I. trieda dospelí - 19. kolo, 2. 5. 2004 o 16.30 h
Krivá – Vavrečka Dutka, Masarovič, Karcol
Párnica – Or. Podzámok Volf, Hrkeľ, Kosmeľ
Kraľovany – Lokca Callo, Capko, Ďurčák
Rabča – Veličná Ferianc, Frančák , Glončák
Or. Poruba – Or. Veselé Loffay, Melicherčík, Kohár
Breza – Žaškov Kachút, Hlatký, Mi. Jakubjak
Leštiny – Dlhá Matejčík, Troják, Janotík
II. trieda dospelí
– 17. kolo, 2. 5. 2004 o 16.30 h
Skupina A:
O. B. Potok – Trstená Kořalník, Adámus
Liesek – Vitanová Kolena, Bandík, Reguly
Brezovica – Rabčice Gregorec, Jančo
Ťapešovo – Zubrohlava Kubaš, Kvietok
II. trieda dospelí – 15. kolo, 2. 5. 2004 o 16.30 h
Skupina B:
Bziny – Novoť Živčic, Bukai, Pobeha
Beňadovo – Babín T. Záhora, Podbrežný, J. Bakala
Zázrivá – Or. Lesná Židek, Kysel
Zákamenné – Hruštín Štrbáň, J. Bakala, Stoklasa
Vasiľov – Mutné Kurtulík, Badár, Katrenčík
I. trieda dorast
- 15. kolo, 2. 5. 2004 o 14.00 h
Skupina A:
Hruštín – Podbiel Pšenák, Bušo
Párnica – Lokca Hrkeľ, Kosmeľ
Tvrdošín – Or. Podzámok Jančo, Kolena
Skupina B:
Klin – Breza Badár, Kurtulík
O. Polhora – Or. Veselé Frančák
Vavrečka – Zubrohlava Kvietok, Kubaš
Predohrávka:
30. 4. 2004 o 17.00 h (piatok)
Zákamenné – Sihelné Kubaš, Matejčík
I. trieda žiaci - 19. kolo,
2. 5. 2004
Medzibrodie – Zuberec Pobeha (14.30 h)
Liesek – Or. Jasenica Bandík (14.30 h)
Podbiel – Or. Lesná Masarovič (14.30 h)
Breza – Or. Polhora Hlatký (14.30 h)
D. Kubín B – Hruštín Janotík, Nemček (13.30 h)
II. trieda žiaci - 13. kolo, 2. 5. 2004
Skupina A:
Or. Podzámok – Babín Capko, Ďurčák (13.30 h)
Krivá – S. Dubová Karcol (14.30 h)
Zázrivá – Žaškov Kysel, Židek (14.30 h)
Skupina B:
Vavrečka – Námestovo B Kubaš, Kvietok (12.00 h)
Lokca – Zubrohlava Michal Jakubjak (14.00 h)
Beňadovo – Novoť Podbrežný, J. Bakala (14.30 h)
TURNAJ MLADŠÍCH ŽIAKOV, 1. 5. 2004 (sobota) o 9.00 h
Skupina A – Párnica I. Callo, Molo
Skupina B – Bziny Janotík
Skupina C – Oravská Lesná Kurtulík
Skupina D – Or. Polhora Hrkeľ
TURNAJ PRÍPRAVKY, 1. 5. 2004 o 9.00 h
Skupina A – Žaškov D. Callo, Katrenčík
Skupina B – Nižná Jančo, Loffay
Skupina C – Námestovo 2. 5. 2004, 9.00 h - Stoklasa
Skupina D – Oravská Jasenica J. Bakala, Troják
Stretnutia riadené SsFZ:
2. 5. 2004 o 14.00 h – IV. liga dorast
Rabča – Rudina Glončák, Ferianc
2. 5. 2004 o 14.00 h - V. liga dorast
Trstená – L. Sliače Reguly, Kolena
2. 5. 2004 o 10.00 h a 12.00 h
III. LSMŽ, skupina B - 15. kolo
Mutné - Or. Veselé J. Bakala, T. Záhora
Ospravedlnení: Strežo: 2. 5., 16. - 23. 5., Gregorec: 16. 5., Kořalník: 6. 6., Kvietok: 9. 5., Jakubjak st. 1. - 2. 5., Matúška 2. 5.
Upozornenie: Žiadame rozhodcov, aby v zápisoch uvádzali výsledok konfrontácie (bez námietok, resp. s námietkami)!
Mgr. Július Kubáni,
predseda KR