Gólové hody v zápase Oravskej Lesnej s Dolným Kubínom

Góly: F. Furdek, M. Furdek - J. Bečka 2, R. Povala, J. Povala

Vylúčení: 3:2, všetci na 2 min

Presilovky: 0:1

Oslabenia: 1:0

Rozhodovali: Líška a Babinský

Zásluhou obidvoch kolektívov sa hral veľmi dobrý zápas a remíza by bola spravodlivejšia. Úvodný gól zaznamenal už v 42. sekunde F. Furdek po prihrávke M. Furdeka. Potom sa hralo útočne na obidvoch stranách. Pre Pucov bola šťastná polovica prvej tretiny, keď najprv Jozef Bečka po spolupráci s R. Marettom vyrovnal a po 33 sekundách R. Povala, po chybe inak dobrého D. Stasa v bránke Liesku, zaznamenal vedúci gól Pucova. Vyrovnanie mal ešte v tejto časti na hokejke Michal Furdek, ale puk sa mu v čistej šanci skĺzol po čepeli hokejky. V druhej tretine sa strelecky presadil iba Jozef Bečka, ktorý svojím druhým gólom v 26. min, keď pretlačil puk popod chránič brankára Liesku, využil početnú prevahu svojho mužstva. Liesek mal veľmi dobrý nástup do záverečnej tretiny, lebo M. Furdek už v 42. min pri vlastnom oslabení znížil na rozdiel jediného gólu. Najväčšiu šancu na vyrovnanie nevyužili v 55. min postupne M. Babinský, J. Dreveniak a P. Babinský, keď brankár Bodorík v snahe rozohrať vykorčuľoval zo svojej bránky. V čase náporu Liesečanov potvrdil 2 body strelou od modrej čiary v poslednej minúte J. Povala.

Oravská Lesná - Dolný Kubín 7:7 (3:3, 2:3, 2:1)

Góly: P. Brňák 3, M. Laššák, M. Vrábeľ, P. Kolenčík, P. Dibdiak - M. Markovič 5, J. Črep 2

Vylúčení: 6:6, všetci na 2 min

Presilovky: 1:2

Oslabenia: 1:1

Rozhodoval: Miroslav Líška

Duel mal super divoký úvod zásluhou obidvoch kolektívov. Po uplynutí 107 sekúnd svietilo už na ukazovateli skóre 2:2. Najprv Brňák a Laššák získali dvojgólové vedenie pre Oravskú Lesnú, aby vzápätí strelec zápasu Markovič a Ján Črep vyrovnali. V 18. min diváci opäť videli 2 zlepené góly, keď najprv Brňák posunul do vedenia Oravskú Lesnú a Markovič o 36 sekúnd neskôr využil presilovú hru. Druhú tretinu začali lepšie Dolnokubínčania a Markovič po spolupráci s Florekom v 26. min po prvýkrát v tomto stretnutí posunuli Dolný Kubín do vedenia. V 36. min to už neplatilo, lebo najprv Milan Vrábeľ vyrovnal a Peter Kolenčík potrestal vylúčenie Floreka už po 3 sekundách. V tejto časti to však nebolo všetko. Do poslednej tretiny nastupovali s jednogólovým vedením predsa len hostia, keď v 37. min Ján Črep vyrovnal a o minútu neskôr Markovič po spolupráci s Ľubošom Črepom zaznamenal šiesty gól Dolného Kubína. Aj keď v poslednej časti mali viac z hry Dolnokubínčania, Oravská Lesná v 50. min vyrovnala Dibdiakom a v 53. min Pavol Brňák opäť posunul svoje mužstvo do vedenia. Vyrovnávajúci gól strelil necelých 6 minút pred koncom po samostatnej akcii Markovič.

5. Stačí mi elektromobil? Pozreli sme sa, ako je to s dojazdom
  6. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni?
  7. Desať hotelov v destináciách, ktoré sú toto leto favoritmi
  8. Málokto im verí. Prekvapia Slováci na futbalovom EURO 2020?
  7. Hudbou proti holorubom.
  8. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni?
  10. Tostov palác - moderné bývanie s atmosférou historických Košíc 4 852

Námestovo môže v sobotu oslavovať proti Fiľakovu postup.

Oravské Veselé rozhodlo zápas proti poslednému celku v závere.

7 h
Tomáš Gerát patril v majstrovskej sezóne medzi ťahúňov Liptákov. Vynechal iba jeden zápas.

Tomáš Gerát patril v majstrovskej sezóne medzi ťahúňov Liptákov.