Sobota, 24. október, 2020 | Meniny má KvetoslavaKrížovkyKrížovky

Vaša tipovacia liga

VÝSLEDKY PO 4. KOLE

1. 202 Miroslav Džúr, Tvrdošín 32 8

2. 222 Michal Hucík, Brezovica 32 5

3. 154 Alexander Bugala, Námestovo 32 5

4. 647 Erika Kompanová, Zábiedovo 30 8

5. 315 Eduard Bugan, Dolný Kubín 29 8

6. 417 Renáta Bednárová, Tvrdošín 29 8

7. 044 Kuriak Anton, Tvrdošín 29 8

8. 258 Ivan Falla, Trstená 29 5

9. 724 T+Ž Kumor, O. Veselé 27 11

10. 591 Anna Gondová, Tvrdošín 27 5

11. 653 Viliam Lucký ml., Trstená 27 5

12. 488 František Straka, Dlhá 26 8

13. 042 Ján Vangel, Nižná 26 8

Skryť Vypnúť reklamu

14. 206 Jozef Lišiak, Tvrdošín 26 2

15. 237 Róbert Dzurek, Trstená 26 2

16. 448 Jana Ratulovská, Or. Poruba 26 2

17. 064 Andrea Urbanovičová, Nižná 26 2

18. 610 Anton Čipčala, D. Kubín 24 8

19. 638 Katarína Slanická, Krivá 24 8

20. 595 Mária Iskrová, Tvrdošín 24 5

21. 717 Jan Papajik, Namestovo 24 5

22. 726 Lenka Grobarčíková, Rabčice 24 5

23. 656 Terezka Kecerová ml., Tvrdošín 24 5

24. 612 Mária Durajová, Bziny 24 2

25. 657 Stanislav Gregorec, Trstená 24 2

26. 429 Štefan Škapec ml., Hruštín 24 0

27. 347 Jaroslav Šuvada, Veličná 23 8

28. 003 Milan Bujnák, Párnica 23 5

29. 309 Miroslav Plžík, Or. Poruba 23 5

30. 382 Róbert Kořalník, Pokryváč 23 5

31. 579 Ján Pepka, Trstená 23 5

Skryť Vypnúť reklamu

32. 105 Jaroslav Žofaj, Or. Jasenica 23 5

33. 216 Miroslav Lonek, Tvrdošín 23 5

34. 229 Ján Krkoška, Trstená 23 5

35. 399 Ľubomír Fuček, Nižná 23 5

36. 549 Daniel Hurák, Vavrečka 23 5

37. 577 Miroslav Valek, Trstená 23 5

38. 432 Lukáš Daniel, Krivá 23 2

39. 118 Etela Lajtová, Námestovo 23 2

40. 339 Dalibor Kořalník, Leštiny 23 2

41. 393 Rastislav Precner, Tvrdošín 23 2

42. 477 Michal Duraj, Bziny 23 2

43. 030 Jozef Kočner, Nižná 23 2

44. 176 Mária Belopotočanová, Nižná 23 2

45. 376 Lukáš Mikuš, Žaškov 23 2

46. 494 Martina Trojáková, Námestovo 23 2

47. 517 Viktor Borovjak, Námestovo 23 2

48. 278 Roman Macura, Trstená 23 2

49. 435 František Martvoň st, Hruštín 23 -1

50. 513 Peter Hurák, Námestovo 23 -1

Skryť Vypnúť reklamu

51. 547 Monika Medenciová, Lokca 23 -1

52. 789 Rado Snovák, Hruštín 22 8

53. 798 Peter Plančo, Istebné 22 8

54. 801 Patrik Marton, Krivá 22 8

55. 723 Jan Medenci, Lokca 21 8

56. 703 Ján Košút, Klin 21 5

57. 704 Karol Kurtulík, Námestovo 21 5

58. 722 Anton Hrkeľ, Námestovo 21 5

59. 738 Ferko Knap, Nižná 21 5

60. 744 Paľko Kanderka, Nižná 21 5

61. 625 Marek Mikuš, Žaškov 21 5

62. 645 Viktor Stas ml., Trstená 21 5

63. 690 Mária Ďubeková, Rabčice 21 5

64. 710 Ľubomíra Maxová, Rabča 21 5

65. 721 Šefik Madleňák, O. Jasenica 21 5

66. 736 Gabriel Kopta, O. Veselé 21 5

67. 307 Peter Gejdoš, Komjatná 21 5

68. 707 Jozef Papan, Ťapešovo 21 5

69. 675 Roman Miškovič, Zubrohlava 21 2

70. 733 Kamil Feranec, O. Jasenica 21 2

71. 599 Ivan Franko, Podbiel 21 2

72. 605 Gabriel Tušár, Trstená 21 2

73. 689 Eva Graňáková, Beňadovo 21 2

74. 693 Pavol Dendis, Vavrečka 21 2

75. 714 Peter Kurtulík, Vavrečka 21 2

76. 716 Stanislav Kurjak, Zubrohlava 21 2

77. 601 Peter Klimek, Habovka 21 2

78. 681 Jozef Sklárčik, Vavrečka 21 2

79. 711 Zuzana Hadárová, Rabčice 21 2

80. 730 Pavol Hrubjak ml., Vavrečka 21 -1

81. 751 Michal Vrábeľ, Zákamenné 21 -1

82. 719 Peter Socha, Ťapešovo 21 -1

83. 416 Marcel Bednár, Tvrdošín 20 8

84. 508 Ján Vojtašák, Rabčice 20 8

85. 510 Juraj Joštiak, Námestovo 20 8

86. 407 Graňáková Erika, Zubrohlava 20 8

87. 501 Anton Franek, Zákamenné 20 8

88. 374 Milan Mikuláš, Oravský Podzámok 20 5

89. 108 Vladimír Farský, Or. Jasenica 20 5

90. 137 Pavol Miškovič, Zubrohlava 20 5

91. 269 Gabriel Gensor, Liesek 20 5

92. 342 Vladimír Pešek, Dolný Kubín 20 5

93. 362 Ján Farský, Dolný Kubín 20 5

94. 372 Ján Majda, Dolný Kubín 20 5

95. 166 Anton Bublák, Rabča 20 5

96. 378 Milan Kubačka, Žaškov 20 5

97. 406 Patrícia Lofajová, Krivá 20 5

98. 424 Juro Harmata, Zuberec 20 5

99. 464 Zdeno Molnár, Or. Poruba 20 5

100. 227 Peter Chrenek, Zábiedovo 20 5

101. 054 Adriana Kormančíková, Tvrdošín 20 2

102. 212 Tomáš Drobka, Tvrdošín 20 2

103. 219 Milan Krasňanský, Trstená 20 2

104. 312 Iveta Jadrňáková, D. Kubín 20 2

105. 460 Jozef Meravý, D. Kubín 20 2

106. 515 Marián Borovjak, Klin 20 2

107. 516 Tomáško Verníček, Lokca 20 2

108. 011 Anka Šuttyová, Tvrdošín 20 2

109. 014 Margita Kormančíková, Tvrdošín 20 2

110. 028 Róbert Bača, Nižná 20 2

111. 094 Michal Mordel, Zubrohlava 20 2

112. 346 Dušan Žilka, Dolný Kubín 20 2

113. 458 Jaroslav Strapec, Žaškov 20 -1

114. 196 Peter Šimalčík, Tvrdošín 20 -1

115. 223 Ľubo Vajdečka, Trstená 20 -1

116. 185 Marta Matejeková, Tvrdošín 20 -1

117. 774 Lucia Žiaková, Vyšný Kubín 19 5

118. 800 Elena Beňušová, Bziny 19 5

119. 784 V + S Molíková, Zázrivá 19 2

120. 786 Ondrej Želonka, D. Kubín 19 2

121. 666 Stanislav Lenčucha, Trstená 18 8

122. 287 Jozef Biel, Hruštín 18 5

123. 611 Viera Durajová, Bziny 18 5

124. 678 Jozef Zemančík ml., Zubrohlava 18 5

125. 758 Tomáš Trabalík, Námestovo 18 5

126. 620 Radoslav Osadský, Dlhá 18 5

127. 755 Deniska Gondová, Tvrdošín 18 5

128. 761 Štefánia Lofajová, Podbiel 18 5

129. 282 Jozef Záhora, Bziny 18 2

130. 592 Juraj Gonda, Tvrdošín 18 2

131. 624 Pavol Dzúrik, Istebné 18 2

132. 637 Marián Papp, Bziny 18 2

133. 646 Mária Močarníková, Zábiedovo 18 2

134. 685 Miroslav Iglarčík, Beňadovo 18 2

135. 686 Monika Žofajová, Ťapešovo 18 2

136. 697 Jozef Brňák ml., O. Lesná 18 2

137. 698 Tomáš Holub, Vavrečka 18 2

138. 735 Antonia Čajková, O. Jasenica 18 2

139. 627 Janka Stajerová, D. Kubín 18 2

140. 631 Dušan Tabačák, Kraľovany 18 2

141. 651 Ľubo Fedorák, Trstená 18 2

142. 712 Marek Chutniak, Rabča 18 2

143. 093 Jozef Košút, Rabča 18 0

144. 561 Ján Majzel, Námestovo 18 0

145. 659 Marcel Dedinský, Tvrdošín 18 -1

146. 673 Michal Bandík, Rabčice 18 -1

147. 728 Ľubomír Stopiak, Bobrov 18 -1

148. 684 Martin Bolibruch, Rabčice 18 -1

149. 667 Jakub Buška, Trstená 18 -4

150. 662 Eva Brišová, Trstená 18 -4

151. 760 Juraj Socha, Ťapešovo 18 -4

152. 048 Ladislav Repka, Tvrdošín 17 8

153. 148 Jozef Zboroň, Or. Polhora 17 8

154. 320 Róbert Medvecký, Tvrdošín 17 8

155. 414 Peter Tokarčík, Štefanov 17 8

156. 503 Karol Veselovský, Zákamenné 17 8

157. 322 Daniela Komárová, Žaškov 17 8

158. 252 Štefan Močarník, Zábiedovo 17 5

159. 015 Kristínka Labdíková, Tvrdošín 17 5

160. 073 Karol Bača, Nižná 17 5

161. 220 Miroslav Jankola, Trstená 17 5

162. 191 Ľubomír Tomaga, Nižná 17 5

163. 194 Braňo Kormančík, Tvrdošín 17 5

164. 209 Ladislav Katrenčík, Trstená 17 5

165. 268 Vladimír Gensor, Liesek 17 5

166. 270 Dušan Zuberský, Habovka 17 5

167. 328 Martina Kuboleková, Hruštín 17 5

168. 475 Miloš Halák, D. Kubín 17 5

169. 078 Ľubomír Nákačka, Nižná 17 5

170. 401 Jozef Maťaga, Brezovica 17 5

171. 402 Ferdinand Littva, Zuberec 17 5

172. 456 Ján Šveláň, Zuberec 17 5

173. 522 Klaudia Žofajová, Ťapešovo 17 5

174. 184 Ladislav Šveda, Nižná 17 5

175. 293 Peter Hraško, Veličná 17 2

176. 020 Ľubomír Hujo, Nižná 17 2

177. 052 Stanislav Mišinec, Tvrdošín 17 2

178. 057 Dušan Kormančík st., Tvrdošín 17 2

179. 077 Havrila Peter, Krivá 17 2

180. 087 Michal Hradský, Zubrohlava 17 2

181. 097 Jožko Jancek, Hruštín 17 2

182. 140 Zdeno Bartoš, Lokca 17 2

183. 175 Marek Štefánek, Habovka 17 2

184. 392 Ľubomír Greňa, Tvrdošín 17 2

185. 403 Vladislav Kaššák, O. B. Potok 17 2

186. 423 Paľo Jandura, Zuberec 17 2

187. 445 Ľubomír Jurovčík, Hruštín 17 2

188. 025 Ľubomír Kán, Nižná 17 2

189. 046 Miroslav Pavelek, Tvrdošín 17 2

190. 084 Michal Kubinec, Nižná 17 2

191. 169 Michal Kvasňák, Rabča 17 2

192. 177 Monika Belopotočanová, Nižná 17 2

193. 188 Jozef Kuboš, Nižná 500/25 17 2

194. 238 Viliam Močarník, Trstená 17 2

195. 283 Ján Vicáň, Or. Poruba 17 2

196. 321 Peter Pilár, Nižná 17 2

197. 356 Vladislav Vinarčík, Istebné 17 2

198. 370 Dušan Vajdiar, Lokca 17 2

199. 449 František Snovák, Hruštín 17 2

200. 479 Miloš Duraj, Bziny 17 2

201. 514 Milan Chmara, Námestovo 17 2

202. 134 Anton Kriš, Or. Veselé 17 2

203. 266 Miloš Maťoška, Tvrdošín 17 2

204. 230 Ján Šikyňa, Trstená 17 -1

205. 384 Denis Mriška, Žaškov 17 -1

206. 257 Ján Buloň, Suchá Hora 17 -1

207. 290 Dano Kalina, Párnica 17 -1

208. 375 Jozef Vajdiar, Lokca 17 -1

209. 383 Lenka Pobehová, Párnica 17 -1

210. 499 Milan Betík, Breza 17 -1

211. 256 Karol Bača, Trstená 17 -1

212. 430 Peter Farko, Žaškov 17 -1

213. 617 Jakub Kysel, Veličná 16 6

214. 781 Vierka Mikušová ml., Žaškov 16 5

215. 796 Mária Ferenčíková, Tvrdošín 16 5

216. 820 Janka Kubincová, Nižná 16 5

217. 768 Beata Rentková, Zubrohlava 16 2

218. 770 Martin Štrnáľ, Zábiedovo 16 2

219. 785 Dominika Durajová, Bziny 16 2

220. 788 Milan Užek, Žaškov 16 2

221. 791 Miroslav Bardis, Istebné 16 2

222. 683 Jozef Kromka, O. Veselé 16 0

223. 709 Jozef Havlíček, Rabča 15 8

224. 281 Miroslav Kuska, D. Kubín 15 5

225. 288 Pavol Labda, D. Kubín 15 5

226. 431 Hypolit Bobček, D. Kubín 15 5

227. 474 Miroslav Katrenčík, D. Kubín 15 5

228. 674 Eva Gereková, Zubrohlava 15 5

229. 715 Jozef Kumor, O. Veselé 15 5

230. 745 Ján Tomaga, Nižná 15 5

231. 643 Ján Borsík, Trstená 15 5

232. 655 Juraj Sahuľ, Trstená 15 5

233. 757 Ján Žuffa, Nižná 15 5

234. 649 Jozef Korman ml., Trstená 15 5

235. 748 Rudolf Betušťák, Nižná 15 5

236. 614 Pavol Matištík, Zuberec 15 5

237. 468 Richard Chmara, Žaškov 15 2

238. 628 Barbora Durajová, Bziny 15 2

239. 381 Mária Kořalníková, Pokryváč 15 2

240. 598 Daniel Žuffa, Zemianska Dedina 15 2

241. 652 Veronika Stasová, Trstená 15 2

242. 700 Ľudovít Hríň, Lokca 15 2

243. 742 Martin Tuka, Nižná 15 2

244. 619 Peter Korček, S. Hora 15 2

245. 658 Jozef Maniak, Zábiedovo 15 2

246. 682 Michal Turac, Rabča 15 2

247. 705 Matej Kopta, Námestovo 15 2

248. 732 Dušan Majkút, Námestovo 15 2

249. 301 Ján Lang, Žaškov 15 -1

250. 345 Ján Púplava, Dolný Kubín 15 -1

251. 642 Milan Mores, Nižná 15 -1

252. 694 Martina Úradníková, Klin 15 -1

253. 695 Marcel Feranec, O. Veselé 15 -1

254. 727 Jozef Žofaj, Ťapešovo 15 -1

255. 747 Milan Tomčík, Zákamenné 15 -1

256. 677 Martin Sochuliak, Námestovo 15 -4

257. 186 Šimon Chajdiak, Podbiel 14 8

258. 538 Milan Graňák, Or. Jasenica 14 8

259. 272 Matej Hradský, Tvrdošín 14 8

260. 469 Jozef Mikuláš, D. Lehota 14 8

261. 034 Malár Ján, Nižná 14 5

262. 102 Peter Čiernik, Or. Jasenica 14 5

263. 125 Ľubomír Knap, Klin 14 5

264. 213 Ján Fuzák, Trstená 14 5

265. 318 Lukáš + Patrik Bujnák, Párnica 14 5

266. 330 Ján Kalo, Vyšný Kubín 14 5

267. 337 ALKO - TEAM, Dolný Kubín 14 5

268. 434 Štefan Kupčo, Hruštín 14 5

269. 436 František Macák, Hruštín 14 5

270. 495 Milan Lipničan, Or. Jasenica 14 5

271. 055 Dušan Kormančík ml., Tvrdošín 14 5

272. 068 Klement Latka, Nižná 14 5

273. 246 Patrik Valko, Trstená 14 5

274. 306 Maja Povalová, Pucov 14 5

275. 360 Miroslav Hvizdák, Dolný Kubín 14 5

276. 377 Milan Mikuš ml., Žaškov 14 5

277. 455 Marcel Kulkovský, Tvrdošín 14 5

278. 528 Jozef Wartiak, Námestovo 14 5

279. 536 František Hurák, Ťapešovo 14 5

280. 569 Viliam Šutty st., Tvrdošín 14 5

281. 444 František Šnajder, Hruštín 14 5

282. 483 Miroslav Betík, Bratislava 14 5

283. 496 Jozef Bolibruch, Klin 14 5

284. 008 Peter Pazúrik ml., Tvrdošín 14 5

285. 119 Lucia Čierniková, O. Jasenica 14 5

286. 133 Jozef Kurčina, Babín 14 5

287. 400 Gabriela Maťagová, Brezovica 14 5

288. 155 Ján Hablák, Ploštín 14 2

289. 113 Ladislav Čučka, Námestovo 14 2

290. 280 Marta Tušárová, Trstená 14 2

291. 359 Jozef Vodička, Dolný Kubín 14 2

292. 366 Ján Hricko, Párnica 14 2

293. 391 Miloš Gregorec, Tvrdošín 14 2

294. 397 Martin Tomaga, Krásna Hôrka 14 2

295. 421 Jozef Tóth, Tvrdošín 14 2

296. 438 Mária Dopaterová, Hruštín 14 2

297. 024 Anna Kajanová, Nižná 14 2

298. 053 Nikola Kormančíková, Tvrdošín 14 2

299. 063 Viliam Chromý, Nižná 14 2

300. 069 Jozef Šimánek, Nižná 14 2

301. 079 Maroš Havrila, Brezovica 14 2

302. 083 Václav Konačka, Nižná 14 2

303. 123 Rudolf Šatan ml., Námestovo 14 2

304. 207 Jaroslav Daňa, Tvrdošín 14 2

305. 355 Gabika Sakmárová, Medzibrodie 14 2

306. 388 Anton Ulrich ml., Tvrdošín 14 2

307. 428 Juraj Meško, Klin 14 2

308. 480 Marek Plžík, Or. Poruba 14 2

309. 506 Vladimír Beňuš, Zákamenné 14 2

310. 511 Anton Zboroň, Rabčice 14 2

311. 520 Peter Kopta, Or. Veselé 14 2

312. 010 Viliam Šutty, Tvrdošín 14 2

313. 029 Andrej Lofaj, Krivá 14 2

314. 047 Alojz Orčo, Tvrdošín 14 2

315. 071 Tomáš Belopotočan, Nižná 14 2

316. 107 Gustáv Bánovec, Námestovo 14 2

317. 142 Štefan Kubolek, Lokca 14 2

318. 201 Juraj Mišaga, Tvrdošín 14 2

319. 205 Matúš Polák, Tvrdošín 14 2

320. 380 Juraj Bednár, Istebné 14 2

321. 418 Martin Remiaz, Tvrdošín 14 2

322. 425 Igor Smatana, Tvrdošín 14 2

323. 582 Andrej Dzurik, Zábiedovo 14 2

324. 481 Juraj Podolák, Kraľovany 14 2

325. 805 Kamil Madleňák, O. Jasenica 14 0

326. 811 Eva Žofajová, O. Jasenica 14 0

327. 532 Ferdinand Bolibruch ml., Námestovo 14 -1

328. 089 František Rentka, Zubrohlava 14 -1

329. 135 Peter Greňo, Lomná 14 -1

330. 231 Stanislav Mišánik, Trstená 14 -1

331. 333 Tomáš Kvasničák, O. Veselé 14 -1

332. 349 František Babinský, Babín 14 -1

333. 454 Peter Balún, Tvrdošín 14 -1

334. 466 Erika Závodančíková, Pribiš 14 -1

335. 058 Ľuboš Kohár, Tvrdošín 14 -1

336. 141 Tomáš Svetlošák, Klin 14 -1

337. 314 Tomáš Bujnák, Párnica 14 -1

338. 509 Karol Vojtašák, Rabčice 14 -1

339. 544 Jozef Koráb, Námestovo 14 -1

340. 650 Paťko Kecera ml., Tvrdošín 13 8

341. 776 Jozef Jantolák, Trstená 13 5

342. 803 Rastislav Fuček, Nižná 13 5

343. 806 Simonka Jančeková, Tvrdošín 13 5

344. 814 Daniela Huráková, Námestovo 13 5

345. 773 Lucia Pobehová, D. Kubín 13 2

346. 783 Ján Záň, Zázrivá 13 2

347. 004 Stanislav Janký, Zázrivá 13 0

348. 630 Marián Strapec, Žaškov 13 0

349. 640 Ján Vraniak, Párnica 13 0

350. 629 Jana Durajová, Bziny 13 0

351. 634 Matúš Užek, Žaškov 13 0

352. 639 Dušan Maťko, D. Kubín 13 0

353. 737 Róbert Vorčák, O. Polhora 13 0

354. 778 Margita Záhorová, Bziny 13 -1

355. 779 Marcela Grísová, D. Kubín 13 -1

356. 790 Andrea Zápotočná, D. Kubín 13 -4

357. 527 Anton Trabalík, Námestovo 12 8

358. 002 Zuzana Jurámiková, Párnica 12 8

359. 485 Aška Nemčeková, Žaškov 12 8

360. 232 Michal Živčic, Trstená 12 5

361. 596 Vladimír Adamča, Tvrdošín 12 5

362. 654 Marcela Sahuľová, Trstená 12 5

363. 023 Jozef Blahút, Nižná 12 2

364. 279 Žofia Ďurčáková, Trstená 12 2

365. 284 Miroslav Kořalník, Leštiny 12 2

366. 529 Jaroslav Zemenčík, Hruštín 12 2

367. 581 Miroslav Šprla, Trstená 12 2

368. 589 Miroslav Lipničan, Lokca 12 2

369. 604 Marián Bydžovský, Tvrdošín 12 2

370. 731 Andrea Hrubjaková, Vavrečka 12 2

371. 635 Matej Užek, Žaškov 12 2

372. 687 Martin Kriš, O. Veselé 12 2

373. 713 Ľudmila Zboroňová, Námestovo 12 2

374. 558 Jozef Kolena, Ústie nad Priehradou 12 0

375. 553 Roman Ďubek, Rabčice 12 0

376. 065 Ján Hučala, Nižná 12 0

377. 173 Marek Adamica, Rabča 12 0

378. 189 Michal Kuboš, Nižná 12 0

379. 706 Stanislav Červeň, Námestovo 12 -1

380. 588 Roman Belopotočan, Tvrdošín 12 -1

381. 593 Miroslav Medvecký, Tvrdošín 12 -1

382. 680 Jana Baláková, Námestovo 12 -1

383. 720 Jakub Prielomek, O. Jasenica 12 -1

384. 641 Juraj Gelčinský, Trstená 12 -1

385. 718 Antónia Grobarčíková, Rabčice 12 -1

386. 754 Patrik Žák, Nižná 12 -1

387. 756 Maroš Jakubovič, Nižná 12 -1

388. 633 Denis Chovan, Žaškov 12 -1

389. 233 Ján Genšor, Trstená 11 8

390. 426 Ľudovít Skácal, Tvrdošín 11 8

391. 441 Jaroslav Jancek, Hruštín 11 5

392. 459 Jozef Tokarčík, Krivá 11 5

393. 022 Milan Hvolka, Nižná 11 5

394. 056 Martin Kormančík, Tvrdošín 11 5

395. 368 Štefan Novocký, Oravský Podzámok 11 5

396. 386 Roman Renner, Tvrdošín 11 5

397. 457 Milan Hančiak, Párnica 11 5

398. 465 Zuzana Teťáková, Hruštín 11 5

399. 539 Miroslav Trabalík ml., Or. Jasenica 11 5

400. 115 Jozef Michalčík, Lokca 11 2

401. 151 Vladimír Madleňák, Or. Jasenicia 11 2

402. 304 Milan Uhričík, D. Kubín 11 2

403. 129 František Hošťál, Námestovo 11 2

404. 139 Ján Pindjak, Námestovo 11 2

405. 193 Branko Kormančík, Tvrdošín 11 2

406. 248 Rado Pajunk, Trstená 11 2

407. 365 Ľudmila Mäsiarová, Zázrivá 11 2

408. 404 Anton Dreveňák, Liesek 11 2

409. 422 Maťo Chovančák, Zuberec 11 2

410. 427 Martin Úradník, Klin 11 2

411. 433 Ivana Danielová, Krivá 11 2

412. 446 František Martvoň ml., Hruštín 11 2

413. 490 Vladimír Žuffa, Tvrdošín 11 2

414. 504 Milan Laššák, Or. Lesná 11 2

415. 033 Marek Michalec, Nižná 11 2

416. 059 Milota Ivankovičová, Tvrdošín 11 2

417. 080 Majka Belopotočanová, Nižná 11 2

418. 138 Jozef Pindiak, Námestovo 11 2

419. 165 Lucia Fuzáková, Rabčice 11 2

420. 178 Milan Reguly ml., Nižná 11 2

421. 260 Martin Krasuľa, Trstená 11 2

422. 262 Karol Pariža, Trstená 11 2

423. 267 Vladimír Labdík, Brezovica 11 2

424. 271 Lukáš Kánik, Brezovica 11 2

425. 324 Milan Drígeľ, Hruštín 11 2

426. 329 Mirka Kuboleková, Hruštín 11 2

427. 361 Ján Ďurana, Dolný Kubín 11 2

428. 405 Pavol Palčo, Trstená 11 2

429. 535 Ľubomír Slovík, Rabčice 11 2

430. 584 Jozef Šuhaj, Trstená 11 2

431. 066 Mário Slanický, Krivá 11 2

432. 198 Ján Kanik, Tvrdošín 11 2

433. 210 Roman Uhliarik, Trstená 11 2

434. 254 Jaroslav Garbiar, Liesek 11 2

435. 812 Ján Brňák, Krušetnica 11 0

436. 816 Jaroslav Kysel, Zubrohlava 11 0

437. 235 Valéria Šimánková, Trstená 11 -1

438. 122 Paťo Žofaj, O. Jasenica 11 -1

439. 187 Pavol Kubinec, Nižná 11 -1

440. 305 Peter Púček, Žaškov 11 -1

441. 387 Anton Ulrich, Tvrdošín 11 -1

442. 012 Mišaga Vlado, Tvrdošín 11 -1

443. 051 Marta Domiňáková, Tvrdošín 11 -1

444. 062 Ján Dedinský, Zem. Dedina 11 -1

445. 081 Martin Kratoň, Krivá 11 -1

446. 111 Michal Vráb, Or. Jasenica 11 -1

447. 373 Jozef Svitek, Babín 11 -1

448. 379 Anton Vrábeľ, Or. Lesná 11 -1

449. 437 František Drigeľ, Hruštín 11 -1

450. 440 Jozef Jancek, Hruštín 11 -1

451. 451 Cyril Krkoška, Kńažia 11 -1

452. 039 Marek Filek, Zuberec 11 -1

453. 074 Jarmila Kachútová, Nižná 11 -1

454. 221 Michal Bulla, Trstená 11 -1

455. 255 Vladislav Birás, Trstená 11 -1

456. 261 Maroš Furdek, Trstená 11 -1

457. 311 Matúš Adamec, Mokraď 11 -1

458. 389 Adamus Bernard, Tvrdošín 11 -1

459. 505 Ľubomír Olbert, Or. Lesná 11 -1

460. 411 Martina Graňáková, Or. Jasenica 11 -1

461. 082 Emanuel Žuffa, Nižná 11 -4

462. 482 František Podolák, Kraľovany 11 -4

463. 070 Ľubomír Surovčík, Nižná 11 -4

464. 573 Barbora Gabaríková, Trstená 11 -4

465. 809 Ľubomír Jašica, Novoť 10 5

466. 688 Matúš Čiernik, Rabčice 10 5

467. 769 Dušan Cíger ml., Trstená 10 2

468. 802 Marek Duraj, Bziny 10 2

469. 819 Štefan Kašák, Tvrdošín 10 2

470. 597 Lukáš Letaš, Tvrdošín 10 2

471. 749 Vlasta Hilbrychtová, Novoť 10 2

472. 622 Michal Gregorec, Tvrdošín 10 0

473. 587 Kristína Polťáková, Tvrdošín 10 0

474. 608 Róbert Buček, Tvrdošín 10 0

475. 621 Daniel Pafčo, Tvrdošín 10 0

476. 644 Jan Hlavna, Trstená 10 0

477. 782 Andrea Rennerová, Tvrdošín 10 -1

478. 792 Iveta Pavlovčíková, Žaškov 10 -4

479. 234 Tomáš Mišík, Trstená 9 8

480. 489 Jozef Klokočík, Lokca 9 8

481. 263 Marián Surovčík, Trstená 9 5

482. 289 Štefan Kalina, Párnica 9 5

483. 664 Marián Vasek, Nižná 9 5

484. 343 Pavol Zaťko, Zázrivá 9 2

485. 350 Ján Chomistek, Dolný Kubín 9 2

486. 565 Jozef Trnčák, Klin 9 2

487. 092 Slavomír Zboroň, Rabča 9 2

488. 696 Marta Kolenová, Zubrohlava 9 2

489. 603 Margita Kuriaková, Tvrdošín 9 2

490. 626 Janka Čierna, Žaškov 9 2

491. 701 Matúš Snovák, Hruštín 9 2

492. 164 Alojz Fuzák, Rabčice 9 2

493. 120 Pavol Hrubjak, Vavrečka 9 0

494. 661 Júlia Chromá, Trstená 9 -1

495. 740 Juraj Orčo, Nižná 9 -1

496. 060 Ján Sitek, Podbiel 9 -4

497. 613 Radoslav Povala, Pucov 9 -4

498. 838 Dezider Feranec, Or. Jasenica 8 8

499. 845 Marek Vavrek, Liesek 8 8

500. 031 Emil Kováčik, Nižná 8 5

501. 181 Peter Kuboš, Nižná 8 5

502. 026 Pavol Jurina, Nižná 8 5

503. 583 Lukáš Púčik, Trstená 8 5

504. 512 Dávidko Zboroň, Rabčice 8 5

505. 274 Stanislav Slanický, Krivá 8 2

506. 567 Ján Kvasnica, Námestovo 8 2

507. 007 Peter Daňa, Tvrdošín 8 2

508. 016 Pavol Štefánek, Tvrdošín 8 2

509. 038 Eduard Vilčinský st., Nižná 8 2

510. 104 Miroslav Kolena, Zubrohlava 8 2

511. 147 Janka Zboroňová, Or. Polhora 8 2

512. 152 Marián Žofaj, Babín 8 2

513. 171 Juraj Maxa, Rabča 8 2

514. 190 Miroslav Vodička, Trstená 8 2

515. 363 Lenka Janigová, Žaškov 8 2

516. 364 Miroslav Chmara, Žaškov 8 2

517. 420 Viliam Pšitek, Vitanová 8 2

518. 439 Jozef Ľubek, Hruštín 8 2

519. 493 Ivan Banas, Zubrohlava 8 2

520. 525 Miroslav Trabalík, Námestovo 8 2

521. 526 Ivan Trabalík, Námestovo 8 2

522. 533 Roman Kudják, Rabča 8 2

523. 572 Peter Vittek, Trstená 8 2

524. 040 Andrej Filek, Zuberec 8 2

525. 049 Vladimír Kajan, Tvrdošín 8 2

526. 136 Ladislav Hládek, Breza 8 2

527. 341 Peter Halák, Dolný Kubín 8 2

528. 396 Ján Garabáš, Tvrdošín 8 2

529. 507 Štefan Lubas, Rabča 8 2

530. 559 Pavel Žofaj, Or. Jasenica 8 2

531. 563 Tono Košút, Námestovo 8 2

532. 045 Pavol Minárek, Krivá 8 2

533. 358 Ján Štajer, Dolný Kubín 8 2

534. 519 Monika Zboroňová, Rabčice 8 2

535. 771 František Letaši, Trstená 8 0

536. 780 Vladimír Šuvada, D. Kubín 8 0

537. 663 Jozef Fábry, Trstená 8 0

538. 182 Jozef Kuboš, Nižná 28 8 -1

539. 013 Vrabček Jozef ml., Tvrdošín 8 -1

540. 043 Michal Kubačka, Tvrdošín 8 -1

541. 174 Zdena Jagelková, Zubrohlava 8 -1

542. 195 Marek Kulošťák, Tvrdošín 8 -1

543. 253 Martin Briš, Trstená 8 -1

544. 264 Lucia Loffayová, Trstená 8 -1

545. 484 Michal Paculík, D. Kubín 8 -1

546. 562 Ladislav Cicek, Námestovo 8 -1

547. 041 Moňa Fileková, Zuberec 8 -1

548. 127 Margita Benčeková, Námestovo 8 -1

549. 204 Dávid Brčák, Tvrdošín 8 -1

550. 228 Ján Jendrášek, Brezovica 8 -1

551. 247 Elena Valková, Trstená 8 -1

552. 498 Martin Náčin, Breza 8 -1

553. 564 Dominika Žofajová, Lokca 8 -1

554. 574 Jozef Mišek, Zábiedovo 8 -1

555. 017 Maroš Adámus, Tvrdošín 8 -1

556. 124 Patrik Hládek, Breza 8 -1

557. 218 Miloš a Matúš Valekovi, Zábiedovo 8 -1

558. 313 Monika Gabčíková, Žaškov 8 -1

559. 327 Ján Hojo, Hruštín 8 -1

560. 369 Miloš Uchál, Žaškov 8 -1

561. 242 Laura Sahuľová, Trstená 8 -4

562. 075 Barbora Orčová, Nižná 8 -4

563. 808 Tomáš Mihaliak, Rabčice 7 2

564. 750 Júlia Hilbrychtová, Novoť 7 2

565. 552 Štefan Kolenčík, Novoť 7 0

566. 636 Milena Halamčeková, Žaškov 7 0

567. 131 Tomáš Makúch, Krušetnica 7 0

568. 310 Roman Blahút, Kňažia 7 0

569. 543 Jozef Petrulák, Mutné 7 0

570. 560 Ján Kubizna, Or. Jasenica 7 0

571. 772 Pavol Soľava, Námestovo 7 -1

572. 787 Pavol Krška, Zázrivá 7 -1

573. 799 Mária Bujnáková, Párnica 7 -1

574. 807 Veronika Klimeková, Habovka 7 -1

575. 818 Ľubomír Verníček, Lokca 7 -1

576. 576 Milan Benický, Trstená 6 5

577. 542 Vladimír Lubas, Námestovo 6 5

578. 615 Jakub Bedrich, Tvrdošín 6 5

579. 100 Anna Veľká, Vavrečka 6 2

580. 335 Jozef Michalák, Dolný Kubín 6 2

581. 739 Robert Urban, Zuberec 6 2

582. 156 Jozef Košút, Námestovo 6 2

583. 316 Andrej Puškáš, Bziny 6 2

584. 352 Pavol Puškáš, Bziny 6 2

585. 462 Peter Pazdera, Zázrivá 6 2

586. 702 Miloš Matis, Hruštín 6 2

587. 009 Evka Surovčíková, Trstená 6 0

588. 150 Daniel Buroň, Námestovo 6 0

589. 117 Dušan Kucek, Námestovo 6 0

590. 476 Filip Strežo, S. Dubová 6 0

591. 398 Rasťo Gembala, Tvrdošín 6 0

592. 413 Stanislav Chomistek, Vrútky 6 -1

593. 665 Mária Garbiarová, Liesek 6 -1

594. 671 Roman Šelinga, Nižná 6 -1

595. 578 Dušan Buček, Trstená 6 -1

596. 332 Peter Kilian, Dolný Kubín 5 5

597. 354 Milan Havko ml., Žaškov 5 5

598. 067 Zdeno Nákačka, Chlebnice 5 5

599. 132 Peter Švába, Námestovo 5 5

600. 203 Ján Petrovič, Tvrdošín 5 5

601. 243 Ľubomír Sahuľ, Trstená 5 5

602. 829 Stanislav Kurjak ml., Zubrohlava 5 5

603. 837 Štefan Brachňák, Lomná 5 5

604. 839 Marek Veľký, Vavrečka 5 5

605. 847 Marek Maruniak, Krivá 5 5

606. 848 Štefan Duraj, Bziny 5 5

607. 851 Ján Kysel ml., Veličná 5 5

608. 153 Ladislav Bánovec, Námestovo 5 2

609. 461 Ján Meravý, D. Kubín 5 2

610. 537 Róbert Majchrák, Zákamenné 5 2

611. 091 Andrej Feranec, Or. Veselé 5 2

612. 109 Anna Soľavová, Námestovo 5 2

613. 317 Ľudovít Paško ml., Babín 5 2

614. 570 Marián Kapitán, Trstená 5 2

615. 580 Roman Malák, Trstená 5 2

616. 085 Ján Michna, Nižná 5 2

617. 103 Ján Bobek, Bobrov 5 2

618. 160 Martin Florek, Zákamenné 5 2

619. 546 Dominik Kurjak, Zubrohlava 5 2

620. 032 Ľubomír Letaši, Nižná 5 2

621. 072 Peter Belopotočan, Nižná 5 2

622. 076 Ladislav Zeman, Nižná 5 2

623. 817 Bronx, D. Kubín 5 0

624. 470 Adam Záň, D. Kubín 5 0

625. 708 Lukáš Chudiak, Babín 5 0

626. 766 Mário Hvolka, Tvrdošín 5 0

627. 037 Matúš Medžo, Nižná 5 -1

628. 061 Jozef Kováč, Podbiel 5 -1

629. 183 Milan Reguly, Nižná 5 -1

630. 114 Jozef Jozefčík, Lokca 5 -1

631. 170 Jozef Brišák, Rabča 5 -1

632. 172 Pavol Vorčák, Rabča 5 -1

633. 277 Martin Matušík, Brezovica 5 -1

634. 163 Dominika Ferancová, Or. Jasenica 5 -1

635. 215 Dominik Kubáň, Trstená 5 -4

636. 568 Janka Dedinská, Nižná 5 -4

637. 741 Ján Brňák, Krušetnica 4 5

638. 795 Matej, Dávid Korbeľovci, Trstená 4 2

639. 669 Dušan Dibdiak, D. Kubín 4 2

640. 691 Jozef Kviatek, Námestovo 4 0

641. 338 Ján Lorenc, Dolný Kubín 4 0

642. 575 Alfonz Psík, Trstená 4 0

643. 699 Michal Tomulec, Hruštín 4 0

644. 793 Adam Mikušovský, Nižná 4 -1

645. 813 Edo Plutinský, Bobrov 4 -1

646. 752 Vladimír Hilbrycht, Novoť 4 -1

647. 775 Peter Ďaďo, Horná Lehota 4 -4

648. 797 Denisa Ferenčíková, Tvrdošín 4 -4

649. 777 Jakub Vráb, Ťapešovo 4 -7

650. 099 R + S Madleňák, Or. Veselé 3 5

651. 179 Marián Tekeľ, Habovka 3 5

652. 326 Miška Šuvadová, Dolný Kubín 3 5

653. 502 Milan Hilbrycht st., Novoť 3 5

654. 294 Miloš Dubovský, Žaškov 3 2

655. 146 Vladimír Polák ml., Or. Jasenica 3 2

656. 408 František Gabarík, Levice 3 2

657. 158 Anton Šturek, Zubrohlava 3 2

658. 302 Anna Pobehová, Žaškov 3 2

659. 303 Juraj Pobeha, Žaškov 3 2

660. 473 Michal Suroviak, Krivá 3 2

661. 331 Ján Kováč, Dolný Kubín 3 0

662. 130 Jaroslav Stoklasa, Bobrov 3 0

663. 492 Roman Ruľák, Or. Veselé 3 0

664. 159 Jozef Zemančík, Zubrohlava 3 0

665. 259 Ján Balún, Nižná 3 -1

666. 298 Roman Ujček, D. Kubín 3 -1

667. 292 Milan Matys, D. Kubín 3 -1

668. 357 Vlasta Štajerová, Dolný Kubín 3 -1

669. 371 František Jurášek, Dolný Kubín 3 -1

670. 616 Martin Balún, Tvrdošín 3 -1

671. 602 Zdenko Mordáč, D. Kubín 3 -1

672. 491 František Ptačin, Námestovo 3 -1

673. 557 Ľudovít Laštík, Námestovo 3 -1

674. 746 Lukáš Reguly, Nižná 3 -4

675. 390 Branislav Precner, Tvrdošín 2 2

676. 571 Matej Púčik, Trstená 2 2

677. 821 Ivana Kozáčiková, Nižná 2 2

678. 822 Majko Klimčík ml., Nižná 2 2

679. 825 Zuzana Oriešková, Nižná 2 2

680. 830 Peter Hradský, Zubrohlava 2 2

681. 831 Martin Hvolka, Or. Jasenica 2 2

682. 834 Jozef Golák, Or. Veselé 2 2

683. 835 Ondrej Kumor, Or. Veselé 2 2

684. 836 Jozef Kapraň, Zubrohlava 2 2

685. 843 Marian Kurcin, Trstená 2 2

686. 844 Martin a Marek Hucíkoví, Brezovica 2 2

687. 846 Martin Vavrek, Liesek 2 2

688. 852 Peter Kostka, Štefanov 2 2

689. 853 Veronča Matištíková, Zuberec 2 2

690. 250 Štefan Šuhaj, Vitanová 2 0

691. 594 Miroslav Repka, Tvrdošín 2 0

692. 606 Ľubomír Tropek, Trstená 2 0

693. 672 Miroslav Parižek, Námestovo 2 0

694. 692 Ignác Hrkeľ, Námestovo 2 0

695. 725 Marta Grobarčíková, Rabčice 2 0

696. 729 Jozef Jozefiak, Mutné 2 0

697. 734 Martin Herdel, Zubrohlava 2 0

698. 743 Dana Kubicová, Nižná 2 0

699. 753 Andrea Paňková, Nižná 2 0

700. 764 Elena Beňušová, Bziny 2 0

701. 765 Marta Vajdiarová, Lokca 2 0

702. 036 Jozef Flontek, Nižná 2 -1

703. 276 Pavol Brnušák, Hladovka 2 -1

704. 192 Jozef Vrabček, Tvrdošín 2 -1

705. 245 Karol Sahuľ, Trstená 2 -1

706. 251 Patrik Kidoň, Zábiedovo 2 -1

707. 273 Vladimír Frelich, Trstená 2 -1

708. 472 Oľga Lacková, D. Kubín 2 -1

709. 395 Jana Moresová, Nižná 2 -4

710. 021 Jozef Latka, Nižná 1 8

711. 668 Ján Buloň st., S. Horá 1 2

712. 265 Michal Pánik, Trstená 1 0

713. 296 Roman Macák, Or. Poruba 1 0

714. 297 Putika za potokom, Or. Poruba 1 0

715. 344 Ivan Bulvas, Oravský Podzámok 1 0

716. 551 Michal Betík, Novoť 1 0

717. 804 Jozef Janičina, D. Kubín 1 -1

718. 767 Filip Pajunk, Trstená 1 -4

719. 116 Jozef Jagelka, Zubrohlava 0 2

720. 447 Monika Miháliková, D. Kubín 0 2

721. 090 Ľuboš Rentka, Zubrohlava 0 2

722. 157 Rastislav Romaňák, Zubrohlava 0 2

723. 300 Jarosla Kytas, Žaškov 0 2

724. 442 Tomáš Radzo, Hruštín 0 2

725. 540 Miroslav Trabalík st., Or. Jasenica 0 0

726. 351 Milan Lacko, Dolný Kubín 0 0

727. 225 Jakub Žaludek, Zábiedovo 0 0

728. 353 Bohumír Bušo, Dolný Kubín 0 -1

729. 660 Mária Turčáková, Tvrdošín 0 -1

730. 648 Dušan Chudý, Trstená 0 -1

731. 541 Jozef Jadroň, Lokca 0 -1

732. 762 František Svinčák, Nižná 0 -1

733. 530 Ferdinand Bolibruch st., Námestovo -1 2

734. 128 Juraj Brňák, Krušetnica -1 2

735. 144 Tomáš Grobarčík, Rabčice -1 2

736. 214 Ľuboš Beňušík, Trstená -1 2

737. 110 Miloš Vráb, Lokca -1 0

738. 323 Marta Drígľová, Hruštín -1 0

739. 348 Ján Škyvra, Dolný Kubín -1 0

740. 500 Rastislav Florek, Zákamenné -1 0

741. 531 Vincent Olexa, Lomná -1 0

742. 609 Juraj Chorvát, Bardejovské Kúpele -1 0

743. 618 Peter Magerčák, Zuberec -1 0

744. 623 Dávid Gibaštík, Zábiedovo -1 0

745. 676 Nikolka Miškovičová, Zubrohlava -1 0

746. 679 Matej Pavľák, Zubrohlava -1 0

747. 810 Peter Mareništiak, O. Veselé -1 0

748. 086 Martin Kumor, Or. Veselé -1 -1

749. 823 Marek Kepšta, Nižná -1 -1

750. 824 Timo Dedinský, Nižná -1 -1

751. 827 Martin Kán, Nižná -1 -1

752. 833 Lukáš Zeman, Novoť -1 -1

753. 840 Marianna Makanová, Trstená -1 -1

754. 841 Jozef Fábry ml., Trstená -1 -1

755. 842 Lukáš Benický, Trstená -1 -1

756. 849 Karas, Chlebnice -1 -1

757. 850 Bystrík Nemček, D. Kubín -1 -1

758. 385 Dušan Kalina, Párnica -1 -4

759. 524 Katka Žofajová, Ťapešovo -2 5

760. 556 Margita Čierniková, Rabčice -2 5

761. 295 Ján Šafárik, D. Kubín -2 2

762. 308 Juraj Štajer, D. Kubín -2 2

763. 452 Peter Beňuš, Bziny -2 2

764. 478 Ľudovít Duraj, Bziny -2 2

765. 545 Peter Olašák, Mutné -2 2

766. 815 Vladimír Gejdoš, Zuberec -2 2

767. 050 Pavol Kasák, Tvrdošín -2 0

768. 112 Vladimír Farský ml., O. Jasenica -2 0

769. 208 Stanislav Válek, Tvrdošín -2 0

770. 285 Peter Hrúzik, D. Kubín -2 0

771. 325 Tomáš Drígeľ, Hruštín -2 -1

772. 632 Roman Koválik, Štefanov -2 -1

773. 794 Michal Žuffa, Nižná -2 -4

774. 409 Janka Cilečková, Krušetnica -2 -4

775. 415 Matúš Bača, Tvrdošín -3 0

776. 763 Daniel Benický, Nižná -3 -1

777. 410 Anton Škamor ml., Or. Lesná -3 -4

778. 670 Jana Šelingová, Nižná -3 -4

779. 098 Katarína Hrkľová, Námestovo -4 0

780. 121 František Čajka, Námestovo -4 0

781. 143 František Grobarčík, Rabčice -4 0

782. 145 Miroslav Kurtulík, Vavrečka -4 0

783. 199 Jozef Kovalik, Tvrdošín -4 0

784. 200 Dušan Hujo, Tvrdošín -4 0

785. 211 Jozef Iskra, Tvrdošín -4 0

786. 275 Viktor Stas, Trstená -4 0

787. 291 Jozef Buch, D. Kubín -4 0

788. 340 Jozef Záhora, Bziny -4 0

789. 394 Ján Bočkaj, Dlhá -4 0

790. 419 Július Habovštiak, Tvrdošín -4 0

791. 450 Miroslava Beňušová, Bziny -4 0

792. 548 Michaela Holubová, Lokca -4 0

793. 555 Peter Grobarčík, Rabčice -4 0

794. 585 Erika Paňková, Nižná -4 0

795. 586 Branislav Jurášek, Veličná -4 0

796. 600 Simona Klimeková, Habovka -4 0

797. 759 Peter Veľký, Vavrečka -4 0

798. 826 Roman Žuffa, Nižná -4 -4

799. 828 Ľubomír Štít, Krušetnica -4 -4

800. 832 Štefan Klimčík, Zákamenné -4 -4

801. 162 Keňan Madleňák, Or. Jasenica -5 0

802. 197 Milan Ferenčík, Tvrdošín -5 0

803. 367 Rudolf Kořalník, Leštiny -5 0

804. 486 Jozef Pobeha, D. Kubín -5 0

805. 497 Tatiana Lipničanová, Lokca -5 -1

806. 443 Martina Šlulajterová, Hruštín -6 2

807. 607 Tomáš Štrbáň, Tvrdošín -6 -1

808. 336 Magda Lofajová, Krivá -6 -1

809. 590 Miroslav Maťuga, Lokca -6 -4

810. 001 Jozef Duraj, Bziny -7 0

811. 005 Matúš Gregorec, Tvrdošín -7 0

812. 006 Katarína Gondová, Tvrdošín -7 0

813. 019 Zuzana Gondová, Tvrdošín -7 0

814. 027 Marián Klimčík, Nižná -7 0

815. 088 Peter Úradník, Zubrohlava -7 0

816. 095 Michal Kumor, Or. Veselé -7 0

817. 096 Anton Jašák, Or. Polhora -7 0

818. 101 Katarína Turacová, Rabča -7 0

819. 106 Peter Sklárčik, Vavrečka -7 0

820. 126 Denisa Čajková, Námestovo -7 0

821. 149 Marek Kumor, Or. Veselé -7 0

822. 161 Mário Madleňák, Or. Jasenica -7 0

823. 167 Martin Grobarčík, Rabčice -7 0

824. 168 Milan Bolibruch, Rabča -7 0

825. 217 Peter Stas, Trstená -7 0

826. 224 Marek Hutko, Mutné -7 0

827. 226 Stanislav Lenčucha, Trstená -7 0

828. 239 Patrik Kecera, Tvrdošín -7 0

829. 249 Jaroslav Paľa, Vitanová -7 0

830. 286 Michal Záhora, Bziny -7 0

831. 319 Jozef Gonda, Tvrdošín -7 0

832. 334 Lenka Halamčeková, Žaškov -7 0

833. 453 Juraj Chmara, Žaškov -7 0

834. 518 Joze Brňák, Or. Lesná -7 0

835. 521 Patrik Žofaj, Ťapešovo -7 0

836. 523 Patrik Graňák, Beňadovo -7 0

837. 550 Marek Hilbrycht, Novoť -7 0

838. 554 Jozef Hadár, Rabčice -7 0

839. 566 Ľubomíra Kurtulíková, Námestovo -7 0

840. 236 Eliška Kubášková, Brezovica -7 -4

841. 463 Viera Mikušová, Žaškov -8 0

842. 487 Ján Mikuláš, Or. Podzámok -8 0

843. 299 Miloslav Polák ml., S. Dubová -8 -1

844. 534 Milan Hilbrycht ml., Novoť -8 -1

845. 180 Jozef Knap, Nižná -10 0

846. 467 Stanislav Ončar, Or. Podzámok -10 0

847. 471 Roman Mordáč, D. Kubín -10 0

848. 244 Kaja Sahuľová, Trstená -10 -7

849. 240 Magda Kecerová, Tvrdošín -11 0

850. 018 Martina Belopotočanová, Tvrdošín -12 0

851. 241 Ľubko Sahuľ ml., Trstená -13 -4

852. 412 Jozef Machyňák, Or. Veselé -17 0

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Vitajte v postapokalyptickom svete
  2. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  3. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  4. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  5. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  6. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  7. Kupujte originálne tonerové kazety HP
  8. Investície s fixným ročným výnosom od 6 % do 8 %
  9. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  10. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  1. Tesco prináša zákazníkom potraviny za každých okolností
  2. Vedeli ste, že jablká majú svoj medzinárodný deň?
  3. Zostáva už len 7 dní na predloženie žiadosti o grant
  4. Svet môžeme zlepšiť dobrými skutkami
  5. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  6. Najnovšie technológie a inovácie na Gemeri? Normálka
  7. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  8. Nové laboratórium ekonomického experimentálneho výskumu na EUBA
  9. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  10. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  1. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 17 639
  2. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 14 404
  3. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 13 076
  4. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 12 037
  5. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 11 796
  6. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 11 663
  7. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 10 544
  8. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 764
  9. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 658
  10. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 9 615
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Orava - aktuálne správy

Záujem o testovanie je veľký aj v sobotu

Ľudia začali vytvárať rady ešte pred otvorením odberných miestností.

Polovica z radu v Záskalí.
V Osádke už vykonali viac odberov ako má dedina obyvateľov.

ONLINE DISKUSIA: Môže byť Žilina moderné a životaschopné mesto?

Ako dostať Žilinu na mapu moderných miest? Má krajské mesto priestor na rozširovanie? Aj tieto témy odznejú v LIVE diskusii v utorok 27.októbra o 9. hodine na FB Žilina na Facebooku.

Ľudia z mesta sa dávajú testovať na dedinách

Vojaci museli do Osádky už dvakrát priviezť nové testy. Míňajú ich hlavne cezpoľní, pretože v Osádke čakajú oveľa kratšie.

V Osádke už vykonali viac odberov ako má dedina obyvateľov.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Na Liptove pribudol v piatok dosiaľ najvyšší počet infikovaných

Situácia sa začína zhoršovať už aj v okrese Ružomberok.

TMR zatvára strediská Jasná a Vysoké Tatry

V prípade priaznivého vývoja situácie na Slovensku by mohli znova otvoriť 6. novembra.

Ľudia stoja v radoch pred odbernými miestami

Odberové miestnosti sa otvorili o ôsmej hodine ráno.

Už ste čítali?