I. Športovo-technická komisia (predseda Ing. Martin Kahan)
1. Schvaľuje výsledky MFZ I. triedy13. kola tak, ako boli dosiahnuté na ihriskách.
2. Oznamuje zástupcom FK a FO, že vo štvrtok 6. 11. 2003 o 16.00 h (zasadačka OFZ) sa uskutoční pracovné stretnutie zástupcov OFZ so zástupcami FK a FO. Zastúpenie všetkých FK je povinné. Žiadame FK, aby zabezpečili účasť svojho zástupcu na tomto pracovnom zasadnutí.
3. Schvaľuje tabuľky I. triedy a II. tried sk. A a B po skončení jesennej časti súť. ročníka 2003/2004.
I. trieda
1. Párnica 13 9 2 2 26: 17 29 2. Veličná 13 9 1 3 32: 11 28 3. Or. Veselé 13 8 2 3 26: 13 26 4. Or. Podzámok 13 7 2 4 23:14 23 5. Žaškov 13 5 5 3 23:22 20 6. Vavrečka 13 5 3 5 15:15 18 7. Leštiny 13 4 5 4 21:21 17 8. Breza 13 4 4 5 14:16 16 9. Or. Poruba 13 4 4 5 19:24 16 10. Dlhá 13 4 4 5 21:28 16 11. Lokca 13 4 1 8 17:25 13 12. Kraľovany 13 3 3 7 12:18 12 13. Rabča 13 3 2 8 13:24 11 14. Krivá 13 1 4 8 15:29 7
II. trieda skupina A
1. Trstená 10 9 0 1 34: 6 27 2. Zubrohlava 10 8 1 1 31: 9 25 3. Klin 10 6 3 1 20: 8 21 4. Or. Polhora 10 5 0 5 15:16 15 5. Habovka 10 4 2 4 17:22 14 6. Ťapešovo 10 4 1 5 14:17 13 7. Vitanová 10 4 0 6 19:18 12 8. O. B. Potok 10 4 0 6 19:21 12 9. Rabčice 10 3 1 6 22:26 10 10. Liesek 10 2 2 6 10:30 8 11. Brezovica 10 1 0 9 10:38 3
II. trieda skupina B
1. Bziny 9 8 1 0 27: 4 25 2. Novoť 9 5 2 2 20:13 17 3. Zázrivá 9 5 1 3 13:15 16 4. Zákamenné 9 5 0 4 23:14 15 5. Vasiľov 9 4 2 3 14:16 14 6. Mutné 9 4 1 4 13:16 13 7. Or. Lesná 9 3 0 6 11:18 9 8. Hruštín 9 3 0 6 11:20 9 9. Beňadovo 9 2 1 6 10:17 7 10. Babín 9 1 2 6 9:18 5
4. Posledné pracovné zasadnutie ŠTK po jesennej časti súť. ročníka 2003/2003 sa uskutoční dňa 13. 11. 2003 o 15.30 h.
III. Komisia mládeže (predseda Bc. Ľubomír Hlatký)
1. Schvaľuje výsledky MFZ I. tr. SŽ – 13. kolo tak, ako boli dosiahnuté na ihriskách.
2. Schvaľuje tabuľky po jesennej časti súť. ročníka 2003/2004.
I. trieda dorast sk. A:
1. Tvrdošín 8 7 1 0 29: 5 22 2. Podbiel 8 6 1 1 20: 6 19 3. Or. Podzámok 8 4 1 3 16:14 13 4. Veličná 8 3 3 2 10: 9 12 5. Habovka 8 4 0 4 17:20 12 6. Párnica 8 3 2 3 17:18 11 7. Krivá 8 2 0 6 6:19 6 8. Hruštín 8 1 1 6 11:23 4 9. Lokca 8 1 1 6 8:20 4
I. trieda dorast sk. B:
1. Or. Veselé 8 4 3 1 22:10 15 2. Or. Polhora 8 4 2 2 23:10 14 3. Zubrohlava 8 4 1 3 19:15 13 4. Sihelné 8 4 1 3 20:20 13 5. Klin 8 3 3 2 21:14 12 6. Zákamenné 8 3 2 3 12:10 11 7. Vavrečka 8 3 0 5 15:28 9 8. Breza 8 2 1 5 15:19 7 9. Novoť 8 2 1 5 8:29 7
I. trieda SŽ
1. Liesek 13 11 0 2 54:12 33 2. Zuberec 13 10 1 2 55:12 31 3. Hruštín 13 10 1 2 45:14 31 4. D. Kubín 13 9 2 2 44:14 29 5. Medzibrodie 13 7 2 4 36:21 23 6. Veličná 13 7 2 4 24:16 23 7. Or. Polhora 13 6 1 6 40:21 19 8. Habovka 13 6 1 6 36:24 19 9. Or. Jasenica 13 5 4 4 32:34 19
10. Zákamenné 13 4 2 7 20:35 14
11. Or. Lesná 13 4 2 7 27:58 1
12. Breza 13 2 0 11 16:61 6
13. Bobrov 13 1 0 12 9:64 3
14. Podbiel 13 0 0 13 4:56 0
II. trieda SŽ sk. A:
1. Lokca 7 6 0 1 18: 1 18
2. Zubrohlava 7 6 0 1 15: 7 18
3. Námestovo B 7 5 0 2 27:10 15
4. Novoť 7 3 1 3 15:14 10
5. Vavrečka 7 3 1 3 14:21 10
6. Sihelné 7 2 0 5 6:18 6
7. Klin 7 1 1 5 5:11 4
8. Beňadovo 7 0 1 6 7:25 1
II. trieda SŽ sk. B:
1. Žaškov 6 6 0 0 30:10 18
2. Or. Podzámok 6 4 0 2 23:14 12
3. Zázrivá 6 3 0 3 12:18 9
4. Malatiná 6 2 2 2 11:17 8
5. Krivá 6 2 1 3 9:10 7
6. Babín 6 1 1 4 9:13 4
7. S. Dubová 6 1 0 5 9:21 3
Mladší žiaci skupina A:
1. D. Kubín 12 10 1 1 63: 5 31
2. Párnica 12 8 1 3 19:20 25
3. O. Poruba 12 2 3 7 10:37 9
4. Veličná 12 1 1 10 13:43 4
Mladší žiaci sk. B:
1. Zuberec 6 6 0 0 34: 3 18
2. Habovka 6 3 0 3 25:12 9
3. Bziny 6 0 0 6 3:47 0
Mladší žiaci sk. C:
1. Zákamenné 6 4 0 2 37: 4 12
2. Breza 6 4 0 2 10: 4 12
3. O. Lesná 6 1 0 5 1:10 3
Mladší žiaci sk. D:
1. Námestovo 6 4 2 0 13: 3 14
2. O. Polhora 6 3 2 1 13: 8 11
3. Klin 6 0 0 6 1:16 0
Prípravka sk. A:
1. D. Kubín 12 10 2 0 48: 2 32
2. Párnica 12 7 2 3 23:12 23
3. Bziny 12 4 2 6 19:29 14
4. Žaškov 12 0 0 12 6:48 0
Prípravka sk. B
1. Tvrdošín 12 11 1 0 57: 4 34
2. Dlhá 12 5 0 7 35:38 15
3. Chlebnice 12 4 2 6 33:31 14
4. Nižná 12 2 1 9 12:65 7
Prípravka sk. C:
1. Námestovo 6 5 0 1 24: 8 15
2. Trstená 6 3 0 3 14:14 9
3. Lokca 6 1 0 5 3:18 3
Prípravka sk. D:
1. Sihelné 12 8 3 1 22: 9 27
2. O. Jasenica B 12 7 3 2 21:11 24
3. O. Jasenica A 12 3 5 4 13:14 14
4. Rabča 12 0 1 11 1:23 1
III. Disciplinárna komisia (predseda Ján Kysel)
D-I-72 Jozef Martinusík 790426 FC Or. Podzámok, 1 MFZ podmienečne do 30. 6. 2004
podľa DP-1-5a. Zaplatiť 150 + 150 Sk.
D-I-73 Miloš Halák 751216 OFK Leštiny, 2 MFZ podmienečne do 30. 6. 2004 podľa DP-1-5a
D-I-74 Rudolf Tokár 780828 TJ Krivá, 3 MFZ nepodmienečne podľa DP-1-3b, trest nadobudne platnosť až po uplynutí trestu za 4 ŽK, doplatiť 100 Sk.
D-I-75 Dušan Trnovský 690107 TJ Párnica, 3 MFZ nepodmienečne podľa DP-1-3b + zmena podmienečného trestu 1 MFZ na nepodmienečný od 24. 10. 2003
Zastavenie činnosti za 4 ŽK na 1 MFZ nepodmienečne od 31. 10. 2003:
Rudolf Tokár 780828 TJ Krivá, Bohuš Lupták 670918 OFK Leštiny
Neprerokované priestupky – porušenie čl. 16 DP:
Vladimír Pánik 810724 TJ Dlhá – chýba poplatok za ČK
Jaroslav Bakoš 771223 OFK Žaškov – chýba poplatok za ČK
Tomáš Turčina 820510 OFK Žaškov – chýba poplatok za ČK
DK na návrh HK v zmysle RS OFZ navyšuje poplatky a pokuty, ktoré neboli uhradené v termíne: OŠK Hruštín z 300 na 600 Sk (D-I-66 sprav. č. 13)
DK opätovne predvoláva na svoje zasadnutie dňa 6. 11. 2003 o 15.30 h z MFZ Dlhá – Krivá (dospelí) vedúceho mužstva TJ Krivá Libor Kubala, Jozef Holub.
Účasť menovaných je bezpodmienečne nutná pod následkom ďalších disciplinárnych opatrení. Účasť menovaných zabezpečí TJ Krivá.
O 17.00 h z MFZ Leštiny – Párnica AR2 Zdenko Frančák ml., hráč TJ Párnica Dušan Trnovský 690107 a zast. kapitána TJ Párnica Dušan Kalina 770504.
Proti rozhodnutiu DK je možné sa odvolať do 15 dní od zverejnenia v spravodaji OFZ.
IV. Komisia rozhodcov (predseda Mgr. Július Kubáni)
1. Oznamuje rozhodcom účinkujúcim v súťažiach OFZ, že jesenný seminár sa uskutoční v nedeľu 9. 11. 2003 o 10.00 h v zasadačke OFZ v D. Kubíne. Na seminári budú vyplatené paušálne odmeny rozhodcom za turnaje MŽ a prípravky.
V. Matričná komisia (predseda Milan Hančiak)
Prestupy a hosťovania hráčov - august 2003: (pokračovanie)
schválené: Miloš Mamrák 750918 Bziny - Leštiny HP do 30. 6. 2004, Ľubomír Škrabák 780804 Malatiná - Leštiny HP do 30. 6. 2006, Juraj Pobeha 920623 Istebné - Žaškov, Ivan Pobeha 890702 Istebné - Žaškov, Lukáš Lang 901127 O. Poruba - Veličná HP do 30. 6. 2005, Juraj Pazdera 901220 O. Poruba - Veličná HP do 30. 6. 2005, Martin Kuchťák 810816 Lokca - Vasiľov HP do 30. 6. 2004, Zdenko Javornický 550124 Žaškov - Zázrivá HP do 30. 6. 2004, Roman Sopúch 910603 O. Poruba - D. Kubín HP do 31. 7. 2004, Jozef Vavrečan 900502 Istebné - D. Kubín, Marek Pĺžik 910422 O. Poruba - D. Kubín HP do 31.7.2004, Peter Sopúch 930210 O. Poruba - D. Kubín HP do 31. 7. 2004 (pokračovanie v budúcom spravodaji).
VI. Komisia delegátov OFZ
(predseda Ing. Jozef Kahan)
Hodnotenie výkonu R v MFZ hraných 26. 10. 2003: Kraľovany - O. Poruba 8 3/3, Krivá - Leštiny 8,5 3/3, O. Podzámok - Dlhá 8 3/3, Párnica - Breza 8 3/3, Rabča - Vavrečka 8 3/3, Veličná - O. Veselé 8 3/3.
VIII. Sekretariát OFZ
Oznam pre TJ a kluby
OATJK upozorňuje, že žiadosti o poskytnutie dotácie na realizáciu projektov v roku 2004 je potrebné predložiť Ministerstvu školstva SR do 15. 11. 2003. Informácie o podmienkach podávania projektov boli uverejnené v Športinforme č.7/2003 a na internetovej stránke MŠ SR http://wwwedukation.gov.sk - sekcie MŠ SR – Sekcia štátnej starostlivosti o šport - časť financovanie v roku 2004.
V Dolnom Kubíne 30. 10. 2003
Vladimír Mušák, predseda OFZ
Dagmar Ružičková,
sekretariát OFZ
OPRAVA
(Spravodaj č. 15/2003-2004)
V predchádzajúcom spravodaji Oravského futbalového zväzu č.15/2003-2004 boli nedopatrením redakcie Naša Orava uvedené nesprávne informácie disciplinárnej komisie.
Vedeniu OFZ, disciplinárnej komisii i hráčom sa ospravedlňujeme.
Správne verdikty disciplinárnej komisie sú nasledovné:
D-I-70 Tomáš Rypák 710812 TJ Veličná, 1 MFZ nepodmienečne podľa DP-1-5a. Trest nadobudne platnosť až po uplynutí trestu za 4 ŽK.
D-I-71 Miroslav Holub 810131 TJ Krivá, 5 MFZ nepodmienečne podľa DP-1-6b. Trest nadobudne platnosť až po uplynutí trestu za 4 ŽK.
Redakcia