Štvrtok, 16. september, 2021 | Meniny má ĽudmilaKrížovkyKrížovky

Vaša tipovacia liga

VÝSLEDKY PO 6. KOLE

1. 315 Eduard Bugan, Dolný Kubín 49 6

2. 202 Miroslav Džúr, Tvrdošín 49 6

3. 044 Kuriak Anton, Tvrdošín 46 12

4. 417 Renáta Bednárová, Tvrdošín 46 6

5. 154 Alexander Bugala, Námestovo 46 6

6. 612 Mária Durajová, Bziny 44 6

7. 647 Erika Kompanová, Zábiedovo 44 6

8. 513 Peter Hurák, Námestovo 43 6

9. 206 Jozef Lišiak, Tvrdošín 43 6

10. 237 Róbert Dzurek, Trstená 43 6

11. 488 František Straka, Dlhá 43 6

12. 258 Ivan Falla, Trstená 43 6

13. 733 Kamil Feranec, O. Jasenica 41 12

Skryť Vypnúť reklamu

14. 704 Karol Kurtulík, Námestovo 41 9

15. 800 Elena Beňušová, Bziny 41 9

16. 657 Stanislav Gregorec, Trstená 41 6

17. 724 T+Ž Kumor, O. Veselé 41 6

18. 003 Milan Bujnák, Párnica 40 6

19. 176 Mária Belopotočanová, Nižná 40 6

20. 372 Ján Majda, Dolný Kubín 40 3

21. 730 Pavol Hrubjak ml., Vavrečka 38 9

22. 656 Terezka Kecerová ml., Tvrdošín 38 9

23. 686 Monika Žofajová, Ťapešovo 38 6

24. 625 Marek Mikuš, Žaškov 38 6

25. 703 Ján Košút, Klin 38 6

26. 610 Anton Čipčala, D. Kubín 38 6

27. 726 Lenka Grobarčíková, Rabčice 38 6

28. 591 Anna Gondová, Tvrdošín 38 6

29. 595 Mária Iskrová, Tvrdošín 38 3

30. 460 Jozef Meravý, D. Kubín 37 9

31. 278 Roman Macura, Trstená 37 9

32. 212 Tomáš Drobka, Tvrdošín 37 6

Skryť Vypnúť reklamu

33. 378 Milan Kubačka, Žaškov 37 6

34. 416 Marcel Bednár, Tvrdošín 37 6

35. 508 Ján Vojtašák, Rabčice 37 6

36. 118 Etela Lajtová, Námestovo 37 6

37. 309 Miroslav Plžík, Or. Poruba 37 6

38. 339 Dalibor Kořalník, Leštiny 37 6

39. 382 Róbert Kořalník, Pokryváč 37 6

40. 393 Rastislav Precner, Tvrdošín 37 6

41. 477 Michal Duraj, Bziny 37 6

42. 547 Monika Medenciová, Lokca 37 6

43. 042 Ján Vangel, Nižná 37 6

44. 064 Andrea Urbanovičová, Nižná 37 6

45. 342 Vladimír Pešek, Dolný Kubín 37 3

46. 229 Ján Krkoška, Trstená 37 3

47. 222 Michal Hucík, Brezovica 37 0

48. 784 V + S Molíková, Zázrivá 36 6

49. 798 Peter Plančo, Istebné 36 6

50. 801 Patrik Marton, Krivá 36 6

51. 627 Janka Stajerová, D. Kubín 35 9

Skryť Vypnúť reklamu

52. 697 Jozef Brňák ml., O. Lesná 35 9

53. 667 Jakub Buška, Trstená 35 6

54. 307 Peter Gejdoš, Komjatná 35 6

55. 601 Peter Klimek, Habovka 35 6

56. 645 Viktor Stas ml., Trstená 35 6

57. 681 Jozef Sklárčik, Vavrečka 35 6

58. 689 Eva Graňáková, Beňadovo 35 6

59. 690 Mária Ďubeková, Rabčice 35 6

60. 693 Pavol Dendis, Vavrečka 35 6

61. 710 Ľubomíra Maxová, Rabča 35 6

62. 716 Stanislav Kurjak, Zubrohlava 35 6

63. 722 Anton Hrkeľ, Námestovo 35 6

64. 638 Katarína Slanická, Krivá 35 6

65. 717 Jan Papajik, Namestovo 35 6

66. 637 Marián Papp, Bziny 35 3

67. 744 Paľko Kanderka, Nižná 35 3

68. 653 Viliam Lucký ml., Trstená 35 3

69. 377 Milan Mikuš ml., Žaškov 34 9

70. 346 Dušan Žilka, Dolný Kubín 34 9

71. 139 Ján Pindjak, Námestovo 34 6

72. 135 Peter Greňo, Lomná 34 6

73. 246 Patrik Valko, Trstená 34 6

74. 020 Ľubomír Hujo, Nižná 34 6

75. 177 Monika Belopotočanová, Nižná 34 6

76. 230 Ján Šikyňa, Trstená 34 6

77. 238 Viliam Močarník, Trstená 34 6

78. 257 Ján Buloň, Suchá Hora 34 6

79. 321 Peter Pilár, Nižná 34 6

80. 328 Martina Kuboleková, Hruštín 34 6

81. 423 Paľo Jandura, Zuberec 34 6

82. 054 Adriana Kormančíková, Tvrdošín 34 6

83. 196 Peter Šimalčík, Tvrdošín 34 6

84. 219 Milan Krasňanský, Trstená 34 6

85. 407 Graňáková Erika, Zubrohlava 34 6

86. 424 Juro Harmata, Zuberec 34 6

87. 458 Jaroslav Strapec, Žaškov 34 6

88. 464 Zdeno Molnár, Or. Poruba 34 6

89. 510 Juraj Joštiak, Námestovo 34 6

90. 515 Marián Borovjak, Klin 34 6

91. 516 Tomáško Verníček, Lokca 34 6

92. 105 Jaroslav Žofaj, Or. Jasenica 34 6

93. 376 Lukáš Mikuš, Žaškov 34 6

94. 432 Lukáš Daniel, Krivá 34 6

95. 494 Martina Trojáková, Námestovo 34 6

96. 517 Viktor Borovjak, Námestovo 34 6

97. 549 Daniel Hurák, Vavrečka 34 6

98. 579 Ján Pepka, Trstená 34 6

99. 406 Patrícia Lofajová, Krivá 34 3

100. 577 Miroslav Valek, Trstená 34 3

101. 796 Mária Ferenčíková, Tvrdošín 33 9

102. 781 Vierka Mikušová ml., Žaškov 33 6

103. 785 Dominika Durajová, Bziny 33 6

104. 740 Juraj Orčo, Nižná 32 12

105. 654 Marcela Sahuľová, Trstená 32 9

106. 281 Miroslav Kuska, D. Kubín 32 9

107. 561 Ján Majzel, Námestovo 32 9

108. 666 Stanislav Lenčucha, Trstená 32 9

109. 468 Richard Chmara, Žaškov 32 6

110. 655 Juraj Sahuľ, Trstená 32 6

111. 700 Ľudovít Hríň, Lokca 32 6

112. 282 Jozef Záhora, Bziny 32 6

113. 287 Jozef Biel, Hruštín 32 6

114. 624 Pavol Dzúrik, Istebné 32 6

115. 646 Mária Močarníková, Zábiedovo 32 6

116. 685 Miroslav Iglarčík, Beňadovo 32 6

117. 698 Tomáš Holub, Vavrečka 32 6

118. 599 Ivan Franko, Podbiel 32 6

119. 723 Jan Medenci, Lokca 32 6

120. 738 Ferko Knap, Nižná 32 6

121. 751 Michal Vrábeľ, Zákamenné 32 3

122. 429 Štefan Škapec ml., Hruštín 32 3

123. 714 Peter Kurtulík, Vavrečka 32 0

124. 195 Marek Kulošťák, Tvrdošín 31 12

125. 254 Jaroslav Garbiar, Liesek 31 9

126. 063 Viliam Chromý, Nižná 31 9

127. 207 Jaroslav Daňa, Tvrdošín 31 9

128. 481 Juraj Podolák, Kraľovany 31 9

129. 528 Jozef Wartiak, Námestovo 31 9

130. 538 Milan Graňák, Or. Jasenica 31 9

131. 479 Miloš Duraj, Bziny 31 9

132. 816 Jaroslav Kysel, Zubrohlava 31 6

133. 089 František Rentka, Zubrohlava 31 6

134. 123 Rudolf Šatan ml., Námestovo 31 6

135. 125 Ľubomír Knap, Klin 31 6

136. 155 Ján Hablák, Ploštín 31 6

137. 337 ALKO - TEAM, Dolný Kubín 31 6

138. 391 Miloš Gregorec, Tvrdošín 31 6

139. 506 Vladimír Beňuš, Zákamenné 31 6

140. 511 Anton Zboroň, Rabčice 31 6

141. 057 Dušan Kormančík st., Tvrdošín 31 6

142. 084 Michal Kubinec, Nižná 31 6

143. 097 Jožko Jancek, Hruštín 31 6

144. 140 Zdeno Bartoš, Lokca 31 6

145. 148 Jozef Zboroň, Or. Polhora 31 6

146. 184 Ladislav Šveda, Nižná 31 6

147. 220 Miroslav Jankola, Trstená 31 6

148. 252 Štefan Močarník, Zábiedovo 31 6

149. 283 Ján Vicáň, Or. Poruba 31 6

150. 402 Ferdinand Littva, Zuberec 31 6

151. 414 Peter Tokarčík, Štefanov 31 6

152. 522 Klaudia Žofajová, Ťapešovo 31 6

153. 011 Anka Šuttyová, Tvrdošín 31 6

154. 014 Margita Kormančíková, Tvrdošín 31 6

155. 028 Róbert Bača, Nižná 31 6

156. 094 Michal Mordel, Zubrohlava 31 6

157. 166 Anton Bublák, Rabča 31 6

158. 269 Gabriel Gensor, Liesek 31 6

159. 374 Milan Mikuláš, Oravský Podzámok 31 6

160. 030 Jozef Kočner, Nižná 31 6

161. 399 Ľubomír Fuček, Nižná 31 6

162. 077 Havrila Peter, Krivá 31 3

163. 087 Michal Hradský, Zubrohlava 31 3

164. 290 Dano Kalina, Párnica 31 3

165. 430 Peter Farko, Žaškov 31 3

166. 514 Milan Chmara, Námestovo 31 3

167. 137 Pavol Miškovič, Zubrohlava 31 3

168. 312 Iveta Jadrňáková, D. Kubín 31 3

169. 448 Jana Ratulovská, Or. Poruba 31 3

170. 819 Štefan Kašák, Tvrdošín 30 6

171. 641 Juraj Gelčinský, Trstená 29 9

172. 301 Ján Lang, Žaškov 29 9

173. 279 Žofia Ďurčáková, Trstená 29 6

174. 633 Denis Chovan, Žaškov 29 6

175. 680 Jana Baláková, Námestovo 29 6

176. 381 Mária Kořalníková, Pokryváč 29 6

177. 474 Miroslav Katrenčík, D. Kubín 29 6

178. 628 Barbora Durajová, Bziny 29 6

179. 642 Milan Mores, Nižná 29 6

180. 658 Jozef Maniak, Zábiedovo 29 6

181. 651 Ľubo Fedorák, Trstená 29 6

182. 659 Marcel Dedinský, Tvrdošín 29 6

183. 758 Tomáš Trabalík, Námestovo 29 6

184. 592 Juraj Gonda, Tvrdošín 29 3

185. 620 Radoslav Osadský, Dlhá 29 3

186. 673 Michal Bandík, Rabčice 29 3

187. 490 Vladimír Žuffa, Tvrdošín 28 9

188. 107 Gustáv Bánovec, Námestovo 28 9

189. 366 Ján Hricko, Párnica 28 9

190. 501 Anton Franek, Zákamenné 28 9

191. 235 Valéria Šimánková, Trstená 28 6

192. 248 Rado Pajunk, Trstená 28 6

193. 311 Matúš Adamec, Mokraď 28 6

194. 387 Anton Ulrich, Tvrdošín 28 6

195. 457 Milan Hančiak, Párnica 28 6

196. 584 Jozef Šuhaj, Trstená 28 6

197. 034 Malár Ján, Nižná 28 6

198. 071 Tomáš Belopotočan, Nižná 28 6

199. 102 Peter Čiernik, Or. Jasenica 28 6

200. 142 Štefan Kubolek, Lokca 28 6

201. 306 Maja Povalová, Pucov 28 6

202. 330 Ján Kalo, Vyšný Kubín 28 6

203. 380 Juraj Bednár, Istebné 28 6

204. 388 Anton Ulrich ml., Tvrdošín 28 6

205. 434 Štefan Kupčo, Hruštín 28 6

206. 436 František Macák, Hruštín 28 6

207. 438 Mária Dopaterová, Hruštín 28 6

208. 455 Marcel Kulkovský, Tvrdošín 28 6

209. 495 Milan Lipničan, Or. Jasenica 28 6

210. 520 Peter Kopta, Or. Veselé 28 6

211. 532 Ferdinand Bolibruch ml., Námestovo 28 6

212. 544 Jozef Koráb, Námestovo 28 6

213. 052 Stanislav Mišinec, Tvrdošín 28 6

214. 073 Karol Bača, Nižná 28 6

215. 078 Ľubomír Nákačka, Nižná 28 6

216. 191 Ľubomír Tomaga, Nižná 28 6

217. 322 Daniela Komárová, Žaškov 28 6

218. 356 Vladislav Vinarčík, Istebné 28 6

219. 370 Dušan Vajdiar, Lokca 28 6

220. 392 Ľubomír Greňa, Tvrdošín 28 6

221. 403 Vladislav Kaššák, O. B. Potok 28 6

222. 503 Karol Veselovský, Zákamenné 28 6

223. 119 Lucia Čierniková, O. Jasenica 28 3

224. 454 Peter Balún, Tvrdošín 28 3

225. 015 Kristínka Labdíková, Tvrdošín 28 3

226. 025 Ľubomír Kán, Nižná 28 3

227. 048 Ladislav Repka, Tvrdošín 28 3

228. 375 Jozef Vajdiar, Lokca 28 3

229. 445 Ľubomír Jurovčík, Hruštín 28 3

230. 499 Milan Betík, Breza 28 3

231. 227 Peter Chrenek, Zábiedovo 28 3

232. 347 Jaroslav Šuvada, Veličná 28 3

233. 435 František Martvoň st, Hruštín 28 0

234. 552 Štefan Kolenčík, Novoť 27 6

235. 650 Paťko Kecera ml., Tvrdošín 27 6

236. 791 Miroslav Bardis, Istebné 27 6

237. 814 Daniela Huráková, Námestovo 27 3

238. 820 Janka Kubincová, Nižná 27 3

239. 293 Peter Hraško, Veličná 26 9

240. 023 Jozef Blahút, Nižná 26 6

241. 189 Michal Kuboš, Nižná 26 6

242. 589 Miroslav Lipničan, Lokca 26 6

243. 593 Miroslav Medvecký, Tvrdošín 26 6

244. 718 Antónia Grobarčíková, Rabčice 26 6

245. 731 Andrea Hrubjaková, Vavrečka 26 6

246. 288 Pavol Labda, D. Kubín 26 6

247. 431 Hypolit Bobček, D. Kubín 26 6

248. 677 Martin Sochuliak, Námestovo 26 6

249. 682 Michal Turac, Rabča 26 6

250. 745 Ján Tomaga, Nižná 26 6

251. 757 Ján Žuffa, Nižná 26 6

252. 662 Eva Brišová, Trstená 26 6

253. 678 Jozef Zemančík ml., Zubrohlava 26 6

254. 362 Ján Farský, Dolný Kubín 26 6

255. 707 Jozef Papan, Ťapešovo 26 6

256. 232 Michal Živčic, Trstená 26 3

257. 284 Miroslav Kořalník, Leštiny 26 3

258. 649 Jozef Korman ml., Trstená 26 3

259. 715 Jozef Kumor, O. Veselé 26 3

260. 727 Jozef Žofaj, Ťapešovo 26 3

261. 728 Ľubomír Stopiak, Bobrov 26 3

262. 755 Deniska Gondová, Tvrdošín 26 3

263. 605 Gabriel Tušár, Trstená 26 3

264. 721 Šefik Madleňák, O. Jasenica 26 3

265. 736 Gabriel Kopta, O. Veselé 26 3

266. 760 Juraj Socha, Ťapešovo 26 0

267. 711 Zuzana Hadárová, Rabčice 26 0

268. 373 Jozef Svitek, Babín 25 12

269. 017 Maroš Adámus, Tvrdošín 25 9

270. 253 Martin Briš, Trstená 25 9

271. 068 Klement Latka, Nižná 25 9

272. 083 Václav Konačka, Nižná 25 9

273. 333 Tomáš Kvasničák, O. Veselé 25 9

274. 170 Jozef Brišák, Rabča 25 6

275. 182 Jozef Kuboš, Nižná 28 25 6

276. 247 Elena Valková, Trstená 25 6

277. 341 Peter Halák, Dolný Kubín 25 6

278. 363 Lenka Janigová, Žaškov 25 6

279. 364 Miroslav Chmara, Žaškov 25 6

280. 022 Milan Hvolka, Nižná 25 6

281. 059 Milota Ivankovičová, Tvrdošín 25 6

282. 074 Jarmila Kachútová, Nižná 25 6

283. 080 Majka Belopotočanová, Nižná 25 6

284. 115 Jozef Michalčík, Lokca 25 6

285. 261 Maroš Furdek, Trstená 25 6

286. 271 Lukáš Kánik, Brezovica 25 6

287. 379 Anton Vrábeľ, Or. Lesná 25 6

288. 386 Roman Renner, Tvrdošín 25 6

289. 422 Maťo Chovančák, Zuberec 25 6

290. 433 Ivana Danielová, Krivá 25 6

291. 437 František Drigeľ, Hruštín 25 6

292. 482 František Podolák, Kraľovany 25 6

293. 008 Peter Pazúrik ml., Tvrdošín 25 6

294. 047 Alojz Orčo, Tvrdošín 25 6

295. 055 Dušan Kormančík ml., Tvrdošín 25 6

296. 069 Jozef Šimánek, Nižná 25 6

297. 079 Maroš Havrila, Brezovica 25 6

298. 201 Juraj Mišaga, Tvrdošín 25 6

299. 205 Matúš Polák, Tvrdošín 25 6

300. 272 Matej Hradský, Tvrdošín 25 6

301. 280 Marta Tušárová, Trstená 25 6

302. 349 František Babinský, Babín 25 6

303. 360 Miroslav Hvizdák, Dolný Kubín 25 6

304. 397 Martin Tomaga, Krásna Hôrka 25 6

305. 421 Jozef Tóth, Tvrdošín 25 6

306. 483 Miroslav Betík, Bratislava 25 6

307. 134 Anton Kriš, Or. Veselé 25 6

308. 169 Michal Kvasňák, Rabča 25 6

309. 194 Braňo Kormančík, Tvrdošín 25 6

310. 268 Vladimír Gensor, Liesek 25 6

311. 456 Ján Šveláň, Zuberec 25 6

312. 451 Cyril Krkoška, Kńažia 25 3

313. 133 Jozef Kurčina, Babín 25 3

314. 231 Stanislav Mišánik, Trstená 25 3

315. 355 Gabika Sakmárová, Medzibrodie 25 3

316. 509 Karol Vojtašák, Rabčice 25 3

317. 383 Lenka Pobehová, Párnica 25 3

318. 384 Denis Mriška, Žaškov 25 3

319. 401 Jozef Maťaga, Brezovica 25 3

320. 449 František Snovák, Hruštín 25 3

321. 185 Marta Matejeková, Tvrdošín 25 3

322. 536 František Hurák, Ťapešovo 25 0

323. 175 Marek Štefánek, Habovka 25 0

324. 188 Jozef Kuboš, Nižná 500/25 25 0

325. 270 Dušan Zuberský, Habovka 25 0

326. 108 Vladimír Farský, Or. Jasenica 25 0

327. 748 Rudolf Betušťák, Nižná 24 9

328. 807 Veronika Klimeková, Habovka 24 6

329. 622 Michal Gregorec, Tvrdošín 24 6

330. 773 Lucia Pobehová, D. Kubín 24 6

331. 779 Marcela Grísová, D. Kubín 24 6

332. 768 Beata Rentková, Zubrohlava 24 6

333. 792 Iveta Pavlovčíková, Žaškov 24 3

334. 774 Lucia Žiaková, Vyšný Kubín 24 3

335. 770 Martin Štrnáľ, Zábiedovo 24 0

336. 489 Jozef Klokočík, Lokca 23 9

337. 706 Stanislav Červeň, Námestovo 23 9

338. 466 Erika Závodančíková, Pribiš 23 9

339. 811 Eva Žofajová, O. Jasenica 23 9

340. 302 Anna Pobehová, Žaškov 23 6

341. 316 Andrej Puškáš, Bziny 23 6

342. 665 Mária Garbiarová, Liesek 23 6

343. 626 Janka Čierna, Žaškov 23 6

344. 485 Aška Nemčeková, Žaškov 23 6

345. 558 Jozef Kolena, Ústie nad Priehradou 23 6

346. 581 Miroslav Šprla, Trstená 23 6

347. 588 Roman Belopotočan, Tvrdošín 23 6

348. 687 Martin Kriš, O. Veselé 23 6

349. 713 Ľudmila Zboroňová, Námestovo 23 6

350. 598 Daniel Žuffa, Zemianska Dedina 23 6

351. 747 Milan Tomčík, Zákamenné 23 6

352. 475 Miloš Halák, D. Kubín 23 6

353. 631 Dušan Tabačák, Kraľovany 23 6

354. 756 Maroš Jakubovič, Nižná 23 3

355. 619 Peter Korček, S. Hora 23 0

356. 093 Jozef Košút, Rabča 23 0

357. 611 Viera Durajová, Bziny 23 0

358. 735 Antonia Čajková, O. Jasenica 23 0

359. 719 Peter Socha, Ťapešovo 23 0

360. 049 Vladimír Kajan, Tvrdošín 22 9

361. 358 Ján Štajer, Dolný Kubín 22 9

362. 507 Štefan Lubas, Rabča 22 9

363. 512 Dávidko Zboroň, Rabčice 22 9

364. 572 Peter Vittek, Trstená 22 9

365. 151 Vladimír Madleňák, Or. Jasenicia 22 9

366. 368 Štefan Novocký, Oravský Podzámok 22 9

367. 418 Martin Remiaz, Tvrdošín 22 9

368. 032 Ľubomír Letaši, Nižná 22 6

369. 037 Matúš Medžo, Nižná 22 6

370. 103 Ján Bobek, Bobrov 22 6

371. 203 Ján Petrovič, Tvrdošín 22 6

372. 243 Ľubomír Sahuľ, Trstená 22 6

373. 354 Milan Havko ml., Žaškov 22 6

374. 848 Štefan Duraj, Bziny 22 6

375. 007 Peter Daňa, Tvrdošín 22 6

376. 016 Pavol Štefánek, Tvrdošín 22 6

377. 038 Eduard Vilčinský st., Nižná 22 6

378. 043 Michal Kubačka, Tvrdošín 22 6

379. 190 Miroslav Vodička, Trstená 22 6

380. 274 Stanislav Slanický, Krivá 22 6

381. 396 Ján Garabáš, Tvrdošín 22 6

382. 439 Jozef Ľubek, Hruštín 22 6

383. 484 Michal Paculík, D. Kubín 22 6

384. 519 Monika Zboroňová, Rabčice 22 6

385. 525 Miroslav Trabalík, Námestovo 22 6

386. 574 Jozef Mišek, Zábiedovo 22 6

387. 771 František Letaši, Trstená 22 6

388. 780 Vladimír Šuvada, D. Kubín 22 6

389. 012 Mišaga Vlado, Tvrdošín 22 6

390. 039 Marek Filek, Zuberec 22 6

391. 056 Martin Kormančík, Tvrdošín 22 6

392. 081 Martin Kratoň, Krivá 22 6

393. 129 František Hošťál, Námestovo 22 6

394. 193 Branko Kormančík, Tvrdošín 22 6

395. 198 Ján Kanik, Tvrdošín 22 6

396. 210 Roman Uhliarik, Trstená 22 6

397. 267 Vladimír Labdík, Brezovica 22 6

398. 324 Milan Drígeľ, Hruštín 22 6

399. 389 Adamus Bernard, Tvrdošín 22 6

400. 440 Jozef Jancek, Hruštín 22 6

401. 441 Jaroslav Jancek, Hruštín 22 6

402. 446 František Martvoň ml., Hruštín 22 6

403. 465 Zuzana Teťáková, Hruštín 22 6

404. 504 Milan Laššák, Or. Lesná 22 6

405. 113 Ladislav Čučka, Námestovo 22 6

406. 186 Šimon Chajdiak, Podbiel 22 6

407. 425 Igor Smatana, Tvrdošín 22 6

408. 480 Marek Plžík, Or. Poruba 22 6

409. 040 Andrej Filek, Zuberec 22 3

410. 174 Zdena Jagelková, Zubrohlava 22 3

411. 327 Ján Hojo, Hruštín 22 3

412. 051 Marta Domiňáková, Tvrdošín 22 3

413. 138 Jozef Pindiak, Námestovo 22 3

414. 233 Ján Genšor, Trstená 22 3

415. 365 Ľudmila Mäsiarová, Zázrivá 22 3

416. 426 Ľudovít Skácal, Tvrdošín 22 3

417. 053 Nikola Kormančíková, Tvrdošín 22 3

418. 444 František Šnajder, Hruštín 22 3

419. 046 Miroslav Pavelek, Tvrdošín 22 3

420. 209 Ladislav Katrenčík, Trstená 22 3

421. 256 Karol Bača, Trstená 22 3

422. 786 Ondrej Želonka, D. Kubín 22 3

423. 204 Dávid Brčák, Tvrdošín 22 0

424. 459 Jozef Tokarčík, Krivá 22 0

425. 359 Jozef Vodička, Dolný Kubín 22 0

426. 428 Juraj Meško, Klin 22 0

427. 320 Róbert Medvecký, Tvrdošín 22 0

428. 216 Miroslav Lonek, Tvrdošín 22 0

429. 806 Simonka Jančeková, Tvrdošín 21 6

430. 674 Eva Gereková, Zubrohlava 21 6

431. 695 Marcel Feranec, O. Veselé 21 6

432. 787 Pavol Krška, Zázrivá 21 3

433. 621 Daniel Pafčo, Tvrdošín 21 3

434. 769 Dušan Cíger ml., Trstená 21 3

435. 782 Andrea Rennerová, Tvrdošín 21 3

436. 783 Ján Záň, Zázrivá 21 3

437. 803 Rastislav Fuček, Nižná 21 3

438. 644 Jan Hlavna, Trstená 21 0

439. 737 Róbert Vorčák, O. Polhora 21 0

440. 776 Jozef Jantolák, Trstená 21 0

441. 675 Roman Miškovič, Zubrohlava 21 0

442. 789 Rado Snovák, Hruštín 21 0

443. 099 R + S Madleňák, Or. Veselé 20 9

444. 294 Miloš Dubovský, Žaškov 20 6

445. 303 Juraj Pobeha, Žaškov 20 6

446. 331 Ján Kováč, Dolný Kubín 20 6

447. 602 Zdenko Mordáč, D. Kubín 20 6

448. 352 Pavol Puškáš, Bziny 20 6

449. 413 Stanislav Chomistek, Vrútky 20 6

450. 702 Miloš Matis, Hruštín 20 6

451. 164 Alojz Fuzák, Rabčice 20 6

452. 234 Tomáš Mišík, Trstená 20 6

453. 350 Ján Chomistek, Dolný Kubín 20 6

454. 553 Roman Ďubek, Rabčice 20 6

455. 058 Ľuboš Kohár, Tvrdošín 20 6

456. 002 Zuzana Jurámiková, Párnica 20 3

457. 345 Ján Púplava, Dolný Kubín 20 3

458. 705 Matej Kopta, Námestovo 20 3

459. 732 Dušan Majkút, Námestovo 20 3

460. 266 Miloš Maťoška, Tvrdošín 20 3

461. 712 Marek Chutniak, Rabča 20 3

462. 694 Martina Úradníková, Klin 20 0

463. 742 Martin Tuka, Nižná 20 0

464. 223 Ľubo Vajdečka, Trstená 20 0

465. 245 Karol Sahuľ, Trstená 19 9

466. 277 Martin Matušík, Brezovica 19 9

467. 013 Vrabček Jozef ml., Tvrdošín 19 9

468. 822 Majko Klimčík ml., Nižná 19 6

469. 085 Ján Michna, Nižná 19 6

470. 132 Peter Švába, Námestovo 19 6

471. 317 Ľudovít Paško ml., Babín 19 6

472. 461 Ján Meravý, D. Kubín 19 6

473. 031 Emil Kováčik, Nižná 19 6

474. 041 Moňa Fileková, Zuberec 19 6

475. 136 Ladislav Hládek, Breza 19 6

476. 147 Janka Zboroňová, Or. Polhora 19 6

477. 181 Peter Kuboš, Nižná 19 6

478. 264 Lucia Loffayová, Trstená 19 6

479. 369 Miloš Uchál, Žaškov 19 6

480. 420 Viliam Pšitek, Vitanová 19 6

481. 493 Ivan Banas, Zubrohlava 19 6

482. 165 Lucia Fuzáková, Rabčice 19 6

483. 361 Ján Ďurana, Dolný Kubín 19 6

484. 404 Anton Dreveňák, Liesek 19 6

485. 405 Pavol Palčo, Trstená 19 6

486. 539 Miroslav Trabalík ml., Or. Jasenica 19 6

487. 778 Margita Záhorová, Bziny 19 6

488. 829 Stanislav Kurjak ml., Zubrohlava 19 3

489. 026 Pavol Jurina, Nižná 19 3

490. 152 Marián Žofaj, Babín 19 3

491. 228 Ján Jendrášek, Brezovica 19 3

492. 498 Martin Náčin, Breza 19 3

493. 082 Emanuel Žuffa, Nižná 19 3

494. 122 Paťo Žofaj, O. Jasenica 19 3

495. 178 Milan Reguly ml., Nižná 19 3

496. 255 Vladislav Birás, Trstená 19 3

497. 304 Milan Uhričík, D. Kubín 19 3

498. 505 Ľubomír Olbert, Or. Lesná 19 3

499. 788 Milan Užek, Žaškov 19 3

500. 562 Ladislav Cicek, Námestovo 19 0

501. 111 Michal Vráb, Or. Jasenica 19 0

502. 187 Pavol Kubinec, Nižná 19 0

503. 010 Viliam Šutty, Tvrdošín 19 0

504. 024 Anna Kajanová, Nižná 19 0

505. 213 Ján Fuzák, Trstená 19 0

506. 804 Jozef Janičina, D. Kubín 18 9

507. 793 Adam Mikušovský, Nižná 18 9

508. 603 Margita Kuriaková, Tvrdošín 18 9

509. 560 Ján Kubizna, Or. Jasenica 18 6

510. 636 Milena Halamčeková, Žaškov 18 6

511. 614 Pavol Matištík, Zuberec 18 3

512. 709 Jozef Havlíček, Rabča 18 3

513. 004 Stanislav Janký, Zázrivá 18 0

514. 684 Martin Bolibruch, Rabčice 18 0

515. 761 Štefánia Lofajová, Podbiel 18 0

516. 179 Marián Tekeľ, Habovka 17 9

517. 541 Jozef Jadroň, Lokca 17 6

518. 130 Jaroslav Stoklasa, Bobrov 17 6

519. 473 Michal Suroviak, Krivá 17 6

520. 462 Peter Pazdera, Zázrivá 17 6

521. 565 Jozef Trnčák, Klin 17 6

522. 033 Marek Michalec, Nižná 17 6

523. 221 Michal Bulla, Trstená 17 6

524. 427 Martin Úradník, Klin 17 6

525. 065 Ján Hučala, Nižná 17 6

526. 173 Marek Adamica, Rabča 17 6

527. 867 Michal Kormaňák, Breza 17 3

528. 578 Dušan Buček, Trstená 17 3

529. 661 Júlia Chromá, Trstená 17 3

530. 496 Jozef Bolibruch, Klin 17 3

531. 569 Viliam Šutty st., Tvrdošín 17 3

532. 652 Veronika Stasová, Trstená 17 3

533. 289 Štefan Kalina, Párnica 17 0

534. 643 Ján Borsík, Trstená 17 0

535. 530 Ferdinand Bolibruch st., Námestovo 16 9

536. 840 Marianna Makanová, Trstená 16 9

537. 835 Ondrej Kumor, Or. Veselé 16 9

538. 570 Marián Kapitán, Trstená 16 9

539. 753 Andrea Paňková, Nižná 16 6

540. 114 Jozef Jozefčík, Lokca 16 6

541. 153 Ladislav Bánovec, Námestovo 16 6

542. 537 Róbert Majchrák, Zákamenné 16 6

543. 546 Dominik Kurjak, Zubrohlava 16 6

544. 171 Juraj Maxa, Rabča 16 6

545. 313 Monika Gabčíková, Žaškov 16 6

546. 559 Pavel Žofaj, Or. Jasenica 16 6

547. 066 Mário Slanický, Krivá 16 6

548. 853 Veronča Matištíková, Zuberec 16 3

549. 061 Jozef Kováč, Podbiel 16 3

550. 564 Dominika Žofajová, Lokca 16 3

551. 567 Ján Kvasnica, Námestovo 16 3

552. 062 Ján Dedinský, Zem. Dedina 16 3

553. 305 Peter Púček, Žaškov 16 3

554. 411 Martina Graňáková, Or. Jasenica 16 3

555. 400 Gabriela Maťagová, Brezovica 16 3

556. 582 Andrej Dzurik, Zábiedovo 16 3

557. 127 Margita Benčeková, Námestovo 16 0

558. 262 Karol Pariža, Trstená 16 0

559. 535 Ľubomír Slovík, Rabčice 16 0

560. 573 Barbora Gabaríková, Trstená 16 0

561. 141 Tomáš Svetlošák, Klin 16 0

562. 469 Jozef Mikuláš, D. Lehota 16 0

563. 683 Jozef Kromka, O. Veselé 16 0

564. 295 Ján Šafárik, D. Kubín 15 6

565. 343 Pavol Zaťko, Zázrivá 15 6

566. 701 Matúš Snovák, Hruštín 15 6

567. 741 Ján Brňák, Krušetnica 15 3

568. 808 Tomáš Mihaliak, Rabčice 15 0

569. 688 Matúš Čiernik, Rabčice 15 0

570. 617 Jakub Kysel, Veličná 15 0

571. 869 Miloš Brčák, Ťapešovo 14 12

572. 766 Mário Hvolka, Tvrdošín 14 9

573. 090 Ľuboš Rentka, Zubrohlava 14 6

574. 300 Jarosla Kytas, Žaškov 14 6

575. 856 Miroslav Polaček, Liesek 14 6

576. 259 Ján Balún, Nižná 14 6

577. 298 Roman Ujček, D. Kubín 14 6

578. 491 František Ptačin, Námestovo 14 6

579. 542 Vladimír Lubas, Námestovo 14 6

580. 242 Laura Sahuľová, Trstená 14 6

581. 526 Ivan Trabalík, Námestovo 14 6

582. 720 Jakub Prielomek, O. Jasenica 14 6

583. 060 Ján Sitek, Podbiel 14 3

584. 150 Daniel Buroň, Námestovo 14 0

585. 613 Radoslav Povala, Pucov 14 0

586. 029 Andrej Lofaj, Krivá 14 0

587. 314 Tomáš Bujnák, Párnica 14 0

588. 318 Lukáš + Patrik Bujnák, Párnica 14 0

589. 805 Kamil Madleňák, O. Jasenica 14 0

590. 214 Ľuboš Beňušík, Trstená 13 12

591. 086 Martin Kumor, Or. Veselé 13 9

592. 163 Dominika Ferancová, Or. Jasenica 13 9

593. 842 Lukáš Benický, Trstená 13 6

594. 036 Jozef Flontek, Nižná 13 6

595. 273 Vladimír Frelich, Trstená 13 6

596. 390 Branislav Precner, Tvrdošín 13 6

597. 825 Zuzana Oriešková, Nižná 13 6

598. 172 Pavol Vorčák, Rabča 13 6

599. 183 Milan Reguly, Nižná 13 6

600. 332 Peter Kilian, Dolný Kubín 13 6

601. 329 Mirka Kuboleková, Hruštín 13 6

602. 067 Zdeno Nákačka, Chlebnice 13 3

603. 072 Peter Belopotočan, Nižná 13 3

604. 109 Anna Soľavová, Námestovo 13 3

605. 218 Miloš a Matúš Valekovi, Zábiedovo 13 3

606. 533 Roman Kudják, Rabča 13 3

607. 583 Lukáš Púčik, Trstená 13 3

608. 075 Barbora Orčová, Nižná 13 0

609. 104 Miroslav Kolena, Zubrohlava 13 0

610. 563 Tono Košút, Námestovo 13 0

611. 838 Dezider Feranec, Or. Jasenica 13 0

612. 629 Jana Durajová, Bziny 13 0

613. 630 Marián Strapec, Žaškov 13 0

614. 634 Matúš Užek, Žaškov 13 0

615. 639 Dušan Maťko, D. Kubín 13 0

616. 640 Ján Vraniak, Párnica 13 0

617. 790 Andrea Zápotočná, D. Kubín 13 0

618. 794 Michal Žuffa, Nižná 12 9

619. 492 Roman Ruľák, Or. Veselé 12 9

620. 767 Filip Pajunk, Trstená 12 6

621. 208 Stanislav Válek, Tvrdošín 12 3

622. 265 Michal Pánik, Trstená 12 3

623. 543 Jozef Petrulák, Mutné 12 3

624. 021 Jozef Latka, Nižná 12 0

625. 587 Kristína Polťáková, Tvrdošín 12 0

626. 527 Anton Trabalík, Námestovo 12 0

627. 596 Vladimír Adamča, Tvrdošín 12 0

628. 604 Marián Bydžovský, Tvrdošín 12 0

629. 635 Matej Užek, Žaškov 12 0

630. 442 Tomáš Radzo, Hruštín 11 9

631. 116 Jozef Jagelka, Zubrohlava 11 6

632. 157 Rastislav Romaňák, Zubrohlava 11 6

633. 353 Bohumír Bušo, Dolný Kubín 11 6

634. 854 Michal Remeš, Námestovo 11 3

635. 746 Lukáš Reguly, Nižná 11 3

636. 156 Jozef Košút, Námestovo 11 3

637. 557 Ľudovít Laštík, Námestovo 11 0

638. 009 Evka Surovčíková, Trstená 11 0

639. 335 Jozef Michalák, Dolný Kubín 11 0

640. 739 Robert Urban, Zuberec 11 0

641. 263 Marián Surovčík, Trstená 11 0

642. 696 Marta Kolenová, Zubrohlava 11 0

643. 260 Martin Krasuľa, Trstená 11 0

644. 812 Ján Brňák, Krušetnica 11 0

645. 529 Jaroslav Zemenčík, Hruštín 11 0

646. 754 Patrik Žák, Nižná 11 0

647. 236 Eliška Kubášková, Brezovica 10 9

648. 850 Bystrík Nemček, D. Kubín 10 6

649. 571 Matej Púčik, Trstená 10 6

650. 672 Miroslav Parižek, Námestovo 10 6

651. 846 Martin Vavrek, Liesek 10 6

652. 833 Lukáš Zeman, Novoť 10 3

653. 472 Oľga Lacková, D. Kubín 10 3

654. 831 Martin Hvolka, Or. Jasenica 10 3

655. 836 Jozef Kapraň, Zubrohlava 10 3

656. 843 Marian Kurcin, Trstená 10 3

657. 215 Dominik Kubáň, Trstená 10 3

658. 580 Roman Malák, Trstená 10 3

659. 124 Patrik Hládek, Breza 10 3

660. 845 Marek Vavrek, Liesek 10 3

661. 276 Pavol Brnušák, Hladovka 10 0

662. 663 Jozef Fábry, Trstená 10 0

663. 597 Lukáš Letaš, Tvrdošín 10 0

664. 608 Róbert Buček, Tvrdošín 10 0

665. 749 Vlasta Hilbrychtová, Novoť 10 0

666. 802 Marek Duraj, Bziny 10 0

667. 070 Ľubomír Surovčík, Nižná 10 0

668. 871 Denisa Tipťorová, Zábiedovo 9 9

669. 875 Terézia Poláková, Sedliacka Dubová 9 9

670. 878 Helena Šeligová, Námestovo 9 9

671. 879 Dominik Prielomek, Or. Jasenica 9 9

672. 884 Michal Lukáček, Podbiel 9 9

673. 886 Martina Papáková, Lokca 9 9

674. 888 Vladimír Vavrek, Liesek 9 9

675. 299 Miloslav Polák ml., S. Dubová 9 6

676. 487 Ján Mikuláš, Or. Podzámok 9 6

677. 146 Vladimír Polák ml., Or. Jasenica 9 6

678. 408 František Gabarík, Levice 9 6

679. 632 Roman Koválik, Štefanov 9 3

680. 809 Ľubomír Jašica, Novoť 9 3

681. 668 Ján Buloň st., S. Horá 9 0

682. 813 Edo Plutinský, Bobrov 9 0

683. 772 Pavol Soľava, Námestovo 9 0

684. 120 Pavol Hrubjak, Vavrečka 9 0

685. 664 Marián Vasek, Nižná 9 0

686. 810 Peter Mareništiak, O. Veselé 8 9

687. 540 Miroslav Trabalík st., Or. Jasenica 8 6

688. 855 Milan Papaj, Istebné 8 6

689. 192 Jozef Vrabček, Tvrdošín 8 6

690. 251 Patrik Kidoň, Zábiedovo 8 6

691. 092 Slavomír Zboroň, Rabča 8 6

692. 447 Monika Miháliková, D. Kubín 8 3

693. 862 Adriana Giglerová, Trstená 8 3

694. 865 Ján Brilaňák, Nižná 8 3

695. 860 Ján Mikuš, Žaškov 8 0

696. 863 Anna Paľová, Vitanová 8 0

697. 866 Michal Hablák, Klin 8 0

698. 045 Pavol Minárek, Krivá 8 0

699. 292 Milan Matys, D. Kubín 8 -3

700. 149 Marek Kumor, Or. Veselé 7 3

701. 752 Vladimír Hilbrycht, Novoť 7 3

702. 775 Peter Ďaďo, Horná Lehota 7 3

703. 817 Bronx, D. Kubín 7 3

704. 827 Martin Kán, Nižná 7 0

705. 395 Jana Moresová, Nižná 7 0

706. 844 Martin a Marek Hucíkoví, Brezovica 7 0

707. 076 Ladislav Zeman, Nižná 7 0

708. 160 Martin Florek, Zákamenné 7 0

709. 131 Tomáš Makúch, Krušetnica 7 0

710. 310 Roman Blahút, Kňažia 7 0

711. 750 Júlia Hilbrychtová, Novoť 7 0

712. 799 Mária Bujnáková, Párnica 7 0

713. 818 Ľubomír Verníček, Lokca 7 0

714. 545 Peter Olašák, Mutné 6 9

715. 870 Monika Majcherová, Klin 6 6

716. 877 Andrej Ulrich, Trstená 6 6

717. 881 Dávid Varhoľ, Nižná 6 6

718. 882 Jana Tomagová, Nižná 6 6

719. 883 Pavol Chajdiak, Podbiel 6 6

720. 887 Eugen Vajdiar ml., Lokca 6 6

721. 777 Jakub Vráb, Ťapešovo 6 3

722. 524 Katka Žofajová, Ťapešovo 6 0

723. 100 Anna Veľká, Vavrečka 6 0

724. 117 Dušan Kucek, Námestovo 6 0

725. 398 Rasťo Gembala, Tvrdošín 6 0

726. 476 Filip Strežo, S. Dubová 6 0

727. 615 Jakub Bedrich, Tvrdošín 6 0

728. 671 Roman Šelinga, Nižná 6 0

729. 763 Daniel Benický, Nižná 5 9

730. 336 Magda Lofajová, Krivá 5 3

731. 857 Michal Zajac, Krivá 5 3

732. 692 Ignác Hrkeľ, Námestovo 5 3

733. 576 Milan Benický, Trstená 5 3

734. 410 Anton Škamor ml., Or. Lesná 5 0

735. 868 Simona Úradníková, Klin 5 0

736. 158 Anton Šturek, Zubrohlava 5 0

737. 371 František Jurášek, Dolný Kubín 5 0

738. 091 Andrej Feranec, Or. Veselé 5 0

739. 470 Adam Záň, D. Kubín 5 0

740. 568 Janka Dedinská, Nižná 5 0

741. 708 Lukáš Chudiak, Babín 5 0

742. 837 Štefan Brachňák, Lomná 5 0

743. 839 Marek Veľký, Vavrečka 5 0

744. 851 Ján Kysel ml., Veličná 5 0

745. 144 Tomáš Grobarčík, Rabčice 4 6

746. 385 Dušan Kalina, Párnica 4 3

747. 852 Peter Kostka, Štefanov 4 3

748. 826 Roman Žuffa, Nižná 4 0

749. 821 Ivana Kozáčiková, Nižná 4 0

750. 338 Ján Lorenc, Dolný Kubín 4 0

751. 575 Alfonz Psík, Trstená 4 0

752. 669 Dušan Dibdiak, D. Kubín 4 0

753. 691 Jozef Kviatek, Námestovo 4 0

754. 699 Michal Tomulec, Hruštín 4 0

755. 795 Matej, Dávid Korbeľovci, Trstená 4 0

756. 797 Denisa Ferenčíková, Tvrdošín 4 0

757. 847 Marek Maruniak, Krivá 4 0

758. 872 Erik Paulov, Trstená 3 3

759. 873 Viera Kormančíková, Tvrdošín 3 3

760. 874 Ľubomír Čutka, Or. Podzámok 3 3

761. 876 Pavol Štiga, Bziny 3 3

762. 880 Andrea Huráková, Námestovo 3 3

763. 885 Vierka Ratulovská, Námestovo 3 3

764. 889 V + Marek Vavrek, Liesek 3 3

765. 159 Jozef Zemančík, Zubrohlava 3 0

766. 326 Miška Šuvadová, Dolný Kubín 3 0

767. 357 Vlasta Štajerová, Dolný Kubín 3 0

768. 502 Milan Hilbrycht st., Novoť 3 0

769. 616 Martin Balún, Tvrdošín 3 0

770. 828 Ľubomír Štít, Krušetnica 2 6

771. 128 Juraj Brňák, Krušetnica 2 3

772. 864 Ján Kovalík ml., Námestovo 2 3

773. 670 Jana Šelingová, Nižná 2 0

774. 858 René Čierny, Žaškov 2 0

775. 861 Michal Fábry, Trstená 2 0

776. 250 Štefan Šuhaj, Vitanová 2 0

777. 594 Miroslav Repka, Tvrdošín 2 0

778. 606 Ľubomír Tropek, Trstená 2 0

779. 725 Marta Grobarčíková, Rabčice 2 0

780. 729 Jozef Jozefiak, Mutné 2 0

781. 734 Martin Herdel, Zubrohlava 2 0

782. 743 Dana Kubicová, Nižná 2 0

783. 765 Marta Vajdiarová, Lokca 2 0

784. 830 Peter Hradský, Zubrohlava 2 0

785. 162 Keňan Madleňák, Or. Jasenica 1 6

786. 325 Tomáš Drígeľ, Hruštín 1 3

787. 452 Peter Beňuš, Bziny 1 3

788. 088 Peter Úradník, Zubrohlava 1 0

789. 296 Roman Macák, Or. Poruba 1 0

790. 297 Putika za potokom, Or. Poruba 1 0

791. 344 Ivan Bulvas, Oravský Podzámok 1 0

792. 551 Michal Betík, Novoť 1 0

793. 463 Viera Mikušová, Žaškov 0 0

794. 225 Jakub Žaludek, Zábiedovo 0 0

795. 351 Milan Lacko, Dolný Kubín 0 0

796. 648 Dušan Chudý, Trstená 0 0

797. 660 Mária Turčáková, Tvrdošín 0 0

798. 762 František Svinčák, Nižná 0 0

799. 319 Jozef Gonda, Tvrdošín -1 6

800. 443 Martina Šlulajterová, Hruštín -1 0

801. 110 Miloš Vráb, Lokca -1 0

802. 323 Marta Drígľová, Hruštín -1 0

803. 348 Ján Škyvra, Dolný Kubín -1 0

804. 500 Rastislav Florek, Zákamenné -1 0

805. 531 Vincent Olexa, Lomná -1 0

806. 609 Juraj Chorvát, Bardejovské Kúpele -1 0

807. 618 Peter Magerčák, Zuberec -1 0

808. 623 Dávid Gibaštík, Zábiedovo -1 0

809. 676 Nikolka Miškovičová, Zubrohlava -1 0

810. 679 Matej Pavľák, Zubrohlava -1 0

811. 823 Marek Kepšta, Nižná -1 0

812. 841 Jozef Fábry ml., Trstená -1 0

813. 849 Karas, Chlebnice -1 0

814. 244 Kaja Sahuľová, Trstená -2 3

815. 050 Pavol Kasák, Tvrdošín -2 0

816. 112 Vladimír Farský ml., O. Jasenica -2 0

817. 285 Peter Hrúzik, D. Kubín -2 0

818. 308 Juraj Štajer, D. Kubín -2 0

819. 409 Janka Cilečková, Krušetnica -2 0

820. 478 Ľudovít Duraj, Bziny -2 0

821. 556 Margita Čierniková, Rabčice -2 0

822. 815 Vladimír Gejdoš, Zuberec -2 0

823. 824 Timo Dedinský, Nižná -2 0

824. 834 Jozef Golák, Or. Veselé -2 0

825. 415 Matúš Bača, Tvrdošín -3 0

826. 523 Patrik Graňák, Beňadovo -4 3

827. 098 Katarína Hrkľová, Námestovo -4 0

828. 121 František Čajka, Námestovo -4 0

829. 143 František Grobarčík, Rabčice -4 0

830. 145 Miroslav Kurtulík, Vavrečka -4 0

831. 199 Jozef Kovalik, Tvrdošín -4 0

832. 200 Dušan Hujo, Tvrdošín -4 0

833. 211 Jozef Iskra, Tvrdošín -4 0

834. 275 Viktor Stas, Trstená -4 0

835. 291 Jozef Buch, D. Kubín -4 0

836. 340 Jozef Záhora, Bziny -4 0

837. 394 Ján Bočkaj, Dlhá -4 0

838. 419 Július Habovštiak, Tvrdošín -4 0

839. 450 Miroslava Beňušová, Bziny -4 0

840. 548 Michaela Holubová, Lokca -4 0

841. 555 Peter Grobarčík, Rabčice -4 0

842. 585 Erika Paňková, Nižná -4 0

843. 586 Branislav Jurášek, Veličná -4 0

844. 600 Simona Klimeková, Habovka -4 0

845. 759 Peter Veľký, Vavrečka -4 0

846. 832 Štefan Klimčík, Zákamenné -4 0

847. 241 Ľubko Sahuľ ml., Trstená -5 3

848. 197 Milan Ferenčík, Tvrdošín -5 0

849. 367 Rudolf Kořalník, Leštiny -5 0

850. 486 Jozef Pobeha, D. Kubín -5 0

851. 497 Tatiana Lipničanová, Lokca -5 0

852. 590 Miroslav Maťuga, Lokca -6 0

853. 607 Tomáš Štrbáň, Tvrdošín -6 0

854. 001 Jozef Duraj, Bziny -7 0

855. 005 Matúš Gregorec, Tvrdošín -7 0

856. 006 Katarína Gondová, Tvrdošín -7 0

857. 019 Zuzana Gondová, Tvrdošín -7 0

858. 027 Marián Klimčík, Nižná -7 0

859. 095 Michal Kumor, Or. Veselé -7 0

860. 096 Anton Jašák, Or. Polhora -7 0

861. 101 Katarína Turacová, Rabča -7 0

862. 106 Peter Sklárčik, Vavrečka -7 0

863. 126 Denisa Čajková, Námestovo -7 0

864. 161 Mário Madleňák, Or. Jasenica -7 0

865. 167 Martin Grobarčík, Rabčice -7 0

866. 168 Milan Bolibruch, Rabča -7 0

867. 217 Peter Stas, Trstená -7 0

868. 224 Marek Hutko, Mutné -7 0

869. 226 Stanislav Lenčucha, Trstená -7 0

870. 239 Patrik Kecera, Tvrdošín -7 0

871. 249 Jaroslav Paľa, Vitanová -7 0

872. 286 Michal Záhora, Bziny -7 0

873. 334 Lenka Halamčeková, Žaškov -7 0

874. 453 Juraj Chmara, Žaškov -7 0

875. 518 Joze Brňák, Or. Lesná -7 0

876. 521 Patrik Žofaj, Ťapešovo -7 0

877. 550 Marek Hilbrycht, Novoť -7 0

878. 554 Jozef Hadár, Rabčice -7 0

879. 566 Ľubomíra Kurtulíková, Námestovo -7 0

880. 859 Peter Klimpl, Or. Podzámok -7 0

881. 534 Milan Hilbrycht ml., Novoť -8 0

882. 412 Jozef Machyňák, Or. Veselé -9 3

883. 180 Jozef Knap, Nižná -10 0

884. 467 Stanislav Ončar, Or. Podzámok -10 0

885. 471 Roman Mordáč, D. Kubín -10 0

886. 240 Magda Kecerová, Tvrdošín -11 0

887. 018 Martina Belopotočanová, Tvrdošín -13 0

Najčítanejšie na My Orava

Inzercia - Tlačové správy

  1. Kanceláriám ešte neodzvonilo
  2. Radosť zachytiť tieto krásne krivky
  3. 5 tipov, ako si užiť jeseň v Bratislave a okolí
  4. Ašot Haas v Bratislave: Nenechajte si ujsť umelecký zážitok
  5. Prehľad bratislavských komunít. Čo všetko sa dá robiť so susedmi
  6. Volkswagen na IAA v Mníchove predstavil koncept elektromobilu
  7. Slovenský orloj – svetová atrakcia
  8. Predplaťte si SME.sk s garanciou vrátenia peňazí
  9. Zodpovedné investovanie praje budúcnosti a je fér
  10. Mikroplasty sú v produktoch každodennej potreby. V ktorých?
  1. Profesionáli vedia, o čo ide. Ako si vybrať OZV a nepopáliť sa?
  2. Pápež František požehnal základný kameň novej nemocnice
  3. Ašot Haas v Bratislave: Nenechajte si ujsť umelecký zážitok
  4. Stropný zdvihák zlepší život všetkým imobilným ľuďom
  5. Brusnica – lahodná i účinná zároveň
  6. Zateplenie šikmej strechy PUR penou či minerálnou vlnou?
  7. Čučoriedky - dokážu ochrániť váš zrak?
  8. Tento výťah si poradí aj s tým najužším schodiskom
  9. 5 tipov, ako si užiť jeseň v Bratislave a okolí
  10. ŠKODA prišla s unikátnou platformou
  1. Maldivy, Maurícius či Mexiko sú na dosah jediným letom 9 154
  2. Mikroplasty sú v produktoch každodennej potreby. V ktorých? 6 026
  3. Slovenský orloj – svetová atrakcia 3 982
  4. Radosť zachytiť tieto krásne krivky 3 812
  5. Mayo Galuška praží extra kávu, oligarcha Hodorovský je Mr. Krach 2 728
  6. Prehľad bratislavských komunít. Čo všetko sa dá robiť so susedmi 2 264
  7. Uznávané štúdio oživilo zanedbané štvrte. Prišlo do Bratislavy 1 850
  8. Prvá dáma festivalu 1 709
  9. Za koľko zradil Judáš Ježiša podľa dnešných peňazí? 1 658
  10. Zodpovedné investovanie praje budúcnosti a je fér 1 583
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Orava - aktuálne správy

Sporné uznesenie by sprísnilo každú zákazku pre mesto.

Poslanci Mestského zastupiteľstva v Námestove chceli byť transparentnejší ako inde. Primátor Milan Hubík trval na tom, že základom transparentnosti je dodržiavanie zákonov a obrátil sa na prokuratúru. Keďže s protestom neuspela, pre sporné uznesenie dala mesto na súd.


5 h

Na túto ale aj mnohé iné otázky od vás odpovedáme v našej právnej poradni.


5 h

Združenie Informačných a poradenských centier mladých v SR v spolupráci s Asociáciou pre podporu rozvoja ICM v Českej republike vytvorili inovatívnu mapu príležitostí zameranú na sebarozvoj mladých.


(PR) 6 h
Trasa pretekov tesne pred cieľom v Dolnom Kubíne.

Tour Okolo Slovenska obmedzí dopravu na Dolnej Orave v piatok aj sobotu


7 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Paradoxom je, že Poltár, ktorý patrí medzi okresy s najnižšou zaočkovanosťou, zostáva v najlepšom štvorlístku.


SITA 6 h

(+Aké opatrenia budú platiť v praxi). Susedná Krupina bude bordová.


6 h

Ľudia pocítia obmedzenia.


7 h

Do akcie sa zapojili stovky ľudí.


2 h

Už ste čítali?

Skryť Zatvoriť reklamu