ROZLOSOVANIE SÚŤAŽE MLADŠÍCH ŽIAKOV - JAR 2004
Skupina A
1. mája v Párnici
Párnica – Oravská Poruba
Veličná – Dolný Kubín
Oravská Poruba – Dolný Kubín
Párnica – Veličná
Veličná – Oravský Podzámok
Dolný Kubín – Párnica
15. mája vo Veličnej:
Veličná – Párnica
Dolný Kubín – Oravská Poruba
Párnica – Oravská Poruba
Veličná – Dolný Kubín
Dolný Kubín – Párnica
Oravská Poruba – Veličná
Skupina B
1. mája v Bzinách
Bziny – voľný žreb
Habovka – Zuberec
voľný žreb – Zuberec
Bziny – Habovka
Habovka – voľný žreb
Zuberec – Bziny
15. mája v Habovke:
Habovka – voľný žreb
Zuberec – Bziny
voľný žreb – Bziny
Habovka – Zuberec
Zuberec – voľný žreb
Bziny – Habovka
Skupina C
1. mája v Oravskej Lesnej
Oravská Lesná – voľný žreb
Zákamenné – Breza
voľný žreb – Breza
Oravská Lesná – Zákamenné
Zákamenné - voľný žreb
Breza – Oravská Lesná
16. mája v Zákamennom:
Zákamenné – voľný žreb
Breza – Oravská Lesná
voľný žreb – Oravská Lesná
Zákamenné – Breza
Breza – voľný žreb
Oravská Lesná – Zákamenné
Skupina D
1. mája v Oravskej Polhore
Oravská Polhora – voľný žreb
Klin – Námestovo B
voľný žreb – Námestovo B
Oravská Polhora – Klin
Klin – voľný žreb
Námestovo B – Oravská Polhora
15. mája v Kline:
Klin – voľný žreb
Námestovo B – Oravská Polhora
voľný žreb – Oravská Polhora
Klin – Námestovo B
Námestovo B – voľný žreb
Oravská Polhora – Klin
(Uvedené sú len úvodné turnaje, pokračovanie rozlosovania nájdete v budúcom čísle.)
ROZLOSOVANIE SÚŤAŽE PRÍPRAVKY - JAR 2004
Skupina A
1. mája v Žaškove
Žaškov – Párnica
Dolný Kubín – Bziny
Párnica – Bziny
Žaškov – Dolný Kubín
Dolný Kubín – Párnica
Bziny – Žaškov
16. mája v Dolnom Kubíne:
Dolný Kubín – Žaškov
Bziny – Párnica
Žaškov – Párnica
Dolný Kubín – Bziny
Bziny – Žaškov
Párnica – Dolný Kubín
Skupina B
1. mája v Nižnej
Nižná – Chlebnice
Tvrdošín – Dlhá
Chlebnice – Dlhá
Nižná – Tvrdošín
Tvrdošín – Chlebnice
Dlhá – Nižná
12. júna v Chlebniciach:
Chlebnice – Dlhá
Nižná – Tvrdošín
Dlhá – Tvrdošín
Chlebnice – Nižná
Nižná -Dlhá
Tvrdošín – Chlebnice
Skupina C
2. mája v Námestove
Námestovo – voľný žreb
Lokca – Trstená
voľný žreb – Trstená
Námestovo – Lokca
Lokca – voľný žreb
Trstená - Námestovo
29. mája v Lokci:
Lokca – voľný žreb
Trstená – Námestovo
voľný žreb – Námestovo
Lokca – Trstená
Trstená – voľný žreb
Námestovo – Lokca
Skupina D
1. mája v Oravskej Jasenici
O. Jasenica A – O. Jasenica B
Rabča – Sihelné
Oravská Jasenica B – Sihelné
Oravská Jasenica A – Rabča
Rabča – Oravská Jasenica B
Sihelné – Oravská Jasenica A
22. mája v Rabči:
Rabča – Oravská Jasenica A
Sihelné – Oravská Jasenica B
O. Jasenica A –O. Jasenica B
Rabča – Sihelné
Sihelné – Oravská Jasenica A
Oravská Jasenica B - Rabča
(Uvedené sú len úvodné turnaje, pokračovanie rozlosovania nájdete v budúcom čísle.)