Poradie po predminulom kole v súťažiach Oravského futbalového zväzu:
I. trieda dorast – sk. A
1. Tvrdošín 3 3 0 0 14: 4 9
2. Podbiel 3 2 1 0 8: 4 7
3. O. Podzámok 3 2 0 1 6: 3 6
4. Habovka 4 2 0 2 9: 6 6
5. Veličná 4 1 2 1 3: 4 5
6. Krivá 3 1 1 1 4: 6 4
7. Párnica 4 1 1 2 6:10 4
8. Lokca 4 1 0 3 3: 9 3
9. Hruštín 4 0 1 3 6:13 1
I. trieda dorast – sk. B
1. O. Veselé 4 4 0 0 18: 5 12
2. Sihelné 4 2 1 1 11:10 7
3. Klin 4 1 2 1 11: 9 5
4. O. Polhora 3 1 1 1 6: 5 4
5. Zubrohlava 4 1 1 2 9: 9 4
5. Zákamenné 3 1 1 1 5: 5 4
7. Novoť 4 1 1 2 6:10 4
8. Vavrečka 3 1 0 2 6:15 3
9. Breza 3 0 1 2 6:10 1
I. trieda žiaci
1. Hruštín 4 4 0 0 16: 1 12
2. Liesek 4 4 0 0 15: 4 12
3. D. Kubín B 4 3 1 0 18: 4 10
4. Zuberec 4 3 0 1 16: 2 9
5. O. Polhora 4 2 1 1 11: 4 7
6. O. Jasenica 4 2 1 1 14:12 7
7. Medzibrodie 4 2 0 2 5: 5 6
8. Veličná 4 1 1 2 4: 6 4
9. Zákamenné 4 1 1 2 7:11 4
10. Habovka 4 1 0 3 8: 9 3
11. Bobrov 4 1 0 3 5:13 3
12. Breza 4 1 0 3 6:18 3
13. O. Lesná 4 0 1 3 5:28 1
14. Podbiel 4 0 0 4 1:14 0
II. trieda žiaci – sk. A
1. Žaškov 3 3 0 0 14:6 9
2. Zázrivá 3 2 0 1 6:3 6
3. Malatiná 3 1 1 1 5:7 4
4. S. Dubová 2 1 0 1 8:8 3
5. O. Podzámok 2 1 0 1 6:7 3
6. Krivá 2 0 1 1 1:4 1
7. Babín 3 0 0 3 2:7 0
II. trieda žiaci – sk. B
1. Lokca 4 4 0 0 11: 0 12
2. Zubrohlava 4 3 0 1 8: 4 9
3. Novoť 4 2 1 1 9: 6 7
4. Námestovo B 4 2 0 2 7: 5 6
5. Klin 4 1 1 2 3: 4 4
6. Vavrečka 4 1 1 2 7: 9 4
7. Sihelné 4 1 0 3 5:11 3
8. Beňadovo 4 0 1 3 2:13 1
Poradie po predminulom kole v súťažiach Stredoslovenského futbalového zväzu:
III. liga starší dorast
1. Ružomberok B 5 4 0 1 10: 9 12
2. Revúca 5 3 2 0 8: 2 11
3. Žilina B 5 3 1 1 21: 6 10
4. Dubová 5 3 1 1 17: 6 10
5. L. Mikuláš 5 3 1 1 18: 8 10
6. Lučenec 5 3 1 1 12: 5 10
7. D. Kubín 5 3 1 1 8: 7 10
8. K. N. Mesto 5 2 1 2 15: 7 7
9. Podlavice 5 2 1 2 9: 8 7
10. Bánová 5 2 1 2 8: 9 7
11. Zvolen 5 2 0 3 10:14 6
12. Námestovo 5 2 0 3 9:15 6
13. Krásno 5 1 1 3 1: 6 4
14. Radvaň B 5 0 2 3 4:14 2
15. N. Baňa 5 0 1 4 4:15 1
16. Brezno 5 0 0 5 7:30 0
III. liga mladší dorast
1. Ružomberok B 5 5 0 0 22: 2 15
2. Žilina B 5 5 0 0 17: 0 15
3. Zvolen 5 4 0 1 16: 6 12
4. L. Mikuláš 5 4 0 1 14: 5 12
5. Podlavice 5 3 0 2 11: 7 9
6. Revúca 4 2 1 1 10: 6 7
7. Dubová 5 2 0 3 11:16 6
8. Bánová 5 2 0 3 7:12 6
9. Námestovo 5 2 0 3 7:12 6
10. Radvaň B 3 1 2 0 7: 5 5
11. D. Kubín 5 1 1 3 7:10 4
12. K. N. Mesto 5 1 1 3 3:17 4
13. N. Baňa 4 1 0 3 6: 8 3
14. Brezno 5 1 0 4 5: 9 3
15. Lučenec 4 0 1 3 4:16 1
16. Krásno 4 0 0 4 2:18 0
IV. liga dorast
1. Lisková 4 3 0 1 12: 8 9
2. Štiavnik 4 2 2 0 11: 5 8
3. Bytča 4 2 2 0 6: 3 8
4. Strečno 4 2 2 0 5: 2 8
5. D. Hričov 4 2 1 1 10: 5 7
6. Rabča 4 2 1 1 7: 5 7
7. Rudina 4 2 1 1 2: 2 7
8. L. Hrádok 4 1 2 1 5: 7 5
9. Rosina 4 1 2 1 5: 9 5
10. Zuberec 4 1 1 2 5: 5 4
11. Stráňavy 4 1 0 3 8: 7 3
12. Predmier 4 1 0 3 6:10 3
13. Rajec 4 1 0 3 2: 6 3
14. T. Teplice 4 0 0 4 1:11 0
V. liga dorast
1. Nižná 4 3 1 0 9: 3 10
2. Sučany 3 3 0 0 16: 2 9
3. Košťany 3 3 0 0 8: 0 9
4. Likavka 3 2 1 0 12: 4 7
5. Z. Poruba 3 2 0 1 4: 2 6
6. L. Revúce 3 1 2 0 8: 5 5
7. O. Jasenica 3 1 1 1 7: 5 4
8. L. Lúžna 4 1 0 3 4: 6 3
9. Palúdzka 3 1 0 2 3: 6 3
10. Trstená 3 1 0 2 2: 6 3
11. M. Čepčín 3 0 2 1 4: 8 2
12. O. Lesná 3 0 1 2 4:18 1
13. Mutné 3 0 0 3 0: 7 0
14. L. Sliače 3 0 0 3 2:11 0
II. liga starší žiaci
1. Belá 4 3 1 0 21: 6 10
2. Dlhá 3 2 1 0 14: 4 7
3. K. N. Mesto 4 2 1 1 9: 8 7
4. Žilina B 4 2 0 2 10: 8 6
5. Nižná 4 1 3 0 9: 7 6
6. K. Lieskovec 3 2 0 1 6: 4 6
7. Ružomberok B 4 2 0 2 9:14 6
8. Radoľa 4 2 0 2 8:21 6
9. Trstená 3 1 1 1 7: 5 4
10. Námestovo 4 1 1 2 8: 9 4
11. Martin B 3 1 0 2 16: 4 3
12. Z. Poruba 3 1 0 2 3: 6 3
13. Krásno 3 0 0 3 3:11 0
14. Raková 2 0 0 2 2:18 0
II. liga mladší žiaci
1. Námestovo 4 4 0 0 37: 1 12
2. Martin B 4 4 0 0 27: 0 12
3. Žilina B 4 3 0 1 33: 4 9
4. Ružomberok B 3 3 0 0 22: 1 9
5. Belá 4 3 0 1 7: 5 9
6. Raková 3 2 0 1 11: 3 6
7. Nižná 4 1 1 2 5: 9 4
8. Trstená 2 1 0 1 5: 7 3
9. K. Lieskovec 4 1 0 3 9:14 3
10. K. N. Mesto 4 1 0 3 5:10 3
11. Z. Poruba 4 1 0 3 1:26 3
12. Dlhá 3 0 1 2 2:18 1
13. Krásno 3 0 0 3 0:22 0
14. Radoľa 4 0 0 4 2:46 0
III. liga starší žiaci
1. T. Teplice 2 2 0 0 7: 1 6
2. Chlebnice 2 2 0 0 5: 1 6
3. L. Hrádok 1 1 0 0 9: 1 3
4. Vrútky 2 1 0 1 12: 5 3
5. O. Veselé 2 1 0 2 6: 3 3
6. Mutné 2 1 0 1 4: 5 3
7. Lisková 1 0 1 0 2: 2 1
8. Rabča 2 0 1 1 4: 5 1
9. Tvrdošín 2 0 1 1 2: 4 1
10. Sučany 2 0 1 1 3: 8 1
11. Sv. Kríž 2 0 0 2 1:20 0
III. liga mladší žiaci
1. Sučany 2 1 1 0 7: 3 4
2. Chlebnice 2 1 1 0 4: 1 4
3. Lisková 1 1 0 0 8: 0 3
4. Vrútky 1 1 0 0 5: 0 3
5. T. Teplice 1 1 0 0 4: 0 3
6. Rabča 2 1 0 1 4: 6 3
7. Sv. Kríž 2 1 0 1 1: 5 3
8. Mutné 2 0 1 1 2: 4 1
9. O. Veselé 2 0 1 1 2: 6 1
10. L. Hrádok 1 0 0 1 0: 1 0
11. Tvrdošín 2 0 0 2 0:11 0