na 7. 5. a 9.5. 2004
I. trieda dospelí - 20. kolo,
9. 5. 2004 o 16.30 h:
Vavrečka – Leštiny Živčic, Loffay, Gregorec
Dlhá – Breza Pobeha, Callo, Horváth
Žaškov – Or. Poruba Capko, Matejčík, Kubaš
Or. Veselé – Rabča Bakala, Hrkeľ, Kurtulík
Veličná – Kraľovany Badár, Dutka, Pšenák
Lokca – Párnica Adamus, Ferianc, Kachút
Or. Podzámok - Krivá Melicherčík, Karcol, Mi. Jakubjak
II. trieda dospelí, 9. 5. 2004 o 16.30 h
Skupina A – 18. kolo:
Zubrohlava – Brezovica Masarovič, Kořalník
Rabčice – Habovka Bukai, Bandík
Or. Polhora – Liesek Hlatký, Štrbáň
Vitanová – Or. B. Potok Ďurčák, Kohár
Trstená – Klin Strežo, Frančák, Židek
Skupina B – 16. kolo:
Novoť – Vasiľov Kvietok, T. Záhora
Mutné – Zákamenné Janotík, Dibdiak, Farský
Hruštín – Zázrivá Jančo, Matúška
Or. Lesná – Beňadovo Troják, Volf, Gnida
Babín – Bziny Kosmeľ, Kolena
I. trieda dorast - 16. kolo,
9. 5. 2004 o 14.00 h:
Skupina A:
Podbiel – Tvrdošín Frančák, Strežo
Or. Podzámok – Habovka Mi. Jakubjak, Karcol
Krivá – Veličná Kohár, Ďurčák
Lokca – Hruštín Kachút, Ferianc
Skupina B:
Breza – Vavrečka Dibdiak, Janotík
Zubrohlava – Zákamenné Kořalník, Masarovič
Sihelné – Or. Polhora Bandík, Bukai
Novoť – Klin T. Záhora, Kvietok
I. trieda žiaci,
20. kolo, 9. 5. 2004:
Zákamenné – D. Kubín B Troják, Gnida (12.00 h)
Hruštín – Breza Matúška, Jančo (14.30 h)
Or. Polhora – Podbiel Štrbáň, Hlatký (14.30 h)
Or. Lesná – Habovka Volf (12.00 h
Veličná – Liesek Pšenák, Dutka (14.30 h)
Or. Jasenica – Medzibrodie Gregorec (14.00 h)
II. trieda žiaci,
14. kolo, 9. 5. 2004:
Skupina A:
Babín – Malatiná Kolena, Kosmeľ (14.30 h)
Žaškov – Krivá Matejčík, Kubaš (14.30 h)
S. Dubová – Or. Podzámok Židek (12.30 h)
Skupin B:
Námestovo B – Beňadovo SsFZ, SsFZ (14.30 h)
Novoť – Lokca Kvietok, T. Záhora (12.00 h)
Sihelné – Vavrečka Bukai, Bandík (12.00 h)
Dohrávané MFZ z 28. 3. 2004:
I. trieda dorast, 10. kolo, 7. 5. o 17.00 h:
Skupina A:
Lokca – Krivá Badár, Janotík
Hruštín – Or. Podzámok T. Záhora, Mi. Jakubjak
Párnica – Tvrdošín Dutka, Katrenčík
Veličná – Habovka I. Callo, Bušo
Skupina B:
Breza – Or. Veselé Melicherčík, Troják
Novoť – Sihelné Kubaš, Matejčík
Klin – Zubrohlava Loffay, Kolena
Or. Polhora – Zákamenné Hrkeľ
I. trieda žiaci, 14. kolo, 7. 5. 2004 o 15.00 h:
Zákamenné – Or. Lesná Stoklasa
Veličná – Or. Polhora Bušo, I. Callo
Or. Jasenica – Hruštín J. Bakaľa
Zuberec – D. Kubín B Hlatký, Kachút
Medzibrodie – Podbiel Pšenák, Molo
Liesek – Habovka Ferianc, Bandík
II. trieda žiaci, 8. kolo, 7. 5. 2004 o 15.00 h:
Skupina A:
Babín – S. Dubová Mi. Jakubjak, T. Záhora
Or. Podzámok – Žaškov Jakubjak st., Nemček
Zázrivá – Malatiná D. Callo, Kysel
Skupina B:
Námestovo B – Sihelné Volf
Vavrečka – Zubrohlava Kosmeľ
Klin – Novoť Kolena, Loffay
Lokca – Beňadovo Janotík, Badár
Stretnutia riadené SsFZ:
III. LSMD – 8. 5. o 10.00 a 12.30 h Námestovo – Zvolen A2 Melicherčík
V. liga, sk. B – dorast 9. 5. o 14.00 h Mutné – Nižná Farský, A1 Janotík
Or. Lesná – Trstená Gnida, A1 Troják
II. LSMŽ sever – 9. 5. o 12.45 a 14.30 h Dlhá – Belá Horváth, D. Callo
III. LSMŽ, sk. B – 9. 5. o 12.30 a 14.30 h O.Veselé – L. Hrádok – Hrkeľ, Kurtulík
Dohrávané stretnutia riadené SsFZ:
V. liga dorast, 5. 5. o 14.30 h – O. Lesná – Sučany Dvorštiak, Hrkeľ
Trstená – Nižná Gnida, Loffay
II. LSMŽ, 5. 5 o 13.00 a 15.00 h Nižná – Krásno AR2 Adámus
4. 5. o 15.00 a 17.00 h Námestovo – Radoľa Horváth, Gnida, Melicherčík
Ospravedlnení: Kvietok – 9. 5., Kurtulík – 8. 5.,
Július Kubáni
predseda KR