I. Športovo-technická komisia (predseda Ing. Martin Kahan)
1. Schvaľuje výsledky MFZ 1. kola I. triedy a II. tried A, B tak, ako boli dosiahnuté na ihriskách okrem MFZ II. tr. sk. B Hruštín – Babín a Mutné – Bziny, ktoré sú v riešení ŠTK.
2. Kontumuje MFZ 1. kola II. tr. sk. B Hruštín – Babín v prospech TJ Babín, ktorej priznáva 3 body a aktívne skóre 3:0. Dôvod: nepredloženie RP hráčov domácim klubom.
3. Predvoláva na svoje zasadnutie dňa 14. 8. 2003 o 16.00 h z MFZ II. tr. sk. B Mútne – Bziny: R stretnutia: František Troják, TJ Mutné: hráč č. 5 Briš Tomáš črp.820203/7723, kapitán Jurana Juraj črp. 700513, vedúci Kapičák Štefan, FK Bziny: kapitán Tomáň Andrej črp. 740331, vedúci Šubjak Ján. Menovaní si so sebou prinesú doklad totožnosti. Účasť je povinná pod následkom disciplinárnych opatrení.
4. Na základe žiadosti OŠK Hruštín nariaďujeme odohrať MFZ II. tr. sk. B 4. kola Hruštín – Mutné dňa 23. 8. 2003 (sobota) o 16.00 h.
5. Na základe žiadosti FK Manna D. K. – Bziny nariaďujeme odohrať MFZ II. tr. sk. B 5. kola Beňadovo – Bziny dňa 30. 8. 2003 (sobota) o 16.00 h.
II. Komisia mládeže (predseda Bc. Ľubomír Hlatký)
1. Schvaľuje výsledky MFZ I. triedy dorastu A, B, 1. kola tak, ako boli dosiahnuté na ihriskách.
2. Schvaľuje výsledky MFZ l. kola I. triedy SŽ a II. tried SŽ skupiny A, B tak, ako boli dosiahnuté na ihriskách.
3. Nariaďuje odohrať MFZ I. triedy dorastu sk. A- 4. kolo OŠK Hruštín – TJ Veličná dňa 24. 8. 2003 o 11.30 h. Dôvod: spoločenská akcia v obci, dohoda súperov.
4. Po prerokovaní žiadosti TJ Zákamenné, KM tejto vyhovuje. Nariaďuje odohrať MFZ I. tr. SŽ – 3. kolo Zákamenné – Or. Polhora dňa 17. 8. 2003 o 12.00 h. Dôvod: dohoda súperov
5. Nariaďuje odohrať MFZ I. tr. SŽ – 3. kolo Habovka – Bobrov dňa 15. 8. 2003 (piatok) o 17.00 h. Dôvod: dohoda súperov
6. Doplnenie spravodaja OFZ č.3 – Rozlosovanie MŽ:
Skupina C
13. 9. 2003 o 9.00 h Breza – 1. Breza, 2. Or. Lesná, 3. Zákamenné
III. Disciplinárna komisia (predseda Ján Kysel)
D-I-1 Butkaj Milan 760929 OFK Leštiny, l MFZ nepodmienečne od 7. 8. 2003, podľa DP-1-1a
D-I-2 Jašica Tibor 910329 TJ Zázrivá, 5 MFZ nepodmienečne od 7. 8. 2003, podľa DP-1-6,1b
Porušenie DP č. 16 – neprerokované priestupky:
Verček Matúš 890106 TJ Or. Jasenica – chýba poplatok za ČK
Skurčák František 850704 TJ Or. Polhora – chýba poplatok za ČK, žiadame zaslať RP hráča.
DK žiada TJ SEZ Lokca o zaslanie RP hráčov na OFZ: Michalčík Marián 821114, Kaprálik Dušan 790213, Vjatrák Juraj 711029, podľa RS OFZ.
IV. Komisia rozhodcov (predseda Mgr. Július Kubáni)
1. Predvoláva na svoje zasadnutie dňa 14. 8. 2003 o 16.00 h R Masarovič, Podbrežný, T. Záhora.
2. Pozýva dňa 14. 8. 2003 o 16.30 h (zasadačka OFZ) na vykonanie teoretických previerok rozhodcov - čakateľov , T. Záhora, Stoklasa, Kurjak, Pšenák.
3. Chyby v zápisoch: niektorí R neuvádzajú meno a podpis zdravotníka (kolónka zranení hráči), Janotík (opačne góly), Volf, Šuvada (označenie kapitána), Podbrežný (ŽK - ČK), Kolena (chýbajú čísla striedajúcich hráčov), Jančo (nevyplnená zadná strana)
4. Žiadame R z MŽ a prípravky, aby zápisy zasielali dvojmo (KM, KR).
5. Ospravedlnenia R ( Kohár 16. - 17. 8., Podbrežný 17. - 24. 8., Jančo do konca jes. časti, Juričák 2., 3., a 4. kolo).
6. Zmena tel. č. Jakubjak Michal 0908 963177.
V. Matričná komisia (predseda Milan Hančiak)
Prestupy a hosťovania hráčov v mesiaci júl 2003:
schválené: Martin Huba 901227/8033 Istebné - Veličná, Michal Zvara 900505/7941 Istebné - Veličná, Ivan Huba 890510/7915 Istebné - Veličná, Milan Pakos 740710/7697 Brezovica - Vitanová, Ján Púplava 640224/6983 O. Poruba - Leštiny HP: do 30. 6. 2004, Jozef Bugaj 890404/7911 Breza - Beňadovo HP do 30. 6. 2004, Tibor Kampa 890430/7929 Breza - Beňadovo HP do 30. 6. 2004, Marián Motýľ 890123/7928 Breza - Beňadovo HP do 30. 6. 2004, Jaroslav Pepucha 821409/7741 Breza - Beňadovo, Jaroslav Triebeľ 840301/7689 Breza - Beňadovo, Miroslav Iglarčík 821015/7714 Breza - Beňadovo, Ján Triebeľ 821011/7707 Breza - Beňadovo, Marek Iglarčík 860609/8006 Breza - Beňadovo, Maroš Karcol 721114/7746 Zázrivá - Žaškov HP do 30. 6. 2004, Ján Kitaš 910116/7955 Istebné - Párnica, Richard Chmára 850406/7990 Žaškov-Párnica HP do 30.6.2004, Marek Mikuš 850720/7995 Žaškov - Párnica HP do 30.6.2004, Lukáš Mikuš 870703/8021 Žaškov - Párnica HP do 30. 6. 2006, Ján Otruba 920110/7938 Istebné - D. Kubín , Jozef Kostroš 920712/7952 Istebné - D. Kubín HP do 30. 6. 2004, Jozef Žúbor 920110/7949 Istebné - D. Kubín HP do 30. 6. 2004 (pokračovanie v budúcom spravodaji).
V Dolnom Kubíne 7. 8. 2003
Vladimír Mušák, predseda OFZ Dagmar Ružičková,
sekretariát OFZ