Streda, 28. október, 2020 | Meniny má DobromilaKrížovkyKrížovky

Vaša tipovacia liga

VÝSLEDKY PO 5. KOLE

1. 315 Eduard Bugan, Dolný Kubín 43 14

2. 202 Miroslav Džúr, Tvrdošín 43 11

3. 417 Renáta Bednárová, Tvrdošín 40 11

4. 154 Alexander Bugala, Námestovo 40 8

5. 612 Mária Durajová, Bziny 38 14

6. 647 Erika Kompanová, Zábiedovo 38 8

7. 372 Ján Majda, Dolný Kubín 37 17

8. 513 Peter Hurák, Námestovo 37 14

9. 488 František Straka, Dlhá 37 11

10. 206 Jozef Lišiak, Tvrdošín 37 11

11. 237 Róbert Dzurek, Trstená 37 11

12. 258 Ivan Falla, Trstená 37 8

13. 222 Michal Hucík, Brezovica 37 5

Skryť Vypnúť reklamu

14. 595 Mária Iskrová, Tvrdošín 35 11

15. 657 Stanislav Gregorec, Trstená 35 11

16. 724 T+Ž Kumor, O. Veselé 35 8

17. 342 Vladimír Pešek, Dolný Kubín 34 14

18. 003 Milan Bujnák, Párnica 34 11

19. 229 Ján Krkoška, Trstená 34 11

20. 176 Mária Belopotočanová, Nižná 34 11

21. 044 Kuriak Anton, Tvrdošín 34 5

22. 637 Marián Papp, Bziny 32 14

23. 686 Monika Žofajová, Ťapešovo 32 14

24. 625 Marek Mikuš, Žaškov 32 11

25. 703 Ján Košút, Klin 32 11

26. 704 Karol Kurtulík, Námestovo 32 11

27. 744 Paľko Kanderka, Nižná 32 11

28. 800 Elena Beňušová, Bziny 32 11

29. 714 Peter Kurtulík, Vavrečka 32 11

30. 610 Anton Čipčala, D. Kubín 32 8

31. 726 Lenka Grobarčíková, Rabčice 32 8

32. 591 Anna Gondová, Tvrdošín 32 5

Skryť Vypnúť reklamu

33. 653 Viliam Lucký ml., Trstená 32 5

34. 416 Marcel Bednár, Tvrdošín 31 11

35. 508 Ján Vojtašák, Rabčice 31 11

36. 378 Milan Kubačka, Žaškov 31 11

37. 406 Patrícia Lofajová, Krivá 31 11

38. 212 Tomáš Drobka, Tvrdošín 31 11

39. 309 Miroslav Plžík, Or. Poruba 31 8

40. 382 Róbert Kořalník, Pokryváč 31 8

41. 577 Miroslav Valek, Trstená 31 8

42. 118 Etela Lajtová, Námestovo 31 8

43. 339 Dalibor Kořalník, Leštiny 31 8

44. 393 Rastislav Precner, Tvrdošín 31 8

45. 477 Michal Duraj, Bziny 31 8

46. 547 Monika Medenciová, Lokca 31 8

47. 042 Ján Vangel, Nižná 31 5

48. 064 Andrea Urbanovičová, Nižná 31 5

49. 784 V + S Molíková, Zázrivá 30 11

50. 798 Peter Plančo, Istebné 30 8

51. 801 Patrik Marton, Krivá 30 8

Skryť Vypnúť reklamu

52. 667 Jakub Buška, Trstená 29 11

53. 307 Peter Gejdoš, Komjatná 29 8

54. 645 Viktor Stas ml., Trstená 29 8

55. 690 Mária Ďubeková, Rabčice 29 8

56. 710 Ľubomíra Maxová, Rabča 29 8

57. 722 Anton Hrkeľ, Námestovo 29 8

58. 601 Peter Klimek, Habovka 29 8

59. 681 Jozef Sklárčik, Vavrečka 29 8

60. 689 Eva Graňáková, Beňadovo 29 8

61. 693 Pavol Dendis, Vavrečka 29 8

62. 716 Stanislav Kurjak, Zubrohlava 29 8

63. 733 Kamil Feranec, O. Jasenica 29 8

64. 730 Pavol Hrubjak ml., Vavrečka 29 8

65. 751 Michal Vrábeľ, Zákamenné 29 8

66. 638 Katarína Slanická, Krivá 29 5

67. 656 Terezka Kecerová ml., Tvrdošín 29 5

68. 717 Jan Papajik, Namestovo 29 5

69. 429 Štefan Škapec ml., Hruštín 29 5

70. 139 Ján Pindjak, Námestovo 28 17

71. 246 Patrik Valko, Trstená 28 14

72. 135 Peter Greňo, Lomná 28 14

73. 328 Martina Kuboleková, Hruštín 28 11

74. 020 Ľubomír Hujo, Nižná 28 11

75. 077 Havrila Peter, Krivá 28 11

76. 087 Michal Hradský, Zubrohlava 28 11

77. 177 Monika Belopotočanová, Nižná 28 11

78. 238 Viliam Močarník, Trstená 28 11

79. 321 Peter Pilár, Nižná 28 11

80. 423 Paľo Jandura, Zuberec 28 11

81. 514 Milan Chmara, Námestovo 28 11

82. 230 Ján Šikyňa, Trstená 28 11

83. 257 Ján Buloň, Suchá Hora 28 11

84. 290 Dano Kalina, Párnica 28 11

85. 430 Peter Farko, Žaškov 28 11

86. 407 Graňáková Erika, Zubrohlava 28 8

87. 510 Juraj Joštiak, Námestovo 28 8

88. 137 Pavol Miškovič, Zubrohlava 28 8

89. 424 Juro Harmata, Zuberec 28 8

90. 464 Zdeno Molnár, Or. Poruba 28 8

91. 054 Adriana Kormančíková, Tvrdošín 28 8

92. 219 Milan Krasňanský, Trstená 28 8

93. 312 Iveta Jadrňáková, D. Kubín 28 8

94. 460 Jozef Meravý, D. Kubín 28 8

95. 515 Marián Borovjak, Klin 28 8

96. 516 Tomáško Verníček, Lokca 28 8

97. 196 Peter Šimalčík, Tvrdošín 28 8

98. 458 Jaroslav Strapec, Žaškov 28 8

99. 105 Jaroslav Žofaj, Or. Jasenica 28 5

100. 549 Daniel Hurák, Vavrečka 28 5

101. 579 Ján Pepka, Trstená 28 5

102. 278 Roman Macura, Trstená 28 5

103. 376 Lukáš Mikuš, Žaškov 28 5

104. 432 Lukáš Daniel, Krivá 28 5

105. 494 Martina Trojáková, Námestovo 28 5

106. 517 Viktor Borovjak, Námestovo 28 5

107. 435 František Martvoň st, Hruštín 28 5

108. 448 Jana Ratulovská, Or. Poruba 28 2

109. 781 Vierka Mikušová ml., Žaškov 27 11

110. 785 Dominika Durajová, Bziny 27 11

111. 655 Juraj Sahuľ, Trstená 26 11

112. 468 Richard Chmara, Žaškov 26 11

113. 700 Ľudovít Hríň, Lokca 26 11

114. 287 Jozef Biel, Hruštín 26 8

115. 620 Radoslav Osadský, Dlhá 26 8

116. 282 Jozef Záhora, Bziny 26 8

117. 592 Juraj Gonda, Tvrdošín 26 8

118. 624 Pavol Dzúrik, Istebné 26 8

119. 627 Janka Stajerová, D. Kubín 26 8

120. 646 Mária Močarníková, Zábiedovo 26 8

121. 685 Miroslav Iglarčík, Beňadovo 26 8

122. 697 Jozef Brňák ml., O. Lesná 26 8

123. 698 Tomáš Holub, Vavrečka 26 8

124. 673 Michal Bandík, Rabčice 26 8

125. 760 Juraj Socha, Ťapešovo 26 8

126. 723 Jan Medenci, Lokca 26 5

127. 738 Ferko Knap, Nižná 26 5

128. 599 Ivan Franko, Podbiel 26 5

129. 711 Zuzana Hadárová, Rabčice 26 5

130. 816 Jaroslav Kysel, Zubrohlava 25 14

131. 119 Lucia Čierniková, O. Jasenica 25 11

132. 125 Ľubomír Knap, Klin 25 11

133. 337 ALKO - TEAM, Dolný Kubín 25 11

134. 377 Milan Mikuš ml., Žaškov 25 11

135. 536 František Hurák, Ťapešovo 25 11

136. 123 Rudolf Šatan ml., Námestovo 25 11

137. 155 Ján Hablák, Ploštín 25 11

138. 391 Miloš Gregorec, Tvrdošín 25 11

139. 506 Vladimír Beňuš, Zákamenné 25 11

140. 511 Anton Zboroň, Rabčice 25 11

141. 089 František Rentka, Zubrohlava 25 11

142. 454 Peter Balún, Tvrdošín 25 11

143. 048 Ladislav Repka, Tvrdošín 25 8

144. 148 Jozef Zboroň, Or. Polhora 25 8

145. 414 Peter Tokarčík, Štefanov 25 8

146. 015 Kristínka Labdíková, Tvrdošín 25 8

147. 184 Ladislav Šveda, Nižná 25 8

148. 220 Miroslav Jankola, Trstená 25 8

149. 252 Štefan Močarník, Zábiedovo 25 8

150. 270 Dušan Zuberský, Habovka 25 8

151. 402 Ferdinand Littva, Zuberec 25 8

152. 522 Klaudia Žofajová, Ťapešovo 25 8

153. 025 Ľubomír Kán, Nižná 25 8

154. 057 Dušan Kormančík st., Tvrdošín 25 8

155. 084 Michal Kubinec, Nižná 25 8

156. 097 Jožko Jancek, Hruštín 25 8

157. 140 Zdeno Bartoš, Lokca 25 8

158. 175 Marek Štefánek, Habovka 25 8

159. 188 Jozef Kuboš, Nižná 500/25 25 8

160. 283 Ján Vicáň, Or. Poruba 25 8

161. 445 Ľubomír Jurovčík, Hruštín 25 8

162. 375 Jozef Vajdiar, Lokca 25 8

163. 499 Milan Betík, Breza 25 8

164. 108 Vladimír Farský, Or. Jasenica 25 5

165. 166 Anton Bublák, Rabča 25 5

166. 227 Peter Chrenek, Zábiedovo 25 5

167. 269 Gabriel Gensor, Liesek 25 5

168. 374 Milan Mikuláš, Oravský Podzámok 25 5

169. 011 Anka Šuttyová, Tvrdošín 25 5

170. 014 Margita Kormančíková, Tvrdošín 25 5

171. 028 Róbert Bača, Nižná 25 5

172. 094 Michal Mordel, Zubrohlava 25 5

173. 346 Dušan Žilka, Dolný Kubín 25 5

174. 347 Jaroslav Šuvada, Veličná 25 2

175. 399 Ľubomír Fuček, Nižná 25 2

176. 030 Jozef Kočner, Nižná 25 2

177. 819 Štefan Kašák, Tvrdošín 24 14

178. 814 Daniela Huráková, Námestovo 24 11

179. 796 Mária Ferenčíková, Tvrdošín 24 8

180. 820 Janka Kubincová, Nižná 24 8

181. 770 Martin Štrnáľ, Zábiedovo 24 8

182. 232 Michal Živčic, Trstená 23 11

183. 654 Marcela Sahuľová, Trstená 23 11

184. 279 Žofia Ďurčáková, Trstená 23 11

185. 284 Miroslav Kořalník, Leštiny 23 11

186. 633 Denis Chovan, Žaškov 23 11

187. 680 Jana Baláková, Námestovo 23 11

188. 281 Miroslav Kuska, D. Kubín 23 8

189. 474 Miroslav Katrenčík, D. Kubín 23 8

190. 649 Jozef Korman ml., Trstená 23 8

191. 715 Jozef Kumor, O. Veselé 23 8

192. 381 Mária Kořalníková, Pokryváč 23 8

193. 619 Peter Korček, S. Hora 23 8

194. 628 Barbora Durajová, Bziny 23 8

195. 658 Jozef Maniak, Zábiedovo 23 8

196. 642 Milan Mores, Nižná 23 8

197. 727 Jozef Žofaj, Ťapešovo 23 8

198. 666 Stanislav Lenčucha, Trstená 23 5

199. 611 Viera Durajová, Bziny 23 5

200. 755 Deniska Gondová, Tvrdošín 23 5

201. 758 Tomáš Trabalík, Námestovo 23 5

202. 651 Ľubo Fedorák, Trstená 23 5

203. 735 Antonia Čajková, O. Jasenica 23 5

204. 093 Jozef Košút, Rabča 23 5

205. 561 Ján Majzel, Námestovo 23 5

206. 659 Marcel Dedinský, Tvrdošín 23 5

207. 728 Ľubomír Stopiak, Bobrov 23 5

208. 721 Šefik Madleňák, O. Jasenica 23 2

209. 736 Gabriel Kopta, O. Veselé 23 2

210. 605 Gabriel Tušár, Trstená 23 2

211. 719 Peter Socha, Ťapešovo 23 2

212. 204 Dávid Brčák, Tvrdošín 22 14

213. 457 Milan Hančiak, Párnica 22 11

214. 459 Jozef Tokarčík, Krivá 22 11

215. 248 Rado Pajunk, Trstená 22 11

216. 254 Jaroslav Garbiar, Liesek 22 11

217. 584 Jozef Šuhaj, Trstená 22 11

218. 235 Valéria Šimánková, Trstená 22 11

219. 311 Matúš Adamec, Mokraď 22 11

220. 387 Anton Ulrich, Tvrdošín 22 11

221. 451 Cyril Krkoška, Kńažia 22 11

222. 538 Milan Graňák, Or. Jasenica 22 8

223. 034 Malár Ján, Nižná 22 8

224. 102 Peter Čiernik, Or. Jasenica 22 8

225. 133 Jozef Kurčina, Babín 22 8

226. 306 Maja Povalová, Pucov 22 8

227. 330 Ján Kalo, Vyšný Kubín 22 8

228. 434 Štefan Kupčo, Hruštín 22 8

229. 436 František Macák, Hruštín 22 8

230. 455 Marcel Kulkovský, Tvrdošín 22 8

231. 495 Milan Lipničan, Or. Jasenica 22 8

232. 528 Jozef Wartiak, Námestovo 22 8

233. 063 Viliam Chromý, Nižná 22 8

234. 071 Tomáš Belopotočan, Nižná 22 8

235. 142 Štefan Kubolek, Lokca 22 8

236. 207 Jaroslav Daňa, Tvrdošín 22 8

237. 355 Gabika Sakmárová, Medzibrodie 22 8

238. 359 Jozef Vodička, Dolný Kubín 22 8

239. 380 Juraj Bednár, Istebné 22 8

240. 388 Anton Ulrich ml., Tvrdošín 22 8

241. 428 Juraj Meško, Klin 22 8

242. 438 Mária Dopaterová, Hruštín 22 8

243. 481 Juraj Podolák, Kraľovany 22 8

244. 520 Peter Kopta, Or. Veselé 22 8

245. 231 Stanislav Mišánik, Trstená 22 8

246. 509 Karol Vojtašák, Rabčice 22 8

247. 532 Ferdinand Bolibruch ml., Námestovo 22 8

248. 544 Jozef Koráb, Námestovo 22 8

249. 320 Róbert Medvecký, Tvrdošín 22 5

250. 322 Daniela Komárová, Žaškov 22 5

251. 503 Karol Veselovský, Zákamenné 22 5

252. 073 Karol Bača, Nižná 22 5

253. 078 Ľubomír Nákačka, Nižná 22 5

254. 191 Ľubomír Tomaga, Nižná 22 5

255. 401 Jozef Maťaga, Brezovica 22 5

256. 052 Stanislav Mišinec, Tvrdošín 22 5

257. 356 Vladislav Vinarčík, Istebné 22 5

258. 370 Dušan Vajdiar, Lokca 22 5

259. 392 Ľubomír Greňa, Tvrdošín 22 5

260. 403 Vladislav Kaššák, O. B. Potok 22 5

261. 449 František Snovák, Hruštín 22 5

262. 479 Miloš Duraj, Bziny 22 5

263. 383 Lenka Pobehová, Párnica 22 5

264. 384 Denis Mriška, Žaškov 22 5

265. 185 Marta Matejeková, Tvrdošín 22 2

266. 216 Miroslav Lonek, Tvrdošín 22 -1

267. 552 Štefan Kolenčík, Novoť 21 14

268. 644 Jan Hlavna, Trstená 21 11

269. 792 Iveta Pavlovčíková, Žaškov 21 11

270. 650 Paťko Kecera ml., Tvrdošín 21 8

271. 776 Jozef Jantolák, Trstená 21 8

272. 737 Róbert Vorčák, O. Polhora 21 8

273. 791 Miroslav Bardis, Istebné 21 5

274. 774 Lucia Žiaková, Vyšný Kubín 21 2

275. 675 Roman Miškovič, Zubrohlava 21 0

276. 789 Rado Snovák, Hruštín 21 -1

277. 740 Juraj Orčo, Nižná 20 11

278. 023 Jozef Blahút, Nižná 20 8

279. 589 Miroslav Lipničan, Lokca 20 8

280. 731 Andrea Hrubjaková, Vavrečka 20 8

281. 189 Michal Kuboš, Nižná 20 8

282. 593 Miroslav Medvecký, Tvrdošín 20 8

283. 641 Juraj Gelčinský, Trstená 20 8

284. 718 Antónia Grobarčíková, Rabčice 20 8

285. 756 Maroš Jakubovič, Nižná 20 8

286. 288 Pavol Labda, D. Kubín 20 5

287. 431 Hypolit Bobček, D. Kubín 20 5

288. 745 Ján Tomaga, Nižná 20 5

289. 757 Ján Žuffa, Nižná 20 5

290. 682 Michal Turac, Rabča 20 5

291. 742 Martin Tuka, Nižná 20 5

292. 301 Ján Lang, Žaškov 20 5

293. 694 Martina Úradníková, Klin 20 5

294. 677 Martin Sochuliak, Námestovo 20 5

295. 678 Jozef Zemančík ml., Zubrohlava 20 2

296. 662 Eva Brišová, Trstená 20 2

297. 362 Ján Farský, Dolný Kubín 20 0

298. 223 Ľubo Vajdečka, Trstená 20 0

299. 707 Jozef Papan, Ťapešovo 20 -1

300. 170 Jozef Brišák, Rabča 19 14

301. 040 Andrej Filek, Zuberec 19 11

302. 341 Peter Halák, Dolný Kubín 19 11

303. 363 Lenka Janigová, Žaškov 19 11

304. 364 Miroslav Chmara, Žaškov 19 11

305. 174 Zdena Jagelková, Zubrohlava 19 11

306. 182 Jozef Kuboš, Nižná 28 19 11

307. 195 Marek Kulošťák, Tvrdošín 19 11

308. 247 Elena Valková, Trstená 19 11

309. 327 Ján Hojo, Hruštín 19 11

310. 562 Ladislav Cicek, Námestovo 19 11

311. 233 Ján Genšor, Trstená 19 8

312. 426 Ľudovít Skácal, Tvrdošín 19 8

313. 022 Milan Hvolka, Nižná 19 8

314. 386 Roman Renner, Tvrdošín 19 8

315. 059 Milota Ivankovičová, Tvrdošín 19 8

316. 080 Majka Belopotočanová, Nižná 19 8

317. 115 Jozef Michalčík, Lokca 19 8

318. 138 Jozef Pindiak, Námestovo 19 8

319. 271 Lukáš Kánik, Brezovica 19 8

320. 365 Ľudmila Mäsiarová, Zázrivá 19 8

321. 422 Maťo Chovančák, Zuberec 19 8

322. 433 Ivana Danielová, Krivá 19 8

323. 490 Vladimír Žuffa, Tvrdošín 19 8

324. 051 Marta Domiňáková, Tvrdošín 19 8

325. 074 Jarmila Kachútová, Nižná 19 8

326. 111 Michal Vráb, Or. Jasenica 19 8

327. 187 Pavol Kubinec, Nižná 19 8

328. 261 Maroš Furdek, Trstená 19 8

329. 379 Anton Vrábeľ, Or. Lesná 19 8

330. 437 František Drigeľ, Hruštín 19 8

331. 482 František Podolák, Kraľovany 19 8

332. 272 Matej Hradský, Tvrdošín 19 5

333. 008 Peter Pazúrik ml., Tvrdošín 19 5

334. 055 Dušan Kormančík ml., Tvrdošín 19 5

335. 213 Ján Fuzák, Trstená 19 5

336. 360 Miroslav Hvizdák, Dolný Kubín 19 5

337. 444 František Šnajder, Hruštín 19 5

338. 483 Miroslav Betík, Bratislava 19 5

339. 010 Viliam Šutty, Tvrdošín 19 5

340. 024 Anna Kajanová, Nižná 19 5

341. 047 Alojz Orčo, Tvrdošín 19 5

342. 053 Nikola Kormančíková, Tvrdošín 19 5

343. 069 Jozef Šimánek, Nižná 19 5

344. 079 Maroš Havrila, Brezovica 19 5

345. 107 Gustáv Bánovec, Námestovo 19 5

346. 201 Juraj Mišaga, Tvrdošín 19 5

347. 205 Matúš Polák, Tvrdošín 19 5

348. 280 Marta Tušárová, Trstená 19 5

349. 366 Ján Hricko, Párnica 19 5

350. 397 Martin Tomaga, Krásna Hôrka 19 5

351. 421 Jozef Tóth, Tvrdošín 19 5

352. 349 František Babinský, Babín 19 5

353. 194 Braňo Kormančík, Tvrdošín 19 2

354. 209 Ladislav Katrenčík, Trstená 19 2

355. 268 Vladimír Gensor, Liesek 19 2

356. 456 Ján Šveláň, Zuberec 19 2

357. 046 Miroslav Pavelek, Tvrdošín 19 2

358. 134 Anton Kriš, Or. Veselé 19 2

359. 169 Michal Kvasňák, Rabča 19 2

360. 256 Karol Bača, Trstená 19 2

361. 786 Ondrej Želonka, D. Kubín 19 0

362. 501 Anton Franek, Zákamenné 19 -1

363. 787 Pavol Krška, Zázrivá 18 11

364. 807 Veronika Klimeková, Habovka 18 11

365. 769 Dušan Cíger ml., Trstená 18 8

366. 621 Daniel Pafčo, Tvrdošín 18 8

367. 622 Michal Gregorec, Tvrdošín 18 8

368. 782 Andrea Rennerová, Tvrdošín 18 8

369. 803 Rastislav Fuček, Nižná 18 5

370. 773 Lucia Pobehová, D. Kubín 18 5

371. 783 Ján Záň, Zázrivá 18 5

372. 004 Stanislav Janký, Zázrivá 18 5

373. 779 Marcela Grísová, D. Kubín 18 5

374. 768 Beata Rentková, Zubrohlava 18 2

375. 761 Štefánia Lofajová, Podbiel 18 0

376. 684 Martin Bolibruch, Rabčice 18 0

377. 302 Anna Pobehová, Žaškov 17 14

378. 316 Andrej Puškáš, Bziny 17 11

379. 665 Mária Garbiarová, Liesek 17 11

380. 289 Štefan Kalina, Párnica 17 8

381. 626 Janka Čierna, Žaškov 17 8

382. 002 Zuzana Jurámiková, Párnica 17 5

383. 485 Aška Nemčeková, Žaškov 17 5

384. 581 Miroslav Šprla, Trstená 17 5

385. 687 Martin Kriš, O. Veselé 17 5

386. 713 Ľudmila Zboroňová, Námestovo 17 5

387. 558 Jozef Kolena, Ústie nad Priehradou 17 5

388. 588 Roman Belopotočan, Tvrdošín 17 5

389. 643 Ján Borsík, Trstená 17 2

390. 598 Daniel Žuffa, Zemianska Dedina 17 2

391. 705 Matej Kopta, Námestovo 17 2

392. 732 Dušan Majkút, Námestovo 17 2

393. 345 Ján Púplava, Dolný Kubín 17 2

394. 747 Milan Tomčík, Zákamenné 17 2

395. 475 Miloš Halák, D. Kubín 17 0

396. 266 Miloš Maťoška, Tvrdošín 17 0

397. 293 Peter Hraško, Veličná 17 0

398. 631 Dušan Tabačák, Kraľovany 17 -1

399. 712 Marek Chutniak, Rabča 17 -1

400. 203 Ján Petrovič, Tvrdošín 16 11

401. 243 Ľubomír Sahuľ, Trstená 16 11

402. 354 Milan Havko ml., Žaškov 16 11

403. 829 Stanislav Kurjak ml., Zubrohlava 16 11

404. 848 Štefan Duraj, Bziny 16 11

405. 032 Ľubomír Letaši, Nižná 16 11

406. 103 Ján Bobek, Bobrov 16 11

407. 037 Matúš Medžo, Nižná 16 11

408. 026 Pavol Jurina, Nižná 16 8

409. 007 Peter Daňa, Tvrdošín 16 8

410. 016 Pavol Štefánek, Tvrdošín 16 8

411. 038 Eduard Vilčinský st., Nižná 16 8

412. 152 Marián Žofaj, Babín 16 8

413. 190 Miroslav Vodička, Trstená 16 8

414. 274 Stanislav Slanický, Krivá 16 8

415. 396 Ján Garabáš, Tvrdošín 16 8

416. 439 Jozef Ľubek, Hruštín 16 8

417. 519 Monika Zboroňová, Rabčice 16 8

418. 525 Miroslav Trabalík, Námestovo 16 8

419. 771 František Letaši, Trstená 16 8

420. 780 Vladimír Šuvada, D. Kubín 16 8

421. 017 Maroš Adámus, Tvrdošín 16 8

422. 043 Michal Kubačka, Tvrdošín 16 8

423. 127 Margita Benčeková, Námestovo 16 8

424. 228 Ján Jendrášek, Brezovica 16 8

425. 253 Martin Briš, Trstená 16 8

426. 484 Michal Paculík, D. Kubín 16 8

427. 498 Martin Náčin, Breza 16 8

428. 574 Jozef Mišek, Zábiedovo 16 8

429. 056 Martin Kormančík, Tvrdošín 16 5

430. 441 Jaroslav Jancek, Hruštín 16 5

431. 465 Zuzana Teťáková, Hruštín 16 5

432. 129 František Hošťál, Námestovo 16 5

433. 178 Milan Reguly ml., Nižná 16 5

434. 193 Branko Kormančík, Tvrdošín 16 5

435. 198 Ján Kanik, Tvrdošín 16 5

436. 210 Roman Uhliarik, Trstená 16 5

437. 262 Karol Pariža, Trstená 16 5

438. 267 Vladimír Labdík, Brezovica 16 5

439. 304 Milan Uhričík, D. Kubín 16 5

440. 324 Milan Drígeľ, Hruštín 16 5

441. 446 František Martvoň ml., Hruštín 16 5

442. 504 Milan Laššák, Or. Lesná 16 5

443. 535 Ľubomír Slovík, Rabčice 16 5

444. 012 Mišaga Vlado, Tvrdošín 16 5

445. 039 Marek Filek, Zuberec 16 5

446. 081 Martin Kratoň, Krivá 16 5

447. 122 Paťo Žofaj, O. Jasenica 16 5

448. 255 Vladislav Birás, Trstená 16 5

449. 389 Adamus Bernard, Tvrdošín 16 5

450. 440 Jozef Jancek, Hruštín 16 5

451. 505 Ľubomír Olbert, Or. Lesná 16 5

452. 082 Emanuel Žuffa, Nižná 16 5

453. 573 Barbora Gabaríková, Trstená 16 5

454. 186 Šimon Chajdiak, Podbiel 16 2

455. 469 Jozef Mikuláš, D. Lehota 16 2

456. 068 Klement Latka, Nižná 16 2

457. 083 Václav Konačka, Nižná 16 2

458. 113 Ladislav Čučka, Námestovo 16 2

459. 425 Igor Smatana, Tvrdošín 16 2

460. 480 Marek Plžík, Or. Poruba 16 2

461. 141 Tomáš Svetlošák, Klin 16 2

462. 333 Tomáš Kvasničák, O. Veselé 16 2

463. 788 Milan Užek, Žaškov 16 0

464. 683 Jozef Kromka, O. Veselé 16 0

465. 808 Tomáš Mihaliak, Rabčice 15 8

466. 688 Matúš Čiernik, Rabčice 15 5

467. 806 Simonka Jančeková, Tvrdošín 15 2

468. 709 Jozef Havlíček, Rabča 15 0

469. 614 Pavol Matištík, Zuberec 15 0

470. 674 Eva Gereková, Zubrohlava 15 0

471. 748 Rudolf Betušťák, Nižná 15 0

472. 695 Marcel Feranec, O. Veselé 15 0

473. 617 Jakub Kysel, Veličná 15 -1

474. 867 Michal Kormaňák, Breza 14 14

475. 294 Miloš Dubovský, Žaškov 14 11

476. 303 Juraj Pobeha, Žaškov 14 11

477. 331 Ján Kováč, Dolný Kubín 14 11

478. 602 Zdenko Mordáč, D. Kubín 14 11

479. 352 Pavol Puškáš, Bziny 14 8

480. 702 Miloš Matis, Hruštín 14 8

481. 150 Daniel Buroň, Námestovo 14 8

482. 413 Stanislav Chomistek, Vrútky 14 8

483. 578 Dušan Buček, Trstená 14 8

484. 234 Tomáš Mišík, Trstená 14 5

485. 489 Jozef Klokočík, Lokca 14 5

486. 164 Alojz Fuzák, Rabčice 14 5

487. 350 Ján Chomistek, Dolný Kubín 14 5

488. 661 Júlia Chromá, Trstená 14 5

489. 613 Radoslav Povala, Pucov 14 5

490. 553 Roman Ďubek, Rabčice 14 2

491. 706 Stanislav Červeň, Námestovo 14 2

492. 318 Lukáš + Patrik Bujnák, Párnica 14 0

493. 496 Jozef Bolibruch, Klin 14 0

494. 569 Viliam Šutty st., Tvrdošín 14 0

495. 029 Andrej Lofaj, Krivá 14 0

496. 805 Kamil Madleňák, O. Jasenica 14 0

497. 811 Eva Žofajová, O. Jasenica 14 0

498. 058 Ľuboš Kohár, Tvrdošín 14 0

499. 314 Tomáš Bujnák, Párnica 14 0

500. 466 Erika Závodančíková, Pribiš 14 0

501. 652 Veronika Stasová, Trstená 14 -1

502. 853 Veronča Matištíková, Zuberec 13 11

503. 132 Peter Švába, Námestovo 13 8

504. 085 Ján Michna, Nižná 13 8

505. 317 Ľudovít Paško ml., Babín 13 8

506. 461 Ján Meravý, D. Kubín 13 8

507. 061 Jozef Kováč, Podbiel 13 8

508. 838 Dezider Feranec, Or. Jasenica 13 5

509. 031 Emil Kováčik, Nižná 13 5

510. 181 Peter Kuboš, Nižná 13 5

511. 512 Dávidko Zboroň, Rabčice 13 5

512. 049 Vladimír Kajan, Tvrdošín 13 5

513. 104 Miroslav Kolena, Zubrohlava 13 5

514. 136 Ladislav Hládek, Breza 13 5

515. 147 Janka Zboroňová, Or. Polhora 13 5

516. 358 Ján Štajer, Dolný Kubín 13 5

517. 420 Viliam Pšitek, Vitanová 13 5

518. 493 Ivan Banas, Zubrohlava 13 5

519. 507 Štefan Lubas, Rabča 13 5

520. 563 Tono Košút, Námestovo 13 5

521. 567 Ján Kvasnica, Námestovo 13 5

522. 572 Peter Vittek, Trstená 13 5

523. 041 Moňa Fileková, Zuberec 13 5

524. 264 Lucia Loffayová, Trstená 13 5

525. 369 Miloš Uchál, Žaškov 13 5

526. 564 Dominika Žofajová, Lokca 13 5

527. 075 Barbora Orčová, Nižná 13 5

528. 368 Štefan Novocký, Oravský Podzámok 13 2

529. 539 Miroslav Trabalík ml., Or. Jasenica 13 2

530. 151 Vladimír Madleňák, Or. Jasenicia 13 2

531. 165 Lucia Fuzáková, Rabčice 13 2

532. 361 Ján Ďurana, Dolný Kubín 13 2

533. 404 Anton Dreveňák, Liesek 13 2

534. 405 Pavol Palčo, Trstená 13 2

535. 062 Ján Dedinský, Zem. Dedina 13 2

536. 305 Peter Púček, Žaškov 13 2

537. 373 Jozef Svitek, Babín 13 2

538. 411 Martina Graňáková, Or. Jasenica 13 2

539. 629 Jana Durajová, Bziny 13 0

540. 630 Marián Strapec, Žaškov 13 0

541. 634 Matúš Užek, Žaškov 13 0

542. 639 Dušan Maťko, D. Kubín 13 0

543. 640 Ján Vraniak, Párnica 13 0

544. 778 Margita Záhorová, Bziny 13 0

545. 790 Andrea Zápotočná, D. Kubín 13 0

546. 400 Gabriela Maťagová, Brezovica 13 -1

547. 418 Martin Remiaz, Tvrdošín 13 -1

548. 582 Andrej Dzurik, Zábiedovo 13 -1

549. 021 Jozef Latka, Nižná 12 11

550. 741 Ján Brňák, Krušetnica 12 8

551. 560 Ján Kubizna, Or. Jasenica 12 5

552. 636 Milena Halamčeková, Žaškov 12 5

553. 587 Kristína Polťáková, Tvrdošín 12 2

554. 527 Anton Trabalík, Námestovo 12 0

555. 596 Vladimír Adamča, Tvrdošín 12 0

556. 604 Marián Bydžovský, Tvrdošín 12 0

557. 635 Matej Užek, Žaškov 12 0

558. 541 Jozef Jadroň, Lokca 11 11

559. 099 R + S Madleňák, Or. Veselé 11 8

560. 473 Michal Suroviak, Krivá 11 8

561. 130 Jaroslav Stoklasa, Bobrov 11 8

562. 292 Milan Matys, D. Kubín 11 8

563. 557 Ľudovít Laštík, Námestovo 11 8

564. 335 Jozef Michalák, Dolný Kubín 11 5

565. 462 Peter Pazdera, Zázrivá 11 5

566. 739 Robert Urban, Zuberec 11 5

567. 009 Evka Surovčíková, Trstená 11 5

568. 263 Marián Surovčík, Trstená 11 2

569. 565 Jozef Trnčák, Klin 11 2

570. 696 Marta Kolenová, Zubrohlava 11 2

571. 060 Ján Sitek, Podbiel 11 2

572. 033 Marek Michalec, Nižná 11 0

573. 260 Martin Krasuľa, Trstená 11 0

574. 427 Martin Úradník, Klin 11 0

575. 812 Ján Brňák, Krušetnica 11 0

576. 221 Michal Bulla, Trstená 11 0

577. 529 Jaroslav Zemenčík, Hruštín 11 -1

578. 065 Ján Hučala, Nižná 11 -1

579. 173 Marek Adamica, Rabča 11 -1

580. 754 Patrik Žák, Nižná 11 -1

581. 753 Andrea Paňková, Nižná 10 8

582. 245 Karol Sahuľ, Trstená 10 8

583. 276 Pavol Brnušák, Hladovka 10 8

584. 067 Zdeno Nákačka, Chlebnice 10 5

585. 072 Peter Belopotočan, Nižná 10 5

586. 109 Anna Soľavová, Námestovo 10 5

587. 153 Ladislav Bánovec, Námestovo 10 5

588. 537 Róbert Majchrák, Zákamenné 10 5

589. 546 Dominik Kurjak, Zubrohlava 10 5

590. 114 Jozef Jozefčík, Lokca 10 5

591. 277 Martin Matušík, Brezovica 10 5

592. 583 Lukáš Púčik, Trstená 10 2

593. 171 Juraj Maxa, Rabča 10 2

594. 533 Roman Kudják, Rabča 10 2

595. 559 Pavel Žofaj, Or. Jasenica 10 2

596. 663 Jozef Fábry, Trstená 10 2

597. 013 Vrabček Jozef ml., Tvrdošín 10 2

598. 218 Miloš a Matúš Valekovi, Zábiedovo 10 2

599. 313 Monika Gabčíková, Žaškov 10 2

600. 597 Lukáš Letaš, Tvrdošín 10 0

601. 749 Vlasta Hilbrychtová, Novoť 10 0

602. 802 Marek Duraj, Bziny 10 0

603. 608 Róbert Buček, Tvrdošín 10 0

604. 066 Mário Slanický, Krivá 10 -1

605. 070 Ľubomír Surovčík, Nižná 10 -1

606. 295 Ján Šafárik, D. Kubín 9 11

607. 208 Stanislav Válek, Tvrdošín 9 11

608. 668 Ján Buloň st., S. Horá 9 8

609. 265 Michal Pánik, Trstená 9 8

610. 804 Jozef Janičina, D. Kubín 9 8

611. 793 Adam Mikušovský, Nižná 9 5

612. 813 Edo Plutinský, Bobrov 9 5

613. 543 Jozef Petrulák, Mutné 9 2

614. 772 Pavol Soľava, Námestovo 9 2

615. 664 Marián Vasek, Nižná 9 0

616. 343 Pavol Zaťko, Zázrivá 9 0

617. 603 Margita Kuriaková, Tvrdošín 9 0

618. 701 Matúš Snovák, Hruštín 9 0

619. 120 Pavol Hrubjak, Vavrečka 9 0

620. 090 Ľuboš Rentka, Zubrohlava 8 8

621. 300 Jarosla Kytas, Žaškov 8 8

622. 854 Michal Remeš, Námestovo 8 8

623. 856 Miroslav Polaček, Liesek 8 8

624. 860 Ján Mikuš, Žaškov 8 8

625. 863 Anna Paľová, Vitanová 8 8

626. 866 Michal Hablák, Klin 8 8

627. 179 Marián Tekeľ, Habovka 8 5

628. 259 Ján Balún, Nižná 8 5

629. 298 Roman Ujček, D. Kubín 8 5

630. 491 František Ptačin, Námestovo 8 5

631. 746 Lukáš Reguly, Nižná 8 5

632. 542 Vladimír Lubas, Námestovo 8 2

633. 156 Jozef Košút, Námestovo 8 2

634. 045 Pavol Minárek, Krivá 8 0

635. 526 Ivan Trabalík, Námestovo 8 0

636. 242 Laura Sahuľová, Trstená 8 0

637. 720 Jakub Prielomek, O. Jasenica 8 -4

638. 530 Ferdinand Bolibruch st., Námestovo 7 8

639. 827 Martin Kán, Nižná 7 8

640. 833 Lukáš Zeman, Novoť 7 8

641. 840 Marianna Makanová, Trstená 7 8

642. 842 Lukáš Benický, Trstená 7 8

643. 390 Branislav Precner, Tvrdošín 7 5

644. 825 Zuzana Oriešková, Nižná 7 5

645. 831 Martin Hvolka, Or. Jasenica 7 5

646. 835 Ondrej Kumor, Or. Veselé 7 5

647. 836 Jozef Kapraň, Zubrohlava 7 5

648. 843 Marian Kurcin, Trstená 7 5

649. 844 Martin a Marek Hucíkoví, Brezovica 7 5

650. 036 Jozef Flontek, Nižná 7 5

651. 273 Vladimír Frelich, Trstená 7 5

652. 472 Oľga Lacková, D. Kubín 7 5

653. 395 Jana Moresová, Nižná 7 5

654. 332 Peter Kilian, Dolný Kubín 7 2

655. 076 Ladislav Zeman, Nižná 7 2

656. 160 Martin Florek, Zákamenné 7 2

657. 570 Marián Kapitán, Trstená 7 2

658. 580 Roman Malák, Trstená 7 2

659. 172 Pavol Vorčák, Rabča 7 2

660. 183 Milan Reguly, Nižná 7 2

661. 215 Dominik Kubáň, Trstená 7 2

662. 750 Júlia Hilbrychtová, Novoť 7 0

663. 131 Tomáš Makúch, Krušetnica 7 0

664. 310 Roman Blahút, Kňažia 7 0

665. 799 Mária Bujnáková, Párnica 7 0

666. 818 Ľubomír Verníček, Lokca 7 0

667. 845 Marek Vavrek, Liesek 7 -1

668. 124 Patrik Hládek, Breza 7 -1

669. 329 Mirka Kuboleková, Hruštín 7 -4

670. 524 Katka Žofajová, Ťapešovo 6 8

671. 632 Roman Koválik, Štefanov 6 8

672. 767 Filip Pajunk, Trstená 6 5

673. 615 Jakub Bedrich, Tvrdošín 6 0

674. 100 Anna Veľká, Vavrečka 6 0

675. 117 Dušan Kucek, Námestovo 6 0

676. 398 Rasťo Gembala, Tvrdošín 6 0

677. 476 Filip Strežo, S. Dubová 6 0

678. 671 Roman Šelinga, Nižná 6 0

679. 809 Ľubomír Jašica, Novoť 6 -4

680. 410 Anton Škamor ml., Or. Lesná 5 8

681. 116 Jozef Jagelka, Zubrohlava 5 5

682. 157 Rastislav Romaňák, Zubrohlava 5 5

683. 447 Monika Miháliková, D. Kubín 5 5

684. 862 Adriana Giglerová, Trstená 5 5

685. 865 Ján Brilaňák, Nižná 5 5

686. 868 Simona Úradníková, Klin 5 5

687. 353 Bohumír Bušo, Dolný Kubín 5 5

688. 158 Anton Šturek, Zubrohlava 5 2

689. 371 František Jurášek, Dolný Kubín 5 2

690. 837 Štefan Brachňák, Lomná 5 0

691. 839 Marek Veľký, Vavrečka 5 0

692. 851 Ján Kysel ml., Veličná 5 0

693. 091 Andrej Feranec, Or. Veselé 5 0

694. 470 Adam Záň, D. Kubín 5 0

695. 708 Lukáš Chudiak, Babín 5 0

696. 766 Mário Hvolka, Tvrdošín 5 0

697. 568 Janka Dedinská, Nižná 5 0

698. 149 Marek Kumor, Or. Veselé 4 11

699. 826 Roman Žuffa, Nižná 4 8

700. 086 Martin Kumor, Or. Veselé 4 5

701. 850 Bystrík Nemček, D. Kubín 4 5

702. 571 Matej Púčik, Trstená 4 2

703. 821 Ivana Kozáčiková, Nižná 4 2

704. 846 Martin Vavrek, Liesek 4 2

705. 672 Miroslav Parižek, Námestovo 4 2

706. 669 Dušan Dibdiak, D. Kubín 4 0

707. 795 Matej, Dávid Korbeľovci, Trstená 4 0

708. 338 Ján Lorenc, Dolný Kubín 4 0

709. 575 Alfonz Psík, Trstená 4 0

710. 691 Jozef Kviatek, Námestovo 4 0

711. 699 Michal Tomulec, Hruštín 4 0

712. 752 Vladimír Hilbrycht, Novoť 4 0

713. 775 Peter Ďaďo, Horná Lehota 4 0

714. 797 Denisa Ferenčíková, Tvrdošín 4 0

715. 847 Marek Maruniak, Krivá 4 -1

716. 817 Bronx, D. Kubín 4 -1

717. 163 Dominika Ferancová, Or. Jasenica 4 -1

718. 487 Ján Mikuláš, Or. Podzámok 3 11

719. 299 Miloslav Polák ml., S. Dubová 3 11

720. 794 Michal Žuffa, Nižná 3 5

721. 326 Miška Šuvadová, Dolný Kubín 3 0

722. 502 Milan Hilbrycht st., Novoť 3 0

723. 146 Vladimír Polák ml., Or. Jasenica 3 0

724. 408 František Gabarík, Levice 3 0

725. 159 Jozef Zemančík, Zubrohlava 3 0

726. 492 Roman Ruľák, Or. Veselé 3 0

727. 357 Vlasta Štajerová, Dolný Kubín 3 0

728. 616 Martin Balún, Tvrdošín 3 0

729. 777 Jakub Vráb, Ťapešovo 3 -1

730. 336 Magda Lofajová, Krivá 2 8

731. 670 Jana Šelingová, Nižná 2 5

732. 442 Tomáš Radzo, Hruštín 2 2

733. 540 Miroslav Trabalík st., Or. Jasenica 2 2

734. 855 Milan Papaj, Istebné 2 2

735. 857 Michal Zajac, Krivá 2 2

736. 858 René Čierny, Žaškov 2 2

737. 861 Michal Fábry, Trstená 2 2

738. 869 Miloš Brčák, Ťapešovo 2 2

739. 822 Majko Klimčík ml., Nižná 2 0

740. 830 Peter Hradský, Zubrohlava 2 0

741. 250 Štefan Šuhaj, Vitanová 2 0

742. 594 Miroslav Repka, Tvrdošín 2 0

743. 606 Ľubomír Tropek, Trstená 2 0

744. 692 Ignác Hrkeľ, Námestovo 2 0

745. 725 Marta Grobarčíková, Rabčice 2 0

746. 729 Jozef Jozefiak, Mutné 2 0

747. 734 Martin Herdel, Zubrohlava 2 0

748. 743 Dana Kubicová, Nižná 2 0

749. 765 Marta Vajdiarová, Lokca 2 0

750. 192 Jozef Vrabček, Tvrdošín 2 0

751. 251 Patrik Kidoň, Zábiedovo 2 0

752. 576 Milan Benický, Trstená 2 -4

753. 092 Slavomír Zboroň, Rabča 2 -7

754. 088 Peter Úradník, Zubrohlava 1 8

755. 236 Eliška Kubášková, Brezovica 1 8

756. 214 Ľuboš Beňušík, Trstená 1 2

757. 385 Dušan Kalina, Párnica 1 2

758. 296 Roman Macák, Or. Poruba 1 0

759. 297 Putika za potokom, Or. Poruba 1 0

760. 344 Ivan Bulvas, Oravský Podzámok 1 0

761. 551 Michal Betík, Novoť 1 0

762. 852 Peter Kostka, Štefanov 1 -1

763. 463 Viera Mikušová, Žaškov 0 8

764. 225 Jakub Žaludek, Zábiedovo 0 0

765. 351 Milan Lacko, Dolný Kubín 0 0

766. 648 Dušan Chudý, Trstená 0 0

767. 660 Mária Turčáková, Tvrdošín 0 0

768. 762 František Svinčák, Nižná 0 0

769. 443 Martina Šlulajterová, Hruštín -1 5

770. 128 Juraj Brňák, Krušetnica -1 0

771. 110 Miloš Vráb, Lokca -1 0

772. 323 Marta Drígľová, Hruštín -1 0

773. 348 Ján Škyvra, Dolný Kubín -1 0

774. 500 Rastislav Florek, Zákamenné -1 0

775. 531 Vincent Olexa, Lomná -1 0

776. 609 Juraj Chorvát, Bardejovské Kúpele -1 0

777. 618 Peter Magerčák, Zuberec -1 0

778. 623 Dávid Gibaštík, Zábiedovo -1 0

779. 676 Nikolka Miškovičová, Zubrohlava -1 0

780. 679 Matej Pavľák, Zubrohlava -1 0

781. 810 Peter Mareništiak, O. Veselé -1 0

782. 823 Marek Kepšta, Nižná -1 0

783. 841 Jozef Fábry ml., Trstená -1 0

784. 849 Karas, Chlebnice -1 0

785. 864 Ján Kovalík ml., Námestovo -1 -1

786. 556 Margita Čierniková, Rabčice -2 0

787. 308 Juraj Štajer, D. Kubín -2 0

788. 452 Peter Beňuš, Bziny -2 0

789. 478 Ľudovít Duraj, Bziny -2 0

790. 815 Vladimír Gejdoš, Zuberec -2 0

791. 050 Pavol Kasák, Tvrdošín -2 0

792. 112 Vladimír Farský ml., O. Jasenica -2 0

793. 285 Peter Hrúzik, D. Kubín -2 0

794. 325 Tomáš Drígeľ, Hruštín -2 0

795. 409 Janka Cilečková, Krušetnica -2 0

796. 144 Tomáš Grobarčík, Rabčice -2 -1

797. 824 Timo Dedinský, Nižná -2 -1

798. 834 Jozef Golák, Or. Veselé -2 -4

799. 415 Matúš Bača, Tvrdošín -3 0

800. 545 Peter Olašák, Mutné -3 -1

801. 098 Katarína Hrkľová, Námestovo -4 0

802. 121 František Čajka, Námestovo -4 0

803. 143 František Grobarčík, Rabčice -4 0

804. 145 Miroslav Kurtulík, Vavrečka -4 0

805. 199 Jozef Kovalik, Tvrdošín -4 0

806. 200 Dušan Hujo, Tvrdošín -4 0

807. 211 Jozef Iskra, Tvrdošín -4 0

808. 275 Viktor Stas, Trstená -4 0

809. 291 Jozef Buch, D. Kubín -4 0

810. 340 Jozef Záhora, Bziny -4 0

811. 394 Ján Bočkaj, Dlhá -4 0

812. 419 Július Habovštiak, Tvrdošín -4 0

813. 450 Miroslava Beňušová, Bziny -4 0

814. 548 Michaela Holubová, Lokca -4 0

815. 555 Peter Grobarčík, Rabčice -4 0

816. 585 Erika Paňková, Nižná -4 0

817. 586 Branislav Jurášek, Veličná -4 0

818. 600 Simona Klimeková, Habovka -4 0

819. 759 Peter Veľký, Vavrečka -4 0

820. 828 Ľubomír Štít, Krušetnica -4 0

821. 832 Štefan Klimčík, Zákamenné -4 0

822. 763 Daniel Benický, Nižná -4 -1

823. 244 Kaja Sahuľová, Trstená -5 5

824. 162 Keňan Madleňák, Or. Jasenica -5 0

825. 197 Milan Ferenčík, Tvrdošín -5 0

826. 367 Rudolf Kořalník, Leštiny -5 0

827. 486 Jozef Pobeha, D. Kubín -5 0

828. 497 Tatiana Lipničanová, Lokca -5 0

829. 607 Tomáš Štrbáň, Tvrdošín -6 0

830. 590 Miroslav Maťuga, Lokca -6 0

831. 001 Jozef Duraj, Bziny -7 0

832. 005 Matúš Gregorec, Tvrdošín -7 0

833. 006 Katarína Gondová, Tvrdošín -7 0

834. 019 Zuzana Gondová, Tvrdošín -7 0

835. 027 Marián Klimčík, Nižná -7 0

836. 095 Michal Kumor, Or. Veselé -7 0

837. 096 Anton Jašák, Or. Polhora -7 0

838. 101 Katarína Turacová, Rabča -7 0

839. 106 Peter Sklárčik, Vavrečka -7 0

840. 126 Denisa Čajková, Námestovo -7 0

841. 161 Mário Madleňák, Or. Jasenica -7 0

842. 167 Martin Grobarčík, Rabčice -7 0

843. 168 Milan Bolibruch, Rabča -7 0

844. 217 Peter Stas, Trstená -7 0

845. 224 Marek Hutko, Mutné -7 0

846. 226 Stanislav Lenčucha, Trstená -7 0

847. 239 Patrik Kecera, Tvrdošín -7 0

848. 249 Jaroslav Paľa, Vitanová -7 0

849. 286 Michal Záhora, Bziny -7 0

850. 319 Jozef Gonda, Tvrdošín -7 0

851. 334 Lenka Halamčeková, Žaškov -7 0

852. 453 Juraj Chmara, Žaškov -7 0

853. 518 Joze Brňák, Or. Lesná -7 0

854. 521 Patrik Žofaj, Ťapešovo -7 0

855. 523 Patrik Graňák, Beňadovo -7 0

856. 550 Marek Hilbrycht, Novoť -7 0

857. 554 Jozef Hadár, Rabčice -7 0

858. 566 Ľubomíra Kurtulíková, Námestovo -7 0

859. 859 Peter Klimpl, Or. Podzámok -7 -7

860. 241 Ľubko Sahuľ ml., Trstená -8 5

861. 534 Milan Hilbrycht ml., Novoť -8 0

862. 180 Jozef Knap, Nižná -10 0

863. 467 Stanislav Ončar, Or. Podzámok -10 0

864. 471 Roman Mordáč, D. Kubín -10 0

865. 240 Magda Kecerová, Tvrdošín -11 0

866. 412 Jozef Machyňák, Or. Veselé -12 5

867. 018 Martina Belopotočanová, Tvrdošín -13 -1

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  2. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  3. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  4. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  5. Nenechajme jeden druhého bez pomoci a kontaktu
  6. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej
  7. Tlačová konferencia iniciatívy Stop hazardu so zdravím
  8. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo
  9. Developer roka YIT Slovakia je na Slovensku už desať rokov
  10. Pomáhajte čítaním
  1. Aplikácia, kde z pohodlia domova zlikvidujete škodovú udalosť?
  2. Škola môže vyzerať aj inak!
  3. UNIQA preberá na Slovensku aj dôchodkové fondy AXA
  4. Využite dovoz tovaru do 24 hodín a zadarmo
  5. Dopad krízy na firmu zmierni strednodobý prenájom vozidla
  6. V Košickom kraji máme more aj neviditeľnú izbu: Objavte ich!
  7. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej
  8. Nenechajme jeden druhého bez pomoci a kontaktu
  9. Neodkladajte pre koronavírus vyšetrenie svojich očí
  10. BILLA podáva v kritickom období pomocnú ruku ľuďom z kultúry
  1. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 33 295
  2. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 24 299
  3. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo 21 845
  4. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 17 041
  5. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 14 693
  6. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 372
  7. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi 10 982
  8. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 10 513
  9. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 10 497
  10. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 10 415
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Orava - aktuálne správy

Hern má krízovú radu aj stopovačov. Strojárne otestovali všetkých zamestnancov

V Herne majú za sebou už šieste kolo testovania na COVID-19. Vedenie strojární odporúča firmám testovanie zamestnancov.

Testovanie v strojárňach Hern Námestovo.

Najlepší strelec mohol ostať v Dlhej, rozhodol sa pre Babín

Marcel Kunocha si vyskúšal všetky pozície. Najlepšie sa cíti v útoku.

Marcel Kunocha (pri lopte) strelil na jeseň 13 gólov.

Chceme, aby mali mladí futbalisti pamiatku

Po skvelých odozvách z minulých rokov sme sa opäť rozhodli spustiť obľúbenú rubriku Predstavujeme futbalové nádeje.

Ukážka z minulých rokov.

Zomrel spišský biskup Mons. Štefan Sečka

V nemocnici v Levoči dnes ráno zomrel spišský diecézny biskup Mons. Štefan Sečka. Jeho biskupským heslom bolo Crux Christi perficiat nos (Kristov kríž nech nás zdokonalí).

Mons. Štefan Sečka

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Zomrel majiteľ známej nitrianskej firmy Turancar

Viliam Turan mal 66 rokov. Podnikať začal krátko po nežnej revolúcii.

Na štyroch miestach v Trenčíne budú testovať z auta. Odberné miesto je aj na futbalovom štadióne

Na celoplošné testovanie bude Trenčanom k dispozícii počas dvoch najbližších víkendov 50 odberných miest. Pozrite si, kde ich nájdete.

Pacientov a pokút v Trnave pribúda

Celoplošné testovanie čaká Trnavu už tento víkend.

Už ste čítali?