III. liga - 22. kolo
Starší dorast
Lučenec – Dolný Kubín 3:1 (2:0)
Gól hostí: Mokošák
Námestovo – Zvolen 1:1 (1:0)
Gól domácich: Tomáš Belvončík
Mladší dorast
Lučenec – Dolný Kubín 0:3 (0:2)
Góly: Zemenčík 2, Oršuliak
Námestovo – Zvolen 1:3 (0:1)
Gól domácich: Karol Brčák
IV. liga dorast – skupina Sever
Dohrávka 14. kola
Lisková – Zuberec 1:2 (0:2)
Góly hostí: Filek, Šiška
Turčianske Teplice – Rabča 1:3 (0:0)
Góly hostí: Jagnešák 2, Iskierka
20. kolo
Zuberec – Štiavnik 3:1
Góly domácich: Romaňák 2, Tomáš Šiška
V. liga dorast – skupina B
Dohrávka 14. kola
Trstená – Nižná 0:1 (0:0)
Gól: Jarina
Palúdzka – Mutné 5:1 (3:0)
Oravská Lesná – Sučany 2:2 (1:1)
Góly domácich: David Vrábeľ, Tomáš Murín
Malý Čepčín – Oravská Jasenica 2:4
Góly hostí: Tomáš Hvôlka 2, Vladimír Feranec, Cubinek
20. kolo
Závažná Poruba – Oravská Jasenica 3:1
Gól hostí: Tomáš Hvôlka
Mútne – Nižná 1:5 (0:2)
Góly hostí: Kaník 3, Iglarčík, Vestenický
I. trieda dorast – skupina A – dohrávka 10. kola
Hruštín – Oravský Podzámok 1:0 (1:0)
Gól: Snovák
Veličná – Habovka 3:1 (2:0)
Párnica – Tvrdošín 0:3 (0:0)
I. trieda dorast – skupina B – dohrávka 10. kola
Oravská Polhora – Zákamenné 3:0 kontumačne
Hostia nepricestovali
I. liga – skupina Stred – 20. kolo
Starší žiaci
Dolný Kubín – Podbrezová 1:2 (1:0)
Gól domácich:Lach
Mladší žiaci
Dolný Kubín - Podbrezová 2:3 (2:1)
Góly domácich: Križan 2
II. liga – skupina Sever
Starší žiaci
Dohrávka 14. kola
Nižná – Krásno nad Kysucou 3:1 (1:1)
Góly: Maroš Dedinský 3
Žilina B – Dlhá nad Oravou 3:1 (2:1)
Gól hostí: Bakoš
Námestovo – Radola 2:2 (1:0)
Góly domácich: Hrubjak, Bandík
20. kolo
Žilina B – Námestovo 7:1 (5:0)
Gól hostí: Hrubjak
Nižná – Závažná Poruba 4:2 (1:1)
Góly domácich: Maroš Dedinský 2, Lukáš Matejek, Adrián Malovaník
Mladší žiaci
Dohrávka 14. kola
Nižná – Krásno nad Kysucou 3:2 (2:1)
Góly domácich: Timotej Dedinský 3
Žilina B – Dlhá nad Oravou 5:0 (3:0)
Námestovo – Radola 4:0 (3:0)
Góly: Triebeľ 2, Verníček, Holub
Žilina B – Námestovo 3:0 (1:0)
Nižná – Závažná Poruba 7:0 (3:0)
Góly: Ľuboš Prokop 2, Pavol Zeman 2, Juraj Mikulaj, Matúš Dedinský, Timotej Dedinský
III. liga – skupina B – 16. kolo
Starší žiaci
Tvrdošín – Mútne 1:3
Góly: Bukový – Labdík 2, Kanis
Turčianske Teplice – Chlebnice 4:1 (0:0)
Gól hostí: Albert Rán
Mladší žiaci
Tvrdošín – Mútne 4:2
Góly: Gregorec 2, Lokár, Pikna – Kapičák, Kriš
Turčianske Teplice – Chlebnice 4:1 (2:0)
Gól hostí: Tomáš Gerát
I. trieda žiaci - dohrávka 14. kola
Zuberec – Dolný Kubín B 0:0
Oravská Jasenica – Hruštín 1:4 (0:3)
Góly hostí: Škapec, Opatera, Haluštík, Hojo
Veličná – Oravská Polhora 1:1 (0:1)
Liesek – Habovka 4:0 (1:0)
Medzibrodie – Podbiel 8:1
II. trieda žiaci – skupina A – dohrávka 8. kola
Zázrivá – Malatiná 0:2
II. trieda žiaci – skupina B – dohrávka 8. kola
Vavrečka – Zubrohlava 0:5
Lokca – Beňadovo 4:0 (4:0)
Góly: Ľuboš Bombiak 2, Jozef Gorčák, Marián Ondrek
Klin – Novoť 0:5
Námestovo B – Sihelné 1:2 (0:2)
Gól domácich: Jančo
(rg, ih)