Utorok, 27. október, 2020 | Meniny má SabínaKrížovkyKrížovky

Vaša tipovacia liga

VÝSLEDKY PO 2. KOLE

1. 408 Hradský Michal, Zubrohlava 29 20

2. 567 Kormančík Martin, Tvrdošín 29 17

3. 311 Adámus Maroš, Tvrdošín 26 20

4. 135 Kytas Jaroslav, Žaškov 26 17

5. 321 Kormančík Branislav, Tvrdošín 26 17

6. 539 Gregorec Miloš, Trstená 26 17

7. 586 Kulošťák Marek, Tvrdošín 26 14

8. 108 Martvoň František ml., Hruštín 23 20

9. 279 Pilár Blažej, Nižná 23 20

10. 043 Vangel Ján, Nižná 23 17

11. 057 Repka Ján, Trstená 23 17

12. 065 Čierna Janka, Žaškov 23 17

13. 163 Suroviak Michal, Krivá 23 17

Skryť Vypnúť reklamu

14. 281 Vasek Marián, Nižná 23 17

15. 298 Kasák Pavol, Tvrdošín 23 17

16. 364 Bobák Ľuboš, Námestovo 23 17

17. 376 Dragoš Bystrík, Námestovo 23 17

18. 392 Farský Vladimír, O. Jasenica 23 17

19. 430 Jozefčík Jozef, Lokca 23 17

20. 443 Feranec Kamil, O. Jasenica 23 17

21. 507 Kramár Šimon, Lip. Sielnica 23 17

22. 536 Sirota Jozef, Liesek 23 17

23. 556 Krkoška Ján, Trstená 23 17

24. 588 Filek Marek, Zuberec 23 17

25. 093 Mikuš Lukáš, Žaškov 23 14

26. 227 Lofaj Ján, Krivá 23 14

27. 268 Vodička Peter, Trstená 23 14

28. 293 Belopotočanová Monika, Nižná 23 14

29. 294 Belopotočanová Mária, Nižná 23 14

30. 300 Tomaga Martin, Tvrdošín 23 14

31. 307 Štefánek Pavol, Habovka 23 14

Skryť Vypnúť reklamu

32. 318 Kormančíková Nikolka, Tvrdošín 23 14

33. 347 Kubica Ľudovít, O. Jasenica 23 14

34. 378 Náčin Martin, Breza 23 14

35. 404 Vráb Michla - Alfi, O. Jasenica 23 14

36. 431 Michalčík Jozef, Lokca 23 14

37. 451 Vojtašák Karol, Rabčice 23 14

38. 483 Borovják Marián, Klin 23 14

39. 498 Kopta Gabriel, O. Veselé 23 14

40. 514 Havrila Maroš, Brezovica 23 14

41. 251 Šimalčík Peter, Tvrdošín 23 11

42. 590 Jandura Paľo, Zuberec 20 20

43. 016 Greňo Michal, Lomná 20 17

44. 041 Skácal Ľudovít, Tvrdošín 20 17

45. 042 Repka Miroslav, Tvrdošín 20 17

46. 055 Harmata Rudolf, Dolný Kubín 20 17

47. 090 Precner Branislav, Tvrdošín 20 17

48. 102 Kořalník Róbert, Pokryváč 20 17

49. 109 Kořalníková Mária, Pokryváč 20 17

Skryť Vypnúť reklamu

50. 177 Kořaník Dalibor, Leštiny 20 17

51. 208 Molíková V+S, Zázrivá 20 17

52. 228 Chajdiak Šimon, Podbiel 20 17

53. 236 Kán Ľubomír, Nižná 20 17

54. 278 Kubinec Štefan, Nižná 20 17

55. 322 Gondová Zuzana, Tvrdošín 20 17

56. 328 Ferenčík Milan, Tvrdošín 20 17

57. 337 Uhliarik Roman, Trstená 20 17

58. 396 Banas Ivan, Zubrohlava 20 17

59. 401 Ladislav Čučka, Námestovo 20 17

60. 425 Mordel Milan, Zubrohlava 20 17

61. 467 Kolena Miroslav, Zubrohlava 20 17

62. 481 Žofajová Katarína, Ťapešovo 20 17

63. 493 Lipničan Miroslav, Lokca 20 17

64. 597 Maťoška Richard, Tvrdošín 20 17

65. 006 Vráb Miloš, Lokca 20 14

66. 008 Tóth Jozef, Tvrdošín 20 14

67. 072 Gallis František, Žaškov 20 14

68. 091 Mikuš Milan ml., Žaškov 20 14

69. 095 Pobehová Lenka, Párnica 20 14

70. 116 Kupčo Štefan, Hruštín 20 14

71. 128 Jadrňáková Iveta, Dolný Kubín 20 14

72. 149 Duraj Miloš, Bziny 20 14

73. 185 Pešek Vladimír, Dolný Kubín 20 14

74. 195 Ondrek Anton, Horná Lehota 20 14

75. 196 Bajčiová Martina, Dolný Kubín 20 14

76. 198 Strapec Jaroslav, Žaškov 20 14

77. 242 Orčo Juraj, Nižná 20 14

78. 246 Daňa Jaroslav, Tvrdošín 20 14

79. 253 Kuboš Peter, ul. Štúrova-Nižná 20 14

80. 266 Michalec Marek, Nižná 20 14

81. 314 Gelčinský Ján, Tvrdošín 20 14

82. 315 Pazúrik Peter ml., Tvrdošín 20 14

83. 316 Kormančíková Margita, Tvrdošín 20 14

84. 319 Kormančík Dušan st., Tvrdošín 20 14

85. 329 Garabáš Ján, Tvrdošín 20 14

86. 355 Hládek Ladislav, Breza 20 14

87. 427 Miškovičová Nikolka, Zubrohlava 20 14

88. 432 Janotík Tomáš, O. Podzámok 20 14

89. 441 Hellebrandt Jozef, Klin 20 14

90. 461 Kurtulíková Ľubomíra, Námestovo 20 14

91. 489 Kormaňák Stanislav ml., Breza 20 14

92. 509 Greňa Ľubomír, Tvrdošín 20 14

93. 533 Močarník Viliam, Trstená 20 14

94. 559 Stasová Veronika, Trstená 20 14

95. 582 Littva Ferdinand, Zuberec 20 14

96. 021 Ulrich Anton, Tvrdošín 20 11

97. 045 Povalová Maja, Pucov 20 11

98. 081 Kubačka Milan, Žaškov 20 11

99. 120 Bednár Juraj, Istebné 20 11

100. 146 Datko Martin, Párnica 20 11

101. 199 Pobeha Jozef, Dolný Kubín 20 11

102. 224 Kanderka Filipko, Nižná 20 11

103. 250 Reguly Milan ml., Nižná 20 11

104. 257 Chromý Viliam, Nižná 20 11

105. 482 Maxa Juraj, Rabča 20 11

106. 508 Vrabček Jozef, Dolný Kubín 20 11

107. 528 Šikyňa Ján, Trstená 20 11

108. 543 Sahuľ Karol, Trstená 20 11

109. 573 Púčik Matej, Trstená 20 11

110. 501 Socha Peter, Ťapešovo 20 8

111. 022 Kulkovský Marcel, Tvrdošín 17 17

112. 060 Púček Lukáš, Žaškov 17 17

113. 067 Plžík Marek, O. Poruba 17 17

114. 164 Lofaj Jozef, Krivá 17 17

115. 247 Slanická Katarína, Krivá 17 17

116. 370 Verníčková Erika, Lokca 17 17

117. 382 Žofaj Marián, Babín 17 17

118. 593 Tekeľ Marián, Habovka 17 17

119. 642 Genšor Ján, Trstená 17 17

120. 647 Šuhaj Jozef, Trstená 17 17

121. 678 Kolenová Marta, Zubrohlava 17 17

122. 682 Papajík Ján, Námestovo 17 17

123. 685 Horňák Milan, O. Podzámok 17 17

124. 696 Dudáš Milan, O. Poruba 17 17

125. 721 Ollo Emil, Krivá 17 17

126. 723 Daniel Lukáš, Krivá 17 17

127. 724 Danielová Ivana, Krivá 17 17

128. 727 Žilavá Danielka, Tvrdošín 17 17

129. 009 Graňáková Erika, Zubrohlava 17 14

130. 023 Adamus Bernard, Tvrdošín 17 14

131. 027 Balún Peter, Tvrdošín 17 14

132. 030 Gonda Jozef, Tvrdošín 17 14

133. 032 Slanický Stanislav, Krivá 17 14

134. 036 Kratoň Martin, Krivá 17 14

135. 044 Dreveňák Anton, Liesek 17 14

136. 059 Šuvada Jaroslav, Veličná 17 14

137. 063 Lacko Milan, Dolný Kubín 17 14

138. 077 Plžík Miroslav, O. Poruba 17 14

139. 087 Chmara Richard, Žaškov 17 14

140. 098 Hančiak Milan, Párnica 17 14

141. 110 Hojo Ján, Hruštín 17 14

142. 112 Martvoň Matej, Hruštín 17 14

143. 113 Šnajder František, Hruštín 17 14

144. 117 Snovák František, Hruštín 17 14

145. 123 Vraniak Ján, Párnica 17 14

146. 139 Pobeha Juraj, Žaškov 17 14

147. 142 Kuska Miroslav, Dolný Kubín 17 14

148. 156 Jakubjak Peter, Dolný Kubín 17 14

149. 161 Halák Miloš, Dolný Kubín 17 14

150. 166 Šuvada Vladimír, Dolný Kubín 17 14

151. 178 Tokarčík Jozef, Krivá 17 14

152. 180 Pazdera Peter, Zázrivá 17 14

153. 186 Gorčák Dušan, Lokca 17 14

154. 189 Straka František, Dlhá 17 14

155. 190 Ujček Roman, Dolný Kubín 17 14

156. 210 Záň Ján, Zázrivá 17 14

157. 214 Hraško Peter, O. Poruba 17 14

158. 230 Malár Ján, Nižná 17 14

159. 258 Mores Milan, Nižná 17 14

160. 260 Kuboš Michal, Nižná 17 14

161. 267 Reguly Milan, Nižná 17 14

162. 280 Urbanovičová Andrea, Nižná 17 14

163. 284 Belopotočan Miroslav, Nižná 17 14

164. 288 Nákačka Ľubomír, Nižná 17 14

165. 291 Knap Jozef, Nižná 17 14

166. 295 Hvolka Milan, Nižná 17 14

167. 302 Lišiak Jozef, Tvrdošín 17 14

168. 312 Kohár Ľuboš, Tvrdošín 17 14

169. 325 Labdíková Kristínka, Tvrdošín 17 14

170. 330 Precner Rastislav, Tvrdošín 17 14

171. 331 Kubáni Roman, Tvrdošín 17 14

172. 345 Balek Miroslav, O. Polhora 17 14

173. 348 Ptačin František, Námestovo 17 14

174. 353 Kromka Jozef, O. Veselé 17 14

175. 369 Verníček Ľubomír, Lokca 17 14

176. 374 Pindjak Ján, Námestovo 17 14

177. 383 Trabalík Miroslav, O. Jasenica 17 14

178. 387 Žofaj František, O. Jasenica 17 14

179. 413 Banas Tibor, Klinec II 17 14

180. 415 Rentka Ľuboš, Zubrohlava 17 14

181. 437 Kopta Peter, O. Veselé 17 14

182. 438 Brňák Jozef, O. Lesná 17 14

183. 440 Sumega Anton, Námestovo 17 14

184. 442 Lipničan Milan, O. Jasenica 17 14

185. 446 Hilbrycht Milan st., Novoť 17 14

186. 455 Trabalík Ivan, Námestovo 17 14

187. 462 Kurtulík Miroslav, Vavrečka 17 14

188. 464 Beňuš Vladimír, Zákamenné 17 14

189. 477 Kurčina Jozef, Babín 17 14

190. 478 Švába Rastislav, Námestovo 17 14

191. 479 Žofaj Patrik, Ťapešovo 17 14

192. 510 Wartiak Jozef, Námestovo 17 14

193. 515 Močarník Štefan, Zábiedovo 17 14

194. 526 Loffay Dušan, Trstená 17 14

195. 527 Kolena Jozef, Ústie nad Priehradou 17 14

196. 529 Ďurčaková Žofia, Trstená 17 14

197. 530 Živčic Michal, Trstená 17 14

198. 537 Letaši František, Trstená 17 14

199. 541 Lonek Miroslav, Tvrdošín 17 14

200. 545 Tušár Gabriel, Trstená 17 14

201. 552 Fábry Jozef st., Trstená 17 14

202. 563 Valko Patrik, Trstená 17 14

203. 569 Púčik Lukáš, Trstená 17 14

204. 570 Gensor Gabriel, Liesek 17 14

205. 571 Gensor Vladimír, Liesek 17 14

206. 579 Belopotočan Peter, Nižná 17 14

207. 584 Pintek Michal, Zuberec 17 14

208. 604 Kolčák Peter, Rabčice 17 14

209. 005 Fuček Ľubomír, Nižná 17 11

210. 010 Bednár Marcel, Tvrdošín 17 11

211. 071 Mikuláš Milan, O. Podzámok 17 11

212. 118 Radzo Tomáš, Hruštín 17 11

213. 126 Maťko Dušanko, Dolný Kubín 17 11

214. 167 Molnárová Gabika, Medzibrodie 17 11

215. 172 Michna Matej, Leštiny 17 11

216. 181 Hanko Ivan, Žaškov 17 11

217. 202 Púček Peter ml., Žaškov 17 11

218. 209 Labda Pavol, Dolný Kubín 17 11

219. 221 Novocký Štefan, O. Podzámok 17 11

220. 226 Sitek Ján, Podbiel 17 11

221. 254 Brčák Dávid, Tvrdošín 17 11

222. 261 Kubinec Michal, Nižná 17 11

223. 275 Kajanová Anna, Nižná 17 11

224. 287 Letaši Ľubomír, Nižná 17 11

225. 313 Poštek Radoslav, Tvrdošín 17 11

226. 327 Kuriak Anton, Tvrdošín 17 11

227. 341 Majzel Ján, Námestovo 17 11

228. 350 Knap Ľubomír, Námestovo 17 11

229. 351 Kubolek Štefan, Lokca 17 11

230. 366 Feranec Marcel, O. Veselé 17 11

231. 393 Farský Michal, O. Jasenica 17 11

232. 439 Kvasnica Ján, Námestovo 17 11

233. 445 Kolenčík Štefan, Novoť 17 11

234. 459 Hrkeľ Peter, Námestovo 17 11

235. 471 Bartoš Zdenko ml., Lokca 17 11

236. 473 Klokočík Jozef, Lokca 17 11

237. 487 Kumor Jozef, O. Veselé 17 11

238. 490 Chmara Michal, Námestovo 17 11

239. 513 Gliviak Štefan, Trstená 17 11

240. 531 Krasňanský Milan, Trstená 17 11

241. 549 Bača Karol, Trstená 17 11

242. 551 Šálka Michal, Trstená 17 11

243. 558 Borsík Ján, Trstená 17 11

244. 575 Malák Roman, Trstená 17 11

245. 600 Hadár Jozef, Rabčice 17 11

246. 610 Grobarčík Peter, Rabčice 17 11

247. 182 Otruba Igor, Zázrivá 17 8

248. 238 Falla Ivan, Nižná 17 8

249. 292 Dedinský Michal, Nižná 17 8

250. 344 Vorčák Pavol, Rabča 17 8

251. 375 Pindiak Jozef, Námestovo 17 8

252. 388 Balák Ján, Námestovo 17 8

253. 456 Madleňák Drahomír, O. Veselé 17 8

254. 538 Pánik Michal, Trstená 17 8

255. 566 Kormančíková Adriana, Tvrdošín 17 8

256. 034 Pakosová Zuzana, Brezovica 17 5

257. 213 Chmara Juraj, Žaškov 14 17

258. 015 Martvoň František, Hruštín 14 14

259. 038 Drobka Tomáš, Tvrdošín 14 14

260. 046 Madleňáková Andrea, O. Jasenica 14 14

261. 083 Kořalník Miroslav, Leštiny 14 14

262. 089 Macák Roman, O. Poruba 14 14

263. 107 Dopater Ľubomír, Hruštín 14 14

264. 111 Hojo Vendelín, Hruštín 14 14

265. 121 Kysel Jakub, Dolný Kubín 14 14

266. 134 Pavlovčík Milan, Žaškov 14 14

267. 137 Lang Ján, Žaškov 14 14

268. 175 Miháliková Monika, Dolný Kubín 14 14

269. 179 Tokarčík Jaroslav, Krivá 14 14

270. 223 Staš Milan, Krivá 14 14

271. 244 Daňa Peter, Tvrdošín 14 14

272. 289 Lofaj Andrej, Krivá 14 14

273. 395 Madleňák Mário, O. Jasenica 14 14

274. 502 Trabalík Miroslav, Námestovo 14 14

275. 523 Garbiar Jaroslav ml., Trstená 14 14

276. 550 Kaník Lukáš, Brezovica 14 14

277. 568 Bučeková Anna, Trstená 14 14

278. 601 Brišák Jozef, Rabča 14 14

279. 619 Matištík Pavol, Zuberec 14 14

280. 625 Kuboš Jozef, Nižná 14 14

281. 649 Benický Ľuboš, Trstená 14 14

282. 651 Mišek Jozef, Zábiedovo 14 14

283. 657 Fuzák Ján, Trstená 14 14

284. 658 Tropek Ľubomír, Trstená 14 14

285. 661 Laššák Milan, O. Lesná 14 14

286. 664 Žofaj Peter, O. Jasenica 14 14

287. 665 Prielomek Michal, O. Jasenica 14 14

288. 668 Madleňák Pavol, O. Jasenica 14 14

289. 669 Čiernik Ľubomír, O. Jasenica 14 14

290. 670 Kasan Marián ml., Vavrečka 14 14

291. 671 Veľký Peter, Vavrečka 14 14

292. 674 Prielomek Jakub, O. Jasenica 14 14

293. 675 Lubas Štefan, Rabča 14 14

294. 679 Tropp Radovan Aladin, Zubrohlava 14 14

295. 688 Žofaj Pavel, O. Jasenica 14 14

296. 690 Košút Juraj, Námestovo 14 14

297. 691 Košút Tono, Námestovo 14 14

298. 697 Paško Ľudovít ml., Babín 14 14

299. 698 Karcol Miroslav, Zázrivá 14 14

300. 699 Vallo Štefan ml., Istebné 14 14

301. 700 Ertl Stanislav, D. Kubín 14 14

302. 703 Šípka Tomáš, D. Kubín 14 14

303. 704 Ďaďo Peter, H. Lehota 14 14

304. 706 Majdiš Matej, D. Kubín 14 14

305. 711 Pohostinstvo Šmíd, D. Kubín 14 14

306. 712 Záhora Jozef ml., Bziny 14 14

307. 725 Klimčík Marián, Nižná 14 14

308. 001 Bača Pavol, Dolný Kubín 14 11

309. 013 Kaššák Vladislav, O. B. Potok 14 11

310. 019 Smatana Igor, Tvrdošín 14 11

311. 035 Žuffa Vladimír, Tvrdošín 14 11

312. 040 Gregorec Matúš, Tvrdošín 14 11

313. 051 Majda Ján, Dolný Kubín 14 11

314. 062 Mäsiar Ján, Zázrivá 14 11

315. 070 Kubáň Milan, Párnica 14 11

316. 073 Komárová Daniela, Žaškov 14 11

317. 082 Kandalec Jozef, Veličná 14 11

318. 086 Bujnák Milan, Párnica 14 11

319. 092 Mikušová Vierka ml., Žaškov 14 11

320. 096 Hančiak Marek, Párnica 14 11

321. 099 Hančiaková Evka, Párnica 14 11

322. 115 Ľubek Jozef, Hruštín 14 11

323. 119 Mordáč Roman, Dolný Kubín 14 11

324. 124 Molnár Zdeno, O. Poruba 14 11

325. 133 Štiblár Ján, O. Podzámok 14 11

326. 138 Pobehová Anna, Žaškov 14 11

327. 143 Drigel Ján, Žaškov 14 11

328. 148 Drígeľ Milan, Hruštín 14 11

329. 150 Duraj Jaroslav, Bziny 14 11

330. 152 Duraj Ľudovít, Bziny 14 11

331. 154 Duraj Jozef, Bziny 14 11

332. 173 Murina Tibor, Leštiny 14 11

333. 174 Jaššák Jozef, Rabča 14 11

334. 188 Púčeková Majka, Žaškov 14 11

335. 201 Lorenc Ján, Dolný Kubín 14 11

336. 203 Mikuláš Ján, O. Podzámok 14 11

337. 207 Záhora Jozef st., Bziny 14 11

338. 233 Vilčinský Eduard, Nižná 14 11

339. 237 Paňková Erika, Nižná 14 11

340. 249 Žuffa Ján, Nižná 14 11

341. 259 Šimánek Jozef, Nižná 14 11

342. 271 Flontek Jozef, Nižná 14 11

343. 305 Kaník Ján, Tvrdošín 14 11

344. 309 Hlušák Tomáš, Tvrdošín 14 11

345. 310 Kajan Vladimír, Tvrdošín 14 11

346. 332 Palider Anton, Tvrdošín 14 11

347. 336 Benický Lukáš, Trstená 14 11

348. 340 Buroň Daniel, Námestovo 14 11

349. 342 Kurjak Stanislav, Zubrohlava 14 11

350. 343 Hurák Daniel, Vavrečka 14 11

351. 349 Madleňák Vladimír, O. Jasenica 14 11

352. 352 Madleňák - Šefik, O. Jasenica 14 11

353. 358 Ľubová Iveta, Lomná 14 11

354. 360 Parížek Miroslav, Námestovo 14 11

355. 368 Kumor Michal, O. Veselé 14 11

356. 373 Olexa Vincent, Lomná 14 11

357. 381 Hurák Peter, Námestovo 14 11

358. 390 Bánovec Ladislav, Námestovo 14 11

359. 391 Hablák Ján, Ploštín-L. Mikuláš 14 11

360. 400 Čiernik Peter, O. Jasenica 14 11

361. 402 Košťál František, Námestovo 14 11

362. 407 Kurjak Dominik, Zubrohlava 14 11

363. 409 Kapraň Jozef, Zubrohlava 14 11

364. 410 Romaňák Rastislav, Zubrohlava 14 11

365. 419 Jagelka Jozef, Zubrohlava 14 11

366. 423 Zemančík Jozef ml., Zubrohlava 14 11

367. 428 Jadroň Jozef, Lokca 14 11

368. 447 Hilbrycht Milan ml., Novoť 14 11

369. 449 Rieger Jozef ml., O. Veselé 14 11

370. 450 Vojtašák Ján, Rabčice 14 11

371. 458 Koráb Jozef, Námestovo 14 11

372. 463 Beňuš Patrik, Zákamenné 14 11

373. 466 Troják Marcel, Námestovo 14 11

374. 476 Borovják Viktor, Námestovo 14 11

375. 492 Marlenga Ján, O. Polhora 14 11

376. 519 Buloň Ján, Suchá Hora 14 11

377. 521 Žaludek Jakub, Zábiedov 14 11

378. 544 Katrenčík Ladislav, Trstená 14 11

379. 546 Vittek Peter, Trstená 14 11

380. 553 Garbiar Jaroslav, Liesek 14 11

381. 572 Juris Viktor, Trstená 14 11

382. 594 Šveláň Ján, Zuberec 14 11

383. 607 Kuchta Pavol, Rabčice 14 11

384. 608 Havliček Jozef, Rabča 14 11

385. 612 Vnenčák Miroslav, Rabča 14 11

386. 050 Bušovská Mariana, Dolný Kubín 14 8

387. 084 Pšenák Lukáš, Dolný Kubín 14 8

388. 094 Mikuš Marek, Žaškov 14 8

389. 157 Paculík Michal, Dolný Kubín 14 8

390. 184 Halák Peter, Dolný Kubín 14 8

391. 193 Štajer Juraj, Dolný Kubín 14 8

392. 282 Urbanovič Milan, Nižná 14 8

393. 296 Orčo Alojz, Tvrdošín 14 8

394. 297 Smoleňová Janka, Tvrdošín 14 8

395. 371 Graňák Patrik, Beňadovo 14 8

396. 403 Bugala Alexander, Námestovo 14 8

397. 411 Šturek Anton, Zubrohlava 14 8

398. 416 Václav Tibor, Zubrohlava 14 8

399. 500 Madleňák Matej, Ťapešovo 14 8

400. 562 Surovčík Marián, Trstená 14 8

401. 585 Valek Stanislav, Tvrdošín 14 8

402. 611 Bandík Michal, Rabčice 14 8

403. 002 Remiaz Martin, Tvrdošín 14 5

404. 025 Pajunk Radovan, Trstená 14 5

405. 274 Kováčik Emil, Nižná 14 5

406. 496 Kubáni Miloš, Tvrdošín 12 6

407. 225 Obtulovič Peter, Nižná 11 14

408. 460 Plutinský Eduard, Bobrov 11 14

409. 018 Chomistek Stanislav, Vrútky 11 11

410. 028 Pavľák Ján, O. Veselé 11 11

411. 033 Jendrášek Ján, Brezovica 11 11

412. 061 Kilian Peter, Dolný Kubín 11 11

413. 066 Katrenčík Marek, Dolný Kubín 11 11

414. 068 Bardis Miroslav, Istebné 11 11

415. 085 Ďurana Ján, Dolný Kubín 11 11

416. 101 Povala Radoslav, Pucov 11 11

417. 153 Durajová Jana, Bziny 11 11

418. 168 Jancek Jozef st., Hruštín 11 11

419. 206 Biel Jozef, Hruštín 11 11

420. 231 Kachútová Romana, Nižná 11 11

421. 241 Lofajová Magdaléna, Krivá 11 11

422. 255 Dedinský Vladimír, Zem. Dedina 11 11

423. 286 Tomaga Ján, Nižná 11 11

424. 308 Durčák Anton, Zákamenné 11 11

425. 326 Petrovič Ján, Tvrdošín 11 11

426. 338 Olašák Peter, Mutné 11 11

427. 354 Soľava Pavol, Námestovo 11 11

428. 362 Papan Jozef, Ťapešovo 11 11

429. 385 Hrubjak Pavol, Vavrečka 11 11

430. 389 Bánovec Gustáv, Námestovo 11 11

431. 394 Farský V. st., O. Jasenica 11 11

432. 398 Koptová Soňa, Námstovo 11 11

433. 412 Hušla Peter, Zubrohlava 11 11

434. 420 Lavor Milan, Bobrov 11 11

435. 426 Zemančík Jozef st., Zubrohlava 11 11

436. 465 Majchrák Róbert, Zákamenné 11 11

437. 494 Kysela Marián, Tvrdošín 11 11

438. 495 Kuriaková Margita, Tvrdošín 11 11

439. 499 Kubizna Ján, O. Jasenica 11 11

440. 522 Drozd Lukáš, Trstená 11 11

441. 554 Butkovič Lukáš, Trstená 11 11

442. 555 Butkovič Stanislav, Trstená 11 11

443. 557 Pirožák Jaroslav, Trstená 11 11

444. 589 Filek Andrej, Zuberec 11 11

445. 598 Šuttý Viliam st., Tvrdošín 11 11

446. 609 Vnenčáková Drahomíra, Rabča 11 11

447. 614 Nákačka Zdeno, Chlebnice 11 11

448. 616 Urban Ladislav, Zuberec 11 11

449. 620 Janoštín Tomáš, Zuberec 11 11

450. 626 Fuček Rastislav, Nižná 11 11

451. 627 Kajan Ľubomír, Nižná 11 11

452. 636 Žofaj Dominik, Tvrdošín 11 11

453. 638 Gondová Katarína, Tvrdošín 11 11

454. 640 Sahuľová Kaja, Trstená 11 11

455. 645 Valek Adamko, Zábiedovo 11 11

456. 652 Fuzák Róbert, Trstená 11 11

457. 654 Malák Ján, Trstená 11 11

458. 659 Kuľkovský Martin, Trstená 11 11

459. 662 Tomčík Milan, Zákamenné 11 11

460. 663 Veselovský Karol, Zákamenné 11 11

461. 673 Michlik Jozef, Námestovo 11 11

462. 681 Úradník Martin, Klin 11 11

463. 684 Goľák Jozef, O. Veselé 11 11

464. 692 Juráš Martin, D. Kubín 11 11

465. 695 Michalka Ondrej, Chlebnice 11 11

466. 701 Hrúzik Peter, D. Kubín 11 11

467. 705 Snovák Marek, Hruštín 11 11

468. 708 Olbert Lukáš, D. Kubín 11 11

469. 713 Vojčík Ján, Dolná Lehota 11 11

470. 714 Šuvada Štefan, Veličná 11 11

471. 716 Farko Peter, Žaškov 11 11

472. 718 Brnušák Pavol, Hladovka 11 11

473. 722 Harmata Dušan, Hladovka 11 11

474. 728 Callo Dušan ml., Istebné 11 11

475. 012 Kumor Martin, O. Veselé 11 8

476. 020 Balún Ján, Nižná 11 8

477. 029 Mores Bystrík, Zemianska Dedina 11 8

478. 039 Tokarčík Peter, Štefanov 11 8

479. 049 Štajer Ján, Dolný Kubín 11 8

480. 052 Farský Ján, Dolný Kubín 11 8

481. 076 Dzúrik Pavol, Istebné 11 8

482. 080 Mikuláš Jozef, Dolná Lehota 11 8

483. 122 Uhričík Milan, Dolný Kubín 11 8

484. 125 Matys Milan, Dolný Kubín 11 8

485. 129 Janigová Lenka, Žaškov 11 8

486. 130 Chmara Miroslav, Žaškov 11 8

487. 147 Drígeľ Tomáš, Hruštín 11 8

488. 158 Kaco Ján, Vyšný Kubín 11 8

489. 200 Kováč Ján, Dolný Kubín 11 8

490. 215 Chomistek Ján, Dolný Kubín 11 8

491. 216 Machaj Pavol, Dolný Kubín 11 8

492. 217 Majdiš Emanuel, Dolný Kubín 11 8

493. 219 Meravý Ján, Dolný Kubín 11 8

494. 232 Dedinský Jaroslav, Nižná 11 8

495. 234 Kachútová Jarmila, Nižná 11 8

496. 263 Reguly Lukáš, Nižná 11 8

497. 270 Polák Miloslav ml., Sedl. Dubová 11 8

498. 283 Bača Róbert, Nižná 11 8

499. 306 Domiňák Stanislav, Tvrdošín 11 8

500. 320 Kormančík Branko ml., Tvrdošín 11 8

501. 335 Benický Milan, Trstená 11 8

502. 386 Lipjak Miloš, Klin 11 8

503. 405 Remko Stano, Zubrohlava 11 8

504. 406 Miškovič Roman, Zubrohlava 11 8

505. 422 Kurjak Stanislav ml., Zubrohlava 11 8

506. 434 Bolibruch Ferdinand ml., Námestovo 11 8

507. 453 Benček Jozef, Námestovo 11 8

508. 470 Štefaniga Roman, O. Jasenica 11 8

509. 475 Medenci Ján, Lokca 11 8

510. 497 Bodorík Marián, Bobrov 11 8

511. 532 Mišík Tomáš, Trstená 11 8

512. 535 Loffayová Lucia, Trstená 11 8

513. 542 Gelčinský Juraj, Trstená 11 8

514. 577 Povalová Anna, Pucov 11 8

515. 583 Chomistek Martin st., O. Podzámok 11 8

516. 613 Beňuš Peter, Bziny 11 8

517. 054 Krét Erik, Dolný Kubín 11 5

518. 058 Strapec Marián, Žaškov 11 5

519. 103 Halamčeková Lenka, Žaškov 11 5

520. 106 Kuboleková Martina, Hruštín 11 5

521. 212 Melicherčík Michal, Dolný Kubín 11 5

522. 276 Kováčik Michal, Nižná 11 5

523. 317 Kormančík Dušan ml., Tvrdošín 11 5

524. 399 Fernerová Zuzana, Námestovo 11 5

525. 452 Červeň Stanislav, Námestovo 11 5

526. 520 Matušík Martin, Brezovica 11 5

527. 564 Valková Elena, Trstená 11 5

528. 007 Gabarík František, Levice 11 2

529. 162 Gabčíková Monika, Žaškov 11 2

530. 606 Kuchta Jozef, Rabčice 11 2

531. 580 Magerčák Peter, Zuberec 9 9

532. 273 Osadský Radoslav, Dlhá 9 0

533. 560 Jančo Milan, Trstená 9 0

534. 591 Kuchtiaková Annamária, Zuberec 8 14

535. 079 Ončák Stanislav, O. Podzámok 8 11

536. 104 Krivačka Pavol, Hruštín 8 11

537. 191 Menderová-Štajerová Viera, D. Kubín 8 11

538. 252 Šveda Ladislav, Nižná 8 11

539. 359 Stoklasa Jaroslav, Bobrov 8 11

540. 518 Lenčucha Stanislav, Trstená 8 11

541. 587 Kuchtiak Adam, Zuberec 8 11

542. 605 Fuzák Alojz, Rabčice 8 11

543. 031 Slanická Monika, Krivá 8 8

544. 053 Jakubička Rudolf, Dolný Kubín 8 8

545. 074 Podolák František, Kraľovany 8 8

546. 078 Žilka Dušan, Dolný Kubín 8 8

547. 114 Drigeľ František, Hruštín 8 8

548. 127 Vinarčík Vladimír, Istebné 8 8

549. 159 Kajko Ľubomír, Žaškov 8 8

550. 211 Kalina Štefan, Párnica 8 8

551. 243 Kováč Jozef, Podbiel 8 8

552. 256 Havrila Peter, Krivá 8 8

553. 265 Lofajová Patrícia, Krivá 8 8

554. 272 Dorušiaková Jana, Nižná 8 8

555. 334 Latka Jozef, Nižná 8 8

556. 356 Vajdiar Dušan, Lokca 8 8

557. 384 Trabalík Miroslav ml., O. Jasenica 8 8

558. 444 Hilbrycht Vladimír, Novoť 8 8

559. 503 Vajdiar Jozef, Lokca 8 8

560. 517 Močarníková Mária, Zábiedovo 8 8

561. 547 Mišánik Stanislav, Trstená 8 8

562. 615 Gejdoš Vladimír, Zuberec 8 8

563. 618 Tabačák Pavol, O. B. Potok 8 8

564. 621 Chovančák Matej, Zuberec 8 8

565. 624 Pilár Peter, Nižná 8 8

566. 629 Poláčik Tomáš, Nižná 8 8

567. 632 Šeling Roman, Nižná 8 8

568. 633 Letaš Lukáš, Tvrdošín 8 8

569. 635 Pavelek Miroslav, Tvrdošín 8 8

570. 637 Hujo Dušan, Tvrdošín 8 8

571. 644 Gabaríková Barborka, Trstená 8 8

572. 646 Kovalík Dalibor, Brezovica 8 8

573. 648 Dzurek Róbert, Trstená 8 8

574. 650 Kordiak Ondrej, Trstená 8 8

575. 653 Valek Miroslav, Trstená 8 8

576. 666 Iglarčík Miroslav, Beňadovo 8 8

577. 667 Žofaj Paťo, O. Jasenica 8 8

578. 676 Mihalik Tomáš, Rabčice 8 8

579. 677 Capustová Vilma, Zubrohlava 8 8

580. 680 Hurák František, Ťapešovo 8 8

581. 683 Kopta Jozef, O. Veselé 8 8

582. 686 Beňadik Marián Ing., Námestovo 8 8

583. 687 Trmčák Matúš, Klin 8 8

584. 689 Hlavatý Ľubomír, Námestovo 8 8

585. 715 Želonka Jozef, D. Kubín 8 8

586. 720 Ulrich Anton ml., Tvrdošín 8 8

587. 726 Kožienka Miroslav, Tvrdošín 8 8

588. 004 Baroš Patrik, Tvrdošín 8 5

589. 048 Olbert Ľubomír, O. Lesná 8 5

590. 088 Kalina Dušan, Párnica 8 5

591. 097 Gracová Eva, Párnica 8 5

592. 100 Graca Ivan, Párnica 8 5

593. 105 Kuboleková Miroslava, Hruštín 8 5

594. 132 Ratulovský Marek, O. Poruba 8 5

595. 136 Dubovský Miloš, Žaškov 8 5

596. 145 Bugan Eduard, Dolný Kubín 8 5

597. 169 Havko Milan, Žaškov 8 5

598. 176 Adamec Matúš, Mokraď 8 5

599. 197 Strežo Jožko ml., Sedliacka Dubová 8 5

600. 205 Buch Jozef, Dolný Kubín 8 5

601. 229 Kuboš Peter Ing., Nižná 8 5

602. 239 Kabáčová Lucia, Tvrdošín 8 5

603. 240 Drgáň Eduard, Dolný Kubín 8 5

604. 290 Pilárová Marta, Podbiel 8 5

605. 433 Bolibruch Ferdinand, Námestovo 8 5

606. 469 Trnčák Jozef, Klin 8 5

607. 596 Kokoška František, Tvrdošín 8 5

608. 064 Uchál Miloš, Žaškov 8 2

609. 140 Šafárik Ján, Dolný Kubín 8 2

610. 222 Kořalník Rudolf, Leštiny 8 2

611. 075 Gaššo Štefan, Zázrivá 6 0

612. 365 Feranec Andrej, O. Veselé 6 0

613. 367 Feranec Marcel ml., O. Veselé 6 0

614. 372 Brňák Juraj, Krušetnica 6 0

615. 504 Ruľák Maroš, O. Veselé 6 0

616. 525 Gibaštík Dávid, Zábiedovo 6 0

617. 602 Turac Michal, Rabča 6 0

618. 144 Jurášek František, Dolný Kubín 5 8

619. 448 Joštiak Juraj, Námestovo 5 8

620. 512 Macura Roman, Trstená 5 8

621. 516 Kubášek Jozef, Brezovica 5 8

622. 578 Klocoková Beáta, Dolný Kubín 5 8

623. 003 Cádriková Anna, Krivá 5 5

624. 037 Horák Ján, Tvrdošín 5 5

625. 141 Plančo Peter, Istebné 5 5

626. 235 Kubinec Michal, Podbiel 5 5

627. 248 Hujo Ľubomír, Nižná 5 5

628. 333 Bulla Michal, Trstená 5 5

629. 617 Petrek Marek, Habovka 5 5

630. 622 Komačka Václav, Nižná 5 5

631. 628 Oriešková Zuzana, Nižná 5 5

632. 634 Kováč Ján ml., D. Kubín 5 5

633. 639 Štrnáľ Martin, Zábiedovo 5 5

634. 641 Korbeľ Matej, Trstená 5 5

635. 643 Jendrášková Zuzana, Brezovica 5 5

636. 655 Briš Martin, Trstená 5 5

637. 672 Fuzáková Lucia, Rabčice 5 5

638. 693 Medvecký Jozef ml., Tvrdošín 5 5

639. 702 Lomáz Jaroslav, Žaškov 5 5

640. 707 Kuriš Bohuslav, O. Poruba 5 5

641. 710 Čutka Ľubomír, O. Podzámok 5 5

642. 717 Hricko Ján Ing., Párnica 5 5

643. 719 Stašiniak Vladimír st., Trstená 5 5

644. 069 Podolák Juraj, Kraľovany 5 2

645. 187 Gorčák Jozef, Lokca 5 2

646. 194 Bobček Hypolit, Dolný Kubín 5 2

647. 357 Papaj Ladislav, Zubrohlava 5 2

648. 361 Grobarčík František, Rabčice 5 2

649. 377 Lajtová Etela, Námestovo 5 2

650. 379 Žofaj Jaroslav, O. Jasenica 5 2

651. 380 Grobarčík Tomáš, Rabčice 5 2

652. 468 Bobek Ján, Bobrov 5 2

653. 506 Holub Tomáš, Vavrečka 5 2

654. 592 Urban Róbert, Zuberec 5 2

655. 603 Jagnešák Dušan, Rabča 5 2

656. 017 Čipčala Ivan, Tvrdošín 3 0

657. 047 Dibdiak Dušan ml., Dolný Kubín 3 0

658. 056 Majda Lukáš, Dolný Kubín 3 0

659. 151 Duraj Michal, Bziny 3 0

660. 155 Nemčeková Aška, Žaškov 3 0

661. 160 Hvizdák Miroslav, Dolný Kubín 3 0

662. 171 Jancek Jaroslav, Hruštín 3 0

663. 245 Tomaga Ľubomír, Nižná 3 0

664. 277 Chmelka Jaroslav, Nižná 3 0

665. 299 Matejek Lukáš, Tvrdošín 3 0

666. 323 Korček Miroslav, Chlebnice 3 0

667. 339 Mareništiak Peter, O. Veselé 3 0

668. 363 Kudják Roman, Rabča 3 0

669. 397 Kus Lukáš, Námestovo 3 0

670. 414 Rentka František, Zubrohlava 3 0

671. 421 Gluštík Lukáš, Zubrohlava 3 0

672. 429 Papajík Ján, Horný Dvor 3 0

673. 436 Zboroň Anton, Rabčice 3 0

674. 457 Trabalík Anton, Námestovo 3 0

675. 472 Žofaj Eduard, Lokca 3 0

676. 474 Jancek Jožko, Hruštín 3 0

677. 484 Betík Michal, Novoť 3 0

678. 491 Habovštiak Július, Tvrdošín 3 0

679. 540 Stas Viktor, Trstená 3 0

680. 561 Hučalová Lucia, Podbiel 3 0

681. 576 Šprla Miroslav, Trstená 3 0

682. 581 Žilinec Stanislav, Lokca 3 0

683. 595 Gogola Daniel, Hlohovec 3 0

684. 417 Rentková Soňa, Zubrohlava 2 8

685. 301 Kutlík Milan ml., Tvrdošín 2 5

686. 324 Adamča Vladimír, Tvrdošín 2 5

687. 524 Zembjak Štefan, Trstená 2 5

688. 574 Chorvát Dominik, Trstená 2 5

689. 026 Smatana Ondrej, Tvrdošín 2 2

690. 192 Ujček Ján, Dolný Kubín 2 2

691. 220 Mačuha Ján, Vyšný Kubín 2 2

692. 285 Orčo Jozef, Nižná 2 2

693. 346 Jagnešák Rastislav, Námestovo 2 2

694. 418 Remková Lenka, Zubrohlava 2 2

695. 488 Lajta Jozef, Námestovo 2 2

696. 623 Latka Zdeno, Nižná 2 2

697. 630 Jurina Pavol, Nižná 2 2

698. 631 Pilár Jozef, Podbiel 2 2

699. 656 Remko Jozef, Trstená 2 2

700. 660 Zboroňová Ľudmila, Námestovo 2 2

701. 694 Drgáň Eduard st., D. Kubín 2 2

702. 709 Adamec Juraj, Mokraď 2 2

703. 024 Drbiak Stanislav, Horná Lehota 0 0

704. 131 Užek Matej, Žaškov 0 0

705. 165 Vicáň Ján, O. Poruba 0 0

706. 170 Krška Ivan, Žaškov 0 0

707. 183 Zápotočný Ján, Dolný Kubín 0 0

708. 204 Polák Zdenko ml., Medzibrodie 0 0

709. 269 Kachút Michal, Nižná 0 0

710. 303 Džúr Miroslav, Tvrdošín 0 0

711. 304 Abaffy Karol, Tvrdošín 0 0

712. 435 Zboroňová Monika, Rabčice 0 0

713. 548 Gvoždiaková Vlasta, Trstená 0 0

714. 599 Šurina Štefan, Rabča 0 0

715. 424 Tropp Pavol - Kolibrík, Zubrohlava -1 2

716. 505 Graňák Milan, O. Jasenica -1 2

717. 565 Dzurik Peter, Zábiedovo -1 2

718. 218 Meravý Jozef, Dolný Kubín -1 -1

719. 454 Hrkeľ Ignác, Námestovo -1 -1

720. 011 Machyňák Jozef, O. Veselé -1 -4

721. 262 Latka Klement, Nižná -1 -4

722. 485 Záhumenský Jožko, Námestovo -3 0

723. 486 Pelda Miško, Breza -3 0

724. 511 Vajdečka Štefan ml., Trstená -3 0

725. 264 Medžo Matúš, Nižná -4 2

726. 014 Cilečková Janka, Krušetnica -6 0

727. 534 Florek Michal, Zábiedovo -7 2

728. 480 Žofaj Lukáš, Ťapešovo -7 -4

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  2. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  3. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  4. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  5. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  6. Tlačová konferencia iniciatívy Stop hazardu so zdravím
  7. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo
  8. Developer roka YIT Slovakia je na Slovensku už desať rokov
  9. Pomáhajte čítaním
  10. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy
  1. Vynovená predajňa v Smrdákoch
  2. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  3. Tlačová konferencia iniciatívy Stop hazardu so zdravím
  4. Pandémia spomaľuje inovácie. Spoločnosti šetria
  5. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo
  6. Developer roka YIT Slovakia je na Slovensku už desať rokov
  7. Pomáhajte čítaním
  8. Duálnu prax v dm nahradilo počas pandémie online vzdelávanie
  9. Chief of Slovak Telekom: We care about the future of Slovakia
  10. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  1. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 30 647
  2. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 22 778
  3. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 16 862
  4. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 13 259
  5. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 893
  6. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 11 488
  7. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 11 014
  8. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 10 847
  9. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 9 199
  10. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo 9 012
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Orava - aktuálne správy

Všetky kontaktné pracoviská polície sú od dnes zatvorené

Počas núdzového stavu neplatia lehoty platnosti uvedené na dokladoch, predlžujú sa až do uplynutia štyroch mesiacov po skončení núdzového stavu.

Všetky kontaktné pracoviská polície určené pre verejnosť sú zatvorené do odvolania.

Stredoslovenská energetika, a.s., prijíma nové preventívne opatrenia

S účinnosťou od 26. októbra 2020 do odvolania SSE, z dôvodu zhoršenia epidemiologickej situácie, zatvára svoje zákaznícke centrá pre verejnosť.

Tanečník Kristián: Spočiatku sa ma pýtali, prečo nehrám futbal

Kristián Šimko z Klina má 12 rokov, chce dobyť tanečný parket.

Kristián na festivale Tanečno.

MY PLUS: Pokojne zostaňte doma, náš týždenník MY si teraz prelistujete už aj online

23 regionálnych titulov MY a niekoľkoročný archív online plus odomknutý exkluzívny obsah na 27 weboch MY - to je MY PLUS.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Ako sa penzistom zvýšia dôchodky

Aj od januára budúceho roku môžu dôchodcovia počítať so zvyšovaním penzií o valorizáciu. V tom istom mesiaci sa zvýšené dôchodky začnú aj vyplácať.

Zomrel majiteľ známej nitrianskej firmy Turancar

Viliam Turan mal 66 rokov. Podnikať začal krátko po nežnej revolúcii.

Epidemiológovia v Trenčíne vyšetrujú ohniská nákazy v dvoch závodoch

V rámci Slovenska prevažuje reťazové šírenie ochorenia v rodinách.

Agrokomplex musí po desaťročiach odstrániť svoj ikonický nápis

Konštrukciu vytvorili v roku 1974. Jej súčasťou bol aj klas.

Už ste čítali?