Streda, 21. október, 2020 | Meniny má UršuľaKrížovkyKrížovky

POĽSKÉ TV PROGRAMY

STREDA 23. 7. 2003

POLSAT

6.00 Pesničky na želanie 7.00 Korytnačky Ninja 7.30 Dexterove laboratórium 8.00 Sedem dní 9.00 Hračičkovia 9.30 Nemocnica na okraji zvratu 10.00 Chuť na lásku 10.30 Idol 11.25 Ružový panter 11.45 Sám život 12.45 Amor Latino 14.00 Neha a lži 14.30 Dexterove laboratórium 14.45 Tajomní rytieri 15.10 Nemocnica na okraji zvratu 15.45 Informácie 16.10 Sám život 17.15 Životná šanca 18.10 Najzábavnejšie zvieratá sveta 18.45 Informácie a šport 19.10 Počasie 19.15 Idol 20.05 Milujem Kláru 20.50 Noviny 23.10 Obchodné informácie 23.30 Počasie 23.40 Graffiti 23.55 ATF 1.35 Aquaz Superchat

Skryť Vypnúť reklamu

TVP1

7.00 Báječní a bohatí 7.25 Lano a Woodley vyčíňajú 8.00 Správy 8.11 Počasie 8.15 Po stopách prehistórie 8.40 Finist, jasný sokol 10.20 Príjemné súženia 11.10 Televízny sprievodca po zemi 11.30 Lovci stratených pokladov 12.00 Správy 12.10 Agrobiznis 12.20 V siedmom nebi 13.05 Kelti 14.05 Fara 15.00 Správy 15.10 Reportáž 15.40 Klan 16.30 Báječní a bohatí 17.00 Teleexpres 17.20 Športový expres 17.25 Hosť Jednotky 17.40 Nájomníci 18.10 Život cicavcov 19.00 Večerníček 19.30 Správy, šport 20.04 Počasie 20.20 Čia je to dcéra? 21.55 Kriminálne prázdniny 22.20 Reportáž 22.55 Opakovanie z Malysza 23.15 Monitor správ 23.35 Nosič peria 1.20 Pán hry

TV4

6.00 Móda 6.30 KINOmaniaK 7.00 Hudobné listy 8.00 Vzdelávací program 8.30 Arthur 9.00 Blinky Bill 9.30 Creepy Crawlers 9.50 Just Shoot Me 10.20 Divoký mesiac 11.10 Divoký anjel 12.00 TV Market 12.15 Strefa P 12.45 Hudobné listy 13.30 MacGyver 14.30 Divoký mesiac 15.30 Nils Holgerson 16.00 Space Cats 16.30 Creepy Crawlers 17.00 REAL TV 17.30 Mopatop‘s Shop 18.00 Divoký anjel 19.00 Vnútorný nepriateľ 21.00 Správy 21.20 Športové informácie 21.30 Miami Vice 22.30 MacGyver 23.30 Život ako sen 23.55 Šport 0.25 Americký nindža III 2.05 X láska 2.35 Hudobné listy 3.25 Strefa P 3.50 KINOmaniaK

Skryť Vypnúť reklamu

ŠTVRTOK 24. 7. 2003

POLSAT

6.00 Pesničky na želanie 7.00 Tajomní rytieri 7.25 Dračie príbehy 7.55 Roswell 3 8.55 13. stanica 9.30 Nemocnica na okraji zvratu 10.00 Ružové sedemdesiate roky 10.30 Idol 11.20 Ružový panter 11.45 V.I.P. 2 12.45 Amor Latino 14.00 Neha a lži 14.30 Dexterove laboratórium 14.45 Korytnačky Ninja 15.15 Nemocnica na okraji zvratu 15.45 Informácie 16.10 Sám život 17.15 Životná šanca 18.10 Dopravka 18.45 Informácie a šport 19.10 Počasie 19.15 Idol 20.15 Svet podľa Kiepskych 21.00 Sedem dní 3 22.05 Akty X 23.05 Obchodné informácie 23.25 Počasie 23.35 Graffiti 23.50 Vila 0.50 Denníky Červených črievičiek. Playboy 1.50 Aquaz Superchat

TVP1

7.05 Báječní a bohatí 7.25 Lano a Woodley vyčíňajú 8.00 Správy 8.12 Počasie 8.15 Omaľovanky Franka Firanku 8.40 Eckhart - myš s veľkým srdcom 9.10 Ostrovy pirátov 9.40 Raj 10.10 Príjemné súženia 11.05 Cestovateľ 11.25 V kozmickej stanici 12.00 Správy 12.10 Agrobiznis 12.20 Knight Rider 13.10 Prežiť pohromu 14.05 Fara 15.00 Správy 15.10 Pozadie PĽR 15.40 Klan 16.30 Báječní a bohatí 17.00 Teleexpres 17.20 Športový expres 17.30 Hosť Jednotky 17.40 Nájomníci 18.10 Bezpečná Jednotka 18.35 Motoexpres 18.50 Knihy na leto 19.00 Večerníček 19.30 Správy, šport 20.04 Počasie 20.20 Svorka 21.20 Vec pre reportéra 21.55 Politický týždenník Jednotky 22.40 Široké koľajnice 23.10 Opakovanie z Malysza 23.35 Monitor správ 23.55 Koniec noci

Skryť Vypnúť reklamu

TV4

6.00 Strefa P 6.30 Kultúrny program 7.00 Hudobné listy 8.00 Mopatop‘s Shop 8.30 Nils Holgerson 9.00 Space Cats 9.30 Creepy Crawlers 9.50 REAL TV 10.20 Divoký mesiac 11.10 Divoký anjel 12.00 TV Market 12.15 V Max 12.45 Hudobné listy 13.30 Joker 14.30 Divoký mesiac 15.30 Arthur 16.00 Blinky Bill 16.30 Creepy Crawlers 17.00 Jusst Shoot Me 17.30 Vzdelávací program 18.00 Divoký anjel 19.00 Sindbadové dobrodružstvá 20.00 Zábavný program 21.00 Správy 21.20 Športové informácie 21.30 Americký nindža III 23.15 V nepriateľskom území 1.05 X Láska 1.35 Hudobné listy 2.25 Kultúrny program 2.50 VIP

PIATOK 25. 7. 2003

POLSAT

6.00 Pesničky na želanie 7.00 Korytnačky Ninja 7.25 Dexterove laboratórium 7.55 Sedem dní 3 8.50 Svet podľa Kiepskych 9.30 Nemocnica na okraji zvratu 10.00 Chuť na lásku 10.30 Idol 11.30 Ružový panter 11.40 Psie srdce 12.30 Amor Latino 13.45 Neha a lži 14.20 Dexterove laboratórium 14.35 Beyblade 15.00 Milujem Kláru 15.45 Informácie 16.10 Sám život 17.15 Životná šanca 18.10 Najzábavnejšie zvieratá sveta 18.45 Informácie a šport 19.10 Počasie 19.15 Idol 20.10 Medové roky 21.05 MacGyver: Cesta do skazy 23.10 Informácie 23.20 Pulz 23.35 Počasie 23.45 Graffiti 0.00 Televízne vyšetrovacie oddelenie 0.30 Erotický film 2.10 Aquaz Superchat

TVP1

7.00 Báječní a bohatí 7.25 Lano a Woodley vyčíňajú 8.00 Správy 8.11 Počasie 8.15 Virtul@ndia 8.40 Darček čierneho čarodejníka 10.00 Marseillská trilógia (2.) 11.20 Spomínaš si? 11.50 Knihy na leto 12.00 Správy 12.10 Agrobiznis 12.20 Flipper 13.10 Rodinný pohár 13.25 Opole 2003 14.00 Fara 15.00 Správy 15.10 Babinec 15.40 Klan 16.30 Báječní a bohatí 17.00 Teleexpres 17.20 Športový expres 17.25 Hosť Jednotky 17.40 Nájomníci 18.05 Schôdzka naslepo 18.50 Aká je to melódia? 19.15 Večerníček 19.30 Správy, šport 20.04 Počasie 20.20 Zamilovaný anjel 22.00 Najlepší z najlepších II 23.45 Monitor správ 0.00 Medzi nami 0.30 Operácia Žralok 2.10 Otcovia a synovia 2.50 18 kolies spravodlivosti 3.35 Power Play

TV4

6.00 Kultúrny program 6.30 Magazín o golfe 7.00 Hudobné listy 8.00 Vzdelávací program 8.30 Arthur 9.00 Blinky Bill 9.30 Creepy Crawlers 9.50 Just Shoot Me 10.20 Divoký mesiac 11.10 Divoký anjel 12.00 TV Market 12.15 Strefa P 12.45 Hudobné listy 13.30 MacGyver 14.30 Divoký mesiac 15.30 Nils Holgerson 16.00 Space Cats 16.30 Creepy Crawlers 17.00 REAL TV 17.30 Mopatop‘s Shop 18.00 Divoký anjel 19.00 Dawsonov svet 20.00 Milénium 21.00 Správy 21.20 Športové informácie 21.30 Policajti 22.30 MacGyver 23.30 Cintorín domácich zvierat 2 1.25 X Láska 1.55 Hudobné listy 2.45 Strefa P

SOBOTA 26. 7. 2003

POLSAT

6.00 Muzikohranie 7.00 Tvoj lekár a Stačí chcieť 7.30 Magazín náboženskej redakcie 8.00 Dexterove laboratórium 8.30 Dračie príbehy 9.00 Casper 9.25 Power Rangers 9.55 Mop Man 11.00 Deti môjho srdca 12.50 13. stanica 13.30 Náhradná rodina 14.00 Najzábavnejšie zvieratá sveta 14.30 Promenáda úspechu 15.15 4 x 4 15.45 Informácie 16.00 Počasie 16.10 Ružové sedemdesiate roky 2 16.40 Roswell 3 17.40 Monte Carlo 18.45 Informácie a šport 19.10 Počasie 19.15 JAG - Vojenská generálna prokuratúra 2 20.15 Svet podľa Kiepskych 21.05 S kamerou medzi ľuďmi 22.00 Železný orol III 23.45 Manželstvo s nepriateľom 1.30 Hudba

TVP1

6.30 Rok na záhrade 7.00 Agrolínia 8.00 Správy 8.12 Počasie 8.15 Kmeň 8.40 Prázdniny so Zrnom 9.05 5-10-15 štart! 9.35 Walt Disney uvádza 10.50 Hitparáda 11.15 Akadémia pána Machuľu (1.) 13.00 Správy 13.10 Zvieratá sveta 13.40 Fara 14.05 Victoria & Albert (1.) 15.40 Kráľovná mečov 16.30 Báječní a bohatí 17.00 Teleexpres 17.20 Športový expres 17.25 Hosť Jednotky 17.35 Nájomníci 18.05 Baobab alebo Je mi zeleno 18.35 Aká je to melódia? 19.00 Večerníček 19.30 Správy, šport 19.59 Počasie 20.15 Hrad 21.45 Ukážka módy Macieja Ziena 22.10 Štúdio Šport 23.35 Turbulencia 3 1.10 Poker s mafiou 2.35 Power Play 3.20 Veronikine tajomstvá

TV4

6.00 Mupety a ich hostia 1 6.30 Alica v krajine zázrakov 7.00 V Max 7.30 Seriál 8.30 Animovaný seriál 9.00 Mopatop‘s Shop 9.30 Vzdelávací program 10.00 White Fang 10.30 Teraz ty 11.00 Becker 11.30 Seriál 12.30 Strefa P 13.00 VIP 13.30 V Max 14.00 REAL TV 15.00 Sindbadové dobrodružstvá 16.00 Dawsonov svet 17.00 Miami Vice 18.00 MacGyver 19.00 Mel 21.00 Správy 21.20 Športové správy 21.30 Reportér 22.00 Crime Story 23.00 Titus 23.30 Futurama 0.00 Vlčica 1.45 Šport 2.45 Strefa P

NEDEĽA 27. 7. 2003

POLSAT

6.00 Mop Man 7.00 4 x 4 7.30 Magazín náboženskej redakcie 8.00 Casper 8.25 Dračie príbehy 8.55 Hugo 9.30 Power Rangers 10.00 Muzikohranie 11.00 Pobrežná hliadka 8 12.00 Ďalšie dobrodružstvá rodiny z divočiny 14.00 Psie srdce 15.00 Benny Hill 15.30 Nadácia Polsat 15.45 Informácie 16.00 Počasie 16.10 Ružové sedemdesiate roky 16.40 Herkules 17.40 Pretrhnuté zväzky 18.45 Informácie a šport 19.10 Počasie 19.15 V.I.P. 2 20.15 Náhradná rodina 20.45 Na Zlatom jazere 22.45 Kuba Wojewódzki 23.45 Dovolené reklamy 0.15 Športový magazín 2.25 Hudba

TVP1

6.25 Ďaleko od cesty 7.35 Hrdinovia z Olympu 8.00 Batoh plný dobrodružstiev 8.30 V siedmom nebi 9.15 Teleráno 9.40 Dievčatá z Novolipek 11.30 Od A do Zdravia 12.00 Anjel Pána 12.15 Moje stretnutia s pápežom 12.25 Týždeň 13.00 Správy 13.10 Lexikón poľskej zábavnej hudby 13.40 Mladý Indiana Jones 15.15 Koncert na želanie 15.35 Bezpečný prístav 16.25 Čas na dokument 17.00 Teleexpres 17.15 Športový expres 17.25 Televízny denník 17.40 Nájomníci 18.10 Neváhaj a nakrúcaj 18.35 Aká je to melódia? 19.05 Večerníček 19.30 Správy, šport 19.59 Počasie 20.15 Božia podšívka 21.25 Mapa môjho sveta 23.20 Nebeské stvorenia

TV4

6.10 Mupety a ich hostia 1 6.40 Alica zo Zeleného dvora 7.10 Kultúrny program 7.40 Móda 8.10 Sindbadové dobrodružstvá 9.10 Alica v krajine zázrakov 9.40 Anna zo Zeleného dvora 10.10 Mel 12.00 KINOmaniaK 12.30 Kultúrny program 13.00 Móda 13.30 VIP 14.00 Rusty 16.00 Mopatop‘s Shop 16.30 Vzdelávací program 17.00 Dawsonov svet 18.00 MacGyver 19.00 Smokey Bites the Dust 21.00 Správy 21.20 Športové informácie 21.30 Dokument 22.00 Policajný magazín 22.30 Príbuzné gangy 0.35 Brotherhood 2.15 VIP 2.40 Strefa P

PONDELOK 28. 7. 2003

POLSAT

6.00 Pesničky na želanie 7.00 Beyblade 7.25 Dexterove laboratórium 7.55 Monte Carlo 8.50 Hračičkovia 9.20 Náhradná rodina 9.50 Chuť na lásku 10.20 Idol 11.15 Fox Kids 11.30 JAG - Vojenská generálna prokuratúra 2 12.30 Herkules 13.25 Tvoj lekár a Stačí chcieť 13.55 4 x 4 14.25 Beyblade 14.55 Medové roky 15.45 Informácie 16.10 Sám život 17.15 Životná šanca 18.10 Najzábavnejšie zvieratá sveta 18.45 Informácie a šport 19.10 Počasie 19.15 Idol 20.15 Sám život 21.20 Neobyčajná udalosť 23.30 Obchodné informácie 23.50 Počasie 0.00 Bumerang 0.30 Kuba Wojewódzki 1.35 Aquaz Superchat

TVP1

7.05 Báječní a bohatí 7.25 Lano a Woodley vyčíňajú 8.00 Správy 8.11 Počasie 8.15 Jakub 8.30 Julek a zvieratá 8.40 Slon Benjamin 9.10 Ostrovy pirátov 9.40 Blažejov bicykel 10.10 Príjemné súženia 10.35 Svetové kultúrne dedičstvo 10.50 Poisťovňa radí 11.00 Rok na záhrade 11.25 Zvieratá sveta 12.00 Správy 12.10 Agrobiznis 12.20 Stratený svet 13.10 Policajné stíhanie 14.05 Fara 15.00 Správy 15.10 Provinčná šepkanda 15.40 Klan 16.30 Báječní a bohatí 17.00 Teleexpres 17.20 Športový expres 17.30 Hosť Jednotky 17.40 Nájomníci 18.10 Olympijský magazín 19.00 Večerníček 19.30 Správy, šport 20.04 Počasie 20.20 07 ohlás sa 21.40 Televízne divadlo: Portugalsko 23.00 Opakovanie z Malysza 23.25 Monitor správ 23.45 Zostaňte s nami

TV4

6.00 Strefa P 6.30 V Max 7.00 Hudobné listy 8.00 Mopatop‘s Shop 8.30 Nils Holgerson 9.00 Space Cats 9.25 Creepy Crawlers 9.50 Real Tv 10.20 Zábavný program 11.10 Divoký anjel 12.00 TV Market 12.15 Strefa P 12.45 Hudobné listy 13.30 Rusty 15.30 Nils Holgerson 16.00 Space Cats 16.30 Creepy Crawlers 17.00 REAL TV 17.30 Mopatop‘s Shop 18.00 Divoký anjel 19.00 Buffy, postrach upírov 20.00 Návštevníci 21.00 Správy 21.20 Športové správy 21.30 Manhattan AZ 22.00 Joker 23.00 Hotel New Hampshire 1.10 Hlava rodiny 2.10 King og the Hill 3.10 X Láska 3.40 Hudobné listy 4.30 Strefa P 4.55 V Max

UTOROK 29. 7. 2003

POLSAT

6.00 Pesničky na želanie 7.00 Beyblade 7.25 Dračie príbehy 7.55 Pobrežná hliadka 8.55 Svet podľa Kiepskych 9.30 Náhradná rodina 10.00 Ružové sedemdesiate roky 10.30 Idol 11.30 Ružový panter 11.45 Pretrhnuté zväzky 12.45 Amor Latino 14.00 Neha a lži 14.30 Dexterove laboratórium 14.45 Korytnačky Ninja 15.10 Nemocnica na okraji zvratu 15.45 Informácie 16.10 Sám život 17.15 Životná šanca 18.10 Dopravka 18.45 Informácie a šport 19.10 Počasie 19.15 Idol 20.15 13. stanica 20.55 Mafián 23.20 Obchodné informácie 23.40 Počasie 23.30 Graffiti 23.50 Ruská ruleta 1.30 Aquaz Superchat

TVP1

7.05 Báječní a bohatí 7.30 Lano a Woodley vyčíňajú 8.00 Správy 8.12 Počasie 8.15 Záhradná hadica 8.40 Dobrodružstvá Tin-Tina 9.10 Ostrovy pirátov 9.35 Blažejov bicykel 10.10 Príjemné súženia 10.35 Detektor lží 11.05 Vzdelávací program 11.30 Tajomstvo medicíny 12.00 Správy 12.10 Agrobiznis 12.20 Stratený svet 13.10 Naši bratranci 14.00 Fara 15.00 Správy 15.10 Otvorené dvere 15.40 Klan 16.30 Báječní a bohatí 17.00 Teleexpres 17.20 Športový expres 17.25 Hosť Jednotky 17.40 Nájomníci 18.10 Fórum 19.00 Večerníček 19.30 Správy, šport 20.04 Počasie 20.20 Štvrté poschodie 21.50 Plus mínus 22.45 Monitor správ 23.05 Pleasantville

TV4

6.00 Strefa P 6.30 VIP 7.00 Hudobné listy 8.00 Mopatop‘s Shop 8.30 Nils Holgerson 9.00 Space Cats 9.30 Creepy Crawlers 9.50 Real TV 10.20 Divoký mesiac 11.10 Divoký anjel 12.00 TV Market 12.15 Kultúrny program 12.45 Hudobné listy 13.30 Návštevníci 14.30 Divoký mesiac 15.30 Arthur 16.00 Blinky Bill 16.30 Creepy Crawlers 17.00 Just Shoot Me 17.30 Vzdelávací program 18.00 Divoký anjel 19.00 Dawsonov svet 20.00 Milénium 21.00 Správy 21.20 Športové informácie 21.30 Policajti 22.30 Hlava rodiny 23.00 False Witness 0.50 Dokument 1.40 Šport 2.40 X Láska 3.10 Hudobné lidty 4.00 VIP 4.25 Móda

STREDA 23. 7. 2003

POLSAT

6.00 Pesničky na želanie 7.00 Korytnačky Ninja 7.30 Dexterove laboratórium 8.00 Sedem dní 9.00 Hračičkovia 9.30 Nemocnica na okraji zvratu 10.00 Chuť na lásku 10.30 Idol 11.25 Ružový panter 11.45 Sám život 12.45 Amor Latino 14.00 Neha a lži 14.30 Dexterove laboratórium 14.45 Tajomní rytieri 15.10 Nemocnica na okraji zvratu 15.45 Informácie 16.10 Sám život 17.15 Životná šanca 18.10 Najzábavnejšie zvieratá sveta 18.45 Informácie a šport 19.10 Počasie 19.15 Idol 20.05 Milujem Kláru 20.50 Noviny 23.10 Obchodné informácie 23.30 Počasie 23.40 Graffiti 23.55 ATF 1.35 Aquaz Superchat

TVP1

7.00 Báječní a bohatí 7.25 Lano a Woodley vyčíňajú 8.00 Správy 8.11 Počasie 8.15 Po stopách prehistórie 8.40 Finist, jasný sokol 10.20 Príjemné súženia 11.10 Televízny sprievodca po zemi 11.30 Lovci stratených pokladov 12.00 Správy 12.10 Agrobiznis 12.20 V siedmom nebi 13.05 Kelti 14.05 Fara 15.00 Správy 15.10 Reportáž 15.40 Klan 16.30 Báječní a bohatí 17.00 Teleexpres 17.20 Športový expres 17.25 Hosť Jednotky 17.40 Nájomníci 18.10 Život cicavcov 19.00 Večerníček 19.30 Správy, šport 20.04 Počasie 20.20 Čia je to dcéra? 21.55 Kriminálne prázdniny 22.20 Reportáž 22.55 Opakovanie z Malysza 23.15 Monitor správ 23.35 Nosič peria 1.20 Pán hry

TV4

6.00 Móda 6.30 KINOmaniaK 7.00 Hudobné listy 8.00 Vzdelávací program 8.30 Arthur 9.00 Blinky Bill 9.30 Creepy Crawlers 9.50 Just Shoot Me 10.20 Divoký mesiac 11.10 Divoký anjel 12.00 TV Market 12.15 Strefa P 12.45 Hudobné listy 13.30 MacGyver 14.30 Divoký mesiac 15.30 Nils Holgerson 16.00 Space Cats 16.30 Creepy Crawlers 17.00 REAL TV 17.30 Mopatop‘s Shop 18.00 Divoký anjel 19.00 Vnútorný nepriateľ 21.00 Správy 21.20 Športové informácie 21.30 Miami Vice 22.30 MacGyver 23.30 Život ako sen 23.55 Šport 0.25 Americký nindža III 2.05 X láska 2.35 Hudobné listy 3.25 Strefa P 3.50 KINOmaniaK

ŠTVRTOK 24. 7. 2003

POLSAT

6.00 Pesničky na želanie 7.00 Tajomní rytieri 7.25 Dračie príbehy 7.55 Roswell 3 8.55 13. stanica 9.30 Nemocnica na okraji zvratu 10.00 Ružové sedemdesiate roky 10.30 Idol 11.20 Ružový panter 11.45 V.I.P. 2 12.45 Amor Latino 14.00 Neha a lži 14.30 Dexterove laboratórium 14.45 Korytnačky Ninja 15.15 Nemocnica na okraji zvratu 15.45 Informácie 16.10 Sám život 17.15 Životná šanca 18.10 Dopravka 18.45 Informácie a šport 19.10 Počasie 19.15 Idol 20.15 Svet podľa Kiepskych 21.00 Sedem dní 3 22.05 Akty X 23.05 Obchodné informácie 23.25 Počasie 23.35 Graffiti 23.50 Vila 0.50 Denníky Červených črievičiek. Playboy 1.50 Aquaz Superchat

TVP1

7.05 Báječní a bohatí 7.25 Lano a Woodley vyčíňajú 8.00 Správy 8.12 Počasie 8.15 Omaľovanky Franka Firanku 8.40 Eckhart - myš s veľkým srdcom 9.10 Ostrovy pirátov 9.40 Raj 10.10 Príjemné súženia 11.05 Cestovateľ 11.25 V kozmickej stanici 12.00 Správy 12.10 Agrobiznis 12.20 Knight Rider 13.10 Prežiť pohromu 14.05 Fara 15.00 Správy 15.10 Pozadie PĽR 15.40 Klan 16.30 Báječní a bohatí 17.00 Teleexpres 17.20 Športový expres 17.30 Hosť Jednotky 17.40 Nájomníci 18.10 Bezpečná Jednotka 18.35 Motoexpres 18.50 Knihy na leto 19.00 Večerníček 19.30 Správy, šport 20.04 Počasie 20.20 Svorka 21.20 Vec pre reportéra 21.55 Politický týždenník Jednotky 22.40 Široké koľajnice 23.10 Opakovanie z Malysza 23.35 Monitor správ 23.55 Koniec noci

TV4

6.00 Strefa P 6.30 Kultúrny program 7.00 Hudobné listy 8.00 Mopatop‘s Shop 8.30 Nils Holgerson 9.00 Space Cats 9.30 Creepy Crawlers 9.50 REAL TV 10.20 Divoký mesiac 11.10 Divoký anjel 12.00 TV Market 12.15 V Max 12.45 Hudobné listy 13.30 Joker 14.30 Divoký mesiac 15.30 Arthur 16.00 Blinky Bill 16.30 Creepy Crawlers 17.00 Jusst Shoot Me 17.30 Vzdelávací program 18.00 Divoký anjel 19.00 Sindbadové dobrodružstvá 20.00 Zábavný program 21.00 Správy 21.20 Športové informácie 21.30 Americký nindža III 23.15 V nepriateľskom území 1.05 X Láska 1.35 Hudobné listy 2.25 Kultúrny program 2.50 VIP

PIATOK 25. 7. 2003

POLSAT

6.00 Pesničky na želanie 7.00 Korytnačky Ninja 7.25 Dexterove laboratórium 7.55 Sedem dní 3 8.50 Svet podľa Kiepskych 9.30 Nemocnica na okraji zvratu 10.00 Chuť na lásku 10.30 Idol 11.30 Ružový panter 11.40 Psie srdce 12.30 Amor Latino 13.45 Neha a lži 14.20 Dexterove laboratórium 14.35 Beyblade 15.00 Milujem Kláru 15.45 Informácie 16.10 Sám život 17.15 Životná šanca 18.10 Najzábavnejšie zvieratá sveta 18.45 Informácie a šport 19.10 Počasie 19.15 Idol 20.10 Medové roky 21.05 MacGyver: Cesta do skazy 23.10 Informácie 23.20 Pulz 23.35 Počasie 23.45 Graffiti 0.00 Televízne vyšetrovacie oddelenie 0.30 Erotický film 2.10 Aquaz Superchat

TVP1

7.00 Báječní a bohatí 7.25 Lano a Woodley vyčíňajú 8.00 Správy 8.11 Počasie 8.15 Virtul@ndia 8.40 Darček čierneho čarodejníka 10.00 Marseillská trilógia (2.) 11.20 Spomínaš si? 11.50 Knihy na leto 12.00 Správy 12.10 Agrobiznis 12.20 Flipper 13.10 Rodinný pohár 13.25 Opole 2003 14.00 Fara 15.00 Správy 15.10 Babinec 15.40 Klan 16.30 Báječní a bohatí 17.00 Teleexpres 17.20 Športový expres 17.25 Hosť Jednotky 17.40 Nájomníci 18.05 Schôdzka naslepo 18.50 Aká je to melódia? 19.15 Večerníček 19.30 Správy, šport 20.04 Počasie 20.20 Zamilovaný anjel 22.00 Najlepší z najlepších II 23.45 Monitor správ 0.00 Medzi nami 0.30 Operácia Žralok 2.10 Otcovia a synovia 2.50 18 kolies spravodlivosti 3.35 Power Play

TV4

6.00 Kultúrny program 6.30 Magazín o golfe 7.00 Hudobné listy 8.00 Vzdelávací program 8.30 Arthur 9.00 Blinky Bill 9.30 Creepy Crawlers 9.50 Just Shoot Me 10.20 Divoký mesiac 11.10 Divoký anjel 12.00 TV Market 12.15 Strefa P 12.45 Hudobné listy 13.30 MacGyver 14.30 Divoký mesiac 15.30 Nils Holgerson 16.00 Space Cats 16.30 Creepy Crawlers 17.00 REAL TV 17.30 Mopatop‘s Shop 18.00 Divoký anjel 19.00 Dawsonov svet 20.00 Milénium 21.00 Správy 21.20 Športové informácie 21.30 Policajti 22.30 MacGyver 23.30 Cintorín domácich zvierat 2 1.25 X Láska 1.55 Hudobné listy 2.45 Strefa P

SOBOTA 26. 7. 2003

POLSAT

6.00 Muzikohranie 7.00 Tvoj lekár a Stačí chcieť 7.30 Magazín náboženskej redakcie 8.00 Dexterove laboratórium 8.30 Dračie príbehy 9.00 Casper 9.25 Power Rangers 9.55 Mop Man 11.00 Deti môjho srdca 12.50 13. stanica 13.30 Náhradná rodina 14.00 Najzábavnejšie zvieratá sveta 14.30 Promenáda úspechu 15.15 4 x 4 15.45 Informácie 16.00 Počasie 16.10 Ružové sedemdesiate roky 2 16.40 Roswell 3 17.40 Monte Carlo 18.45 Informácie a šport 19.10 Počasie 19.15 JAG - Vojenská generálna prokuratúra 2 20.15 Svet podľa Kiepskych 21.05 S kamerou medzi ľuďmi 22.00 Železný orol III 23.45 Manželstvo s nepriateľom 1.30 Hudba

TVP1

6.30 Rok na záhrade 7.00 Agrolínia 8.00 Správy 8.12 Počasie 8.15 Kmeň 8.40 Prázdniny so Zrnom 9.05 5-10-15 štart! 9.35 Walt Disney uvádza 10.50 Hitparáda 11.15 Akadémia pána Machuľu (1.) 13.00 Správy 13.10 Zvieratá sveta 13.40 Fara 14.05 Victoria & Albert (1.) 15.40 Kráľovná mečov 16.30 Báječní a bohatí 17.00 Teleexpres 17.20 Športový expres 17.25 Hosť Jednotky 17.35 Nájomníci 18.05 Baobab alebo Je mi zeleno 18.35 Aká je to melódia? 19.00 Večerníček 19.30 Správy, šport 19.59 Počasie 20.15 Hrad 21.45 Ukážka módy Macieja Ziena 22.10 Štúdio Šport 23.35 Turbulencia 3 1.10 Poker s mafiou 2.35 Power Play 3.20 Veronikine tajomstvá

TV4

6.00 Mupety a ich hostia 1 6.30 Alica v krajine zázrakov 7.00 V Max 7.30 Seriál 8.30 Animovaný seriál 9.00 Mopatop‘s Shop 9.30 Vzdelávací program 10.00 White Fang 10.30 Teraz ty 11.00 Becker 11.30 Seriál 12.30 Strefa P 13.00 VIP 13.30 V Max 14.00 REAL TV 15.00 Sindbadové dobrodružstvá 16.00 Dawsonov svet 17.00 Miami Vice 18.00 MacGyver 19.00 Mel 21.00 Správy 21.20 Športové správy 21.30 Reportér 22.00 Crime Story 23.00 Titus 23.30 Futurama 0.00 Vlčica 1.45 Šport 2.45 Strefa P

NEDEĽA 27. 7. 2003

POLSAT

6.00 Mop Man 7.00 4 x 4 7.30 Magazín náboženskej redakcie 8.00 Casper 8.25 Dračie príbehy 8.55 Hugo 9.30 Power Rangers 10.00 Muzikohranie 11.00 Pobrežná hliadka 8 12.00 Ďalšie dobrodružstvá rodiny z divočiny 14.00 Psie srdce 15.00 Benny Hill 15.30 Nadácia Polsat 15.45 Informácie 16.00 Počasie 16.10 Ružové sedemdesiate roky 16.40 Herkules 17.40 Pretrhnuté zväzky 18.45 Informácie a šport 19.10 Počasie 19.15 V.I.P. 2 20.15 Náhradná rodina 20.45 Na Zlatom jazere 22.45 Kuba Wojewódzki 23.45 Dovolené reklamy 0.15 Športový magazín 2.25 Hudba

TVP1

6.25 Ďaleko od cesty 7.35 Hrdinovia z Olympu 8.00 Batoh plný dobrodružstiev 8.30 V siedmom nebi 9.15 Teleráno 9.40 Dievčatá z Novolipek 11.30 Od A do Zdravia 12.00 Anjel Pána 12.15 Moje stretnutia s pápežom 12.25 Týždeň 13.00 Správy 13.10 Lexikón poľskej zábavnej hudby 13.40 Mladý Indiana Jones 15.15 Koncert na želanie 15.35 Bezpečný prístav 16.25 Čas na dokument 17.00 Teleexpres 17.15 Športový expres 17.25 Televízny denník 17.40 Nájomníci 18.10 Neváhaj a nakrúcaj 18.35 Aká je to melódia? 19.05 Večerníček 19.30 Správy, šport 19.59 Počasie 20.15 Božia podšívka 21.25 Mapa môjho sveta 23.20 Nebeské stvorenia

TV4

6.10 Mupety a ich hostia 1 6.40 Alica zo Zeleného dvora 7.10 Kultúrny program 7.40 Móda 8.10 Sindbadové dobrodružstvá 9.10 Alica v krajine zázrakov 9.40 Anna zo Zeleného dvora 10.10 Mel 12.00 KINOmaniaK 12.30 Kultúrny program 13.00 Móda 13.30 VIP 14.00 Rusty 16.00 Mopatop‘s Shop 16.30 Vzdelávací program 17.00 Dawsonov svet 18.00 MacGyver 19.00 Smokey Bites the Dust 21.00 Správy 21.20 Športové informácie 21.30 Dokument 22.00 Policajný magazín 22.30 Príbuzné gangy 0.35 Brotherhood 2.15 VIP 2.40 Strefa P

PONDELOK 28. 7. 2003

POLSAT

6.00 Pesničky na želanie 7.00 Beyblade 7.25 Dexterove laboratórium 7.55 Monte Carlo 8.50 Hračičkovia 9.20 Náhradná rodina 9.50 Chuť na lásku 10.20 Idol 11.15 Fox Kids 11.30 JAG - Vojenská generálna prokuratúra 2 12.30 Herkules 13.25 Tvoj lekár a Stačí chcieť 13.55 4 x 4 14.25 Beyblade 14.55 Medové roky 15.45 Informácie 16.10 Sám život 17.15 Životná šanca 18.10 Najzábavnejšie zvieratá sveta 18.45 Informácie a šport 19.10 Počasie 19.15 Idol 20.15 Sám život 21.20 Neobyčajná udalosť 23.30 Obchodné informácie 23.50 Počasie 0.00 Bumerang 0.30 Kuba Wojewódzki 1.35 Aquaz Superchat

TVP1

7.05 Báječní a bohatí 7.25 Lano a Woodley vyčíňajú 8.00 Správy 8.11 Počasie 8.15 Jakub 8.30 Julek a zvieratá 8.40 Slon Benjamin 9.10 Ostrovy pirátov 9.40 Blažejov bicykel 10.10 Príjemné súženia 10.35 Svetové kultúrne dedičstvo 10.50 Poisťovňa radí 11.00 Rok na záhrade 11.25 Zvieratá sveta 12.00 Správy 12.10 Agrobiznis 12.20 Stratený svet 13.10 Policajné stíhanie 14.05 Fara 15.00 Správy 15.10 Provinčná šepkanda 15.40 Klan 16.30 Báječní a bohatí 17.00 Teleexpres 17.20 Športový expres 17.30 Hosť Jednotky 17.40 Nájomníci 18.10 Olympijský magazín 19.00 Večerníček 19.30 Správy, šport 20.04 Počasie 20.20 07 ohlás sa 21.40 Televízne divadlo: Portugalsko 23.00 Opakovanie z Malysza 23.25 Monitor správ 23.45 Zostaňte s nami

TV4

6.00 Strefa P 6.30 V Max 7.00 Hudobné listy 8.00 Mopatop‘s Shop 8.30 Nils Holgerson 9.00 Space Cats 9.25 Creepy Crawlers 9.50 Real Tv 10.20 Zábavný program 11.10 Divoký anjel 12.00 TV Market 12.15 Strefa P 12.45 Hudobné listy 13.30 Rusty 15.30 Nils Holgerson 16.00 Space Cats 16.30 Creepy Crawlers 17.00 REAL TV 17.30 Mopatop‘s Shop 18.00 Divoký anjel 19.00 Buffy, postrach upírov 20.00 Návštevníci 21.00 Správy 21.20 Športové správy 21.30 Manhattan AZ 22.00 Joker 23.00 Hotel New Hampshire 1.10 Hlava rodiny 2.10 King og the Hill 3.10 X Láska 3.40 Hudobné listy 4.30 Strefa P 4.55 V Max

UTOROK 29. 7. 2003

POLSAT

6.00 Pesničky na želanie 7.00 Beyblade 7.25 Dračie príbehy 7.55 Pobrežná hliadka 8.55 Svet podľa Kiepskych 9.30 Náhradná rodina 10.00 Ružové sedemdesiate roky 10.30 Idol 11.30 Ružový panter 11.45 Pretrhnuté zväzky 12.45 Amor Latino 14.00 Neha a lži 14.30 Dexterove laboratórium 14.45 Korytnačky Ninja 15.10 Nemocnica na okraji zvratu 15.45 Informácie 16.10 Sám život 17.15 Životná šanca 18.10 Dopravka 18.45 Informácie a šport 19.10 Počasie 19.15 Idol 20.15 13. stanica 20.55 Mafián 23.20 Obchodné informácie 23.40 Počasie 23.30 Graffiti 23.50 Ruská ruleta 1.30 Aquaz Superchat

TVP1

7.05 Báječní a bohatí 7.30 Lano a Woodley vyčíňajú 8.00 Správy 8.12 Počasie 8.15 Záhradná hadica 8.40 Dobrodružstvá Tin-Tina 9.10 Ostrovy pirátov 9.35 Blažejov bicykel 10.10 Príjemné súženia 10.35 Detektor lží 11.05 Vzdelávací program 11.30 Tajomstvo medicíny 12.00 Správy 12.10 Agrobiznis 12.20 Stratený svet 13.10 Naši bratranci 14.00 Fara 15.00 Správy 15.10 Otvorené dvere 15.40 Klan 16.30 Báječní a bohatí 17.00 Teleexpres 17.20 Športový expres 17.25 Hosť Jednotky 17.40 Nájomníci 18.10 Fórum 19.00 Večerníček 19.30 Správy, šport 20.04 Počasie 20.20 Štvrté poschodie 21.50 Plus mínus 22.45 Monitor správ 23.05 Pleasantville

TV4

6.00 Strefa P 6.30 VIP 7.00 Hudobné listy 8.00 Mopatop‘s Shop 8.30 Nils Holgerson 9.00 Space Cats 9.30 Creepy Crawlers 9.50 Real TV 10.20 Divoký mesiac 11.10 Divoký anjel 12.00 TV Market 12.15 Kultúrny program 12.45 Hudobné listy 13.30 Návštevníci 14.30 Divoký mesiac 15.30 Arthur 16.00 Blinky Bill 16.30 Creepy Crawlers 17.00 Just Shoot Me 17.30 Vzdelávací program 18.00 Divoký anjel 19.00 Dawsonov svet 20.00 Milénium 21.00 Správy 21.20 Športové informácie 21.30 Policajti 22.30 Hlava rodiny 23.00 False Witness 0.50 Dokument 1.40 Šport 2.40 X Láska 3.10 Hudobné lidty 4.00 VIP 4.25 Móda

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  2. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  3. Zamestnanec chcel príspevok na stravu, no šéf mal iný názor.
  4. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  5. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  6. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  7. Kupujte originálne tonerové kazety HP
  8. Investície s fixným ročným výnosom od 6 % do 8 %
  9. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  10. Zelená Bratislava
  1. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  2. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  3. Päť chýb pri zateplení strechy
  4. Kupujte originálne tonerové kazety HP
  5. Investície s fixným ročným výnosom od 6 % do 8 %
  6. Prebudili ste sa už v sude, sene alebo teepee? Je to zážitok!
  7. Počas pandémie je dôležité aj správne kúrenie
  8. Bezbariérové vozidlo
  9. Na NFŠ môže byť rýchlo 72 špeciálnych lôžok pre COVID 19
  10. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  1. Rysy navštívi päťtisíc ľudí denne. Ako vyzerá denný chod chaty 29 724
  2. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 15 704
  3. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 15 258
  4. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 13 421
  5. Čo bude s gastráčmi a miliardy z EÚ ako prekliatie? 12 109
  6. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 11 622
  7. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 570
  8. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 9 482
  9. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 347
  10. Hodnotenie profesionála: Ako obstáli obľúbené hotely v Tatrách? 9 117
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Orava - aktuálne správy

Už desaťročie si držia pozíciu najlepších

Slovenské vzpieranie spoznalo majstrov.

Dolnokubínski vzpierači vyhrali titul v extralige družstiev 10-krát za sebou.

Síce sa nehrá, ale mužstvo sa posilňuje

Dolnokubínsky hokejový klub ohlásil uplynulý týždeň novú brankársku posilu.

Do brány Dolného Kubína prichádza Erik Janek.

Na palubovke góly strieľa, na trávniku im zabraňuje

Martin Adamčík ťahá florbalový klub a hrá i futbal.

Muziku tvrdia kluby bez domácich ihrísk

Líder ôsmej ligy ŠK Sedem vstúpil na futbalovú scénu v roku 2018. Dve sezóny sa oťukal a teraz tvorí dobre vyladený orchester so skúsenými dirigentmi.

V Lomnej by mohli hrať znovu doma.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Koronavírus si vyžiadal prvú obeť z radov zdravotníkov

Obvodný lekár v Lokci podľahol ochoreniu COVID-19, mal len 48 rokov.

Vojaci kontrolujú miesta určené na testovanie Oravcov

Samosprávy musia do piatka rána pripraviť priestory, kde sa uskutočnia odbery. Oravcov budú testovať trikrát.

V nemocnici v Čadci zomrel pacient na COVID-19

Čadca je červeným okresom, Kysucké Nové Mesto ostáva oranžovým.

Už ste čítali?