Utorok, 19. január, 2021 | Meniny má MárioKrížovkyKrížovky

Rozlosovanie súťaží Oravského futbalového zväzu - jeseň 2003

I. trieda dospelí

1. kolo - 3. 8. o 16.30 h:

Oravské Veselé - Vavrečka

Žaškov - Veličná

Dlhá - Lokca

Leštiny - Or. Podzámok

Breza - Krivá

Oravská Poruba - Párnica

Rabča - Kraľovany

2. kolo - 10. 8. o 16.30 h:

Vavrečka - Kraľovany

Párnica - Rabča

Krivá - Oravská Poruba

Oravský Podzámok - Breza

Lokca - Leštiny

Veličná - Dlhá

Oravské Veselé - Žaškov

3. kolo - 17. 8. o 16. 00 h:

Žaškov - Vavrečka

Dlhá - Oravské Veselé

Leštiny - Veličná

Breza - Lokca

Skryť Vypnúť reklamu

Or. Poruba - Or. Podzámok

Rabča - Krivá

Kraľovany - Párnica

4. kolo - 24. 8. o 16.00 h:

Vavrečka - Párnica

Krivá - Kraľovany

Oravský Podzámok - Rabča

Lokca - Oravská Poruba

Veličná - Breza

Oravské Veselé - Leštiny

Žaškov - Dlhá

5. kolo - 31. 8. o 16.00 h:

Dlhá - Vavrečka

Leštiny - Žaškov

Breza - Or. Veselé

Oravská Poruba - Veličná

Rabča - Lokca

Kraľovany - Oravský Podzámok

Párnica - Krivá

6. kolo - 7. 9. o 15.30 h:

Vavrečka - Krivá

Oravský Podzámok - Párnica

Lokca - Kraľovany

Veličná - Rabča

Or. Veselé - Or. Poruba

Žaškov - Brezy

Dlhá - Leštiny

7. kolo - 14. 9. o 15.00 h:

Leštiny - Vavrečka

Breza - Dlhá

Oravská Poruba - Žaškov

Rabča - Oravské Veselé

Skryť Vypnúť reklamu

Kraľovany - Veličná

Párnica - Lokca

Krivá - Or. Podzámok

8. kolo - 21. 9 o 15.00 h:

Vavrečka - Oravský Podzámok

Lokca - Krivá

Veličná - Párnica

Oravské Veselé - Kraľovany

Žaškov - Rabča

Dlhá - Oravská Poruba

Leštiny - Breza

9. kolo - 28. 9. o 15.00 h:

Breza - Vavrečka

Oravská Poruba - Leštiny

Rabča - Dlhá

Kraľovany - Žaškov

Párnica - Oravské Veselé

Krivá - Veličná

Oravský Podzámok - Lokca

10. kolo - 5. 10 o 14.30 h:

Vavrečka - Lokca

Veličná - Oravský Podzámok

Oravské Veselé - Krivá

Žaškov - Párnica

Dlhá - Kraľovany

Leštiny - Rabča

Breza - Oravská Poruba

11. kolo - 12. 10. o 14.30 h:

Oravská Poruba - Vavrečka

Rabča - Breza

Kraľovany -Leštiny

Párnica - Dlhá

Skryť Vypnúť reklamu

Krivá - Žaškov

Or. Podzámok - Or. Veselé

Lokca - Veličná

12. kolo - 19. 10 o 14.00 h:

Vavrečka - Veličná

Oravské Veselé - Lokca

Žaškov - Oravský Podzámok

Dlhá - Krivá

Leštiny - Párnica

Breza - Kraľovany

Oravská Poruba - Rabča

13. kolo - 26. 10 o 14.00 h:

Rabča - Vavrečka

Kraľovany - Oravská Poruba

Párnica - Breza

Krivá - Leštiny

Oravský Podzámok - Dlhá

Lokca - Žaškov

Veličná - Oravské Veselé

II. trieda dospelí sk. A:

1. kolo - 3. 8. o 16.30 h:

Oravská Lesná - Novoť

Mutné - Bziny

Hruštín - Babín

Vasiľov - Beňadovo

Zákamenné - Zázrivá

2. kolo - 10. 8. o 16.30 h:

Novoť - Zázrivá

Beňadovo - Zákamenné

Babín - Vasiľov

Bziny - Hruštín

Oravská Lesná - Mutné

3. kolo - 17. 8. o 16.00 h:

Mutné - Novoť

Hruštín - Oravská Lesná

Vasiľov - Bziny

Zákamenné - Babín

Zázrivá - Beňadovo

4. kolo - 24. 8. o 16.00 h:

Novoť - Beňadovo

Babín - Zázrivá

Bziny - Zákamenné

Oravská Lesná - Vasiľov

Mutné - Hruštín

5. kolo - 31. 8. o 15.30 h:

Hruštín - Novoť

Vasiľov - Mutné

Zákamenné - Oravská Lesná

Zázrivá - Bziny

Beňadovo - Babín

6. kolo - 7. 9. o 15.30 h:

Novoť - Babín

Bziny - Beňadovo

Oravská Lesná - Zázrivá

Mutné - Zákamenné

Hruštín - Vasiľov

7. kolo - 14. 9. o 15.00 h:

Vasiľov - Novoť

Zákamenné - Hruštín

Zázrivá - Mutné

Beňadovo - Oravská Lesná

Babín - Bziny

8. kolo – 21. 9. o 15.00 h:

Novoť – Bziny

Oravská Lesná – Babín

Mutné – Beňadovo

Hruštín – Zázrivá

Vasiľov – Zákamenné

9. kolo – 28. 9. o 15.00 h:

Zákamenné – Novoť

Zázrivá – Vasiľov

Beňadovo – Hruštín

Babín – Mutné

Bziny – Oravská Lesná

II. trieda dospelí sk. B:

1. kolo – 3. 8. o 16.30 h:

Oravská Polhora – Voľný los

Habovka – Vitanová

Zubrohlava – Trstená

Liesek – Klin

Brezovica – Or. B. Potok

Rabčice – Ťapešovo

2. kolo – 10. 8. o 16.30 h:

Voľný los – Ťapešovo

Or. B. Potok – Rabčice

Klin – Brezovica

Trstená – Liesek

Vitanová – Zubrohlava

Oravská Polhora – Habovka

3. kolo – 17. 8. o 16.00 h:

Habovka – Voľný los

Zubrohlava – Oravská Polhora

Liesek – Vitanová

Brezovica – Trstená

Rabčice – Klin

Ťapešovo – Or. B. Potok

4. kolo – 24. 8. o 16.00 h:

Voľný los – Or. B. Potok

Klin – Ťapešovo

Trstená – Rabčice

Vitanová – Brezovica

Oravská Polhora – Liesek

Habovka – Zubrohlava

5. kolo – 31. 8. o 15.30 h:

Zubrohlava – Voľný los

Liesek – Habovka

Brezovica – Oravská Polhora

Rabčice – Vitanová

Ťapešovo – Trstená

Or. B. Potok – Klin

6. kolo – 7. 9. o 15.30 h:

Voľný los – Klin

Trstená – Or. B. Potok

Vitanová – Ťapešovo

Or. Polhora – Rabčice

Habovka – Brezovica

Zubrohlava - Liesek

7. kolo – 14. 9. o 15.00 h:

Liesek – Voľný los

Brezovica – Zubrohlava

Rabčice – Habovka

Ťapešovo – Oravská Polhora

Or. B. Potok – Vitanová

Klin – Trstená

8. kolo – 21. 9. o 15.00 h:

Voľný los – Trstená

Vitanová – Klin

Or. Polhora – Or. B. Potok

Habovka – Ťapešovo

Zubrohlava – Rabčice

Liesek – Brezovica

9. kolo – 28. 9. o 15.00 h:

Brezovica – Voľný los

Rabčice – Liesek

Ťapešovo – Zubrohlava

Or. B. Potok – Habovka

Klin – Oravská Polhora

Trstená - Vitanová

10. kolo – 5. 10. o 14.30 h:

Voľný los – Vitanová

Oravská Polhora – Trstená

Habovka – Klin

Zubrohlava – Or. B. Potok

Liesek – Ťapešovo

Brezovica – Rabčice

11. kolo – 12. 10. o 14.30 h:

Rabčice – Voľný los

Ťapešovo – Brezovica

Or. B. Potok – Liesek

Klin – Zubrohlava

Trstená – Habovka

Vitanová – Oravská Polhora

I. trieda dorast sk. A:

1. kolo – 3. 8.

Podbiel – voľný los

Krivá – Lokca

Oravský Podzámok – Hruštín

Tvrdošín – Párnica

Habovka – Veličná

2. kolo – 10. 8

Podbiel – Veličná

Párnica – Habovka

Hruštín – Tvrdošín

Lokca – Or. Podzámok

Krivá – voľný los

3. kolo – 17. 8.

Krivá – Podbiel

Oravský Podzámok – voľný los

Tvrdošín – Lokca

Habovka – Hruštín

Veličná – Párnica

4. kolo – 24. 8.

Podbiel – Párnica

Hruštín – Veličná

Lokca – Habovka

Tvrdošín – voľný los

Krivá – Oravský Podzámok

5. kolo – 31. 8.

Oravský Podzámok – Podbiel

Tvrdošín – Krivá

Habovka – voľný los

Veličná – Lokca

Párnica – Hruštín

6. kolo – 7. 9.

Podbiel – Hruštín

Lokca – Párnica

Veličná – voľný los

Krivá – Habovka

Oravský Podzámok – Tvrdošín

7. kolo – 14. 9.

Tvrdošín – Podbiel

Habovka – Oravský Podzámok

Veličná – Krivá

Párnica – voľný los

Hruštín – Lokca

8. kolo – 21. 9.

Podbiel – Lokca

Hruštín – volný los

Krivá – Párnica

Oravský Podzámok – Veličná

Tvrdošín – Habovka

9. kolo – 28. 9.

Habovka – Podbiel

Veličná – Tvrdošín

Párnica – Oravský Podzámok

Hruštín – Krivá

Lokca – voľný los

I. trieda dorast sk. B:

1. kolo – 3. 8.

Oravské Veselé – Breza

Sihelné – Novoť

Zubrohlava – Klin

Vavrečka – voľný los

Zákamenné – Oravská Polhora

2. kolo – 10. 8.

Breza – Oravská Polhora

Zákamenné – voľný los

Klin – Vavrečka

Novoť – Zubrohlava

Oravské Veselé – Sihelné

3. kolo – 17. 8.

Sihelné – Breza

Zubrohlava – Oravské Veselé

Vavrečka – Novoť

Zákamenné – Klin

Oravská Polhora – voľný los

4. kolo – 24. 8.

Breza – voľný los

Klin – Oravská Polhora

Novoť – Zákamenné

Oravské Veselé – Vavrečka

Sihelné - Zubrohlava

5. kolo – 31. 8.

Zubrohlava – Breza

Vavrečka – Sihelné

Zákamenné – Oravské Veselé

Oravská Polhora – Novoť

Klin – voľný los

6. kolo – 7. 9.

Breza – Klin

Novoť – voľný los

Oravské Veselé – Oravská Polhora

Sihelné – Zákamenné

Zubrohlava – Vavrečka

7. kolo – 14. 9.

Vavrečka – Breza

Zákamenné – Zubrohlava

Oravská Polhora – Sihelné

Oravské Veselé – voľný los

Klin – Novoť

8. kolo – 21. 9.

Breza – Novoť

Oravské Veselé – Klin

Sihelné – voľný los

Zubrohlava – Oravská Polhora

Vavrečka – Zákamenné

9. kolo – 28. 9.

Zákamenné – Breza

Oravská Polhora – Vavrečka

Zubrohlava – voľný los

Klin – Sihelné

Novoť – Oravské Veselé

I. trieda žiaci sk. A:

1. kolo – 3. 8.

Oravská Lesná – Zákamenné

Oravská Polhora – Veličná

Hruštín – Oravská Jasenica

Dolný Kubín B – Zuberec

Breza – Bobrov

Podbiel – Medzibrodie

Habovka – Liesek

2. kolo – 10. 8.

Zákamenné – Liesek

Medzibrodie – Habovka

Bobrov – Podbiel

Zuberec – Breza

Or. Jasenica – Dolný Kubín B

Veličná – Hruštín

Or. Lesná – Or. Polhora

3. kolo – 17. 8.

Oravská Polhora – Zákamenné

Hruštín – Oravská Lesná

Dolný Kubín B – Veličná

Breza – Oravská Jasenica

Podbiel – Zuberec

Habovka – Bobrov

Liesek – Medzibrodie

4. kolo – 24. 8.

Zákamenné – Medzibrodie

Bobrov – Liesek

Zuberec – Habovka

Oravská Jasenica – Podbiel

Veličná – Breza

Oravská Lesná – Dolný Kubín B

Oravská Polhora – Hruštín

5. kolo – 31. 8.

Hruštín – Zákamenné

Dolný Kubín B – Or. Polhora

Breza – Oravská Lesná

Podbiel – Veličná

Habovka – Oravská Jasenica

Liesek – Zuberec

Medzibrodie – Bobrov

6. kolo – 7. 9.

Zákamenné – Bobrov

Zuberec – Medzibrodie

Oravská Jasenica – Liesek

Veličná – Habovka

Oravská Lesná – Podbiel

Oravská Polhora – Breza

Hruštín – Dolný Kubín B

7. kolo – 14. 9.

Dolný Kubín B – Zákamenné

Breza – Hruštín

Podbiel – Oravská Polhora

Habovka – Oravská Lesná

Liesek – Veličná

Medzibrodie – Or. Jasenica

Bobrov – Zuberec

8. kolo – 21. 9.

Zákamenné – Zuberec

Oravská Jasenica – Bobrov

Veličná – Medzibrodie

Oravská Lesná – Liesek

Oravská Polhora – Habovka

Hruštín – Podbiel

Dolný Kubín B – Breza

9. kolo – 28. 9.

Breza – Zákamenné

Podbiel – Dolný Kubín B

Habovka – Hruštín

Liesek – Oravská Polhora

Medzibrodie – Oravská Lesná

Bobrov – Veličná

Zuberec – Oravská Jasenica

10. kolo – 5. 10.

Zákamenné – Oravská Jasenica

Veličná – Zuberec

Oravská Lesná – Bobrov

Oravská Polhora - Medzibrodie

Hruštín – Liesek

Dolný Kubín B – Habovka

Breza – Podbiel

11. kolo – 12. 10.

Podbiel – Zákamenné

Habovka – Breza

Liesek – Dolný Kubín B

Medzibrodie – Hruštín

Bobrov – Oravská Polhora

Zuberec – Oravská Lesná

Oravská Jasenica – Veličná

12. kolo – 19. 10.

Zákamenné – Veličná

Or. Lesná – Or. Jasenica

Oravská Polhora – Zuberec

Hruštín – Bobrov

Dolný Kubín B – Medzibrodie

Breza – Liesek

Podbiel – Habovka

13. kolo – 26. 10.

Habovka – Zákamenné

Liesek – Podbiel

Medzibrodie – Breza

Bobrov – Dolný Kubín B

Zuberec – Hruštín

Or. Jasenica – Or. Polhora

Veličná – Oravská Lesná

II. trieda žiaci sk. A:

1. kolo – 3. 8.

Sedliacka Dubová – Babín

Žaškov – Oravský Podzámok

Krivá – voľný los

Malatiná – Zázrivá

2. kolo – 10. 8.

Babín – Zázrivá

Krivá – Malatiná

Oravský Podzámok – voľný los

Sedliacka Dubová – Žaškov

3. kolo – 17. 8.

Žaškov – Babín

Sedliacka Dubová – voľný los

Malatiná – Oravský Podzámok

Zázrivá – Krivá

4. kolo – 24. 8.

Babín – Krivá

Oravský Podzámok – Zázrivá

Sedliacka Dubová – Malatiná

Žaškov – voľný los

5. kolo – 31. 8.

Babín – voľný los

Malatiná – Žaškov

Zázrivá – Sedliacka Dubová

Krivá – Oravský Podzámok

6. kolo – 7. 9.

Babín – Oravský Podzámok

Sedliacka Dubová – Krivá

Žaškov – Zázrivá

Malatiná – voľný los

7. kolo – 14. 9.

Malatiná – Babín

Zázrivá – voľný los

Krivá – Žaškov

Or. Podzámok – Sedl. Dubová

II. trieda žiaci sk. B:

1. kolo – 3. 8.

Sihelné – Námestovo B

Zubrohlava – Vavrečka

Novoť – Klin

Beňadovo – Lokca

2. kolo – 10. 8.

Námestovo B – Lokca

Klin – Beňadovo

Vavrečka – Novoť

Sihelné – Zubrohlava

3. kolo – 17. 8.

Zubrohlava – Námestovo B

Novoť – Sihelné

Beňadovo – Vavrečka

Lokca – Klin

4. kolo – 24. 8.

Námestovo B – Klin

Vavrečka – Lokca

Sihelné – Beňadovo

Zubrohlava – Novoť

5. kolo – 31. 8.

Novoť – Námestovo B

Beňadovo – Zubrohlava

Lokca – Sihelné

Klin – Vavrečka

6. kolo – 7. 9.

Námestovo B – Vavrečka

Sihelné – Klin

Zubrohlava – Lokca

Novoť – Beňadovo

7. kolo – 14. 9.

Beňadovo – Námestovo B

Lokca – Novoť

Klin – Zubrohlava

Vavrečka - Sihelné

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Prvá 2-stupňová akumulátorová snehová fréza na trhu
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  3. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  4. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  5. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  6. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  7. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  8. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  9. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  10. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie
  1. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  3. Najobľúbenejšie auto Slovákov je opäť ŠKODA
  4. PLANEO Elektro funguje aj počas lockdownu - má akčný výpredaj
  5. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  6. MATADOR Group mení vizuálnu identitu značky
  7. Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon
  8. Turizmus za účelom estetickej chirurgie v čase pandémie
  9. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  10. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 24 380
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 15 225
  3. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 13 096
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 10 091
  5. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 542
  6. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 663
  7. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 6 605
  8. Ohlúpli sme počas Covid roka? 6 584
  9. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 326
  10. Nakupujete online? Toto potrebujete vedieť 6 177
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Orava - aktuálne správy

Frajeri jazdili autom po zamrznutej priehrade, prelomil sa ľad

Ľad si zmýlili s cestou. Mementom pre všetkých by mali byť tragédie, ktoré sa na Oravskej priehrade stali, no zdá sa, že ľudia sú nepoučiteľní.

Fotku na internete zverejnil neznámy autor.

Tipnite si, koľko je v meste detských a športových ihrísk

Z úspor vynovili deťom ihriská. V opravách budú pokračovať aj naďalej.

Nové hracie plochy.

Jeden zápas a sezóna je uzavretá

Stolnotenisový ročník 2020/2021 poriadne nezačal a už sa ani nezačne.

Oravský stolnotenisový zväz chce aspoň usporiadať majstrovstvá Oravy.

Zuzana Remeňová napodobnila sestry Fialkové

Tak tomu sa povie husársky kúsok. Prvý štart medzi dospelými a hneď na bodovom mieste.

Juniorka Zuzana Remeňová absolvovala úspešný debut medzi dospelými.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Informácie o skríningovom testovaní v Martine

Zatiaľ je v meste k dispozícií deväť funkčných odberových miest, celoplošne sa v metroplote Turca bude testovať najmä počas víkendu.

V Banskej Bystrici nahlásili hromadné prepúšťanie 1 486 zamestnancov

Ohrození sú zamestnanci z oblasti poštových služieb, ide o avizované prepúšťanie v Slovenskej pošte.

Zoznam mobilných odberových miest v Turci

Tieto mobilné odberové miesta fungujú už dlhšie, ďalšie odberové miesta budú mestá a obce vytvárať.

Už ste čítali?