Štvrtok, 29. október, 2020 | Meniny má KláraKrížovkyKrížovky

Vaša tipovacia liga

VÝSLEDKY PO 2. KOLE

1. 064 Andrea Urbanovičová, Nižná 16 11

2. 684 Martin Bolibruch, Rabčice 14 14

3. 719 Peter Socha, Ťapešovo 14 14

4. 760 Juraj Socha, Ťapešovo 14 14

5. 154 Alexander Bugala, Námestovo 13 11

6. 258 Ivan Falla, Trstená 13 11

7. 398 Rasťo Gembala, Tvrdošín 13 11

8. 448 Jana Ratulovská, Or. Poruba 13 11

9. 185 Marta Matejeková, Tvrdošín 13 8

10. 202 Miroslav Džúr, Tvrdošín 13 2

11. 653 Viliam Lucký ml., Trstená 11 11

12. 656 Terezka Kecerová ml., Tvrdošín 11 11

Skryť Vypnúť reklamu

13. 747 Milan Tomčík, Zákamenné 11 11

14. 751 Michal Vrábeľ, Zákamenné 11 11

15. 222 Michal Hucík, Brezovica 10 14

16. 547 Monika Medenciová, Lokca 10 14

17. 430 Peter Farko, Žaškov 10 11

18. 044 Kuriak Anton, Tvrdošín 10 8

19. 094 Michal Mordel, Zubrohlava 10 8

20. 223 Ľubo Vajdečka, Trstená 10 8

21. 346 Dušan Žilka, Dolný Kubín 10 8

22. 237 Róbert Dzurek, Trstená 10 5

23. 278 Roman Macura, Trstená 10 5

24. 429 Štefan Škapec ml., Hruštín 10 5

25. 577 Miroslav Valek, Trstená 10 5

26. 227 Peter Chrenek, Zábiedovo 10 2

27. 307 Peter Gejdoš, Komjatná 8 8

28. 591 Anna Gondová, Tvrdošín 8 8

29. 597 Lukáš Letaš, Tvrdošín 8 8

30. 601 Peter Klimek, Habovka 8 8

31. 614 Pavol Matištík, Zuberec 8 8

Skryť Vypnúť reklamu

32. 627 Janka Stajerová, D. Kubín 8 8

33. 631 Dušan Tabačák, Kraľovany 8 8

34. 633 Denis Chovan, Žaškov 8 8

35. 651 Ľubo Fedorák, Trstená 8 8

36. 659 Marcel Dedinský, Tvrdošín 8 8

37. 662 Eva Brišová, Trstená 8 8

38. 663 Jozef Fábry, Trstená 8 8

39. 673 Michal Bandík, Rabčice 8 8

40. 677 Martin Sochuliak, Námestovo 8 8

41. 681 Jozef Sklárčik, Vavrečka 8 8

42. 707 Jozef Papan, Ťapešovo 8 8

43. 711 Zuzana Hadárová, Rabčice 8 8

44. 712 Marek Chutniak, Rabča 8 8

45. 713 Ľudmila Zboroňová, Námestovo 8 8

46. 728 Ľubomír Stopiak, Bobrov 8 8

47. 730 Pavol Hrubjak ml., Vavrečka 8 8

48. 737 Róbert Vorčák, O. Polhora 8 8

49. 749 Vlasta Hilbrychtová, Novoť 8 8

50. 196 Peter Šimalčík, Tvrdošín 7 11

Skryť Vypnúť reklamu

51. 314 Tomáš Bujnák, Párnica 7 11

52. 435 František Martvoň st, Hruštín 7 11

53. 517 Viktor Borovjak, Námestovo 7 11

54. 543 Jozef Petrulák, Mutné 7 11

55. 008 Peter Pazúrik ml., Tvrdošín 7 8

56. 011 Anka Šuttyová, Tvrdošín 7 8

57. 070 Ľubomír Surovčík, Nižná 7 8

58. 075 Barbora Orčová, Nižná 7 8

59. 119 Lucia Čierniková, O. Jasenica 7 8

60. 131 Tomáš Makúch, Krušetnica 7 8

61. 134 Anton Kriš, Or. Veselé 7 8

62. 141 Tomáš Svetlošák, Klin 7 8

63. 164 Alojz Fuzák, Rabčice 7 8

64. 176 Mária Belopotočanová, Nižná 7 8

65. 206 Jozef Lišiak, Tvrdošín 7 8

66. 216 Miroslav Lonek, Tvrdošín 7 8

67. 229 Ján Krkoška, Trstená 7 8

68. 256 Karol Bača, Trstená 7 8

69. 266 Miloš Maťoška, Tvrdošín 7 8

70. 310 Roman Blahút, Kňažia 7 8

71. 369 Miloš Uchál, Žaškov 7 8

72. 376 Lukáš Mikuš, Lokca 7 8

73. 400 Gabriela Maťagová, Brezovica 7 8

74. 411 Martina Graňáková, Or. Jasenica 7 8

75. 417 Renáta Bednárová, Tvrdošín 7 8

76. 544 Jozef Koráb, Námestovo 7 8

77. 549 Daniel Hurák, Vavrečka 7 8

78. 573 Barbora Gabaríková, Trstená 7 8

79. 014 Margita Kormančíková, Tvrdošín 7 5

80. 028 Róbert Bača, Nižná 7 5

81. 058 Ľuboš Kohár, Tvrdošín 7 5

82. 399 Ľubomír Fuček, Nižná 7 5

83. 481 Juraj Podolák, Kraľovany 7 5

84. 494 Martina Trojáková, Námestovo 7 5

85. 501 Anton Franek, Zákamenné 7 5

86. 509 Karol Vojtašák, Rabčice 7 5

87. 560 Ján Kubizna, Or. Jasenica 7 5

88. 568 Janka Dedinská, Nižná 7 5

89. 578 Dušan Buček, Trstená 7 5

90. 030 Jozef Kočner, Nižná 7 2

91. 105 Jaroslav Žofaj, Or. Jasenica 7 2

92. 133 Jozef Kurčina, Babín 7 2

93. 184 Ladislav Šveda, Nižná 7 2

94. 513 Peter Hurák, Námestovo 7 2

95. 592 Juraj Gonda, Tvrdošín 5 5

96. 599 Ivan Franko, Podbiel 5 5

97. 605 Gabriel Tušár, Trstená 5 5

98. 612 Mária Durajová, Bziny 5 5

99. 619 Peter Korček, S. Hora 5 5

100. 620 Radoslav Osadský, Dlhá 5 5

101. 624 Pavol Dzúrik, Istebné 5 5

102. 625 Marek Mikuš, Žaškov 5 5

103. 629 Jana Durajová, Bziny 5 5

104. 634 Matúš Užek, Žaškov 5 5

105. 635 Matej Užek, Žaškov 5 5

106. 637 Marián Papp, Bziny 5 5

107. 639 Dušan Maťko, D. Kubín 5 5

108. 641 Juraj Gelčinský, Trstená 5 5

109. 642 Milan Mores, Nižná 5 5

110. 644 Jan Hlavna, Trstená 5 5

111. 645 Viktor Stas ml., Trstená 5 5

112. 646 Mária Močarníková, Zábiedovo 5 5

113. 649 Jozef Korman ml., Trstená 5 5

114. 650 Paťko Kecera ml., Tvrdošín 5 5

115. 654 Marcela Sahuľová, Trstená 5 5

116. 657 Stanislav Gregorec, Trstená 5 5

117. 658 Jozef Maniak, Zábiedovo 5 5

118. 665 Mária Garbiarová, Liesek 5 5

119. 667 Jakub Buška, Trstená 5 5

120. 671 Roman Šeliga, Nižná 5 5

121. 682 Michal Turac, Rabča 5 5

122. 685 Miroslav Iglarčík, Beňadovo 5 5

123. 686 Monika Žofajová, Ťapešovo 5 5

124. 687 Martin Kriš, O. Veselé 5 5

125. 688 Matúš Čiernik, Rabčice 5 5

126. 689 Eva Graňáková, Beňadovo 5 5

127. 690 Mária Ďubeková, Rabčice 5 5

128. 693 Pavol Dendis, Vavrečka 5 5

129. 694 Martina Úradníková, Klin 5 5

130. 695 Marcel Feranec, O. Veselé 5 5

131. 697 Jozef Brňák ml., O. Lesná 5 5

132. 698 Tomáš Holub, Vavrečka 5 5

133. 699 Michal Tomulec, Hruštín 5 5

134. 702 Miloš Matis, Hruštín 5 5

135. 705 Matej Kopta, Námestovo 5 5

136. 708 Lukáš Chudiak, Babín 5 5

137. 710 Ľubomíra Maxová, Rabča 5 5

138. 714 Peter Kurtulík, Vavrečka 5 5

139. 716 Stanislav Kurjak, Zubrohlava 5 5

140. 717 Jan Papajik, Namestovo 5 5

141. 718 Antónia Grobarčíková, Rabčice 5 5

142. 721 Šefik Madleňák, O. Jasenica 5 5

143. 726 Lenka Grobarčíková, Rabčice 5 5

144. 727 Jozef Žofaj, Ťapešovo 5 5

145. 732 Dušan Majkút, Námestovo 5 5

146. 735 Antonia Čajková, O. Jasenica 5 5

147. 736 Gabriel Kopta, O. Veselé 5 5

148. 740 Juraj Orčo, Nižná 5 5

149. 748 Rudolf Betušťák, Nižná 5 5

150. 750 Júlia Hilbrychtová, Novoť 5 5

151. 752 Vladimír Hilbrycht, Novoť 5 5

152. 754 Patrik Žák, Nižná 5 5

153. 755 Deniska Gondová, Tvrdošín 5 5

154. 756 Maroš Jakubovič, Nižná 5 5

155. 761 Štefánia Lofajová, Podbiel 5 5

156. 766 Mário Hvolka, Krásna Hôrka 5 5

157. 470 Adam Záň, D. Kubín 5 0

158. 311 Matúš Adamec, Mokraď 4 11

159. 393 Rastislav Precner, Tvrdošín 4 11

160. 462 Peter Pazdera, Zázrivá 4 11

161. 483 Miroslav Betík, Bratislava 4 11

162. 017 Maroš Adámus, Tvrdošín 4 8

163. 045 Pavol Minárek, Krivá 4 8

164. 047 Alojz Orčo, Tvrdošín 4 8

165. 066 Mário Slanický, Krivá 4 8

166. 124 Patrik Hládek, Breza 4 8

167. 135 Peter Greňo, Lomná 4 8

168. 166 Anton Bublák, Rabča 4 8

169. 173 Marek Adamica, Rabča 4 8

170. 198 Ján Kanik, Tvrdošín 4 8

171. 210 Roman Uhliarik, Trstená 4 8

172. 218 Miloš a Matúš Valekovi, Zábiedovo 4 8

173. 221 Michal Bulla, Trstená 4 8

174. 231 Stanislav Mišánik, Trstená 4 8

175. 254 Jaroslav Garbiar, Liesek 4 8

176. 255 Vladislav Birás, Trstená 4 8

177. 257 Ján Buloň, Suchá Hora 4 8

178. 261 Maroš Furdek, Trstená 4 8

179. 283 Ján Vicáň, Or. Poruba 4 8

180. 290 Dano Kalina, Párnica 4 8

181. 313 Monika Gabčíková, Žaškov 4 8

182. 315 Eduard Bugan, Dolný Kubín 4 8

183. 347 Jaroslav Šuvada, Veličná 4 8

184. 349 František Babinský, Babín 4 8

185. 370 Dušan Vajdiar, Lokca 4 8

186. 378 Milan Kubačka, Žaškov 4 8

187. 380 Juraj Bednár, Istebné 4 8

188. 444 František Šnajder, Hruštín 4 8

189. 454 Peter Balún, Tvrdošín 4 8

190. 458 Jaroslav Strapec, Žaškov 4 8

191. 469 Jozef Mikuláš, D. Lehota 4 8

192. 482 František Podolák, Kraľovany 4 8

193. 491 František Ptačin, Námestovo 4 8

194. 505 Ľubomír Olbert, Or. Lesná 4 8

195. 514 Milan Chmara, Námestovo 4 8

196. 516 Tomáško Verníček, Lokca 4 8

197. 522 Klaudia Žofajová, Ťapešovo 4 8

198. 003 Milan Bujnák, Párnica 4 5

199. 010 Viliam Šutty, Tvrdošín 4 5

200. 025 Ľubomír Kán, Nižná 4 5

201. 029 Andrej Lofaj, Krivá 4 5

202. 039 Marek Filek, Zuberec 4 5

203. 042 Ján Vangel, Nižná 4 5

204. 046 Miroslav Pavelek, Tvrdošín 4 5

205. 071 Tomáš Belopotočan, Nižná 4 5

206. 074 Jarmila Kachútová, Nižná 4 5

207. 082 Emanuel Žuffa, Nižná 4 5

208. 084 Michal Kubinec, Nižná 4 5

209. 093 Jozef Košút, Rabča 4 5

210. 107 Gustáv Bánovec, Námestovo 4 5

211. 118 Etela Lajtová, Námestovo 4 5

212. 142 Štefan Kubolek, Lokca 4 5

213. 156 Jozef Košút, Námestovo 4 5

214. 169 Michal Kvasňák, Rabča 4 5

215. 177 Monika Belopotočanová, Nižná 4 5

216. 188 Jozef Kuboš, Nižná 500/25 4 5

217. 189 Michal Kuboš, Nižná 4 5

218. 201 Juraj Mišaga, Tvrdošín 4 5

219. 205 Matúš Polák, Tvrdošín 4 5

220. 309 Miroslav Plžík, Or. Poruba 4 5

221. 312 Iveta Jadrňáková, D. Kubín 4 5

222. 322 Daniela Komárová, Žaškov 4 5

223. 327 Ján Hojo, Hruštín 4 5

224. 333 Tomáš Kvasničák, O. Veselé 4 5

225. 339 Dalibor Kořalník, Leštiny 4 5

226. 352 Pavol Puškáš, Bziny 4 5

227. 356 Vladislav Vinarčík, Istebné 4 5

228. 375 Jozef Vajdiar, Lokca 4 5

229. 383 Lenka Pobehová, Párnica 4 5

230. 401 Jozef Maťaga, Brezovica 4 5

231. 402 Ferdinand Littva, Zuberec 4 5

232. 406 Patrícia Lofajová, Krivá 4 5

233. 424 Juro Harmata, Zuberec 4 5

234. 425 Igor Smatana, Tvrdošín 4 5

235. 449 František Snovák, Hruštín 4 5

236. 460 Jozef Meravý, D. Kubín 4 5

237. 464 Zdeno Molnár, Or. Poruba 4 5

238. 477 Michal Duraj, Bziny 4 5

239. 496 Jozef Bolibruch, Klin 4 5

240. 499 Milan Betík, Breza 4 5

241. 515 Marián Borovjak, Klin 4 5

242. 561 Ján Majzel, Námestovo 4 5

243. 575 Alfonz Psík, Trstená 4 5

244. 579 Ján Pepka, Trstená 4 5

245. 065 Ján Hučala, Nižná 4 2

246. 078 Ľubomír Nákačka, Nižná 4 2

247. 219 Milan Krasňanský, Trstená 4 2

248. 238 Viliam Močarník, Trstená 4 2

249. 273 Vladimír Frelich, Trstená 4 2

250. 316 Andrej Puškáš, Bziny 4 2

251. 321 Peter Pilár, Nižná 4 2

252. 358 Ján Štajer, Dolný Kubín 4 2

253. 382 Róbert Kořalník, Pokryváč 4 2

254. 389 Adamus Bernard, Tvrdošín 4 2

255. 418 Martin Remiaz, Tvrdošín 4 2

256. 456 Ján Šveláň, Zuberec 4 2

257. 466 Erika Závodančíková, Pribiš 4 2

258. 472 Oľga Lacková, D. Kubín 4 2

259. 479 Miloš Duraj, Bziny 4 2

260. 519 Monika Zboroňová, Rabčice 4 2

261. 557 Ľudovít Laštík, Námestovo 4 2

262. 582 Andrej Dzurik, Zábiedovo 4 2

263. 338 Ján Lorenc, Dolný Kubín 4 -1

264. 587 Kristína Polťáková, Tvrdošín 2 2

265. 588 Roman Belopotočan, Tvrdošín 2 2

266. 589 Miroslav Lipničan, Lokca 2 2

267. 590 Miroslav Maťuga, Lokca 2 2

268. 593 Miroslav Medvecký, Tvrdošín 2 2

269. 594 Miroslav Repka, Tvrdošín 2 2

270. 595 Mária Iskrová, Tvrdošín 2 2

271. 596 Vladimír Adamča, Tvrdošín 2 2

272. 598 Daniel Žuffa, Zemianska Dedina 2 2

273. 602 Zdenko Mordáč, D. Kubín 2 2

274. 603 Margita Kuriaková, Tvrdošín 2 2

275. 604 Marián Bydžovský, Tvrdošín 2 2

276. 606 Ľubomír Tropek, Trstená 2 2

277. 608 Róbert Buček, Tvrdošín 2 2

278. 611 Viera Durajová, Bziny 2 2

279. 613 Radoslav Povala, Pucov 2 2

280. 617 Jakub Kysel, Veličná 2 2

281. 621 Daniel Pafčo, Tvrdošín 2 2

282. 626 Janka Čierna, Žaškov 2 2

283. 636 Milena Halamčeková, Žaškov 2 2

284. 638 Katarína Slanická, Krivá 2 2

285. 640 Ján Vraniak, Párnica 2 2

286. 643 Ján Borsík, Trstená 2 2

287. 647 Erika Kompanová, Zábiedovo 2 2

288. 652 Veronika Stasová, Trstená 2 2

289. 655 Juraj Sahuľ, Trstená 2 2

290. 661 Júlia Chromá, Trstená 2 2

291. 669 Dušan Dibdiak, D. Kubín 2 2

292. 672 Miroslav Parižek, Námestovo 2 2

293. 675 Roman Miškovič, Zubrohlava 2 2

294. 678 Jozef Zemančík ml., Zubrohlava 2 2

295. 680 Jana Baláková, Námestovo 2 2

296. 683 Jozef Kromka, O. Veselé 2 2

297. 692 Ignác Hrkeľ, Námestovo 2 2

298. 700 Ľudovít Hríň, Lokca 2 2

299. 701 Matúš Snovák, Hruštín 2 2

300. 703 Ján Košút, Klin 2 2

301. 704 Karol Kurtulík, Námestovo 2 2

302. 709 Jozef Havlíček, Rabča 2 2

303. 720 Jakub Prielomek, O. Jasenica 2 2

304. 722 Anton Hrkeľ, Námestovo 2 2

305. 723 Jan Medenci, Lokca 2 2

306. 724 T+Ž Kumor, O. Veselé 2 2

307. 725 Marta Grobarčíková, Rabčice 2 2

308. 729 Jozef Jozefiak, Mutné 2 2

309. 731 Andrea Hrubjaková, Vavrečka 2 2

310. 733 Kamil Feranec, O. Jasenica 2 2

311. 734 Martin Herdel, Zubrohlava 2 2

312. 738 Ferko Knap, Nižná 2 2

313. 742 Martin Tuka, Nižná 2 2

314. 743 Dana Kubicová, Nižná 2 2

315. 744 Paľko Kanderka, Nižná 2 2

316. 753 Andrea Paňková, Nižná 2 2

317. 757 Ján Žuffa, Nižná 2 2

318. 758 Tomáš Trabalík, Námestovo 2 2

319. 762 František Svinčák, Nižná 2 2

320. 764 Elena Beňušová, Bziny 2 2

321. 765 Marta Vajdiarová, Lokca 2 2

322. 250 Štefan Šuhaj, Vitanová 2 0

323. 282 Jozef Záhora, Bziny 2 0

324. 381 Mária Kořalníková, Pokryváč 2 0

325. 409 Janka Cilečková, Krušetnica 2 0

326. 041 Moňa Fileková, Zuberec 1 8

327. 242 Laura Sahuľová, Trstená 1 8

328. 270 Dušan Zuberský, Habovka 1 8

329. 328 Martina Kuboleková, Hruštín 1 8

330. 372 Ján Majda, Dolný Kubín 1 8

331. 395 Jana Moresová, Nižná 1 8

332. 405 Pavol Palčo, Trstená 1 8

333. 423 Paľo Jandura, Zuberec 1 8

334. 511 Anton Zboroň, Rabčice 1 8

335. 020 Ľubomír Hujo, Nižná 1 5

336. 024 Anna Kajanová, Nižná 1 5

337. 040 Andrej Filek, Zuberec 1 5

338. 049 Vladimír Kajan, Tvrdošín 1 5

339. 057 Dušan Kormančík st., Tvrdošín 1 5

340. 062 Ján Dedinský, Zem. Dedina 1 5

341. 063 Viliam Chromý, Nižná 1 5

342. 068 Klement Latka, Nižná 1 5

343. 069 Jozef Šimánek, Nižná 1 5

344. 076 Ladislav Zeman, Nižná 1 5

345. 077 Havrila Peter, Krivá 1 5

346. 079 Maroš Havrila, Brezovica 1 5

347. 081 Martin Kratoň, Krivá 1 5

348. 083 Václav Konačka, Nižná 1 5

349. 087 Michal Hradský, Zubrohlava 1 5

350. 089 František Rentka, Zubrohlava 1 5

351. 108 Vladimír Farský, Or. Jasenica 1 5

352. 123 Rudolf Šatan ml., Námestovo 1 5

353. 127 Margita Benčeková, Námestovo 1 5

354. 136 Ladislav Hládek, Breza 1 5

355. 137 Pavol Miškovič, Zubrohlava 1 5

356. 140 Zdeno Bartoš, Lokca 1 5

357. 175 Marek Štefánek, Habovka 1 5

358. 178 Milan Reguly ml., Nižná 1 5

359. 191 Ľubomír Tomaga, Nižná 1 5

360. 204 Dávid Brčák, Tvrdošín 1 5

361. 207 Jaroslav Daňa, Tvrdošín 1 5

362. 209 Ladislav Katrenčík, Trstená 1 5

363. 212 Tomáš Drobka, Tvrdošín 1 5

364. 228 Ján Jendrášek, Brezovica 1 5

365. 230 Ján Šikyňa, Trstená 1 5

366. 246 Patrik Valko, Trstená 1 5

367. 265 Michal Pánik, Trstená 1 5

368. 267 Vladimír Labdík, Brezovica 1 5

369. 268 Vladimír Gensor, Liesek 1 5

370. 269 Gabriel Gensor, Liesek 1 5

371. 271 Lukáš Kánik, Brezovica 1 5

372. 296 Roman Macák, Or. Poruba 1 5

373. 302 Anna Pobehová, Žaškov 1 5

374. 303 Juraj Pobeha, Žaškov 1 5

375. 329 Mirka Kuboleková, Hruštín 1 5

376. 341 Peter Halák, Dolný Kubín 1 5

377. 344 Ivan Bulvas, Oravský Podzámok 1 5

378. 355 Gabika Sakmárová, Medzibrodie 1 5

379. 362 Ján Farský, Dolný Kubín 1 5

380. 373 Jozef Svitek, Babín 1 5

381. 384 Denis Mriška, Žaškov 1 5

382. 388 Anton Ulrich ml., Tvrdošín 1 5

383. 392 Ľubomír Greňa, Tvrdošín 1 5

384. 437 František Drigeľ, Hruštín 1 5

385. 440 Jozef Jancek, Hruštín 1 5

386. 451 Cyril Krkoška, Kńažia 1 5

387. 455 Marcel Kulkovský, Tvrdošín 1 5

388. 473 Michal Suroviak, Krivá 1 5

389. 475 Miloš Halák, D. Kubín 1 5

390. 476 Filip Strežo, S. Dubová 1 5

391. 498 Martin Náčin, Breza 1 5

392. 506 Vladimír Beňuš, Zákamenné 1 5

393. 520 Peter Kopta, Or. Veselé 1 5

394. 535 Ľubomír Slovík, Rabčice 1 5

395. 536 František Hurák, Ťapešovo 1 5

396. 551 Michal Betík, Novoť 1 5

397. 564 Dominika Žofajová, Lokca 1 5

398. 569 Viliam Šutty st., Tvrdošín 1 5

399. 574 Jozef Mišek, Zábiedovo 1 5

400. 584 Jozef Šuhaj, Trstená 1 5

401. 012 Mišaga Vlado, Tvrdošín 1 2

402. 032 Ľubomír Letaši, Nižná 1 2

403. 033 Marek Michalec, Nižná 1 2

404. 052 Stanislav Mišinec, Tvrdošín 1 2

405. 053 Nikola Kormančíková, Tvrdošín 1 2

406. 054 Adriana Kormančíková, Tvrdošín 1 2

407. 055 Dušan Kormančík ml., Tvrdošín 1 2

408. 072 Peter Belopotočan, Nižná 1 2

409. 080 Majka Belopotočanová, Nižná 1 2

410. 097 Jožko Jancek, Hruštín 1 2

411. 111 Michal Vráb, Or. Jasenica 1 2

412. 117 Dušan Kucek, Námestovo 1 2

413. 138 Jozef Pindiak, Námestovo 1 2

414. 163 Dominika Ferancová, Or. Jasenica 1 2

415. 165 Lucia Fuzáková, Rabčice 1 2

416. 194 Braňo Kormančík, Tvrdošín 1 2

417. 234 Tomáš Mišík, Trstená 1 2

418. 251 Patrik Kidoň, Zábiedovo 1 2

419. 260 Martin Krasuľa, Trstená 1 2

420. 262 Karol Pariža, Trstená 1 2

421. 297 Putika za potokom, Or. Poruba 1 2

422. 306 Maja Povalová, Pucov 1 2

423. 360 Miroslav Hvizdák, Dolný Kubín 1 2

424. 361 Ján Ďurana, Dolný Kubín 1 2

425. 377 Milan Mikuš ml., Žaškov 1 2

426. 396 Ján Garabáš, Tvrdošín 1 2

427. 403 Vladislav Kaššák, O. B. Potok 1 2

428. 407 Graňáková Erika, Zubrohlava 1 2

429. 428 Juraj Meško, Klin 1 2

430. 432 Lukáš Daniel, Krivá 1 2

431. 445 Ľubomír Jurovčík, Hruštín 1 2

432. 465 Zuzana Teťáková, Hruštín 1 2

433. 480 Marek Plžík, Or. Poruba 1 2

434. 488 František Straka, Dlhá 1 2

435. 489 Jozef Klokočík, Lokca 1 2

436. 507 Štefan Lubas, Rabča 1 2

437. 512 Dávidko Zboroň, Rabčice 1 2

438. 528 Jozef Wartiak, Námestovo 1 2

439. 539 Miroslav Trabalík ml., Or. Jasenica 1 2

440. 541 Jozef Jadroň, Lokca 1 2

441. 553 Roman Ďubek, Rabčice 1 2

442. 559 Pavel Žofaj, Or. Jasenica 1 2

443. 563 Tono Košút, Námestovo 1 2

444. 051 Marta Domiňáková, Tvrdošín 1 -1

445. 059 Milota Ivankovičová, Tvrdošín 1 -1

446. 158 Anton Šturek, Zubrohlava 1 -1

447. 247 Elena Valková, Trstená 1 -1

448. 324 Milan Drígeľ, Hruštín 1 -1

449. 342 Vladimír Pešek, Dolný Kubín 1 -1

450. 379 Anton Vrábeľ, Or. Lesná 1 -1

451. 004 Stanislav Janký, Zázrivá -1 0

452. 092 Slavomír Zboroň, Rabča -1 0

453. 110 Miloš Vráb, Lokca -1 0

454. 287 Jozef Biel, Hruštín -1 0

455. 288 Pavol Labda, D. Kubín -1 0

456. 301 Ján Lang, Žaškov -1 0

457. 323 Marta Drígľová, Hruštín -1 0

458. 325 Tomáš Drígeľ, Hruštín -1 0

459. 345 Ján Púplava, Dolný Kubín -1 0

460. 348 Ján Škyvra, Dolný Kubín -1 0

461. 431 Hypolit Bobček, D. Kubín -1 0

462. 474 Miroslav Katrenčík, D. Kubín -1 0

463. 500 Rastislav Florek, Zákamenné -1 0

464. 529 Jaroslav Čemenčík, Hruštín -1 0

465. 531 Vincent Olexa, Lomná -1 0

466. 581 Miroslav Šprla, Trstená -1 0

467. 609 Juraj Chorvát, Bardejovské Kúpele -1 -1

468. 610 Anton Čipčala, D. Kubín -1 -1

469. 615 Jakub Bedrich, Tvrdošín -1 -1

470. 616 Martin Balún, Tvrdošín -1 -1

471. 618 Peter Magerčák, Zuberec -1 -1

472. 622 Michal Gregorec, Tvrdošín -1 -1

473. 623 Dávid Gibaštík, Zábiedovo -1 -1

474. 628 Barbora Durajová, Bziny -1 -1

475. 630 Marián Strapec, Žaškov -1 -1

476. 632 Roman Koválik, Štefanov -1 -1

477. 648 Dušan Chudý, Trstená -1 -1

478. 664 Marián Vasek, Nižná -1 -1

479. 666 Stanislav Lenčucha, Trstená -1 -1

480. 668 Ján Buloň st., S. Horá -1 -1

481. 670 Jana Šeligová, Nižná -1 -1

482. 674 Eva Gereková, Zubrohlava -1 -1

483. 676 Nikolka Miškovičová, Zubrohlava -1 -1

484. 679 Matej Pavľák, Zubrohlava -1 -1

485. 696 Marta Kolenová, Zubrohlava -1 -1

486. 706 Stanislav Červeň, Námestovo -1 -1

487. 715 Jozef Kumor, O. Veselé -1 -1

488. 739 Robert Urban, Zuberec -1 -1

489. 741 Ján Brňák, Krušetnica -1 -1

490. 745 Ján Tomaga, Nižná -1 -1

491. 746 Lukáš Reguly, Nižná -1 -1

492. 763 Daniel Benický, Nižná -1 -1

493. 147 Janka Zboroňová, Or. Polhora -2 8

494. 213 Ján Fuzák, Trstená -2 8

495. 562 Ladislav Cicek, Námestovo -2 8

496. 026 Pavol Jurina, Nižná -2 5

497. 034 Malár Ján, Nižná -2 5

498. 038 Eduard Vilčinský st., Nižná -2 5

499. 073 Karol Bača, Nižná -2 5

500. 085 Ján Michna, Nižná -2 5

501. 086 Martin Kumor, Or. Veselé -2 5

502. 099 R + S Madleňák, Or. Veselé -2 5

503. 120 Pavol Hrubjak, Vavrečka -2 5

504. 122 Paťo Žofaj, O. Jasenica -2 5

505. 125 Ľubomír Knap, Klin -2 5

506. 170 Jozef Brišák, Rabča -2 5

507. 171 Juraj Maxa, Rabča -2 5

508. 174 Zdena Jagelková, Zubrohlava -2 5

509. 187 Pavol Kubinec, Nižná -2 5

510. 195 Marek Kulošťák, Tvrdošín -2 5

511. 220 Miroslav Jankola, Trstená -2 5

512. 236 Eliška Kubášková, Brezovica -2 5

513. 245 Karol Sahuľ, Trstená -2 5

514. 253 Martin Briš, Trstená -2 5

515. 318 Lukáš + Patrik Bujnák, Párnica -2 5

516. 326 Miška Šuvadová, Dolný Kubín -2 5

517. 330 Ján Kalo, Vyšný Kubín -2 5

518. 337 ALKO - TEAM, Dolný Kubín -2 5

519. 363 Lenka Janigová, Žaškov -2 5

520. 364 Miroslav Chmara, Žaškov -2 5

521. 365 Ľudmila Mäsiarová, Zázrivá -2 5

522. 368 Štefan Novocký, Oravský Podzámok -2 5

523. 397 Martin Tomaga, Krásna Hôrka -2 5

524. 420 Viliam Pšitek, Vitanová -2 5

525. 433 Ivana Danielová, Krivá -2 5

526. 434 Štefan Kupčo, Hruštín -2 5

527. 439 Jozef Ľubek, Hruštín -2 5

528. 446 František Martvoň ml., Hruštín -2 5

529. 493 Ivan Banas, Zubrohlava -2 5

530. 504 Milan Laššák, Or. Lesná -2 5

531. 510 Juraj Joštiak, Námestovo -2 5

532. 525 Miroslav Trabalík, Námestovo -2 5

533. 526 Ivan Trabalík, Námestovo -2 5

534. 546 Dominik Kurjak, Zubrohlava -2 5

535. 572 Peter Vittek, Trstená -2 5

536. 583 Lukáš Púčik, Trstená -2 5

537. 007 Peter Daňo, Tvrdošín -2 2

538. 013 Vrabček Jozef ml., Tvrdošín -2 2

539. 015 Kristínka Labdíková, Tvrdošín -2 2

540. 016 Pavol Štefánek, Tvrdošín -2 2

541. 022 Milan Hvolka, Nižná -2 2

542. 043 Michal Kubačka, Tvrdošín -2 2

543. 050 Pavol Kasák, Tvrdošín -2 2

544. 056 Martin Kormančík, Tvrdošín -2 2

545. 090 Ľuboš Rentka, Zubrohlava -2 2

546. 102 Peter Čiernik, Or. Jasenica -2 2

547. 104 Miroslav Kolena, Zubrohlava -2 2

548. 112 Vladimír Farský ml., O. Jasenica -2 2

549. 113 Ladislav Čučka, Námestovo -2 2

550. 114 Jozef Jozefčík, Lokca -2 2

551. 129 František Hošťál, Námestovo -2 2

552. 139 Ján Pindjak, Námestovo -2 2

553. 148 Jozef Zboroň, Or. Polhora -2 2

554. 152 Marián Žofaj, Babín -2 2

555. 157 Rastislav Romaňák, Zubrohlava -2 2

556. 159 Jozef Zemančík, Zubrohlava -2 2

557. 160 Martin Florek, Zákamenné -2 2

558. 172 Pavol Vorčák, Rabča -2 2

559. 179 Marián Tekeľ, Habovka -2 2

560. 190 Miroslav Vodička, Trstená -2 2

561. 193 Branko Kormančík, Tvrdošín -2 2

562. 208 Stanislav Válek, Tvrdošín -2 2

563. 225 Jakub Žaludek, Zábiedovo -2 2

564. 248 Rado Pajunk, Trstená -2 2

565. 264 Lucia Loffayová, Trstená -2 2

566. 272 Matej Hradský, Tvrdošín -2 2

567. 277 Martin Matušík, Brezovica -2 2

568. 280 Marta Tušárová, Trstená -2 2

569. 285 Peter Hrúzik, D. Kubín -2 2

570. 293 Peter Hraško, Veličná -2 2

571. 300 Jarosla Kytas, Žaškov -2 2

572. 305 Peter Púček, Žaškov -2 2

573. 359 Jozef Vodička, Dolný Kubín -2 2

574. 366 Ján Hricko, Párnica -2 2

575. 374 Milan Mikuláš, Oravský Podzámok -2 2

576. 386 Roman Renner, Tvrdošín -2 2

577. 387 Anton Ulrich, Tvrdošín -2 2

578. 391 Miloš Gregorec, Tvrdošín -2 2

579. 404 Anton Dreveňák, Liesek -2 2

580. 414 Peter Tokarčík, Štefanov -2 2

581. 421 Jozef Tóth, Tvrdošín -2 2

582. 422 Maťo Chovančák, Zuberec -2 2

583. 427 Martin Úradník, Klin -2 2

584. 436 František Macák, Hruštín -2 2

585. 438 Mária Dopaterová, Hruštín -2 2

586. 457 Milan Hančiak, Párnica -2 2

587. 484 Michal Paculík, D. Kubín -2 2

588. 490 Vladimír Žuffa, Tvrdošín -2 2

589. 502 Milan Hilbrycht st., Novoť -2 2

590. 508 Ján Vojtašák, Rabčice -2 2

591. 533 Roman Kudják, Rabča -2 2

592. 067 Zdeno Nákačka, Chlebnice -2 -1

593. 103 Ján Bobek, Bobrov -2 -1

594. 132 Peter Švába, Námestovo -2 -1

595. 203 Ján Petrovič, Tvrdošín -2 -1

596. 243 Ľubomír Sahuľ, Trstená -2 -1

597. 320 Róbert Medvecký, Tvrdošín -2 -1

598. 385 Dušan Kalina, Párnica -2 -1

599. 416 Marcel Bednár, Tvrdošín -2 -1

600. 495 Milan Lipničan, Or. Jasenica -2 -1

601. 503 Karol Veselovský, Zákamenné -2 -1

602. 532 Ferdinand Bolibruch ml., Námestovo -2 -1

603. 192 Jozef Vrabček, Tvrdošín -2 -4

604. 442 Tomáš Radzo, Hruštín -2 -4

605. 002 Zuzana Jurámiková, Párnica -4 0

606. 023 Jozef Blahút, Nižná -4 0

607. 060 Ján Sitek, Podbiel -4 0

608. 098 Katarína Hrkľová, Námestovo -4 0

609. 121 František Čajka, Námestovo -4 0

610. 143 František Grobarčík, Rabčice -4 0

611. 145 Miroslav Kurtulík, Vavrečka -4 0

612. 199 Jozef Kovalik, Tvrdošín -4 0

613. 200 Dušan Hujo, Tvrdošín -4 0

614. 211 Jozef Iskra, Tvrdošín -4 0

615. 275 Viktor Stas, Trstená -4 0

616. 279 Žofia Ďurčáková, Trstená -4 0

617. 281 Miroslav Kuska, D. Kubín -4 0

618. 284 Miroslav Kořalník, Leštiny -4 0

619. 291 Jozef Buch, D. Kubín -4 0

620. 292 Milan Matys, D. Kubín -4 0

621. 295 Ján Šafárik, D. Kubín -4 0

622. 308 Juraj Štajer, D. Kubín -4 0

623. 335 Jozef Michalák, Dolný Kubín -4 0

624. 340 Jozef Záhora, Bziny -4 0

625. 343 Pavol Zaťko, Zázrivá -4 0

626. 350 Ján Chomistek, Dolný Kubín -4 0

627. 357 Vlasta Štajerová, Dolný Kubín -4 0

628. 371 František Jurášek, Dolný Kubín -4 0

629. 394 Ján Bočkaj, Dlhá -4 0

630. 419 Július Habovštiak, Tvrdošín -4 0

631. 450 Miroslava Beňušová, Bziny -4 0

632. 452 Peter Beňuš, Bziny -4 0

633. 468 Richard Chmara, Žaškov -4 0

634. 478 Ľudovít Duraj, Bziny -4 0

635. 485 Aška Nemčeková, Žaškov -4 0

636. 497 Tatiana Lipničanová, Lokca -4 0

637. 542 Vladimír Lubas, Námestovo -4 0

638. 545 Peter Olašák, Mutné -4 0

639. 548 Michaela Holubová, Lokca -4 0

640. 555 Peter Grobarčík, Rabčice -4 0

641. 565 Jozef Trnčák, Klin -4 0

642. 585 Erika Paňková, Nižná -4 0

643. 586 Branislav Jurášek, Veličná -4 0

644. 600 Simona Klimeková, Habovka -4 -4

645. 660 Mária Turčáková, Tvrdošín -4 -4

646. 691 Jozef Kviatek, Námestovo -4 -4

647. 759 Peter Veľký, Vavrečka -4 -4

648. 061 Jozef Kováč, Podbiel -5 5

649. 183 Milan Reguly, Nižná -5 5

650. 036 Jozef Flontek, Nižná -5 2

651. 037 Matúš Medžo, Nižná -5 2

652. 091 Andrej Feranec, Or. Veselé -5 2

653. 109 Anna Soľavová, Námestovo -5 2

654. 128 Juraj Brňák, Krušetnica -5 2

655. 144 Tomáš Grobarčík, Rabčice -5 2

656. 150 Daniel Buroň, Námestovo -5 2

657. 162 Keňan Madleňák, Or. Jasenica -5 2

658. 182 Jozef Kuboš, Nižná 28 -5 2

659. 186 Šimon Chajdiak, Podbiel -5 2

660. 197 Milan Ferenčík, Tvrdošín -5 2

661. 214 Ľuboš Beňušík, Trstená -5 2

662. 233 Ján Genšor, Trstená -5 2

663. 235 Valéria Šimánková, Trstená -5 2

664. 252 Štefan Močarník, Zábiedovo -5 2

665. 276 Pavol Brnušák, Hladovka -5 2

666. 304 Milan Uhričík, D. Kubín -5 2

667. 332 Peter Kilian, Dolný Kubín -5 2

668. 336 Magda Lofajová, Krivá -5 2

669. 351 Milan Lacko, Dolný Kubín -5 2

670. 426 Ľudovít Skácal, Tvrdošín -5 2

671. 486 Jozef Pobeha, D. Kubín -5 2

672. 558 Jozef Kolena, Ústie nad Priehradou -5 2

673. 567 Ján Kvasnica, Námestovo -5 2

674. 570 Marián Kapitán, Trstená -5 2

675. 571 Matej Púčik, Trstená -5 2

676. 580 Roman Malák, Trstená -5 2

677. 009 Evka Surovčíková, Trstená -5 -1

678. 018 Martina Belopotočanová, Tvrdošín -5 -1

679. 151 Vladimír Madleňák, Or. Jasenicia -5 -1

680. 155 Ján Hablák, Ploštín -5 -1

681. 317 Ľudovít Paško ml., Babín -5 -1

682. 354 Milan Havko ml., Žaškov -5 -1

683. 367 Rudolf Kořalník, Leštiny -5 -1

684. 390 Branislav Precner, Tvrdošín -5 -1

685. 441 Jaroslav Jancek, Hruštín -5 -1

686. 459 Jozef Tokarčík, Krivá -5 -1

687. 492 Roman Ruľák, Or. Veselé -5 -1

688. 538 Milan Graňák, Or. Jasenica -5 -1

689. 048 Ladislav Repka, Tvrdošín -5 -4

690. 415 Matúš Bača, Tvrdošín -5 -7

691. 001 Jozef Duraj, Bziny -7 0

692. 005 Matúš Gregorec, Tvrdošín -7 0

693. 006 Katarína Gondová, Tvrdošín -7 0

694. 019 Zuzana Gondová, Tvrdošín -7 0

695. 021 Jozef Latka, Nižná -7 0

696. 027 Marián Klimčík, Nižná -7 0

697. 088 Peter Úradník, Zubrohlava -7 0

698. 095 Michal Kumor, Or. Veselé -7 0

699. 096 Anton Jašák, Or. Polhora -7 0

700. 100 Anna Veľká, Vavrečka -7 0

701. 101 Katarína Turacová, Rabča -7 0

702. 106 Peter Sklárčik, Vavrečka -7 0

703. 116 Jozef Jagelka, Zubrohlava -7 0

704. 126 Denisa Čajková, Námestovo -7 0

705. 146 Vladimír Polák ml., Or. Jasenica -7 0

706. 149 Marek Kumor, Or. Veselé -7 0

707. 161 Mário Madleňák, Or. Jasenica -7 0

708. 167 Martin Grobarčík, Rabčice -7 0

709. 168 Milan Bolibruch, Rabča -7 0

710. 217 Peter Stas, Trstená -7 0

711. 224 Marek Hutko, Mutné -7 0

712. 226 Stanislav Lenčucha, Trstená -7 0

713. 232 Michal Živčic, Trstená -7 0

714. 239 Patrik Kecera, Tvrdošín -7 0

715. 249 Jaroslav Paľa, Vitanová -7 0

716. 259 Ján Balún, Nižná -7 0

717. 263 Marián Surovčík, Trstená -7 0

718. 286 Michal Záhora, Bziny -7 0

719. 289 Štefan Kalina, Párnica -7 0

720. 298 Roman Ujček, D. Kubín -7 0

721. 299 Miloslav Polák ml., S. Dubová -7 0

722. 319 Jozef Gonda, Tvrdošín -7 0

723. 334 Lenka Halamčeková, Žaškov -7 0

724. 353 Bohumír Bušo, Dolný Kubín -7 0

725. 408 František Gabarík, Levice -7 0

726. 410 Anton Škamor ml., Or. Lesná -7 0

727. 413 Stanislav Chomistek, Vrútky -7 0

728. 447 Monika Miháliková, D. Kubín -7 0

729. 453 Juraj Chmara, Žaškov -7 0

730. 518 Joze Brňák, Or. Lesná -7 0

731. 521 Patrik Žofaj, Ťapešovo -7 0

732. 523 Patrik Graňák, Beňadovo -7 0

733. 524 Katka Žofajová, Ťapešovo -7 0

734. 527 Anton Trabalík, Námestovo -7 0

735. 534 Milan Hilbrycht ml., Novoť -7 0

736. 550 Marek Hilbrycht, Novoť -7 0

737. 552 Štefan Kolenčík, Novoť -7 0

738. 554 Jozef Hadár, Rabčice -7 0

739. 556 Margita Čierniková, Rabčice -7 0

740. 566 Ľubomíra Kurtulíková, Námestovo -7 0

741. 576 Milan Benický, Trstená -7 0

742. 607 Tomáš Štrbáň, Tvrdošín -7 -7

743. 153 Ladislav Bánovec, Námestovo -8 2

744. 244 Kaja Sahuľová, Trstená -8 2

745. 031 Emil Kováčik, Nižná -8 -1

746. 115 Jozef Michalčík, Lokca -8 -1

747. 130 Jaroslav Stoklasa, Bobrov -8 -1

748. 181 Peter Kuboš, Nižná -8 -1

749. 215 Dominik Kubáň, Trstená -8 -1

750. 241 Ľubko Sahuľ ml., Trstená -8 -1

751. 274 Stanislav Slanický, Krivá -8 -1

752. 461 Ján Meravý, D. Kubín -8 -1

753. 463 Viera Mikušová, Žaškov -8 -1

754. 487 Ján Mikuláš, Or. Podzámok -8 -1

755. 530 Ferdinand Bolibruch st., Námestovo -8 -1

756. 537 Róbert Majchrák, Zákamenné -8 -1

757. 540 Miroslav Trabalík st., Or. Jasenica -8 -1

758. 443 Martina Šlulajterová, Hruštín -8 -4

759. 180 Jozef Knap, Nižná -10 0

760. 294 Miloš Dubovský, Žaškov -10 0

761. 467 Stanislav Ončar, Or. Podzámok -10 0

762. 471 Roman Mordáč, D. Kubín -10 0

763. 240 Magda Kecerová, Tvrdošín -11 -1

764. 331 Ján Kováč, Dolný Kubín -11 -1

765. 412 Jozef Machyňák, Or. Veselé -17 -10

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  2. Príjem vs. dôchodok. Realita, na ktorú sa treba pripraviť
  3. Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné
  4. Pandémia urýchlila štart online duálneho vzdelávania
  5. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi?
  6. UNIQA preberá dôchodkové fondy AXA, pre klientov sa nič nemení
  7. Aplikácia na likvidáciu škody. Bez obhliadky a bez faktúry.
  8. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej
  9. Nenechajme jeden druhého bez pomoci a kontaktu
  10. Tlačová konferencia iniciatívy Stop hazardu so zdravím
  1. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?
  2. Trh s elektromobilmi stagnuje. Kríza by mu mohla pomôcť
  3. Fakulta drží tempo so súčasnými i budúcimi trendmi
  4. Poznáte najbohatšie firmy sveta? Podiel v nich majú aj Slováci
  5. Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné
  6. UNIQA preberá dôchodkové fondy AXA, pre klientov sa nič nemení
  7. Pandémia urýchlila štart online duálneho vzdelávania
  8. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi?
  9. Aplikácia na likvidáciu škody. Bez obhliadky a bez faktúry.
  10. Škola môže vyzerať aj inak!
  1. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 34 769
  2. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo 23 183
  3. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 20 898
  4. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 18 964
  5. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej 13 921
  6. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 12 497
  7. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi 12 093
  8. Príjem vs. dôchodok. Realita, na ktorú sa treba pripraviť 11 626
  9. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 460
  10. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 10 617
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Orava - aktuálne správy

Ak stavebník nechce na povolenie čakať, musí pomôcť

Najviac stavebných povolení v okrese vydáva Rabča. Obecný rozpočet nestíha za domami.

Výstavba v časti Grúň.

Hern má krízovú radu aj stopovačov. Strojárne otestovali všetkých zamestnancov

V Herne majú za sebou už šieste kolo testovania na COVID-19. Vedenie strojární odporúča firmám testovanie zamestnancov.

Najlepší strelec mohol ostať v Dlhej, rozhodol sa pre Babín

Marcel Kunocha si vyskúšal všetky pozície. Najlepšie sa cíti v útoku.

Marcel Kunocha (pri lopte) strelil na jeseň 13 gólov.

Chceme, aby mali mladí futbalisti pamiatku

Po skvelých odozvách z minulých rokov sme sa opäť rozhodli spustiť obľúbenú rubriku Predstavujeme futbalové nádeje.

Ukážka z minulých rokov.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

V niektorých obciach v okolí Trnavy testovanie nebude

Pôvodne začali v okrese Trnava s prípravami na testovanie všetky obce.

Na štyroch miestach v Trenčíne budú testovať z auta. Odberné miesto je aj na futbalovom štadióne

Na celoplošné testovanie bude Trenčanom k dispozícii počas dvoch najbližších víkendov 50 odberných miest. Pozrite si, kde ich nájdete.

V Martine bude obyvateľov testovať 50 odberových tímov

Mesto Martin zverejnilo zoznam odberových miest.

Zoznam odberných miest v liptovských mestách

Pozrite si, na akých miestach sa bude konať celoplošné testovanie v liptovských mestách.

Už ste čítali?