I. Športovo-technická komisia (predseda Ing. Martin Kahan)
1. Schvaľuje výsledky MFZ 22. kola I. triedy a 18. kola II. tried tak, ako boli dosiahnuté na ihriskách.
2. Kontumuje MFZ 18. kola II. triedy sk. A Hruštín – Brezovica v prospech OŠK Hruštín, ktorému priznáva 3 body a aktívne skóre 3:0. Dôvod: družstvo hostí sa na MFZ nedostavilo. Prípad postupuje na doriešenie DK.
3. Nariaďuje odohrať nedohraný MFZ 18. kola II. tr. sk. A Zázrivá – Kraľovany v piatok 6. 6. 2003 o 17.00 h.
II. Komisia mládeže
(predseda Bc. Ľubomír Hlatký)
1. Schvaľuje výsledky MFZ I. triedy dorastu sk. A a B 16. kola tak, ako boli dosiahnuté na ihriskách.
2. Schvaľuje výsledok MFZ I. triedy dorastu sk A – 15. kolo Hruštín – Vavrečka 2:2.
3. Schvaľuje výsledky MFZ I. triedy SŽ sk. A 18. kola a sk. B 20. kola tak, ako boli dosiahnuté na ihriskách.
4. Nariaďuje odohrať turnaje MŽ a prípravky nasledovne:
Prípravka (8. kolo turnajov):
skupina A – O. Podzámok v sobotu 14. 6. 2003 o 9.00 h: 1. O. Podzámok, 2. Istebné, 3. D. Kubín, 4.Bziny
skupina B – Námestovo v sobotu 7. 6. 2003 o 9.00 h: 1. Námestovo, 2. Tvrdošín, 3. Breza, 4. Lokca
Mladší žiaci (8.kolo):
skupina A – O. Poruba v sobotu 14. 6. 2003 o 9.00 h: 1. O. Poruba, 2. D. Kubín, 3. Párnica, 4. O. Podzámok
skupina B – Habovka v sobotu 7. 6. 2003 o 9.00 h: 1. Habovka, 2. Trstená, 3. Zuberec
skupina B ( 9. kolo) – Trstená v nedeľu 15. 6. 2003 o 9.00 h: 1. Trstená, 2. Zuberec, 3. Habovka
skupina C – Mútne v sobotu 14. 6. 2003 o 9.00 h: l. Mútne, 2. Krušetnica, 3. Zákamenné, 4. O. Lesná
skupina D – O. Polhora v sobotu 14. 6. 2003 o 9.00 h: 1. O. Polhora, 2. Námestovo, 3. O. Jasenica, 4. O. Veselé
Kľúč rozlosovania zápasov: 1-4, 2-3, 4-3, 1-2, 2-4, 3-1
5. Oznamuje FK, TJ a FO, že záverečný turnaj MŽ, záverečný zápas prípravky o víťaza OFS a kvalifikačný zápas dorastu o postup do V ligy sa uskutoční v sobotu 21. 6. 2003.
KM žiada FK, TJ a FO, ktoré majú záujem o zorganizovanie tohoto futbalového podujatia, aby do 5. 6. 2003 (štvrtok) do 15.00 h telefonicky nahlásili na sekretariát OFZ.
6. KM dôrazne upozorňuje družstvá dorastu ŠK Tvrdošín a TJ Lokca, že v prípade opakovania neskorého začiatku MFZ, postúpi problém DK.
7. Pozýva na svoje zasadnutie dňa 5. 6. 2003 o 15.30 h z MFZ SŽ Zázrivá - Veličná: HU – Jelluš Miroslav, Zázrivá č.289, ved. domácich – Gaššo Štefan, Zázrivá 9/21, ved. hostí – Reichard Karol, Veličná č. 253, kapitán hostí (V.2) – Bruncko Adam črp. 880530
HR – Matúška Jozef. Dôvod: podozrenie na inzultáciu hráča hostí divákom po MFZ.
III. Disciplinárna komisia
(predseda Ján Kysel)
D-I-131 Branislav Vaterka 860111 TJ Mútne, 1 MFZ podmienečne do 30. 9. 2003, podľa DP-1-5a po uplynutí trestu za 4 ŽK.
D-I-132 Igor Hurák 780929 TJ Vavrečka, 2 MFZ nepodmienečne od 30. 5. 2003, podľa DP-1-5a
D-I-133 Zdenko Uradník 840511 TJ Klin, 1 MFZ podmienečne do 30. 9. 2003, podľa DP-1-5a
D-I-134 Andrej Babinský 880525 FC O. Podzámok, 1 MFZ podmienečne do 30. 9. 2003, podľa DP-1-5a
D-I-135 Tomáš Borovka 871107 TJ O. Polhora, 1 MFZ podmienečne do 30. 9. 2003, podľa DP-1-5a. Zaplatiť poplatok 150+150 Sk.
D-I-136 Štefan Jašák 801116 TJ O. Polhora, 4 MFZ nepodmienečne od 30. 5. 2003 + zmena podmienečného trestu 2 MFZ na nepodmienečný, podľa DP-1-3b. Zaplatiť poplatok 150+150 Sk.
D-I-137 Jozef Vargončík 760122 TJ O. Polhora, 4 MFZ nepodmienečne od 30. 5. 2003, podľa DP-1-3b.
Zastavenie činnosti na 1 MFZ za 4 ŽK od 30. 5. 2003:
Murín Patrik 790722 TJ Dlhá, Šimičák Martin 751113 TJ Zuberec, Vaterka Branislav 860111 TJ Mútne (zaplatiť 100 Sk za 4žk), Ďubek Milan 780513 TJ Rabčice (zaplatiť 100 Sk za 4žk), od 23. 5. 2003 Otruba Igor 711022 TJ Zázrivá.
DK trestá TJ Beňadovo (žiaci) peňažitou pokutou 1 000 Sk + 150 Sk, za nenastúpenie na MFZ dňa 16. 5. 2003, podľa RS OFZ a DP-2-2b.
D-II-40 DK v zmysle RS OFZ navyšuje poplatky a pokuty, ktoré neboli uhradené v termíne:
TJ Krivá z 1000 + 150 na 2000 + 300 Sk (D-II-34), FC O. Podzámok z 1000 + 150 na 2000 + 300 Sk (D-II-35), FK Trstená z 1000 + 150 na 2000 + 300 Sk (D-II-36). Doklad o úhrade zaslať na OFZ, v prípade neuhradenia DK pristúpi k zastaveniu činnosti družstva.
Proti rozhodnutiu DK je možné sa odvolať do 15 dní od zverejnenia v Spravodaji OFZ.
IV. Komisia rozhodcov
(predseda Mgr. Július Kubáni)
1. Upozorňuje R na konanie fyzických previerok na štadióne MFK D. Kubín dňa 12. júna 2003 (štvrtok) o 16.30 h. Pozor! Priniesť si treba športovú obuv (nie kopačky!).
2. Upozorňujeme R, ktorí budú delegovaní na zápasy futbalového turnaja žiakov NIKE PREMIER CUP (riadené SsFZ) na nasledovné:
- štart hráčov: registrovaní hráči FK, narodení po 1. 1. 1989 a mladší
- hrací čas: 2 x 35 min + 15 min prestávka
- náklady spojené s cestovným + 200 Sk paušál (zápas, hradí OFZ) na základe zápisu zo stretnutia, vyúčtovanie po ukončení turnaja.
- zápis o stretnutí zaslať na SsFZ – TMK, Partizánska cesta 93, 975 84 B. Bystrica (originál + 1 kópia) a 1 kópiu zápisu na OFZ D. Kubín.
- na zápis uviesť názov Turnaj NIKE PREMIER CUP .
3. Nové tel. číslo: p. Dibdiak Dušan 0903 518 887.
4. Chyby v zápisoch: T. Záhora (označ. kap., klasifik. OT), Matúška (HČ žiakov 45 min, ozn. zást. kap.), Kurjak (kto zvíťazil?, nevyplnené kolonky funkc. na zadnej str.), Troják (popis pri nap. a vyl. hr. - podľa metodiky), Kolena (postup pri vyl. po 2 ŽK), Karcol (ŽK - ČK).
V. Trénersko-metodická komisia (predseda Ľubomír Javorek)
1. TMK SsFZ oznamuje záujemcom o školenie trénerov III. triedy, aby obratom zaslali prihlášku (meno a priezvisko, presná adresa , č. telef.) na adresu: SsFZ- TMK, Partizánska cesta 93, 975 84 Banská Bystrica. Všetky podrobné informačné pokyny prihlásení záujemcovia dostanú včas.
2. Futbalový turnaj NIKE PREMIER CUP (riadené TMK SsFZ) začína dňa 3. júna 2003 (utorok) o 16.00 h pred kolom Or. Lesná – Zákamenné.
V Dolnom Kubíne 29. 5. 2003
Vladimír Mušák, predseda OFZ
Dagmar Ružičková,
sekretariát OFZ