Piatok, 22. január, 2021 | Meniny má ZoraKrížovkyKrížovky

Vaša tipovacia liga

VÝSLEDKY PO 3. KOLE

1. 113 Šnajder František, Hruštín 28 11

2. 293 Belopotočanová Monika, Nižná 28 5

3. 498 Kopta Gabriel, O. Veselé 28 5

4. 586 Kulošťák Marek, Tvrdošín 28 2

5. 408 Hradský Michal, Zubrohlava 28 -1

6. 247 Slanická Katarína, Krivá 25 8

7. 724 Danielová Ivana, Krivá 25 8

8. 117 Snovák František, Hruštín 25 8

9. 142 Kuska Miroslav, Dolný Kubín 25 8

10. 189 Straka František, Dlhá 25 8

11. 288 Nákačka Ľubomír, Nižná 25 8

12. 393 Farský Michal, O. Jasenica 25 8

Skryť Vypnúť reklamu

13. 042 Repka Miroslav, Tvrdošín 25 5

14. 328 Ferenčík Milan, Tvrdošín 25 5

15. 072 Gallis František, Žaškov 25 5

16. 195 Ondrek Anton, Horná Lehota 25 5

17. 316 Kormančíková Margita, Tvrdošín 25 5

18. 432 Janotík Tomáš, O. Podzámok 25 5

19. 501 Socha Peter, Ťapešovo 25 5

20. 108 Martvoň František ml., Hruštín 25 2

21. 057 Repka Ján, Trstená 25 2

22. 065 Čierna Janka, Žaškov 25 2

23. 163 Suroviak Michal, Krivá 25 2

24. 093 Mikuš Lukáš, Žaškov 25 2

25. 227 Lofaj Ján, Krivá 25 2

26. 294 Belopotočanová Mária, Nižná 25 2

27. 307 Štefánek Pavol, Habovka 25 2

28. 378 Náčin Martin, Breza 25 2

29. 404 Vráb Michal - Alfi, O. Jasenica 25 2

30. 311 Adámus Maroš, Tvrdošín 25 -1

31. 135 Kytas Jaroslav, Žaškov 25 -1

Skryť Vypnúť reklamu

32. 321 Kormančík Branislav, Tvrdošín 25 -1

33. 539 Gregorec Miloš, Trstená 25 -1

34. 567 Kormančík Martin, Tvrdošín 25 -4

35. 727 Duraj Marek, Bziny 24 8

36. 601 Brišák Jozef, Rabča 22 8

37. 138 Pobehová Anna, Žaškov 22 8

38. 148 Drígeľ Milan, Hruštín 22 8

39. 154 Duraj Jozef, Bziny 22 8

40. 207 Záhora Jozef st., Bziny 22 8

41. 407 Kurjak Dominik, Zubrohlava 22 8

42. 546 Vittek Peter, Trstená 22 8

43. 403 Bugala Alexander, Námestovo 22 8

44. 685 Horňák Milan, O. Podzámok 22 5

45. 729 Žilavá Danielka, Tvrdošín 22 5

46. 027 Balún Peter, Tvrdošín 22 5

47. 098 Hančiak Milan, Párnica 22 5

48. 161 Halák Miloš, Dolný Kubín 22 5

49. 166 Šuvada Vladimír, Dolný Kubín 22 5

50. 214 Hraško Peter, O. Poruba 22 5

Skryť Vypnúť reklamu

51. 325 Labdíková Kristínka, Tvrdošín 22 5

52. 455 Trabalík Ivan, Námestovo 22 5

53. 477 Kurčina Jozef, Babín 22 5

54. 479 Žofaj Patrik, Ťapešovo 22 5

55. 545 Tušár Gabriel, Trstená 22 5

56. 254 Brčák Dávid, Tvrdošín 22 5

57. 351 Kubolek Štefan, Lokca 22 5

58. 513 Gliviak Štefan, Trstená 22 5

59. 238 Falla Ivan, Nižná 22 5

60. 456 Madleňák Drahomír, O. Veselé 22 5

61. 016 Greňo Michal, Lomná 22 2

62. 208 Molíková V+S, Zázrivá 22 2

63. 278 Kubinec Štefan, Nižná 22 2

64. 337 Uhliarik Roman, Trstená 22 2

65. 396 Banas Ivan, Zubrohlava 22 2

66. 467 Kolena Miroslav, Zubrohlava 22 2

67. 481 Žofajová Katarína, Ťapešovo 22 2

68. 006 Vráb Miloš, Lokca 22 2

69. 008 Tóth Jozef, Tvrdošín 22 2

70. 091 Mikuš Milan ml., Žaškov 22 2

71. 149 Duraj Miloš, Bziny 22 2

72. 246 Daňa Jaroslav, Tvrdošín 22 2

73. 315 Pazúrik Peter ml., Tvrdošín 22 2

74. 355 Hládek Ladislav, Breza 22 2

75. 461 Kurtulíková Ľubomíra, Námestovo 22 2

76. 533 Močarník Viliam, Trstená 22 2

77. 045 Povalová Maja, Pucov 22 2

78. 224 Kanderka Filipko, Nižná 22 2

79. 257 Chromý Viliam, Nižná 22 2

80. 482 Maxa Juraj, Rabča 22 2

81. 543 Sahuľ Karol, Trstená 22 2

82. 573 Púčik Matej, Trstená 22 2

83. 279 Pilár Blažej, Nižná 22 -1

84. 043 Vangel Ján, Nižná 22 -1

85. 281 Vasek Marián, Nižná 22 -1

86. 298 Kasák Pavol, Tvrdošín 22 -1

87. 364 Bobák Ľuboš, Námestovo 22 -1

88. 376 Dragoš Bystrík, Námestovo 22 -1

89. 430 Jozefčík Jozef, Lokca 22 -1

90. 443 Feranec Kamil, O. Jasenica 22 -1

91. 507 Kramár Šimon, Lip. Sielnica 22 -1

92. 536 Sirota Jozef, Liesek 22 -1

93. 556 Krkoška Ján, Trstená 22 -1

94. 588 Filek Marek, Zuberec 22 -1

95. 268 Vodička Peter, Trstená 22 -1

96. 300 Tomaga Martin, Tvrdošín 22 -1

97. 318 Kormančíková Nikolka, Tvrdošín 22 -1

98. 347 Kubica Ľudovít, O. Jasenica 22 -1

99. 431 Michalčík Jozef, Lokca 22 -1

100. 451 Vojtašák Karol, Rabčice 22 -1

101. 514 Havrila Maroš, Brezovica 22 -1

102. 251 Šimalčík Peter, Tvrdošín 22 -1

103. 425 Mordel Milan, Zubrohlava 20 0

104. 681 Úradník Martin, Klin 19 8

105. 692 Juráš Martin, D. Kubín 19 8

106. 613 Beňuš Peter, Bziny 19 8

107. 083 Kořalník Miroslav, Leštiny 19 5

108. 107 Dopater Ľubomír, Hruštín 19 5

109. 121 Kysel Jakub, Dolný Kubín 19 5

110. 244 Daňa Peter, Tvrdošín 19 5

111. 568 Bučeková Anna, Trstená 19 5

112. 674 Prielomek Jakub, O. Jasenica 19 5

113. 679 Tropp Radovan Aladin, Zubrohlava 19 5

114. 697 Paško Ľudovít ml., Babín 19 5

115. 699 Vallo Štefan ml., Istebné 19 5

116. 703 Šípka Tomáš, D. Kubín 19 5

117. 001 Bača Pavol, Dolný Kubín 19 5

118. 035 Žuffa Vladimír, Tvrdošín 19 5

119. 082 Kandalec Jozef, Veličná 19 5

120. 092 Mikušová Vierka ml., Žaškov 19 5

121. 152 Duraj Ľudovít, Bziny 19 5

122. 233 Vilčinský Eduard, Nižná 19 5

123. 305 Kaník Ján, Tvrdošín 19 5

124. 419 Jagelka Jozef, Zubrohlava 19 5

125. 423 Zemančík Jozef ml., Zubrohlava 19 5

126. 447 Hilbrycht Milan ml., Novoť 19 5

127. 476 Borovják Viktor, Námestovo 19 5

128. 519 Buloň Ján, Suchá Hora 19 5

129. 572 Juris Viktor, Trstená 19 5

130. 084 Pšenák Lukáš, Dolný Kubín 19 5

131. 094 Mikuš Marek, Žaškov 19 5

132. 411 Šturek Anton, Zubrohlava 19 5

133. 585 Valek Stanislav, Tvrdošín 19 5

134. 025 Pajunk Radovan, Trstená 19 5

135. 164 Lofaj Jozef, Krivá 19 2

136. 370 Verníčková Erika, Lokca 19 2

137. 382 Žofaj Marián, Babín 19 2

138. 593 Tekeľ Marián, Habovka 19 2

139. 642 Genšor Ján, Trstená 19 2

140. 678 Kolenová Marta, Zubrohlava 19 2

141. 723 Daniel Lukáš, Krivá 19 2

142. 009 Graňáková Erika, Zubrohlava 19 2

143. 023 Adamus Bernard, Tvrdošín 19 2

144. 036 Kratoň Martin, Krivá 19 2

145. 063 Lacko Milan, Dolný Kubín 19 2

146. 156 Jakubjak Peter, Dolný Kubín 19 2

147. 178 Tokarčík Jozef, Krivá 19 2

148. 180 Pazdera Peter, Zázrivá 19 2

149. 190 Ujček Roman, Dolný Kubín 19 2

150. 258 Mores Milan, Nižná 19 2

151. 267 Reguly Milan, Nižná 19 2

152. 280 Urbanovičová Andrea, Nižná 19 2

153. 284 Belopotočan Miroslav, Nižná 19 2

154. 295 Hvolka Milan, Nižná 19 2

155. 345 Balek Miroslav, O. Polhora 19 2

156. 348 Ptačin František, Námestovo 19 2

157. 383 Trabalík Miroslav, O. Jasenica 19 2

158. 413 Banas Tibor, Klinec II 19 2

159. 438 Brňák Jozef, O. Lesná 19 2

160. 442 Lipničan Milan, O. Jasenica 19 2

161. 462 Kurtulík Miroslav, Vavrečka 19 2

162. 510 Wartiak Jozef, Námestovo 19 2

163. 527 Kolena Jozef, Ústie nad Priehradou 19 2

164. 530 Živčic Michal, Trstená 19 2

165. 552 Fábry Jozef st., Trstená 19 2

166. 563 Valko Patrik, Trstená 19 2

167. 570 Gensor Gabriel, Liesek 19 2

168. 571 Gensor Vladimír, Liesek 19 2

169. 579 Belopotočan Peter, Nižná 19 2

170. 005 Fuček Ľubomír, Nižná 19 2

171. 010 Bednár Marcel, Tvrdošín 19 2

172. 118 Radzo Tomáš, Hruštín 19 2

173. 126 Maťko Dušanko, Dolný Kubín 19 2

174. 172 Michna Matej, Leštiny 19 2

175. 202 Púček Peter ml., Žaškov 19 2

176. 209 Labda Pavol, Dolný Kubín 19 2

177. 226 Sitek Ján, Podbiel 19 2

178. 261 Kubinec Michal, Nižná 19 2

179. 275 Kajanová Anna, Nižná 19 2

180. 287 Letaši Ľubomír, Nižná 19 2

181. 366 Feranec Marcel, O. Veselé 19 2

182. 471 Bartoš Zdenko ml., Lokca 19 2

183. 473 Klokočík Jozef, Lokca 19 2

184. 490 Chmara Michal, Námestovo 19 2

185. 531 Krasňanský Milan, Trstená 19 2

186. 344 Vorčák Pavol, Rabča 19 2

187. 538 Pánik Michal, Trstená 19 2

188. 590 Jandura Paľo, Zuberec 19 -1

189. 041 Skácal Ľudovít, Tvrdošín 19 -1

190. 055 Harmata Rudolf, Dolný Kubín 19 -1

191. 090 Precner Branislav, Tvrdošín 19 -1

192. 102 Kořalník Róbert, Pokryváč 19 -1

193. 109 Kořalníková Mária, Pokryváč 19 -1

194. 177 Kořaník Dalibor, Leštiny 19 -1

195. 228 Chajdiak Šimon, Podbiel 19 -1

196. 236 Kán Ľubomír, Nižná 19 -1

197. 322 Gondová Zuzana, Tvrdošín 19 -1

198. 401 Ladislav Čučka, Námestovo 19 -1

199. 493 Lipničan Miroslav, Lokca 19 -1

200. 597 Maťoška Richard, Tvrdošín 19 -1

201. 116 Kupčo Štefan, Hruštín 19 -1

202. 128 Jadrňáková Iveta, Dolný Kubín 19 -1

203. 185 Pešek Vladimír, Dolný Kubín 19 -1

204. 198 Strapec Jaroslav, Žaškov 19 -1

205. 242 Orčo Juraj, Nižná 19 -1

206. 253 Kuboš Peter, ul. Štúrova-Nižná 19 -1

207. 266 Michalec Marek, Nižná 19 -1

208. 314 Gelčinský Ján, Tvrdošín 19 -1

209. 329 Garabáš Ján, Tvrdošín 19 -1

210. 427 Miškovičová Nikolka, Zubrohlava 19 -1

211. 441 Hellebrandt Jozef, Klin 19 -1

212. 489 Kormaňák Stanislav ml., Breza 19 -1

213. 509 Greňa Ľubomír, Tvrdošín 19 -1

214. 559 Stasová Veronika, Trstená 19 -1

215. 582 Littva Ferdinand, Zuberec 19 -1

216. 021 Ulrich Anton, Tvrdošín 19 -1

217. 081 Kubačka Milan, Žaškov 19 -1

218. 120 Bednár Juraj, Istebné 19 -1

219. 199 Pobeha Jozef, Dolný Kubín 19 -1

220. 250 Reguly Milan ml., Nižná 19 -1

221. 508 Vrabček Jozef, Dolný Kubín 19 -1

222. 392 Farský Vladimír, O. Jasenica 19 -4

223. 483 Borovják Marián, Klin 19 -4

224. 541 Lonek Miroslav, Tvrdošín 17 0

225. 182 Otruba Igor, Zázrivá 17 0

226. 292 Dedinský Michal, Nižná 17 0

227. 079 Ončák Stanislav, O. Podzámok 16 8

228. 240 Drgáň Eduard, Dolný Kubín 16 8

229. 225 Obtulovič Peter, Nižná 16 5

230. 028 Pavľák Ján, O. Veselé 16 5

231. 153 Durajová Jana, Bziny 16 5

232. 338 Olašák Peter, Mutné 16 5

233. 394 Farský V. st., O. Jasenica 16 5

234. 426 Zemančík Jozef st., Zubrohlava 16 5

235. 494 Kysela Marián, Tvrdošín 16 5

236. 620 Janoštín Tomáš, Zuberec 16 5

237. 713 Vojčík Ján, Dolná Lehota 16 5

238. 039 Tokarčík Peter, Štefanov 16 5

239. 049 Štajer Ján, Dolný Kubín 16 5

240. 080 Mikuláš Jozef, Dolná Lehota 16 5

241. 158 Kaco Ján, Vyšný Kubín 16 5

242. 215 Chomistek Ján, Dolný Kubín 16 5

243. 405 Remko Stano, Zubrohlava 16 5

244. 453 Benček Jozef, Námestovo 16 5

245. 497 Bodorík Marián, Bobrov 16 5

246. 520 Matušík Martin, Brezovica 16 5

247. 007 Gabarík František, Levice 16 5

248. 137 Lang Ján, Žaškov 16 2

249. 175 Miháliková Monika, Dolný Kubín 16 2

250. 179 Tokarčík Jaroslav, Krivá 16 2

251. 289 Lofaj Andrej, Krivá 16 2

252. 619 Matištík Pavol, Zuberec 16 2

253. 625 Kuboš Jozef, Nižná 16 2

254. 651 Mišek Jozef, Zábiedovo 16 2

255. 711 Pohostinstvo Šmíd, D. Kubín 16 2

256. 712 Záhora Jozef ml., Bziny 16 2

257. 725 Klimčík Marián, Nižná 16 2

258. 086 Bujnák Milan, Párnica 16 2

259. 119 Mordáč Roman, Dolný Kubín 16 2

260. 124 Molnár Zdeno, O. Poruba 16 2

261. 143 Drigel Ján, Žaškov 16 2

262. 150 Duraj Jaroslav, Bziny 16 2

263. 188 Púčeková Majka, Žaškov 16 2

264. 201 Lorenc Ján, Dolný Kubín 16 2

265. 310 Kajan Vladimír, Tvrdošín 16 2

266. 349 Madleňák Vladimír, O. Jasenica 16 2

267. 360 Parížek Miroslav, Námestovo 16 2

268. 400 Čiernik Peter, O. Jasenica 16 2

269. 409 Kapraň Jozef, Zubrohlava 16 2

270. 428 Jadroň Jozef, Lokca 16 2

271. 449 Rieger Jozef ml., O. Veselé 16 2

272. 450 Vojtašák Ján, Rabčice 16 2

273. 466 Troják Marcel, Námestovo 16 2

274. 492 Marlenga Ján, O. Polhora 16 2

275. 607 Kuchta Pavol, Rabčice 16 2

276. 608 Havliček Jozef, Rabča 16 2

277. 050 Bušovská Mariana, Dolný Kubín 16 2

278. 157 Paculík Michal, Dolný Kubín 16 2

279. 297 Smoleňová Janka, Tvrdošín 16 2

280. 416 Václav Tibor, Zubrohlava 16 2

281. 611 Bandík Michal, Rabčice 16 2

282. 022 Kulkovský Marcel, Tvrdošín 16 -1

283. 060 Púček Lukáš, Žaškov 16 -1

284. 067 Plžík Marek, O. Poruba 16 -1

285. 682 Papajík Ján, Námestovo 16 -1

286. 696 Dudáš Milan, O. Poruba 16 -1

287. 721 Ollo Emil, Krivá 16 -1

288. 030 Gonda Jozef, Tvrdošín 16 -1

289. 032 Slanický Stanislav, Krivá 16 -1

290. 044 Dreveňák Anton, Liesek 16 -1

291. 059 Šuvada Jaroslav, Veličná 16 -1

292. 077 Plžík Miroslav, O. Poruba 16 -1

293. 087 Chmara Richard, Žaškov 16 -1

294. 110 Hojo Ján, Hruštín 16 -1

295. 112 Martvoň Matej, Hruštín 16 -1

296. 123 Vraniak Ján, Párnica 16 -1

297. 139 Pobeha Juraj, Žaškov 16 -1

298. 186 Gorčák Dušan, Lokca 16 -1

299. 210 Záň Ján, Zázrivá 16 -1

300. 230 Malár Ján, Nižná 16 -1

301. 260 Kuboš Michal, Nižná 16 -1

302. 291 Knap Jozef, Nižná 16 -1

303. 302 Lišiak Jozef, Tvrdošín 16 -1

304. 312 Kohár Ľuboš, Tvrdošín 16 -1

305. 330 Precner Rastislav, Tvrdošín 16 -1

306. 331 Kubáni Roman, Tvrdošín 16 -1

307. 353 Kromka Jozef, O. Veselé 16 -1

308. 369 Verníček Ľubomír, Lokca 16 -1

309. 374 Pindjak Ján, Námestovo 16 -1

310. 387 Žofaj František, O. Jasenica 16 -1

311. 415 Rentka Ľuboš, Zubrohlava 16 -1

312. 437 Kopta Peter, O. Veselé 16 -1

313. 440 Sumega Anton, Námestovo 16 -1

314. 446 Hilbrycht Milan st., Novoť 16 -1

315. 464 Beňuš Vladimír, Zákamenné 16 -1

316. 478 Švába Rastislav, Námestovo 16 -1

317. 515 Močarník Štefan, Zábiedovo 16 -1

318. 526 Loffay Dušan, Trstená 16 -1

319. 529 Ďurčaková Žofia, Trstená 16 -1

320. 537 Letaši František, Trstená 16 -1

321. 569 Púčik Lukáš, Trstená 16 -1

322. 584 Pintek Michal, Zuberec 16 -1

323. 604 Kolčák Peter, Rabčice 16 -1

324. 071 Mikuláš Milan, O. Podzámok 16 -1

325. 167 Molnárová Gabika, Medzibrodie 16 -1

326. 181 Hanko Ivan, Žaškov 16 -1

327. 221 Novocký Štefan, O. Podzámok 16 -1

328. 313 Poštek Radoslav, Tvrdošín 16 -1

329. 327 Kuriak Anton, Tvrdošín 16 -1

330. 341 Majzel Ján, Námestovo 16 -1

331. 439 Kvasnica Ján, Námestovo 16 -1

332. 445 Kolenčík Štefan, Novoť 16 -1

333. 459 Hrkeľ Peter, Námestovo 16 -1

334. 487 Kumor Jozef, O. Veselé 16 -1

335. 549 Bača Karol, Trstená 16 -1

336. 558 Borsík Ján, Trstená 16 -1

337. 575 Malák Roman, Trstená 16 -1

338. 600 Hadár Jozef, Rabčice 16 -1

339. 610 Grobarčík Peter, Rabčice 16 -1

340. 375 Pindiak Jozef, Námestovo 16 -1

341. 566 Kormančíková Adriana, Tvrdošín 16 -1

342. 034 Pakosová Zuzana, Brezovica 16 -1

343. 095 Pobehová Lenka, Párnica 16 -4

344. 196 Bajčiová Martina, Dolný Kubín 16 -4

345. 319 Kormančík Dušan st., Tvrdošín 16 -4

346. 146 Datko Martin, Párnica 16 -4

347. 528 Šikyňa Ján, Trstená 16 -4

348. 661 Laššák Milan, O. Lesná 14 0

349. 062 Mäsiar Ján, Zázrivá 14 0

350. 173 Murina Tibor, Leštiny 14 0

351. 332 Palider Anton, Tvrdošín 14 0

352. 587 Kuchtiak Adam, Zuberec 13 5

353. 605 Fuzák Alojz, Rabčice 13 5

354. 053 Jakubička Rudolf, Dolný Kubín 13 5

355. 127 Vinarčík Vladimír, Istebné 13 5

356. 243 Kováč Jozef, Podbiel 13 5

357. 265 Lofajová Patrícia, Krivá 13 5

358. 097 Gracová Eva, Párnica 13 5

359. 169 Havko Milan, Žaškov 13 5

360. 229 Kuboš Peter Ing., Nižná 13 5

361. 140 Šafárik Ján, Dolný Kubín 13 5

362. 018 Chomistek Stanislav, Vrútky 13 2

363. 168 Jancek Jozef st., Hruštín 13 2

364. 206 Biel Jozef, Hruštín 13 2

365. 286 Tomaga Ján, Nižná 13 2

366. 354 Soľava Pavol, Námestovo 13 2

367. 385 Hrubjak Pavol, Vavrečka 13 2

368. 389 Bánovec Gustáv, Námestovo 13 2

369. 465 Majchrák Róbert, Zákamenné 13 2

370. 499 Kubizna Ján, O. Jasenica 13 2

371. 522 Drozd Lukáš, Trstená 13 2

372. 554 Butkovič Lukáš, Trstená 13 2

373. 555 Butkovič Stanislav, Trstená 13 2

374. 589 Filek Andrej, Zuberec 13 2

375. 609 Vnenčáková Drahomíra, Rabča 13 2

376. 614 Nákačka Zdeno, Chlebnice 13 2

377. 636 Žofaj Dominik, Tvrdošín 13 2

378. 638 Gondová Katarína, Tvrdošín 13 2

379. 659 Kuľkovský Martin, Trstená 13 2

380. 695 Michalka Ondrej, Chlebnice 13 2

381. 705 Snovák Marek, Hruštín 13 2

382. 716 Farko Peter, Žaškov 13 2

383. 728 Callo Dušan ml., Istebné 13 2

384. 012 Kumor Martin, O. Veselé 13 2

385. 029 Mores Bystrík, Zemianska Dedina 13 2

386. 052 Farský Ján, Dolný Kubín 13 2

387. 125 Matys Milan, Dolný Kubín 13 2

388. 129 Janigová Lenka, Žaškov 13 2

389. 200 Kováč Ján, Dolný Kubín 13 2

390. 270 Polák Miloslav ml., Sedliacka Dubová 13 2

391. 335 Benický Milan, Trstená 13 2

392. 422 Kurjak Stanislav ml., Zubrohlava 13 2

393. 434 Bolibruch Ferdinand ml., Námestovo 13 2

394. 535 Loffayová Lucia, Trstená 13 2

395. 542 Gelčinský Juraj, Trstená 13 2

396. 583 Chomistek Martin st., O. Podzámok 13 2

397. 106 Kuboleková Martina, Hruštín 13 2

398. 212 Melicherčík Michal, Dolný Kubín 13 2

399. 564 Valková Elena, Trstená 13 2

400. 606 Kuchta Jozef, Rabčice 13 2

401. 015 Martvoň František, Hruštín 13 -1

402. 038 Drobka Tomáš, Tvrdošín 13 -1

403. 111 Hojo Vendelín, Hruštín 13 -1

404. 134 Pavlovčík Milan, Žaškov 13 -1

405. 395 Madleňák Mário, O. Jasenica 13 -1

406. 502 Trabalík Miroslav, Námestovo 13 -1

407. 649 Benický Ľuboš, Trstená 13 -1

408. 657 Fuzák Ján, Trstená 13 -1

409. 664 Žofaj Peter, O. Jasenica 13 -1

410. 665 Prielomek Michal, O. Jasenica 13 -1

411. 668 Madleňák Pavol, O. Jasenica 13 -1

412. 669 Čiernik Ľubomír, O. Jasenica 13 -1

413. 670 Kasan Marián ml., Vavrečka 13 -1

414. 671 Veľký Peter, Vavrečka 13 -1

415. 688 Žofaj Pavel, O. Jasenica 13 -1

416. 690 Košút Juraj, Námestovo 13 -1

417. 691 Košút Tono, Námestovo 13 -1

418. 698 Karcol Miroslav, Zázrivá 13 -1

419. 700 Ertl Stanislav, D. Kubín 13 -1

420. 704 Ďaďo Peter, H. Lehota 13 -1

421. 706 Majdiš Matej, D. Kubín 13 -1

422. 013 Kaššák Vladislav, O. B. Potok 13 -1

423. 019 Smatana Igor, Tvrdošín 13 -1

424. 040 Gregorec Matúš, Tvrdošín 13 -1

425. 070 Kubáň Milan, Párnica 13 -1

426. 073 Komárová Daniela, Žaškov 13 -1

427. 115 Ľubek Jozef, Hruštín 13 -1

428. 133 Štiblár Ján, O. Podzámok 13 -1

429. 203 Mikuláš Ján, O. Podzámok 13 -1

430. 249 Žuffa Ján, Nižná 13 -1

431. 259 Šimánek Jozef, Nižná 13 -1

432. 336 Benický Lukáš, Trstená 13 -1

433. 340 Buroň Daniel, Námestovo 13 -1

434. 342 Kurjak Stanislav, Zubrohlava 13 -1

435. 343 Hurák Daniel, Vavrečka 13 -1

436. 352 Madleňák - Šefik, O. Jasenica 13 -1

437. 368 Kumor Michal, O. Veselé 13 -1

438. 373 Olexa Vincent, Lomná 13 -1

439. 390 Bánovec Ladislav, Námestovo 13 -1

440. 402 Košťál František, Námestovo 13 -1

441. 410 Romaňák Rastislav, Zubrohlava 13 -1

442. 458 Koráb Jozef, Námestovo 13 -1

443. 463 Beňuš Patrik, Zákamenné 13 -1

444. 521 Žaludek Jakub, Zábiedov 13 -1

445. 544 Katrenčík Ladislav, Trstená 13 -1

446. 594 Šveláň Ján, Zuberec 13 -1

447. 612 Vnenčák Miroslav, Rabča 13 -1

448. 184 Halák Peter, Dolný Kubín 13 -1

449. 193 Štajer Juraj, Dolný Kubín 13 -1

450. 296 Orčo Alojz, Tvrdošín 13 -1

451. 371 Graňák Patrik, Beňadovo 13 -1

452. 500 Madleňák Matej, Ťapešovo 13 -1

453. 562 Surovčík Marián, Trstená 13 -1

454. 002 Remiaz Martin, Tvrdošín 13 -1

455. 274 Kováčik Emil, Nižná 13 -1

456. 647 Šuhaj Jozef, Trstená 13 -4

457. 350 Knap Ľubomír, Námestovo 13 -4

458. 551 Šálka Michal, Trstená 13 -4

459. 388 Balák Ján, Námestovo 13 -4

460. 496 Kubáni Miloš, Tvrdošín 12 0

461. 504 Ruľák Maroš, O. Veselé 11 5

462. 460 Plutinský Eduard, Bobrov 11 0

463. 101 Povala Radoslav, Pucov 11 0

464. 412 Hušla Peter, Zubrohlava 11 0

465. 701 Hrúzik Peter, D. Kubín 11 0

466. 708 Olbert Lukáš, D. Kubín 11 0

467. 714 Šuvada Štefan, Veličná 11 0

468. 076 Dzúrik Pavol, Istebné 11 0

469. 130 Chmara Miroslav, Žaškov 11 0

470. 147 Drígeľ Tomáš, Hruštín 11 0

471. 216 Machaj Pavol, Dolný Kubín 11 0

472. 452 Červeň Stanislav, Námestovo 11 0

473. 011 Machyňák Jozef, O. Veselé 10 11

474. 448 Joštiak Juraj, Námestovo 10 5

475. 333 Bulla Michal, Trstená 10 5

476. 617 Petrek Marek, Habovka 10 5

477. 710 Čutka Ľubomír, O. Podzámok 10 5

478. 194 Bobček Hypolit, Dolný Kubín 10 5

479. 104 Krivačka Pavol, Hruštín 10 2

480. 191 Menderová-Štajerová Viera, D. Kubín 10 2

481. 359 Stoklasa Jaroslav, Bobrov 10 2

482. 518 Lenčucha Stanislav, Trstená 10 2

483. 078 Žilka Dušan, Dolný Kubín 10 2

484. 211 Kalina Štefan, Párnica 10 2

485. 256 Havrila Peter, Krivá 10 2

486. 334 Latka Jozef, Nižná 10 2

487. 444 Hilbrycht Vladimír, Novoť 10 2

488. 503 Vajdiar Jozef, Lokca 10 2

489. 547 Mišánik Stanislav, Trstená 10 2

490. 621 Chovančák Matej, Zuberec 10 2

491. 646 Kovalík Dalibor, Brezovica 10 2

492. 676 Mihalik Tomáš, Rabčice 10 2

493. 088 Kalina Dušan, Párnica 10 2

494. 100 Graca Ivan, Párnica 10 2

495. 290 Pilárová Marta, Podbiel 10 2

496. 222 Kořalník Rudolf, Leštiny 10 2

497. 033 Jendrášek Ján, Brezovica 10 -1

498. 068 Bardis Miroslav, Istebné 10 -1

499. 241 Lofajová Magdaléna, Krivá 10 -1

500. 255 Dedinský Vladimír, Zemianska Dedina 10 -1

501. 308 Durčák Anton, Zákamenné 10 -1

502. 362 Papan Jozef, Ťapešovo 10 -1

503. 398 Koptová Soňa, Námstovo 10 -1

504. 420 Lavor Milan, Bobrov 10 -1

505. 495 Kuriaková Margita, Tvrdošín 10 -1

506. 598 Šuttý Viliam st., Tvrdošín 10 -1

507. 626 Fuček Rastislav, Nižná 10 -1

508. 652 Fuzák Róbert, Trstená 10 -1

509. 662 Tomčík Milan, Zákamenné 10 -1

510. 673 Michlik Jozef, Námestovo 10 -1

511. 684 Goľák Jozef, O. Veselé 10 -1

512. 020 Balún Ján, Nižná 10 -1

513. 122 Uhričík Milan, Dolný Kubín 10 -1

514. 217 Majdiš Emanuel, Dolný Kubín 10 -1

515. 219 Meravý Ján, Dolný Kubín 10 -1

516. 232 Dedinský Jaroslav, Nižná 10 -1

517. 283 Bača Róbert, Nižná 10 -1

518. 320 Kormančík Branko ml., Tvrdošín 10 -1

519. 406 Miškovič Roman, Zubrohlava 10 -1

520. 470 Štefaniga Roman, O. Jasenica 10 -1

521. 577 Povalová Anna, Pucov 10 -1

522. 054 Krét Erik, Dolný Kubín 10 -1

523. 276 Kováčik Michal, Nižná 10 -1

524. 317 Kormančík Dušan ml., Tvrdošín 10 -1

525. 399 Fernerová Zuzana, Námestovo 10 -1

526. 162 Gabčíková Monika, Žaškov 10 -1

527. 046 Madleňáková Andrea, O. Jasenica 10 -4

528. 089 Macák Roman, O. Poruba 10 -4

529. 223 Staš Milan, Krivá 10 -4

530. 523 Garbiar Jaroslav ml., Trstená 10 -4

531. 550 Kaník Lukáš, Brezovica 10 -4

532. 658 Tropek Ľubomír, Trstená 10 -4

533. 675 Lubas Štefan, Rabča 10 -4

534. 051 Majda Ján, Dolný Kubín 10 -4

535. 096 Hančiak Marek, Párnica 10 -4

536. 099 Hančiaková Evka, Párnica 10 -4

537. 174 Jaššák Jozef, Rabča 10 -4

538. 237 Paňková Erika, Nižná 10 -4

539. 271 Flontek Jozef, Nižná 10 -4

540. 309 Hlušák Tomáš, Tvrdošín 10 -4

541. 358 Ľubová Iveta, Lomná 10 -4

542. 381 Hurák Peter, Námestovo 10 -4

543. 391 Hablák Ján, Ploštín-L. Mikuláš 10 -4

544. 553 Garbiar Jaroslav, Liesek 10 -4

545. 282 Urbanovič Milan, Nižná 10 -4

546. 580 Magerčák Peter, Zuberec 9 0

547. 273 Osadský Radoslav, Dlhá 9 0

548. 560 Jančo Milan, Trstená 9 0

549. 740 Škamor Anton, Oravská Lesná 8 8

550. 414 Rentka František, Zubrohlava 8 5

551. 484 Betík Michal, Novoť 8 5

552. 525 Gibaštík Dávid, Zábiedovo 8 2

553. 602 Turac Michal, Rabča 8 2

554. 114 Drigeľ František, Hruštín 8 0

555. 159 Kajko Ľubomír, Žaškov 8 0

556. 644 Gabaríková Barborka, Trstená 8 0

557. 650 Kordiak Ondrej, Trstená 8 0

558. 677 Capustová Vilma, Zubrohlava 8 0

559. 686 Beňadik Marián Ing., Námestovo 8 0

560. 689 Hlavatý Ľubomír, Námestovo 8 0

561. 715 Želonka Jozef, D. Kubín 8 0

562. 726 Kožienka Miroslav, Tvrdošín 8 0

563. 004 Baroš Patrik, Tvrdošín 8 0

564. 132 Ratulovský Marek, O. Poruba 8 0

565. 197 Strežo Jožko ml., Sedliacka Dubová 8 0

566. 205 Buch Jozef, Dolný Kubín 8 0

567. 064 Uchál Miloš, Žaškov 8 0

568. 424 Tropp Pavol - Kolibrík, Zubrohlava 7 8

569. 631 Pilár Jozef, Podbiel 7 5

570. 660 Zboroňová Ľudmila, Námestovo 7 5

571. 516 Kubášek Jozef, Brezovica 7 2

572. 578 Klocoková Beáta, Dolný Kubín 7 2

573. 003 Cádriková Anna, Krivá 7 2

574. 141 Plančo Peter, Istebné 7 2

575. 235 Kubinec Michal, Podbiel 7 2

576. 639 Štrnáľ Martin, Zábiedovo 7 2

577. 641 Korbeľ Matej, Trstená 7 2

578. 643 Jendrášková Zuzana, Brezovica 7 2

579. 719 Stašiniak Vladimír st., Trstená 7 2

580. 187 Gorčák Jozef, Lokca 7 2

581. 357 Papaj Ladislav, Zubrohlava 7 2

582. 468 Bobek Ján, Bobrov 7 2

583. 506 Holub Tomáš, Vavrečka 7 2

584. 592 Urban Róbert, Zuberec 7 2

585. 591 Kuchtiaková Annamária, Zuberec 7 -1

586. 252 Šveda Ladislav, Nižná 7 -1

587. 031 Slanická Monika, Krivá 7 -1

588. 074 Podolák František, Kraľovany 7 -1

589. 272 Dorušiaková Jana, Nižná 7 -1

590. 356 Vajdiar Dušan, Lokca 7 -1

591. 384 Trabalík Miroslav ml., O. Jasenica 7 -1

592. 615 Gejdoš Vladimír, Zuberec 7 -1

593. 624 Pilár Peter, Nižná 7 -1

594. 629 Poláčik Tomáš, Nižná 7 -1

595. 632 Šeling Roman, Nižná 7 -1

596. 637 Hujo Dušan, Tvrdošín 7 -1

597. 653 Valek Miroslav, Trstená 7 -1

598. 666 Iglarčík Miroslav, Beňadovo 7 -1

599. 667 Žofaj Paťo, O. Jasenica 7 -1

600. 680 Hurák František, Ťapešovo 7 -1

601. 683 Kopta Jozef, O. Veselé 7 -1

602. 720 Ulrich Anton ml., Tvrdošín 7 -1

603. 048 Olbert Ľubomír, O. Lesná 7 -1

604. 136 Dubovský Miloš, Žaškov 7 -1

605. 145 Bugan Eduard, Dolný Kubín 7 -1

606. 176 Adamec Matúš, Mokraď 7 -1

607. 433 Bolibruch Ferdinand, Námestovo 7 -1

608. 469 Trnčák Jozef, Klin 7 -1

609. 596 Kokoška František, Tvrdošín 7 -1

610. 061 Kilian Peter, Dolný Kubín 7 -4

611. 066 Katrenčík Marek, Dolný Kubín 7 -4

612. 085 Ďurana Ján, Dolný Kubín 7 -4

613. 231 Kachútová Romana, Nižná 7 -4

614. 326 Petrovič Ján, Tvrdošín 7 -4

615. 557 Pirožák Jaroslav, Trstená 7 -4

616. 616 Urban Ladislav, Zuberec 7 -4

617. 627 Kajan Ľubomír, Nižná 7 -4

618. 640 Sahuľová Kaja, Trstená 7 -4

619. 654 Malák Ján, Trstená 7 -4

620. 663 Veselovský Karol, Zákamenné 7 -4

621. 718 Brnušák Pavol, Hladovka 7 -4

622. 722 Harmata Dušan, Hladovka 7 -4

623. 234 Kachútová Jarmila, Nižná 7 -4

624. 306 Domiňák Stanislav, Tvrdošín 7 -4

625. 386 Lipjak Miloš, Klin 7 -4

626. 475 Medenci Ján, Lokca 7 -4

627. 058 Strapec Marián, Žaškov 7 -4

628. 103 Halamčeková Lenka, Žaškov 7 -4

629. 213 Chmara Juraj, Žaškov 7 -7

630. 075 Gaššo Štefan, Zázrivá 6 0

631. 372 Brňák Juraj, Krušetnica 6 0

632. 743 Brišák Dominik, Rabča 5 5

633. 747 Hládek Patrik, Breza 5 5

634. 768 Petreková Dominika, Habovka 5 5

635. 047 Dibdiak Dušan ml., Dolný Kubín 5 2

636. 151 Duraj Michal, Bziny 5 2

637. 155 Nemčeková Aška, Žaškov 5 2

638. 245 Tomaga Ľubomír, Nižná 5 2

639. 363 Kudják Roman, Rabča 5 2

640. 472 Žofaj Eduard, Lokca 5 2

641. 491 Habovštiak Július, Tvrdošín 5 2

642. 540 Stas Viktor, Trstená 5 2

643. 581 Žilinec Stanislav, Lokca 5 2

644. 634 Kováč Ján ml., D. Kubín 5 0

645. 693 Medvecký Jozef ml., Tvrdošín 5 0

646. 707 Kuriš Bohuslav, O. Poruba 5 0

647. 603 Jagnešák Dušan, Rabča 5 0

648. 365 Feranec Andrej, O. Veselé 5 -1

649. 367 Feranec Marcel ml., O. Veselé 5 -1

650. 505 Graňák Milan, O. Jasenica 4 5

651. 565 Dzurik Peter, Zábiedovo 4 5

652. 218 Meravý Jozef, Dolný Kubín 4 5

653. 301 Kutlík Milan ml., Tvrdošín 4 2

654. 574 Chorvát Dominik, Trstená 4 2

655. 220 Mačuha Ján, Vyšný Kubín 4 2

656. 285 Orčo Jozef, Nižná 4 2

657. 488 Lajta Jozef, Námestovo 4 2

658. 144 Jurášek František, Dolný Kubín 4 -1

659. 512 Macura Roman, Trstená 4 -1

660. 622 Komačka Václav, Nižná 4 -1

661. 628 Oriešková Zuzana, Nižná 4 -1

662. 655 Briš Martin, Trstená 4 -1

663. 672 Fuzáková Lucia, Rabčice 4 -1

664. 717 Hricko Ján Ing., Párnica 4 -1

665. 361 Grobarčík František, Rabčice 4 -1

666. 379 Žofaj Jaroslav, O. Jasenica 4 -1

667. 380 Grobarčík Tomáš, Rabčice 4 -1

668. 517 Močarníková Mária, Zábiedovo 4 -4

669. 618 Tabačák Pavol, O. B. Potok 4 -4

670. 633 Letaš Lukáš, Tvrdošín 4 -4

671. 648 Dzurek Róbert, Trstená 4 -4

672. 687 Trmčák Matúš, Klin 4 -4

673. 105 Kuboleková Miroslava, Hruštín 4 -4

674. 239 Kabáčová Lucia, Tvrdošín 4 -4

675. 645 Valek Adamko, Zábiedovo 4 -7

676. 263 Reguly Lukáš, Nižná 4 -7

677. 532 Mišík Tomáš, Trstená 4 -7

678. 056 Majda Lukáš, Dolný Kubín 3 0

679. 277 Chmelka Jaroslav, Nižná 3 0

680. 299 Matejek Lukáš, Tvrdošín 3 0

681. 323 Korček Miroslav, Chlebnice 3 0

682. 397 Kus Lukáš, Námestovo 3 0

683. 429 Papajík Ján, Horný Dvor 3 0

684. 436 Zboroň Anton, Rabčice 3 0

685. 561 Hučalová Lucia, Podbiel 3 0

686. 595 Gogola Daniel, Hlohovec 3 0

687. 183 Zápotočný Ján, Dolný Kubín 2 2

688. 730 Kurcin Marián, Trstená 2 2

689. 741 Gibaštíková Deniska, Zábiedovo 2 2

690. 746 Chutniak Marek, Rabča 2 2

691. 752 Graňáková Martina, O. Jasenica 2 2

692. 758 Kvas Matúš, Dolný Kubín 2 2

693. 760 Mriška Marek, Párnica 2 2

694. 761 Halaštík Milan ml., Hruštín 2 2

695. 763 Iglarčíková Ľubica, Tvrdošín 2 2

696. 764 Derfényi Tomáš, Tvrdošín 2 2

697. 766 Kulkovský Pavol, Žaškov-Pusté 2 2

698. 767 Šuriňák Martin, Zuberec 2 2

699. 324 Adamča Vladimír, Tvrdošín 2 0

700. 524 Zembjak Štefan, Trstená 2 0

701. 346 Jagnešák Rastislav, Námestovo 2 0

702. 623 Latka Zdeno, Nižná 2 0

703. 694 Drgáň Eduard st., D. Kubín 2 0

704. 160 Hvizdák Miroslav, Dolný Kubín 2 -1

705. 171 Jancek Jaroslav, Hruštín 2 -1

706. 339 Mareništiak Peter, O. Veselé 2 -1

707. 457 Trabalík Anton, Námestovo 2 -1

708. 474 Jancek Jožko, Hruštín 2 -1

709. 576 Šprla Miroslav, Trstená 2 -1

710. 417 Rentková Soňa, Zubrohlava 1 -1

711. 192 Ujček Ján, Dolný Kubín 1 -1

712. 418 Remková Lenka, Zubrohlava 1 -1

713. 037 Horák Ján, Tvrdošín 1 -4

714. 248 Hujo Ľubomír, Nižná 1 -4

715. 702 Lomáz Jaroslav, Žaškov 1 -4

716. 069 Podolák Juraj, Kraľovany 1 -4

717. 377 Lajtová Etela, Námestovo 1 -4

718. 635 Pavelek Miroslav, Tvrdošín 1 -7

719. 024 Drbiak Stanislav, Horná Lehota 0 0

720. 165 Vicáň Ján, O. Poruba 0 0

721. 170 Krška Ivan, Žaškov 0 0

722. 204 Polák Zdenko ml., Medzibrodie 0 0

723. 303 Džúr Miroslav, Tvrdošín 0 0

724. 304 Abaffy Karol, Tvrdošín 0 0

725. 435 Zboroňová Monika, Rabčice 0 0

726. 599 Šurina Štefan, Rabča 0 0

727. 486 Pelda Miško, Breza -1 2

728. 131 Užek Matej, Žaškov -1 -1

729. 731 Šprlová Marcela, Trstená -1 -1

730. 732 Kulkovská Gabriela, Tvrdošín -1 -1

731. 735 Letoštiak Lukáš, Zábiedovo -1 -1

732. 736 Frelich Ladislav, Trstená -1 -1

733. 737 Birás Vladislav, Trstená -1 -1

734. 742 Štepita Miloš, Námestovo -1 -1

735. 745 Bernaťák Jozef, O. Polhora -1 -1

736. 748 Polák Vladimír ml., O. Jasenica -1 -1

737. 749 Zboroň Slavomír, Rabča -1 -1

738. 750 Štipta Alojz, Námestovo -1 -1

739. 753 Socha Juraj, Ťapešovo -1 -1

740. 754 Jadroňová - Lenulik, Lokca -1 -1

741. 755 Kuboš Andrej, Nižná -1 -1

742. 756 Labdík Vladimír, Brezovica -1 -1

743. 759 Bujnák Tomáš + Lukáš, Párnica -1 -1

744. 762 Očkaják Rastislav, Hruštín -1 -1

745. 421 Gluštík Lukáš, Zubrohlava -1 -4

746. 454 Hrkeľ Ignác, Námestovo -2 -1

747. 630 Jurina Pavol, Nižná -2 -4

748. 656 Remko Jozef, Trstená -2 -4

749. 709 Adamec Juraj, Mokraď -2 -4

750. 485 Záhumenský Jožko, Námestovo -3 0

751. 511 Vajdečka Štefan ml., Trstená -4 -1

752. 269 Kachút Michal, Nižná -4 -4

753. 548 Gvoždiaková Vlasta, Trstená -4 -4

754. 734 Vajdečka Ľubo, Trstená -4 -4

755. 738 Sahuľ Ľubko, Trstená -4 -4

756. 739 Koválik Roman, Štefanov -4 -4

757. 744 Chromčák Emil, O. Polhora -4 -4

758. 751 Ďubek Roman, Rabčice -4 -4

759. 757 Žuffa Michal, Nižná -4 -4

760. 765 Zemenčík Jaroslav, Hruštín -4 -4

761. 017 Čipčala Ivan, Tvrdošín -4 -7

762. 534 Florek Michal, Zábiedovo -5 2

763. 264 Medžo Matúš, Nižná -5 -1

764. 262 Latka Klement, Nižná -5 -4

765. 026 Smatana Ondrej, Tvrdošín -5 -7

766. 014 Cilečková Janka, Krušetnica -6 0

767. 733 Sumega Tomáš, Trstená -7 -7

768. 480 Žofaj Lukáš, Ťapešovo -8 -1

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  2. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  3. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  4. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  5. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  8. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  9. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  1. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  2. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  3. Hygge ako životný štýl
  4. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  5. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  6. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  7. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  8. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  9. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  10. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 34 216
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 33 209
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 13 775
  4. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 10 225
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 10 184
  6. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 671
  7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 019
  8. Ohlúpli sme počas Covid roka? 6 752
  9. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 702
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom? 4 579
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Orava - aktuálne správy

Jedno srdce je v centre mesta.

Ich obsah pomôže aj ľuďom v núdzi.

23 h
Michal Suroviak začal s maratónmi vo veku 45 rokov.

Prvý maratón chcel odbehnúť v Košiciach a študentský sen si aj splnil.

20. jan
Takéto krásne ceny čakajú na najlepších bežcoch.

Oravská bežecká liga už tvorí nový kalendár.

22 h
Novinka v Oravskej Lesnej pomáha v orientácii.

Orientáciu v dedine zlepšili informačné tabule.

20. jan

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Hudečková je hlavnou odborníčkou na epidemiológiu ministerstva zdravotníctva.

21 h

Nahnevaní bežkári sa už obrátili listom aj na vedenie obce Králiky, aby začalo konať.

20 h

Muža našli už bez známok života.

21. jan

Niektorým ľuďom sa nepáči, aké druhy stromov prievidzská samospráva sadila v rámci náhradnej výsadby. Preto pripravili petíciu.

21. jan

Už ste čítali?