Pondelok, 19. október, 2020 | Meniny má KristiánKrížovkyKrížovky

Vaša tipovacia liga

VÝSLEDKY PO 1. KOLE

1. 034 Pakosová Zuzana, Brezovica 12 12

2. 251 Šimalčík Peter, Tvrdošín 12 12

3. 501 Socha Peter, Ťapešovo 12 12

4. 567 Kormančík Martin, Tvrdošín 12 12

5. 586 Kulošťák Marek, Tvrdošín 12 12

6. 002 Remiaz Martin, Tvrdošín 9 9

7. 007 Gabarík František, Levice 9 9

8. 021 Ulrich Anton, Tvrdošín 9 9

9. 025 Pajunk Radovan, Trstená 9 9

10. 045 Povalová Maja, Pucov 9 9

11. 081 Kubačka Milan, Žaškov 9 9

12. 093 Mikuš Lukáš, Žaškov 9 9

13. 120 Bednár Juraj, Istebné 9 9

Skryť Vypnúť reklamu

14. 135 Kytas Jaroslav, Žaškov 9 9

15. 146 Datko Martin, Párnica 9 9

16. 162 Gabčíková Monika, Žaškov 9 9

17. 182 Otruba Igor, Zázrivá 9 9

18. 199 Pobeha Jozef, Dolný Kubín 9 9

19. 224 Kanderka Filipko, Nižná 9 9

20. 227 Lofaj Ján, Krivá 9 9

21. 238 Falla Ivan, Nižná 9 9

22. 250 Reguly Milan ml., Nižná 9 9

23. 257 Chromý Viliam, Nižná 9 9

24. 268 Vodička Peter, Trstená 9 9

25. 273 Osadský Radoslav, Dlhá 9 9

26. 274 Kováčik Emil, Nižná 9 9

27. 292 Dedinský Michal, Nižná 9 9

28. 293 Belopotočanová Monika, Nižná 9 9

29. 294 Belopotočanová Mária, Nižná 9 9

30. 300 Tomaga Martin, Tvrdošín 9 9

31. 307 Štefánek Pavol, Habovka 9 9

32. 318 Kormančíková Nikolka, Tvrdošín 9 9

Skryť Vypnúť reklamu

33. 321 Kormančík Branislav, Tvrdošín 9 9

34. 344 Vorčák Pavol, Rabča 9 9

35. 347 Kubica Ľudovít, O. Jasenica 9 9

36. 375 Pindiak Jozef, Námestovo 9 9

37. 378 Náčin Martin, Breza 9 9

38. 388 Balák Ján, Námestovo 9 9

39. 404 Vráb Michla - Alfi, O. Jasenica 9 9

40. 408 Hradský Michal, Zubrohlava 9 9

41. 431 Michalčík Jozef, Lokca 9 9

42. 451 Vojtašák Karol, Rabčice 9 9

43. 456 Madleňák Drahomír, O. Veselé 9 9

44. 482 Maxa Juraj, Rabča 9 9

45. 483 Borovják Marián, Klin 9 9

46. 498 Kopta Gabriel, O. Veselé 9 9

47. 508 Vrabček Jozef, Dolný Kubín 9 9

48. 514 Havrila Maroš, Brezovica 9 9

49. 528 Šikyňa Ján, Trstená 9 9

50. 538 Pánik Michal, Trstená 9 9

51. 539 Gregorec Miloš, Trstená 9 9

Skryť Vypnúť reklamu

52. 543 Sahuľ Karol, Trstená 9 9

53. 560 Jančo Milan, Trstená 9 9

54. 566 Kormančíková Adriana, Tvrdošín 9 9

55. 573 Púčik Matej, Trstená 9 9

56. 606 Kuchta Jozef, Rabčice 9 9

57. 005 Fuček Ľubomír, Nižná 6 6

58. 006 Vráb Miloš, Lokca 6 6

59. 008 Tóth Jozef, Tvrdošín 6 6

60. 010 Bednár Marcel, Tvrdošín 6 6

61. 043 Vangel Ján, Nižná 6 6

62. 050 Bušová Mariana, Dolný Kubín 6 6

63. 054 Krét Erik, Dolný Kubín 6 6

64. 057 Repka Ján, Trstená 6 6

65. 058 Strapec Marián, Žaškov 6 6

66. 064 Uchál Miloš, Žaškov 6 6

67. 065 Čierna Janka, Žaškov 6 6

68. 071 Mikuláš Milan, O. Podzámok 6 6

69. 072 Gallis František, Žaškov 6 6

70. 075 Gaššo Štefan, Zázrivá 6 6

71. 084 Pšenák Lukáš, Dolný Kubín 6 6

72. 091 Mikuš Milan ml., Žaškov 6 6

73. 094 Mikuš Marek, Žaškov 6 6

74. 095 Pobehová Lenka, Párnica 6 6

75. 103 Halamčeková Lenka, Žaškov 6 6

76. 106 Kuboleková Martina, Hruštín 6 6

77. 116 Kupčo Štefan, Hruštín 6 6

78. 118 Radzo Tomáš, Hruštín 6 6

79. 126 Maťko Dušanko, Dolný Kubín 6 6

80. 128 Jadrňáková Iveta, Dolný Kubín 6 6

81. 140 Šafárik Ján, Dolný Kubín 6 6

82. 149 Duraj Miloš, Bziny 6 6

83. 157 Paculík Michal, Dolný Kubín 6 6

84. 163 Suroviak Michal, Krivá 6 6

85. 167 Molnárová Gabika, Medzibrodie 6 6

86. 172 Michna Matej, Vyšný Kubín 6 6

87. 181 Hanko Ivan, Žaškov 6 6

88. 184 Halák Peter, Dolný Kubín 6 6

89. 185 Pešek Vladimír, Dolný Kubín 6 6

90. 193 Štajer Juraj, Dolný Kubín 6 6

91. 195 Ondrek Anton, Horná Lehota 6 6

92. 196 Bajčiová Martina, Dolný Kubín 6 6

93. 198 Strapec Jaroslav, Žaškov 6 6

94. 202 Púček Peter ml., Žaškov 6 6

95. 209 Labda Pavol, Dolný Kubín 6 6

96. 212 Melicherčík Michal, Dolný Kubín 6 6

97. 221 Novocký Štefan, O. Podzámok 6 6

98. 222 Kořalník Rudolf, Leštiny 6 6

99. 226 Sitek Ján, Podbiel 6 6

100. 242 Orčo Juraj, Nižná 6 6

101. 246 Daňa Jaroslav, Tvrdošín 6 6

102. 253 Kuboš Peter, ul. Štúrova-Nižná 6 6

103. 254 Brčák Dávid, Tvrdošín 6 6

104. 261 Kubinec Michal, Nižná 6 6

105. 266 Michalec Marek, Nižná 6 6

106. 275 Kajanová Anna, Nižná 6 6

107. 276 Kováčik Michal, Nižná 6 6

108. 281 Vasek Marián, Nižná 6 6

109. 282 Urbanovič Milan, Nižná 6 6

110. 287 Letaši Ľubomír, Nižná 6 6

111. 296 Orčo Alojz, Tvrdošín 6 6

112. 297 Smoleňová Janka, Tvrdošín 6 6

113. 298 Kasák Pavol, Tvrdošín 6 6

114. 311 Adámus Maroš, Tvrdošín 6 6

115. 313 Poštek Radoslav, Tvrdošín 6 6

116. 314 Gelčinský Ján, Tvrdošín 6 6

117. 315 Pazúrik Peter ml., Tvrdošín 6 6

118. 316 Kormančíková Margita, Tvrdošín 6 6

119. 317 Kormančík Dušan ml., Tvrdošín 6 6

120. 319 Kormančík Dušan st., Tvrdošín 6 6

121. 327 Kuriak Anton, Tvrdošín 6 6

122. 329 Garabáš Ján, Tvrdošín 6 6

123. 341 Majzel Ján, Námestovo 6 6

124. 350 Knap Ľubomír, Námestovo 6 6

125. 351 Kubolek Štefan, Lokca 6 6

126. 355 Hládek Ladislav, Breza 6 6

127. 364 Bobák Ľuboš, Námestovo 6 6

128. 365 Feranec Andrej, O. Veselé 6 6

129. 366 Feranec Marcel, O. Veselé 6 6

130. 367 Feranec Marcel ml., O. Veselé 6 6

131. 371 Graňák Patrik, Beňadovo 6 6

132. 372 Brňák Juraj, Krušetnica 6 6

133. 376 Dragoš Bystrík, Námestovo 6 6

134. 392 Farský Vladimír, O. Jasenica 6 6

135. 393 Farský Michal, O. Jasenica 6 6

136. 399 Fernerová Zuzana, Námestovo 6 6

137. 403 Bugala Alexander, Námestovo 6 6

138. 411 Šturek Anton, Zubrohlava 6 6

139. 416 Václav Tibor, Zubrohlava 6 6

140. 427 Miškovičová Nikolka, Zubrohlava 6 6

141. 430 Jozefčík Jozef, Lokca 6 6

142. 432 Janotík Tomáš, O. Podzámok 6 6

143. 439 Kvasnica Ján, Námestovo 6 6

144. 441 Hellebrandt Jozef, Klin 6 6

145. 443 Feranec Kamil, O. Jasenica 6 6

146. 445 Kolenčík Štefan, Novoť 6 6

147. 452 Červeň Stanislav, Námestovo 6 6

148. 459 Hrkeľ Peter, Námestovo 6 6

149. 461 Kurtulíková Ľubomíra, Námestovo 6 6

150. 471 Bartoš Zdenko ml., Lokca 6 6

151. 473 Klokočík Jozef, Lokca 6 6

152. 487 Kumor Jozef, O. Veselé 6 6

153. 489 Kormaňák Stanislav ml., Breza 6 6

154. 490 Chmara Michal, Námestovo 6 6

155. 496 Kubáni Miloš, Tvrdošín 6 6

156. 500 Madleňák Matej, Ťapešovo 6 6

157. 504 Ruľák Maroš, O. Veselé 6 6

158. 507 Kramár Šimon, Lip. Sielnica 6 6

159. 509 Greňa Ľubomír, Tvrdošín 6 6

160. 513 Gliviak Štefan, Trstená 6 6

161. 520 Matušík Martin, Brezovica 6 6

162. 525 Gibaštík Dávid, Zábiedovo 6 6

163. 531 Krasňanský Milan, Trstená 6 6

164. 533 Močarník Viliam, Trstená 6 6

165. 536 Sirota Jozef, Liesek 6 6

166. 549 Bača Karol, Trstená 6 6

167. 551 Šálka Michal, Trstená 6 6

168. 556 Krkoška Ján, Trstená 6 6

169. 558 Borsík Ján, Trstená 6 6

170. 559 Stasová Veronika, Trstená 6 6

171. 562 Surovčík Marián, Trstená 6 6

172. 564 Valková Elena, Trstená 6 6

173. 575 Malák Roman, Trstená 6 6

174. 582 Littva Ferdinand, Zuberec 6 6

175. 585 Valek Stanislav, Tvrdošín 6 6

176. 588 Filek Marek, Zuberec 6 6

177. 600 Hadár Jozef, Rabčice 6 6

178. 602 Turac Michal, Rabča 6 6

179. 610 Grobarčík Peter, Rabčice 6 6

180. 611 Bandík Michal, Rabčice 6 6

181. 001 Bača Pavol, Dolný Kubín 3 3

182. 004 Baroš Patrik, Tvrdošín 3 3

183. 009 Graňáková Erika, Zubrohlava 3 3

184. 011 Machyňák Jozef, O. Veselé 3 3

185. 012 Kumor Martin, O. Veselé 3 3

186. 013 Kaššák Vladislav, O. B. Potok 3 3

187. 016 Greňo Michal, Lomná 3 3

188. 017 Čipčala Ivan, Tvrdošín 3 3

189. 019 Smatana Igor, Tvrdošín 3 3

190. 020 Balún Ján, Nižná 3 3

191. 023 Adamus Bernard, Tvrdošín 3 3

192. 027 Balún Peter, Tvrdošín 3 3

193. 029 Mores Bystrík, Zemianska Dedina 3 3

194. 030 Gonda Jozef, Tvrdošín 3 3

195. 032 Slanický Stanislav, Krivá 3 3

196. 035 Žuffa Vladimír, Tvrdošín 3 3

197. 036 Kratoň Martin, Krivá 3 3

198. 039 Tokarčík Peter, Štefanov 3 3

199. 040 Gregorec Matúš, Tvrdošín 3 3

200. 041 Skácal Ľudovít, Tvrdošín 3 3

201. 042 Repka Miroslav, Tvrdošín 3 3

202. 044 Dreveňák Anton, Liesek 3 3

203. 047 Dibdiak Dušan ml., Dolný Kubín 3 3

204. 048 Olbert Ľubomír, O. Lesná 3 3

205. 049 Štajer Ján, Dolný Kubín 3 3

206. 051 Majda Ján, Dolný Kubín 3 3

207. 052 Farský Ján, Dolný Kubín 3 3

208. 055 Harmata Rudolf, Dolný Kubín 3 3

209. 056 Majda Lukáš, Dolný Kubín 3 3

210. 059 Šuvada Jaroslav, Veličná 3 3

211. 062 Mäsiar Ján, Zázrivá 3 3

212. 063 Lacko Milan, Dolný Kubín 3 3

213. 069 Podolák Juraj, Kraľovany 3 3

214. 070 Kubáň Milan, Párnica 3 3

215. 073 Komárová Daniela, Žaškov 3 3

216. 076 Dzúrik Pavol, Istebné 3 3

217. 077 Plžík Miroslav, O. Poruba 3 3

218. 080 Mikuláš Jozef, Dolná Lehota 3 3

219. 082 Kandalec Jozef, Veličná 3 3

220. 086 Bujnák Milan, Párnica 3 3

221. 087 Chmara Richard, Žaškov 3 3

222. 088 Kalina Dušan, Párnica 3 3

223. 090 Precner Branislav, Tvrdošín 3 3

224. 092 Mikušová Vierka ml., Žaškov 3 3

225. 096 Hančiak Marek, Párnica 3 3

226. 097 Gracová Eva, Párnica 3 3

227. 098 Hančiak Milan, Párnica 3 3

228. 099 Hančiaková Evka, Párnica 3 3

229. 100 Graca Ivan, Párnica 3 3

230. 102 Kořalník Róbert, Pokryváč 3 3

231. 105 Kuboleková Miroslava, Hruštín 3 3

232. 108 Martvoň František ml., Hruštín 3 3

233. 109 Kořalníková Mária, Pokryváč 3 3

234. 110 Hojo Ján, Hruštín 3 3

235. 112 Martvoň Matej, Hruštín 3 3

236. 113 Šnajder František, Hruštín 3 3

237. 115 Ľubek Jozef, Hruštín 3 3

238. 117 Snovák František, Hruštín 3 3

239. 119 Mordáč Roman, Dolný Kubín 3 3

240. 122 Uhričík Milan, Dolný Kubín 3 3

241. 123 Vraniak Ján, Párnica 3 3

242. 124 Molnár Zdeno, O. Poruba 3 3

243. 125 Matys Milan, Dolný Kubín 3 3

244. 129 Janigová Lenka, Žaškov 3 3

245. 130 Chmara Miroslav, Žaškov 3 3

246. 132 Ratulovský Marek, O. Poruba 3 3

247. 133 Štiblár Ján, O. Podzámok 3 3

248. 136 Dubovský Miloš, Žaškov 3 3

249. 138 Pobehová Anna, Žaškov 3 3

250. 139 Pobeha Juraj, Žaškov 3 3

251. 142 Kuska Miroslav, Dolný Kubín 3 3

252. 143 Drigel Ján, Žaškov 3 3

253. 145 Bugan Eduard, Dolný Kubín 3 3

254. 147 Drígeľ Tomáš, Hruštín 3 3

255. 148 Drígeľ Martin, Hruštín 3 3

256. 150 Duraj Jaroslav, Bziny 3 3

257. 151 Duraj Michal, Bziny 3 3

258. 152 Duraj Ľudovít, Bziny 3 3

259. 154 Duraj Jozef, Bziny 3 3

260. 155 Nemčeková Aška, Žaškov 3 3

261. 156 Jakubjak Peter, Dolný Kubín 3 3

262. 158 Kaco Ján, Vyšný Kubín 3 3

263. 160 Hvizdák Miroslav, Dolný Kubín 3 3

264. 161 Halák Miloš, Dolný Kubín 3 3

265. 166 Šuvada Vladimír, Dolný Kubín 3 3

266. 169 Havko Milan, Žaškov 3 3

267. 171 Jancek Jaroslav, Hruštín 3 3

268. 173 Murina Tibor, Leštiny 3 3

269. 174 Jaššák Jozef, Rabča 3 3

270. 176 Adamec Matúš, Mokraď 3 3

271. 177 Kořaník Dalibor, Leštiny 3 3

272. 178 Tokarčík Jozef, Krivá 3 3

273. 180 Pazdera Peter, Zázrivá 3 3

274. 186 Gorčák Dušan, Lokca 3 3

275. 187 Gorčák Jozef, Lokca 3 3

276. 188 Púčeková Majka, Žaškov 3 3

277. 189 Straka František, Dlhá 3 3

278. 190 Ujček Roman, Dolný Kubín 3 3

279. 194 Bobček Hypolit, Dolný Kubín 3 3

280. 197 Strežo Jožko ml., Sedliacka Dubová 3 3

281. 200 Kováč Ján, Dolný Kubín 3 3

282. 201 Lorenc Ján, Dolný Kubín 3 3

283. 203 Mikuláš Ján, O. Podzámok 3 3

284. 205 Buch Jozef, Dolný Kubín 3 3

285. 207 Záhora Jozef st., Bziny 3 3

286. 208 Molíková V+S, Zázrivá 3 3

287. 210 Záň Ján, Zázrivá 3 3

288. 214 Hraško Peter, O. Poruba 3 3

289. 215 Chomistek Ján, Dolný Kubín 3 3

290. 216 Machaj Pavol, Dolný Kubín 3 3

291. 217 Majdiš Emanuel, Dolný Kubín 3 3

292. 219 Meravý Ján, Dolný Kubín 3 3

293. 228 Chajdik Šimon, Podbiel 3 3

294. 229 Kuboš Peter Ing., Nižná 3 3

295. 230 Malár Ján, Nižná 3 3

296. 232 Dedinský Jaroslav, Nižná 3 3

297. 233 Vilčinský Eduard, Nižná 3 3

298. 234 Kachútová Jarmila, Nižná 3 3

299. 236 Kán Ľubomír, Nižná 3 3

300. 237 Paňková Erika, Nižná 3 3

301. 239 Kabáčová Lucia, Tvrdošín 3 3

302. 240 Drgáň Eduard, Dolný Kubín 3 3

303. 245 Tomaga Ľubomír, Nižná 3 3

304. 249 Žuffa Ján, Nižná 3 3

305. 258 Mores Milan, Nižná 3 3

306. 259 Šimánek Jozef, Nižná 3 3

307. 260 Kuboš Michal, Nižná 3 3

308. 262 Latka Klement, Nižná 3 3

309. 263 Reguly Lukáš, Nižná 3 3

310. 267 Reguly Milan, Nižná 3 3

311. 270 Polák Miloslav ml., Sedliacka Dubová 3 3

312. 271 Flontek Jozef, Nižná 3 3

313. 277 Chmelka Jaroslav, Nižná 3 3

314. 278 Kubinec Štefan, Nižná 3 3

315. 279 Pilár Blažej, Nižná 3 3

316. 280 Urbanovičová Andrea, Nižná 3 3

317. 283 Bača Róbert, Nižná 3 3

318. 284 Belopotočan Miroslav, Nižná 3 3

319. 288 Nákačka Ľubomír, Nižná 3 3

320. 290 Pilárová Mária, Podbiel 3 3

321. 291 Knap Jozef, Nižná 3 3

322. 295 Hvolka Milan, Nižná 3 3

323. 299 Matejek Lukáš, Tvrdošín 3 3

324. 302 Lišiak Jozef, Tvrdošín 3 3

325. 305 Kaník Ján, Tvrdošín 3 3

326. 306 Domiňák Stanislav, Tvrdošín 3 3

327. 309 Hlušák Tomáš, Tvrdošín 3 3

328. 310 Kajan Vladimír, Tvrdošín 3 3

329. 312 Kohár Ľuboš, Tvrdošín 3 3

330. 320 Kormančík Branko ml., Tvrdošín 3 3

331. 322 Gondová Zuzana, Tvrdošín 3 3

332. 323 Korček Miroslav, Chlebnice 3 3

333. 325 Labdíková Kristínka, Tvrdošín 3 3

334. 328 Ferenčík Milan, Tvrdošín 3 3

335. 330 Precner Rastislav, Tvrdošín 3 3

336. 331 Kubáni Roman, Tvrdošín 3 3

337. 332 Palider Anton, Tvrdošín 3 3

338. 335 Benický Milan, Trstená 3 3

339. 336 Benický Lukáš, Trstená 3 3

340. 337 Uhliarik Roman, Trstená 3 3

341. 339 Mareništiak Peter, O. Veselé 3 3

342. 340 Buroň Daniel, Námestovo 3 3

343. 342 Kurjak Stanislav, Zubrohlava 3 3

344. 343 Hurák Daniel, Vavrečka 3 3

345. 345 Balek Miroslav, O. Polhora 3 3

346. 348 Ptačin František, Námestovo 3 3

347. 349 Madleňák Vladimír, O. Jasenica 3 3

348. 352 Madleňák - Šefik, O. Jasenica 3 3

349. 353 Kromka Jozef, O. Veselé 3 3

350. 357 Papaj Ladislav, Zubrohlava 3 3

351. 358 Ľubová Iveta, Lomná 3 3

352. 360 Parížek Miroslav, Námestovo 3 3

353. 361 Grobarčík František, Rabčice 3 3

354. 363 Kudják Roman, Rabča 3 3

355. 368 Kumor Michal, O. Veselé 3 3

356. 369 Verníček Ľubomír, Lokca 3 3

357. 373 Olexa Vincent, Lomná 3 3

358. 374 Pindjak Ján, Námestovo 3 3

359. 377 Lajtová Etela, Námestovo 3 3

360. 379 Žofaj Jaroslav, O. Jasenica 3 3

361. 380 Grobarčík Tomáš, Rabčice 3 3

362. 381 Hurák Peter, Námestovo 3 3

363. 383 Trabalík Miroslav, O. Jasenica 3 3

364. 386 Lipjak Miloš, Klin 3 3

365. 387 Žofaj František, O. Jasenica 3 3

366. 390 Bánovec Ladislav, Námestovo 3 3

367. 391 Hablák Ján, Ploštín-L. Mikuláš 3 3

368. 396 Banas Ivan, Zubrohlava 3 3

369. 397 Kus Lukáš, Námestovo 3 3

370. 400 Čiernik Peter, O. Jasenica 3 3

371. 401 Ladislav Čučka, Námestovo 3 3

372. 402 Košťál František, Námestovo 3 3

373. 405 Remko Stano, Zubrohlava 3 3

374. 406 Miškovič Roman, Zubrohlava 3 3

375. 407 Kurjak Dominik, Zubrohlava 3 3

376. 409 Kapraň Jozef, Zubrohlava 3 3

377. 410 Romaňák Rastislav, Zubrohlava 3 3

378. 413 Banas Tibor, Klinec II 3 3

379. 414 Rentka František, Zubrohlava 3 3

380. 415 Rentka Ľuboš, Zubrohlava 3 3

381. 419 Jagelka Jozef, Zubrohlava 3 3

382. 421 Gluštík Lukáš, Zubrohlava 3 3

383. 422 Kurjak Stanislav ml., Zubrohlava 3 3

384. 423 Zemančík Jozef ml., Zubrohlava 3 3

385. 425 Mordel Milan, Zubrohlava 3 3

386. 428 Jadroň Jozef, Lokca 3 3

387. 429 Papajík Ján, Horný Dvor 3 3

388. 433 Bolibruch Ferdinand, Námestovo 3 3

389. 434 Bolibruch Ferdinand ml., Námestovo 3 3

390. 436 Zboroň Anton, Rabčice 3 3

391. 437 Kopta Peter, O. Veselé 3 3

392. 438 Brňák Jozef, O. Lesná 3 3

393. 440 Sumega Anton, Námestovo 3 3

394. 442 Lipničan Milan, O. Jasenica 3 3

395. 446 Hilbrycht Milan st., Novoť 3 3

396. 447 Hilbrycht Milan ml., Novoť 3 3

397. 449 Rieger Jozef ml., O. Veselé 3 3

398. 450 Vojtašák Ján, Rabčice 3 3

399. 453 Benček Jozef, Námestovo 3 3

400. 455 Trabalík Ivan, Námestovo 3 3

401. 457 Trabalík Anton, Námestovo 3 3

402. 458 Koráb Jozef, Námestovo 3 3

403. 462 Kurtulík Miroslav, Vavrečka 3 3

404. 463 Beňuš Patrik, Zákamenné 3 3

405. 464 Beňuš Vladimír, Zákamenné 3 3

406. 466 Troják Marcel, Námestovo 3 3

407. 467 Kolena Miroslav, Zubrohlava 3 3

408. 468 Bobek Ján, Bobrov 3 3

409. 469 Trnčák Jozef, Klin 3 3

410. 470 Štefaniga Roman, O. Jasenica 3 3

411. 472 Žofaj Eduard, Lokca 3 3

412. 474 Jancek Jožko, Hruštín 3 3

413. 475 Medenci Ján, Lokca 3 3

414. 476 Borovják Viktor, Námestovo 3 3

415. 477 Kurčina Jozef, Babín 3 3

416. 478 Švába Rastislav, Námestovo 3 3

417. 479 Žofaj Patrik, Ťapešovo 3 3

418. 481 Žofajová Katarína, Ťapešovo 3 3

419. 484 Betík Michal, Novoť 3 3

420. 491 Habovštiak Július, Tvrdošín 3 3

421. 492 Marlenga Ján, O. Polhora 3 3

422. 493 Lipničan Miroslav, Lokca 3 3

423. 497 Bodorík Marián, Bobrov 3 3

424. 506 Holub Tomáš, Vavrečka 3 3

425. 510 Wartiak Jozef, Námestovo 3 3

426. 515 Močarník Štefan, Zábiedovo 3 3

427. 519 Buloň Ján, Suchá Hora 3 3

428. 521 Žaludek Jakub, Zábiedov 3 3

429. 526 Loffay Dušan, Trstená 3 3

430. 527 Kolena Jozef, Ústie nad Priehradou 3 3

431. 529 Ďurčaková Žofia, Trstená 3 3

432. 530 Živčic Michal, Trstená 3 3

433. 532 Mišík Tomáš, Trstená 3 3

434. 535 Loffayová Lucia, Trstená 3 3

435. 537 Letaši František, Trstená 3 3

436. 540 Stas Viktor, Trstená 3 3

437. 541 Lonek Miroslav, Tvrdošín 3 3

438. 542 Gelčinský Juraj, Trstená 3 3

439. 544 Katrenčík Ladislav, Trstená 3 3

440. 545 Tušár Gabriel, Trstená 3 3

441. 546 Vittek Peter, Trstená 3 3

442. 552 Fábry Jozef st., Trstená 3 3

443. 553 Garbiar Jaroslav, Liesek 3 3

444. 561 Hučalová Lucia, Podbiel 3 3

445. 563 Valko Patrik, Trstená 3 3

446. 569 Púčik Lukáš, Trstená 3 3

447. 570 Gensor Gabriel, Liesek 3 3

448. 571 Gensor Vladimír, Liesek 3 3

449. 572 Juris Viktor, Trstená 3 3

450. 576 Šprla Miroslav, Trstená 3 3

451. 577 Povalová Anna, Pucov 3 3

452. 579 Belopotočan Peter, Nižná 3 3

453. 581 Žilinec Stanislav, Lokca 3 3

454. 583 Chomistek Martin st., O. Podzámok 3 3

455. 584 Pintek Michal, Zuberec 3 3

456. 592 Urban Róbert, Zuberec 3 3

457. 594 Šveláň Ján, Zuberec 3 3

458. 595 Gogola Daniel, Hlohovec 3 3

459. 596 Kokoška František, Tvrdošín 3 3

460. 597 Maťoška Richard, Tvrdošín 3 3

461. 603 Jagnešák Dušan, Rabča 3 3

462. 604 Kolčák Peter, Rabčice 3 3

463. 607 Kuchta Pavol, Rabčice 3 3

464. 608 Havliček Jozef, Rabča 3 3

465. 612 Vnenčák Miroslav, Rabča 3 3

466. 003 Cádriková Anna, Krivá 0 0

467. 015 Martvoň František, Hruštín 0 0

468. 018 Chomistek Stanislav, Vrútky 0 0

469. 022 Kulkovský Marcel, Tvrdošín 0 0

470. 024 Drbiak Stanislav, Horná Lehota 0 0

471. 026 Smatana Ondrej, Tvrdošín 0 0

472. 028 Pavľák Ján, O. Veselé 0 0

473. 031 Slanická Monika, Krivá 0 0

474. 033 Jendrášek Ján, Brezovica 0 0

475. 037 Horák Ján, Tvrdošín 0 0

476. 038 Drobka Tomáš, Tvrdošín 0 0

477. 046 Madleňáková Andrea, O. Jasenica 0 0

478. 053 Jakubička Rudolf, Dolný Kubín 0 0

479. 060 Púček Lukáš, Žaškov 0 0

480. 061 Kilian Peter, Dolný Kubín 0 0

481. 066 Katrenčík Marek, Dolný Kubín 0 0

482. 067 Plžík Marek, O. Poruba 0 0

483. 068 Bardis Miroslav, Istebné 0 0

484. 074 Podolák František, Kraľovany 0 0

485. 078 Žilka Dušan, Dolný Kubín 0 0

486. 083 Kořalník Miroslav, Leštiny 0 0

487. 085 Ďurana Ján, Dolný Kubín 0 0

488. 089 Macák Roman, O. Poruba 0 0

489. 101 Povala Radoslav, Pucov 0 0

490. 107 Dopater Ľubomír, Hruštín 0 0

491. 111 Hojo Vendelín, Hruštín 0 0

492. 114 Drigeľ František, Hruštín 0 0

493. 121 Kysel Jakub, Dolný Kubín 0 0

494. 127 Vinarčík Vladimír, Istebné 0 0

495. 131 Užek Matej, Žaškov 0 0

496. 134 Pavlovčík Milan, Žaškov 0 0

497. 137 Lang Ján, Žaškov 0 0

498. 141 Plančo Peter, Istebné 0 0

499. 153 Durajová Jana, Bziny 0 0

500. 159 Kajko Ľubomír, Žaškov 0 0

501. 164 Lofaj Jozef, Krivá 0 0

502. 165 Vicáň Ján, O. Poruba 0 0

503. 168 Jancek Jozef st., Hruštín 0 0

504. 170 Krška Ivan, Žaškov 0 0

505. 175 Miháliková Monika, Dolný Kubín 0 0

506. 179 Tokarčík Jaroslav, Krivá 0 0

507. 183 Zápotočný Ján, Dolný Kubín 0 0

508. 192 Ujček Ján, Dolný Kubín 0 0

509. 204 Polák Zdenko ml., Medzibrodie 0 0

510. 206 Biel Jozef, Hruštín 0 0

511. 211 Kalina Štefan, Párnica 0 0

512. 218 Meravý Jozef, Dolný Kubín 0 0

513. 220 Mačuha Ján, Vyšný Kubín 0 0

514. 223 Staš Milan, Krivá 0 0

515. 231 Kachútová Romana, Nižná 0 0

516. 235 Kubinec Michal, Podbiel 0 0

517. 241 Lofajová Magdaléna, Krivá 0 0

518. 243 Kováč Jozef, Podbiel 0 0

519. 244 Daňa Peter, Tvrdošín 0 0

520. 247 Slanická Katarína, Krivá 0 0

521. 248 Hujo Ľubomír, Nižná 0 0

522. 255 Dedinský Vladimír, Zemianska Dedina 0 0

523. 256 Havrila Peter, Krivá 0 0

524. 265 Lofajová Patrícia, Krivá 0 0

525. 269 Kachút Michal, Nižná 0 0

526. 272 Dorušiaková Jana, Nižná 0 0

527. 285 Orčo Jozef, Nižná 0 0

528. 286 Tomaga Ján, Nižná 0 0

529. 289 Lofaj Andrej, Krivá 0 0

530. 303 Džúr Miroslav, Tvrdošín 0 0

531. 304 Abaffy Karol, Tvrdošín 0 0

532. 308 Durčák Anton, Zákamenné 0 0

533. 326 Petrovič Ján, Tvrdošín 0 0

534. 333 Bulla Michal, Trstená 0 0

535. 334 Latka Jozef, Nižná 0 0

536. 338 Olašák Peter, Mutné 0 0

537. 346 Jagnešák Rastislav, Námestovo 0 0

538. 354 Soľava Pavol, Námestovo 0 0

539. 356 Vajdiar Dušan, Lokca 0 0

540. 362 Papan Jozef, Ťapešovo 0 0

541. 370 Verníčková Erika, Lokca 0 0

542. 382 Žofaj Marián, Babín 0 0

543. 384 Trabalík Miroslav ml., O. Jasenica 0 0

544. 385 Hrubjak Pavol, Vavrečka 0 0

545. 389 Bánovec Gustáv, Námestovo 0 0

546. 394 Farský V. st., O. Jasenica 0 0

547. 395 Madleňák Mário, O. Jasenica 0 0

548. 398 Koptová Soňa, Námstovo 0 0

549. 412 Hušla Peter, Zubrohlava 0 0

550. 418 Remková Lenka, Zubrohlava 0 0

551. 420 Lavor Milan, Bobrov 0 0

552. 426 Zemančík Jozef st., Zubrohlava 0 0

553. 435 Zboroňová Monika, Rabčice 0 0

554. 444 Hilbrycht Vladimír, Novoť 0 0

555. 454 Hrkeľ Ignác, Námestovo 0 0

556. 465 Majchrák Róbert, Zákamenné 0 0

557. 488 Lajta Jozef, Námestovo 0 0

558. 494 Kysela Marián, Tvrdošín 0 0

559. 495 Kuriaková Margita, Tvrdošín 0 0

560. 499 Kubizna Ján, O. Jasenica 0 0

561. 502 Trabalík Miroslav, Námestovo 0 0

562. 503 Vajdiar Jozef, Lokca 0 0

563. 517 Močarníková Mária, Zábiedovo 0 0

564. 522 Drozd Lukáš, Trstená 0 0

565. 523 Garbiar Jaroslav ml., Trstená 0 0

566. 547 Mišánek Stanislav, Trstená 0 0

567. 548 Gvoždiaková Vlasta, Trstená 0 0

568. 550 Kaník Lukáš, Brezovica 0 0

569. 554 Butkovič Lukáš, Trstená 0 0

570. 555 Butkovič Stanislav, Trstená 0 0

571. 557 Pirožák Jaroslav, Trstená 0 0

572. 568 Bučeková Anna, Trstená 0 0

573. 580 Magerčák Peter, Zuberec 0 0

574. 589 Filek Andrej, Zuberec 0 0

575. 590 Jandura Paľo, Zuberec 0 0

576. 593 Tekeľ Marián, Habovka 0 0

577. 598 Šuttý Viliam st., Tvrdošín 0 0

578. 599 Šurina Štefan, Rabča 0 0

579. 601 Brišák Jozef, Rabča 0 0

580. 609 Vnenčáková Drahomíra, Rabča 0 0

581. 079 Ončák Stanislav, O. Podzámok -3 -3

582. 104 Krivačka Pavol, Hruštín -3 -3

583. 144 Jurášek František, Dolný Kubín -3 -3

584. 191 Menderová-Štajerová Viera, D. Kubín -3 -3

585. 213 Chmara Juraj, Žaškov -3 -3

586. 225 Obtulovič Peter, Nižná -3 -3

587. 252 Šveda Ladislav, Nižná -3 -3

588. 301 Kutlík Milan ml., Tvrdošín -3 -3

589. 324 Adamča Vladimír, Tvrdošín -3 -3

590. 359 Stoklasa Jaroslav, Bobrov -3 -3

591. 424 Tropp Pavol - Kolibrík, Zubrohlava -3 -3

592. 448 Joštiak Juraj, Námestovo -3 -3

593. 460 Plutinský Eduard, Bobrov -3 -3

594. 480 Žofaj Lukáš, Ťapešovo -3 -3

595. 485 Záhumenský Jožko, Námestovo -3 -3

596. 486 Pelda Miško, Breza -3 -3

597. 505 Graňák Milan, O. Jasenica -3 -3

598. 511 Vajdečka Štefan ml., Trstená -3 -3

599. 512 Macura Roman, Trstená -3 -3

600. 516 Kubášek Jozef, Brezovica -3 -3

601. 518 Lenčucha Stanislav, Trstená -3 -3

602. 524 Zembjak Štefan, Trstená -3 -3

603. 565 Dzurik Peter, Trstená -3 -3

604. 574 Chovát Dominik, Trstená -3 -3

605. 578 Klocoková Beáta, Dolný Kubín -3 -3

606. 587 Kuchtiak Adam, Zuberec -3 -3

607. 605 Fuzák Alojz, Rabčice -3 -3

608. 014 Cilečková Janka, Krušetnica -6 -6

609. 264 Medžo Matúš, Nižná -6 -6

610. 417 Rentková Soňa, Zubrohlava -6 -6

611. 591 Kuchtiaková Annamária, Zuberec -6 -6

612. 534 Florek Michal, Zábiedovo -9 -9

SPRÁVNE TIPY 1. KOLA

Zápas výsledok správny tip

1. Krásno - Nižná 0:2 2

2. Dolný Kubín - Lisková 1:3 2

3. Tvrdošín - L. Hrádok 3:1 1

4. Stráňavy - Námestovo 3:0 1

5. O. Jasenica - Z. Poruba 1:1 0

6. Žaškov - Veličná 1:5 2

7. Dlhá - Lokca 2:1 1

8. Breza - Krivá 3:0 1

9. Zubrohlava - Trstená 1:3 2

10. Hruštín - Babín nehralo sa n

NAJLEPŠÍ Z 1. KOLA

1. Kormančík Martin, Tvrdošín 12

2. Pakosová Zuzana, Brezovica 12

3. Socha Peter, Ťapešovo 12

ZBERNÉ MIESTA VTL

Súťažné tikety Vašej tipovacej ligy môžete okrem zasielania poštou do našich redakcií v Tvrdošíne a v Dolnom Kubíne odovzdávať aj na týchto zberných miestach:

Dolný Kubín – novinový stánok J. Dubovského na Hviezdoslavovom námestí – do piatku 15.00 h

Dolný Kubín - novinový stánok J. Dubovského na sídlisku Bysterec (za OÚ) – do piatku 15.00 h

Dolný Kubín – redakcia v budove bývalého Národného frontu – do piatku 15.30 h

Tvrdošín – potraviny Večierka na Medvedzí – do soboty 12.00 h

Tvrdošín – redakcia Naša Orava – do soboty 12.00 h

Trstená – pohostinstvo U hodinárov – do soboty 11.00 h

Trstená – pohostinstvo „Čelovka„ – do soboty 11.00 h

Trstená – potraviny Jednota na sídlisku Západ – do soboty 10.00 h

Námestovo – stávková kancelária TERNO – do soboty 12.00 h

Námestovo – Furmanská piváreň – do soboty 11.00 h

Zuberec – novinový stánok PS-ela pri kostole – do soboty 10.00 h

Nižná – stávková kancelária – do soboty 9.30 h

Zákamenné – predajňa Autosúčiastky – do piatku 12.00 h

Rabča – piváreň Sašina v ubytovni Pod brezami – do piatku 21.00 h

Zubrohlava – Večierka Jozefa Zemančíka ml. – do soboty 10.00 h

Hruštín – hostine Poľana – do štvrtku 15.00 h

(r)

PREDZÁPASOVÁ PERLIČKA

Breza – ZŤS Martin

4:2 (1:2)

Góly: Kormaňák 3, Sitárik – Huťka, Engyly

V piatok 1. augusta, tesne pred úvodným výkopom nového ročníka futbalových súťaží, zohralo mužstvo Breza zaujímavý prípravný zápas s internacionálmi ZŤS Martin. Hoci Martinčania mali v úvodnom polčase hernú prevahu, domáci ho v druhej polovici hry doslova „prevalcovali.„ Na nemalú radosť domácich „predodpustových„ divákov Brezania pridali tri góly a prekvapivo prekonali skúsených Martinčanov. (av)

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Fresh Market má novú predajňu Sanagro. Takto to tam vyzerá
  2. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  3. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  4. Zamestnanec chcel príspevok na stravu, no šéf mal iný názor.
  5. Čím môže Slovensko pomôcť vo svete? Ukážkovou nemocnicou
  6. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové
  7. Znečistenie riek už možno nebude možné zastaviť
  8. Záujem o akcie Pilulky prekonal naše očakávania
  9. Prieskum: Prázdnu peňaženku už zažilo sedem z desiatich Slovákov
  10. Stretne sa minister, bankár a analytik. Zhodnú sa na niečom?
  1. Úpravy automobilov pre ZŤP
  2. No Finish Line v Bratislave sa presúva do virtuálneho priestoru
  3. Mladí ľudia vstupujú do druhého piliera už aj cez internet
  4. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové
  5. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  6. Zamestnanec chcel príspevok na stravu, no šéf mal iný názor.
  7. Znečistenie riek už možno nebude možné zastaviť
  8. Tovar vám vynesú na miesto, ktoré ukážete prstom
  9. Slováci sú pri výbere investičných produktov čoraz náročnejší
  10. Humenčanov čakajú extra zľavy
  1. Rysy navštívi päťtisíc ľudí denne. Ako vyzerá denný chod chaty 27 278
  2. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 23 159
  3. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 17 209
  4. Čo bude s gastráčmi a miliardy z EÚ ako prekliatie? 14 044
  5. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 13 311
  6. Hodnotenie profesionála: Ako obstáli obľúbené hotely v Tatrách? 10 055
  7. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 208
  8. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 9 061
  9. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 8 941
  10. Budúcnosť v digitále je plná žien. V čom majú pred mužmi navrch? 8 758
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Orava - aktuálne správy

Zosuv ohrozoval cestu aj železnicu. Takto to riešia

Premávka na ceste medzi Bzinami a Medzibrodím nad Oravou bude obmedzená do konca roka.

Oprava zosuvu na ceste medzi Bzinami a Medzibrodím nad Oravou.

ONLINE DISKUSIA: Môže byť Žilina moderné a životaschopné mesto?

Ako dostať Žilinu na mapu moderných miest? Má krajské mesto priestor na rozširovanie? Aj tieto témy odznejú v LIVE diskusii už v stredu o 9. hodine na FB Žilina na Facebooku.

Veľké testovanie Slovákov začne na budúci víkend na Orave

Testovanie bude bezplatné, ale zatiaľ nie je rozhodnuté, či bude povinné alebo dobrovoľné.

Vzorky na antigénne testy odoberú výterom z nosohltana.

Atléti ešte stihli doma súťažiť

Pre obavu zo šírenia COVID-19 viacerí pretekári neprešli.

Simona Kereškényiová doma ovládla kategória junioriek.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

V Nitre pribudli hospitalizovaní aj mŕtvi. Ohniská na Borovej stráži polícia

Viac ako dve tretiny reprofilizovaných lôžok pre COVID pacientov sú obsadené. Vytvoria ďalšie.

Veľké testovanie Slovákov začne na budúci víkend na Orave

Testovanie bude bezplatné, ale zatiaľ nie je rozhodnuté, či bude povinné alebo dobrovoľné.

Nedeľný rekord. V Trenčianskom kraji pribudlo 104 pozitívne testovaných

Laboratóriá na Slovensku otestovali 5 025 vzoriek, celkový počet pozitívnych bol 860.

Najviac nakazených pribudlo v Košiciach a v okrese Čadca

Nedeľňajší rekord sa vyšplhal na číslo 860.

Už ste čítali?