Na nedeľu 25. 4. 2004
I. trieda dospelí - 18. kolo
25. 4. 2004 o 16.00 h:
Vavrečka – Dlhá Ďurčák, Ferianc, Kolena
Žaškov – Leštiny Marek Jakubjak, Strežo, Pšenák
Or. Veselé – Breza Adámus, Gregorec, Štrbáň
Veličná – Or. Poruba Masarovič, Karcol, D. Callo
Lokca – Rabča Volf, Kurtulík, Melicherčík
Or. Podzámok – Kraľovany Kosmeľ, Troják, Kachút
Krivá – Párnica Bakala, Matejčík, Kubaš
II. trieda dospelí - 16. kolo, 25. 4. o 16.00 h:
Skupina A:
Rabčice – Ťapešovo Janotík, Badár
Or. Polhora – Brezovica Kvietok, Kořalník, Bušo
Vitanová – Habovka Capko, Bandík
Trstená – Liesek Frančák, Dvorštiak, Katrenčík
Klin – O.B. Potok Živčic, T. Záhora
Skupina B:
Novoť – Mutné Hlatký, Bukai, Dibdiak
Hruštín – Vasiľov Kohár, Loffay
Or. Lesná – Zákamenné Jančo, Horváth
Babín – Zázrivá Židek, Matúška, Stoklasa
Bziny – Beňadovo Pobeha, Dutka, Podbrežný
I. trieda dorast - 14. kolo, 25. 4. 2004 o 13.30 h:
Skupina A:
Podbiel – Or. Podzámok Michal Jakubjak, Nemček
Krivá – Tvrdošín Kubaš, Matejčík
Lokca – Veličná Melicherčík, Kurtulík
Hruštín – Párnica Loffay, Kohár
Skupina B
Breza – Zubrohlava Matúška, Židek
Sihelné – Vavrečka Badár, Janotík
Or. Veselé – Zákamenné Gregorec, Štrbáň
Novoť – Or. Polhora Bukai, Hlatký
I. trieda žiaci - 18. kolo, 25. 4. 2004
Zákamenné – Hruštín Hlatký, Bukai (13.30 h)
Or. Polhora – D. Kubín B Kořalník (14.00 h)
Or. Lesná – Breza Jančo, Horváth (11.30 h)
Veličná – Podbiel D. Callo, Karcol (14.00 h)
Or. Jasenica – Habovka Hrkeľ (13.30 h)
Zuberec – Liesek SsFZ, SsFZ – Majsniar, M. Capko (14.00 h)
II. trieda žiaci - 12. kolo, 25. 4. 2004)
Skupina A:
Žaškov – Malatiná Strežo, Molo (14.00 h)
S. Dubová – Zázrivá Frančák, Katrenčík (11.30 h)
Or. Podzámok – Krivá Kachút, J. Kyseľ ml. (14.00 h)
Skupina B:
Námestovo B – Novoť Stoklasa, Volf (13.30 h)
Zubrohlava – Beňadovo Kvietok, Bušo (13.00 h)
Sihelné – Lokca Janotík, Badár (11.30 h)
Vavrečka – Klin Ferianc, Kolena (14.00 h)
Stretnutia riadené SsFZ:
24. 4. o 10.00 a 12.30 h - III. LSMD, 20. kolo, Námestovo – Revúca, A2 Kurtulík, D. Kubín – L. Mikuláš, A2 I. Callo
25. 4. o 13.30 h - V. liga dorast – 18. kolo:
Or. Lesná – Likavka Horváth, Jančo
Trstená – M. Ćepčín Dvorštiak, Frančák
25. 4. o 10.00 a 12.00 h - III. LSMŽ, sk. B, 14. kolo:
Mutné – Sučany Kubáni, Dibdiak
Dohrávky:
23. 4. o 16.00 h (piatok):
I. trieda žiaci, 15. kolo: D. Kubín B – Or. Jasenica I. Callo, Molo
II. trieda žiaci, 13. kolo: Klin – Sihelné Hrkeľ
30. 4. o 17.00 h (piatok):
I. trieda dorast, 15. kolo: Zákamenné – Sihelné Kubaš, Matejčík
Ospravedlnení: Strežo – 2.5. a 16. - 23. 5., Kurjak, Kramarčík (PN), Šuvada (celá jar)
Július Kubáni, predseda KR