00 h
Novo – Beadovo (Matejík)
16. 5. (piatok) o 17.00 h
II. tr. muži:
Mutné – apešovo (Hrke, Kurtulík).
18. 5. (nedea) o 13.00 a 15.00 h Dlhá – Revúca (AR2 Židek)
Mgr. Július Kubáni
predseda KR