Utorok, 27. október, 2020 | Meniny má SabínaKrížovkyKrížovky

Vaša tipovacia liga

VÝSLEDKY PO 6. KOLE

1. 315 Eduard Bugan, Dolný Kubín 49 6

2. 202 Miroslav Džúr, Tvrdošín 49 6

3. 044 Kuriak Anton, Tvrdošín 46 12

4. 417 Renáta Bednárová, Tvrdošín 46 6

5. 154 Alexander Bugala, Námestovo 46 6

6. 612 Mária Durajová, Bziny 44 6

7. 647 Erika Kompanová, Zábiedovo 44 6

8. 513 Peter Hurák, Námestovo 43 6

9. 206 Jozef Lišiak, Tvrdošín 43 6

10. 237 Róbert Dzurek, Trstená 43 6

11. 488 František Straka, Dlhá 43 6

12. 258 Ivan Falla, Trstená 43 6

13. 733 Kamil Feranec, O. Jasenica 41 12

Skryť Vypnúť reklamu

14. 704 Karol Kurtulík, Námestovo 41 9

15. 800 Elena Beňušová, Bziny 41 9

16. 657 Stanislav Gregorec, Trstená 41 6

17. 724 T+Ž Kumor, O. Veselé 41 6

18. 003 Milan Bujnák, Párnica 40 6

19. 176 Mária Belopotočanová, Nižná 40 6

20. 372 Ján Majda, Dolný Kubín 40 3

21. 730 Pavol Hrubjak ml., Vavrečka 38 9

22. 656 Terezka Kecerová ml., Tvrdošín 38 9

23. 686 Monika Žofajová, Ťapešovo 38 6

24. 625 Marek Mikuš, Žaškov 38 6

25. 703 Ján Košút, Klin 38 6

26. 610 Anton Čipčala, D. Kubín 38 6

27. 726 Lenka Grobarčíková, Rabčice 38 6

28. 591 Anna Gondová, Tvrdošín 38 6

29. 595 Mária Iskrová, Tvrdošín 38 3

30. 460 Jozef Meravý, D. Kubín 37 9

31. 278 Roman Macura, Trstená 37 9

32. 212 Tomáš Drobka, Tvrdošín 37 6

Skryť Vypnúť reklamu

33. 378 Milan Kubačka, Žaškov 37 6

34. 416 Marcel Bednár, Tvrdošín 37 6

35. 508 Ján Vojtašák, Rabčice 37 6

36. 118 Etela Lajtová, Námestovo 37 6

37. 309 Miroslav Plžík, Or. Poruba 37 6

38. 339 Dalibor Kořalník, Leštiny 37 6

39. 382 Róbert Kořalník, Pokryváč 37 6

40. 393 Rastislav Precner, Tvrdošín 37 6

41. 477 Michal Duraj, Bziny 37 6

42. 547 Monika Medenciová, Lokca 37 6

43. 042 Ján Vangel, Nižná 37 6

44. 064 Andrea Urbanovičová, Nižná 37 6

45. 342 Vladimír Pešek, Dolný Kubín 37 3

46. 229 Ján Krkoška, Trstená 37 3

47. 222 Michal Hucík, Brezovica 37 0

48. 784 V + S Molíková, Zázrivá 36 6

49. 798 Peter Plančo, Istebné 36 6

50. 801 Patrik Marton, Krivá 36 6

51. 627 Janka Stajerová, D. Kubín 35 9

Skryť Vypnúť reklamu

52. 697 Jozef Brňák ml., O. Lesná 35 9

53. 667 Jakub Buška, Trstená 35 6

54. 307 Peter Gejdoš, Komjatná 35 6

55. 601 Peter Klimek, Habovka 35 6

56. 645 Viktor Stas ml., Trstená 35 6

57. 681 Jozef Sklárčik, Vavrečka 35 6

58. 689 Eva Graňáková, Beňadovo 35 6

59. 690 Mária Ďubeková, Rabčice 35 6

60. 693 Pavol Dendis, Vavrečka 35 6

61. 710 Ľubomíra Maxová, Rabča 35 6

62. 716 Stanislav Kurjak, Zubrohlava 35 6

63. 722 Anton Hrkeľ, Námestovo 35 6

64. 638 Katarína Slanická, Krivá 35 6

65. 717 Jan Papajik, Namestovo 35 6

66. 637 Marián Papp, Bziny 35 3

67. 744 Paľko Kanderka, Nižná 35 3

68. 653 Viliam Lucký ml., Trstená 35 3

69. 377 Milan Mikuš ml., Žaškov 34 9

70. 346 Dušan Žilka, Dolný Kubín 34 9

71. 139 Ján Pindjak, Námestovo 34 6

72. 135 Peter Greňo, Lomná 34 6

73. 246 Patrik Valko, Trstená 34 6

74. 020 Ľubomír Hujo, Nižná 34 6

75. 177 Monika Belopotočanová, Nižná 34 6

76. 230 Ján Šikyňa, Trstená 34 6

77. 238 Viliam Močarník, Trstená 34 6

78. 257 Ján Buloň, Suchá Hora 34 6

79. 321 Peter Pilár, Nižná 34 6

80. 328 Martina Kuboleková, Hruštín 34 6

81. 423 Paľo Jandura, Zuberec 34 6

82. 054 Adriana Kormančíková, Tvrdošín 34 6

83. 196 Peter Šimalčík, Tvrdošín 34 6

84. 219 Milan Krasňanský, Trstená 34 6

85. 407 Graňáková Erika, Zubrohlava 34 6

86. 424 Juro Harmata, Zuberec 34 6

87. 458 Jaroslav Strapec, Žaškov 34 6

88. 464 Zdeno Molnár, Or. Poruba 34 6

89. 510 Juraj Joštiak, Námestovo 34 6

90. 515 Marián Borovjak, Klin 34 6

91. 516 Tomáško Verníček, Lokca 34 6

92. 105 Jaroslav Žofaj, Or. Jasenica 34 6

93. 376 Lukáš Mikuš, Žaškov 34 6

94. 432 Lukáš Daniel, Krivá 34 6

95. 494 Martina Trojáková, Námestovo 34 6

96. 517 Viktor Borovjak, Námestovo 34 6

97. 549 Daniel Hurák, Vavrečka 34 6

98. 579 Ján Pepka, Trstená 34 6

99. 406 Patrícia Lofajová, Krivá 34 3

100. 577 Miroslav Valek, Trstená 34 3

101. 796 Mária Ferenčíková, Tvrdošín 33 9

102. 781 Vierka Mikušová ml., Žaškov 33 6

103. 785 Dominika Durajová, Bziny 33 6

104. 740 Juraj Orčo, Nižná 32 12

105. 654 Marcela Sahuľová, Trstená 32 9

106. 281 Miroslav Kuska, D. Kubín 32 9

107. 561 Ján Majzel, Námestovo 32 9

108. 666 Stanislav Lenčucha, Trstená 32 9

109. 468 Richard Chmara, Žaškov 32 6

110. 655 Juraj Sahuľ, Trstená 32 6

111. 700 Ľudovít Hríň, Lokca 32 6

112. 282 Jozef Záhora, Bziny 32 6

113. 287 Jozef Biel, Hruštín 32 6

114. 624 Pavol Dzúrik, Istebné 32 6

115. 646 Mária Močarníková, Zábiedovo 32 6

116. 685 Miroslav Iglarčík, Beňadovo 32 6

117. 698 Tomáš Holub, Vavrečka 32 6

118. 599 Ivan Franko, Podbiel 32 6

119. 723 Jan Medenci, Lokca 32 6

120. 738 Ferko Knap, Nižná 32 6

121. 751 Michal Vrábeľ, Zákamenné 32 3

122. 429 Štefan Škapec ml., Hruštín 32 3

123. 714 Peter Kurtulík, Vavrečka 32 0

124. 195 Marek Kulošťák, Tvrdošín 31 12

125. 254 Jaroslav Garbiar, Liesek 31 9

126. 063 Viliam Chromý, Nižná 31 9

127. 207 Jaroslav Daňa, Tvrdošín 31 9

128. 481 Juraj Podolák, Kraľovany 31 9

129. 528 Jozef Wartiak, Námestovo 31 9

130. 538 Milan Graňák, Or. Jasenica 31 9

131. 479 Miloš Duraj, Bziny 31 9

132. 816 Jaroslav Kysel, Zubrohlava 31 6

133. 089 František Rentka, Zubrohlava 31 6

134. 123 Rudolf Šatan ml., Námestovo 31 6

135. 125 Ľubomír Knap, Klin 31 6

136. 155 Ján Hablák, Ploštín 31 6

137. 337 ALKO - TEAM, Dolný Kubín 31 6

138. 391 Miloš Gregorec, Tvrdošín 31 6

139. 506 Vladimír Beňuš, Zákamenné 31 6

140. 511 Anton Zboroň, Rabčice 31 6

141. 057 Dušan Kormančík st., Tvrdošín 31 6

142. 084 Michal Kubinec, Nižná 31 6

143. 097 Jožko Jancek, Hruštín 31 6

144. 140 Zdeno Bartoš, Lokca 31 6

145. 148 Jozef Zboroň, Or. Polhora 31 6

146. 184 Ladislav Šveda, Nižná 31 6

147. 220 Miroslav Jankola, Trstená 31 6

148. 252 Štefan Močarník, Zábiedovo 31 6

149. 283 Ján Vicáň, Or. Poruba 31 6

150. 402 Ferdinand Littva, Zuberec 31 6

151. 414 Peter Tokarčík, Štefanov 31 6

152. 522 Klaudia Žofajová, Ťapešovo 31 6

153. 011 Anka Šuttyová, Tvrdošín 31 6

154. 014 Margita Kormančíková, Tvrdošín 31 6

155. 028 Róbert Bača, Nižná 31 6

156. 094 Michal Mordel, Zubrohlava 31 6

157. 166 Anton Bublák, Rabča 31 6

158. 269 Gabriel Gensor, Liesek 31 6

159. 374 Milan Mikuláš, Oravský Podzámok 31 6

160. 030 Jozef Kočner, Nižná 31 6

161. 399 Ľubomír Fuček, Nižná 31 6

162. 077 Havrila Peter, Krivá 31 3

163. 087 Michal Hradský, Zubrohlava 31 3

164. 290 Dano Kalina, Párnica 31 3

165. 430 Peter Farko, Žaškov 31 3

166. 514 Milan Chmara, Námestovo 31 3

167. 137 Pavol Miškovič, Zubrohlava 31 3

168. 312 Iveta Jadrňáková, D. Kubín 31 3

169. 448 Jana Ratulovská, Or. Poruba 31 3

170. 819 Štefan Kašák, Tvrdošín 30 6

171. 641 Juraj Gelčinský, Trstená 29 9

172. 301 Ján Lang, Žaškov 29 9

173. 279 Žofia Ďurčáková, Trstená 29 6

174. 633 Denis Chovan, Žaškov 29 6

175. 680 Jana Baláková, Námestovo 29 6

176. 381 Mária Kořalníková, Pokryváč 29 6

177. 474 Miroslav Katrenčík, D. Kubín 29 6

178. 628 Barbora Durajová, Bziny 29 6

179. 642 Milan Mores, Nižná 29 6

180. 658 Jozef Maniak, Zábiedovo 29 6

181. 651 Ľubo Fedorák, Trstená 29 6

182. 659 Marcel Dedinský, Tvrdošín 29 6

183. 758 Tomáš Trabalík, Námestovo 29 6

184. 592 Juraj Gonda, Tvrdošín 29 3

185. 620 Radoslav Osadský, Dlhá 29 3

186. 673 Michal Bandík, Rabčice 29 3

187. 490 Vladimír Žuffa, Tvrdošín 28 9

188. 107 Gustáv Bánovec, Námestovo 28 9

189. 366 Ján Hricko, Párnica 28 9

190. 501 Anton Franek, Zákamenné 28 9

191. 235 Valéria Šimánková, Trstená 28 6

192. 248 Rado Pajunk, Trstená 28 6

193. 311 Matúš Adamec, Mokraď 28 6

194. 387 Anton Ulrich, Tvrdošín 28 6

195. 457 Milan Hančiak, Párnica 28 6

196. 584 Jozef Šuhaj, Trstená 28 6

197. 034 Malár Ján, Nižná 28 6

198. 071 Tomáš Belopotočan, Nižná 28 6

199. 102 Peter Čiernik, Or. Jasenica 28 6

200. 142 Štefan Kubolek, Lokca 28 6

201. 306 Maja Povalová, Pucov 28 6

202. 330 Ján Kalo, Vyšný Kubín 28 6

203. 380 Juraj Bednár, Istebné 28 6

204. 388 Anton Ulrich ml., Tvrdošín 28 6

205. 434 Štefan Kupčo, Hruštín 28 6

206. 436 František Macák, Hruštín 28 6

207. 438 Mária Dopaterová, Hruštín 28 6

208. 455 Marcel Kulkovský, Tvrdošín 28 6

209. 495 Milan Lipničan, Or. Jasenica 28 6

210. 520 Peter Kopta, Or. Veselé 28 6

211. 532 Ferdinand Bolibruch ml., Námestovo 28 6

212. 544 Jozef Koráb, Námestovo 28 6

213. 052 Stanislav Mišinec, Tvrdošín 28 6

214. 073 Karol Bača, Nižná 28 6

215. 078 Ľubomír Nákačka, Nižná 28 6

216. 191 Ľubomír Tomaga, Nižná 28 6

217. 322 Daniela Komárová, Žaškov 28 6

218. 356 Vladislav Vinarčík, Istebné 28 6

219. 370 Dušan Vajdiar, Lokca 28 6

220. 392 Ľubomír Greňa, Tvrdošín 28 6

221. 403 Vladislav Kaššák, O. B. Potok 28 6

222. 503 Karol Veselovský, Zákamenné 28 6

223. 119 Lucia Čierniková, O. Jasenica 28 3

224. 454 Peter Balún, Tvrdošín 28 3

225. 015 Kristínka Labdíková, Tvrdošín 28 3

226. 025 Ľubomír Kán, Nižná 28 3

227. 048 Ladislav Repka, Tvrdošín 28 3

228. 375 Jozef Vajdiar, Lokca 28 3

229. 445 Ľubomír Jurovčík, Hruštín 28 3

230. 499 Milan Betík, Breza 28 3

231. 227 Peter Chrenek, Zábiedovo 28 3

232. 347 Jaroslav Šuvada, Veličná 28 3

233. 435 František Martvoň st, Hruštín 28 0

234. 552 Štefan Kolenčík, Novoť 27 6

235. 650 Paťko Kecera ml., Tvrdošín 27 6

236. 791 Miroslav Bardis, Istebné 27 6

237. 814 Daniela Huráková, Námestovo 27 3

238. 820 Janka Kubincová, Nižná 27 3

239. 293 Peter Hraško, Veličná 26 9

240. 023 Jozef Blahút, Nižná 26 6

241. 189 Michal Kuboš, Nižná 26 6

242. 589 Miroslav Lipničan, Lokca 26 6

243. 593 Miroslav Medvecký, Tvrdošín 26 6

244. 718 Antónia Grobarčíková, Rabčice 26 6

245. 731 Andrea Hrubjaková, Vavrečka 26 6

246. 288 Pavol Labda, D. Kubín 26 6

247. 431 Hypolit Bobček, D. Kubín 26 6

248. 677 Martin Sochuliak, Námestovo 26 6

249. 682 Michal Turac, Rabča 26 6

250. 745 Ján Tomaga, Nižná 26 6

251. 757 Ján Žuffa, Nižná 26 6

252. 662 Eva Brišová, Trstená 26 6

253. 678 Jozef Zemančík ml., Zubrohlava 26 6

254. 362 Ján Farský, Dolný Kubín 26 6

255. 707 Jozef Papan, Ťapešovo 26 6

256. 232 Michal Živčic, Trstená 26 3

257. 284 Miroslav Kořalník, Leštiny 26 3

258. 649 Jozef Korman ml., Trstená 26 3

259. 715 Jozef Kumor, O. Veselé 26 3

260. 727 Jozef Žofaj, Ťapešovo 26 3

261. 728 Ľubomír Stopiak, Bobrov 26 3

262. 755 Deniska Gondová, Tvrdošín 26 3

263. 605 Gabriel Tušár, Trstená 26 3

264. 721 Šefik Madleňák, O. Jasenica 26 3

265. 736 Gabriel Kopta, O. Veselé 26 3

266. 760 Juraj Socha, Ťapešovo 26 0

267. 711 Zuzana Hadárová, Rabčice 26 0

268. 373 Jozef Svitek, Babín 25 12

269. 017 Maroš Adámus, Tvrdošín 25 9

270. 253 Martin Briš, Trstená 25 9

271. 068 Klement Latka, Nižná 25 9

272. 083 Václav Konačka, Nižná 25 9

273. 333 Tomáš Kvasničák, O. Veselé 25 9

274. 170 Jozef Brišák, Rabča 25 6

275. 182 Jozef Kuboš, Nižná 28 25 6

276. 247 Elena Valková, Trstená 25 6

277. 341 Peter Halák, Dolný Kubín 25 6

278. 363 Lenka Janigová, Žaškov 25 6

279. 364 Miroslav Chmara, Žaškov 25 6

280. 022 Milan Hvolka, Nižná 25 6

281. 059 Milota Ivankovičová, Tvrdošín 25 6

282. 074 Jarmila Kachútová, Nižná 25 6

283. 080 Majka Belopotočanová, Nižná 25 6

284. 115 Jozef Michalčík, Lokca 25 6

285. 261 Maroš Furdek, Trstená 25 6

286. 271 Lukáš Kánik, Brezovica 25 6

287. 379 Anton Vrábeľ, Or. Lesná 25 6

288. 386 Roman Renner, Tvrdošín 25 6

289. 422 Maťo Chovančák, Zuberec 25 6

290. 433 Ivana Danielová, Krivá 25 6

291. 437 František Drigeľ, Hruštín 25 6

292. 482 František Podolák, Kraľovany 25 6

293. 008 Peter Pazúrik ml., Tvrdošín 25 6

294. 047 Alojz Orčo, Tvrdošín 25 6

295. 055 Dušan Kormančík ml., Tvrdošín 25 6

296. 069 Jozef Šimánek, Nižná 25 6

297. 079 Maroš Havrila, Brezovica 25 6

298. 201 Juraj Mišaga, Tvrdošín 25 6

299. 205 Matúš Polák, Tvrdošín 25 6

300. 272 Matej Hradský, Tvrdošín 25 6

301. 280 Marta Tušárová, Trstená 25 6

302. 349 František Babinský, Babín 25 6

303. 360 Miroslav Hvizdák, Dolný Kubín 25 6

304. 397 Martin Tomaga, Krásna Hôrka 25 6

305. 421 Jozef Tóth, Tvrdošín 25 6

306. 483 Miroslav Betík, Bratislava 25 6

307. 134 Anton Kriš, Or. Veselé 25 6

308. 169 Michal Kvasňák, Rabča 25 6

309. 194 Braňo Kormančík, Tvrdošín 25 6

310. 268 Vladimír Gensor, Liesek 25 6

311. 456 Ján Šveláň, Zuberec 25 6

312. 451 Cyril Krkoška, Kńažia 25 3

313. 133 Jozef Kurčina, Babín 25 3

314. 231 Stanislav Mišánik, Trstená 25 3

315. 355 Gabika Sakmárová, Medzibrodie 25 3

316. 509 Karol Vojtašák, Rabčice 25 3

317. 383 Lenka Pobehová, Párnica 25 3

318. 384 Denis Mriška, Žaškov 25 3

319. 401 Jozef Maťaga, Brezovica 25 3

320. 449 František Snovák, Hruštín 25 3

321. 185 Marta Matejeková, Tvrdošín 25 3

322. 536 František Hurák, Ťapešovo 25 0

323. 175 Marek Štefánek, Habovka 25 0

324. 188 Jozef Kuboš, Nižná 500/25 25 0

325. 270 Dušan Zuberský, Habovka 25 0

326. 108 Vladimír Farský, Or. Jasenica 25 0

327. 748 Rudolf Betušťák, Nižná 24 9

328. 807 Veronika Klimeková, Habovka 24 6

329. 622 Michal Gregorec, Tvrdošín 24 6

330. 773 Lucia Pobehová, D. Kubín 24 6

331. 779 Marcela Grísová, D. Kubín 24 6

332. 768 Beata Rentková, Zubrohlava 24 6

333. 792 Iveta Pavlovčíková, Žaškov 24 3

334. 774 Lucia Žiaková, Vyšný Kubín 24 3

335. 770 Martin Štrnáľ, Zábiedovo 24 0

336. 489 Jozef Klokočík, Lokca 23 9

337. 706 Stanislav Červeň, Námestovo 23 9

338. 466 Erika Závodančíková, Pribiš 23 9

339. 811 Eva Žofajová, O. Jasenica 23 9

340. 302 Anna Pobehová, Žaškov 23 6

341. 316 Andrej Puškáš, Bziny 23 6

342. 665 Mária Garbiarová, Liesek 23 6

343. 626 Janka Čierna, Žaškov 23 6

344. 485 Aška Nemčeková, Žaškov 23 6

345. 558 Jozef Kolena, Ústie nad Priehradou 23 6

346. 581 Miroslav Šprla, Trstená 23 6

347. 588 Roman Belopotočan, Tvrdošín 23 6

348. 687 Martin Kriš, O. Veselé 23 6

349. 713 Ľudmila Zboroňová, Námestovo 23 6

350. 598 Daniel Žuffa, Zemianska Dedina 23 6

351. 747 Milan Tomčík, Zákamenné 23 6

352. 475 Miloš Halák, D. Kubín 23 6

353. 631 Dušan Tabačák, Kraľovany 23 6

354. 756 Maroš Jakubovič, Nižná 23 3

355. 619 Peter Korček, S. Hora 23 0

356. 093 Jozef Košút, Rabča 23 0

357. 611 Viera Durajová, Bziny 23 0

358. 735 Antonia Čajková, O. Jasenica 23 0

359. 719 Peter Socha, Ťapešovo 23 0

360. 049 Vladimír Kajan, Tvrdošín 22 9

361. 358 Ján Štajer, Dolný Kubín 22 9

362. 507 Štefan Lubas, Rabča 22 9

363. 512 Dávidko Zboroň, Rabčice 22 9

364. 572 Peter Vittek, Trstená 22 9

365. 151 Vladimír Madleňák, Or. Jasenicia 22 9

366. 368 Štefan Novocký, Oravský Podzámok 22 9

367. 418 Martin Remiaz, Tvrdošín 22 9

368. 032 Ľubomír Letaši, Nižná 22 6

369. 037 Matúš Medžo, Nižná 22 6

370. 103 Ján Bobek, Bobrov 22 6

371. 203 Ján Petrovič, Tvrdošín 22 6

372. 243 Ľubomír Sahuľ, Trstená 22 6

373. 354 Milan Havko ml., Žaškov 22 6

374. 848 Štefan Duraj, Bziny 22 6

375. 007 Peter Daňa, Tvrdošín 22 6

376. 016 Pavol Štefánek, Tvrdošín 22 6

377. 038 Eduard Vilčinský st., Nižná 22 6

378. 043 Michal Kubačka, Tvrdošín 22 6

379. 190 Miroslav Vodička, Trstená 22 6

380. 274 Stanislav Slanický, Krivá 22 6

381. 396 Ján Garabáš, Tvrdošín 22 6

382. 439 Jozef Ľubek, Hruštín 22 6

383. 484 Michal Paculík, D. Kubín 22 6

384. 519 Monika Zboroňová, Rabčice 22 6

385. 525 Miroslav Trabalík, Námestovo 22 6

386. 574 Jozef Mišek, Zábiedovo 22 6

387. 771 František Letaši, Trstená 22 6

388. 780 Vladimír Šuvada, D. Kubín 22 6

389. 012 Mišaga Vlado, Tvrdošín 22 6

390. 039 Marek Filek, Zuberec 22 6

391. 056 Martin Kormančík, Tvrdošín 22 6

392. 081 Martin Kratoň, Krivá 22 6

393. 129 František Hošťál, Námestovo 22 6

394. 193 Branko Kormančík, Tvrdošín 22 6

395. 198 Ján Kanik, Tvrdošín 22 6

396. 210 Roman Uhliarik, Trstená 22 6

397. 267 Vladimír Labdík, Brezovica 22 6

398. 324 Milan Drígeľ, Hruštín 22 6

399. 389 Adamus Bernard, Tvrdošín 22 6

400. 440 Jozef Jancek, Hruštín 22 6

401. 441 Jaroslav Jancek, Hruštín 22 6

402. 446 František Martvoň ml., Hruštín 22 6

403. 465 Zuzana Teťáková, Hruštín 22 6

404. 504 Milan Laššák, Or. Lesná 22 6

405. 113 Ladislav Čučka, Námestovo 22 6

406. 186 Šimon Chajdiak, Podbiel 22 6

407. 425 Igor Smatana, Tvrdošín 22 6

408. 480 Marek Plžík, Or. Poruba 22 6

409. 040 Andrej Filek, Zuberec 22 3

410. 174 Zdena Jagelková, Zubrohlava 22 3

411. 327 Ján Hojo, Hruštín 22 3

412. 051 Marta Domiňáková, Tvrdošín 22 3

413. 138 Jozef Pindiak, Námestovo 22 3

414. 233 Ján Genšor, Trstená 22 3

415. 365 Ľudmila Mäsiarová, Zázrivá 22 3

416. 426 Ľudovít Skácal, Tvrdošín 22 3

417. 053 Nikola Kormančíková, Tvrdošín 22 3

418. 444 František Šnajder, Hruštín 22 3

419. 046 Miroslav Pavelek, Tvrdošín 22 3

420. 209 Ladislav Katrenčík, Trstená 22 3

421. 256 Karol Bača, Trstená 22 3

422. 786 Ondrej Želonka, D. Kubín 22 3

423. 204 Dávid Brčák, Tvrdošín 22 0

424. 459 Jozef Tokarčík, Krivá 22 0

425. 359 Jozef Vodička, Dolný Kubín 22 0

426. 428 Juraj Meško, Klin 22 0

427. 320 Róbert Medvecký, Tvrdošín 22 0

428. 216 Miroslav Lonek, Tvrdošín 22 0

429. 806 Simonka Jančeková, Tvrdošín 21 6

430. 674 Eva Gereková, Zubrohlava 21 6

431. 695 Marcel Feranec, O. Veselé 21 6

432. 787 Pavol Krška, Zázrivá 21 3

433. 621 Daniel Pafčo, Tvrdošín 21 3

434. 769 Dušan Cíger ml., Trstená 21 3

435. 782 Andrea Rennerová, Tvrdošín 21 3

436. 783 Ján Záň, Zázrivá 21 3

437. 803 Rastislav Fuček, Nižná 21 3

438. 644 Jan Hlavna, Trstená 21 0

439. 737 Róbert Vorčák, O. Polhora 21 0

440. 776 Jozef Jantolák, Trstená 21 0

441. 675 Roman Miškovič, Zubrohlava 21 0

442. 789 Rado Snovák, Hruštín 21 0

443. 099 R + S Madleňák, Or. Veselé 20 9

444. 294 Miloš Dubovský, Žaškov 20 6

445. 303 Juraj Pobeha, Žaškov 20 6

446. 331 Ján Kováč, Dolný Kubín 20 6

447. 602 Zdenko Mordáč, D. Kubín 20 6

448. 352 Pavol Puškáš, Bziny 20 6

449. 413 Stanislav Chomistek, Vrútky 20 6

450. 702 Miloš Matis, Hruštín 20 6

451. 164 Alojz Fuzák, Rabčice 20 6

452. 234 Tomáš Mišík, Trstená 20 6

453. 350 Ján Chomistek, Dolný Kubín 20 6

454. 553 Roman Ďubek, Rabčice 20 6

455. 058 Ľuboš Kohár, Tvrdošín 20 6

456. 002 Zuzana Jurámiková, Párnica 20 3

457. 345 Ján Púplava, Dolný Kubín 20 3

458. 705 Matej Kopta, Námestovo 20 3

459. 732 Dušan Majkút, Námestovo 20 3

460. 266 Miloš Maťoška, Tvrdošín 20 3

461. 712 Marek Chutniak, Rabča 20 3

462. 694 Martina Úradníková, Klin 20 0

463. 742 Martin Tuka, Nižná 20 0

464. 223 Ľubo Vajdečka, Trstená 20 0

465. 245 Karol Sahuľ, Trstená 19 9

466. 277 Martin Matušík, Brezovica 19 9

467. 013 Vrabček Jozef ml., Tvrdošín 19 9

468. 822 Majko Klimčík ml., Nižná 19 6

469. 085 Ján Michna, Nižná 19 6

470. 132 Peter Švába, Námestovo 19 6

471. 317 Ľudovít Paško ml., Babín 19 6

472. 461 Ján Meravý, D. Kubín 19 6

473. 031 Emil Kováčik, Nižná 19 6

474. 041 Moňa Fileková, Zuberec 19 6

475. 136 Ladislav Hládek, Breza 19 6

476. 147 Janka Zboroňová, Or. Polhora 19 6

477. 181 Peter Kuboš, Nižná 19 6

478. 264 Lucia Loffayová, Trstená 19 6

479. 369 Miloš Uchál, Žaškov 19 6

480. 420 Viliam Pšitek, Vitanová 19 6

481. 493 Ivan Banas, Zubrohlava 19 6

482. 165 Lucia Fuzáková, Rabčice 19 6

483. 361 Ján Ďurana, Dolný Kubín 19 6

484. 404 Anton Dreveňák, Liesek 19 6

485. 405 Pavol Palčo, Trstená 19 6

486. 539 Miroslav Trabalík ml., Or. Jasenica 19 6

487. 778 Margita Záhorová, Bziny 19 6

488. 829 Stanislav Kurjak ml., Zubrohlava 19 3

489. 026 Pavol Jurina, Nižná 19 3

490. 152 Marián Žofaj, Babín 19 3

491. 228 Ján Jendrášek, Brezovica 19 3

492. 498 Martin Náčin, Breza 19 3

493. 082 Emanuel Žuffa, Nižná 19 3

494. 122 Paťo Žofaj, O. Jasenica 19 3

495. 178 Milan Reguly ml., Nižná 19 3

496. 255 Vladislav Birás, Trstená 19 3

497. 304 Milan Uhričík, D. Kubín 19 3

498. 505 Ľubomír Olbert, Or. Lesná 19 3

499. 788 Milan Užek, Žaškov 19 3

500. 562 Ladislav Cicek, Námestovo 19 0

501. 111 Michal Vráb, Or. Jasenica 19 0

502. 187 Pavol Kubinec, Nižná 19 0

503. 010 Viliam Šutty, Tvrdošín 19 0

504. 024 Anna Kajanová, Nižná 19 0

505. 213 Ján Fuzák, Trstená 19 0

506. 804 Jozef Janičina, D. Kubín 18 9

507. 793 Adam Mikušovský, Nižná 18 9

508. 603 Margita Kuriaková, Tvrdošín 18 9

509. 560 Ján Kubizna, Or. Jasenica 18 6

510. 636 Milena Halamčeková, Žaškov 18 6

511. 614 Pavol Matištík, Zuberec 18 3

512. 709 Jozef Havlíček, Rabča 18 3

513. 004 Stanislav Janký, Zázrivá 18 0

514. 684 Martin Bolibruch, Rabčice 18 0

515. 761 Štefánia Lofajová, Podbiel 18 0

516. 179 Marián Tekeľ, Habovka 17 9

517. 541 Jozef Jadroň, Lokca 17 6

518. 130 Jaroslav Stoklasa, Bobrov 17 6

519. 473 Michal Suroviak, Krivá 17 6

520. 462 Peter Pazdera, Zázrivá 17 6

521. 565 Jozef Trnčák, Klin 17 6

522. 033 Marek Michalec, Nižná 17 6

523. 221 Michal Bulla, Trstená 17 6

524. 427 Martin Úradník, Klin 17 6

525. 065 Ján Hučala, Nižná 17 6

526. 173 Marek Adamica, Rabča 17 6

527. 867 Michal Kormaňák, Breza 17 3

528. 578 Dušan Buček, Trstená 17 3

529. 661 Júlia Chromá, Trstená 17 3

530. 496 Jozef Bolibruch, Klin 17 3

531. 569 Viliam Šutty st., Tvrdošín 17 3

532. 652 Veronika Stasová, Trstená 17 3

533. 289 Štefan Kalina, Párnica 17 0

534. 643 Ján Borsík, Trstená 17 0

535. 530 Ferdinand Bolibruch st., Námestovo 16 9

536. 840 Marianna Makanová, Trstená 16 9

537. 835 Ondrej Kumor, Or. Veselé 16 9

538. 570 Marián Kapitán, Trstená 16 9

539. 753 Andrea Paňková, Nižná 16 6

540. 114 Jozef Jozefčík, Lokca 16 6

541. 153 Ladislav Bánovec, Námestovo 16 6

542. 537 Róbert Majchrák, Zákamenné 16 6

543. 546 Dominik Kurjak, Zubrohlava 16 6

544. 171 Juraj Maxa, Rabča 16 6

545. 313 Monika Gabčíková, Žaškov 16 6

546. 559 Pavel Žofaj, Or. Jasenica 16 6

547. 066 Mário Slanický, Krivá 16 6

548. 853 Veronča Matištíková, Zuberec 16 3

549. 061 Jozef Kováč, Podbiel 16 3

550. 564 Dominika Žofajová, Lokca 16 3

551. 567 Ján Kvasnica, Námestovo 16 3

552. 062 Ján Dedinský, Zem. Dedina 16 3

553. 305 Peter Púček, Žaškov 16 3

554. 411 Martina Graňáková, Or. Jasenica 16 3

555. 400 Gabriela Maťagová, Brezovica 16 3

556. 582 Andrej Dzurik, Zábiedovo 16 3

557. 127 Margita Benčeková, Námestovo 16 0

558. 262 Karol Pariža, Trstená 16 0

559. 535 Ľubomír Slovík, Rabčice 16 0

560. 573 Barbora Gabaríková, Trstená 16 0

561. 141 Tomáš Svetlošák, Klin 16 0

562. 469 Jozef Mikuláš, D. Lehota 16 0

563. 683 Jozef Kromka, O. Veselé 16 0

564. 295 Ján Šafárik, D. Kubín 15 6

565. 343 Pavol Zaťko, Zázrivá 15 6

566. 701 Matúš Snovák, Hruštín 15 6

567. 741 Ján Brňák, Krušetnica 15 3

568. 808 Tomáš Mihaliak, Rabčice 15 0

569. 688 Matúš Čiernik, Rabčice 15 0

570. 617 Jakub Kysel, Veličná 15 0

571. 869 Miloš Brčák, Ťapešovo 14 12

572. 766 Mário Hvolka, Tvrdošín 14 9

573. 090 Ľuboš Rentka, Zubrohlava 14 6

574. 300 Jarosla Kytas, Žaškov 14 6

575. 856 Miroslav Polaček, Liesek 14 6

576. 259 Ján Balún, Nižná 14 6

577. 298 Roman Ujček, D. Kubín 14 6

578. 491 František Ptačin, Námestovo 14 6

579. 542 Vladimír Lubas, Námestovo 14 6

580. 242 Laura Sahuľová, Trstená 14 6

581. 526 Ivan Trabalík, Námestovo 14 6

582. 720 Jakub Prielomek, O. Jasenica 14 6

583. 060 Ján Sitek, Podbiel 14 3

584. 150 Daniel Buroň, Námestovo 14 0

585. 613 Radoslav Povala, Pucov 14 0

586. 029 Andrej Lofaj, Krivá 14 0

587. 314 Tomáš Bujnák, Párnica 14 0

588. 318 Lukáš + Patrik Bujnák, Párnica 14 0

589. 805 Kamil Madleňák, O. Jasenica 14 0

590. 214 Ľuboš Beňušík, Trstená 13 12

591. 086 Martin Kumor, Or. Veselé 13 9

592. 163 Dominika Ferancová, Or. Jasenica 13 9

593. 842 Lukáš Benický, Trstená 13 6

594. 036 Jozef Flontek, Nižná 13 6

595. 273 Vladimír Frelich, Trstená 13 6

596. 390 Branislav Precner, Tvrdošín 13 6

597. 825 Zuzana Oriešková, Nižná 13 6

598. 172 Pavol Vorčák, Rabča 13 6

599. 183 Milan Reguly, Nižná 13 6

600. 332 Peter Kilian, Dolný Kubín 13 6

601. 329 Mirka Kuboleková, Hruštín 13 6

602. 067 Zdeno Nákačka, Chlebnice 13 3

603. 072 Peter Belopotočan, Nižná 13 3

604. 109 Anna Soľavová, Námestovo 13 3

605. 218 Miloš a Matúš Valekovi, Zábiedovo 13 3

606. 533 Roman Kudják, Rabča 13 3

607. 583 Lukáš Púčik, Trstená 13 3

608. 075 Barbora Orčová, Nižná 13 0

609. 104 Miroslav Kolena, Zubrohlava 13 0

610. 563 Tono Košút, Námestovo 13 0

611. 838 Dezider Feranec, Or. Jasenica 13 0

612. 629 Jana Durajová, Bziny 13 0

613. 630 Marián Strapec, Žaškov 13 0

614. 634 Matúš Užek, Žaškov 13 0

615. 639 Dušan Maťko, D. Kubín 13 0

616. 640 Ján Vraniak, Párnica 13 0

617. 790 Andrea Zápotočná, D. Kubín 13 0

618. 794 Michal Žuffa, Nižná 12 9

619. 492 Roman Ruľák, Or. Veselé 12 9

620. 767 Filip Pajunk, Trstená 12 6

621. 208 Stanislav Válek, Tvrdošín 12 3

622. 265 Michal Pánik, Trstená 12 3

623. 543 Jozef Petrulák, Mutné 12 3

624. 021 Jozef Latka, Nižná 12 0

625. 587 Kristína Polťáková, Tvrdošín 12 0

626. 527 Anton Trabalík, Námestovo 12 0

627. 596 Vladimír Adamča, Tvrdošín 12 0

628. 604 Marián Bydžovský, Tvrdošín 12 0

629. 635 Matej Užek, Žaškov 12 0

630. 442 Tomáš Radzo, Hruštín 11 9

631. 116 Jozef Jagelka, Zubrohlava 11 6

632. 157 Rastislav Romaňák, Zubrohlava 11 6

633. 353 Bohumír Bušo, Dolný Kubín 11 6

634. 854 Michal Remeš, Námestovo 11 3

635. 746 Lukáš Reguly, Nižná 11 3

636. 156 Jozef Košút, Námestovo 11 3

637. 557 Ľudovít Laštík, Námestovo 11 0

638. 009 Evka Surovčíková, Trstená 11 0

639. 335 Jozef Michalák, Dolný Kubín 11 0

640. 739 Robert Urban, Zuberec 11 0

641. 263 Marián Surovčík, Trstená 11 0

642. 696 Marta Kolenová, Zubrohlava 11 0

643. 260 Martin Krasuľa, Trstená 11 0

644. 812 Ján Brňák, Krušetnica 11 0

645. 529 Jaroslav Zemenčík, Hruštín 11 0

646. 754 Patrik Žák, Nižná 11 0

647. 236 Eliška Kubášková, Brezovica 10 9

648. 850 Bystrík Nemček, D. Kubín 10 6

649. 571 Matej Púčik, Trstená 10 6

650. 672 Miroslav Parižek, Námestovo 10 6

651. 846 Martin Vavrek, Liesek 10 6

652. 833 Lukáš Zeman, Novoť 10 3

653. 472 Oľga Lacková, D. Kubín 10 3

654. 831 Martin Hvolka, Or. Jasenica 10 3

655. 836 Jozef Kapraň, Zubrohlava 10 3

656. 843 Marian Kurcin, Trstená 10 3

657. 215 Dominik Kubáň, Trstená 10 3

658. 580 Roman Malák, Trstená 10 3

659. 124 Patrik Hládek, Breza 10 3

660. 845 Marek Vavrek, Liesek 10 3

661. 276 Pavol Brnušák, Hladovka 10 0

662. 663 Jozef Fábry, Trstená 10 0

663. 597 Lukáš Letaš, Tvrdošín 10 0

664. 608 Róbert Buček, Tvrdošín 10 0

665. 749 Vlasta Hilbrychtová, Novoť 10 0

666. 802 Marek Duraj, Bziny 10 0

667. 070 Ľubomír Surovčík, Nižná 10 0

668. 871 Denisa Tipťorová, Zábiedovo 9 9

669. 875 Terézia Poláková, Sedliacka Dubová 9 9

670. 878 Helena Šeligová, Námestovo 9 9

671. 879 Dominik Prielomek, Or. Jasenica 9 9

672. 884 Michal Lukáček, Podbiel 9 9

673. 886 Martina Papáková, Lokca 9 9

674. 888 Vladimír Vavrek, Liesek 9 9

675. 299 Miloslav Polák ml., S. Dubová 9 6

676. 487 Ján Mikuláš, Or. Podzámok 9 6

677. 146 Vladimír Polák ml., Or. Jasenica 9 6

678. 408 František Gabarík, Levice 9 6

679. 632 Roman Koválik, Štefanov 9 3

680. 809 Ľubomír Jašica, Novoť 9 3

681. 668 Ján Buloň st., S. Horá 9 0

682. 813 Edo Plutinský, Bobrov 9 0

683. 772 Pavol Soľava, Námestovo 9 0

684. 120 Pavol Hrubjak, Vavrečka 9 0

685. 664 Marián Vasek, Nižná 9 0

686. 810 Peter Mareništiak, O. Veselé 8 9

687. 540 Miroslav Trabalík st., Or. Jasenica 8 6

688. 855 Milan Papaj, Istebné 8 6

689. 192 Jozef Vrabček, Tvrdošín 8 6

690. 251 Patrik Kidoň, Zábiedovo 8 6

691. 092 Slavomír Zboroň, Rabča 8 6

692. 447 Monika Miháliková, D. Kubín 8 3

693. 862 Adriana Giglerová, Trstená 8 3

694. 865 Ján Brilaňák, Nižná 8 3

695. 860 Ján Mikuš, Žaškov 8 0

696. 863 Anna Paľová, Vitanová 8 0

697. 866 Michal Hablák, Klin 8 0

698. 045 Pavol Minárek, Krivá 8 0

699. 292 Milan Matys, D. Kubín 8 -3

700. 149 Marek Kumor, Or. Veselé 7 3

701. 752 Vladimír Hilbrycht, Novoť 7 3

702. 775 Peter Ďaďo, Horná Lehota 7 3

703. 817 Bronx, D. Kubín 7 3

704. 827 Martin Kán, Nižná 7 0

705. 395 Jana Moresová, Nižná 7 0

706. 844 Martin a Marek Hucíkoví, Brezovica 7 0

707. 076 Ladislav Zeman, Nižná 7 0

708. 160 Martin Florek, Zákamenné 7 0

709. 131 Tomáš Makúch, Krušetnica 7 0

710. 310 Roman Blahút, Kňažia 7 0

711. 750 Júlia Hilbrychtová, Novoť 7 0

712. 799 Mária Bujnáková, Párnica 7 0

713. 818 Ľubomír Verníček, Lokca 7 0

714. 545 Peter Olašák, Mutné 6 9

715. 870 Monika Majcherová, Klin 6 6

716. 877 Andrej Ulrich, Trstená 6 6

717. 881 Dávid Varhoľ, Nižná 6 6

718. 882 Jana Tomagová, Nižná 6 6

719. 883 Pavol Chajdiak, Podbiel 6 6

720. 887 Eugen Vajdiar ml., Lokca 6 6

721. 777 Jakub Vráb, Ťapešovo 6 3

722. 524 Katka Žofajová, Ťapešovo 6 0

723. 100 Anna Veľká, Vavrečka 6 0

724. 117 Dušan Kucek, Námestovo 6 0

725. 398 Rasťo Gembala, Tvrdošín 6 0

726. 476 Filip Strežo, S. Dubová 6 0

727. 615 Jakub Bedrich, Tvrdošín 6 0

728. 671 Roman Šelinga, Nižná 6 0

729. 763 Daniel Benický, Nižná 5 9

730. 336 Magda Lofajová, Krivá 5 3

731. 857 Michal Zajac, Krivá 5 3

732. 692 Ignác Hrkeľ, Námestovo 5 3

733. 576 Milan Benický, Trstená 5 3

734. 410 Anton Škamor ml., Or. Lesná 5 0

735. 868 Simona Úradníková, Klin 5 0

736. 158 Anton Šturek, Zubrohlava 5 0

737. 371 František Jurášek, Dolný Kubín 5 0

738. 091 Andrej Feranec, Or. Veselé 5 0

739. 470 Adam Záň, D. Kubín 5 0

740. 568 Janka Dedinská, Nižná 5 0

741. 708 Lukáš Chudiak, Babín 5 0

742. 837 Štefan Brachňák, Lomná 5 0

743. 839 Marek Veľký, Vavrečka 5 0

744. 851 Ján Kysel ml., Veličná 5 0

745. 144 Tomáš Grobarčík, Rabčice 4 6

746. 385 Dušan Kalina, Párnica 4 3

747. 852 Peter Kostka, Štefanov 4 3

748. 826 Roman Žuffa, Nižná 4 0

749. 821 Ivana Kozáčiková, Nižná 4 0

750. 338 Ján Lorenc, Dolný Kubín 4 0

751. 575 Alfonz Psík, Trstená 4 0

752. 669 Dušan Dibdiak, D. Kubín 4 0

753. 691 Jozef Kviatek, Námestovo 4 0

754. 699 Michal Tomulec, Hruštín 4 0

755. 795 Matej, Dávid Korbeľovci, Trstená 4 0

756. 797 Denisa Ferenčíková, Tvrdošín 4 0

757. 847 Marek Maruniak, Krivá 4 0

758. 872 Erik Paulov, Trstená 3 3

759. 873 Viera Kormančíková, Tvrdošín 3 3

760. 874 Ľubomír Čutka, Or. Podzámok 3 3

761. 876 Pavol Štiga, Bziny 3 3

762. 880 Andrea Huráková, Námestovo 3 3

763. 885 Vierka Ratulovská, Námestovo 3 3

764. 889 V + Marek Vavrek, Liesek 3 3

765. 159 Jozef Zemančík, Zubrohlava 3 0

766. 326 Miška Šuvadová, Dolný Kubín 3 0

767. 357 Vlasta Štajerová, Dolný Kubín 3 0

768. 502 Milan Hilbrycht st., Novoť 3 0

769. 616 Martin Balún, Tvrdošín 3 0

770. 828 Ľubomír Štít, Krušetnica 2 6

771. 128 Juraj Brňák, Krušetnica 2 3

772. 864 Ján Kovalík ml., Námestovo 2 3

773. 670 Jana Šelingová, Nižná 2 0

774. 858 René Čierny, Žaškov 2 0

775. 861 Michal Fábry, Trstená 2 0

776. 250 Štefan Šuhaj, Vitanová 2 0

777. 594 Miroslav Repka, Tvrdošín 2 0

778. 606 Ľubomír Tropek, Trstená 2 0

779. 725 Marta Grobarčíková, Rabčice 2 0

780. 729 Jozef Jozefiak, Mutné 2 0

781. 734 Martin Herdel, Zubrohlava 2 0

782. 743 Dana Kubicová, Nižná 2 0

783. 765 Marta Vajdiarová, Lokca 2 0

784. 830 Peter Hradský, Zubrohlava 2 0

785. 162 Keňan Madleňák, Or. Jasenica 1 6

786. 325 Tomáš Drígeľ, Hruštín 1 3

787. 452 Peter Beňuš, Bziny 1 3

788. 088 Peter Úradník, Zubrohlava 1 0

789. 296 Roman Macák, Or. Poruba 1 0

790. 297 Putika za potokom, Or. Poruba 1 0

791. 344 Ivan Bulvas, Oravský Podzámok 1 0

792. 551 Michal Betík, Novoť 1 0

793. 463 Viera Mikušová, Žaškov 0 0

794. 225 Jakub Žaludek, Zábiedovo 0 0

795. 351 Milan Lacko, Dolný Kubín 0 0

796. 648 Dušan Chudý, Trstená 0 0

797. 660 Mária Turčáková, Tvrdošín 0 0

798. 762 František Svinčák, Nižná 0 0

799. 319 Jozef Gonda, Tvrdošín -1 6

800. 443 Martina Šlulajterová, Hruštín -1 0

801. 110 Miloš Vráb, Lokca -1 0

802. 323 Marta Drígľová, Hruštín -1 0

803. 348 Ján Škyvra, Dolný Kubín -1 0

804. 500 Rastislav Florek, Zákamenné -1 0

805. 531 Vincent Olexa, Lomná -1 0

806. 609 Juraj Chorvát, Bardejovské Kúpele -1 0

807. 618 Peter Magerčák, Zuberec -1 0

808. 623 Dávid Gibaštík, Zábiedovo -1 0

809. 676 Nikolka Miškovičová, Zubrohlava -1 0

810. 679 Matej Pavľák, Zubrohlava -1 0

811. 823 Marek Kepšta, Nižná -1 0

812. 841 Jozef Fábry ml., Trstená -1 0

813. 849 Karas, Chlebnice -1 0

814. 244 Kaja Sahuľová, Trstená -2 3

815. 050 Pavol Kasák, Tvrdošín -2 0

816. 112 Vladimír Farský ml., O. Jasenica -2 0

817. 285 Peter Hrúzik, D. Kubín -2 0

818. 308 Juraj Štajer, D. Kubín -2 0

819. 409 Janka Cilečková, Krušetnica -2 0

820. 478 Ľudovít Duraj, Bziny -2 0

821. 556 Margita Čierniková, Rabčice -2 0

822. 815 Vladimír Gejdoš, Zuberec -2 0

823. 824 Timo Dedinský, Nižná -2 0

824. 834 Jozef Golák, Or. Veselé -2 0

825. 415 Matúš Bača, Tvrdošín -3 0

826. 523 Patrik Graňák, Beňadovo -4 3

827. 098 Katarína Hrkľová, Námestovo -4 0

828. 121 František Čajka, Námestovo -4 0

829. 143 František Grobarčík, Rabčice -4 0

830. 145 Miroslav Kurtulík, Vavrečka -4 0

831. 199 Jozef Kovalik, Tvrdošín -4 0

832. 200 Dušan Hujo, Tvrdošín -4 0

833. 211 Jozef Iskra, Tvrdošín -4 0

834. 275 Viktor Stas, Trstená -4 0

835. 291 Jozef Buch, D. Kubín -4 0

836. 340 Jozef Záhora, Bziny -4 0

837. 394 Ján Bočkaj, Dlhá -4 0

838. 419 Július Habovštiak, Tvrdošín -4 0

839. 450 Miroslava Beňušová, Bziny -4 0

840. 548 Michaela Holubová, Lokca -4 0

841. 555 Peter Grobarčík, Rabčice -4 0

842. 585 Erika Paňková, Nižná -4 0

843. 586 Branislav Jurášek, Veličná -4 0

844. 600 Simona Klimeková, Habovka -4 0

845. 759 Peter Veľký, Vavrečka -4 0

846. 832 Štefan Klimčík, Zákamenné -4 0

847. 241 Ľubko Sahuľ ml., Trstená -5 3

848. 197 Milan Ferenčík, Tvrdošín -5 0

849. 367 Rudolf Kořalník, Leštiny -5 0

850. 486 Jozef Pobeha, D. Kubín -5 0

851. 497 Tatiana Lipničanová, Lokca -5 0

852. 590 Miroslav Maťuga, Lokca -6 0

853. 607 Tomáš Štrbáň, Tvrdošín -6 0

854. 001 Jozef Duraj, Bziny -7 0

855. 005 Matúš Gregorec, Tvrdošín -7 0

856. 006 Katarína Gondová, Tvrdošín -7 0

857. 019 Zuzana Gondová, Tvrdošín -7 0

858. 027 Marián Klimčík, Nižná -7 0

859. 095 Michal Kumor, Or. Veselé -7 0

860. 096 Anton Jašák, Or. Polhora -7 0

861. 101 Katarína Turacová, Rabča -7 0

862. 106 Peter Sklárčik, Vavrečka -7 0

863. 126 Denisa Čajková, Námestovo -7 0

864. 161 Mário Madleňák, Or. Jasenica -7 0

865. 167 Martin Grobarčík, Rabčice -7 0

866. 168 Milan Bolibruch, Rabča -7 0

867. 217 Peter Stas, Trstená -7 0

868. 224 Marek Hutko, Mutné -7 0

869. 226 Stanislav Lenčucha, Trstená -7 0

870. 239 Patrik Kecera, Tvrdošín -7 0

871. 249 Jaroslav Paľa, Vitanová -7 0

872. 286 Michal Záhora, Bziny -7 0

873. 334 Lenka Halamčeková, Žaškov -7 0

874. 453 Juraj Chmara, Žaškov -7 0

875. 518 Joze Brňák, Or. Lesná -7 0

876. 521 Patrik Žofaj, Ťapešovo -7 0

877. 550 Marek Hilbrycht, Novoť -7 0

878. 554 Jozef Hadár, Rabčice -7 0

879. 566 Ľubomíra Kurtulíková, Námestovo -7 0

880. 859 Peter Klimpl, Or. Podzámok -7 0

881. 534 Milan Hilbrycht ml., Novoť -8 0

882. 412 Jozef Machyňák, Or. Veselé -9 3

883. 180 Jozef Knap, Nižná -10 0

884. 467 Stanislav Ončar, Or. Podzámok -10 0

885. 471 Roman Mordáč, D. Kubín -10 0

886. 240 Magda Kecerová, Tvrdošín -11 0

887. 018 Martina Belopotočanová, Tvrdošín -13 0

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  2. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  3. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  4. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  5. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  6. Tlačová konferencia iniciatívy Stop hazardu so zdravím
  7. Developer roka YIT Slovakia je na Slovensku už desať rokov
  8. Pomáhajte čítaním
  9. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo
  10. Šiesty titul Auto roka: komu sa podaril tento historický úspech?
  1. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  2. Tlačová konferencia iniciatívy Stop hazardu so zdravím
  3. Pandémia spomaľuje inovácie. Spoločnosti šetria
  4. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo
  5. Developer roka YIT Slovakia je na Slovensku už desať rokov
  6. Pomáhajte čítaním
  7. Duálnu prax v dm nahradilo počas pandémie online vzdelávanie
  8. Chief of Slovak Telekom: We care about the future of Slovakia
  9. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  10. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  1. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 30 339
  2. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 22 685
  3. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 16 834
  4. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 13 174
  5. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 871
  6. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 11 558
  7. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 10 999
  8. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 10 826
  9. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 9 187
  10. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 9 020
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Orava - aktuálne správy

Všetky kontaktné pracoviská polície sú od dnes zatvorené

Počas núdzového stavu neplatia lehoty platnosti uvedené na dokladoch, predlžujú sa až do uplynutia štyroch mesiacov po skončení núdzového stavu.

Všetky pracoviská polície určené pre verejnosť sú zatvorené do odvolania.

Stredoslovenská energetika, a.s., prijíma nové preventívne opatrenia

S účinnosťou od 26. októbra 2020 do odvolania SSE, z dôvodu zhoršenia epidemiologickej situácie, zatvára svoje zákaznícke centrá pre verejnosť.

Tanečník Kristián: Spočiatku sa ma pýtali, prečo nehrám futbal

Kristián Šimko z Klina má 12 rokov, chce dobyť tanečný parket.

Kristián na festivale Tanečno.

MY PLUS: Pokojne zostaňte doma, náš týždenník MY si teraz prelistujete už aj online

23 regionálnych titulov MY a niekoľkoročný archív online plus odomknutý exkluzívny obsah na 27 weboch MY - to je MY PLUS.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Ako sa penzistom zvýšia dôchodky

Aj od januára budúceho roku môžu dôchodcovia počítať so zvyšovaním penzií o valorizáciu. V tom istom mesiaci sa zvýšené dôchodky začnú aj vyplácať.

Zomrel majiteľ známej nitrianskej firmy Turancar

Viliam Turan mal 66 rokov. Podnikať začal krátko po nežnej revolúcii.

Epidemiológovia v Trenčíne vyšetrujú ohniská nákazy v dvoch závodoch

V rámci Slovenska prevažuje reťazové šírenie ochorenia v rodinách.

Agrokomplex musí po desaťročiach odstrániť svoj ikonický nápis

Konštrukciu vytvorili v roku 1974. Jej súčasťou bol aj klas.

Už ste čítali?