Piatok, 23. október, 2020 | Meniny má AlojziaKrížovkyKrížovky

Vaša tipovacia liga

VÝSLEDKY PO 3. KOLE

1. 222 Michal Hucík, Brezovica 27 17

2. 154 Alexander Bugala, Námestovo 27 14

3. 435 František Martvoň st, Hruštín 24 17

4. 206 Jozef Lišiak, Tvrdošín 24 17

5. 513 Peter Hurák, Námestovo 24 17

6. 547 Monika Medenciová, Lokca 24 14

7. 237 Róbert Dzurek, Trstená 24 14

8. 429 Štefan Škapec ml., Hruštín 24 14

9. 258 Ivan Falla, Trstená 24 11

10. 448 Jana Ratulovská, Or. Poruba 24 11

11. 202 Miroslav Džúr, Tvrdošín 24 11

12. 064 Andrea Urbanovičová, Nižná 24 8

Skryť Vypnúť reklamu

13. 647 Erika Kompanová, Zábiedovo 22 20

14. 612 Mária Durajová, Bziny 22 17

15. 657 Stanislav Gregorec, Trstená 22 17

16. 667 Jakub Buška, Trstená 22 17

17. 591 Anna Gondová, Tvrdošín 22 14

18. 662 Eva Brišová, Trstená 22 14

19. 730 Pavol Hrubjak ml., Vavrečka 22 14

20. 653 Viliam Lucký ml., Trstená 22 11

21. 751 Michal Vrábeľ, Zákamenné 22 11

22. 719 Peter Socha, Ťapešovo 22 8

23. 760 Juraj Socha, Ťapešovo 22 8

24. 432 Lukáš Daniel, Krivá 21 20

25. 393 Rastislav Precner, Tvrdošín 21 17

26. 315 Eduard Bugan, Dolný Kubín 21 17

27. 458 Jaroslav Strapec, Žaškov 21 17

28. 118 Etela Lajtová, Námestovo 21 17

29. 339 Dalibor Kořalník, Leštiny 21 17

30. 477 Michal Duraj, Bziny 21 17

Skryť Vypnúť reklamu

31. 196 Peter Šimalčík, Tvrdošín 21 14

32. 517 Viktor Borovjak, Námestovo 21 14

33. 176 Mária Belopotočanová, Nižná 21 14

34. 376 Lukáš Mikuš, Žaškov 21 14

35. 417 Renáta Bednárová, Tvrdošín 21 14

36. 494 Martina Trojáková, Námestovo 21 14

37. 030 Jozef Kočner, Nižná 21 14

38. 044 Kuriak Anton, Tvrdošín 21 11

39. 223 Ľubo Vajdečka, Trstená 21 11

40. 278 Roman Macura, Trstená 21 11

41. 185 Marta Matejeková, Tvrdošín 21 8

42. 595 Mária Iskrová, Tvrdošín 19 17

43. 675 Roman Miškovič, Zubrohlava 19 17

44. 733 Kamil Feranec, O. Jasenica 19 17

45. 599 Ivan Franko, Podbiel 19 14

46. 605 Gabriel Tušár, Trstená 19 14

47. 689 Eva Graňáková, Beňadovo 19 14

48. 693 Pavol Dendis, Vavrečka 19 14

Skryť Vypnúť reklamu

49. 714 Peter Kurtulík, Vavrečka 19 14

50. 716 Stanislav Kurjak, Zubrohlava 19 14

51. 717 Jan Papajik, Namestovo 19 14

52. 726 Lenka Grobarčíková, Rabčice 19 14

53. 601 Peter Klimek, Habovka 19 11

54. 659 Marcel Dedinský, Tvrdošín 19 11

55. 673 Michal Bandík, Rabčice 19 11

56. 677 Martin Sochuliak, Námestovo 19 11

57. 681 Jozef Sklárčik, Vavrečka 19 11

58. 711 Zuzana Hadárová, Rabčice 19 11

59. 728 Ľubomír Stopiak, Bobrov 19 11

60. 656 Terezka Kecerová ml., Tvrdošín 19 8

61. 684 Martin Bolibruch, Rabčice 19 5

62. 212 Tomáš Drobka, Tvrdošín 18 17

63. 230 Ján Šikyňa, Trstená 18 17

64. 384 Denis Mriška, Žaškov 18 17

65. 054 Adriana Kormančíková, Tvrdošín 18 17

66. 488 František Straka, Dlhá 18 17

67. 257 Ján Buloň, Suchá Hora 18 14

68. 290 Dano Kalina, Párnica 18 14

69. 516 Tomáško Verníček, Lokca 18 14

70. 003 Milan Bujnák, Párnica 18 14

71. 042 Ján Vangel, Nižná 18 14

72. 093 Jozef Košút, Rabča 18 14

73. 309 Miroslav Plžík, Or. Poruba 18 14

74. 312 Iveta Jadrňáková, D. Kubín 18 14

75. 375 Jozef Vajdiar, Lokca 18 14

76. 383 Lenka Pobehová, Párnica 18 14

77. 460 Jozef Meravý, D. Kubín 18 14

78. 499 Milan Betík, Breza 18 14

79. 515 Marián Borovjak, Klin 18 14

80. 561 Ján Majzel, Námestovo 18 14

81. 579 Ján Pepka, Trstená 18 14

82. 219 Milan Krasňanský, Trstená 18 14

83. 382 Róbert Kořalník, Pokryváč 18 14

84. 011 Anka Šuttyová, Tvrdošín 18 11

85. 216 Miroslav Lonek, Tvrdošín 18 11

86. 229 Ján Krkoška, Trstená 18 11

87. 256 Karol Bača, Trstená 18 11

88. 549 Daniel Hurák, Vavrečka 18 11

89. 014 Margita Kormančíková, Tvrdošín 18 11

90. 028 Róbert Bača, Nižná 18 11

91. 399 Ľubomír Fuček, Nižná 18 11

92. 105 Jaroslav Žofaj, Or. Jasenica 18 11

93. 430 Peter Farko, Žaškov 18 8

94. 094 Michal Mordel, Zubrohlava 18 8

95. 346 Dušan Žilka, Dolný Kubín 18 8

96. 577 Miroslav Valek, Trstená 18 8

97. 784 V + S Molíková, Zázrivá 17 17

98. 786 Ondrej Želonka, D. Kubín 17 17

99. 790 Andrea Zápotočná, D. Kubín 17 17

100. 301 Ján Lang, Žaškov 16 17

101. 345 Ján Púplava, Dolný Kubín 16 17

102. 610 Anton Čipčala, D. Kubín 16 17

103. 638 Katarína Slanická, Krivá 16 14

104. 683 Jozef Kromka, O. Veselé 16 14

105. 703 Ján Košút, Klin 16 14

106. 704 Karol Kurtulík, Námestovo 16 14

107. 722 Anton Hrkeľ, Námestovo 16 14

108. 724 T+Ž Kumor, O. Veselé 16 14

109. 738 Ferko Knap, Nižná 16 14

110. 744 Paľko Kanderka, Nižná 16 14

111. 282 Jozef Záhora, Bziny 16 14

112. 592 Juraj Gonda, Tvrdošín 16 11

113. 624 Pavol Dzúrik, Istebné 16 11

114. 625 Marek Mikuš, Žaškov 16 11

115. 637 Marián Papp, Bziny 16 11

116. 642 Milan Mores, Nižná 16 11

117. 645 Viktor Stas ml., Trstená 16 11

118. 646 Mária Močarníková, Zábiedovo 16 11

119. 685 Miroslav Iglarčík, Beňadovo 16 11

120. 686 Monika Žofajová, Ťapešovo 16 11

121. 690 Mária Ďubeková, Rabčice 16 11

122. 694 Martina Úradníková, Klin 16 11

123. 695 Marcel Feranec, O. Veselé 16 11

124. 697 Jozef Brňák ml., O. Lesná 16 11

125. 698 Tomáš Holub, Vavrečka 16 11

126. 710 Ľubomíra Maxová, Rabča 16 11

127. 721 Šefik Madleňák, O. Jasenica 16 11

128. 727 Jozef Žofaj, Ťapešovo 16 11

129. 735 Antonia Čajková, O. Jasenica 16 11

130. 736 Gabriel Kopta, O. Veselé 16 11

131. 307 Peter Gejdoš, Komjatná 16 8

132. 627 Janka Stajerová, D. Kubín 16 8

133. 631 Dušan Tabačák, Kraľovany 16 8

134. 651 Ľubo Fedorák, Trstená 16 8

135. 707 Jozef Papan, Ťapešovo 16 8

136. 712 Marek Chutniak, Rabča 16 8

137. 747 Milan Tomčík, Zákamenné 16 5

138. 293 Peter Hraško, Veličná 15 17

139. 374 Milan Mikuláš, Oravský Podzámok 15 17

140. 532 Ferdinand Bolibruch ml., Námestovo 15 17

141. 372 Ján Majda, Dolný Kubín 15 14

142. 423 Paľo Jandura, Zuberec 15 14

143. 020 Ľubomír Hujo, Nižná 15 14

144. 057 Dušan Kormančík st., Tvrdošín 15 14

145. 077 Havrila Peter, Krivá 15 14

146. 087 Michal Hradský, Zubrohlava 15 14

147. 089 František Rentka, Zubrohlava 15 14

148. 108 Vladimír Farský, Or. Jasenica 15 14

149. 137 Pavol Miškovič, Zubrohlava 15 14

150. 140 Zdeno Bartoš, Lokca 15 14

151. 175 Marek Štefánek, Habovka 15 14

152. 269 Gabriel Gensor, Liesek 15 14

153. 362 Ján Farský, Dolný Kubín 15 14

154. 392 Ľubomír Greňa, Tvrdošín 15 14

155. 052 Stanislav Mišinec, Tvrdošín 15 14

156. 097 Jožko Jancek, Hruštín 15 14

157. 403 Vladislav Kaššák, O. B. Potok 15 14

158. 445 Ľubomír Jurovčík, Hruštín 15 14

159. 342 Vladimír Pešek, Dolný Kubín 15 14

160. 135 Peter Greňo, Lomná 15 11

161. 166 Anton Bublák, Rabča 15 11

162. 231 Stanislav Mišánik, Trstená 15 11

163. 283 Ján Vicáň, Or. Poruba 15 11

164. 347 Jaroslav Šuvada, Veličná 15 11

165. 349 František Babinský, Babín 15 11

166. 370 Dušan Vajdiar, Lokca 15 11

167. 378 Milan Kubačka, Žaškov 15 11

168. 454 Peter Balún, Tvrdošín 15 11

169. 482 František Podolák, Kraľovany 15 11

170. 514 Milan Chmara, Námestovo 15 11

171. 025 Ľubomír Kán, Nižná 15 11

172. 046 Miroslav Pavelek, Tvrdošín 15 11

173. 082 Emanuel Žuffa, Nižná 15 11

174. 084 Michal Kubinec, Nižná 15 11

175. 169 Michal Kvasňák, Rabča 15 11

176. 177 Monika Belopotočanová, Nižná 15 11

177. 188 Jozef Kuboš, Nižná 500/25 15 11

178. 333 Tomáš Kvasničák, O. Veselé 15 11

179. 356 Vladislav Vinarčík, Istebné 15 11

180. 406 Patrícia Lofajová, Krivá 15 11

181. 424 Juro Harmata, Zuberec 15 11

182. 449 František Snovák, Hruštín 15 11

183. 464 Zdeno Molnár, Or. Poruba 15 11

184. 238 Viliam Močarník, Trstená 15 11

185. 321 Peter Pilár, Nižná 15 11

186. 466 Erika Závodančíková, Pribiš 15 11

187. 479 Miloš Duraj, Bziny 15 11

188. 314 Tomáš Bujnák, Párnica 15 8

189. 070 Ľubomír Surovčík, Nižná 15 8

190. 134 Anton Kriš, Or. Veselé 15 8

191. 141 Tomáš Svetlošák, Klin 15 8

192. 266 Miloš Maťoška, Tvrdošín 15 8

193. 544 Jozef Koráb, Námestovo 15 8

194. 573 Barbora Gabaríková, Trstená 15 8

195. 058 Ľuboš Kohár, Tvrdošín 15 8

196. 509 Karol Vojtašák, Rabčice 15 8

197. 227 Peter Chrenek, Zábiedovo 15 5

198. 768 Beata Rentková, Zubrohlava 14 14

199. 770 Martin Štrnáľ, Zábiedovo 14 14

200. 774 Lucia Žiaková, Vyšný Kubín 14 14

201. 778 Margita Záhorová, Bziny 14 14

202. 779 Marcela Grísová, D. Kubín 14 14

203. 785 Dominika Durajová, Bziny 14 14

204. 788 Milan Užek, Žaškov 14 14

205. 789 Rado Snovák, Hruštín 14 14

206. 791 Miroslav Bardis, Istebné 14 14

207. 792 Iveta Pavlovčíková, Žaškov 14 14

208. 798 Peter Plančo, Istebné 14 14

209. 800 Elena Beňušová, Bziny 14 14

210. 801 Patrik Marton, Krivá 14 14

211. 805 Kamil Madleňák, O. Jasenica 14 14

212. 811 Eva Žofajová, O. Jasenica 14 14

213. 060 Ján Sitek, Podbiel 13 17

214. 468 Richard Chmara, Žaškov 13 17

215. 004 Stanislav Janký, Zázrivá 13 14

216. 287 Jozef Biel, Hruštín 13 14

217. 628 Barbora Durajová, Bziny 13 14

218. 630 Marián Strapec, Žaškov 13 14

219. 706 Stanislav Červeň, Námestovo 13 14

220. 588 Roman Belopotočan, Tvrdošín 13 11

221. 593 Miroslav Medvecký, Tvrdošín 13 11

222. 598 Daniel Žuffa, Zemianska Dedina 13 11

223. 611 Viera Durajová, Bziny 13 11

224. 613 Radoslav Povala, Pucov 13 11

225. 640 Ján Vraniak, Párnica 13 11

226. 652 Veronika Stasová, Trstená 13 11

227. 678 Jozef Zemančík ml., Zubrohlava 13 11

228. 680 Jana Baláková, Námestovo 13 11

229. 700 Ľudovít Hríň, Lokca 13 11

230. 720 Jakub Prielomek, O. Jasenica 13 11

231. 723 Jan Medenci, Lokca 13 11

232. 742 Martin Tuka, Nižná 13 11

233. 758 Tomáš Trabalík, Námestovo 13 11

234. 381 Mária Kořalníková, Pokryváč 13 11

235. 619 Peter Korček, S. Hora 13 8

236. 620 Radoslav Osadský, Dlhá 13 8

237. 629 Jana Durajová, Bziny 13 8

238. 634 Matúš Užek, Žaškov 13 8

239. 639 Dušan Maťko, D. Kubín 13 8

240. 641 Juraj Gelčinský, Trstená 13 8

241. 658 Jozef Maniak, Zábiedovo 13 8

242. 682 Michal Turac, Rabča 13 8

243. 705 Matej Kopta, Námestovo 13 8

244. 718 Antónia Grobarčíková, Rabčice 13 8

245. 732 Dušan Majkút, Námestovo 13 8

246. 754 Patrik Žák, Nižná 13 8

247. 755 Deniska Gondová, Tvrdošín 13 8

248. 756 Maroš Jakubovič, Nižná 13 8

249. 761 Štefánia Lofajová, Podbiel 13 8

250. 633 Denis Chovan, Žaškov 13 5

251. 737 Róbert Vorčák, O. Polhora 13 5

252. 235 Valéria Šimánková, Trstená 12 17

253. 252 Štefan Močarník, Zábiedovo 12 17

254. 558 Jozef Kolena, Ústie nad Priehradou 12 17

255. 155 Ján Hablák, Ploštín 12 17

256. 073 Karol Bača, Nižná 12 14

257. 122 Paťo Žofaj, O. Jasenica 12 14

258. 187 Pavol Kubinec, Nižná 12 14

259. 220 Miroslav Jankola, Trstená 12 14

260. 397 Martin Tomaga, Krásna Hôrka 12 14

261. 510 Juraj Joštiak, Námestovo 12 14

262. 015 Kristínka Labdíková, Tvrdošín 12 14

263. 113 Ladislav Čučka, Námestovo 12 14

264. 280 Marta Tušárová, Trstená 12 14

265. 305 Peter Púček, Žaškov 12 14

266. 359 Jozef Vodička, Dolný Kubín 12 14

267. 366 Ján Hricko, Párnica 12 14

268. 387 Anton Ulrich, Tvrdošín 12 14

269. 391 Miloš Gregorec, Tvrdošín 12 14

270. 421 Jozef Tóth, Tvrdošín 12 14

271. 438 Mária Dopaterová, Hruštín 12 14

272. 508 Ján Vojtašák, Rabčice 12 14

273. 416 Marcel Bednár, Tvrdošín 12 14

274. 242 Laura Sahuľová, Trstená 12 11

275. 270 Dušan Zuberský, Habovka 12 11

276. 328 Martina Kuboleková, Hruštín 12 11

277. 511 Anton Zboroň, Rabčice 12 11

278. 024 Anna Kajanová, Nižná 12 11

279. 062 Ján Dedinský, Zem. Dedina 12 11

280. 063 Viliam Chromý, Nižná 12 11

281. 069 Jozef Šimánek, Nižná 12 11

282. 079 Maroš Havrila, Brezovica 12 11

283. 081 Martin Kratoň, Krivá 12 11

284. 083 Václav Konačka, Nižná 12 11

285. 123 Rudolf Šatan ml., Námestovo 12 11

286. 191 Ľubomír Tomaga, Nižná 12 11

287. 207 Jaroslav Daňa, Tvrdošín 12 11

288. 209 Ladislav Katrenčík, Trstená 12 11

289. 268 Vladimír Gensor, Liesek 12 11

290. 355 Gabika Sakmárová, Medzibrodie 12 11

291. 373 Jozef Svitek, Babín 12 11

292. 388 Anton Ulrich ml., Tvrdošín 12 11

293. 437 František Drigeľ, Hruštín 12 11

294. 440 Jozef Jancek, Hruštín 12 11

295. 451 Cyril Krkoška, Kńažia 12 11

296. 475 Miloš Halák, D. Kubín 12 11

297. 506 Vladimír Beňuš, Zákamenné 12 11

298. 520 Peter Kopta, Or. Veselé 12 11

299. 012 Mišaga Vlado, Tvrdošín 12 11

300. 053 Nikola Kormančíková, Tvrdošín 12 11

301. 111 Michal Vráb, Or. Jasenica 12 11

302. 194 Braňo Kormančík, Tvrdošín 12 11

303. 407 Graňáková Erika, Zubrohlava 12 11

304. 428 Juraj Meško, Klin 12 11

305. 480 Marek Plžík, Or. Poruba 12 11

306. 553 Roman Ďubek, Rabčice 12 11

307. 051 Marta Domiňáková, Tvrdošín 12 11

308. 379 Anton Vrábeľ, Or. Lesná 12 11

309. 311 Matúš Adamec, Mokraď 12 8

310. 047 Alojz Orčo, Tvrdošín 12 8

311. 173 Marek Adamica, Rabča 12 8

312. 221 Michal Bulla, Trstená 12 8

313. 255 Vladislav Birás, Trstená 12 8

314. 261 Maroš Furdek, Trstená 12 8

315. 380 Juraj Bednár, Istebné 12 8

316. 505 Ľubomír Olbert, Or. Lesná 12 8

317. 522 Klaudia Žofajová, Ťapešovo 12 8

318. 010 Viliam Šutty, Tvrdošín 12 8

319. 029 Andrej Lofaj, Krivá 12 8

320. 039 Marek Filek, Zuberec 12 8

321. 071 Tomáš Belopotočan, Nižná 12 8

322. 074 Jarmila Kachútová, Nižná 12 8

323. 107 Gustáv Bánovec, Námestovo 12 8

324. 142 Štefan Kubolek, Lokca 12 8

325. 189 Michal Kuboš, Nižná 12 8

326. 201 Juraj Mišaga, Tvrdošín 12 8

327. 205 Matúš Polák, Tvrdošín 12 8

328. 401 Jozef Maťaga, Brezovica 12 8

329. 402 Ferdinand Littva, Zuberec 12 8

330. 425 Igor Smatana, Tvrdošín 12 8

331. 065 Ján Hučala, Nižná 12 8

332. 078 Ľubomír Nákačka, Nižná 12 8

333. 389 Adamus Bernard, Tvrdošín 12 8

334. 418 Martin Remiaz, Tvrdošín 12 8

335. 456 Ján Šveláň, Zuberec 12 8

336. 582 Andrej Dzurik, Zábiedovo 12 8

337. 075 Barbora Orčová, Nižná 12 5

338. 411 Martina Graňáková, Or. Jasenica 12 5

339. 481 Juraj Podolák, Kraľovany 12 5

340. 501 Anton Franek, Zákamenné 12 5

341. 184 Ladislav Šveda, Nižná 12 5

342. 773 Lucia Pobehová, D. Kubín 11 11

343. 777 Jakub Vráb, Ťapešovo 11 11

344. 781 Vierka Mikušová ml., Žaškov 11 11

345. 782 Andrea Rennerová, Tvrdošín 11 11

346. 783 Ján Záň, Zázrivá 11 11

347. 796 Mária Ferenčíková, Tvrdošín 11 11

348. 812 Ján Brňák, Krušetnica 11 11

349. 816 Jaroslav Kysel, Zubrohlava 11 11

350. 820 Janka Kubincová, Nižná 11 11

351. 023 Jozef Blahút, Nižná 10 14

352. 279 Žofia Ďurčáková, Trstená 10 14

353. 281 Miroslav Kuska, D. Kubín 10 14

354. 284 Miroslav Kořalník, Leštiny 10 14

355. 288 Pavol Labda, D. Kubín 10 11

356. 431 Hypolit Bobček, D. Kubín 10 11

357. 474 Miroslav Katrenčík, D. Kubín 10 11

358. 529 Jaroslav Zemenčík, Hruštín 10 11

359. 581 Miroslav Šprla, Trstená 10 11

360. 622 Michal Gregorec, Tvrdošín 10 11

361. 666 Stanislav Lenčucha, Trstená 10 11

362. 674 Eva Gereková, Zubrohlava 10 11

363. 715 Jozef Kumor, O. Veselé 10 11

364. 745 Ján Tomaga, Nižná 10 11

365. 587 Kristína Polťáková, Tvrdošín 10 8

366. 589 Miroslav Lipničan, Lokca 10 8

367. 604 Marián Bydžovský, Tvrdošín 10 8

368. 608 Róbert Buček, Tvrdošín 10 8

369. 617 Jakub Kysel, Veličná 10 8

370. 621 Daniel Pafčo, Tvrdošín 10 8

371. 643 Ján Borsík, Trstená 10 8

372. 655 Juraj Sahuľ, Trstená 10 8

373. 661 Júlia Chromá, Trstená 10 8

374. 731 Andrea Hrubjaková, Vavrečka 10 8

375. 757 Ján Žuffa, Nižná 10 8

376. 635 Matej Užek, Žaškov 10 5

377. 644 Jan Hlavna, Trstená 10 5

378. 649 Jozef Korman ml., Trstená 10 5

379. 687 Martin Kriš, O. Veselé 10 5

380. 740 Juraj Orčo, Nižná 10 5

381. 748 Rudolf Betušťák, Nižná 10 5

382. 614 Pavol Matištík, Zuberec 10 2

383. 713 Ľudmila Zboroňová, Námestovo 10 2

384. 115 Jozef Michalčík, Lokca 9 17

385. 215 Dominik Kubáň, Trstená 9 17

386. 182 Jozef Kuboš, Nižná 28 9 14

387. 304 Milan Uhričík, D. Kubín 9 14

388. 151 Vladimír Madleňák, Or. Jasenicia 9 14

389. 048 Ladislav Repka, Tvrdošín 9 14

390. 213 Ján Fuzák, Trstená 9 11

391. 562 Ladislav Cicek, Námestovo 9 11

392. 034 Malár Ján, Nižná 9 11

393. 120 Pavol Hrubjak, Vavrečka 9 11

394. 125 Ľubomír Knap, Klin 9 11

395. 174 Zdena Jagelková, Zubrohlava 9 11

396. 195 Marek Kulošťák, Tvrdošín 9 11

397. 253 Martin Briš, Trstená 9 11

398. 318 Lukáš + Patrik Bujnák, Párnica 9 11

399. 330 Ján Kalo, Vyšný Kubín 9 11

400. 337 ALKO - TEAM, Dolný Kubín 9 11

401. 365 Ľudmila Mäsiarová, Zázrivá 9 11

402. 433 Ivana Danielová, Krivá 9 11

403. 434 Štefan Kupčo, Hruštín 9 11

404. 446 František Martvoň ml., Hruštín 9 11

405. 504 Milan Laššák, Or. Lesná 9 11

406. 013 Vrabček Jozef ml., Tvrdošín 9 11

407. 043 Michal Kubačka, Tvrdošín 9 11

408. 102 Peter Čiernik, Or. Jasenica 9 11

409. 129 František Hošťál, Námestovo 9 11

410. 139 Ján Pindjak, Námestovo 9 11

411. 148 Jozef Zboroň, Or. Polhora 9 11

412. 193 Branko Kormančík, Tvrdošín 9 11

413. 248 Rado Pajunk, Trstená 9 11

414. 264 Lucia Loffayová, Trstená 9 11

415. 404 Anton Dreveňák, Liesek 9 11

416. 414 Peter Tokarčík, Štefanov 9 11

417. 422 Maťo Chovančák, Zuberec 9 11

418. 427 Martin Úradník, Klin 9 11

419. 436 František Macák, Hruštín 9 11

420. 484 Michal Paculík, D. Kubín 9 11

421. 490 Vladimír Žuffa, Tvrdošín 9 11

422. 320 Róbert Medvecký, Tvrdošín 9 11

423. 495 Milan Lipničan, Or. Jasenica 9 11

424. 503 Karol Veselovský, Zákamenné 9 11

425. 041 Moňa Fileková, Zuberec 9 8

426. 405 Pavol Palčo, Trstená 9 8

427. 068 Klement Latka, Nižná 9 8

428. 127 Margita Benčeková, Námestovo 9 8

429. 178 Milan Reguly ml., Nižná 9 8

430. 204 Dávid Brčák, Tvrdošín 9 8

431. 228 Ján Jendrášek, Brezovica 9 8

432. 246 Patrik Valko, Trstená 9 8

433. 267 Vladimír Labdík, Brezovica 9 8

434. 271 Lukáš Kánik, Brezovica 9 8

435. 329 Mirka Kuboleková, Hruštín 9 8

436. 455 Marcel Kulkovský, Tvrdošín 9 8

437. 498 Martin Náčin, Breza 9 8

438. 535 Ľubomír Slovík, Rabčice 9 8

439. 536 František Hurák, Ťapešovo 9 8

440. 564 Dominika Žofajová, Lokca 9 8

441. 569 Viliam Šutty st., Tvrdošín 9 8

442. 574 Jozef Mišek, Zábiedovo 9 8

443. 584 Jozef Šuhaj, Trstená 9 8

444. 033 Marek Michalec, Nižná 9 8

445. 055 Dušan Kormančík ml., Tvrdošín 9 8

446. 080 Majka Belopotočanová, Nižná 9 8

447. 138 Jozef Pindiak, Námestovo 9 8

448. 165 Lucia Fuzáková, Rabčice 9 8

449. 260 Martin Krasuľa, Trstená 9 8

450. 262 Karol Pariža, Trstená 9 8

451. 306 Maja Povalová, Pucov 9 8

452. 360 Miroslav Hvizdák, Dolný Kubín 9 8

453. 361 Ján Ďurana, Dolný Kubín 9 8

454. 377 Milan Mikuš ml., Žaškov 9 8

455. 528 Jozef Wartiak, Námestovo 9 8

456. 059 Milota Ivankovičová, Tvrdošín 9 8

457. 247 Elena Valková, Trstená 9 8

458. 324 Milan Drígeľ, Hruštín 9 8

459. 483 Miroslav Betík, Bratislava 9 5

460. 017 Maroš Adámus, Tvrdošín 9 5

461. 066 Mário Slanický, Krivá 9 5

462. 124 Patrik Hládek, Breza 9 5

463. 198 Ján Kanik, Tvrdošín 9 5

464. 210 Roman Uhliarik, Trstená 9 5

465. 218 Miloš a Matúš Valekovi, Zábiedovo 9 5

466. 254 Jaroslav Garbiar, Liesek 9 5

467. 313 Monika Gabčíková, Žaškov 9 5

468. 444 František Šnajder, Hruštín 9 5

469. 322 Daniela Komárová, Žaškov 9 5

470. 327 Ján Hojo, Hruštín 9 5

471. 496 Jozef Bolibruch, Klin 9 5

472. 008 Peter Pazúrik ml., Tvrdošín 9 2

473. 119 Lucia Čierniková, O. Jasenica 9 2

474. 369 Miloš Uchál, Žaškov 9 2

475. 400 Gabriela Maťagová, Brezovica 9 2

476. 568 Janka Dedinská, Nižná 9 2

477. 133 Jozef Kurčina, Babín 9 2

478. 769 Dušan Cíger ml., Trstená 8 8

479. 771 František Letaši, Trstená 8 8

480. 772 Pavol Soľava, Námestovo 8 8

481. 775 Peter Ďaďo, Horná Lehota 8 8

482. 776 Jozef Jantolák, Trstená 8 8

483. 780 Vladimír Šuvada, D. Kubín 8 8

484. 787 Pavol Krška, Zázrivá 8 8

485. 797 Denisa Ferenčíková, Tvrdošín 8 8

486. 799 Mária Bujnáková, Párnica 8 8

487. 802 Marek Duraj, Bziny 8 8

488. 803 Rastislav Fuček, Nižná 8 8

489. 806 Simonka Jančeková, Tvrdošín 8 8

490. 807 Veronika Klimeková, Habovka 8 8

491. 814 Daniela Huráková, Námestovo 8 8

492. 818 Ľubomír Verníček, Lokca 8 8

493. 819 Štefan Kašák, Tvrdošín 8 8

494. 597 Lukáš Letaš, Tvrdošín 8 0

495. 663 Jozef Fábry, Trstená 8 0

496. 749 Vlasta Hilbrychtová, Novoť 8 0

497. 232 Michal Živčic, Trstená 7 14

498. 413 Stanislav Chomistek, Vrútky 7 14

499. 552 Štefan Kolenčík, Novoť 7 14

500. 343 Pavol Zaťko, Zázrivá 7 11

501. 350 Ján Chomistek, Dolný Kubín 7 11

502. 565 Jozef Trnčák, Klin 7 11

503. 092 Slavomír Zboroň, Rabča 7 8

504. 696 Marta Kolenová, Zubrohlava 7 8

505. 746 Lukáš Reguly, Nižná 7 8

506. 596 Vladimír Adamča, Tvrdošín 7 5

507. 603 Margita Kuriaková, Tvrdošín 7 5

508. 626 Janka Čierna, Žaškov 7 5

509. 636 Milena Halamčeková, Žaškov 7 5

510. 701 Matúš Snovák, Hruštín 7 5

511. 709 Jozef Havlíček, Rabča 7 5

512. 654 Marcela Sahuľová, Trstená 7 2

513. 665 Mária Garbiarová, Liesek 7 2

514. 671 Roman Šelinga, Nižná 7 2

515. 543 Jozef Petrulák, Mutné 7 0

516. 131 Tomáš Makúch, Krušetnica 7 0

517. 164 Alojz Fuzák, Rabčice 7 0

518. 310 Roman Blahút, Kňažia 7 0

519. 560 Ján Kubizna, Or. Jasenica 7 0

520. 578 Dušan Buček, Trstená 7 0

521. 274 Stanislav Slanický, Krivá 6 14

522. 061 Jozef Kováč, Podbiel 6 11

523. 183 Milan Reguly, Nižná 6 11

524. 037 Matúš Medžo, Nižná 6 11

525. 150 Daniel Buroň, Námestovo 6 11

526. 186 Šimon Chajdiak, Podbiel 6 11

527. 567 Ján Kvasnica, Námestovo 6 11

528. 009 Evka Surovčíková, Trstená 6 11

529. 441 Jaroslav Jancek, Hruštín 6 11

530. 459 Jozef Tokarčík, Krivá 6 11

531. 538 Milan Graňák, Or. Jasenica 6 11

532. 147 Janka Zboroňová, Or. Polhora 6 8

533. 038 Eduard Vilčinský st., Nižná 6 8

534. 170 Jozef Brišák, Rabča 6 8

535. 171 Juraj Maxa, Rabča 6 8

536. 363 Lenka Janigová, Žaškov 6 8

537. 364 Miroslav Chmara, Žaškov 6 8

538. 368 Štefan Novocký, Oravský Podzámok 6 8

539. 420 Viliam Pšitek, Vitanová 6 8

540. 439 Jozef Ľubek, Hruštín 6 8

541. 493 Ivan Banas, Zubrohlava 6 8

542. 525 Miroslav Trabalík, Námestovo 6 8

543. 526 Ivan Trabalík, Námestovo 6 8

544. 572 Peter Vittek, Trstená 6 8

545. 007 Peter Daňa, Tvrdošín 6 8

546. 016 Pavol Štefánek, Tvrdošín 6 8

547. 022 Milan Hvolka, Nižná 6 8

548. 056 Martin Kormančík, Tvrdošín 6 8

549. 104 Miroslav Kolena, Zubrohlava 6 8

550. 114 Jozef Jozefčík, Lokca 6 8

551. 152 Marián Žofaj, Babín 6 8

552. 172 Pavol Vorčák, Rabča 6 8

553. 190 Miroslav Vodička, Trstená 6 8

554. 272 Matej Hradský, Tvrdošín 6 8

555. 277 Martin Matušík, Brezovica 6 8

556. 386 Roman Renner, Tvrdošín 6 8

557. 457 Milan Hančiak, Párnica 6 8

558. 533 Roman Kudják, Rabča 6 8

559. 395 Jana Moresová, Nižná 6 5

560. 040 Andrej Filek, Zuberec 6 5

561. 049 Vladimír Kajan, Tvrdošín 6 5

562. 136 Ladislav Hládek, Breza 6 5

563. 341 Peter Halák, Dolný Kubín 6 5

564. 476 Filip Strežo, S. Dubová 6 5

565. 117 Dušan Kucek, Námestovo 6 5

566. 163 Dominika Ferancová, Or. Jasenica 6 5

567. 396 Ján Garabáš, Tvrdošín 6 5

568. 465 Zuzana Teťáková, Hruštín 6 5

569. 507 Štefan Lubas, Rabča 6 5

570. 539 Miroslav Trabalík ml., Or. Jasenica 6 5

571. 559 Pavel Žofaj, Or. Jasenica 6 5

572. 563 Tono Košút, Námestovo 6 5

573. 045 Pavol Minárek, Krivá 6 2

574. 469 Jozef Mikuláš, D. Lehota 6 2

575. 358 Ján Štajer, Dolný Kubín 6 2

576. 519 Monika Zboroňová, Rabčice 6 2

577. 398 Rasťo Gembala, Tvrdošín 6 -7

578. 767 Filip Pajunk, Trstená 5 5

579. 793 Adam Mikušovský, Nižná 5 5

580. 808 Tomáš Mihaliak, Rabčice 5 5

581. 809 Ľubomír Jašica, Novoť 5 5

582. 813 Edo Plutinský, Bobrov 5 5

583. 817 Bronx, D. Kubín 5 5

584. 650 Paťko Kecera ml., Tvrdošín 5 0

585. 688 Matúš Čiernik, Rabčice 5 0

586. 708 Lukáš Chudiak, Babín 5 0

587. 750 Júlia Hilbrychtová, Novoť 5 0

588. 752 Vladimír Hilbrycht, Novoť 5 0

589. 766 Mário Hvolka, Tvrdošín 5 0

590. 470 Adam Záň, D. Kubín 5 0

591. 100 Anna Veľká, Vavrečka 4 11

592. 259 Ján Balún, Nižná 4 11

593. 263 Marián Surovčík, Trstená 4 11

594. 289 Štefan Kalina, Párnica 4 11

595. 298 Roman Ujček, D. Kubín 4 11

596. 527 Anton Trabalík, Námestovo 4 11

597. 002 Zuzana Jurámiková, Párnica 4 8

598. 292 Milan Matys, D. Kubín 4 8

599. 335 Jozef Michalák, Dolný Kubín 4 8

600. 357 Vlasta Štajerová, Dolný Kubín 4 8

601. 371 František Jurášek, Dolný Kubín 4 8

602. 485 Aška Nemčeková, Žaškov 4 8

603. 691 Jozef Kviatek, Námestovo 4 8

604. 616 Martin Balún, Tvrdošín 4 5

605. 664 Marián Vasek, Nižná 4 5

606. 739 Robert Urban, Zuberec 4 5

607. 602 Zdenko Mordáč, D. Kubín 4 2

608. 462 Peter Pazdera, Zázrivá 4 0

609. 491 František Ptačin, Námestovo 4 0

610. 156 Jozef Košút, Námestovo 4 0

611. 352 Pavol Puškáš, Bziny 4 0

612. 575 Alfonz Psík, Trstená 4 0

613. 316 Andrej Puškáš, Bziny 4 0

614. 557 Ľudovít Laštík, Námestovo 4 0

615. 338 Ján Lorenc, Dolný Kubín 4 0

616. 699 Michal Tomulec, Hruštín 4 -1

617. 702 Miloš Matis, Hruštín 4 -1

618. 331 Ján Kováč, Dolný Kubín 3 14

619. 153 Ladislav Bánovec, Námestovo 3 11

620. 031 Emil Kováčik, Nižná 3 11

621. 130 Jaroslav Stoklasa, Bobrov 3 11

622. 181 Peter Kuboš, Nižná 3 11

623. 461 Ján Meravý, D. Kubín 3 11

624. 537 Róbert Majchrák, Zákamenné 3 11

625. 036 Jozef Flontek, Nižná 3 8

626. 091 Andrej Feranec, Or. Veselé 3 8

627. 109 Anna Soľavová, Námestovo 3 8

628. 233 Ján Genšor, Trstená 3 8

629. 276 Pavol Brnušák, Hladovka 3 8

630. 426 Ľudovít Skácal, Tvrdošín 3 8

631. 570 Marián Kapitán, Trstená 3 8

632. 580 Roman Malák, Trstená 3 8

633. 317 Ľudovít Paško ml., Babín 3 8

634. 492 Roman Ruľák, Or. Veselé 3 8

635. 026 Pavol Jurina, Nižná 3 5

636. 085 Ján Michna, Nižná 3 5

637. 245 Karol Sahuľ, Trstená 3 5

638. 546 Dominik Kurjak, Zubrohlava 3 5

639. 583 Lukáš Púčik, Trstená 3 5

640. 159 Jozef Zemančík, Zubrohlava 3 5

641. 160 Martin Florek, Zákamenné 3 5

642. 103 Ján Bobek, Bobrov 3 5

643. 385 Dušan Kalina, Párnica 3 5

644. 192 Jozef Vrabček, Tvrdošín 3 5

645. 076 Ladislav Zeman, Nižná 3 2

646. 032 Ľubomír Letaši, Nižná 3 2

647. 072 Peter Belopotočan, Nižná 3 2

648. 251 Patrik Kidoň, Zábiedovo 3 2

649. 512 Dávidko Zboroň, Rabčice 3 2

650. 273 Vladimír Frelich, Trstená 3 -1

651. 472 Oľga Lacková, D. Kubín 3 -1

652. 794 Michal Žuffa, Nižná 2 2

653. 795 Matej, Dávid Korbeľovci, Trstená 2 2

654. 804 Jozef Janičina, D. Kubín 2 2

655. 594 Miroslav Repka, Tvrdošín 2 0

656. 606 Ľubomír Tropek, Trstená 2 0

657. 669 Dušan Dibdiak, D. Kubín 2 0

658. 672 Miroslav Parižek, Námestovo 2 0

659. 692 Ignác Hrkeľ, Námestovo 2 0

660. 725 Marta Grobarčíková, Rabčice 2 0

661. 729 Jozef Jozefiak, Mutné 2 0

662. 734 Martin Herdel, Zubrohlava 2 0

663. 743 Dana Kubicová, Nižná 2 0

664. 753 Andrea Paňková, Nižná 2 0

665. 764 Elena Beňušová, Bziny 2 0

666. 765 Marta Vajdiarová, Lokca 2 0

667. 250 Štefan Šuhaj, Vitanová 2 0

668. 409 Janka Cilečková, Krušetnica 2 0

669. 294 Miloš Dubovský, Žaškov 1 11

670. 146 Vladimír Polák ml., Or. Jasenica 1 8

671. 353 Bohumír Bušo, Dolný Kubín 1 8

672. 408 František Gabarík, Levice 1 8

673. 410 Anton Škamor ml., Or. Lesná 1 8

674. 576 Milan Benický, Trstená 1 8

675. 542 Vladimír Lubas, Námestovo 1 5

676. 660 Mária Turčáková, Tvrdošín 1 5

677. 615 Jakub Bedrich, Tvrdošín 1 2

678. 648 Dušan Chudý, Trstená 1 2

679. 670 Jana Šelingová, Nižná 1 2

680. 265 Michal Pánik, Trstená 1 0

681. 296 Roman Macák, Or. Poruba 1 0

682. 302 Anna Pobehová, Žaškov 1 0

683. 303 Juraj Pobeha, Žaškov 1 0

684. 344 Ivan Bulvas, Oravský Podzámok 1 0

685. 473 Michal Suroviak, Krivá 1 0

686. 551 Michal Betík, Novoť 1 0

687. 234 Tomáš Mišík, Trstená 1 0

688. 297 Putika za potokom, Or. Poruba 1 0

689. 489 Jozef Klokočík, Lokca 1 0

690. 541 Jozef Jadroň, Lokca 1 0

691. 158 Anton Šturek, Zubrohlava 1 0

692. 762 František Svinčák, Nižná 1 -1

693. 540 Miroslav Trabalík st., Or. Jasenica 0 8

694. 332 Peter Kilian, Dolný Kubín 0 5

695. 351 Milan Lacko, Dolný Kubín 0 5

696. 571 Matej Púčik, Trstená 0 5

697. 354 Milan Havko ml., Žaškov 0 5

698. 390 Branislav Precner, Tvrdošín 0 5

699. 086 Martin Kumor, Or. Veselé 0 2

700. 225 Jakub Žaludek, Zábiedovo 0 2

701. 067 Zdeno Nákačka, Chlebnice 0 2

702. 132 Peter Švába, Námestovo 0 2

703. 203 Ján Petrovič, Tvrdošín 0 2

704. 243 Ľubomír Sahuľ, Trstená 0 2

705. 110 Miloš Vráb, Lokca -1 0

706. 323 Marta Drígľová, Hruštín -1 0

707. 325 Tomáš Drígeľ, Hruštín -1 0

708. 348 Ján Škyvra, Dolný Kubín -1 0

709. 500 Rastislav Florek, Zákamenné -1 0

710. 531 Vincent Olexa, Lomná -1 0

711. 609 Juraj Chorvát, Bardejovské Kúpele -1 0

712. 618 Peter Magerčák, Zuberec -1 0

713. 623 Dávid Gibaštík, Zábiedovo -1 0

714. 632 Roman Koválik, Štefanov -1 0

715. 668 Ján Buloň st., S. Horá -1 0

716. 676 Nikolka Miškovičová, Zubrohlava -1 0

717. 679 Matej Pavľák, Zubrohlava -1 0

718. 741 Ján Brňák, Krušetnica -1 0

719. 810 Peter Mareništiak, O. Veselé -1 -1

720. 116 Jozef Jagelka, Zubrohlava -2 5

721. 447 Monika Miháliková, D. Kubín -2 5

722. 099 R + S Madleňák, Or. Veselé -2 0

723. 326 Miška Šuvadová, Dolný Kubín -2 0

724. 050 Pavol Kasák, Tvrdošín -2 0

725. 090 Ľuboš Rentka, Zubrohlava -2 0

726. 112 Vladimír Farský ml., O. Jasenica -2 0

727. 157 Rastislav Romaňák, Zubrohlava -2 0

728. 179 Marián Tekeľ, Habovka -2 0

729. 208 Stanislav Válek, Tvrdošín -2 0

730. 285 Peter Hrúzik, D. Kubín -2 0

731. 300 Jarosla Kytas, Žaškov -2 0

732. 502 Milan Hilbrycht st., Novoť -2 0

733. 442 Tomáš Radzo, Hruštín -2 0

734. 763 Daniel Benický, Nižná -2 -1

735. 590 Miroslav Maťuga, Lokca -2 -4

736. 244 Kaja Sahuľová, Trstená -3 5

737. 530 Ferdinand Bolibruch st., Námestovo -3 5

738. 128 Juraj Brňák, Krušetnica -3 2

739. 144 Tomáš Grobarčík, Rabčice -3 2

740. 214 Ľuboš Beňušík, Trstená -3 2

741. 415 Matúš Bača, Tvrdošín -3 2

742. 236 Eliška Kubášková, Brezovica -3 -1

743. 098 Katarína Hrkľová, Námestovo -4 0

744. 121 František Čajka, Námestovo -4 0

745. 143 František Grobarčík, Rabčice -4 0

746. 145 Miroslav Kurtulík, Vavrečka -4 0

747. 199 Jozef Kovalik, Tvrdošín -4 0

748. 200 Dušan Hujo, Tvrdošín -4 0

749. 211 Jozef Iskra, Tvrdošín -4 0

750. 275 Viktor Stas, Trstená -4 0

751. 291 Jozef Buch, D. Kubín -4 0

752. 295 Ján Šafárik, D. Kubín -4 0

753. 308 Juraj Štajer, D. Kubín -4 0

754. 340 Jozef Záhora, Bziny -4 0

755. 394 Ján Bočkaj, Dlhá -4 0

756. 419 Július Habovštiak, Tvrdošín -4 0

757. 450 Miroslava Beňušová, Bziny -4 0

758. 452 Peter Beňuš, Bziny -4 0

759. 478 Ľudovít Duraj, Bziny -4 0

760. 497 Tatiana Lipničanová, Lokca -4 0

761. 545 Peter Olašák, Mutné -4 0

762. 548 Michaela Holubová, Lokca -4 0

763. 555 Peter Grobarčík, Rabčice -4 0

764. 585 Erika Paňková, Nižná -4 0

765. 586 Branislav Jurášek, Veličná -4 0

766. 600 Simona Klimeková, Habovka -4 0

767. 759 Peter Veľký, Vavrečka -4 0

768. 815 Vladimír Gejdoš, Zuberec -4 -4

769. 607 Tomáš Štrbáň, Tvrdošín -5 2

770. 162 Keňan Madleňák, Or. Jasenica -5 0

771. 197 Milan Ferenčík, Tvrdošín -5 0

772. 336 Magda Lofajová, Krivá -5 0

773. 486 Jozef Pobeha, D. Kubín -5 0

774. 367 Rudolf Kořalník, Leštiny -5 0

775. 001 Jozef Duraj, Bziny -7 0

776. 005 Matúš Gregorec, Tvrdošín -7 0

777. 006 Katarína Gondová, Tvrdošín -7 0

778. 019 Zuzana Gondová, Tvrdošín -7 0

779. 021 Jozef Latka, Nižná -7 0

780. 027 Marián Klimčík, Nižná -7 0

781. 088 Peter Úradník, Zubrohlava -7 0

782. 095 Michal Kumor, Or. Veselé -7 0

783. 096 Anton Jašák, Or. Polhora -7 0

784. 101 Katarína Turacová, Rabča -7 0

785. 106 Peter Sklárčik, Vavrečka -7 0

786. 126 Denisa Čajková, Námestovo -7 0

787. 149 Marek Kumor, Or. Veselé -7 0

788. 161 Mário Madleňák, Or. Jasenica -7 0

789. 167 Martin Grobarčík, Rabčice -7 0

790. 168 Milan Bolibruch, Rabča -7 0

791. 217 Peter Stas, Trstená -7 0

792. 224 Marek Hutko, Mutné -7 0

793. 226 Stanislav Lenčucha, Trstená -7 0

794. 239 Patrik Kecera, Tvrdošín -7 0

795. 249 Jaroslav Paľa, Vitanová -7 0

796. 286 Michal Záhora, Bziny -7 0

797. 299 Miloslav Polák ml., S. Dubová -7 0

798. 319 Jozef Gonda, Tvrdošín -7 0

799. 334 Lenka Halamčeková, Žaškov -7 0

800. 453 Juraj Chmara, Žaškov -7 0

801. 518 Joze Brňák, Or. Lesná -7 0

802. 521 Patrik Žofaj, Ťapešovo -7 0

803. 523 Patrik Graňák, Beňadovo -7 0

804. 524 Katka Žofajová, Ťapešovo -7 0

805. 534 Milan Hilbrycht ml., Novoť -7 0

806. 550 Marek Hilbrycht, Novoť -7 0

807. 554 Jozef Hadár, Rabčice -7 0

808. 556 Margita Čierniková, Rabčice -7 0

809. 566 Ľubomíra Kurtulíková, Námestovo -7 0

810. 463 Viera Mikušová, Žaškov -8 0

811. 487 Ján Mikuláš, Or. Podzámok -8 0

812. 443 Martina Šlulajterová, Hruštín -8 0

813. 241 Ľubko Sahuľ ml., Trstená -9 -1

814. 180 Jozef Knap, Nižná -10 0

815. 467 Stanislav Ončar, Or. Podzámok -10 0

816. 471 Roman Mordáč, D. Kubín -10 0

817. 240 Magda Kecerová, Tvrdošín -11 0

818. 018 Martina Belopotočanová, Tvrdošín -12 -7

819. 412 Jozef Machyňák, Or. Veselé -17 0

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  2. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  3. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  4. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  5. Vitajte v postapokalyptickom svete
  6. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  7. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
  8. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  9. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  10. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  1. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  2. Najnovšie technológie a inovácie na Gemeri? Normálka
  3. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  4. Nové laboratórium ekonomického experimentálneho výskumu na EUBA
  5. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
  6. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  7. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  8. Úprava osobného motorového vozidla
  9. Important information for Brazilians living in Slovakia
  10. Prečo sú dnes ryby také dôležité?
  1. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 17 306
  2. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 16 176
  3. Rysy navštívi päťtisíc ľudí denne. Ako vyzerá denný chod chaty 12 805
  4. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 12 008
  5. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 11 953
  6. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 11 006
  7. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 10 147
  8. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 600
  9. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 513
  10. Hodnotenie profesionála: Ako obstáli obľúbené hotely v Tatrách? 9 360
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Orava - aktuálne správy

Na Orave sa začal pilotný projekt testovania na Covid-19

Testovanie zabezpečujú zdravotníci, vojaci a dobrovoľníci. Odberné miesta sú otvorené od 8.00 do 12.00 h a od 13.00 do 20.00 h.

Testovanie na Covid-19.

Na Slovensku od soboty platí zákaz vychádzania

Oravcom a obyvatelia Bardejovského okresu majú oveľa prísnejšie podmienky pohybu mimo domova ako ostatní Slováci.

Od zajtra začína pilotné testovanie na Orave a v okrese Bardejov.

O stravenkovej petícii rokovali na ministerstve

Iniciátora petície Za zachovanie súčasnej platnej legislatívy v oblasti stravovania zamestnancov Ľubomíra Sečkára s jeho tímom prijala generálna riaditeľka sekcie práce Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny SR Danica Lehocká.

Na palubovke góly strieľa, na trávniku im zabraňuje

Martin Adamčík ťahá florbalový klub a hrá i futbal.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Zoznam odberných miest v Dolnom Kubíne, Námestove, Trstenej a Tvrdošíne

Na Slovensku prebieha celoplošné testovanie na koronavírus. Pozrite si zoznam odberných miest na Orave.

Zamestnanec reťazca: Mali sme pozitívnu kolegyňu, musel som ísť aj tak do práce

Aké pocity zažívajú ľudia z prvej línie, sme zisťovali od zamestnanca nemenovaného obchodného reťazca.

Od soboty bude platiť na Slovensku zákaz vychádzania, sú aj výnimky

Pre žiakov druhého stupňa základných škôl sa v pondelok začína dištančné vyučovanie.

Na Slovensku od soboty platí zákaz vychádzania

Oravcom a obyvatelia Bardejovského okresu majú oveľa prísnejšie podmienky pohybu mimo domova ako ostatní Slováci.

Už ste čítali?